Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem érdemes kivizsgálni, mert jó azt tudni, ha mégis csak van valami.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapedli,
az úgy volt,hogy a betegségem alatt volt egy kapcsolatom,aminek vége lett utána(nem a betegség miatt!!!).Aztán rá 2,5 évre ismertem meg a férjem,ekkor még 2 év hátra volt a klimaxból.

Ha ennyire nem megy a sírás,akkor direkt örülni kell,ha néha kijön,hidd el,szükség van erre is időnként,hisz bármennyire tartjuk magunkat és pozitívak vagyunk,azért mégis elég terheltek vagyunk ettől a problémától,hogy ennyit kell babára várni.

Molzsof,
várd türelmesen a proffal való találkozást,mi itt csak találgatni tudunk :roll: Buminak igaza van,egy eredmény nem eredmény.Meglátjuk,milyen lesz legközelebb!Drukk!
Vendég
 


Tapi,
a legfontosabbat nem is írtam:nagyon drukkolok ciklus végére,vagyis,hogy ne is legyen vége!
Vendég
 

 
 

Szia Molzsof,

sajnálom, hogy itt vagy. De a csajok jól modják, egy eredmény nem számít. Egyébként pedig üdv közöttünk :) Ez egy nagyon klassz kis csapat :wink: Szorítok, hogy a prof bíztató dolgokat mondjon és persze kérjen kontrollt.

Zsó,
ha a "kilmaxos" időkben találtatok egymásra a pároddal, együtt maradtatok és olyan boldogan éltek ahogy, akkor ez nem lehet véletlen :D Milyen csudi lesz ebben a szép kötelékben egy vagy két kis manócska :D
Ja és köszi a drukkot! :wink:

...szerintem meg fog jönni, mert fáj kicsit a derekam. Múlt hónapban is fájt előtte pár nappal. A didkóim a szokott módon érzékenyek, nem érzek semmi különöset ami máskor ne lenne. Ebben a hónapban egyébként úgy alakult, hogy a 12. és 13. cn-en voltunk együtt. Nekem többnyire ezeken a napokon szokott lenni a pém, de néha később. A 14. napon a párom 5 napra elutazott. Így tehát nem tom :roll: De később volt még jobb oldali fájás a hasamban és autána megint volt akció :oops: Ha most sikerült, akkor a ritka kex a nyerő :D

Hallottátok, hogy meghalt M. Jackson? Gyorsan "elégett" az élete, mint valami szalmaláng...még csak 50 éves volt.
tapedli
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm, hogy ilyen hamar "integráltatok". :-)
Keddig csak kibírjuk valahogy, pár a Férjem nagyon nehezen viseli( amit maximálisan meg is értek, ez hatalmas kudarc lehet egy férfinek, még akkor is, ha az eredmény csak pillanatnyi állapot).
Ha nem bánjátok kedd este vagy szerdán jönnék és megosztanám Veletek a fejleményeket.
Addig is mindenkinek nagy kitartást és szupi hétvégét kívánok, csak lenne már kicsit nyáriasabb időnk így június végén....
molzsof
 
 


Sziasztok!

Tegnap egy diplomaosztón voltunk, ahol is megismerkedtem egy házaspárral, akiknek a 3. lombikuk sikerült Győrben (az első 2 Debrecenben volt). Kicsit kifaggattam és azt mondta, hogy nekik is PICSI volt Győrben, szóval nem kell a CIRISbe menni, ha PICSIT akar az ember.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csak, hogy ne legyen gond a sírással :) :
http://www.youtube.com/watch?v=beF7ayuKx1w

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
megnéztem,nagyon aranyos!Az egyik kisbaba milyen kis elgyötört!Azért furcsa,hogy ilyen intim dolgok keringenek a neten,nem?Jó,persze én is megnéztem,nem arról van szó,de mégis...meg lehet látni szüléseket,otthon szülést...ki járul ehhez hozzá,hogy ország-világ láthassa ilyen helyzetekben? :roll:
Vendég
 


Juj Lányok, lehet, hogy nekem már agyamra ment a bébi akarás, mert most néztem meg a klipet, amit Bumi ajánlott és elsírtam magam...végül is nemsokára jön piri, ez már az érzékeny időszak....:-)
Meg sajna tudjátok, nálunk még friss Apa kis problémája...:-)
Még csak most vágunk bele a nehezébe, úgyhogy nem szabad már most nekikeserednem...
És megint esik az eső......:-(
Már csak egyet kell aludni holnapig, amikor tali Papp professzorral, aki remélem megmondja a tutit...
molzsof
 
 


Bumi,
most olvastam PICSI-t. Györben hol? a Kaáliban?

Molzsof,
légy üdvözölve. nálunk is hasonló eredmények, mint nálatok. majd utána nézek pontosan az eredményeknek, mert most már nem emlékszem.
dina34
 
 


Szia Dina,

de ugye Nálatok azóta van javulás?
molzsof
 
 


most aztán nem tudom, mit csináljak. utána néztem Vereczkeinek, semmi jót nem írnak róla a neten.
nem tudja vki, hogy a Forgácsban van-e PICSI, mert lehet, hogy inkább maradok ott.

Molzsof,
sajna javulás nem nagyon van. az adatokat majd megírom.
dina34
 
 


Sziasztok

Molzsof!
Szerintem ezen mindenki meghatódik, nem kell ahhoz piri előtt lenni.

Dina!
Igen a Kaáliban.

Zsó!
Gondolom mindenki saját maga rakja fel az ilyen felvételeket, bár szerintem konkrétan ezt a kórház csinálhatta, és gondolom kérték a hozzájárulást.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vereczkei nem volt túl szimpi, a Cirisbe jártam tavaly és ott volt valami fődoki...nagyon fura...pénz,pénz,pénz...money,money money....bocsi az őszínteségért. Meg állítólag a Ciris előtt volt még valami botránya, de arra már abszlút nem emlékszem, de sztem google kidobja....talán.
molzsof
 
 


Dina,
ez nem túl jó hír, hogy Nálatok ennyire állandósult ez a gond. De volt Párodnak valami kezelés, gyogyi, műtét, bármi? Próbálták "rendbehozni"?
molzsof
 
 


Sziasztok csajok!

No, nekem most megint ne szorítsatok pár hétig, mert piri nénje ideért. :? Nem törtem le, nem sírtam, nem borultam ki. Szerintem a múlt heti bőgések is emiatt voltak már, úgy látszik kibőgtem magam előre. Bár azt kell mondjam, a vonzásos oldalon sok "kapaszkodót találtam". Pl. abban a szövegben, amiben mondatok vannak felsorolva...a babahívó meditációban ez a mondat pl.: "Nincs semmi okom arra, hogy siettessem a folyamatot." De nekem nagy felismerés volt ez is: "Nem kell tudnom, miért nem estem eddig teherbe."

Dina,
sajnálom, de azért én örülök, hogy utánanéztél V.-nek. Bár én is szétnéztem volna anno...Egyébként most hallottam, hogy az az Albert István ott az egyik andrológus, aki minket a férjem egyetlen vizsgálata után a Krio-ból egyből a Vereczkeihez küldött. Nagyon kis naivak voltunk, hogy észre se vettük, miért irányított épp hozzá...

Én egyébként még mindig nem tudom mi pontosan a PICSI. Leírjátok ha már megtudtátok? :roll: Köszi! :) It beszélünk róla, én meg azt se tudom mi az :oops:
tapedli
 
 


Sziasztok!

Most elköszönök egy időre,ma lemegyünk a Balatonra,12-én jövünk csak haza,semmi internet 2 hétig.

Tapi,sajnálom pirit de irtó jó,hogy nem borultál ki!Ügyes vagy! :wink:

Molzsof,
drukk a profhoz!

Mindenkinek üdv.és hajrá kinek-kinek állapotja szerint! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Tapi!
Sajnálom a pirit. Én is egyre inkább a vonzás törvénye hatása alá kerülök. :) Eddig nem is szívesen gondolkodtunk pl neveken, mert hogy ráérünk majd, ha egyszer sikerül, stb. Most meg igenis azt vizualizálom, hogy két lányunk lesz, és egy fiunk, a lányok Léna és Luca, és így is gondolok rájuk, a fiú pedig vagy Bende vagy Bercel (nekem a Bende tecc, de a férjemnek nem.). És remélem ez tényleg segít bevonzani őket. :)
A PICSI-ről olvastam valahol, úgy emlékszem az a lényege, hogy ki tudják válogatni az érett spermiumokat. Egy steril csészébe 3 kis hyaluronan hydrogel micropontocskát helyeznek el. Az érett spermiumok speciális receptorokon keresztül csatlakoznak ehhez a hyaluronanhoz. Ezek a hyaluronanhoz kötött spermiumok nem mutatnak haladó mozgást, de a farkuk szabályosan, ritmikusan jár, és képesek a motilitásra. Ezeket a hyaluronanhoz kötött spermiumokat aztán könnyedén ki tudják választani egy micropipetta segítségével, hogy ezekkel végezzék el az ICSI-t.

