Új privát üzeneted érkezett!

bibiesbrumi, laki papné: köszi aszempontokat hálóruci ügyben.

Ezt a hülye hullahop karikázást én is olvastam még régebben valahol. Szerintem rám se jönne. ...

Én is 3-massal kezdődöm :lol:
Holnap megyek dokihoz, már nagyon várom, hogy mekkorák.

t-pk
 
 


Hello lyányok!

Húúúúú, szabadság!! Élvezem!! Lina, te hogy vagy?? :D :D 8) 8)

Tegnap a kollégáim csináltak egy kis babaváró ebédet, elhalmoztak minden jóval!! Teljesen meghatódtam!

Kaptam rugikat, fürdőlepedőt mosdókesztyűvel, egy bébiőrt, pelust, kicsi könyvet, büfiztető kendőket, babamosószert, vitaminokat!

Olyan aranyosak voltak!!!

Na, elkezdek visszaolvasni, mindjárt írok újra!

:D

floranan
 
 


Anna!

És hova kell tenni a karikát????? :shock: A pocakon görgetni?

A mozgás valóban csökkenti a cukrot, de nem számottevően....


hálóing: én itthon szabadon engedem a cickókat, hadd levegőzzenek....
kórházban: valami rövid ujjas pamut elölgombolós variáció

Kép
arvaerika
 
 

 
 

Madar, Peppino
Miután pihenésre vagyok egyébként is ítélve, szoktam napközben szundikálni. Lehet, hogy azért nem alszom éjszaka? :roll: :wink:

Erika
Nem nagyon bírok komoly lenni :oops: :wink:
Baracklekvárt anyukám tud nagyon finomat főzni :lol: :lol: :lol: :lol:

Bobóka
Én a hidegfrontokat érzem meg :cry:

Bibi
Lilinek jobbulást!

Andi
Szépen növöget a pocid!

Móka
Használjátok egészséggel a babakocsit!
Ciciben terhesség alatt fejlődnek ki a tejcsatornák véglegesen (főleg első babát váróknál).

Lina
Magnéziumot szedsz?

Lili
Milyen súlyról indultál? :roll:
Nagyon édes Fruzsi :lol: :lol: :lol:

Bibi
Jobbulást Lillának!

T-pk
Hálóing: amiből elő lehet varázsolni szopihoz a cicit... és amiben TE kényelmesen érzed magad :wink:

Babcika
Én eddig olyan 12 kilónál tartok :oops:
(nem nagyon szoktam mérni magam...védőnőhöz meg nem járok :oops: )

Anna
Én nem is veszek ilyen kismama újságokat! Még a végén teljesen meghülyítenének :oops: :wink:

És még nincs is nagy meleg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd akkor lesz, ha én is pihegek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Hú, van termés, remélem senkit nem hagytam ki!

Vera, sajna az aranyhoz nem értek…

Vicger, tök ügyi vagy cukor és diéta téren!! Én ma voltam védődnéninél, már 10 kilónál tartok, azt mondta, jó vagyok, még kb. másfél kilót hízhatok, mert a bébi még 2,5-t fog kb és akkor a 14 kiló pulsz oksa.

Bibi, sajna a szobatisztasághoz sem értek…

Boboka, gyógyuljál!! Remélem jobban vagy azóta, van még 2 oldal olvasnivaló előttem hihi

Erika, rendelő grrrrrr, gáááz!!!! :evil: :evil: :evil: Remélem nyaralás ok lesz! Lekvár nyammmmm

Astrid, bank :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Peppino, gratula Tamáshoz!!!!!!!

Örülök, hogy Zsófiék jól vannak!!

Csunyeszka, vicces lehetett a párna haha :D

Mabe, szép poci!!! Nem sok felesleg van rajtad, tök jó!!! Az a távirányítós nagyon jó!!!! :D :D

Kata, 20 nap is hipp-hopp elrepül!! Én azt hittem, sose lesz júli 1., és itt van!! :wink:

Júli 3. nekem sem lesz jó, de utána való héten, akár hétköznap is, oké!

Süti, pénz, juhééé! :wink:

Móka, ajánlani tudom a kozmetikusomat, Pasaréten van! Kocsi szupi!!!

Boboka, fog, fej :evil:
Varázspálca postázva!!! ---------- (ez az akar lenni hihi)
Elmegyünk valamikor ahhoz a szakemberhez, akivel a fájdalomcsillapításról lehet beszélni? Tudod, említettek valamit előkészítőn, lehet, h amúgy is bemegyek a dokihoz jövő héten (meg akarom nézetni azt a béltágulatot megint UH-n), akkor megejthetnénk!

Andi, 5 kiló, wow!! Te is csini vagy!

Bibi, jobbulást Lillusnak!!

Megdicsért a védődnéni, hogy szép tiszta a magzatvizem, látja a képen, megmutattam neki a rokkert :D Megnézte a szívhangot is, az is rendben volt!

Lili, Fruzsi de édes!!

Vikiviktor! Nagyon szépek az esküvői képek!!

floranan
 
 


Floranan
Fájdalomcsillapításról az aneszteziológussal lehet beszélni :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Erika: Venoruton gélt kell kenni rá és attól elvileg elmúlik,ezt mondta a háziorvosom.

Mabe: Gravidát szedek,abban van magnézium is asszem.De van itthon Magne B6 is,ha a Gravida elfogyott,akkor elkezdem azt.

Floranan: itt minden szép és jó,csak nagyon meleg van.

Na én ledőlök egy kicsit.

Puszi nektek

Utána jövök
Vendég
 


Lina
Gravida mellett szedhetsz nyugodtan magneb6-ot is...
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeptemberre várom első babámat:)
És csak most tévedtem ide.
Majd sűrűbben benézek és ha lesz egy jó pár órám szabad akkor végig olvaslak titeket:D
Mindenkinek jó egészséget, és a melegben jó hűsölést:)
sziasztok GG voltam:)
gg
 
 


Szia GG!
Gyere gyakran!
Mesélj magadról, a babavárásodról! Tegyél képeket!
Nagyon kiváncsi ám ez a társaság! :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Jobbulást a kis lázasnak és a görcsölőknek. Szerencsére engem ez elkerült (még) :lol:
Plusz 8-9 kilónál jártam eddig, abból jött le a 7. Bánni nem bánom, amíg azt mondják, hogy nem árt a babának. Nem igazán volt szempont nálam, hogy a babavárás alatt mennyit szedek fel. Biztos ezért "kaptam"...
A CH diétám 150 gr, úgyhogy nem sok kül. van, ha kézzel foghatóan nézzük, szinte semmi! Talán egy kanál joghurt és már 160 gr. Nem visel annyira meg a dolog, csak a tejet hiányolom, hogy délelőtt egyáltalán nem engedik. A fogyás biztosan azért ennyire drasztikus, mert nagyon tésztás, krumplis vagyok/voltam.
Köszi a Fruzsi dícsérő szavakat :lol: Mintha hájjal kenegetnének!

Kép
lili34
 
 


[quote="mabe86"]F írta:mabe86loranan
Fájdalomcsillapításról az aneszteziológussal lehet beszélni :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Tudom, tudom, de volt vmi neve a szakrendelésnek, amit mondtak, az nem jut eszembe :)

floranan
 
 



[quote="floranan"] írta:floranan
[quote="mabe86"]F írta:mabe86loranan
Fájdalomcsillapításról az aneszteziológussal lehet beszélni :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Tudom, tudom, de volt vmi neve a szakrendelésnek, amit mondtak, az nem jut eszembe :)


Nálunk aneszteziológiai szakrendelésnek hívják :wink:
Vendég
 


[quote="bibiesbrumi"]
írta:
bibiesbrumi nekem az éhgyomri nem volt magas, a 120 perces volt 8.7 ... neked mennyire komoly?


Nekem az éhgyomri 4,6, a 120 perces 7,9 volt. Nézem itthon is, ha "elragadtatom" magam most is felmegy nyolcra. Nagyon betojtam, mert csúnyákat olvastam a következményekről, így betartom, inkább kevesebb CH-t eszem meg, mint többet.
Akivel egyszerre voltam a diet-nél megbeszélésen, mindannyian ezt kaptuk, pedig volt akinek 11 feletti lett a terhelése. Biztos azért a heti ellenőrzés - bár úgy hallottam ez a gyakorlat mindenhol.

Kép
lili34
 
 


Most nézem Anna :lol: :lol: hullahopp...
akkor már inkább hastánc :lol: :lol: :lol:

Kép
lili34
 
 


Sziasztok!
GG:üdv a lelkes táborban!

húdeciki.......elolvastam 2 oldalt, és nem tudok kommentálni semmit.....ez is valamiféle terhességi "elbutulás" ?
Ki kell erre találnom valami megoldást!

Mabe csini a pocakod!
Móka: neked meg tuti a babakocsiszetted!!!

Én ma voltam UH, doki mindent rendben talált. Ezután felmentem a szülőszobába diskurálni a szülésznővel.Épp vajúdott egy csaj, de nagyon jót beszélgettünk.
Minél közelebb érzem a szülés időpontját, annál természetesebbnek fogom fel ezt az egészet.
És ez olyan jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!! :lol:

Du.megleptük magunkat egy lángossal!!!nyami :)


Röviden ennyi, most megyek haza!

KépKép
csikipetra
 
 


Üdv itt GG :)

Floranan, anesztes ambulancia a neve, előre be kell majd jelentkeznünk, és időpontot kapunk, és nem kell várni semmit majd.

Persze, mindenképpen elmegyünk, ha nem is a jövő héten, akkor majd utána valamikor összehozzuk, ok?

Örülök, hogy ennyi szupi holmit kaptál a kollegáktól, nagyon aranyosak :)

Móka, tuti jó a járgány :lol:

Mabe, nálunk az a gáz, hogy Niki babám a hideg frontot nem szereti, én meg a melegre leszek fejfájós 8) Sehogy se jó na :lol: :lol: :lol:
De inkább nekem fájjon a fejem, mert ma is egész nap mocorgás volt, a hideg frontnál meg szinte meg se moccan, csak egy két finom kis simi van olyankor.

Én az anyák lapját meg a kismamát szoktam megvenni, meg múlt hónapban a baba magazint. Eddig még csupa jó dolgot olvastam benne.
Gondolom ez a hullahoppos hüleség a fitt mamában volt, mert a többiben én még nem hallottam ilyet :shock:
Elég morbidnak találom ahogy elképzelek magam előtt egy hullahoppozó nagy pocakost :lol: :lol: :lol:

Petra, örülök, hogy jó fej a szülésznőd :wink:

Lili, télleg, a 160 grammba mi fér bele? Miből áll egy napi kajcsid?
Vendég
 


Süti, nem felejtettem ám el, hogy megígértem az előadások bemásolását, tutttti, hogy a jövő hétre meglesz 8)
Vendég
 


csikipetra: és mi volt az uh-án? Méretek?

Voltam csecsemő újraélesztő "tanfolyamon". Kaptam egy jó pár oldalt írásban is róla, ha érdekel valakit szóljon...

t-pk
 
 


T-pk, légyszi tedd fel ha tudod a picasara

Köszi köszi
Vendég
 


Sziasztok!

Túléltem a mai napot! :D De szépen sorban:

Erika: én is nagy lekvárfőzős vagyok, de idén még nem szorgoskodtam, viszont barack- és szilvalekvárt mindenképpen csinálok, mi is nagyon szeretjük :)
Ha megyünk akkor Füredre, egy gyors tali valahol?

Boboka: varázspálcát tündérke szállította házhoz. Megérkezett? Jobban vannak a nyavalyák? Nekem a hátam fáj iszonyatosan, ráadásul ma egy csomót ültem autóban, azt hittem leszakad a derekam, meg afölött picivel és főleg jobboldalt. Hogy van ez? :roll:

V.andi: hát, rajtad is csak a pocak van. Ügyes. :) :wink:

Bibi: jobbulást Lillának, remélem, azóta már jobban van.

Móka: Nagyon jó kis járgány ez, ügyesek vagytok :) Ez a feladat még előttünk áll. :roll:
Cici: nekem néha kemény is, meg olyan csomósszerű is, egyébként főleg estére, szerintem a tej miatt lehet.

Lina: doki mit mondott a görcsökre?

Lili34: 8-9 kg-ból - 7 kg. Nem sok az? Mindenesetre elismerésem, hogy megtudtad csinálni. :)
Fruzsi-vigyor: aranyos :)

t-pk: üdv a 3-as klubban. :) :wink:
Hálóing: én semmi extrával nem készülök. Julcsival is csak olyan elől kb. ötgombos verzió volt és az teljesen jól működött. :)

Mabe: alvás - hát? :) :wink: akkor próbáld meg kihagyni a nappalit. :)

gg: szia, várunk :)

Most felfüggesztem magam, jön az esti fürdés, de majd jövök mesélek még én is a mai napról.

KépKép
KépKép
madar
 
 


t-pk: engem érdekel, bár én is el szeretnék menni egy tanfolyamra, de ha van anyag, azért szívesen veszem. köszi :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Tp-k

Engem is érdekelne, mert ugyan nemrég végeztem el egy elsősegély tanfolyamot, de ott csak érintőlegesen mondták el a csecsemő és kisgyermek dolgokat.

Kép
babcika
 
 


Épp most törlődőtt egy nem kevés iromány,máér azt se tudom mit írtam!!!

Andi,Babcika,Nikilány üdv újra itt!!!

GG,csak ismételni tudnám Mabet!!!!

Brumi,Lillát remélem nem én fertőztem meg bár én jól vagyok,és nem is voltunk túl közel egymáshoz!Mihamarabbi gyógyulást!!!

Boboka,innen varázsollak egészségessé!!!!!Beszámoló-még van két hónap a szülésig!!!

Lina,A magneb6 mellett igyál calcium sandozt,csak 2 óra teljen el a kettő között(ezt gyógyszerész mondta).A venoruton nekem semmire sem volt jó,meló(felszolgálás)közben -után kentem,se könnyebb nem lett a lábam,és éjszaka úgyanúgy begörcsölt!!!

Floranan,tök aranyos kollegáid vannak,jó sok mindent kaptál!!

Madar,már beszéltük Peppinoval meg még valakivel,hogy elmegyünk egy ilyenre.Asszem T-pk rakta fel anno,hogy a SOTE-n lesz július 13-16 körül,utána nézek,mert nem akarok lemaradni róla!!!!Jó?????????

Móka,szuper a babakocsi!!!

sutimano76
 
 


Na, itt vagyok újra, fürdés, mese megvolt, Julcsi már ágyban :)

Nem szerettem ezt a mai meleget. Reggel a bőrgyógyászaton kezdtünk, mert Julcsinak belobbant az ekcémája. Nagyon érzékeny a bőre, nagyjából tudom, hogy mire allergiás, de hogy most mitől :roll: még nem jöttünk rá. Próbáltam kezelni az eddig bevált csodaszerekkel, de ezúttal semmi sem hatott. Be kell valljam nem vagyok bőrgyógyász párti, sőt ... annyira idegesít, hogy ott mindig csak a tünetet kezelik és részükről ezzel a probléma megoldva, és az okok ... nahát az rajtunk kívül senkit sem érdekel ... de most kényszer volt, iszonyat módon nézett ki egy folt Julcsi combján, szétvakarta és már nem tudtam mit kezdeni vele. Tegnap felhívtam őket, hogy mikor van rendelés, egyetlen árva szóval sem mondták, hogy időpontot kellene kérni, mert ha nincs, egész délelőtt ott fogok ülni, időpontot pedig csak 2 hét múlvára tudnak adni ... tök jó ez a rendszer nem? :evil: Érthető ez egy szemészeten vagy hasonló helyen, de a bőrgyógyásazt tipikusan az a hely, amit nem tudsz előre, hogy majd két hét múlva kiütések lesznek a gyereken. :evil:
Viszonylag nyugodt tudtam maradni, bár 11-kor kerültünk csak sorra. Természtesen kaptunk jó kis szteroidos kenőcsöt, ami tuti hatni fog ... aztán, ha nem jövünk rá a kiváltó okra, akkor majd esetleg újra kezdődik. Mindegy most gyors megoldás kellett, mert már nagyon szenvedett a viszketéstől.
Ezzel természetesen lekéstem a 11 órás megbeszélésemet :oops: amit közben áttettem délutánra. Az autóban kb. 40 fok volt mire beültünk. Aztán irány az iroda, kis munka ott, gyors ebéd, újra 40 fokos autó, iszonyat dugó a belvárosban (rakpart lezárva az árvíz miatt, a környező utcák lezárva felújítás miatt), csomó bamba vagy nagyon paraszt autós :evil: aztán patika, posta, vásárlás, mindezt Julcsival, csak ezután tudtam őt letenni anyunál ... irány újra Budára (autó, 40 fok, dugó), egyik megbeszélés, másik megbeszélés ... a végére hulla voltam ... alig vártam, hogy anyumnál kicsit leülhessek, 18:30 volt mire Julcsival hazaértünk ... és nem vagyok hajlandó bármit is csinálni már. Pedig be akartam pakolni az útra, mert holnap reggel utazunk apa után a Balatonhoz :D 8) Pénteken kezdődik a Kékszalag. :) Pakolás elhalasztva reggelre, végülis holnap már nem vagyunk időhöz kötve, majd korán felkelek és míg Julcsi alszik, gyorsan összedobálom a cuccokat. :)
De gép lesz nálam ... :) :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Süti: már pont hiányoltalak. :wink:
Igen-igen nagyon érdekel, megyek én is, szabaddá teszem magam. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Húúú, Madar, én már abban elfáradtam, hogy elolvastam a mai napotokat :shock: :shock: :shock: Hogy lehet ennyit bírni??? :roll:

Már a negyede is bőven elég lett volna :wink: Tessék most már lazítani kicsit, ok :?: :)

Csajszik, köszi a varázspálcákat :lol: :lol: :lol:
Még mindig nem vagyok az igazi, de már klasszisokkal jobb mint pl. tegnap :)

És a nap jó híre (számomra): megvan a cukor eredményem:

éhgyomri: 3,5
terheléses: 6,2

Pedig nagyon be voltam sz@rva, nehogy magas legyen, mert előtte való hetekben azért volt lángos meg fagyi :oops:
De valahogy a lötyi ivása után már nem kívánom az édeset :lol: meg a nehéz kajákat

Süti, én is megyek veletek a tanfolyamra :)

Állítólag a madarász utcai gyermekklinikán is nagyon alapos előadás van
Vendég
 


Boboka: nem is csinálok semmit :wink: csak ülök a gép előtt, szigorúan csak szórakozás, semmi munka és nem sokára magamhoz veszek egy könyvet (mert álmos még nem vagyok) és irány az ágy. Apa távollétében marad a könyv. :wink:
Örülök, hogy jobban vagy. Szép lassan csak elmúlik ez a kórság. :)
Cukor: ez nekünk is jó hír. Hatalmas dícséret az eredményhez. :D

Tanfolyam: kezd összeállni a csapat. :) Érzem, hogy jó lesz. 8)

Kriszti: Hol vagy? Egésznap nem írtál. Most leellenőriztem, hogy csak nem emlékszem vagy tényleg ... de tényleg.

KépKép
KépKép
madar
 
 


Madar, privi kiegészítés,természetesen telefonon hamarabb érdeklődök!!!!

sutimano76
 
 


Ez se lehet rossz:

http://www.minimano.hu/hirek/

Babakelengye Bemutató július. 09. (Csütörtök) 15.30
a Minimaóban Zuglóban

Kép
v.andi
 
 


Tanfolyam,utánanéztem,holnap felhívom a madarász utcai kórházat és megérdekődöm az időpontot!!!!Ha nem lesz mostanában,akkor találtam még máshol is!!!!

sutimano76
 
 


Igen Andi,már írták az uzsokis fórumon is,csak egyre kell vigyázni kevés pénzzel menni,nehogy rádumáljanak mindenre!!!

Ha mennél én elkísérlek!!!

sutimano76
 
 


Süti: kösz mindent. :)
Húú, nagyon pörögsz a tanfolyamban is, de igazad van. Nincs sok időnk. :wink: és kösz :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Madar, helyes, fő a pihi :)

Kicsit irigy vagyok a holnapi balaton miatt :oops: 8)

Tök jó, hogy ennyien megyünk a tanfolyamra
:wink:

Még valami: első babásoknak:
szerintem megéri megvenni a kismamák nagykönyvét (kb. 5000.-), nagyon sok hasznos dolog van benne a babápolásról a baba három éves koráig + a kismama létről is, de arról minimális.
+ rengeteg hasznos cím van a végén
Vendég
 


Süti,gondolkoztam rajta,de basszus,mi augusztusban tudunk nekiállni csak vásárolni.Szólok mindenképpen,mert ugyan van egy listám,és gyerekem is,de nekem minden olyan,mintha nem is lenne.
A minimanó drágább,mint a Brendon,és a tulaja ezt el is ismeri.

Én a héten úgy jártam,hogy nagyon akartam már egy szopi párnát az alváshoz,és beszaladtunk a brendonba.13.990,- .Azt hittem az agyam eldobom.Sikerült máshol vennem jóval olcsóbban.

Kép
v.andi
 
 


Boboka: gyertek Ti is. :) :wink: Jó dolog ez a Kékszalag és olyan szép, egyszerre 500-nál is több hajó rajtol el.

KépKép
KépKép
madar
 
 


Okés,hát csak szólj Andi,ha akkor még tudok menni,szívesen elkísérlek.

Lassan leáll a nővérem varrodája,és akkor beszabadulok,tervben van egy szopipárna elkészítése.Már csak a tömöanyagot kell megvenni majd bele.Remélem van hozzá anyag. :?

sutimano76
 
 


Boboka! Szuper a cukoreredményed, ez aztán a megkönnyebülés, ugye? :wink:
Túléltem a takarítást, de rendesen kipurcantam. Már a hátam is fájogat, bár ez lehet, h. nem attól...
Süti! Köszi, h. utánanézel a tanfolyamnak!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Én azt hiszem anno az elefániban vettem kb. 4000-4500-ért a szopi párnát, ami szerintem ikres, mert dupla akkora, mint amiket most látok.

Madar, azért nem megy most, mert ha majd megyünk a balcsira, akkor pár napot szeretnénk is ott tölteni, és jövő hét hétfőn meg dokihoz kell mennem.
Vendég
 


Peppino, hát ja, rendesen kőzápor volt ma este. Féltem tőle, nehogy magasabb legyen.

Tényleg Süti, köszi, hogy felhívod őket.
Vendég
 


Boboka: :( Akkor majd csinálok fotókat és jól felteszem :) És lesz kukucs is az orvosnál?

KépKép
KépKép
madar
 
 


Boboka,nem is gratuláltam a jó eredményhez,hát majd most!!!!GRATULA!!!!

Holnap este jövök a tanfolyam infokkal!!!

sutimano76
 
 


Nincs valakinek közületek egy úszómedencéje????Usziba ,strandra nem mennék a bacik miatt,de úgy mozognék és úgy érzem a víz az én közegem ,mint bálnának?????

sutimano76
 
 


Süti: engedélyezett tervünk van a medence építéséhez, az nem elég? :) :wink: Na, jó, komolyan: sajnos nincs. :( Lassan akkor malacka képet le kellene cserélni ... bár ezen lehet összevesznénk, mert mostanában én is a bálnákhoz szoktam hasonlítani magam. :oops: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Madar, köszi majd a fotókat :wink:

Igen, lesz kukucs majd, hál Istennek minden alkalommal van, és dvd-n is megkapom, ha esetleg apa nem tud velem eljönni.

Már egy hónapja nem láttam a kisasszonyt, pedig kb. a 12. héttől kb. két hetente voltunk kukucson, úgyhogy már várom nagyon :lol:

Süti, köszi :)

Sajna úszómedence az nincs :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Boboka: akkor én is várom a fotókat Niki babáról hétfőn :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Ok :)

Tényleg, ti a dvd-ről tudtok kivágni fotókat?

Mert én általában az adatokat megkapom egy kis kinyomtatott képen, és külön fotót már nem szoktam kapni a dvd mellé.
Vendég
 


Madar,akkor majd én is tervet készítek az usziról,engedélyezem magamnak,és képzeletben úszok egy nagyot!!!!

Na,megyek sorozatot nézni.Utána ha még lesz erőm benézek.

Jó éjt mindenkinek!!!!!

sutimano76
 
 


Én is bedobom a szunyát, hátha most végigalszom az éjszakát :)

Jó éjt mindenkinek
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?