Új privát üzeneted érkezett!

(Pedig nem is vagyok kiabálós :oops: de ő kihoz a sodromból...ma is jön grrrr)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Eeeez a szuper laptető :lol: Írjatok sokan sokat hogy ne kelljen nézni :oops: :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zetibebi: én lehet, hogy nem bírnám és bemennék személyesen. Hátha úgy valamelyik orvossal tudnál beszélni. Nagyon sokat gondolok rátok és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Panna
pandusika
 
 

 
 

millye: Andrisnak lett láza? Jól telt azé jszaka?

hugic: aranyos vagy. Nem baj ha regényt írsz, főleg ha ilyen jókedvű is vagy. Ügyesek vagytok!

zetibebi, zsancy: +++++++++++

Kép
budabo
 
 


zetibebi: én már túltettem magam hogy ilyen hülye, lacimat sajnálom. Amíg nem volt Füge jobban ráhagytam a dolgot, de most visszaszólók és ha nem tetszik rászólók. Füge nyikkan egyet és már tömné a szájába a cumit. Ne idegeskedj te sem! Oli és Z fontosabbak hülye anyósnál!
Itt dörög,villámlik, Füge éjjel felsírt, mennénk csavizni de így semmi kedvem. :oops:

Kép
budabo
 
 


Julcsi: köszi a receptet! Bár én most már 3 napja 900 kcal-ás fogyókúrán vagyok, de Apának megcsinálom valamelyik nap. Imádja a süteményt és édességet minden formában. Bár nem tudom, hogy meddig bírom ezt a fogyókúrát, folyamatosan csak éhes vagyok és az jár a fejemben, hogy de jó lenne ezt meg ezt enni... :)

Verus: sült mozzarella? Azt hogy kell? Imádom, de sültet még soha nem csináltam.

Hajnski: villamoson utazós kép... tündéri!!! :lol:

Kreiszi: köszönjük a köszöntés!

Anyósügyben én nagyon szerencsés vagyok. Nagyon kedves és segít, amiben csak tud. Kitartást lányok! +++++++++++++++++

Panna
pandusika
 
 


Hú, olyan furcsa, hogy már elmúlt 5 hónapos Hannababa. Hiszen még nem is olyan régen volt, hogy nagy volt a pocakom. A terhesség időszaka valahogy sokkal hosszabbnak tűnik, mint ahogy elrepült ez az 5 hónap. Nagyon gyorsan fel fog nőni. :) Pont azt beszéltük apával, hogy már nem is babás, hanem már kezd kisgyerekes formát felvenni.
Tegnapelőtt voltam bent a kórházban a barátnőnknél, akinél szültem. Vártam a folyosón és épp akkor tologatott ott egy anyuka egy 3 napos babát. Annyira pici volt, meg is kérdeztem a barátnőmet, hogy koraszülött. Mondta, hogy nem. Hanna is ilyen pici volt??? Nagyon furcsa.... :)

Panna
pandusika
 
 


Mi a véleményetek? Apával azt terveztük, hogy hétvégén strandolunk, ha jó idő lesz. Ha nem, akkor elmegyünk valami jó kis fürdőhelyre. Persze a babát még nem vinném be a vízbe, de ilyen helyeken olyan meleg van és olyan nagy a pára. Szerintetek szabad? Ez a nagyon párás levegő nem árthat neki??? Lehet, hogy hülyeség... Másrészt meg ilyen fürdőhelyre megyünk, akkor csak külön tudunk fürdeni (pedig úgy a jó, ha valakivel elücsörög az ember és beszélget), csomó cuccot kell cipelni.... nem tudom, hogy van-e értelme....
Mehetnékem van nagyon, szóval valahova biztos megyünk hétvégén...

Panna
pandusika
 
 


panna: mi ősszel voltunk wellnesbe és velünk volt uncsi az 5 hónapos babájával és babakocsival behozta a "fürdő" részbe is. Párás volt a levegő, de azért elviselhetően. Ha van kedved menjetek!!! Mozduljatok ki, te is sokat vagy egyedül rád fér!!

Kép
budabo
 
 


Jó reggelt!!!

Bocsika,de nem nagyon tudtam vissza olvasgatni!! :oops:

Panna:szerintem is menjetek és érezzétek nagyon-nagyon jól magatokat :lol: Rátok fér tuti tök jó kedved lesz tőle és feltöltődsz tőle és az Hannának is csak jó,ha egy újjászületett anyucit kap :lol: :wink:

Budabo:ÁÁÁÁÁ..... tök örültem,hogy bejelöltél iwiwen :lol: :lol: Az ottani képeket is csak dicsérni tudom!!!! :lol:

Anyósproblémákka meg ne is foglalkozzatok!!!Egyik fülön be a másikon meg ki.... :lol:

millye:remélem Andriskával minden ok!!!!!

Hát lányok nagyon fogtok hiányozni :roll: :roll: Ma indulunk a Balcsira vasárnap jövünk haza aztán hétfő korán Orfű és csak jövöhét vasárnap jövünk haza :lol: Szorítsatok,hogy minden jól menjen,kicsit félek,mert nem voltunk még így messze Hannával és nem tudom,hogy fogja viselni!!!!
Mindenkinek szép napokat addig is és nagyon nyugodt babákat!!!Millió puszi!!!! :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andrea: jó utat és jó szórakozást nektek! Bizton nem lesz semmi baj és Hanna jól fogja viselni. Már mi is utaztunk vele elég sokat és soha nem volt belőle gond.
A Balcsi miatt meg IRIGY-IRIGY..... :lol:
Jó nyaralást nektek!

Panna
pandusika
 
 


Amyke: nem megmondtam, hogy ha befordultál, gyere ide, aztán megpróbálunk kifordítani? Na! :)

Andrea: nagyon jó utat! Biztos minden frankó lesz! Gondolom, ti is viszitek a fél lakást! :D

Panna:
naná, hogy menjetek... Jót fog tenni, az tuti! Hanna meg, ahogyan ismerjük, nagyon jól ellesz!

Zsancy
: ez ugye az infúziós-röntgenezős vizsgálat már? Minden okés lesz, ne aggódj!! Van is már eredmény ma?

Zetivera: Elhiszem, hogy megőrülsz, de ne tedd!! Minnyá kedd!!!!

Most, hogy a babák olyan ügyesek, hogy csak na, szóltam Esztikének, hogy itt az idő, gyerünk új elemeket beépíteni az életébe! Be is épített! A nyálával a torkán gargalizál (vagyis hörög...) Képes egy órán át is csinálni! Mint valami zombi-horrorban. Na nem pont így gondoltam az új elemet.... :D

ladmon
 
 


Sziasztok!

Panna: Hannácskának boldog hófordulót így utólag is :oops:
Kérünk képet az ünnepeltről!!! Szerintem is mozduljatok ki, rád fér!! 900 Kcal-ás diéta nagyon durva lehet :?

Bogi: mindenesetre sok erőt kívánok neked, hogy úgy tudjátok végigcsinálni az anyósos sztorit, hogy ti ketten Lacussal ne különbözzetek össze emiatt!

Zsancy, Zvera: +++++++++++++++++++++++++++++++++
Sokat gondolok rátok!!

Nickoról még mindig semmi hír??

Andrea: jó utat nektek, biztos ügyes lesz Hannácska!! Aztán majd várjuk a képeket!!

Hajni: de jó, hogy jöttél, már hiányoltalak. Nagyon édes kiskrapekotok van!!

Hugic: de jó, hogy jöttél, és hogy rendeződni látszik a tejci-dolog. Marcikátok nagyon ügyes, hűű!! És nagyon rendes a családod!! Azért jó, hogy ilyet is hallani!

Képzeljétek, Marcika rekordot döntött, ma este 8-tól reggel 1/2 7-ig aludt!!! (A cicik majd' szétdurrantak reggelre, miután evett, még 100 ml-t le kellett fejnem 8) )

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Hugic örülök, hogy a tejcid rendeződik és, hogy megvolt az első babakocsis kirándulás a városban! :D A tabló nekem is tetszik és tök jó, hogy eltaláltam a kedvenc képet! :D (A tessómmal a helyzet most stagnál, de vannak gondok... úgy néz ki, hogy terhes aminek örülni kellene, de mivel nem mentek el előtte genetikai vizsgálatra megint parázhatunk, hogy beteg babát fog-e szülni :oops: annyira bolond, hogy nem gondol bele ebbe... állítólag egyáltalán nem védekeztek már 2 éve amióta a másik baba meghalt... és már 2 hete nem jött meg neki.... most erre mit mondjak? Felelőtlen... én felajánlottam, hogy elmegyek vele vizsgálatokra, de nem reagált rá inkább kockáztat... pedig az orvosok azt mondták, hogy kettejük génje ütközik egymással...)

Zsancy drukk, hogy a vesedokinál minden rendben legyen! Remélem kaptok egy kicsit hűvösebb időt és hogy a munkások hamar végeznek az úttal! :D Apukám tegnap megkapta a második kemoterápiát szerintem ma délután hazaengedik... csomókban hullik a haja :( borzasztóan sajnálom és bánt, hogy nem tudok rajta segíteni... :cry:

Zetibebi örülök, hogy Oli ilyen szépen alszik! :D Ne aggódj Zétivel minden rendben lesz és mostmár jó kezekben van a fiad! Drukk, hogy a leletekkel minden rendben legyen! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Köszönjük már jól vagyunk! Nincs lázunk! Tegnap kétszer kapott Belladonnát és hihetetlen gyorsan lement a láza :shock: :D Anyóshoz kitartást kívánok :?

Budabo tegnap kétszer volt lázas, de Belladonnát adtam neki és lement. Este 10 órakor aludt el és reggel félhatkor kelt fel de csak enni és ilyenkor becsempészem az ágyba és még alszunk együtt egy picit... most kilencig aludt... Ja és oltás napján Apis-t kapott és szerintem most nem lett olyan csomós, de nem kiabálom el. Neked hogy van a lábad? :roll:

Pandusika szerintem nyugodtan menjetek el legalább kikapcsolódtok... :D

Andrea17 köszönjük, minden rendben van a fiammal. Már nem lázas! :D Érezzétek jól magatokat! Minden rendben lesz ne aggódj! Én is paráztam! Szép időt neketek és jó utat! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Na még uccsóra bekkukantok :lol: (ez már függőség)

Köszi lányok aranyosak vagytok!!! :lol:
És igen a féllakás összepakolva,de még mindig azon parázok,hogy vmit tuti itthon hagyunk :oops: :lol: :lol:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... azt sem tudom,hol áll a fejem!!Már jó lenne odaérni és nem stresszelni!!! :D
Pusszancs!!!
Majd jövök és hozom a képeket is igérem :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Sziasztok!

Hugic, örülök, hogy rendeződött a tejcigond, és hogy csupa pozitív dolog történt mostanába veletek! :D

Zsancy, gondolok Rád+++++++++++++++++++++++++++++++

Zétivera, nagyon ügyes volt Oli éjszaka! :)
Zétivel is minden ok, meglátod!

Bogi, biztos a foga miatt sírt fel Füge! :?

Andrea, érezzétek nagyon jól Magatokat, és hozz sok-sok képet! :D

Panna, bizony-bizony nagyon hamar nőnek a babák, Bencus is ma 5 hónapos, pedig olyan mintha tegnap született volna! :)

Ladmon, nekem nagyon tetszik Esztike új eleme! Bence 5 hónapos új eleme, hogy a nyálát félig kicsorgatja, majd visszaszívja, nagyon gusztusos látvány! :?

Zsufi, gratulálok a szuper éjszakához! :D Gondolom most jól kipihented Magad!

Millye, tényleg felelőtlen volt a tesód, ha így esett teherbe, de remélem ha tényleg ott a baba a pocakjába akkor minden rendben lesz!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Apukádat nagyon sajnálom! :cry:
Örülök, hogy lement Andris láza!

Bencus alszik lassan 2 órája! :)
zsu83
 
 


Zsu83 Aztaaaa... Bencusnak is van alvókája :shock: :D a húgom... szó szerint felelőtlen :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, hát csodálkozom rajta, hogy ilyen jól alszik mostanába megint, csak panaszkodnom kellett! Este 8-tól aludt 3/4 7-ig!
Most pedig negyed 9-től!
Nem is értem a húgodat, miért ilyen felelőtlen! :?
zsu83
 
 


Bogi, igen, az egyik új részen vagyunk, Táborföldön :)

Hajni, nagyon édes ez az álmában villamosozós kép :D

Kreiszi/Julcsi, szerintem tényleg lehet benne valami, hogy tanulnak egymástól a babák - Adri is kb két nappal azután, hogy Marci itt volt, elkezdett berregni :D
Gratula Alexnek a tornázáshoz :) fotózd le légyszi, ha elkapod :)

Zsancy, drukkdrukkdrukk a vesedokihoz! +++++++++++++++++++++++++++++

Millye, lehet, hogy én vagyok béna, de a közösben tőled 2,3,5,6 számú fotósorozatokat látok, és ha csalhatatlan logikám nem téved, valahol valószínűleg van egy 1 és egy 4 is :D megnézed, hogy csak én nem látom, vagy tényleg hiányzik? :D
Tesóddal kapcsolatban: ebben az esetben nem tudsz mást tenni, csak imádkozni, hogy ezúttal minden rendben legyen! Drukkolok én is nagyon, hogy egészséges legyen a babája, és gondtalan a terhessége. Meg ahhoz is, hogy így helyreálljon a lelki békéje.

ZVera, rengeteget gondolok rátok, remélem, kedden találsz egy kis megnyugvást majd!!!

Andrea, nem mondod, hogy elutaztok? Ssszus holnap megyünk Fehérvárra barátnőmhöz (neki áprilisban született Bálint babája), ma akartam mondani, hogy egy félórára fussunk már össze. :(
Ja azért persze jó utat meg jó mulatást! :lol:

Ladmon :lol: :lol: :lol: jó lehet a horrorfilmes Esztike :D vidijó???

Zsufi, gratula a rekorddöntős Marcinak :D meg neked is a reggeli fejéshez :D

Zsu, Bencusnak meg hurráhurrá a visszajavuláshoz!
Asszem, átlőtte hozzánk az alváshisztimanót, mert tegnap óta Adri minden fektetésnél vinnyog, fogalmam sincs, mi baja lehet...... mondjuk most reggel nagyon cuki volt, mikor végre feladta a nyöszörgést, magához rántotta a kis barikáját, azzal együtt cumizta az ujját, és végrevégre alszik már majdnem egy órája.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


hello csajok!

megvolt gyerkőcös életem első horror éjszakája:Bazsika óránként riadóztatott,de percre,mert megfordult és beverte valamijét,vagy elakadt valamiben,majd 6-kor végleg felkelt,evett,játszott,negyed9-kor leraktam aludni,meg magamat is és folytatódott az éjjeli program,csak most fél óránként......

szóval,ÉLJEN A FORGOLÓDÁS!!!!!!!!!!!

A taliról készült képek hihetetlen jók!most még jobban irigy vagyok,de a következőre elmegyünk valahogy!édes a sok szépséges baba egykupacon és azért Adrika nem semmi csaj,a fiúk pedig rendesen rástartoltak,Andrist se kell félteni és Efét sem,Léna pedig tényleg nem is olyan pinduri.Marcik pedig változatlanul imádnivalók,Alex csúcs,ahogy a babák között alukál,Erika kislánya pedig extra csinos,és Vincike pedig tényleg nagyfiús már és ha jól láttam egyforma cucc volt rajta Andrissal-de nem biztos-szóval nagyon jó lehetett nektek!!!!!

zsancy:drukklok!

bogi:anyós :twisted:

millye:Andrisnak gyógypuszi a combira!

zsu:Bencus nagyon ügyi alvással,küldenél manót errefelé?

zetibebi:csak nyugi,mindjárt kedd és meglátod rendben lesz minden!

most húzok,megetetni Bazsit és megyünk csajozni,ha nem hagyom itthon szokás szerint a gépet akkor hozok majd képeket!
szép napot mindenkinek!

Kép
nilabali
 
 


birkafüllel ujjcumizós kép:
Kép

KépKép

KépKép
stelly
 
 


:) Adri megincsak helyes :)

csináltam szuper videót a movee videókészítővel, és sehová nem tom feltölteni, hogy nézhető legyen! Már az összes létező cuucra regisztráltam, próbáltam, de nem megy, mer ismeretlen a file. nem értem!!!!!! Én ehez tök béna vagyok! Valaki tud segíteni? Mit rontottam el?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zsu83 most nálunk is szundi van :D így nem tudok porszívózni... :?

Stelly megnéztem és tényleg nincs ott... tegnap még ott volt az összes kép... lehet, hogy valaki véletlenül törölte :shock:

Nilabali húú nem irigyellek a rossz éjszaka miatt :shock: remélem napközben tudsz majd pihenni :roll: valóban egyforma ruha volt a két fiún :D csajozni mentek? Kérünk képet!

Lkverus nem értem, hoogy miért nem engedi feltölteni a videót... Zümis is szenvedett múltkor ha jól emlékszem... lehet, hogy nem megfelelő formátumban van... de a muvee nem olyan formátumban menti el, hogy ne lehetne feltölteni... kattins rá a videóra egyszer jobb klikk majd bal klikk és tulajdonságok és ott kiírja, hogy milyen formátum... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Elif, küldj nekem mailben légyszi EfeAdri képeket! :) (főleg kézfogósat) köszönöm szépen!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Julcsi, ígértem neked, hogy beszkennelem a könyvemből a "még mindig nem alussza át az éjszakát" fejezetet. Hát beszkenneltettem Tomival, át is küldöm a közösre, de van egy rossz hírem: leginkább a sírni hagyásra buzdít, ami tudom, hogy nem igazán fér össze a nevelési elveiddel (mint ahogy az enyémmel sem). Azért less bele, hátha találsz egy félmondatot, ami ad valami ötletet.......

KépKép

KépKép
stelly
 
 


sikerülni fog!!!! :):) Télleg béna vagyok...majd elmesélem mit csezstem el, most hosszú lenne... :) Azér köszi ... :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


stelly: persze, a 4. millye féle csomiban is vannak róluk tök jók :).
Na meg ez csak úgy... :oops: :)
Kép
Majd még írok (remélem) csak Efe folyton rajtam lóg, ami baromi kellemes így 50 fokban. :?

Kép
Kép
elif
 
 


http://www.mommo.hu/media/Pinduri_Vince
akit érdekel.....:) imádom!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Verus: szuper a videó, nagyon jó a zene is alatta! :)

Kép
Kép
elif
 
 


Nagyon édes Adri az ujjszopizós bárányos képen!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Nilabali, sajnálom a horror éjszakát! :cry: Lehet hogy a meleg viseli meg Bazsit!
Álommanót küldtem! :wink:

Millye, Bencus felkelt fél11-kor, evett, becsúszott egy megakaki, játszott, és fél 12-től megint aludt idáig, most hallom hogy ébred! :)

Nagyon aranyos a Vinci videó! :lol:
zsu83
 
 


Persze,hogy csúszik az indulás :twisted: apának még melóznia kell egy picit,na de legolább még rátok nézhettem :lol:

stelly:ne mááááááááááá!!!!!! :( :( Láthattam volna a kistornász lányt élőben :shock: :( most szomorkodom,de sebaj csak összehozzuk még vhogy,ugye jöttök majd még erre fele? :wink: :lol: Hát tényleg nagyon örültem volna nektek!!!!

ikverus:szupi a videó!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


andrea:jó nyaralást!

vera:jó nagyon a videó!

zsu.álommanó ideért-csak halkan jegyzem meg,hogy remélem nemcsak fél órára-mert millió dolgom lenne!ha most alukál rendesen a fiúcska,akkor elmarad a csajozás.

stelly:aranyosak a barival!

elif:ebben a melegben tényleg nem kellemes egy tapadó gyerkőc!Bazsinak kaja végére csupa víz a haja meg a bodyja a hátán!

nem bírtam magammal és tegnap vettem Bazsaládénak hipp-es málna-csipkebogyó teát,mert nagyon idegesített,hogy ebben a hősegben sem iszik és imádja a drága,de ezt is csak melegen.igaz 4hós kortól ajánlják,de már csak pár nap és betölti.

mai menü:rántott gomba és máj,és kipróbálom a fokhagymakrém levest.

jut eszembe:kinek a férjecskéje jelentkezett önként a vasalásra?ide is jöhetne!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Mindig mikor úgy érzem, oh, én a Fiamat már jól ismerem, minden sírásáról tudom, mi a gondja, történik valami, ami segít, hogy ne legyek túl elbizakodott... :)
Napok óta nyűgösködik, ami korábban egyáltalán nem volt jellemző, mondtam is talin, biztos unatkozni kezdett.
Tegnap este egy utolsó kis szusszanásra elment aludni fél 7 előtt (amit egyébként nem szokott, de annyira fáradtnak látszott). Fél 8-kor még semmi, bemegyünk, hogy kicsit megimogassuk, hátha felébred. Teljesen moccanás nélkül alszik tovább, mint akit leütöttek. Evés, fürcsi nuku, de annyira édesen aludt, nem volt szívünk felébreszteni. Gondoltam, oh, milyen éjszakám lesz ezek után. Ehhez képest fél 11-kor álmában megetettem, mert 4 óta nem evett :shock: (tehát továbbra sem éhezik :) ), 4-kor felkelt enni és 7-ig aludt!!! :D
Hábazz (by Hugic :lol: ), a gyerek csak fáradt volt! :oops:

Azt hiszem, a meleg teljesen kicsinálja szegényt, ma is másfél óránként aludni tér, egyszerűen annyire kimerül (Van még így valaki?), szóval ennyit anyai ösztöneimről... :oops: Asszem néha érdemes kicsit jobban végiggondolnom a dolgokat...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Akkor reakciózom is...

Andrea: Nagyon jó nyaralást Nektek, vigyázz a kicsi Hannára, biztosan mniden szuper lesz.
Mi egyébként elég gyakran járunk Fehérvár felé, ha gondolod, egyszer... (mondjuk bűbáj Adrit nem tudok felmutatni, de van vagány Marcim :wink: )

Stelly: Köszönöm, talán alakulunk (ez az éjszaka nagyon jó volt! :)), de hátha találok benne valami hasznosat.
Ja, és az én zugolvasó Istim közölte, hogy Te is főzhetnél egyszer végre bablevest, mint Stelly. :lol:

Látom Olika is lassan szuper durmolóvá lesz! Puszi kerek pofijára! :D

De azt is látom, hogy van még hova fejlődni, gratula Nektek Zsufi és Marci! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és vasalás... Múlt héten megyegyeztünk, hogy a férj önmaga vasalja saját ingeit. Következmény: ma reggel mint egy őrült szaladgált, hogy nincs vasalt inge. :lol: :lol: :lol: (Ez addig nem történt meg, amíg én vasaltam... :wink: )

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, és Vinci videó szupiiiiiii! :D Annyira vagány a kissrác és ahogy a tesói szeretik... :( :oops: Hát az gyönyörű! Hogy Neked mikre nincs időd, Verus, csodállak, komolyan! :shock:

Zümis: Kislányod jobban van???

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


andrea: :wink: érezzétek magatokat jól!simán fog minden menni, nyugi!

zsufi: jó alvókája volt Marcinak és a tej mennyiség!! le a kalappal. Igyekszem nem feszíteni a húrt Lacussal, de hülye az anyja.

millye: nagyon sajnálom tesódat és apudat is. Nem lehetsz könnyű helyzetben. Köszönöm kérdésed nem tudom hol jobb hol nem. Tegnap áztattam és néztem nincs ott köröm, tehát valószínűleg a bőr gyulladt be.

zsu: nem tudom mi miatt sírt fel, igazából ha nem kelek fel hozzá szerintem akkor sem lett volna semmi, de az első hangra ugrok. Reggelre totál az ágy másik végében volt átfordulva fejjel ellenkező irányba. Bencusnak még mindig jó az alvókája! Bár én kiegyezek ennyi nappali alvással ha éjszaka ilyen marad a kisasszony.

stelly: így nemt udom melyik a Táborföld, csak azt tudom hogy ahogy a Skoda után bekanyarodunk Bkalász fele ott bal kéz fele és szembe vannak az új építésűek és mindig mondjuk hogy itt tök jó lehet lakni.

nilababa: majd megszokja Bazsalikom és alszik nyugodtan tovább!!
Hozz képeket!

Kép
budabo
 
 


nemár hogy mindenki gyerek alszik csak az enyémet kell megint fél óráig altatni, h az eredmény 5 perc alvás legyen!!! ez annyira nem érvényes :wink:
na mindegy... annak azért örülök h a többi gyerek ilyen lelkesen szundibundizik a nagymelegbe

Marci feje nálunk is csupa víz kajálástól, úgy sajnálom
éjszakára meg már nem adok rá mást csak rövid ujjú bodyt. a szúnyogok sajna szeretik, de érdekes h Marcit látszólag nem zavarja a csípés én meg lelkesen kenegetem neki szaliciles alkesszal (vmelyik nap megnyalta :? mert a szájacskája mellett volt a pötty :()

na megyek befejezem a krumplit... padlizsán is sül, lesz este krém

Elif! :) Tesómék mennek jövő7en Törökországba :) most intéztem nekik a nyaralást Alanyába :) nagyon várják, kicsit félnek is h milyen lesz, de sztem minden szuper lesz.

Millye - jaj de sajnálom!!! kár h nem ment el előbb dokihoz, de nagyon nagyon mennek a drukkok h minden rendben legyen a babóval és sztem lesz is. Csodák igen is vannak!!! +++++++

Julcsi - vasalás, párom ügyesen vasal, viszont most örökölt a tesójától tizenvalahány öltönyinget (barók ám nagyon, csak épp most nincs hová felvenn :( ) szted miért nem akarja kivasalni őket? :oops: ez is rám marad :) vagy lehet szólok anyósomnak, h jöjjön segíteni, végül is az ő két fiáé az ing :wink:

jajj a kolbi... bele kell dobálni a krumpliba
én balra el

KépKép
hugic
 
 


[quote]c írta:sak Efe folyton rajtam lóg, ami baromi kellemes így 50 fokban.


Nézd a másik oldalát! Milyen felfrissítő tud lenni, amikor a gyerekből lelógó 3 méteres nyálcsík végigfolyik a válladon! :D

[quote]n írta:emár hogy mindenki gyerek alszik csak az enyémet kell megint fél óráig altatni, h az eredmény 5 perc alvás legyen!!!


Nos, én fél óráig altatok fél óra alvásért! Ha már ennyire bajtársakat keresel... :)
Ami nem is lenne nagy szám, ha valaha nem egy alvógépet neveltem volna!!! Mivel már vagy 3 hete ez megy, asszem ez így is marad.
Viszont nem cserélem vissza, mert extracuki a kiscsajom a zsír új fülbevalójával!! :D
Kép majd lesz később, aztán a fiúkákat eldugni a monitor elől, mert oooolyan csajos lett Eszterem, hogy még!!! 8)

ladmon
 
 


Julcsi, gratulálok az éjszakához! Puszild meg azt a kis tündérfiút a nevemben, hogy milyen ügyes! Akkor ma kicsit kipihentebbnek érzed magad?
Zugolvasó hehehe jól gondold meg, mit írsz róla :wink: Tomim is maga vasalja az ingeit szerencsére :)

Andrea, megyünk még majd arra, egyszer csak összehozzuk! :)

Bogi, igen, a Skoda után valamivel bal kéz fele van Táborföld, ott vagyunk (van egy bowlingpálya a sarkon) :) (és szerintem is jó itt lakni :wink:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


stelly: én is szeretem azt a részt is és a miénket is.

ladmon,hugic: na az altatás nálunk is megy ám és nem mindig van több fél óránál!

Kép
budabo
 
 


Ladmon, Crocus: köszi a recepteket! Valamelyiket ma megjátszom. :)

Ladmon: na igen, a nyálcsík... ezek szerint meztelen háttal kellene hurcibálnom őkelmét, hogy valami jó is legyen benne. :D Végülis mindegy hogy az izzadságtól vagy a nyáltól ragadok éppen. :lol:
kéééééépet, Efe már türelmetlenül várja! :D

Zsufi: tényleg lttek jó képek rólunk köszi! :)

Millye: majd neked is írom mi kellene még. :) Hát én is csak drukkolni tudok tesódnak mostmár ha így alakult, de szerintem is baromi meggondolatlan... Apukádnak ezermillió +++++++++++++++++++.

Hugic: bizti jól fogják érezni magukat! :wink: Én imádok ott, de júliusban eszméletlen durva ott a hőség. Annyit esetleg mondok, de persze lehet ezt te jobban Is tudod :), hogy mindenféle part van ott, homokos, aprókavicsos, sziklás, meg kell keresni amelyik tetszik. Ééééés ha a török hapsik nem hagyják békén, mondja azt hogy török férje van. Simán a férj nem elég, csak ha török is. :D Sétahajózás még szuper, arra mindenképp menjenek ha tudnak (a kisebb féle hajóval ha lehet választani)!
Parton lévő pubok-klubbok szuperek este, jó kis bulik vannak, mindben más-más zene... Pia benn baromi drága, aranyárban, kinn éjjelnappalik tömkelege, üdcsit onnan érdemes. :) Jaaaa és ha venni akarnak valamit, akkor BARGAIN-ALKUDNI kell pofátlanul, mert az eladók is azok. Fél vagy akár negyedárról kell indítani! Júliusban még ez is nehezebb picit, augusztusban már többet engednek, hogy fogyjon az áru.
Bocs ez hosszú lett. :D

Hajnski: szuperédes a manó!!!!!!!

Kép
Kép
elif
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást... Tulajdonképpen én magam sem tudom mi a bajom, csak úgy egyszerűen nyűgös vagyok, és nem jó semmi...

Millye: Annyira sajnálom Apukádat! Nagyon remélem, hogy használ neki a kezelés! Tesód meg, hát nem könnyű, de sztem is elég felelőtlenség, amit csinál... Nagyon szorítok neki, hogy minden rendben legyen a babával! Ja, és ugyanolyan fényképezőgépünk van nekünk is. Lehet, hogy majd püben megkereslek, egy kis segítség kellene!

Julcsi: nálunk is megaalvás megy a melegben. Ma pl 9kor evett, uána délelőtt boltokban voltunk dél körül értünk haza, azóta alszik, úgy, hogy nem is evett még... Pedig az almapüré már ott várja.... Nem akarom felébreszteni. Csak így meg nem tudom mi lesz délután, 5re be vagyok jelentkezve egy órás taplmaszira (apától kaptam névnapomra) és nem tudom, hogy ki fogja-e bírni, hogy csak utána kap enni... na mindegy, majd meglátjuk....

Hajni: Andrew gyöngyörű!! Nekem is a lábevős kép a kedvenc!!!
Nem jöttök haza mostanában???? Mondtad, hogy Te is debreceni vagy....

Ladmon: Esztike horror hangjáról igazán készíthetnél videót! Annyira vicces lehet... :)

Panna: Sztem is nyugodtan menjetek fürdőzni! Lehet, hogy mi is megyünk a hétvégén.

Andrea: nagyon jó nyaralást!

Verus: Vince imádnivaló!!!

Zvera: én is tutira megőrülnék, hogy még mindig nem tudod az eredményt... Remélem, hogy az esti kiadós kaja használ Olikának, és végre hagy téged is aludni egy kicsit többet!

Zsancy: mi volt a dokinál???

Hugic: sajnálom, hogy ezek szerint Marcika megint nem alszik....
:cry:

Képzeljétek, én végre holnap, ha minden igaz eljutok végre kozmiba... már úúúúúúúúúúúúúgy várom.....

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Elif: neeeem, trikóban! :)
Na részemről letelt az a bizonyos féééél óra!!!

ladmon
 
 


bocsi, még egy alvós kép, de ezt megint muszáj megmutassam, ugyanis az én Adrim tudomásom szerint csak hason tud aludni............ nos úgy tűnik tévedtem :D
Kép

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Lkverus jó lett az összeállítás :D

Zsu83 Na nálunk is a kaki miatt kelt fel de mos megint alszik :D

Nilabali na lesz csajozás vagy nem? :D mert ha igen akkor a gépet ne hagyd otthon :D

Julcsi-79 úgy látszik a babákat elérte az álomkór... :D

Budabo na igen... :? Remélem minden rendben lesz mert mostanában nagyon ránk jár a rúd... :( szedsz valami gyógyszert rá vagy kenegeted valamivel? Homeóst próbáltad? :roll:

Hugic remélem Marcid is aludni fog mert nálunk most rendesen lehűlt a levegő és szakad az eső és ilyenkor talán jobban alszanak a babák :D szúnyogcsípést sajnálom... nincs olyan Elektromos szúnyogriasztó lámpátok? :roll:

Ladmon nagyon sírt Esztike a fülszúrásnál? Kilőtték vagy kiszúrták neki? Kíváncsian várom a fotót.

Nálunk ma paprikás krumpli van :D Ja és akkorát estem amikor jöttem le az emeletről... mint egy ólajtó és nem részletezem, hogy az ülőcsontom hogy fáj... remélem nincs nagy gond mert alig tudok ülni... ha nem változik a helyzet akkor irány az orvos. :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bakker, egy órán keresztül próbáltam a youtube-ra feltenni, de nem akarta feltölteni, így lenyúltam Verus ötletét, na ott azonnal sikerült
http://www.mommo.hu/media/Alex_medencezik
kreiszi
 
 


Elif nagyon köszi! :roll: Nyugodtan írhatod, hogy melyik kép kell! Remélem a tegnapit megkaptad! :D

Amy81 igazán köszönöm! Most délután engedik haza apukámat... túl van a második kemoterápián... :(
Nektek is ilyen fényképezőtök van? De szupi! :D és amíg kozmiba mész ki vigyáz Vendire? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kreiszi de édes Alex ahogy pancsol :D és micsoda vagány fürdőgatyája van :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: Remélem, hogy minden rendben lesz Apukáddal! Biztos sokat jelent majd, hogy otthon lehet... Szorítok nagyon!!!
Igen, nekünk is Pana van, és nagyon szeretem... :)
Apjuk vigyáz Vendre. Mostanában úgyis alszik egész délelőtt, nem sok gondja lesz vele... :wink: :D

Képzeljétek, vettem Vendnek varázsitatót (olyan awentes csőrös pohár), és ma abból ivott vizet. És szerette... olyan jó... Kíváncsi voltam, mert mi eddig cumisüveget nem használtunk. De nem volt gondja vele.

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?