Új privát üzeneted érkezett!

Panndi
tényleg jó a klip. A vödrös kép állati jó.

Annus
5,5 óra nem rossz. Akartam is kérdezni, h hogyhogy rendelsz kaját. Időd mint a tenger, főzni is szeretsz..
Kolos is alszik megint egész nap. Maja ebéd után 4-ig alszik, és tegnap még másfél órát játszottunk a szobájában, meg a teraszon, hogy a nappaliban alvó Kolost fel ne ébresszük. Persze felvertük, Maja nem bírta a bezártságot, 4.5 -et aludt, nemtom mi lett volna, ha hagyjuk :-)
Meg olyan jó gyerek, ő is ekkorra időzíti a hosszú alvást, hogy Anya tudjon netezni, teniszt nézni, olvasni...
pumuklii
 
 


Böbi!
Szerintem jöhetsz!Ugye Szofi?!Az antitanga csoport most épp nyári szünetet tart :lol: Áthelyezzük a gyűlést köv alkalomra :wink:

Pumukli!
Hát csak 2 hétre rendeltem.1 hét gastroyal:egyrészt kíváncsiság,sose rendeltem...volt egy 25%kuponom,és beteg voltam...Aztán a 2.hét a telfood,gondoltam 50%al olcsóbb,megéri!De nagyon hiányzik a házi koszt!Jövőhéttől nem jön semmi :wink:
Maja jól bírja az alkamazkodást?Nálatok hogy áll a féltékenység?

Már csak 40 perc és kiderül mit alkottam :lol:

annus11
 
 


Kutyafüle, jó lóti-futit! :) Grat. a ruhácskákhoz! :)

Annus, a blogodon lesz látható? kíváncsi vagyok!

Panndi, nagyon aranyos, ami Zsófiról készült. Azért akkor legyen Fruzsiról is!!! :)
Nagyon értelmes Fruzsi arcocskája! :)

A többi babók is nagyon szépek mind! :)

Nagyfiam elaludt, úgyhogy tépek innen... Eddig nagypapájával biciklit vettek.
Ha felébred, irány a strand! Remélem...

Petrus, Danó még nem fürcsizett a strandon, de Samu igen, Danó nézelődött, jól elvolt, meg evett is. :) Ha tehetjük, majd 3 hós korától fog járni babaúszni Danó is. Nem biztos (szinte biztos nem :( ), hogy belefér anyagilag...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Szofi, végre rólatok is kép, azok a nagy szemek!

Iza, Lili és Fruzsi legújabb sztárfotói is jók, meg az ikrek alvása!

Én nem csodálkozom, hogy Fruzsi olyan nagylányos, Zsófi is olyan fejlett kiscsaj.

Pumukli, 4 óra? Hű, nem semmi. és hogy van az éjjeli alvása Majának? Hoztam a vödrös képet.

Kép
Vendég
 


Elfelejtettem leírni, hogy tegnap voltunk mázsálni, kicsi Mira 5040 gramm! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Pumuklii, mi Samu miatt szoktuk kerülni a nappalit, ő mindig ott alszik délután, és fél óra alvás után már mindenre képes felébredni... SZóval lassan beszoktatjuk délutánra is a szobájukba... :lol: De vicces lehetett, ahogy kommandóztok a teraszon! :)

Annus, kíváncsi vagyok változatlanul. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Böbi, cuki lavóros kép. Mag akkor leírom, hogy Csanád is roppant helyes, AndrisMarci is Anya vállán, Iza a csajszis ruciban, az ikrek punnyadva, Lili, a bűbájos, egyszóval mindenki! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Még 17 perc :wink: Kis türelmedet kérem :lol: :lol:

Böbi!
Ez a vödör tényleg jó nagy!Hát én kisebbnek gondoltam....láttam már képen más babánál,de vhogy nem tűnt ekkorának....

Reny!
"Kicsi" Mira 8) Iza is kb ennyi,csak egy hónappal idősebb :wink:

annus11
 
 


Vendég
 


Böbi, Esztó is ezt linkelte be tegnap! Nagyon édes. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, hű, ez ciki. Észre se vettem! :oops:
Bocs Esztó!

Reny, 5 kiló, nem semmi. Na, holnap reggel megmázsálom már én is, kiváncsi vagyok, hogy mennyit hízott 2 hét alatt.
Vendég
 


Nem is ciki. :) Ő másik helyről linkelte ide. :) Csak annyit jlent, hogy egyikőtök sem hagyott ki minket a jóból! :)
Tesód?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, köszönöm kérdésed, egyelőre változatlan.
Vendég
 


http://www.youtube.com/watch?v=1nZ8gjFKFXs

na itt a művem!ez az első amit csináltam,eddig öcsém csinált csak ilyet....kaptam hozzá instrukciót,ami vhogy így hangzott:ott az a program,azzal kell 8) :lol:

annus11
 
 


Annus ez csúcsszuper+!!!!!!!!!!!! :lol: Hogy csináltad?Milyen programmal??De jó lenne,ha tudnék ilyet csinálni Riki keresztelőjére. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, tök jó lett :)
Vendég
 


Kutyafüle!
Biztos te is meg tudod csinálni!!!Nem olyan nagy dolog.Én a memories on tv -vel csináltam!

Amúgy köszi!Igyekeztem :oops:

annus11
 
 


Böbi
jó a vödrös kép. Kényelmes lehet :-)
Maja kiszámíthatatlan, van hogy felébred, iszik aztán alszik tovább.

Annus
Maja néha mondja, hogy rakjam le Kolost, meg ilyesmi, de amúgy nagyon bírja, állandóan simizné, meg szól, h sír, adjak neki szopit. Meg beszélget vele. Én nem látom a féltékenység jeleit. Lehet még jön majd...

Én is dobok képeket, első vigyor, amit lekaptam.
Kép Kép
Kép
pumuklii
 
 


ANnus
jó a klip! Majd az esküjén le is adhatjátok :-)
Amikor sok képet összeőpakolsz 1 képre azt hogy csinálod? Photoshopban?
pumuklii
 
 


Helló!

Persze, mindenki jöhet, csak szóljatok! Mondjuk eddig minden talira tök sokan voltunk, aztán odaérni már csak páran értek oda, remélem most nem így lesz!

Vanni, most szerintem legyen nálunk. De kezdődhet késő délelőtt is, max. aki nem tud, az csak délután jön. Majd kialakítunk egy szopis szobát, oda elvonulhat bárki etetni.

Böbi, az én lakásomba csak tisztességes bugyogóban lehet bejönni! :lol: Csak viccelek! :wink:

Emese, a játszószőnyeget szereti, de csak úgy, ha közben foglalkozm vele, szóval lengetem a kis játékokat, beszélek hozzá, mutohgatok dolgokat, stb...

Köszönjük a dícséreteket, Csaninal kihetetlen lencsibaba szeme van tényleg! Nagyon édi! Szerintem kék lesz vagy zöld, bár egyelőre sötétszürke még mindig!

Annus, Panndi, nagyon jók a klippek, és minden fotó!

Eddig akkor kedden hozzám: Barbapapa, Annus, Petrus, Dóri és Emese, Böbi, Vanni kérdőjellel azért. Még lányok? meg lehet gondolni?
Hean, Te itt laksz egy köpésre!

Na csóközön!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Minden képet végigstíröltem és nagyon cukik a babák.

Esztó
Az még nem toka! :lol:

Megnyugtatlak titeket, hogy senki sem dundus a babák kivételével, de ők még fejlődésben vannak.

BKV( Jó, ha tudjátok)!!!
Nem árt ha néha elolvassuk az apró, a legislegapróbb betűket is - mint pl. a BKV vonaljegy hátulján lévőt ! Mert ebből megtudhatjuk, hogy amelyik járművön időt pecsételnek a jegyre, az 60 percig érvényes. Vagyis ha én Békáson felszállok a 34-es buszra, majd átszállok a 86-osra végig tudok menni egész Budán 1 jeggyel - és még jódarabon vissza is.
előzmény:
TEGYEKI KI MINDENKI LEGYENSZÍVES. EBBEN SZINTE MINDENKI ÉRINTETT!!!!!!
---> továbbítom, BKV-használók figyelem!
"Budapesten Január 1-től a BKV jegy az 60 percig érvényes függetlenül attól, hogy hányszor szállsz át akár földalatti, vagy föld feletti járműre(amennyiben a lyukasztó dátumot is nyomtat a jegyre)! Csak a BKV sunyi módon a legkevésbé próbálja az utasok tudtára hozni ezt a szabály változtatást."

Kép
Kép
incike
 
 


keddi tali:
Szofi,
csak miattam ne kezdődjön délelőtt a tali.... vagy szavazzunk? Hánytól lenne jó neked? Nekem úgy 3-ra kell hazaérnem ahhoz, hogy a nyűgös időszak itthon érjen..... :( :)
vanni
 
 


Pumukli!

Igen,photoshopban pakolgatom a képeket! :wink:

annus11
 
 


haliho

nagyon edesek a babok! mindenki olyan szep :)

panndi
zsofi ugyanugy nez ki "kicsinek' mint fruzsi.. tudom tudom,fruzsi hasonlit zsofira :D
de hihetetlen szamomra milyen durvan hasonloak!!

Annus
nagyon jol sikerult amit csinaltal
milyen szam is megy alatta?

pumukli
Kolos mosolya tunderii,Boro is igy mosolyog mar par napja! nekem egybol :D masoknak emg kell kuzdeni erte..

mozza
Lili is hogy tokadosik :D
mar ilyen koran barnul a szeme?
huu,mostmar figyelem nagyon en is Boroet.
nekem kek van. paromnak barna.. szoval nagy esellyel indul a barnara o is:D de legalabb vmit orokolhetne tolem is.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na hali!
Ma vendégség volt...most raktam ki őket. :lol:
Lili cuki volt, szereti magát produkálni, vigyorog meg dumcsizik, hogy mindenkinek leessen az álla. Nagy színésznő! :lol: Imádja a bókokat! :lol:

Vanni! (és Szofi, vagy bárki aki szeretne klippet csinálni, vagy a fotókkal játszani)
Lili képeit a Picassa-val gyártom! Istenkirály! A google-nak egy fotókezelője (letölthető freeben), a gépen lévő képeket is rendszerezi és szerkeszthetővé teszi, lehet retusálni, meg vannak király effektek, lehet klippet gyártani és 1 gombnyomással feltölti a kijelölt mappát a netre, ad egy privi linket, amin meg lehet nézni a mappát bárhonnan. (nem publikus link) Mi így csináljuk a Cicó képeit, mindig frissítjük és a rokonok így napra készek Liliből. :lol:

Megnéztem a blogos fotókat! Nagyon jó lehetett a tali! Édi a babasor! De a mamás-babás csopikép is! Tök jól néztek ki csajok ti is! Nemcsak a babák! :wink:

Pumukli!
Csanád nagyon édi, ahogy vigyorog! Kis husis ő is már!
De Maja milyen hihetetlenül szép!!!!!!!!!!!!! Annyira egzotikus kis vonásai vannak! Nagyon ö.hoztátok! :lol: 15 év és olajat fognak pisilni a pasik, ha meglátják!!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


tokadosik = tokasodik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Már mindenki alszik? Csak szólni akartam, hogy 2 napig nem leszek, megyünk Szegedre. Ez az első hétvégi ottalvós kiruccanásunk kicsi Csanáddal, szóval nagyon izgulok! Kellemes hétvégét, sok puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Biztos minden rendben lesz!!!Jó pihenést nektek!!!!

Mi tegnap megjártuk a tescot is,aztán délután mi is megyünk le haverunkhoz!Szóval holnap én se leszek!De addig még itt boldogítalak titeket! :lol:

annus11
 
 


Pumukli!
Annyira szépek vagytok!!!Maja mint egy modell!Nem akarod vinni vmi gyerekfotózásra? :wink: Kolos meg...az a turcsi orr!!!nagyon macsó már most!!!

Maumau!
Szekeres Adrienn:Kicsi szív a szám ami alatta megy!
Én is mindig ezt szoktam mondani,h vmit tőlem is örökölhetne...eddig az állát tőlem kapta...ennyi :roll: :lol:

Incike!
Én úgy tudtam h ez a 60 perc meg átszállás a metrón érvényes csak!Ezek szerint máshol is???Mert a jegy hátulján nem egészen ez van írva...de majd elolvasom a BKV oldalán is! :wink:

annus11
 
 


Már megint én :oops:

Egy kérdés!Ugye én ehetek dinnyét???A magot nem szoktam lenyelni,azt kiturkálom 8)

annus11
 
 


Annus, egyél , próbáld ki, ha nincs allergiás a családban, nem lesz baj.Jó tejszaporító is.
zili
 
 


én úgy tapasztaltam tejügyben, hogy a "megevett"folyadék-lédús gyümik jobb tejcsinálók, mint az ivott folyadék..Nem tom miért :roll:
Vakaki még tapasztalt ilyet?
zili
 
 


pumuklii nagyon édes Kolos :)

zili nekem a legjobban a malátaital jött be, fini és tényleg beindult tőle a tejcsi, igaz minden nap kellene inni :)

dinnyétől Larának semmi baja :), én a magját is megeszem, azt úgysem emészti meg senki :)

zili én ha sokat iszok kevesebb a tejem :shock:

annus nekem is kedvencem a Kicsi szív :)
még nem néztem meg a műved :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mozza
:-) :-) :-)

Szerintem is gyönyörű lányom van. Ráállhatnánk a sorozatgyártásra. (egy elfogult anyuka)

Annus
letöltöm a photoshopot, aztán lehet kérdezek.
Csináltam még rég majáról olyat, h sok Majafejet összeraktam, de ott volt köztük hézag...
pumuklii
 
 


BKV jegy: " ...érvényes megszakítás nélkül... a járatok teljes hosszán. Bélyegzős érvényesítés esetén a kezeléstől számított 60 percig jogosít utazásra....Az érvényesség időtartama alatt a metrón átszállásra jogosít..."

Szóval szerintem a buszon, villamoson ha bélyegzik, 60 percig érvényes, de nem lehet átszállni, visszautazni...Mondjuk szerintem a 4-es6-oson felszállok, érvényesítem, leszállok fagyizni, turiba benézek, visszaszállok ugyanazzal a jeggyel, 1 órán át tudok partizánkodni a villamoson, körúton szórakozni...

Kép
Kép
zili
 
 


Annus, nekem nagyon tetszik a műved! Nem vagyok egy nagy sírós, de most majdnem...

Pumukli, azok a fotók!!! Nagyon aranyosak a gyerekek! Jól el tudtad kapni Kolos mosolyát!

Én azt tudom, hogy dinnyét korlátozás nélkül lehet enni... Én készítettem gyümölcssalátát dinnyéből, barackból és málnából, de semmi negaívat nem észlelek. Csak epret nem mertem enni...

Éjjel volt egy kis hasfájós szösszenet, de csak fél óra. Apa megoldotta. :lol:

Viszont előrébb kell hozni az esti 10-s kaját, mert Marci rendszerint fél 10-kor alszik el... :oops:

Olyan sza*ságokat álmodtam. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


jó reggelt,

Pumukli,
gyönyörű Maja! tényleg fotózni kéne!
Kolos is tündér :) kis kerek pofis. mekkora haja van neki is.

Mozza,
Lili is egy tündér. szééép!

Fruzsi, Iza és Bogi is nagyon szépek. olyan jó kis csajosan vannak felöltöztetve :) néha irigykedek ám ezek miatt a jó kis csajrucik miatt, de Álmi hülyén nézne ki egy ruciban :D

apa elment dolgozni, igy most én kavarok le a gardrob polcaiért, aztán sietek haza mert pakolnom kell a holnap útra.
Frusztrált vagyok picit, éjjel megjött, pont a nyaralós hétvége elött :twisted: :twisted: :twisted:

szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Halihó!

Mutatok valamit: Lilim 7 hetesen....nyelvlecke mamával part1- lesson 'hello'. :D - értékelés: kiváló! :D

http://www.youtube.com/watch?v=H6h9LHPcxjI

Kép
mozza
 
 


Mozza nagyon jóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Jók lettek a telis képek.Minden babó gyönyörűság.

Nekem meg fáj a fogam és pépesen élek.Jön a bölcsesség fogam, de nagyon nehezen akar kibújni.Szedni meg ugye semmit nem lehet rá.Szóval ma krumplipürét ettem, kb 20 percig nyammogtanm rajta :lol:

Na majd visszaiolvasok!!!

KépKép
harhaj
 
 


Mozza!
Nagyon édes Lili!!!Nálunk ugyan ez megy csak hahóval :wink: :lol:

Harhaj!
Esetleg próbáld ki a homeós gyulladás csökkentőt!Hátha az segít!
Hydrastis canadensis a neve,én ezt kaptam a múltkor!

Eszter!
Huu,neked is megjött :( Eddig azért a többség megúszta....remélem nekem egy ideig még nem fog...csak aztán meg jöjjön meg h jöhessen a kistesó :wink:

Adraci!
Én is hülyeségeket álmodtam...rosszul aludtam,ma meg a fejem is fájt picit...hülye idő! :evil:

Zili!
Én is így értelmezem a jegyet!4-6os villamoson pedig én is ugyan ezt játszom el :wink:

annus11
 
 


Annus,
gondolom azért sem úsztam meg mert én már nem szoptatok.
a nővérem jól kiröhögött, neki 1 évig nem jött meg :)

nagyon jó lett a video!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszter!
Igen tudom,de pl Anitának is hamar megjött!Igaz ő is azóta már nem nagyon szoptat.....szóval sose lehet tudni!!! :wink:

annus11
 
 


Annus, most jöttél szembe velem a mamamin :). Képzeld, voltam ma a budaörsi klubban (hallottál már róla?) és hoztam magammal próbapelusokat, úúúúúúúgy izgulok :)! Ma lesz a főpróba. Egyébként nagyon jó volt, néztem hordozókat egy csomófélét, pelusokat is taperoltam, mmmm. Ti is elnézhetnétek egyszer!

Esztó, jajj, hát nem húzódott sokáig :). Hogy hogy nem szoptatsz már, ezt nem is tudtam...

Harhaj, részvétem... mindenesetre jegyezd meg az ezzel járó nyűgösséget, hogy ha majd Gábris is elérkezik ebbe a korba, akkor szolidaríthass vele :).

A videókat még nem tudtam megnézni, de fogom!

A találkozós képek viszont nagyon helyesek, ha Vanninál lesz vmkor, oda mi is el tudnánk jutni. De jó lenne :).

Elnézést, most csak ennyi, hasznoskodni is kell valamikor.
kalloni
 
 


Annus

leírnál nekem röviden 2 photoshop-os praktikát!
1.) régebben tetted fel Izusról a piros hátteres képet. Olyasmit hol lehet kiválasztani? Fekete-fehérre állítani?

2.) Klippedben is voltak képek egymás mellett, azt hogy csináltad?

Installáltam a photoshopot. Ha leírod megköszönöm, ha nincs rá időd, akkor majd próbálgatom.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Régen voltam itt. Velünk minden rendben. Apor végre otthon van. 6 napot voltunk vele a kórházban. A babák nagyon szépen híznak. Elég fárasztóak a mindennapok. :)
Szopnak ügyesen, bár ma sajnos kellett 30 ml tápszer ahhoz hogy jól lakjanak. Érdekes ez a dolog. Életükben már ittak kb. 2 dl tápszert, a többi anyatej. Remélem az arány megmarad. :) Aki nem szoptat, miért nem? Eszter?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Reny

Mirának szép sálya van.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Annus

Az egymás mellé tevés engem is érdekelne. köszi

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Anika,
örülök, hogy minden okés Veletek! Majd rakj fel képeket a csajokról :)
Apor nem féltékenykedik?

Annus, Panndi
jók a videók, nagyon ügyesek vagytok!

Mozza,
Lili is tünemény :)

Nem tudom, mi volt tegnap, de Bogi 12-től egész nap ALUDT! Ráadásul reggel 8.45-kor evett, utána meg keltettem már 14.30-kor...
Ma persze reggel óta fent van, de elég jól elvan már nemcsak ölben is :)

emese1979
 
 


azért nem szoptatok mert nincs tejem.

Emese,

holnap tartod a névnapod? mert ha igen akkor boldogságosat :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: