Új privát üzeneted érkezett!

nem tudok aludni :?

kicsit visszanézegettem a topicot és számomra sok tanúlságos dolgot felfedeztem. :lol:

Szmetnek kisfia lesz! :lol: :lol:
Gratula Ricsihez!! :lol:

és, hogy mi lehet azokkal akik időközben elmaradoztak Tőlünk? :roll:

maya76,kuzsanna,riann,p-emi,cosmic girl, csige-bige és még sorolhatnám? :roll:

és,hogy Tündér nyitotta a topicot! :lol:

Mia
Köszi a névdicsit, szerintem is szuper nevek, a Benjamin az apa favoritja, a Noel meg a Miénk. :wink: :lol:
Vendég
 


Sztercsi,
sajna nem mértem el :roll: ekkora lett a hátsóm :oops: :?
Viszont könnyebb spontán szülni :lol: (Vackor is 2 "nyomásra" megvolt, gyakorlatilag, mikor a szülésznő bejelentette, hogy eltűnt a méhszáj - cirka 6 óra alatt jutottunk el idáig -, onnantól 3 perc volt cakkumpakk :P )

Amúgy 48 kilósan nem szokott zavarni (m:83 - d:63 - cs:87), de most nagyon "körtéül" érzem magam :lol: - és mellette csont-bőr a vállam és kivannak a bordáim :roll:

Nonica, Sünci,
úgy látszik, a név-mizéria mindenkinél elkezdődött :?
Tényleg próbáltuk mi is eltitkolni, de akkor meg jöttek nálunk is, hogy segítenek választani, és furábbnál furább neveket ajánlgattak...
Ha felmentek a gmailre, oda beírtam a mi választásunkat...természetesen pocskondiázzák...
Szal most azt mondtuk, még gondolkozunk, csak hogy békén hagyjanak :?

tillidian
 
 


Monica,
Kuzsannának kisfia lesz: Benőke van írva a vonalzójára :P
egy másik topikba írogat. Többiekről nem tudok...

tillidian
 
 

 
 

en sem tudok aludni:( Pedig elozo ejjel is csak 5 orat tudtam osszehozni....
Csak kovalygok ide-oda. Kinomban megnezegettem a babakocsit es tologattam a nappaliban. Durva nem? (szerintem nagyon!!!)
Annyira mehetnekem van, csak nem szabad. Unom a fekvest mar nagyon. Az egesz haz unalmas, minden zuga. :D:D:D
No meg ugye az is hozzajon hogy parom videken van es uuuuuuutalok egyeul aludni.....
Holnap "mosottc@r szindromam" lesz mar erzem nagyon!

Gyerek meg bekemenyitette a pocakot ismet....... szokas szerint, de legalabb o jol elvan belul:) Ez megnyugatato :)

sünciboglya
 
 


jaj, en anno csige-bigevel dumcsiztam itt, tenyleg nagyon el van tunve mar regen....
Cosmic girl-rol sem hallottam ezer eve....

Ha olvassatok lanyok, jelentkezzetek :D Remeljuk jol vagytok!!! Es a tobbiek is akik regen nem irtak mar ide.

sünciboglya
 
 


Sünci,
én "győztem" :roll: ...nem tom, mi van ma, fornt? Nem tudok aludni, én meg filmeket néztem :?
Babakocsi tologatás teccik :lol:
Na mentem, mindjárt reggel van, Apát indítanom kell munkába :roll:
Remélem, elmúlik ez a "virrasztó kór" :?

tillidian
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak én vagyok bagoly.. :lol: :lol: Itt éjjfél körül akkora zuhé volt.. És persze felkeltem ( a tetőtér átka, mintha egy tapsoló emberekkel teli stadionban lettem volna.. ) és kimentem a kutyához, hogy megnézzem a kölyke bennt van-e a házban az anyjával. Háát nem. :evil: Annyi anyai ösztön szorult szerencsétlen kutyába komolyan.. A 3 hetes vakarcs kinnt ázik, mert hülye, kimegy, az anyja meg bennt az ólban nézi. Nem tudom. Komolyan még egy ilyen és én nevelem tovább ezt a vakarcsot. :?

till: te apád is ilyen korán megy? Én mikor dolgoztam imádtam délelőttösnek lenni. A délután szabad volt. :D

sünci: babakocsitologatás.. :lol: :lol: :lol: Szegénykém. Hát nem lennék a helyedben. Egész nap feküdni. :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


sünci: itt tyúkok vannak. Sok. Meg róka. Jóétvágyú róka.. :evil: :evil: Voltak csirkéink. 17-et elvitt a róka. Plusz a kakasomat Marcit. Őt sajnáltam nagyon, mert épphogy megtanult kukorékolni. :cry: Hogy akadt volna a torkán. Az a baj, hogy a róka is olyan szép állat és tök édi volt mikor hozta a kölykeit vadászni tanítani. :D A kertünkbe.. :evil: Mindegy. Most se csirkénk se rókánk. :D Viszont van 3 kutyánk és anyámnak egy rakás macskája. Tényleg kiscica valakinek? :roll: 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Megyek visszafexem aludni, vagy plafont bámulni. :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja monica: a ribizlizselé tulképpen ribizlilekvár. :D Muszály a magjai miatt paszírozni, viszont így a héjja is oda. Így marad a leve amit a cukorral kell besűríteni. Akkor jó főzés közben, ha hideg tányérra cseppentve gyorsan elkezd dermedni. Egyszerű megcsinálni, de csak az kezdjen hozzá aki már számolt hangyát. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


:lol: egy órát fetrengtem az ágyban, aztán elaludtam. Vivi meg úgy döntött negyed 7-kor, hogy felkel.. :P Így jártam :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

De korán keltetek. :shock:

Monica: Feltettem a táblába a nevet. 8)

Sünci: kecskék Bp-en? :shock: Merre laktok?

Nita: hogyhogy üvölt veled az anyósod? :shock: És ezt te hagyod? És a férjed hol van ilyenkor????? Vagy rutinosan akkor csinálja, ha a párod nincs a közelben? Küldd el a halál f...ra, ne hagyd, hogy tönkretegye az életedet!!!!! Egy görény anyós nem ér egy könnycseppet sem!!!!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Virrasztók! Tegnap nekem sem sikerült 2 óránál többet aludnom, de ma szerencsére igen. Elég nehéz volt úgy dolgozni.

Remélem ma nem lesz olvan hülye idő.

Till! Bevallom őszintén a Tescoban nekem előkét sikerült vennem, nagyon helyesek. Muszáj volt venni valamit kismanónak :D
pocok001
 
 


Sziasztok!

Virrasztók! Én éjfélkor feküdtem le és fél 7 kor keltem. Ezek szerint vmi volt a levegőben, ha szinte senki nem aludt. Na ja, én is egyedül aludtam. éha jó, mert ilyenkor jöhetnek az ÉN sorozataim, "csöpögős" nőcis filmek.

Lassan nekünk is el kell indulni venni pár dolgot. Jövő hetet a szín miatt minimum megvárjuk. Néha hosszúnak tűnik a durván 3 hónap ami még előttem, előttünk van(na ja, mi a hónap végiek vagyunk), aztán néha meg huha mindjárt itt lesz.

Till! Ne is törődj vele. Ezek szerint gyors szülés várható és hamar lemegy az a pár kg fölös. Bár ezzel nem kell törődni.
Vendég
 


Sziasztok!

Kiválogattam egy halom babaruhát.. és elpakoltam Bencus szekrényébe.. :roll: :oops: :lol: :lol: Még tavasszal elkezdtünk apussal felvásárolni pár ruhacsomagot olcsón teszvesz stb, és érkezett egy 74 db-os fiú ruhacsomag. Picurnak 0-2 éves koráig van egy csomó ruhája.. :lol: És egy csomó kockás ing, csíkos póló, body, zokni, minden. :D Már csak pár rugi kell és komplett a készlet.. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok Lányok!

Sünci, Monica és többiek, ezer bocsi hogy így elmaradoztam, de persze ennek megvan a maga oka...
Gyerekszoba-projekt, lakásfelújítás ezerrel, számítógép darabokban volt a sarokban másfél hónapig... :oops:

Múlt hétvégén értünk az őrület végére. De megérte, gyönyörű minden :D

Közben munkahelyről részben olvasgattalak Titeket (amennyire tudtalak), de az írogatás sajna szóba sem jöhet...
Tervem szerint július végétől már itthon, szóval ami elmaradt, azt bepótolom.

A legfontosabb hogy jól vagyunk, a 20. héttől beköszöntött egy nyugisabb, strapabírósabb időszak. A baba virgonckodik, 3D-n még nem voltunk, augusztusra tervezzük.

Ezen kívül számomra a legnagyobb hír, hogy a bátyámék is babát várnak (decemberre), nagyon boldog vagyok, már régóta várták Őt. Együtt fognak felnőni a babák !!!

Üdv mindenkinek, azoknak is, akikkel eddig még nem találkoztam!

Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Sziasztok, jót virrasztottunk :lol:

Bolha,
mégsem én nyertem :wink: Nagyon jól szórakoztam azon, amit írtál :) :) :)

Cosmic girl,
gratula bátyádéknak! :D

Most van egy kis dolgom (amúgy 3-9ig aludtam), majd jövök, szép napot, lányok! :P

tillidian
 
 


Lányok mit csináljak hogy ne idegeskedjek?????
most reggel is senki nem szólt hozzám de ugy érzem mindenen fel tudnék robbanni!!!!!!!!!

Sünci párom már beszélt annyiszor azzal a gyökérrel de nem ér el vele semmit.....sőt csak rosszabb!!!!!!

Tündér nem a szemembe üvölt hanem alattunk.....családi házba lakunk.mi felűl ő alattunk......és felhallani amiket üvőlt....néha ajtót is csapokod........
ezért fordulunk a gyámhatósághoz hogy csináljanak vele valamit mivel veszélyezteti mindannyiunk egészségét.....főleg a gyerekek miatt !!!!!!!!
Párom már nagyon sokszor beszélt vele de semmit se ért el......
a terhességem elején ugy felhergelt az a gyökér hogy berugtam az ajtaját!!!!!!!!!!!nézett nagyon!!!!!!!!!!ha kell neki is megyek!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hú,kb fél óra mire végigolvastam az lmúlt 1 nap történéseit! :lol:

Zsrit!
Hol voltatok nyaralni? 8) 8) 8) 8) :lol:

Haskörfogat:Valaki azt írta a köldök alatt kell mérni.Így nekem jelenleg 105 cm.Ha jól mértem! :oops: :lol:

Sztercsi!
Csini vagy,nagyon! :lol: :wink: Néztem a gmail-en a fotóidat! :)

Nita!
Gratula a 4 kg-hoz! :lol: Én eddig 3kg-nál tartok! :lol: :wink:
Hogy tudnád nekem megcsinálni a regisztrációt a babamamatudakozó-n?Priviben elküldjem Neked azokat az adatokat,amik kellenek hozzá és megcsinálod nekem? :lol: :roll:

Kkia!
Gyógyulj meg hamar! :lol: :lol: :lol:

Mia!
Édes talpacska nagyon! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Tegnap kiváltottam a Felicitas-os csomagot!
Volt benne:mini fogkrém,apukáknak mini tusfürdő,mini Nivea-s intim zselé,cumi,1 db pampers pelus,2db tisztasági betét,egy AVENT-os tejtároló doboz,Mecsek Baby tea.Azt hiszem ennyi.

Hétfőn voltam uh-n.Eredmény:BPD: 61mm, TAD: 55mm, FL: 44 mm.
Magzat mérete átlag 24 hétnek felel meg.(És még csak ma töltöttük a 23.-ik hetet! :lol: )
Fejvégű fekvés.A méhlepény a hátsó falon tapad.Magzatvíz mennyisége átlagos.Csak egy böki volt!A kedvezőtlen fekvés miatt az arcocskáját nem tudták megvizsgálni! :roll: De amúgy minden oké! :lol:
Tegnap voltam orvosi vuzsgálaton.Ott is oké volt minden,csak vérképzőt kell szednem.
Lányok most az,hogy "3000" az azt jelenti,hogy teljesen zárt a méhszáj,ugye?Vagy rosszul tudom?Mert nekem mindíg ezt írják be a kiskönyvbe,és a doki azt mondja,hogy szép a méhszáj,semmi baja nincs.
Ja és ma reggel én is átestem a cukros lötyi ivászaton!De nekem nem volt rossz!Háromszorra ittam meg a kb 3 dl szirupot!Mondjuk én édesszájú vagyok,de azért nem ennyire! :lol:

Barinőmtől kaptam ezt az oldalt,ha van kedvetek nézzétek meg.tudom,hogy már régebben Monica is rakott fel ilyen babakelengyés listát!

http://mamami.hu/forum/showthread.php?t=2174

Nyaralás:
Végül is Zalakarost passzoltuk.Elég felkapott hely,és ezért drágább is! :cry: Pedig sok szállodát átböngésztem,de nem találtam olyat ami árban is tetszene meg a hotel is.
A végső döntésünk egy mosonmagyaróvári hotel. Tegnap már beszéltem az utazásközvetítővel,ma le is foglalom.Augusztus 5.-én megyünk,4 éjszakára.Ez egy családi wellness csomag.Reméljük szép lesz és jó idő lesz.Arra a környéken még nem nagyon jártunk,így szét tudunk nézni Sopronban,Kőszegen és lehet,hogy átmegyünk egyik nap Bécsbe is.Soprontól csak 60 km-re van.
Berakom ide a szálloda linkjét,ha valaki kíváncsi,nézze meg! :lol:

http://www.utazzitthon.hu/termal-hotel-aqua.html#

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szisz elküldheted privibe vagy smsbe is ahogy neked jó!!!!!!
megpróbálom megcsinálni!!!!!!!!
a 3000-es azt jelenti igen hogy teljesen zárt a méhszájad!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!

Ismét rengeteget írtatok!!! Veletek ellentétben én tudtam volna aludni még reggel, de kiscsillagom felkeltett úgy 7 óra tájt és emiatt ma megváltozott a programja. Délben már aludni akart és még mindíg durmol. Ezzel csak az a baj, hogy egész délután ébren lesz és az apukája kb.3-4-kor szokott ledőlni egy kicsit mielőtt megint munkába menne.(normális esetben Iliasz is ilyenkor csicsikál) Sajna annyira meleg lett itt megint, hogy sétálni sem lehet kivinni ebben az időben, szóval be leszünk zárva.

Pattogó: irigyelem mind a fizikai, mind a lelkierődet!!!!! Most éppen hogy olyan emberekre van szükséged körülötted,akik segítséget nyújtanak, nem pedig még jobban megnehezítik az életedet!!! Nagyon nagyon sajnálom, de szerencsére valóban semmit nem sikerült örökölnöd arról az ágról és ezért nem féltelek.Ami pedig a papádat illeti: igazságtalanság és önzőség volt anyukád részéről, hogy nem ismerhetted meg. Hogyan gondolják azt, hogy ők dönthetnek a mi életünkről is?? az, hogy egy anya életet ad a gyermekének még nem hatalmazza fel arra, hogy irányítsa is az életünket kedve szerint. Éppen hogy egy édesanyának az lenne a dolga hogy védelmezzen bennünket és hogy boldogságban felneveljen. (Van egy fantasztikus idézetem erről, de sajnos görögül, ha valakit érdekel nagyon szívesen lefordítom majd.) pattogó, bocsájsd meg nekem ha nagyon személyesen hangzott a hozzászólásom, csak sajnálom, hogy ennyi csodálatos élményt(a terhességed, a gyönyörű kislányaid nevelése) az életedben befelhőz anyukád.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Nita!
Köszi,de már közben megoldódott!Írt egy nő az oldalról email-t,(mert ugye bejelentettem nekik,hogy nem tudok regisztrálni),hogy küldjem el az adataimat.Rá kb fél órára már be is tudtam lépni. :)
Mégegyszer köszi,hogy segítettél volna! :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy a kártyát mennyi időre küldik ki? :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Csajok, nálatok van vérszegénység a vérkép szerint? Nekem egyre fokozódik sajna, már külön is kell vasat szednem. Ja, meg mostanában néha rámjön vmi gyengeség, kiver a víz.. nem tudom mitől :cry: Érzett mát valaki hasonlót? Az előző terhességemnél nem volt ilyen nyavalyám :cry:

Pattogó, én is csodálom az energiádat, le a kalappal előtted 8) és sajnálom, hogy anyuddal nehéz kijönni....

Nita, az anyós miatt téged is sajnállak...amúgy is ritka a felhőtlen kapcsolat, de ha még idegbeteg is az illető :roll:

Till, mi lett végül az ellenanyag dologgal? Újabb vérvétel?

Sziszkó, klassz a szálloda :lol:

Sztercsi, jók a képek 8)

Betty, én is tudnék még aldudni reggel az biztos :lol: este nem vagyok képes időben lefeküdni sajna. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne ébrednék fel többször is az éjszaka :wink:

Kkia, remélem már jobban vagy :!:

Hordozó téma: nekem volt, és mikor kicsit nagyobb már, tudta magát tartani, nagyon hasznos volt - nem kendő, ahhoz nem tudok tapasztalatokat hozzáfűzni. Egyébként súlyzózni felesleges szerintem, 8) mindenki meg fog izmosodni amennyire kell, fokozatosan ahogy nő a kicsi, nő a teher :lol: Olyan izmos soha nem volt a karom, mint a kisfiam 1-2 éves korában :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Szisz már nem emlékszem de asszem nem egyhamar ér ki a kártya.......
de amíg nem ér ki az eredeti tudsz kinyomtani amit ideiglenesen használni is lehet.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Okés,köszi!Bizti szükségem lesz az ideiglenes kártyára is,mert itt Gyöngyösön is elfogadják az egyik bababoltban. :lol: Majd kinyomtatom.

Őzike!
Nekem most mondták,hogy vérképzőt kell szednem. :roll: Mindíg volt egy kis vashiányom! :roll: :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok lányok végre eljutottam ide.
Eddig nagy jövés menés volt itt nálam az üzletben,és a melegtől kezdek hisztis lenni. :? Én csak úgy tudok aludni éjszaka ha megy a klíma,és közben betakarózom de ma is görcsökre ébredtem negyed 5 kor.
Ma megyünk 4d-re este. :D

Mindenki írja a has méretét,így hát én is megmértem de akár ,hogy is mérem nekem csak 85cm. :(

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziszkó!

Már 3X próbáltam regisztrálni, mindent kitöltök és azt írja ki, hogy nem sikeres :evil: :evil: :evil: :evil:

Na majd később, vagy én is küldk levelet nekik!

Móvár szép lesz, jó az a hotel. Azért Győrt is érdemes ám megnézni!!!! :wink: :wink:
Vendég
 


kicsike: nyugi láttam már aligpocakot amiből egy 4 kilós baba jött ki.. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


kicsike nekem se volt nagy pocakom anno Mátéval és 4000gr-os lett!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sztercsi!
Tervben van,hogy Győrt,Sopront,Fertődöt megnézzük! :lol: Közel leszünk egymáshoz! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem írj Te is nekik a hibabejelentésnél üzit,hogy nem sikerül! :) :roll:

Kicsike!
Milyen üzletben dolgozol? :lol:
Megy a drukk a 4D-re! :lol: :lol: :lol: Beszámolót és képet kérünk! :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


tunder:
Erden lakunk, ott mar van mindenfele allatsereglet:D

cosmic girl:
Jaj de jo hogy minden OK veled es rendben mennek a dolgok! A pihenes neked is biztosan jot fog tenni juliustol:) Akkor majd tuti fogsz jo sokat itt is lenni.

nitacska:
Akkor csak azt tudom mondani anyosra hogy keruld el jo messze... (persze ez egyutt lakasnal eselytelen szinte.) Rohadt egy szitu! Ah, kitalaltam! Valiumot adagolj neki, de loadagot!!! :D

sziszko:
Igen, teljesen egesz hosszaban zart a mehszajad, a 3000 a legjobb ertek. :)
Milyen verkepzot kapsz? (vasat vagy valami mast?)
A hatul tapado mehlepeny is elonyos.

ozike:
hajaj, nalam van verszegenyseg amennyit csak akarok sajnos. A verkepzesem eleg silany. Vasat szedem mar a 8. het ota. Remelem szteroid kura nem fog kelleni, attol kisse tartanek.... Te milyen cuccokat kaptal erre?

kicsike:
Detto. Nekem is 19 fok kell a haloba, kulonben megorulok. Es en is gorcsokre ebredem szinte minden nap. hasam mint a dob. Turoba:(
Sok sikert a 4D-hez. Elvezni fogod nagyon!:)

sünciboglya
 
 


Verszegenysegre a legjobb es leggyorsabb segitseg:

Sotet szinu gyumolcsleveket kell fogyasztani, naponta 3 dl eleg. (bio boltban, nagyobb bevasarlo egyszegekben lehet kapni, bar dragak.)

Nekem surgos mutetre volt szuksegem, amit elhalasztottak mert annyira keves volt a trombocitaszamom. Gyorsan kellett lepnunk! 3 het alatt a 97ezer 250ezerre ugrott meg (150 ezertol normalis)

Szoval ha gaz van akkor ez a megoldas tuti mukodik.

En a vas mellett minden nap iszom sotet gyumolcsleveket, de csak 2 dl-t.

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jobbulás-kívánságokat, igyekszünk gyógyulni. Mindenki hülyén néz rám, hogy 30 fokban hogy lehet így köhögni :? Apa meg aggódik persze, hogy ne legyen semmi bajunk...

A ti párjaitok is ennyire aggódósak? Minden nap megkérdezi a férjem, hogy bevettem-e a vitamint, ha esetleg még nem, akkor odahozza, hogy a szeme láttára vegyem be. Aztán amikor egyedül indulok útnak kocsival :roll: no, azt a litániát is hallani kéne...vigyázzak, lassan menjek, tartsam meg a követési távolságot stb...pedig 15 éve vezetek és őszerinte is "nő létemre" nagyon jól 8)

Szisz, én mosonmagyaróvári születésű vagyok, a szüleim-családom most is ott él, abban az utcában, ahol a hotel van :D 3 csillagos a hotel, de nagyon szépen megcsinálták, a háta mögött ott a termálfürdő, amit asszem idén újítottak fel, új medencék és élményelemek is vannak benne. A szálloda étterme is nagyon jó, de ha finomat akartok enni, akkor a szállodával szemben van egy Hársfa nevű étterem, ahol a kamaszkorom nyárimunkáit töltöttem (csak akkor még más volt a tulaj). Ha lesz kedvetek, érdemes elmenni a Szigetközbe kirándulni, pl. Hédervárra.

Szép estét!

Kép
kkia
 
 


Till
Sajnos nem értek a leletedhez!

Szilveaa
Ikres barátnőd biztosan ügyesebb nálam :wink:
Nincs Photoshop-om :oops:

Pocak dicséretet köszönjük :lol: :lol: :lol: :lol:

Pattogo
Anyukád :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Judy
Ha azt nézzük, mi is "Tehénfalva"-n lakunk :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
A hegyoldalban legelnek a lila tehenek :wink:
Jó a pelenkázó!

Sünci
Képet apuka csinálta... kicsit pózoltam :oops: :lol: :wink:
Kistappancs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hordozóban gyerekvivés...akkor csak úgy tudunk kimozdulni, ha segít nekem valaki... babakocsival tudok menni majd egyedül is...

Kicsike
Azt azért ne felejtsd el, hogy nekem 2 baba növeszti a pocakomat :wink:

Nitacska
Vérnyomás :cry:

Baglyokhoz csatlakozhatom én is :cry:
Nem kellene olyankor chat-elni? :roll: :wink:

Őzike
Én úgy tudom, hogy terhesség alatt szinte természetes a vérszegénység.
Én a kezdetektől szedek vasat.

Sziszkó
Sopron :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Till
Megnéztem a nevet. Nekem egy nagyon kedves barátnőm V. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szisz! Írtam neki. Most én is várok. Köszi.

Sünci: Nem rossz ötlet a sötét gyümilevek. Bár mot vágtam be egy hatalmas adag meggyet. Nekem az alacsony vérnyosá aggaszt. Eddíg se volt normál sajna és most is sokszor a padlón van.

Kkia! Az én férjem dettó. Még a kánikulában is adna a derekamra vmit. Itat a vesém miatt. Az elején fájdogált, jól megijjesztett minket, azóta félt nagyon. Annál rosszabb meg nincs, mikor pasik beszélik meg mire kell figyelni ilyenkor. Na meg a vezetés... Na persze ha lehet iszik pár pohárral és én vezessek haza...
De sztem jobb ha vigyáznak ránk, óvnak. De mi lesz ha majd szülünk????

Kicsike! Lesz még nagyobb az a pocak. Az enyémre azt mondják jó nagy, akkor megijjedek, mi lesz majd később, de semmi Gáz. Tágul az a hasi :D :D

Hihetetlen! Ma reggel 8 óta felváltva nyírják a füvet :D :D
Vendég
 


Dörög az ég! Ilyen melegben eső??? Ezért szenvedünk mi kismamák az időtől, nem tudunk aludni, keményedünk, stb
Vendég
 


KO. Egész nap fáj a pocakom, meg beton kemény.
Kinmanó egy percre nem nyugszik. Ilyen még nem volt.
Sehogysem jó, ehhez én nem vagyok hozzászokva. Ti mit csináltok ilyenkor?
A vizes törcsi bejött kismanónak, mindig odaúszott, de félek, hogy megfázik...
pocok001
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, éjjel 3-kor tudtam csak elaludni, és 9.-kor keltem. :oops: :oops: De olyan s zarul voltam egész nap Én is, hogy kihagytam az állatkertet és pihentem egész nap.

Tilli
Szerintem igenis szép név amit választottatok. :wink: A 2. név pedig különleges, és komoly jelentéssel bír.
:wink:
Köszi kuzsannáról az infót.A lényeg,hogy minden ok. Csak ha még babanetezik, akkor vajon ide ért nem írogat már? :roll:

Bolha
"( a tetőtér átka, mintha egy tapsoló emberekkel teli stadionban lettem volna.. )"
ismerős még az itthoni házból. :evil:

"az kezdjen hozzá aki már számolt hangyát."
mér te már számoltál? :shock: :shock: :lol: :lol:
hát ez a ribizlizselé nálunk kimarad, türelmem sincs, és allergiás is vagyok rá. :roll: (mint elég sok minden másra :evil: )

Tündér
szerintem nagyon klassz a KisTündér neve, szerintem Kkiának is tetszik. 8) :lol: :lol:

Pocok
"Muszáj volt venni valamit kismanónak "
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha a vizes törcsi jó Manónak,akkor szerintem nyugodtan,ha nem túl hideg. :roll: VAgy próbálj meg venni egy langyos fürdőt.

Cosmic Girl
Dejó,hogy újra itt!! :lol: :lol: :lol:
Gratula Tesódéknak is! :wink: Lesz játszópajti. :lol:
És ha már tudsz akkor tessék sűrűbben jönni!! :wink:

Sziszkó
De jó,hogy minden ok! :wink:
Igen a 3000 az teljesen zárt méhszáj! :wink:
És az,hoyg fejvégű,az külön nagyon jó! :lol: Martin nagyon ügyes kisfiú! :wink: Nekem az utsó vizsgálatnál még faros volt, de mivel nekünk amúgy is csaszi lesz, így nem olyan nagy a jelentősége. :roll: Persze jó lenne ha befordulna.

Nagyon jól néz ki a szálloda jó választás volt! :wink:

Őzike
Én is vérszegény vagyok! :roll: Nekem is kell vasat szednem mióta csak az eszemet tudom. :roll: És az a baj,hogy Charlotte is örökölte, bár neki nem kell szednie még semmit rá.

Kicsike
Gyere mesélj mi volt a 4Dn! :wink:

Mia
Erről a sötét gyümölcsléről nem is hallottam.De ki fogom próbálni, nagyon köszi a tippet! :wink:

Sztercsi és Kkia Apának nagy-nagy dicsi! :wink:
Nekem az is elég,hogy Charlottetal sokat foglalkozik! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom, hogy eléggé elterjedt a bagolykór... Sajnos én is elkaptam, pedig régebben egyáltalán nem volt gondom az alvással. Fénykoromban délután egyig is simán tudtam aludni úgy, hogy előző este még éjfél előtt lefeküdtem. Hát ez már a múlt, az tuti. Bár titkon reménykedem, hátha leánykám is örökölte ezt a speciális képességemet és hatalmasakat fogunk aludni együtt... (álmodik a nyomor, mi?) :lol:

Sünci, nekem tetszik a babakocsitologatás! De mostantól mindig eszembe fogsz jutni, hogy ha hajnalban felébredek és elképzelem, a jelenetet! :lol: :lol:

Haskeményedéssel is "remekül" állok, azt hiszem ma volt a csúcs eddig... :shock: Pocok, jól megfogalmaztad, ez olyan "sehogy se jó" érzés. Ma pl. magassarkút vettem fel valamilyen rejtélyes okból kifolyólag (sovány nőnek képzeltem magam reggel pár pillanatra asszem) és napközben csomószor csak vonszoltam a belemet a dobpocak miatt... Elég vicces látványt nyújthattam, amint magas sarkúban settenkedek kigúvadt szemekkel... :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok! :D

íme a mai "zsákmány" :P
http://www.rs.hu/termek.php?cs=6&al=10&term=30
http://www.rs.hu/termek.php?cs=6&al=10&term=40
http://www.rs.hu/termek.php?cs=6&al=10&term=60 (ezt még nem biztos, hogy megvesszük)

Ezek a szekrények :) Igaz, nem babaszekrény, de a célnak megfelel és számunkra kifizethető :)

És megvan a kiságy! :P
Ilyen egyszerű, de új :wink:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00115751
és marha nagy szerencsénk volt a matraccal:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00113926
ezt konkrétan 50%-kal adták olcsóbban

tillidian
 
 


Twins, Monica,
név: köszi :P

Őzike,
még nincs fejlemény ellenanyag ügyben :roll: pénteken megyek a dokimhoz, majd kiderül, hová küld :roll:

Elköszönök mára, kidőltem...vajon miért? :roll: :lol:
Mindenkinek puszi, holnap kommentelek bőven! :P

tillidian
 
 


Andi:
A chat tenyleg jo otlet. Viszont csakis ejjel. Regebben, egyik alkalommal napkozben bejelentkeztem itt a chat-re, de nagyon rossz elmenyem volt. Ramtamadtak hogy ki es mi vagyok, azonnal adjam le az infot, mert tuti hogy nem is az vagyok aki vagyok. En meg csak biluxoltam hogy mi a turo bajuk van. No azert egy ido utan rajottek hogy nem vagyok verfarkas vagy vampir csak egy szerencsetlen kismama aki szeretne par kerdest feltenni, valasz remenyeben. De akkor nekem mar megvolt a rossz szajiz. Soha tobbet nem mentem a Babanet chat-ere...

sztercsi:
Az en parom is parazik ezerrel, foleg hogy veszelyeztetett vagyok. Raadasul o nem jol reagal a stresszhelyzetekre, mert elkezd kinjaban orditozni. Szerintem szuleskor atmegy Pavarottiba vagy mittudomen... Bar edzodik azert szepen lassan:D Hehe, raadasul nekunk csaszar lesz.... kivi vagyok elajul-e a 2 meteres yeti ferjem:D:D:D (de gonosz vagyok!)

pocok:
Pont igy volt az en napom is. Tam-tam dob a hasam es fajt is!!! En meleg tusolast valasztottam ugy erzem most mintha jobb lenne. (Nalam sajnos mindennapos a kemenyedes, de ma non-stop volt, igy szokta csinalni pl. ha hidegfront van! Pedig lesz a hetvegen megint egy front..... meg viharok:( Turoba!!!!

szilveeaa:
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Bevizualtam ahogy a magassarkuban settenkedsz kiguvadt szemekel!

Ja, parom ma hazaert videkrol, latta hogy a babakocsi ki van nyitva, rohog, mondja nekem: ugye hajnalban tologattad ? (asszem elegge ismer mar, nem?) :D

tilli:
Huh ezek az RS butorok nagyon tutik!! Sosem jartam meg abban a boltban, de asszem felkeresem mindenkeppen! Irto klasszak a linkek, szepet vettetek!!!

sünciboglya
 
 


Kukurikúúúúúúúú jóreggelt.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért kíváncsi leszek, ha a férjem nem délelőttös akkor is megmarad-e ez a korai kelés nálam... Laránál is bagoly voltam. Későn feküdtem, korán keltem. Bár akkor a korán a 7 óra volt, nem a 4.. :? Bár most 3-kor nyitottam ki a szememet.

sünci: sajnálom, hogy rossz tapasztalataid voltak a chattel. Én ott kezdtem nem a fórumban. Ide csak 2,5 éve jöttem. :) A chatre viszont már 5 éve járok. Sajna azért ilyenek ott az emberek, mert nemrég nagyon sok kamus ment fel, és volt aki lopta más fényképét. Pl az én egyik képemmel is bepróbálkoztak, de a többiek kiszúrták. A bizalmatlanság ezért van. Egyébként sztem nagyon jó a társaság ott. Bár nem pattogó néven vagyok fennt. :D

till: megnéztem a nevet. Szerintem gyönyörű vackor és Lencsi neve is. :D
Ugyan ilyen kiságyunk van. Mi az auchanban vettük 4 éve és a 3. gyerek fogja használni. :D Jó nagyon. Bár igazából Vivi használta sokáig. Lara mindössze ha 5x volt benne akkor sokat mondok.. :roll: :lol:

szilveeaa: Alvás... khm.. szóval tudnék mesélni az álomkóros anyukáról és a bagolykóros gyerekekről. De ami pozitív, hogy hozzá lehet szokni.. :lol: :lol: De marhára reélem, hogy Bence az ÉN alvókámat örökli és NEM az apjáét, mint a lányok. :evil: :lol:

monica: hehe. Nem persze, csak képletesen szólva, viszont fűztem gyöngyállatkákat sokáig. Az majdnem olyan nem? :roll: :lol: :lol: A lényeg, hogy türelem kell hozzá. :D

cosmic: jajj de jó! Gratula a tesódéknak. :D

sztercsi: nekem az átlag vérnyomásom 70/60 és 90/60 között mozog. A dokim szerint nem gáz, csak feljebb ne menjen. :D

kkia: enyim apa nem aggódós. Félt, de észel. :D Nem korlátoz. Tudja, hogy hülyeséget nem csinálok. Szekrényt nem enged egyedül tologatni. pl. De a terhesvitamint borzasztóan ellenzi. Vivivel 1,5 hónapig szedtem 3,5 kilós lett. Larával 5 szemet ettem, ő közel 4 kilós volt. Apus szerint a vitamintól ilyen nagyok a gyerekek. Most nem szedek. Kíváncsi leszek kuki mekkora lesz. De sztem 4 kiló felett. :D Már ha a nővérei súlynövekedési skáláját követi. :D

twins: irigy. én is akarok lila teheneket látniii. :lol: :lol:

kicsike: mi volt 4D-n?

És most csakazértis alszom.. Remélem. :D :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Köszi lányok a megnyugtatást a 3000-es érték ügyben! :lol: Ezek szerint jól tudtam.
Ma én is hajnalban már kukorékoltam.Fél 4-től nem tudok aludni.1 órát az ágyban forgolódtam,utána felkeltem,csak nem sok mindent tudtam csinálni,mert párom csak 6-kor kelt. :?
De azóta már lecseréltem az ágyneműt,ki is mostam. :lol:
Nemsokára megyek a boltba,ebédnek valót venni. Csirkecombot vagy csirkemellet fogok sütni pataki tálban.Hozzá krumplipürét. Meg sütök fánkot.Ennek az a neve,hogy:10 perces fánk.Tök egyszerű.Igaz még nem csináltam,most próbálom ki. :oops: :lol:

Kicsike!
Írj!!!!!!Beszámolót kérünk! :lol: :lol: :lol:

Tilli!
Ügyesek vagytok a vásárlással! :lol: Szerintem nekünk is ilyen vagy hasonló kiságyunk lesz!A célnak megfelel és a legolcsóbb! :lol:
A matrac kókuszmatrac amit vettetek vagy sima matrac? :roll:
Mi pelenkázós szekrényt elvileg kapunk használtat. :roll: Polcot meg nem veszünk.Ami a nappaliban van szekrény,abb rak még párom polcokat.AZ elég lesz a baba cuccoknak.
Próbáljuk mi is minél olcsóbban megúszni a bevásárlást! :oops: :wink: :wink:

Sztercsi!
Na válaszoltak a leveledre :?: :?: :?: :?: (babamamatudakozón)
Lenne egy kérdésem!Szerinted mit érdemes megnézni Győrben? Még soha nem voltam ott.Asszem párom se. :roll:

Mia!
Majd hétfőn megyek a házidokihoz,vele kell felíratnom a vérképzőt.

Monica!
Siófok!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: Naon jó hely! :lol:
És bele is mész a Balcsiba?Vagy olyan merész?Vagy csak sütteted majd magad? :lol: 8) 8)

Kkia!
Hű!Te tényleg ott nőttél fel???? Páromnak is felolvastam,amit M.óvárról és a hotelről írtál.Köszi szépen az infókat! :lol: :lol:
Hozzád is fordulnék olyan kérdéssel,mint Sztercsihez!
Ott,városon belül mit érdemes megnézni? :roll: :roll: :roll:
Megnéztem Hédrevárt,tök közel van Óvárhoz! :)
Most elhatározom,hogy hova szerték elmenni kirándulni,de aztán majd meglátjuk,mi jön össze belőle. :oops: :lol: Akkor már 28 hetes leszek,lehet manó se fogja bírni a sok sétát! :oops: :roll:
De a Hársfa éttermet tuti kipróbáljuk!A hotelben félpanziónk van,reggeli és vacsi.Majd egy ebédre átmegyünk az étterembe! :lol:
Azt írták,mikor lefoglaltam a szállást,hogy a vacsora nem a hotelben lesz,hanem a Termál étteremben.Ez messze van a hoteltől :?: :?: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hi,

megint itt :D , képzeljétek, annyira szar éjszakám volt, hogy nem bírtam ma elindulni dolgozni. Amit tegnap a pocifájásról és nemalvásról írtatok, na, produkáltuk hatványozottan éjszaka. Még egyszer sem fordult elő, hogy keményedtem volna (talán az elején 1x-2x, de akkor még nem voltam biztos az érzésben), most éjszaka folyamatosan fájt a beton poci és a lurkó sem volt jól, zaklatottan mocorgott :(

Hát ezekután úgy döntöttem, jobb ha itthon maradok (szabi).

Köszi a gratukat a tesóék babájához. Én is sok jót várok attól, hogy együtt fognak cseperedni. Más városban lakunk, de így majd lesz okunk még sűrűbben találkozni.

Nemtom pontosan ki írta a vizes törülközőt a melegben, csak figyelmeztetni szertném a tüdőgyulladás veszélyére. Nem ijesztgetek, volt egy vizsgaidőszakom (asszem 2004), iszonyú forróság, nem bírtam tanulni, én is ehhez a trükkhöz folyamodtam. No, vizsgázni már nem kellett a tüdőgyuszi miatt... Szóval csak óvatosan!!!

Mi is bababútor-vadászatban vagyunk, fel is ugrok az RS honlapjára. Hétvégén megyünk az Elefániba körülnézni.

Jár valaki Kútvölgyi szülésfelkészítőre?

Üdv, jobbulást mindenkinek a melegben!

Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


cosmic girl írta:Hi,


Jár valaki Kútvölgyi szülésfelkészítőre?

Cosmic


én a kútvölgyiben fogok szülni de sajna nem akarnak engedni normál úton szülni, csak császárral ezért nem is járok :(
- bár nem tudom pontosan miről is van szó, csak a szülésről vagy másról is egy ilyenen, de ha esetleg mész, majd írd meg légyszi, hogy milyen

R

Kép
zsrit
 
 


ja és baglyok :shock: :shock: jól bírjátok :D :D
énrám rámtört az álomkór pár hete alig vonszolom magam, 8-10 órás éjjeli alvás után is fáradt vagyok - pedig régen alig 5 órákat aludtam naponta ...
én azt jobban csíptem

szilveaa :)
magassarkú :D :D
jót nevettem -
én szinte minden nap abban nyomom .. valahogy úgy érzem kell egy kis optikai tuning és mivel ez már csak combtól lefelé lehetséges így marad a szép cipő :D

R

Kép
zsrit
 
 


hahó lányok!!!

Ez a nemalvás dolog érdekes...volt nálam is, de 2 napja viszont nem pihenek le délutánonként és az nagyon hiányzik nekem. ezért vagyok napközben olyan mint a mosott sz...... Tegnap délután ráadásul lent voltam a kertünkben a kicsi fiammal locsolni ill. ami megérett leszedtem. Mondanom sem kell nagyon nehéz volt a kicsimmel együtt. tudtam, hogy lent lesz anyósom ezért mertem magammal vinni (de hol is hagytam volna), de nem nagyon örült neki, hogy vigyáznia kellett rá. Pedig egész délután lent van apósommmal, ott van a farmjuk és a kertjük. Nem volt különösebb dolga. Még volt locsolni valóm és állandóan sürgetett. Na ennyit az anyósokról....Egyébként azért kellett nekem mennem, mert a férjem dolgozott délután is. Kb.9-re ért haza és nem akartam hogy utána még a kerttel foglalkozzon szegény. De jól megszenvedtem.

ami a gondoskodó férjeket illeti: háááát az enyém bár aggódik, nem igazán segitőkész. Úgy véli "túlélek" minden krízis helyzetet. Amikor a vérzésem volt és mondta az orvos, hogy pihizzek 2 hetet na abból csak az első 2 napon segített a házimunkában. Mi lett volna, ha ágynyugalomra intenek??? Sőt néha hisztizik is, hogy minden súly az ő vállán van. Gondolhatjátok milyen jó érzés ezt hallgatni. Letör rendesen. Szóval lányok, akinek "arany" férje van az nagyon szerencsés, főleg ezekben a csodás hónapokban amikor a piciteket várjátok.

Kicsike: várunk a beszámolóval ill. fotóval a 4d-ről!!!!

Őzike: itt alapból írnak az orvosok plusz vasat. (plusfer-t szedem, ami nagyon jó az emésztésnek is) De ennek ellenére nekem is van egy kis vérszegénységem. Iliasznál is volt. Ne aggódj, kezelhető a dolog, sok spenótot kell enni, a piros(sötét) gyümilevek tényleg jók és ha szeded majd a kiegészítőt biztosan feljebb megy majd a Hct érték. Nálam most 31 volt. Azthiszem a minimum 36. A kisfiamnál volt egyszer 28 is. Ja, és azt is hallottam, hogy a vas beszívódását elősegíti a c vitamin, de jobb ha étel formájában kerül a szervezetbe. (paprika, citrusfélék,stb.) a tejtermékekkel együtt pedig gyengül a hatása.

Twins: tényleg nagyon jó lett a fénykép-gyönyörű a pocid!!!De még fog nőni rendesen. Most jön csak a java!!!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok Csajok!

Némi meglepődéssel olvasom, hogy az éjjel nem csak én nem tudtam aludni!
Fülledt volt az idő, olyan volt mintha a tüdőmnek kevés lett volna a hely és óriásiakat kellett lélegeznem, hogy azt érezzem, hogy na elég a levegőm. :roll: Meg én eddig nem voltam allergiás, de most ez is előfordulhat, mert nem vagyok megfázva és mégis nem kapok rendesen levegőt az orromon, és taknyos vagyok.

Hát és ma reggel (na jó fél 10-kor) :lol: szerettem volna reggelizni erre a nagy kiflivágásom közepette csontig bevágtam a mutatóujjamat, ömlött belőle a vér, ugye ettől a pici babánknak nem lesz semmi baja?
Gyakorlott nem első kismamák biztos éltek már át ilyen baleseteket? :?

A gmail-en hol vannak azok az infók amiket Ti írtok, mert én nem találtam, na de most megint megnézem...

Ja, és visszaolvaslak Titeket..., mert ez elmaradt!

Szép napot!
hajnalocska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: