Új privát üzeneted érkezett!

Rena, szép az új vonalzód, tetszik, én is csinálok egyet. Tényleg, most nézem, hogy került erre a vonalzómra egy madárka?????? :shock: :shock: :shock:
Ott korábban szivecske volt! Ugye ti is madarat láttok most? Mi lett ezzel? :shock: :shock: :shock:
Nincs szerencsém a vonalzókkal! :roll:
Vendég
 


Hupsz, befigyelt egy laptető!

Megosztom DITKE-vel közelgő inszemije miatt és ADRI-val, RENÁ-val, RÖPCSI-vel a spontán babásodáshoz és MMZSÓ-val!

Sok szerencsét mindenkinek! HAJRÁ BABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kép

Kedi!Gratula a laptetőhöz!Köszi,hogy megosztod velem is!Köszi a vonalzó dícséretet!Igen én látom a madarat.

Kép
rena85
 
 

 
 

Hát, próbáltam kicserélni a madarat szívre, de nem sikerült, nem értem! Ezen a családi neten akartam szülinaposat csinálni, de egy évvel le van maradva a vonalzó. Beírtam a születési időmet, én 79-es vagyok, erre kiadja, hogy 28 éves vagyok! Mi van? Visszafelé megyek az időben? :shock: :? Mindegy, ha több időm lesz csinálok újat!

Na, majd este még visszanézek, addig is kitartást Rena a mai naphoz, gondolj a közelgő hétvégére!
Vendég
 


Sziasztok! De jó, hogy visszatértetek!)))
Rena, tök szuper a vonalzód! Frankó ez a családinetes oldal, amit Ditke mutatott, köszönjük!:)
Rena, jó a Hello feliratod is, hol találsz ilyen klasszakat?

Megjött e-mailen a kombinált teszt eredmény is, minden okés, tök negatív.) Juhéj!:))))
Most jó ideig nincsenek vizsgálatok, már szerintem unatkozni fogok....
Vendég
 


Ja, sok szeretettel gratulálok Kedi a laptetőhöz!!!! Végre!:))
Hogy érzed magad különben, hogy nyári szünet lett? Tudsz lazítani lelkileg legalább a sok otthoni teendő között?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist!Nagyon örülök,hogy a teszt eredménye is jó lett!Küldök privit.

Kép
rena85
 
 


Hellóka!

Twist, gratulálok a jó eredményedhez! Szuper, most már ne aggódj semmin! Majd mi nem hagyunk unatkozni!

Alig jöttem mostanában a fórumra, mégis befigyelt egy laptető, jól jön, a hagyományos módszerhez kell a szerencse!

Kezd alakulni a lakás, a fürdő szinte kész, már csak pár apróság van hátra. Holnap nekiugrunk a konyhának, az könnyebben fog menni, mint a fürdő.

Többieknek hogy telik a hétvége?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist

Nagyon szupi hogy ilyen jók az eredmények!!!
Dorottya vagy Márk!? Mindegy csak egészséges legyen!!!!!! :wink: :D
A kombinált teszt ingyenes volt? :wink:

Rena

Nem irigyellek a bunkó főnök miatt!!!! :evil: :shock:
A tanárom óráit amúgy sem nagyon szerettük, az a tipikus "zseni" volt, felírt egy egyenletet a táblára, és a köv. sorban a megoldás volt. :shock: :? Kérdezte: Értitek? :shock: Mondtuk hogy nem! Na akkor 2 magasröptű számunkra kínai módon előadta hogy mi a pálya, hát akkor sem értettük!!! :shock:
Arca tiszta kréta, kifordított pulóver, felemás zokni, szóval ez volt Ő!!!!! :lol: :lol: :lol: Amúgy jó fej volt!!!! :lol:
Nekem is voltak álmomban olyan babák akiket nem én szültem, még talált gyerek és rabolt gyerekem is volt!!!! :shock: :lol: Amúgy nem is voltam rágörcsölve egy kicsit sem a témára!!!! :lol: :lol: :lol: Az egyik babát Kimberlynek hívták!!!! :shock: De hogy ezt honnan szedtem akkor, pedig nem is nézek sorozatokat!!!! :lol:

Kedi

Köszi hogy megosztod a laptetődet!!! :wink:
Tök szupi hogy ilyen jól haladtok!!!! :D
Azért remélem találsz olyasvalakit aki nem akar "lehúzni" amikor felhozzák a bútoraidat vidékről!!!! :wink: :D

Remélem a többiek is jól vannak!!!!! :wink:


Lányok, nekem tegnap volt már barna, és este 10 órakor megjött!!!!! A Kaálisok szerint a mai akkor az első cn.! Murber szerint????????????? Úgy emlékszem nektek úgy mondta ha már barna van az lesz 1 cn.!!!!! Addig nem akarom hívni, míg ez nem tiszta ügy nekem!!!!! :? :shock:
Majd tegyél képeket!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Írtam egy csomót, aztán kidobott a rendszer, tehát tegnap hagytam is a fórumra írást. Otthon tök lassú a net, de most Pesten vagyok és gyors:)
Szóval Ditke, a barnázás napja az első nap Murber dokiék szerint. Máshol máshogy számítják, de a SOTE-n így.
És tökre örülök az utolsó piridnek, mert most jön az inszemi és legalább 1,5 évig nem lesz többé mensid! Majd a szoptatás után. Gondolom, nem fog hiányozni:)
Uh, akkor neked is elég fura álmaid voltak:)
Most lecseréltem a Családinet-es vonalzót erre, ami mutatja a baba fejlődését, legalább láthatom, hogy most éppen hogy néz ki. És tényleg pont ilyen, hasonlít a rajzra!!!:)

Kedi, a Nagyonbaba vonalzóm nekem is önkényesen váltott ábrát, meg rosszul is számolta hogy hanyadik napon vagyok. Ilyen kánikulában hogy bírtok dolgozni? Mi főleg csak fekszünk, minden ablak nyitva, még a venti is megy.

Rena, köszi az infót!:)

Mmzsó, mikor jössz megint hozzánk? Röpcsi, te tudjuk, hogy pakolsz, lakást keresel, de azért hiányolunk!
Badró, neked is és a többieknek is sok sikert a spontánkodáshoz!
A 2010 januári kismamis fórumon megismertem egy lányt, akinek 3 sikertelen lombik után spontán lett babája:) Tök jó, hogy vannak ilyenek is! Látjátok?

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap fürdeni voltunk Párkányba nagyon szupi strand és nagy 7 medence van...
Twist, gratula a szupi erdményhez.. :lol:
küldjél pocakfotót már rég láttuk a pocakot :!: :lol: :lol: :wink:
Kedi, örülök,hogy jól haladtok majd tegyél fotót.... :wink:
ha kész a kéró jöhet a babó..... :lol: :lol: :lol:
Ditke, hajrá inszem... :lol: :lol: :lol: :lol: ++++++++++++
Többiek :? Nagyon meleg van...... :roll: :roll:

Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Látom nem sokan vagyunk ma itt.

Ditke!Én is "örülök",hogy megjött a mensid mert így nemsokára kismami lehetsz!!

Twist!Szívesen!!

Adri!Látom tegnap ti is strandoltatok! :D Mi is fürcsizni voltunk,nagyon jó volt!Sokat fürödtünk,csúzdáztam :lol: ,meg mindent igénybe vehettünk a wellnes részen,nagyon élveztem,végre egy kicsit kikapcsolódtunk.

Többiek????

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Adri, Rena

Jó hogy végre jelentkeztetek!!!!! :wink: :D Töltődjetek, kell a lelki megújulás!!!!! :wink: :D

Twist

Hogy vagy?????? Most nem olvastam a blogodat, így nem vagyok naprakész!!!! :wink: :lol:


Ma megyek a dokihoz!!!!! Drukkoljatok nagyon!!!!! :wink: :lol: Be vagyok zsongva!!!!! :lol: :lol: :lol:

Hétvégén szombaton Anyuék voltak nálunk, vasárnap pedig Tesómék a Keresztlányommal, mit ne mondjak elfáradtam!!!! :lol:
Tegnap délután meg mi csavarogtunk!!!!

Ja Apa is akar mennni strandolni, főleg hogy a haverja(a "kocsi üveges") a strandon dolgozik, de nyáron sohasem jutottunk el, csak télen!!!! :lol: :lol: :lol: De mondtam ha elmúlik a menzim, mehetünk!!!! :lol: Bár tegnap voltunk bent a srácnál a munkahelyén, de ugyebár nem fürdőrucival mentünk!!!! :lol:
Vendég
 


Kedi

Tegnap megvettem a könyvet!!!!! :wink: Ma már olvasni fogom!!!! :wink: :D
Hogy álltok????? :wink:

Röpcsi

Azt ígérted a héten már jössz!!!! :lol: :shock: :wink: Gyere mesélni!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Ditke drukkolok neked, hogy induljon az iinszemi++++++++++++++++++ Hányra mész? Kíváncsi vagyok hogy sokan vannak-e.
Hétvégén miért voltak nálatok ilyen sokan? Kemény lehetett ennyit háziasszonykodni, főleg ebben a 35 fokban.
HÁny napig szokott tartani a mensid? De jó neked, hogy mehetsz strandra!:) Na majd szülés után én is megyek.)

HÁt most éppen sajnos gombásodással küzdök, de már tegnap soron kívül el tudtam menni a dokihoz, adott Canesten kúpokat (6 db-os) és krémet. Szóval, túléljük!:) A méhlepényem nem olyan rémes, mert csak az aljának a csücske érinti a méhszájamat, nem az egész. Így valszeg ügyesen feljebb húzódik. 4 hét múlva megnézzük. Bébike már 7,6 cm-es, és nagyon aktív. Alig várom a hideg időt, jobban vagyok akkor!:)

Rena, tök jó lehetett csúszdázni és fürödni, annyira imádom ezt!:) A napégés ellen mit kentél magadra? Mostanában hányas védőfaktor kell? Nem égtél le?
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok már, csak próbálok rendesen vissza olvasni, mert csak bele-bele olvasgattam mindegyikőtök hozzászólásába.
A költözés szerencsére sikerült, majd mesélek róla, mert nem volt semmi azért. De most jelenleg még a kocsink parkolóhelyét intézem a szomszédházba, mert igaz ott is kellene fizetnünk, csak úgy mint az előző helyen, az őrzött parkolóba, de legalább nem az utcán lenne, hanem zárt helyen. :D
Ma egyébként nem tudom miért, de jelentkezett egy kis barnázás, olyan mint mikor megakar jönni. :shock: Nem csak cseppek, hanem rendesen közepesen jelentkezett. Nem értem miért, hiszen a mensim júni 20-kán jött meg. :roll: :?: Szerintetek mitől lehet ez? Az alhasam fájdogál és 2, 3 nappal ezelőtt feszítő érzést is éreztem. :oops:

Nagyon hiányoztok már, mindenkinek nagyon drukkolok! :D
És gondolatban már mindenkinek írtam is, de csak most tudom igazából gépre, papírra vetni.
A parkolást még elintézem, aztán lassanként elkezdek majd írogatni ide a fórumra.
Röpcsi visszatér! :) :) :)
Vendég
 


Helló!

Ditke, szuper, hogy beszerezted a könyvet. Nagyon kíváncsi vagyok neked hogy tetszik majd. :roll: Írjad meg, milyennek találtad! Mikor indul az ineszemitek? Mit mondtak ma a klinikán?Szurkolok! Arról és szeretnék ionfókat, mi újság mostanában a SOTE tájékán?!

Irigykedem, olyan jó lehetett a strandon! Ezt a hőséget vízben lehet csak úgy ahogy elviselni. Nem munkával, igaz már haladunk, de olyan végeláthatatlannak tűnik, még mindig van mit csinálni. Jövő hétre már konyha is lesz! :wink:

Twist, sajnálom, hogy jelentkezett nálad gomba. Hogy a manóba talált már meg?! :( Drukk, hamar kikúrálod magad biztos. Gondolom ez a meleg nagyon megvisel, kitartást, csak jön vmi felfrissülés!

Adri, jók ezek az angyalos képek! Angyalokat, bírod???!!!! :P :mrgreen:

Röpcsi rég járt már erre, s Mmzsó is! Róluk tud vki vmit?
Vendég
 


Szia Röpcsike!
Épp az előbb hiányoltalak, jó, hogy jelentkeztél! Szuper, hogy lett hamar lakásotok, állati kíváncsi vagyok hol, milyen, mekkora stb. Ha lesz időd, biztos mesélsz jó sokat, mint ahogy szoktál korábban is! Kivárom! Biztos sikerül a parkolást is ripsz-ropsz elintézni! Hmm. a barnázást nem értem, nem tudom mi lehet ez! Az előző menzi nem olyan rég volt! Érdekes mindenképp! Bár a sok stressz is okozhat dolgokat, mert gondolom azért a papírokkal, meg a költözéssel azért sok munka lehetett, ismerős ez a felújítás miatt! Rem. nincs vész!
Várunk továbbra is addig is KITARTÁST!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Na megjöttek az elveszett báránykák is!!!!! :lol: :lol: :lol:

Röpcsi

Na végre ezen is túl vagytok(mármint a költözésen)!!! :lol:
Majd írj sokat hogy mik történtek veletek, mindenre kíváncsiak vagyunk!!!! :wink: :D Parkolást is elintézed, az tuti!!!! :wink: :lol:
Barnázás: stressz, pakolás, idegeskedés......!!!! :? Nekem is volt, de a köv. hónapban már nem! :wink: Szerintem most csak egyszeri alkalom volt!!!! :wink: :D

Kedi

Még az elején tartok a könyvnek, de már alig várom a lényeges részeket!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: Ráadásul ajándékutalványon vettem!!!! :wink: :lol:
Konyha is kész lesz a jövő héten, ez nagyon szupi!!!!! Mindjárt befordultok a célegyenesbe!!!!! :wink: :D

Twist

Babásodáskor sokkal hamarabb megtalálnak a gombák, a szervezetünk ugyanis másképpen működik!!!!! De nyugi, kikezelnek!!!! :wink: :D

Dokinál: 1/2 2-2 között kellett mennem, 1/2 2-re ott is voltam! :wink: Annán már nagyon szépen látszik hogy babát vár!!!! :wink:
5-en voltak előttem, megnézett 3-at aztán engem hívott be!!!! :wink: Semmi akadálya az inszemi kezdésnek!!!!! :D :D :D
Most napi 1 Closti 5 napon keresztül, hétfőn vv+UH, aztán csüt. vagy pénteken INSZEMI!!!!!! :D :D :D

Én úgy örülök!!!!! :D Egy Edda dal jut mindig eszembe: "Álmodtam egy világot magamnak, itt állok a kapui előtt....." :D Lehet hogy hülyének néztek, de én annyira érzem hogy most sikerülni fog!!!!! :D Ti éreztétek már ezt???? :wink: :D

Inszemire hányra szoktak hívni? :wink: Azt is kérdeztem hogy Apa katonái mennyire ügyesek????!!!! :wink: :D Azt mondta hogy nagyon jó eredményei vannak(5-szöröse, dehogy minek az 5-szöröse, nem is nagyon érdekelt :lol: :lol: :lol: )!!!! Ja! 2 után 5 perccel végeztem is!!!! :wink:

Hétvégén lehet megyünk kikapcsolódni!!!! :wink: Ez hosszú történet egyszer majd elmesélem!!!! :wink: :lol: Strand is lesz! :D
Vendég
 


Az jutott eszembe hogy nekem napi 1 Clostitól csak 1 tüszőm szokott lenni! :shock: :( És ha nem a jó oldalon fog nőni????? :shock: :?
A szövettani eredményemre is rákérdeztem, megnézte a gépben, az endo telepedett meg a petevezetékemen, azért csinálta nekem galibát a kis szemét!!!! :evil:
Vendég
 


Sziasztok! Végre előkerült Röpcsike is!:)))) Lehet, hogy a költözés miatt, a cipekedés és hajolgatás miatt lett barnázást. Vagy esetleg félidősen peteéréskor?

Ditke, hú, a szemét endo miket csinált! Nekem is azt mondták, hgoy valszeg azért záródtam el, mert az endo csinálta ezt. Utálom az endót! Szerencsére a létrejött terhességet már nem zavarja.
Tök jó, hogy kezdhettek az inszemivel! Drukkolok, hogy a jó oldalon érjen meg tüszőcske! És biztos tök jó lesz hétvégén a pároddal.) Üdülési csekkel mentek valahova? Tudsz valami jó helyet?

Kedi, nagyon fáradt vagy már a sok otthoni meló miatt? Hogy bírod? De már látszik az alagút végén a fény, ez jó hír:) A gombásodás a doki szerint kismamákat jobban megtalál, érzékenyebbek vagyunk és a nyári meleg sem tesz jót. De mindenesetre azóta fertőtlenítő kézmosót vettem és a táskámban van mindig. Pl. sok helyen nem tudtam kezet mosni (pl. kórházakban).
Vendég
 


Sziasztok!

Twist

A gomba szépen el fog múlni!!!!! :wink: Megváltozik a hüvely ph-ja!!!
Ma jól vagytok???? :wink: Hogy bírod a meleget????? :shock:

Neked is el volt záródva valamelyik oldal? :shock:
Köszönöm a drukkokat, elraktározom őket!!! :wink:
Nem üdülési csekkel megyünk, hanem a párom szüleinek nagyon jó barátainak a nyaralójába. Sajnos a férj már nincs közöttünk, nagyon szerettük!!!! :cry: :cry: :cry:
A lényeg hogy anyós is jönni akar!!!! :shock: (Ezt majd bővebben valamelyik nap!) Na kíváncsi leszek!!!! :lol: Lehet busszal jön haza, ha kekeckedik velem!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ditke, reméljük, hogy anyós nem fog sok vizet zavarni. Nálunk is szokott efféle lenni, de csak egy-egy napra és anyós kint ül a vízparton, míg mi úszunk stb. Nem tudom, hogy ez jó-e az anyósnak, jól érzi-e magát. Vagy még olyan volt, hogy reggel elbúcsúztunk, ment mindenki amerre látott és este taliztunk a vacsinál, aztán annyi.

A gomba már jobb egy picit, napról-napra jobb.
Azt olvastam a 14. hétről, ami következik, hogy akkor már lehet érezni a baba mozgását. Én már azt képzeltem, hogy éreztem, de kinevettek, hogy ez csak a bélmozgás.))) De jövő héten elvileg hivatalosan is érezhetem. Alig várom!

Igen, nekem is el volt záródva mindkét oldalon. Aztán a HSG-val a jobboldalit "feltépték" de az is csak fél évig maradt úgy, aztán újra elzáródott. Nekem ezt mondták. Baloldalt még átfúvással sem lehetett felnyitni. És 2002-ben baloldat nagy ciszta is volt, de szerencsére ügyesen kiszedték.
Vendég
 


Sziasztok!
Ma voltam dolgozóba, most itt vagyok, ma idehaza nincs nagy munka,mert a férjem is dolgozik. Pihi van!

Ditke, szuper, hogy indultok az inszemivel, s drukkolok, hogy jó oldalon legyen tüsző. Érdekes, hogy mintha nekem nem lett volna vv-em. A fene sem emlékszik, de gyanús! Mindegy, neked nagyon szorítok! Csak növesztgessed szépen a tüszőket! Nekem is volt elzáródásom a laparkor derült ki, de fél év múlva a hsg-n már nyoma sem volt az elzáródásnak. És, nem a hsg folyadék, a kontrasztanyag nyitotta meg! Szóval én csak biztatni tudlak, hogy az elzáródást "kidolgozhatja" a szervezeted! Nálam most már tudni, pszichésen alakult jobban!
Szuper lenne, ha Twist után lenne újabb kismamink!

Twist, rem. szépen rendbe jössz! Nálam is van mindig fertőtlenítő kéztisztító zselé, meg törlőkendő is. Jó szolgálatot tesznek nagyon! Végre lehűlt a levegő, biztos jobb így elviselni a nyarat nektek.

Üdv Mindenkinek! Többiekkel mi újság?
Vendég
 


Örülök, Twist, hogy javulsz! Jujj, tök izgi, majd számolj be, ha a kis Manócska beindult!!!!!!!!!!!!
Mesélte egy ismerősöm, aki első gyermekét, kislányt várta, hogy a kiscsaj mindig tolta kifelé a buksiját, vagy a popóját, mikor apuka hangját meghallotta, s mindig arra az oldalra furakodott, ahol apa simogatta a pocit! Olyan mókás lehetett! Igazi csajszika volt! Anya pociját meg belülről kapirgálta. Jó lehetett!
Szóval várjuk a híreket!
Vendég
 


Szia Kedi! Miért kellett dolgozóba menned? Remélem, hogy csak felvenni az ajándékutalványokat és a jutalmat:)
Vendég
 


Szia Twist, meló volt, szerdánként ügyeleti rendszerben dolgozunk. Jó sokan voltak attól függetlenül, hogy nyári szünet van.
Jutalom, utalvány???!!! Ezek csak álmok már nekünk. Nuku, semmi sincs, ilyenkor még bérlet sem. Kajajegy van egyedül. Se ruhapénz, se pedagógus napi jutalom, se ajándékutalvány, semmmmmiiiiii! :cry:
Vendég
 


Kedi: ez olyan cuki lehetett!:)
Remélem, hogy a hasam alján lévő hájréteg miatt azért érezni fogom a rugdosást:) A vékony kismamiknak biztosan erősebben érezhető:) :wink:

Kedi, Ditke: fogtok ti is naplót írni a következő inszeminél? Aztán majd szülésig és utána a babanevelés is belekerülhet:) Én élvezettel olvasnám!
Vendég
 


Ó, de kár, hogy nincs jutalom, meg ilyesmi!:( Üdülési csekk szokott lenni azért? Ezek szerint minden szerdán be kell menned egész nyáron? Ilyenkor szabit kell kiírnod, ha éppen elutaztok nyaralni?
Vendég
 


Twist, szerintem fogod érezni a mozgásokat, ne aggódj! A barátnőmbe is néha olyat belebokszozott belülről, vagy belerúgott, ha vmi nem tetszett neki! :D Jók ezek a történetek, tapasztalatok, majd egyszer én is......
Naplón nem gondolkoztam, szerintem nem fogok, de, ha kismami leszek, majd készítek kreatív albumot, mint az esküvőről! :P
Vendég
 


Nem, üdülési csekk sincs! A páromnak igen, abból megyünk pihenni, de pesrze még azt is ki kell pótolni pénzzel.
Nem, nem kell minden szerdán, amikor nem megyek, akkor szabadságot írnak ki, mint a hét többi napjára is. A jövő héten megyek még.
Vendég
 


Kedi: és a belebokszolást lehet érezni akkor is, ha nem teszi oda a kezét az ember? Szóval, ülök egy padon és érzem csak úgy? Mit mondott a barátnőd?
A kreatív album az UH képekből lesz? Lesz benne szöveg is? Nekem is van albumom az UH képekből, mindig odaírom mellé, hogy hányadik héten készült és mekkora a Manóci.
Vendég
 


Igen, ő érezte, mondta, azt is érezte, mikor az ujjával kapirgálta a hasfalat a bébi belülről. Meg bírta különböztetni mikor csak az ujjával piszkálódott, mikor az öklével, meg ilyeneket mesélt.
A kreatív album mindenből lesz, még matricákat is teszek majd bele.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Ma alig bírtam felkelni, eléggé el is késtem, mert amikor már úton kellett volna lennem, akkor még csak szendvicseket készítettem, zuhanyoztam... Egyre fáradtabb vagyok, pénteken már általában megmozdulni sem tudok.....

Képzeljétek, hogy úgy megerősödött a forint, hogy az autóm törlesztőrészlete most 10 000 Ft-tal lett kevesebb:))))) Úgy örültem!!!

A hűvös időt imádom, jól esik minden pillanata:) De hallom, jövő héttől megint kánikula lesz, remélem, hogy túlélem...
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van és rendben van mindenkinél minden.Nálunk épp az ellenkezője van majd holnap jövök és mesélek a munkahelyemről van szó.Most sietek,mindenkit puszilok!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Ma megyek még a vevővel a Gázművekhez, a szerződést átíratni és ha van tartozásunk azt kifizetni.
Hétfőn már voltunk a Gázműveknél, de kiderült, hogy a szomszédunk óraállását írtuk le. :? :lol: Elég hülyén van az óránk, mert a fölső szekrénybe baloldalon van a villanyóránk és logikusan az alsó szekrénybe, szintén baloldalt kellene lennie a gázóránknak, de nem a mi gázóránk középen van. :? :evil: Ezért ma még egyszer el kell mennünk a Gázművekhez, de szerencsére időpontra megyünk 9 órára. Remélem most sikerül elintéznünk és akkor "végre" lezárhatom a régi lakásunk ügyintézéseit.
A barizás még mindig tart, a hasam hajnalba nagyon görcsölgetett, de most már azért kevésbé fáj, de érzem. Egyébként ugyanúgy közepes és gyenge szint közötti az erőssége. Lehet, hogy tényleg az idegeskedés, futkorászás, ügyintézés össze-visszaság az oka ennek.
Most megyek, de jövök! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Cikk a Blikk Nőkben....

1247241204.2051.pdf

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Hát a hétvégi üdülés elmarad, visszamondták!!!! :( Na nem baj, van mit csinálni itthon!!!!!
Festek itthon faoszlopot, rácsot, stb..... Tegnap hozott a párom gombát az erdőről, egy hatalmas tállal lett mire összevágtam!!!!! :shock: 3 órán keresztül ezt csináltam!!!! :evil:

Röpcsi

Remélem nem azért nem jöttél mert még mindig a Gázműveknél vagytok!!!! :lol: :lol: :lol: Várunk nagyon a beszámolókkal!!!!! :wink: :D

Kedi

Ti hogy vagytok????? :wink: Eddig tetszik a könyv!!!! :wink: :D

Rena

Mi történt??? :shock: Mesélj!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Twist kismami hogy vagy???? :wink:

Ez tök szupi hogy 10 ezer a zsebben marad!!!! :D Most kicsit lehűlt a levegő, neked kedvez! :wink: Meg nekem is!!!! :lol:
Fáradt vagy még? :?

Én nem tervezek blogot írni, ha írnék is csak magunknak!!!!! :wink: :D Sok embertől hallottam vissza, hogy mindenféle megjegyzéseket írtak a blogjukba és nem éppen építő szándékkal!!!!! :evil: Engem ez kikészítene!!!! :(

Adri

Hogy vagy???????? Köszi a linket!!! :wink:

Zsó még a Balcsin! :lol: :lol: :lol:


Tegnap reggel sikeresen megismerkedtem róka komával!!!! :wink: Pedig még nem is várok babát!!!!! Biztos ez volt a szokató!!!!! :wink: :lol: Nem voltam éhes, reggel megittam a kis Aloémat, aztán míg a párom reggelizett, én úgy döntöttem hogy iszom zöld teát, hát nem tetszett a gyomromnak éhgyomorra!!!!!! De ha nem is örömmel hánytam, de megnyugtató volt a tudat hogy semmiféle "rossz" érzés nem fordult meg a fejemben hogy a terhességnél is hányni fogok!!!! :wink: :D Nem tudom értitek e mit akarok mondani!!!! :lol:
Vendég
 


Rena drága, szióka! Mi újság a munkahelyen? Kíváncsi vagyok, mi a gond. Szorítok neked! És várom a beszámolót.

Adri, nagyon klassz ez a cikk, tök jó, ahogy írják, hogy Ne adják fel!. Ez így is van:) Nálatok mi újság?

Röpcsike, sajnálom a barnázást, reméljük, hogy következő hónapban már nem lesz, úgy mint Ditkének. Szívás, hogy a szomszéd óráját írtátok le és újra kell menni a gázművekhez. Sikeres ügyintézést kívánok!

Ditke, örülök, hogy jól fogod fel a rókázást, lehet, hogy a barátod lesz 3 hónapon át:) De az is lehet, hogy te nem leszel hányós kismami. :wink:
Nem csinálsz ovulációs vonalzót? Tök jó lenne tudni (mert szorítok neked), hogy hányadik cn-on tartasz most. Clostytól jól vagy, nem vagy álmos tőle?

A naplóírás tök jó, nálam sem lehet kommentelni, mivel valszeg, hogy nemcsak jóbarátok és kedves emberek írnának oda. Vannak már negatív tapasztalataim. De írhatsz zárt naplót is és csak a meghívott emberek olvashatnák:) :wink:

Fáradt vagyok még, igen. Főleg pénteken már csak alig vonszolom magam.De ugyanakkor pár napja már nincs hányingerem, jobb az étvágyam és valahogy mintha picit több lenne az energiám is.)
Lehet, hogy ez így marad?
Aztán még egy nagyon klassz dolog történt! Mintha éreztem volna Dorka boxolgatását:) Teljesen elolvadtam tőle. De csak nagyon ritkán, ha hanyatt fekszem, vagy sok ülés után felállok végre. Remélem, hogy ez tényleg ő, pici ütések ezek (nem a szokásos bugyborékolás).:)))
Vendég
 


Kép

Twist!Tényleg nagyon jó volt a strandon remélem megint eltudunk majd menni.Igazából gyereknaptejet vettem hátha az jobban véd ami 30 faktoros,szerencsére nem égtem le.Remélem hamarosan érzed majd a manócskád mozgását!

Röpcsi!Örülök,hogy sikerült átköltöznötök! :D Szerintem is az idegeskedés hozta ki a barnázást.Remélem a parkolóhelyet sikerült elintézned!Mész majd dokihoz,hogy megnézze mi a gond?

Kedi!Nemsokára végeztek és akkor végre ti is pihizhettek!

Ditke!De jó,hogy nemsokára meglesz az inszemed!!Remélem jó helyen lesz 2 szép tüsződ!Drukkolok!

Adri!Köszi a cikket,érdekes volt!

Szóval,nálunk a munkahelyemen nagy a gáz mert nagy leépítés lesz.Ez miatt eléggé be vagyok sz@rva mert ugye nem vagyok a főnököm szíve csücske.Szóvá is tette,hogy majd beajánl a "nagy" főnöknél.Jó kis grimaszolással együtt meg is "köszöntem" neki.Ő meg sértődötten elvonult,na mondom ezt jól elintéztem de már annyira elegem van a beszólásaiból.Azóta elég rendesen fáj a hasamalja,szerintem arra ment rá az ideg.Persze lehet,hogy a mensit jelzi de érdekes,hogy azóta fáj.Úgyhogy most gondolkozunk azon,hogy elkezdjük e egyáltalán a felújítást,mert ha kirúgnak lehet,hogy jól jön még az a pénz.Tiszta ideg vagyok,most még jobban azon vagyok,hogy másik munkát találjak csak a mostani helyzetben nagyon nehéz.

Kép
rena85
 
 


Rena, hát, most szerintem se kezdjétek el a felújítást, míg a leépítések zajlanak. Várjatok még picit. Ismerem ezt a félelem érzést, nálunk eddig gyakran ijesztgettek azzal, hogy meg akarják szüntetni a munkahelyemet. Huh, mennyit idegeskedtem rajta! Ilyenkor aludni sem tudtam, a kollégák meg még jobban beparáztattak, szörnyű volt. Nem akarnál már most önéletrajzokat körbeküldeni, másik helyet keresni vagy ilyesmi? Bár az is jó, ha áthelyeznek és végre normális főnököd lesz és tiszta lappal indulhatsz nála:) Sajnálom a hasfájást, ez az idegességtől van. Hasmenésed nincs?

Ditke, hogy-hogy lemondták az utazást? A szálloda mondta vissza, ahova mentetek volna? Nálunk ma fűnyírás lesz délután, mert a kutyák kenneljében már nagyon nagy a fű. Az a baj, hogy a doki szerint sokat kéne feküdnöm, de nekem el kell látnom a háztartást, a kutyákat, a férjem így is sokat segít, nem tudom ráhárítani az élet minden gondját. Meg az is rossz, hogy hív a család Balatonra, grillpartyra ide-oda, de nekem inkább feküdnöm kell és így sehova sem megyek. De én már mennék! Jó lenne, ha azt mondaná a doki a következő UH-on, hogy menjek, mozogjak, kiránduljak minél többet és terhes tornázzak stb. Már nagyon mehetnékem van. Feküdni kell már majd' 4 hónapja:(((

Kedi, hogy haladtok a munkával? Siessetek, mert jövő héten 37 fokok lesznek, olyankor nem jó melózni.
Vendég
 


Jó Reggelt! :D

A férjecském még alszik! :D Mindennap dolgozott, hétvégén is, akkor is amikor a költözés volt, előtte is és utána is volt címe kora reggelekre, délelőttökre, délutánra. Így sose tudott addig aludni amíg akart volna. Ma végre tud, így most hagyom is őt addig aludni amíg akar! :D :wink:

Mielőtt mindenkinek válaszolnék, helyzetjelentés a váratlan barizásról. Kedden írtam nektek, hogy váratlanul júni 20-ka (utolsó mensi) után jelentkezett egy kis barizás, aminek a mennyisége az elmúlt napokban a közepes m. is elérte. :shock:
Tegnap délelőtt és délután is ez a mennyiség volt, majd késődélután mikor elmentünk nekem cipőt venni, a fene se gondolta, hogy ez az egész egy igazi mensinek indul és a bevásárlóközpontban mikor megérzésből, meg kellett is elmentem wc-re, láttam, hogy teljesen, úgy mint más normális hónapok 30-dik napján megjön, most úgy jött meg :!: :shock:
Az utolsó mensi után a 30 nap helyett, 17 napra jött meg! :evil: Most vajon mit csinálják :?: :!:
Kb. két hete felhívtam a klinikát, hogy hogyha mi szeptemberben szeretnénk elkezdeni a lombikprogramot, akkor mikor kell majd bejelentkeznem?! Annácska azt mondta, augusztusban kell őket felhívnom és akkor majd kiszámolják azt a napot. De most ugye totál felborult az egész ciklusom!!! :evil:
Vendég
 


Kedi
Hogy vagy, hogy bírod/bírjátok a lakásfelújítást?
Olvastam, hogy voltál Murber dr.-nál vizsgálat és következő kezelés el nem indítása végett. Örülök, hogy teljesen rendbe jöttél, a ciszta teljesen eltűnt!:D :D :D
Szerintem nagyon jól döntöttél, döntöttetek, hogy nem kezdtétek el a következő kezelést :wink: , mert jelen helyzetben ezt az egészet biztos, hogy nem tudtátok volna nyugalomba, stressz mentesen végig csinálni.
Murbi viselkedésén nem vagyok meglepve, ugyanis emlékszem, hogy amikor még a kezelések elején voltunk, akkor 1, 2-szer nálam is volt olyan, hogy csak megvizsgált és már csinálta is a kis saját dolgát. :? A számítógépen egy kis adminisztrálás után, már kereste is következő páciens adatlapját vagy indult éppen a szomszédos szobába vagy valamelyik osztályra, szülőszobára. Én meg csak ott álltam és nem is tudom, de valami pár mondatos szóváltásra vártam, számítottam. Nem tea délutánozni akartam, csak mondjuk leülni egy, két percre és jelen helyzetedben csak annyit mondani, hogy akkor most ebben a hónapban nem, de esetleg a következő hónapban már folytatni szeretnénk a kezelést….jajjj, meg meg is akarom kérdezni, hogy nyáron, hogy vannak bent, mikor mennek szabadságra, mikor tudnánk ismét folytatni a kezelést? (Ezt a mondatot 1 perc alatt el lehet mondani). Murber válaszolt volna és után avval köszöntem volna el, hogy rendben akkor, ha júliusban v. augusztusba v. szeptemberben megjön, akkor a ciklus elején telefonálok. És ennyi. (Ez még 1 perc). Tehát összesen 2 perc alatt meg lett volna egy normális orvos és betege közti szóváltás. :D
Mondom nekem a kezelések elején volt ilyen 2-szer, 3-szor, aztán ahogy haladtunk, jöttek egymás után a kezelések, egyre erősebb és erősebb lettem és amit tudtam azt is megkérdeztem tőle, így a vizsgálat után volt, hogy kb. 5, 10 percet is bent voltam nála. Ha esetleg nagyon sietett és mindenképpen beszélni akartam volna vele, akkor meg felhívtam és megkérdeztem. :)
A lakásfelújítás tudom, teljesen kikészíti és egyúttal jól fel is tölti az embert, így a baba most valamelyest a háttérbe szorul majd a fejedben és fokozatosan teljesen megnyugszol, stressz és görcs mentessé fogsz válni. Elfáradsz, mert egy költözés, lakásfelújítás nagyon megtudja viselni, ki tudja fárasztani az embert, de ugyanakkor fel is tölti, hogy valami új dolog fogja a kezdetét venni. :( :D A költözéssel kizökken az ember a megszokott kis környezetéből és alig várja, hogy egy új kisfészek birtokosa lehessen. A lakásfelújításnál az ember eltervezi, hogy mit hogyan fog majd megcsinálni, milyen lesz, milyen színű lesz, hogy fog vajon kinézni stb. És igaz ez, ezek sok utána járással járnak, de ha meglesznek, nagyon jó, klassz érzéssel fog az ember bennünk lakni. :D 8) :wink: Kedi egy új élet kezdődik számotokra, saját lakásba, saját berendezéssel, csempékkel, bútorokkal várhatják már a kisbabátokat :!: :D Kép
A lelki részével kapcsolatban, én nem vagyok pszichológus, de van egy olyan érzésem, hogy nem véletlen az, hogy eddig még nem sikerült nálatok a baba. :roll: Ugyanis eddig csak melóztatok, hajtottatok a pénzért, hogy megtudjátok venni a lakásotokat és most, hogy megvan sikerült, ami óriási dolog (!!!), hogy van egy lakásotok, ami a Tiéteket, tulajdonosok vagytok benne és nem bérlők, a lakásfelújítással pedig valahol lezárjátok a régi életeteket és egy új élet veszi kezdetét, más, sokkal másabb körülményeket teremtetek, mint amilyen volt és testileg, lelkileg biztos, hogy mindegyikőtöket megformál, átalakít, megváltoztat és ha eddig nem, de most akkor igazán készen álltok a gyermekvállalásra, gyermekvárásra :!: :!: :!:
A felújítás után biztos, hogy nagyon jól fog esni a pihizés, kikapcsolódás és lehet, hogy ekkor tényleg spontán is összejön a várva várt kisbabátok. Szerintem a gólyátok nemsokára eléri már Magyarország határát. Nagyon drukkolok! :D :wink:
Vendég
 


Twist
Örülök, hogy az új orvos, szimpatikus, segítőkész, tetszik a hozzáállása, meg vagy vele elégedve :!: :D 8) Nagyon nagy már a kisbabátok, az uh képen nagyon jól kivehető a kis fejecskéje, testecskéje! Nagyon aranyos!!! :D A párod számára is gondolom megható lehetett ezt a kis életet a pocakodban látni mozogni! :D A pasik, férjek, párok szerintem sokkal jobban el is vannak ilyenkor csodálkozva, hogy valójában mekkora csoda az, hogy bennünk nőkben egy picurka "pontból" egy nagy, élő kisember fejlődik, nem?!?! :D
Gratula a védőnő megtalálásához és a kis könyvedhez. :D 8)
Elhiszem Twist, hogy terhességed elején nagyon féltél (és szerintem még most is félsz egy picit nem? Ez tök normális szerintem, mert egy kismama, anya szülő, attól az ami, hogy aggódik, félti a picúrkáját :D.), aggódtál, de most ezeket háttérbe szorítva első helyen az legyen, hogy Te egy egészséges kismami vagy egy egészséges kis pocaklakóval :!: :!: :!: :D 8) A rossz idők elmúltak és most csak magaddal és a picivel kell foglalkoznod. Sokat pihenni, pocit simizni vagy beszélni hozzá. Twist gyönyörű, csodálatos napok, hetek és hónapok következnek most a számodra, használd ki, élvezd a kismamaságot :!: :wink:
A kötelező genetikai UH vizsgálat mennyiben kerül?
Gratulálok a laboreredményedhez, de jóóó, hogy jobb eredményeid lettek mint előzőleg!!! :D
Olvastam, hogy az uh vizsgálatkor kislányka formája volt a picinek, jaj Twist, biztos nagyon aranyos lesz! Kistwist! :D
Vendég
 


Ditke, csak most tudtam elolvasni a kórházi élmény beszámolódat! :?
Hát le a kalappal előtted, nem volt semmi, amin végig mentél! :shock: Örülök, hogy az egyik petevezetékedet meg tudták menteni! :D Mhmmm……..sejtem mit érezhettél akkor, amikor elolvastad, láttad a papírodon, hogy feketén-fehér le van írva, "hogy a beteget felvilágosították, hogy esetlegesen mindkét petevezetéket eltávolítják.” :roll: Teljesen más szóba hallani és papírra vetve elolvasni a történteket és történéseket. Jelen helyzetben, nekem a babára való várakozásunk időtartama és lombikprogram tájékoztatójában leírtak az ijesztő, elgondolkodtató dolgok. :( :oops: :roll: Más mondani, hogy mennyi ideje várunk a babára, beszélni magáról a lombikprogram menetéről és teljesen más mindkét dolgot feketén-fehéren leírva látni :!: :!: :!:
A megfutamodással kapcsolatban csak annyit, hogy én a vizsgálatok közül egyszer akartam csak kereket oldani, megpattanni méghozzá pontosan a hsg-kor. A kúpok, meg a hsg előtti vizsgálat, simán elment, de amikor a röntgenes szobába az ágyon feküdve egy szál lepedővel letakarva, hallottam a műszerek csörömpölését és láttam, hogy milyen műszerekkel, eszközökkel fogják a vizsgálatot végezni, teljesen berezeltem. :( :oops:
Vendég
 


Jaj, nem akartam még elküldeni, na mindegy. Ditke itt van a folytatás:
A nővérke, (Illike) gondolom látta rajtam, hogy kezdek elfehéredni, ezért gondolom biztatásképpen mondta, hogy gondoljak a kisbabámra v. egy napsütötte tengerpartra figyelemelterelésképpen. De nekem eszem ágában sem volt ezekre a dolgokra gondolni, inkább arra, hogy mi lenne, ha felpattannék és kirohannék innen. :D Ezt többször is átgondoltam, de valahogy mindig arra jutottam, hogy a röntgenes szobából való kirohanás még elmenne, de milyen lenne a kint várakozó betegek és az ajtónál lévő biztonsági őr előtt egy szál lepedőbe elviharzani! :?: :roll: A utcai rohangálásról nem is beszélve! :lol: Végül arra jutottam, hogy maradok, ha kell összeszorított fogakkal is végigcsinálom ezt az egészet és ha végeztem, este nyugodtan megtudom nézni a híradót, anélkül, hogy benne lettem volna, napi hírként. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Rena
Örülök, hogy a párodnak feltűnt, hogy mostanában nem beszélsz semmit a babáról! :D Hidd el, ha egyből nem is, de lassan Ő is ráfog állni a babaakarásra. :D Szerintem az, hogy észrevette, hogy nem beszélsz a gyerekakarásról jó jel, mert egyrészt innen látszik, hogy odafigyel rád, másrészt pedig szerintem lassan rájön, hogy ez az egész milyen fontos is a számodra és lassan Ő is rááll, akarni fog egy kisbabát.
Nagyon szép vonalzód van! 8) :wink:
Olvastam a Csáki álmodat. Fúúú, nem lehetett semmi azért ezt álmodni. Eleinte még jól indult az etetés, aztán milyen kis gonoszka lett a babóca! :shock: Biztos, hogy a hormonok is szerepet játszanak az álmainkba, mert előtte nekem se voltak vegyes álmaim.
Köszi a kérdést, igen sikerült szerencsére a parkolóhelyet elintéznem, pedig a szomszédunk által elég nagy xar keverés volt e téren. A másik meg, hogy végre most már be állhatunk, ám akadt egy kedves kis idős nő, aki a reggeli morzsáit, lábtörlőjét mindig a mi kocsink felett rázza ki! :evil: Még 2 napot várok, aztán felhívom a parkolós nőt, hogy nem e állhatnánk máshova, mert a mi kocsink nem szemetes kuka, amire minden xart ki lehet rázni. :evil:
Írtam a ciklusommal kapcs.-ban az előbb. Hát nem tudom mit csináljak! Lehet, hogy mégis csak hétfőn fel kellene hívnom a klinikát és el kellene, hogy mennyek a dokihoz. :roll:
Vendég
 


Rena, mekkora lakásfelújításra gondoltatok? Szét kell verni a lakást, vagy csak falfestés lesz?
Szerintem, persze nem tudom, mert nem ismerem a főnöködet, de lehet, hogy mégis beajánlj az új főnöknél. Csak azért gondolom ezt, mert ugye jó munkaerő vagy, harcias és ha kell akaratos is nem? Egy maga elé bámuló, magáért nem kiálló embert szerintem nem szívesen tartanak meg, nem? Habár a mai világ ki tudja, nem igaz?
Remélem maradhatsz a munkahelyeden és az új főnököd rendesebb lesz, mint a mostani :!: :D :D :D
A lakásfelújítással kapcsolatban, ha akkora felújítást terveztek, mint amilyen Kediéknél van, akkor szerintem is várjatok, mert iszonyú milyen nagy kiadással jár.
Az alhasi fájdalom biztos, hogy idegi alapon van, meg persze jelzés is lehet a mensi megjövetele miatt.
Vendég
 


Adri
Nagyon jó volt az a pingvines videód! :D :lol:
Párkányba mennyi volt a belépő? Jaj én is úgy elmennék már egy kicsit úszkálni, napozni, de a jelen helyzetben még semmi kilátásunk sincs rá! Pünkösdkor jó volt elmenni 2, 3 napra kikapcsolódni. Akkor úsztunk is, de sajnos a napsütés nem nagyon kedvezett nekünk.
Olvastam, hogy nemsokára mentek nyaralni. Júli 20-ka mindjárt itt van! Hova mentek? Belföld v. külföld?
Augusztusba mentek vissza a klinikára?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?