Valami ilyemi, egy angol honlapont találtam (kb valami ilyesmi).

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó!
Jó nyaralást. Mi meg majd váltunk titeket, ugyanis mi meg 15-én megyünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok Lányok,
üdv mindenkinek, Molzsof, üdv köztünk! Ne haragudjatok, hoyg eltűntem, már időm sem volt megírni, hogy nálunk elkezdődött a táboroztatások időszaka, így még 1-2 hétig alig fogok írni...
Nem bírtam mindent visszaolvasni, de a mantra mondata, hogy "nem kell tudnom, miért nem sikerült idáíg" engem is nagyon megérintett, köszönet érte.
Molzsof, a spermiogram megismétlése kb. 4-5 hét múlva lenne jobb, nem emlkékszem pontosan, de kb. annyi idő telik el elvileg egy hullámhegy és egy hullámvölgy között, ez normális. Akármi is lesz, ennyi kiskatonával is sikerülhet, ne csüggedj, és főleg ne kételkedj a párodban.

Én KATASZTROFÁLIS ciklust zárok hamarosan, esélyünk nem sok van. Először azt hittem, monofázisos lesz, mert csak nem akart megemelkedni a hőmérséklet. Ennek ellenére azért bár szolidan, de erőltettem az együttléteket a 17. napig. Onnéttól néhány nap szünet következett, végül csak a 22. napon emelkedett meg. Vagyis előtte már pont nem voltunk együtt... mert a párom besokallt, és közölte, hogy ő nem egy csődör, aki időre érzések nélkül teljesít. Úgyhogy én mostantól kivárom, hogy megjöjjön (persze ilyen késői pé-vel nyilván késni fog egy hetet), és a jövő hónaptól ha kibírom, nem nézek ovulációs teszteket és nem lázmérőzök, hanem megpróbálok leengedni és spontán lenni:(

Úgyhogy hatott, hogy most mindnyájan ilyen lelki vonalon haladtok, rám is rámfér. Cserébe küldöm új kedvencemet: Szülésdal Palya Beától, meghallgatható a youtube-on. Kap egy puszit, aki megtalálja, melyik a kedvenc sorom belőle, és neki is tetszik:)

Zsó, Neked meg szép nyaralást, és üdv mindenki másnak, akinek most nem tudtam személyesen válaszolni. Rohanok szeletelt kenyeret kivinni a táborba a gyerekeknek...
ilyenisvagyok
 
 


Sziasztok!

Tapi sajnálom pirit. De tudod a piri mindig egy új lehetőség. Kis szomorkodás és előre.

Bumi úgy látszik mindenkivel jót tett, hogy elküldte a vonzást. Én is sokkal nyugodtabb lettem újból elkezdtem meditálni is. Engem is nagyon megfogott a meditációs szöveg, annyi igazság van benne. Sőt megvettem a Rendeld meg az univerzumtól című könyvet is ami arról szól hogy ha erősen kérsz valamit az teljesül. Csak egyszer szabad kérni mert ha többször kéred ugyanazt akkor az univerzum azt fogja gondolni hogy nem hiszel benne. Jó, mi? :lol:

Sőt én lehet hogy kipróbálom a Jónás módszert is amit régen nagy hülyeségnek tartottam de talán egy próbát megér.

Zsó jó nyaralást, most semmi más dolgod nincs csak pihizni.

Ilyenis szerintem is jobban teszed ha inkább elengeded magad. Bár nekem könnyebb mert szinte mindig ugyanakkor van peteérésem de talán tényleg nem kéne ezzel foglalkozni. Lehet hogy a lazítás jobb eredményekkel kecsegtet.

Szép napokat élvezzétek a napsütést! :lol:
vayacon
 
 


Zsó,
szép nyaralást a Balatonnál!

Molzsof,
az eredményeket megírom, amint lesz rá idöm elökeresni a dokumentációt.
Egyébként mütétet nem javasoltak, hormonvizsgálat rendben, kromoszómavizsgálat rendben. FER14 vitamint kell szednie, 3 hó múlva kontroll, ami augusztusban lesz vmikor. még nem kértem idöpontot.

Tapedli,
örületesek ezek az orvosok! felháborító. már kezd nagyon elegem lenni belölük. szeretnék már rálelni egy orvosra, aki szívböl-lélekböl segíteni akar rajtunk, hogy végre kezemben tarthassam a legdrágább kincsemet a világon, a gyermekemet! remélem hamarosan sor kerül erre.
dina34
 
 


Sziasztok lányok!

...látom mindenki az árnyékban pihegve próbálja átvészelni a hőséget és nem pzarolja felesleges energiáit a babanetre :lol:

Nálam is kb ez a helyzet és ráadásul még másodállás után is kell futkosnom.... Furcsán is ézem magam, mert a természetgyógyásztól megint kaptam cseppeket. Tegnap éjjel kétszer is arra ébredtem, hogy az alhasam nagyon forró :shock: Este kiscit szédelegtem is. Előző nyáron is ez volt az első napokban, amikor utoljára szedtem ilyen cseppeket. A homeopátiás szerek többnyire először felerősítik a tüneteket.

Na én most szépen leírtam mi van velem, de nem emiatt jöttem. Arra akartam rákérdezni, ki hogy van? :D

Ilyenis, jó, hogy előkerültél! :) Bea? Kismamik? És persze mindenki akit nem soroltam név szerint..

Bumi, jól kipancsizhatod magad ebben a csuda időben :wink:
tapedli
 
 


Bumi, na szépen elnéztem...azt olvastam elsőre, hogy 1-én utaztok nyaralni. :oops: Mindenestre, 15-től is pancsizz majd sokat :D
tapedli
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is. csak épp kutakodok a neten. Tök érdekes infókat találtam.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyrészt egy lombikstatisztika:
http://www.oszmk.hu/emki/bhdb4343234njn ... adatok.pdf

Másrészt egy cikk a pajzsmirigyről, ahol a graviditás rész igen érdekes:
http://www.lam.hu/folyoiratok/lam/0507/4.htm

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,

nálam vihar előtti csönd jövő hét közepére várom a mensit :? ja nem dehogy várom

én is hol munkát nézek hol dolgozom mint Tapi..

borzasztó ez a meleg nekem a fejem is fájt ma tőle. ráadásul az eső is elkerült minket pedig már úgy vártam hogy felfrissüljön a levegő.

Bumi a statisztikába szted az inszemek is benne vannak? A Róbert Károlynak nagyon jók az eredményei kicsit sajnálom hogy nem tudunk oda menni. Bár nem tudom mennyire lehet hinni a statisztikának.
vayacon
 
 


Sziasztok!Látom mindenkinél " holtidő" van mostÉn is vagyok közbe,csak " csöndbe" olvasgatlak bennetek. :) Én is csak várom, hogy megjöjjön.Mi is jövő pénteken megyünk a Balcsira,bár ahogy nézem jövő héttől már rossz időt mondanak! :(

Képzeljétek beszéltem a csajokkal akikkel a kórházban voltam!Az ikres kismami megszült tegnap! :wink: 2 kislány: Laura 1800g Hanna 2002 g,jól vannak hál isten.A másik csajszi akinek 4 babója volt,már túlvan a Pesti elinjekciózáson,már otthon van ő is,de most már csak 2 babóval. :oops: :lol:
horváth beáta
 
 


Sziasztok lányok!
Válaszolt Fülöp doktor. Azt írta, hogy a mozdulatlan lefagyasztott spermák általában kiolvasztás után nem alkalmasak, de ez 100%-ban a kiolvasztáskor derül csak ki.
Szóval..eljutottam addig, hogy nem görcsölök tovább. A jó Isten kezébe teszem sorsomat, ha akar babát adni lesz, ha nem, akkor nem. Most...tényleg visszavonulok innen addig, míg nem megyünk a kezelés után andrológushoz, és nem kapunk választ. A háttérből olvaslak titeket, és mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok!
Szép nyarat: Vero
vero26
 
 


Sziasztok!

Vayacon!
Ez csak IVF statisztika.


Bea!
Jó nyaralást!

Vero!
Sajnálom, hogy nem lehet lombikozni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság? Mindenki nagyon eltűnt. Velem semmi extra, még mensi előtt, de most egész jól bírom lelkileg. Biztos a Bumi által elküldött link is segített. :wink:

Azt mondtam, hogy bejelentkeztünk végül is a Budai Meddőségi Centrumba? Aug 17-én megyünk konzultációra. Úgyhogy szerintem legkésőbb szeptember-októberben indulhat az inszem, ha addig nem jön össze a baba.

Vero sajnálom a rossz hírt, de ne adjátok fel. Biztosan Neked is lesz előbb-utóbb babád.

Bea, jó nyaralást nektek is rád fér a pihenés meg a lelki feltöltődés.

Tapi jobban vagy már? Mire kaptál most cseppeket?
vayacon
 
 


Vayacon!Hisz mindjárt itt is lesz aug.17! :) Hajrá inszem!!!
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Nálam új ciklus kezdődött tegnap. Ráadásul így a Kaáliba sem úgy tudok menni, ahogy szeretnék. Merthogy júli 24.-én jövünk haza a nyaralásból,és aznap kell mennem uh-ra. Össze is vesztem emiatt a férjemmel. Mert hogy ő nem akart délelőtt hazaindulni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Sajnálom!Győzd meg valahogy apit,hogy induljon csak haza délelött!Azmár ugyis az utolsó nyaralási nap!És ha nem, akkor csúszik az egész 1 hónapot vagy??? :oops: Mi lesz neked most a Kaáliba?
horváth beáta
 
 


Ha minden jól megy kezdenénk a lombikot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Fú de jó,már kezded is a következő lombikot!Akkor haza kell jönni!Most akkor érted szorítunk majd!!! :wink:
horváth beáta
 
 


Közben átrakattam 28-ára az uhut, így nem kell majd azon aggódni, hogy odaérünk e vagy sem. Most már csak abban kell bízni, hogy minden okés lesz, és kezdhetünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
végül a györi Kaálinál kötöttünk ki. mi 29.-én megyünk konzultációra. egy kissé el vagyok ma keseredve, mert megkaptam a hormoneredményeimet, ciklus 3.nap a PRL 41,82 és ennek az értéknek 6 - 30 között kell lennie. januárban jobb voltam, akkor 35 ug/l volt. ekkor írt ki a Forgács Bromokriptin-richtert, amit szedtem is addig míg nem tudtam, hogy az inszem nem volt sikeres.
Te tudsz vmit erröl a hormonszintedröl?
jajj, remélem jót mondnak majd nekem is a kaáliban, ugyanis lombikozni akarok én is szeptemberben!
dina34
 
 


Szia Dina!
Tök jó, hogy már van is időpontotok! Ott tuti jó kezekben lesztek!

Nekem a prolaktinom mindig jó. Ha neked magas, akkor szedni kéne rá a Bromocriptint. Van egy ilyen topic is itt, ott a lányok biztos sokkal többet tudnak segíteni neked.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi!
most már megvárom mit mondnak a Kaáliban a prolaktinra. magamtól csak úgy nem akarom újra elkezdeni szedni. egyébként augusztusban is megcsináltatom a hormonszintvizsgálatot, meg szeptemberben a lombik kezdése elött is, bár akkor azt már a Kaáliban is biztos elvégzik. azért a bromicriptin topikot megnézem. szép napot!
dina34
 
 


Sziasztok lányok!

Tényleg nagyon nyár van itt most, mindenki ritkán ír. Sebaj, remélem ezerrel dolgozik mindenki az utódláson :D

Mi hétfőn megyünk Fülöp dokihoz az összesítést átbeszélni, mostanra lettek kész az eredményeink. Nagyon izgulok, hogy kiderült-e valami hormonális, vagy bacis dolog...remélem nem. Valahogy azt érzem, nincs baj és a következő ciklusban már indulhaz az első inszem.

...egyébként én most azt döntöttem el, hogy két hónapon belül kismamai leszek, kislányt szülök és Lilla lesz a neve...bár a néven még gondolkodunk :lol: Az biztos, hogy szép barna bőre lesz (mindkettőnknek jó barnulós van) a haja fekete lesz mint az enyém és a szemei olyan tengerkékek lesznek mint az apukájának :lol: Mindössze ennyi a haditerv :lol: :lol:

Mindenkinek minden szépet! :)
tapedli
 
 


Sziasztok!

Tapi!
Úgy legyen! Drukk az inszemhez!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


nekem sajna ma reggelre megjött :cry: kedd-szerdára vártam szóval jó sokat késett. már kezdtem reménykedni.. igy kicsit megviselt most elhatároztam h legalább 1 hetet várok majd mire beleélem magam..

úgy látszik a műtét miatt most már hosszabbak a ciklusaim, mert előtte szinte mindig 25 napos volt most a műtét óta 26-29 nap.

még két hónap esélyt adunk a természetnek utána inszem.. szóval Tapi utánatok nem sokkal kezdünk mi is úgyhogy követlek a kismamiságban :lol:
vayacon
 
 


Tapi,
drukk a haditervhez! kiskatonák sorakozó!!!!!!!!!! támadás!!!!:lol:

Vayacon,
kívánom, hogy sikerüljön a spontán! ha mégsem jönne össze, akkor összel majd drukkolok neked az inszemhez, te pedig nekem a lombikhoz :D
kell, hogy már vki megindítsa itt a topikon a terheshullámot és küldözné nekünk többieknek a terhességi-vírust! hajrá csajok! ki lesz az elsö?
SZÉP HÉTVÉGÉT!
dina34
 
 


Nahát, képzeld Vayacon, nekem is ugyanígy jött most meg: sosem szokott késni, így én is reménykedtem... Mindegy, már nem haragszom magamra a felesleges reménykedés miatt, inkább élvezem, hogy a késés utáni napokban milyen jó "a senki földjén" bolyongani, és arra gondolni, hogy most legalább legálisan szabad reménykedni:) Két hónap spontán után meg gyorsan itt az inszem, ha szükséges...

Tapi, szorítok hétfőn, aztán meg majd az inszemhez. Szerintem sem fognak semmi extrát találni, úgyhogy jövő hónapban simán elkezdhetitek.

Dina, Ti, ha oda juttok, mikor kezdenétek a lombikot?

Nálunk a párom ma volt mintát adni (szegény, egyedül ment), jövő szerdán lesz eredmény. Kiváncsi vagyok, hatott-e a gyógyszer. A dokim azt mondta, hogy ha számottevő lesz a javulás, tehát a motilitás eléri a 40 %-ot, és ennek a fele legalább fürge is lesz, akkor ad valami peteérésserkentő gyógyszert nekem, és azzal próbálozunk otthon max. 3 hónapig. Ha nem javult, akkor elvileg indul az inszem.
Csakhogy: augusztusban nem vagyunk itthon, vidéken dolgozunk, tehát az inszem legkorábban is szeptemberben indulhatna. Úgyhogy reménykedem, hogy javul az eredmény, és akkor augusztusban már gyógyszerrel próbálkozhatunk, így nem esik ki idő, nem "veszítjük el" azt a hónapot.

Gondoljatok légyszí rám: családi hétvégére indulunk, biztos megint mindenki a "mikor lesz gyerek?"-kel fog jönni...
ilyenisvagyok
 
 


Ilyenisvagyok,
én úgy tippelelm, hogy szept.ben esedékes a lombikom. de majd most a hó végén, a konzultáció után már biztosra fogom tudni.

egyébként gondolok rád, a "mikor jön a gyerek?!"kapcsán. vhogy bírd ki!
dina34
 
 


Ilyenis hát nem tudom, lehet hogy volt valami a levegőben front ilyesmi. Hát nem könnyű főleg ha még késik is az embernek de igazad van itt egy új hónap lehet újra bizakodni.

Drukkolok, hogy javuljon az párod eredménye! Remélem az enyémé is javul mi is megyünk a hónapban katonavizsire.

Dina szept. gyorsan itt lesz meglátod előre is szorítok! :wink:
vayacon
 
 


Vayacon,
köszönöm! :D és drukk, hogy javuljon a párod eredménye!
dina34
 
 


Sziasztok!

Nem akarok panaszkodni de képzeljétek éjszaka megint olyan erős mensis fájdalomra ébredtem hogy azt hittem lekaparom a falat. Ugyanolyan volt, mint a műtét előtt. Elég elkeserítő.

Most elhatároztam, hogy elmegyünk Apival biorezonanciás kezelésre oda, amit Tapi ajánlott. Hátha tud segíteni a párom gondján és az én fájdalmaimon is. Nem lesz olcsó, de lehet hogy igy az inszemen is nagyobb eséllyel indulhatunk, és akkor mindenképpen megéri.

Kellemes hétvégét mindenkinek!
vayacon
 
 


Vayacon,
sajnálom, hogy ilyen fájdalmaid vannak. nagyon drukkolok, hogy segítsen a biorezonenciás kezelés. mikor mentek? van már idöpontotok?
dina34
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: