Új privát üzeneted érkezett!

én nekem nem volt jó a homeopatás bogyó semmi sem csak fejtem meg szopi így sem volt elég estére :):):) most meg mikor abbahagytuk talán egy szer kellett megfejni de csak hogy ne feszüljön azóta semmi :):):

nócika írtam már de a mailra katt és az jó amúgy g.moni@freemail.hu
n is mesélj ilyeneket nem smemi történetek amiket átéltél :(

most jöttünk be az erkélyről felfújtam a medencét egy órát voltunk alig bírtam gyereket kivenni belőle :):):):) csináltam képet de csak telóval és nem talizom a vezetéket sehol esetleg cat ha átküldöm neked felteszed?

mellszívó nekem is madela van még a kórházban vettem nekem attól indult be a kórházban csak ez kézi :):) nekem muszály volt eleinte bimbóvédő mert lapos ciciom van de ha valakinek nem lapos akkor felesleges a bimbóvédő majd megtanulja a baba

nekem sem volt fájásom szopi közuben a szomszédomnak volt :))

pici nem vagy béna ne butáskodj senki nem úgy születik hogy mindent tud ezért kell kérdezni kérdezni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Anik!

Gabi ott lakik, ahol Zsuzska. :D
Pici Egertől nem messze.
Én pedig Egerből származom a férjemmel együtt. Nagyszülők még mindig ott élnek.

Nika!

Felteszem, ha átküldöd.
De nem biztos, hogy sokáig tudodk maradni.

Ma kikészítenek a fiaim. Hogy ezek nem tudnak egyszerre aludni?

Marcit sikerült fél háromra elaltatni, Benit csak 3 után. De ahogy meghallottam az egynletes szuszogását és felkeltem volna, Marci felébredt. :evil: Feküdtem bent egy fél órát, hátha visszaalszik, de nem. Most otthagytam őket. Vagy Marci alszik el, vagy felébreszti Benit. Kivárom melyik az erősebb. :D
Vendég
 


Afra!

Fogalmam sincs mitől lehet ez az érzés.
Vendég
 

 
 

Én hétévégén rájöttem, hogy az én gyerekem csak akkor lesz szobatiszta, ha nincs más választása.
Hiszen már tavaly nyár óta tudom, hogy képes rá, de sokkal kényelmesebb neki a pelus. (Nekem is. :oops: )

Így hétfő óta itthon amikor ébren van nem kap pelust. És összesen két baleset volt eddig.
Pedig most már az sincs, hogy én segítek neki. Ha kell pisilni vagy kailni, akkor szól, én pedig azt mondom, hogy üljön rá a bilire, vagy menjen a wc-re. (Földszinten bili, emeleten wc)

Nagyon jól működik.
Ma amikor Marci szoptattam délben furcsa hangokat hallottam a fürdőből. Bemegyek, és mit látok? Beni felhajtotta a wc ülőkét, és lábujjhegyen pipiskedve a fél fenekét belógatja a wc-be és kakil. :D :D :D Olyan aranyos volt. És nagyon lelkes. Sikerült neki.
Vendég
 


Jaj, ne Cat!
Abban bíztam pedig, ha valaki tudja, akkor az te vagy!
Most teljesen kétségbe vagyok esve :cry:

Bár szerintem "attól" lehet, mivel a legutóbbi alkalommal is volt hasonló érzésem

afra.h
 
 


Afra!

Tapasztalataim nincsenek a témában, vagy ha voltak is már elfelejtettem.
De ha belegondolok, a terhesség alatt a baba súlya átrendezi belül a dolgokat, és az izomzatra is másként hat. (Ott belül is.) Így ha Apával jól éreztétek magatokat este, akkor a fájdalom lehet annak az utóhatása. (Izomláz???)

De azt tudom, hogy kétségbe semmi esetre sem kell esni.
Vendég
 


Vendég
 


Köszönöm szépen Cat! Kicsit már nyugodtabb vagyok és jobban is.
Talán tényleg nincs semmi baj...
Köszönöm még egyszer!

afra.h
 
 


Döme 6700gr és 64cm (vagy 3? :shock: )
:D
Tehát megkétszerezte a születési súlyát, hurrá! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


cat köszike ráér holnap is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Megvan a vérképeredmények egy csillagok vannak de az még elmegy.
De a süllyedésem 35mm :shock: 15mm-ig jó na majd holnap kiderül, hogy számít-e valamit :shock:
Holnap megyek dokihoz és ctg-re.

Picikém majd felhivlak holnap és talizhatunk (bemegyek hozzád) :wink: :wink: :wink: ha még bent leszel. :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nika!

Itt a kép Gegéről:

Kép

Szerinem nagyon aranyos. :)

Eszembe jutott, hogy kábel nélkül hogy lehet feltenni a képet.
Nem csak nakam tudjátok elküldeni, bár én nagyon szívesen segítek, hanm magatoknak is e-mail címre.
MMS-t ugyanúgy lehet e-mail címre is küldeni, mint más telefonra. És ha már ott van, akkor csak elmenteni a gépre, és lehet is feltenni nekünk kicsinyítés után.
Vendég
 


Gabi!

A süllyedés más források szerint 20 mm-ig jó, de a Tiéd akkor is magasnak tűnik. Lehet, hogy neked is van valami gyulladás a szervezetedben. Lehet, hogy Míra mégis előbb fog megszületni?

Holnap írj rögtön sms-t, ha tudsz valamit!

Nemlajos!

Nagyon ügyes Döme!
Már 4 hónaposan megduplázta a súlyát...
Marci talán 6 hónaposan sem fogja.
De már ő is 63-64 cm. Legalább szép "magas". :D
Vendég
 


Cat, én nem tudok a telefonomról mélt küldeni, azt írja, hogy állítsam be a postaládám, vagy nem tudom.
Passz, azt se tudom, hogy mire céloz 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat, társasháznál kizárólagos használati jogú kertrészre (nem tulajdon) lehet a lakók beleegyezése nélkül 1m-nél nem magasann díszkerítést tenni?
Vagy ez csak tulajdonnál lehet?
Vagy tulajdonnál bármit lehet?
Megkérdezed nekem majd a párod?
Köszönöm!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


cat köszi a tippet :):):):
és hogy feltetted azt is :D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Nemlajos!

Ha kizárólagos használati joga van, és nem építési engedély köteles, akkor építhet. Kivéve, ha az Alapító Okirat vagy az SZMSZ másként rendelkezik.

Azt hiszem a kerítés már nem építési engedély köteles.

Képnél nem mailt kell küldeni a telefonodról, mert ahhoz valóban kell szolgáltatás és beállítás is. Hanem MMS-t kell küldeni e-mail címre. Ugyanúgy, mintha telefonszámra küldenéd, csak a címzetthez az e-mail címet kell beírni vagy kiválasztani a telefonkönyvből.
Vendég
 


Nika!

Ezért dolgoztam én mobilszolgáltatónál. :wink:
Vendég
 


köszi:)
Hát, még nincs Szmsz, akkor vigyázni kell, hogy ez ne legyen benne :twisted:
a diszkerítés (vadászkerítés) tuti, hogy nem engedélyköteles.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


jéééééééééééééé, tényleg az volt a baj, hogy mélt akartam küldeni.
Most megpróbáltam, és íme, sikerült :D
Kép

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Cat, és ez le is van valahová írva? (már hogy nem tilos építeni)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Nagyon jó a Döme kép.

Szerintem nincs leírva, hogy lehet, hanem nem szerepel a tiltások között.
Vendég
 


Nekem olyan rossz éjszakám volt, mint még soha.
Szerencsére Marci aludt, mint a bunda, így csak 4 órakor kellett vele foglalkoznom, amikor megetettem.
De annyra féltettem szegényt.
Alig volt erőm és nagyon szédültem. Tartottam tőle, hogy estleg leejtem.

Nekem már volt begyulladva a mellem, többször is. De nem ennyire durván. :shock: Vagy legalábbis nem emlékszem, hogy minden mozdulat nagyobb fájdalmat jelentett, mint a szülés.

Reggel a lázamat is megmértem, 38,4. :evil:
Vendég
 


Ma nekem is durva éjszakám volt. :cry:
Alig aludtunk.
Egy folytában szopizni akart.
De közben elaludt.
Reggel azért kicsit keményebb voltam, és tovább szopiztunk, 50 ml lett az eredménye.
Levették a vért. És várjuk az eredményt.
Utána gyorsan kisdobnak minket, mert kell a hely. :evil:
Csak apa addig nem indul el. na mindegy :roll:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nika!
Nagyon édes a fotón Gege.

Cat!
Beni nagyon ügyes. Büszke lehetsz rá.
Ne haragudjatok, hogy nem tudok mindekinek reagálni, de nagyon lefoglal még Dalma.
Teljes embert igényel, de ezt ti is tudjátok.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó reggelt..

Pici az már szép eredmény...
Ne hagyd sokáig a ciciden,mert felázik és akkor lesz sebes....

Cat beteg lettél??Mi baj van,fáj valamid???

Fiam tegnap mindent összehányt..még szegény Lili fejére is került mert éppen fogta :? Rohantam vele a zuhany alá...
VEttem neki egy pudingot és azt mondja nem volt annyira jó,csak azt tudnám akkor minek ette meg???? :evil:

Most ropizik....

Én egész jól aludtam,csak sokára sikerült elaludnom :?

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Jobbulást a betegeknek.

Törpiri.
Igyekszem nagyon. Lassan majd csak ráérzek a dologra
Jajj de jó lenne már hazamenni :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Mehetünk haza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hurrá :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csakhogy mennyire érzik milyen állapotban vagyunk...tegnap amikor bepánikoltam,hogy Ádám hány,Lili a kezében,közben engedtem a fürdővizet .Mikor megláttam mi van eldobtam a zuhanyt és rohantam ki a fürdőből mert Ádám kiabált.
Elvettem tőle Lilit,rohantam,hogy gyorsan lemossam,nehogy a szájába vegye a piszkos kezét és vittem volna fürdeni..belépek a fürdőszobába és bokáig ér a víz,mert ugye nem zártam el vizet ahogy kirohantam.
Na elkezdtem mondani a magamét...és ahogy fürdettem amig mondtam a magamét addig Lili orditott,ahogy csöndbe maradtam és megnyugodtam ő is csendben maradt. :? :wink:

Na ezzel csak azt akartam mondani,hogy úgy fog viselkedni ahogy Te..szóval csak nyugi!!!!
Nemsokára otthon lesztek :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Na látod!!!!!

Vigyázzatok az úton!!!!és tessék majd jelentkezni!!! :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Írtam egy csomót, de nem küldt el. :evil:
Nincs újra erőm.

Törpiri!

Mellgyulladás. De még "sohasem volt ennyire durva..."
Vendég
 


Ilyen hirtelen???Vagy ez még az a csomó???Azt mondtad az jobb lett....

Olvastam amit irtál,de azt hittem ezt még Picinek irtad,hogy fáj a cicije...

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Nika! Gege tüneményes a képen!!!!

Cat! Jobbulást neked! Remélem azért ez nem lesz durvább! Szoritok!

Nemlajos! Gratulálok a nagy sulyhoz! És az a kockás sapiban Döme zabálni való!!!

Pici! huuurrrrráááááá! Tudtam, hogy hamarosan indul a kis család hazafelé! Nagyon vigyázzatok az uton!

Piri! Fiadnak jobbulást!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Törpiri!

A múltkori elmúl.
Ez most új. De érzem, hogy ez is múlik már. Holnapra minden rendben lesz.
Főleg, hogy Apa egy angyal, és itthon maradt ma, hogy én pihenhessek. Közben a két gyerek mellett próbálja a sürgős munkáját intézni.

Megyek, megpróbálok enni valamit, aztán alszom egyet, ha már éjszaka nem sikerült.

Pici!

Örülök, hogy hazamehettek.
Csak lazán vedd a dolgokat és ne görcsölj! minden rendben lesz!

Nem is tudtam, hogy Dalmának lesz második neve is. Tetszik a Verona.
Vendég
 


Cat pihenj sokat,jobbulást.A Te férjed tényleg egy angyal :wink: :lol:

Nócika köszi,azt hiszem már túl vagyunk rajta... :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


sziasztok!
Tegnap este óta van gépe! De időm semmi. Majd ha alszanak délben, visszolvasoik és jövök! Puszi!

Ja! És köszi a köszöntéseket! :) :) :) :) aranyosak vagytok, jól esett! A verseket is! :) :) köszi! Tényleg! :) :) :) :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Marci alszik, én lezuhanyoztam. Azt hiszem alszom egyet.

Apa nem akarja könnyebb utat válsztani, nem kapcsolja be a tévét Beninek.

Sissi írta, hogy Ati kikerült az inkubátorból, és már 10 ml szopizik.

Hurrá! hurrá!
Vendég
 


Jaj de ügyes a kis Atti :lol: :lol:
Juhéjjjjj :lol: :lol: :lol:

Szia Asiye jó,hogy ujra itt vagy :wink:

Cat jó pihit..mi most elindulunk csavarogni :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Tyű, mennyi minden történt!
Cat, sajnálom a mellgyulladást :cry:

Pici, örülök, hogy mehettek haza! És én azt mondom, ha helyesen kapja be a mellbimbót Dalma, nyugodtan lehet akármennyit cicin, nem fog felázni (én már csak tudom, esténként mai napig 1-2 órát (!!!) van Döme az ölemben, úgy alszik el)

Most viszont szegényke lázas, illetve 38˚popsiban, tehát hőemelkedése van. Megküzdöttünk a kúppal, most kellett először adnom, és hát nem volt egyszerű, hiába szorítottam össze, folyton kicsúszott.
De aztán sikerült, viszont nagyon sírt. Most végre elaludt:) Az ölemben... Ha leteszem, meg felébred :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nálam a helyzet romlott. láz:39,1 :(

mindjárt visszahívom a gyrekorvosunkat, mert ilyenkor már kell antibiotikum is, azt mondta.

És vasárnap délután hatkor kell vinni Marcit oltásra.

Csak azt felejtettem el,hogy szülinapi buliba hivatalos Beni. :evil:

Nemlajos!

Dömének mi baja?
Vendég
 


cat: látod jó az "öreg" a háznál :):) annyifélék vagyunk mindenki máshoz ért ez tök szupi :):):)


picikém már miért haragudnánk :):) persze hogy lefoglal a gyerkőc hiszen órás foglalkozást igényel még csak most tanuljátok egymást és ez nagyon fontos időszak nektek :):): jajj de jó hogy jöhettek haza :):):)

ja de jó hogy Ati is jobban van :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat! Ennek a fele sem tréfa! Gyerünk dokihoz!!!!

Nemlajos! Drága kicsi Döme! Szegénykémnek fel kellett avatni a kuppal a kis fenekét! Nagyon sajnalám! DRága kicsi Dömécske! De remélem ettől lejjeb megy a láza!

Pici! Már bizti otthon vagytok! Milyen volt az ut hazafelé??? Remélem nem agodod magad halálra! Anyos pajtás mit szól az unokához??? Gyönyörü neve lett a másodiknak azaz Verona nagyon szép név!!! Tetszik! És nagyon csinike az uj vanalzid!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


cat jobbulást nektek :)++++

törpiri sajnálom kisfiadat a ropi jó semmi nincs benne de só ami nagyon fontos az van rajta és talán az nem jön ki belőle :) ++++

nika70
Salgótarján
 
 


Nemlajos ne a tegnapi szuri miatt lázasodik Döme???

Én ilyenkor ha lázas ha nem aznap amikor a szurit kapja adok neki éjszakára egy kúpot(védőnéni javasolta)...

Jaj szegény CAt....ha antibiotikumot szedsz nem fog ártani Marcinak????

Kisfiam már jól van(lekopogom)már éhes :wink:
WC-n se volt reggel óta :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Holnapig Nurofen, ha nem múlik a láz, akkor kell az antibiotikum.
Vendég
 


Hajrá nurofen! remélem elmulik!!!!!!!!!!

Zsu nem tudjáok mere van ma??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuról nem tudok emmt.

De azt elfelejtettem megírni, hogy Gabi beszélt az orvosával, és a süllyedés 50-ig jó. Úgyhogy minden rendben.
Vendég
 


Törpiri!

Vannak antibiotikumok, amit szoptatás alatt is lehet. És az orvos aki felírja, szoptatási tanácsadó lés Marci gyerekorvosa. Szóval profi.
Amikor Beni 6 hetes volt, akkor is kellett szednem, ugyanezen okból. CSak akkor nem emlékszem, hogy ennyire fájt volna.
Vendég
 


Nurofentől láz lement 38,9-re. Nem túl nagy változás.
Vendég
 


Cat, az, amit törpiri írt, a tegnapi oltástól lázasodott be.
Este még nem volt meleg, reggelre (vagy éjjel) lett lázas.

törpiri: elterjedt tanács, hogy előre adj be neki lázcsillapítót, és akkor megelőzöd a bajt, igen ám, de ilyenkor az immunrendszerét csapod be, nem erősödik, nem tanulja meg, hogy küzdeni kell.
Ez majdnem olyan, mintha minden csoki előtt bevennél valamit fogfájásra, hátha fájna...

Szerencsére egy fél kúp megtette hatását, jól van, és egész nap aludt vagy kacarászott (azt hittem, sokkal későbbi a gügyögős korszak, én olyan 6 hót tippeltem volna :roll: )

Cat, Neked jobbulást, ez nagyon rosszul hangzik :(
Ez csak úgy magától jön? Nem is értem, hallom, hogy többeknek párhónapos gyerek mellett lesz tejlázuk, de hát honnan ez a hirtelen túltermelés? :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?