Új privát üzeneted érkezett!

Ezer éve nem olvastalak benneteket, de most bekukkantottam valami isteni sugallatra, és akkor olvasom TOBIT, sok puszi és óriási gratula!

Babaváróknak jó egészséget, tavaly ilyenkor még én is hancúroztam kissé gömbölyödő pocakommal... :lol: :lol: :lol:

Babázóknak sok-sok energiát, örömet kívánok!
Puszi Mindenkinek!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Angel szupi jó lehet hazaköltözni!!Gratulálok!! :D

Tobi hatalmas gratula a két dobogó szivecskéhez!!!! :lol:

(sajna palacsintázni ha még szóba van egyáltalán nem tudunk menni mert csoportos vonulás lesz a telekre)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, akkor nem lesz palacsintázás, mert két emberkét nem neveznék topik talinak. :roll: Majd rendezünk babás palacsintázást.

Szöcsi, hogy vagytok? Hű, már hét hónap eltelt.... nem semmi, hogy rohan az idő.

skrisz72
 
 

 
 

Skrisz!
Nem tudom, Szöcske mikor jön, úgyhogy közvetítek: jól vannak (szoktunk néha beszélni) és cukik a babók (láttam őket). :lol:
A kislány jobb étvágyú, kicsit el is húzott súlyban és jól elfoglalják az anyukájukat... 8)
vovanda
 
 


Tobi :P
Szívből gratulálok!!!


Angel :P
Puszi mindkettőtöknek ezúton is :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra,nemsoká buli lesz :D :D :D tortával hogy álltok?
Vendég
 


Skrisz,
szépen bővül a tábla! :D (Pálgit nem rakod be? :roll: jó páran viszont tényleg nem ismerősek a tábliból :roll: )

Szöcske,
jó Rólatok hallani! :D

Nyulaszmami,
látod, a bútorok fantázia-nevét sajna tényleg nem néztem :roll: De megyek ki szombaton újra :P

(Mi hazahoztuk a bútorokat, berendeztük a babasarkot :P - Apa lelkesen csavarozott, cipekedett, szóval le a kalappal! :P )

tillidian
 
 


Lányok,

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SZÉP SZAVAKAT, GRATULÁCIÓKAT!!! :P

Húúú és lehet, h lesz sok-sok kérdésem. Még fel kell fognom és az sem tudom ilyenkor mit kell csinálni de bizti kitisztul a kép :wink:

KépKép
tobi
 
 


sziasztok!

köszönjük szépen MINDENKINEK!

Diócskám egész jól viselkedik, de azért lefoglal rendesen! :D

Íme, első itthoni kép a kiságyban (mobillal készült, rendes képet kicsiníteni még mindig nem tudok...)
Kép


visszaolvasni nemigen tudtam, de egy hír azért kiszúrta a szemem:
TOBIKÁM,
szívből gratulálok két pici szívecskédhez!! :D :D
angel37
 
 


Angel!
Gyönyörű a kis "Dióbél királykisasszony"!További jó egészséget mindnyájatoknak!
El sem tudom képzelni, milyen nehéz lehetett! :( Én a 2 kilós lányomtól is sírva fakadtam, mikor először láttam a testét.
Tudod szoptatni? :wink:
konak
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok egy újabb ikres kismaminak,Tobinak! :D Boldog és szép várandóságot kívánok!

Nyulasz!
Te vásárolgatni jársz?Ejnye-bejnye!Feküdnöd kéne,Te lány! :wink:
Kénytelen vagyok kivárni a 13-ai uh-t,mert addig úgy sem látnánk még sokat. :roll: Ha az utolsó mensit számoljuk,akkor még csak holnap leszek 5 hetes.Amikor majd megyek,már szívdörömbölést szeretnék látni. :D

Angel!
Nagyon édes a kicsi lányod! :D Szépen hízogat! :D

Till!
De édes vagy,hogy a táblázatnál rám is gondoltál!!!Köszi,tök jól esett! 8)

Ha betennétek,akkor örülnék neki. :wink:
Adatok:34 év,Bp. Kaáli
Dr. Kovács Péter,7. lombik (1 vagy 2 babó) (6. lombikra vegyes ikrek) Köszi!!
Várható szülés:2010.03.06.

Érzéstelenítés:tesóm kapott annó kéjgázt,Neki használt...mondjuk én inkább spinált kérnék....De fene se tudja. :roll: Na,most jó sokat segítettem. 8) :lol:

Bocsi,hogy nem írok mindenkihez,de sokan vagyunk,szoknom kell a csapatot is...meg ma elég húzós napunk volt és hulla vagyok.
Amúgy szuper volt minden,Velencén voltunk. :D

puszi mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Nyuszi!
A családjogi törvényünk némi felújításra szorulna. Kb. 60 éve készült és azt akarták kivédeni, hogy fiktív nevet vagy az anya nevét kapja a születendő baba.

Angel!
Tündérbaba!

Tobi!
Gratula! Kérdezz csak bátran, ikres szülőnek lenni nagyon jó!!!! :lol:
vovanda
 
 


Baba :D
Tiszta szívből kívánom, hogy Veled is most már gyorsan történjen meg az igazság!!!!!!! És meg is fog, mert nagyon megérdemled!!!!! :D

Pálgi,
naná, hogy gondolunk Rád! :D Szuper, hogy betársultál! :D

(Skriszmamit pedig megkérjük egy kis tábli-bővítésre, úgyis olyan ügyes ebben :wink: - ebben is :wink: )

ANGEL :D
Gyönyörű ez a Csoda-Kicsilány!!! :D Egy igazi hős!!!! :D
(Hát még az Anyukája! :D - és Apuról se feledkezzünk meg!!! :wink: )

mentem vacsizni :)

tillidian
 
 


Bocsi Lányok, vagyok, de este csak olvasni tudtam, mert nem engedett be a Babanet :evil:

Tobikám!
Istenem, most nagyon boldoggá tettél :D :D :D Ez már nagyon kijárt egy ilyen veteránnak, mint te :D Boldogságos babavárást kívánok :D Arra hogy felfogd, lesz időd, de nem biztos hogy elég lesz, én legalábbis még most is néha hitetlenkedve ébredem... hogy jééééé, ez a pocak tényleg itt van :shock:

Angel!
Mennyi csodás hír....gratulálok a hazamenetelhez :D Milyen husikás lett a Picilány :) Mi volt a neurológiai kivizsgáláson?

.......és Lois most elmegy megtömni a pocakját némi fogassal, mintha nem lenne tele így is......
Folytköv.

Seszi!
Köszi :roll:

Nyuszi!
Megvannak az elemek, most már minden, zenél, villog, forog, hintáz etc.
Ha mindig arra várnék hogy valaki elvigyen, ha menni akarok, sehova sem jutnék el :roll: De mentségemre legyen mondva, ez egy kisváros, messzire nem tudok szökni :)
Szóval berekesztetted a vásárolgatást? Meddig kell nyugiban lenned?

Till!
Kafa cuccok! Ti szivacsmatracot akartatok?? Engem annyira a kókuszmatracra beszéltek rá :roll:

Kat!

Tök jó, hogy így rendeződött a cukrod :) Én feküdtem NST közben, kényelmes volt teljesen, sajnálom, hogy téged kínzószékre ültettek :evil: Meg még ez a a paráztatás is........ :shock: Szandra árul, vagy árult pihenőszéket, de az nem hinta, de az is klassz. Nekünk hinta van + pihenőszék egyben, remélem valamelyik funkcióját szeretni fogja a KisPasi :)

Viktu!
Köszi :)
Szerintem bármelyikünk bevállalná a te szülésedet előre látatlanban (én legalábbis tutira :roll: ) Ilyen tempó mellett még jó hogy nem kell Eda :wink:

Konak!
Mikor mentek, attól függ :wink: De igazából remélem, hogy már igen, nem azért mert bármi bajom lenne, csak mivel a dokim szavaival élve " ez a gyerek kész van", inkább most már bújjon ki, hogy jól szemügyre vehessem :roll:
Hova utaztok??

Skrisz!

Sajnálom, hogy nem jött össze a palacsintázás :? Szerintem kezdjük el már most szervezni a babásat mondjuk szeptemberre, engem (minket :wink: ) strigulázhatsz is :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.07.02 19:56-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobi,
nem raksz vonalzót? :D

tillidian
 
 


Lois,
neeem, ez rugós matrac! :D Nekem most ez jön be :P

Palacsintázást én is sajnálom :oops: de a szeptemberi babás talin még tuti csak pocakkal szeretnék részt venni :roll: :lol:

tillidian
 
 


Ja még magamról akartam pár szót:

Voltam ma védőnőnél, megszemlélte a NST-s papírkámat, azt mondta, ezek nagyon szép kontrakciók, és szuper hogy nem is érzem, biztató a jövőre nézve :) Rengeteg mindent átbeszéltünk, szülésről, szoptatásról, a későbbi otthoni időkről, gyerekorvosról. Ott voltam vagy 2 órát, teljes fejtágítás volt, hasznosnak éreztem.
Lábam 2 napja durván vizesedik sajna, bokától lefelé,2 kg-val többet is mutat a mérleg. De minden más oké, nincs fehérje a vizeletben, vérnyomás is rendben. Védőnő szerint ennyi idősen ilyen iszonyú melegben simán belefér.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobi!
Gratulálok! :D És főleg jó egészséget kívánok nektek így ismeretlenül!Nem tudom a Te történetedet, de biztosan megszenvedtél mindent, mint itt mindnyájan.
Viszont a mi babáink annyiszor többet érnek, mert annyiszor jobban vágyunk rájuk! :wink:
Lois!
Hétfőn megyünk Zalakarosra. :D Nem is tudom, hogy lesz, mert nabonta többször kidobom a cuccot és egy strand-róka nem mutatna túl jól az életrajzomban. :shock: Abba bele sem merek gondolni, hogy a melegvíz mit "hoz ki" belőlem! :cry:
konak
 
 


Till! :D

Lois!
Nekünk is kókuszmatracunk van.Én elégedett vagyok vele és eddig még a gyerekek sem panaszkodtak. :wink: :P Van légzésfigyelőnk (igaz mostanában hagytam abba a használatát),de az is jól működött a matrac alatt.

Ja,kimaradt az indok a lombikra:Apa kiskatonái kicsit lustik....

Puszi mindenkinek és jó éjszakát!

Ja,még 1 kérdés:SOTEII-n szül valaki?Csak kíváncsiságból kérdem.

Ági
pálgi
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Angel, nagyon édes Dióka!

Lois, örülök, hogy minden rendben veled. Az én lábfejem is bucika ma. Be is borogattam. Hátha segít.

skrisz72
 
 


Tilli, Pálgi!
Engem meggyőztek, hogy a kókuszmatrac a tuti, bár a férjem elborzadt, hogy milyen kemény, és hogy szegény kisfiát mivel akarom sanyargatni :wink:

Konak!

Érezzétek jól magatokat. Én nem mertem/merek fürödni egyszer sem terhesen, de ismerek mindenórás kismamit aki még mindig úszik kétnaponta. Én parásabb vagyok ennél :roll:

Skrisz!
Én felpócoltam, erre az egyikről a lement a másik meg úgy maradt dagin, nem kicsit groteszk látvány, szerintem jól le is fényképezem mingyá' :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobi – GRATULAAAAAAAAA

Angel – nagyon édes Diócska, örülök, h otthon vagytok

Én ÁEK-ban kaptam epidurált, nekem nem fájt egyáltalán, mikor beszúrták
leo50
 
 


Tobi: szívből gratulálok, igazán megérdemlitek!!!!!!!!!!

Angel: gyönyörűséges a Kicsilány! És nagyon hasonlít Rád!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Angel:dönöjűűűűűűűűűűűűűűűű

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel: nagyon édes kislány!

Tobi: gratulálok a két dobogó szivecskéhez!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Angel,juj de cuki ez a Kicsilány :D És már nem is olyan kicsi :wink:

Lois,azt mondta a dokim a 36.hét után felőle fejen is állhatok. :lol: ...de a 34.hétig fekvés,addig minimum ki kell húzni,persze a cél a 37 :D
Én is kókuszmatracokat vettem.Állítólag azért jobb,mert kemény,és nem tud úgy bealudni rajta a gyerek.Hát nem tudom ebből mi igaz...Ja,és át lehet zuhanyozni az egészet,levegőzik,nem fülled be.

Till,akkor léci annyit,hogy a symbaba és ania ágy között mi a külömbség,ha van.Most az aniánk lett végül.
Vendég
 


Sziasztok!

Kókuszmatrac:Azért is jó,mert sok pici a hasán szeret aludni. Még nem tudják eléggé emelni a kis buksijukat és ha pl. arcon maradnak,akkor ne fúródjon bele teljesen a kis fejük a matracba,kapjanak levegőt.Én így hallottam.

Ma még mennünk kell gyógytornára a gyerekekkel,de semmi kedvem kimozdulni. :roll: Nálunk esik. :?

Puszi mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok!!

Skrisz sajnálom a palit de tényleg akkor bepótoljuk már egy pár baba társaságába!! :wink:
(én meg viszem a körtetortát, havalaki még emlékszik rá :lol: )

Angel nagyon szép a kis tündér gratulálok!!!
:D

Tilli de jó, hogy kész a babasarok már én is úgy várom.
Kb decemberre szeretnénk elkészülni vele és még olyan messze van.
A nővérem nagyon lelkes a festés miatt jó ötletei vanak!! :D

Tobi nyugi nekem is rengeteg kérdésem lenne de amikor ide ülök mindíg minden elflejtek! :roll: (valaki azzal vígasztalt, hogy ez normális)

Azért most lenne két kérdésem:

Mikor kell elösször terhesgondozásra menni és mit kell vinni?

A másik hol fogom elösször hallani a dobogó szivecskét? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!
Sajnos végetért egy szép álmom.Már nem volt szívhang.
Mindenkinek jó egészséget kívánok!
konak
 
 


Angel
Gratulálok a hazatéréshez!
Gyönyörű ez a lány!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Kép
katica_75
 
 


Konak!
Nem lehet. hogy csak nagyon elbújt? Mikor ellenőrzik? És rettenetesen sajnálom... :cry:
vovanda
 
 


Köszönöm, Vanda!
Láttam a kis fejét, testét...és rögtön láttam, hogy nem ver a szíve.
Na ezt ne éljétek át sose, azt kívánom!Ti(Mi) nem érdemeljük meg.
Most megyek a lányokhoz és hétfőn a kórházba.Már tudom, mi vár rám, sajnos.Sziasztok és minden jót mégegyszer!
konak
 
 


Konak, végtelenül sajnálom. Azért nézesd mégegyszer meg, mert az egyik barátnőm ikrekkel volt kórházban, mert az egyiknek nem volt már szívhangja, el akarták venni, erre másnap vagy 2 nap múlva meg volt. Képzelheted! Azóta megszülettek az ikrei.Ő is lombikos, csak pécsett.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Konak,rettenetesen sajnálom.Sok erőt kívánok nektek.
Vendég
 


Vanda,boldog fé éveset az ikreknek.
Vendég
 


Rani,a kaáliból elbocsájtottak már?Van már dokid akihez mész?Én 8 hetesen mentem a nőgyogyimhoz elöször.A kaáliban adott Krizsa doki egy papírt,amin rajta volt az uh eredmény,azt vittem.
Vendég
 


jaj,Baba,tényleg van ilyen? :shock:
Vendég
 


Konak: ez..... :cry: Sok erőt kívánok!

Rani: a saját dokid (nem a kaális) ad egy papírt, azzal kell menni a védőnőhöz. Én a 8. héten mentem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja,Rani,te a védőnőt kérdezted? :roll: Igen,oda a dokid ad majd papírt,enyém védőnő mondjuk elfogata az utolsó uhu másolatát,mert nem vittem neki papírt.Én a 12.héten mentem hozzá először,nem mondta,hogy miért ilyen későn.
Vendég
 


Rani,a kaáliban már hallottad a szivecskét,nem?De mikor mész ultrahangra mindig hallhatod.A 16.héttől a védőnő is nézi.
Vendég
 


nyulasz, képzeld! Hihetetlen volt, de igaz. Szegény teljesen kiborult, hogy meghalt az egyik babája, erre kiderült, hogy mégsem. :shock: Azóta viszont egy vegyes ikerpár boldog anyukája. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Konak drága, úgy sajnálom. De hát mi történt? :cry:

Rani, a most következő UH-on már fogod hallani a szívhangot. 6. héten kaptam elbocsátást a Kaáliból terhesgondozásra. A 8. héten mentem először a dokimhoz, és azon a héten mentem a védőnőhöz is. Védőnőhöz és dokihoz is vigyél pisit. Dokinak kell a terhes kiskönyv is.

Megvolt az első nst. Minden rendben a kistörpével. Mocorgott végig. Vannak fájásaim is. Méhszájam zárt, de a méhnyak elkezdett rövidülni. 1000-2000 körül van, azt mondta a doki. A szülésznő nagyon helyes és kedves. :D

skrisz72
 
 


Konak rettenetesen sajnálom!! :cry:
(azért remélem még van valami remény ahogy írták is itt a lányok)

Én szívhangot nem hallottam csak látni lehetett egy pulzáló kis fehér valamit.
Harcika mondta is, hogy ez nem olyan gép amivel lehet hallani! :roll:
Vagy az is lehet, hogy vizsgáló válogatja? :roll: :oops:

Én még megyek a Kaáliba UH-ra és ha minden ok lesz akkor talán ott ez lesz az utcsó és jövőhéten bejelentkezem a nőgyogyimhoz.
Skrisz pedig én már elmúltam 6 hetes. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,a kaáliban én is csak láttam,nem volt hang.

Skrisz,akkor ez most jó,ugye?Mi szombaton megyünk szülőszoba látogatásra :D ...ha nem lesz ott bolondokháza :roll: 4-kor telefonálunk még azért,mert ha káosz van,akkor nem tudunk menni,ha nyugi,aakkor 5-re megyünk. :D
Vendég
 


Konak Drága!
Annyira sajnálom, szívszorító..... :cry: :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani: engem is visszahívtak a 8 hetes uh-ra a Kaáliba, de akkor én már javában jártam a saját dokimhoz is.

Én még sosem hallottam a szívhangot, mindíg csak láttam, de holnap rákérdezek a dokinál, hogy egy kis hangot lehetne-e a képhez adni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én is jelen, csak eddig mászka volt :roll:

Nyulasz!
Aha értem, nálam is ez volt a helyzet. Ami miatt ennyi idősen még aggódni kell, az 36 hetesen direkt jó. Akkor már lehet szépen nyilogatni, addig meg kitartás! Nagyon unod már?? :)

Nekem is ezeket mondták a kókuszmatracra. Meg hogy ugye át lehet mosni, ami nem utolsó szempont, plusz a szellőzése meg a tartása nagyon jó.
A Brendonban előző hónapban még akciós is volt, tényleg jó áron.

Skrisz!
És mekkora fájásokat mutatott?? Nem nézted mennyire kúszott fel?? Csak szeretnék valakihez viszonyítani. És te éreztél valami amikor ment felfelé, valami összehúzódásfélét, vagy keményedést??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Itt a helyi kh-ban minden gép hallat szívhangot is, még a retró-szerű is, amihez szerencsére csak kétszer kerültem. Én azt hittem ezt minden gép tudja :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jól van akkor úgy néz ki max a nőgyogyimnál hallhatom ha ott olyan gép lesz.
Nagyon remélem, hogy ez a jövőhéten meg fog történni és kapok időpontot!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: