Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Pendi:köszi a dícséretért,hát igen elég sokat járunk haza,mert én pápán is dolgozom.Így hetente,kéthetente haza kell menni.
Paradicsomos gombóc jhet ide is! :lol:
Hétvégén volt pém így apát nem nagyon hagytam aludni,meg is jegyezte,hogy nem nagyon pihente ki magát :lol: :lol:

Enis jó nyaralást!képeket majd kérünk!

Nócika: hiszel az álomfejtésben?nem akarlak fezaklatni,de a foghúzás ha látod a fogakat is,nem jelent jót úgy tudodm...
Cicusod remélem már jobban van!!!

Kitty anyud?

Melaszka: nagyon szép a kisfiad,és már feláll??? :shock:

Tündérke hajrá nyelvvizsga,hajrá diploma!!!

Brid: gyere aztán hamar!mesélj mizus veletek?!

Zsu: babakocsit választottatok már?

Mindenkit puszilok és bocs ha valaki kimaradt!
Vendég
 


Szia Gabó! Sajnos hiszek az álmokban! Hiszem, hogy mindennek van jelentése! De az álmomban a fogaimat nem láttam! De minjá utána nézek mit is jelent! Bár lehet jobban tenném, ha nem tenném???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci én úgy tudom,hogy akkor jelent rosszat,ha látod is.De nagyon régen foglalkoztam vele...szerintem ne nézd meg ha hiszel benne!!
Vendég
 

 
 

Pendi!
Hát megint nem fogsz unatkozni, ha jól látom :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: De azért pihenni ne felejts el :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ezt néztük most:
Kép

Tündérke!
Jobbulást neked :!: :!: :!: :!: :!:

Nócika!
Apának:
Kép

Bridg!
Jó költözést nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsessz...

Zsuzska: szerintem ha már ilyan all inclusive babakocsit választotok arra is figyelj, hogy a tolókarja átfordítható legyen. A külön kapható napernyő semmit nem ér... letörik, gyerek elkapja, szemét kiszúrja... A gyerek szemében a napsütés meg elég idegesítő!

bocsi még 1x

Kép

Kép
szolkata
 
 


Szia Kata!

Köszike a tanácsot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megprobáltam aludni, de nem jött össze! Megnéztem egy ezer éves videot azaz a macskafogót! Jó volt! Most erre megint itt, mert nem tudtam alukálni! Pedig itt ez kasa idő erre mégse!

Zsuzsu! Hajrá cukorvizsgálat!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Én meg megettem ebéd után (töltött husi, sült csirkecomb, kovi ubi, cseresznye) egy kg nektarint :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Vissza nem tudok olvasni mert sok és nem tudok sokáig gépen lenni mert a lányoméról írok és az kell neki is :roll:
Winyót kell vennem a gépbe mert az deglett meg,majd jövő héten mert most zsé nincs rá :?

Addig garázdálkodok a csajsziméről :D

Kép
anyci
 
 


Anyci!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Helyes,helyes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én most lépek pihenni egy kicsit. Este ha az eső nem mossa el, lesz egy kis kerti sütögetés ala Péter nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Egész nap nem voltam itthon, most meg pihenek, mert holnap meló, így nem tudtam visszaolvasni.

Amiért írok: Holnap drukkoljatok, mert 10kor műtik anyut. Már tiszta ideg vagyok, most beszéltünk, meg még reggel 6kor felhívom.
Vendég
 


Kitty anyudnak nagyon drukkolunk,hogy hamar meglegyen a műtét és a lábadozás is zökkenő mentes legyen!!!
Zsu jó sütőgetést,nállunk esik. :cry:
Vendég
 


Sziasztok! Nos én most kászálodtam ki a kádból! Olyan jó volt!!

Zsuzsu! 7köznap kerty party??? Az igen! Remélem nem mossa el az eső a banzájt!!! Drukkolok!!!
És 1kilo nektarin??? Az igen!

Kitty! Rettenetesen szurkolok anyudnak! De tudom, hogy minden rendben lesz!! Nagy ölelés nektek!!

Anyci! A winyo monnyon le!!!!

Brid tudom miért nem jössz, de nagyon hiányzol ám!!!

Kata! Merre vagy???? Hogy vannak a gyerköcök??? Lilla baba???

Csajok hogy tetszik nektek a Viola név???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát végül nem mentünk sütögetni.... a hülye allergiám miatt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Helyette csináltam tejfölös gombapörköltet nokedlivel, tejfölös ubisalival, ananásszal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kitty!
Drukkhegyek mennek anyudnak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Kitartást a családnak :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Gabóó!
Itt szerencsére csak dörgött órákon át, de egy csepp eső sem esett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócikám!
Viola szép, nekem tetszik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kitty megy a drukk anyudnak :!: :!: :!: :!:

Nóci jól mondod,az a nyavajás winyo monnyon le :evil:
A Viola szép név szerintem is :D

Zsu nyami kaját csináltál :lol: :lol: :lol: :lol: Csúny allergia :(

Lelépek én is csajok majd holnap is vadorzok :D

Kép
anyci
 
 


sziasztok Drágáim! :)

Kitty
Nagyon drukkolok anyudnak! Minden rendben lesz majd meglátod! gyere a hírekkel, ha tudsz!

Tündérke
Hát hogyne kérnénk képet! Azt mindig szeretjük. :)
Jobbulást kívánok neked!
A nyelvvizsga meg meg lesz , ne aggódj!

Nócika
Az apósom felesége nem azonos az anyóssal. :) De azért nagyon szeretem. :) Balaton-nemtudoménhova ment. :) A spar-ban dolgozik, és most lehetett jelentkezni a megnőtt forgalomra való tekintettel kisegíteni. Ő vállalta, mert legalább "nyaral" is egy kicsit. nem dolgozik minden nap.
örülök, hogy minden rendben a vérnyomival. :) Büszke is lehetsz magadra te is! nem olyan könnyű ilyen korlátokkal élni. De nem tart sokáig! Ügyes, vagány csajszi vagy!
A névről. Én a magam részéről a Tímea névre szavazok. Nekem jobban tetszik, de a Viola is szép. De valahogy összeolvasva is jobban hangzik nekem a Tímeával. De a ti döntésetek! Csak azért írtam le, mert kérdezted.
Petinek:
Kép

Bridget
De jó látni Téged Drága!
Várunk vissza! Pussz!

Gabó
küldöm a paradicsomos gombócot.:)
Ja, így azért sokkal könnyebb elviselni az otthontól távolt. :)
Helyesen tetted, hogy kihasználtad pé-t :) remélem meg is lesz az eredménye, hogy apa még ilyen fáradtan is noszogatva lett. :)

Zsu
Nagyon jól néz ki ez a babakocsi!
Óóóó kijött az allergiád? Már megint? Mostanában elég sokat szenvedsz tőle! Mitől van?

Anyci
Na bekrepált a géped? Még jó, hogy van lánykádnak is, így azért nem maradsz le a fontos eseményekről. Várunk azért, és a lánykádnak nagyon köszönjük, hogy feláldozza a gépét néha-néha a nemes cél érdekében. :)

Na én folytatom a délutáni szunyát. :) Mindenkinek nagyon jó éjszakát, szép álmokat!
Kép
Vendég
 


Csajok! A ciucámat el kell altatni! Totál ki vagyok borulva!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Nócikám :cry: nagyon sajnálom a cicut.Mit mondtak, akkor mi van vele, hogy el kell altatni?
De jobb lesz úgy neki, hidd el, lehet nagyon szenvedett szegényke :cry:

Kitty :) Gondolok anyudra, fel a fejjel, drukk neki!!!!

Anyci, képet majd kérünk a lánykádról :wink:

Zsu :) szuper a kaja, amit főztél, de az ananász hogy jött oda?? :shock:

Pendi :) Ez a te cicád? :shock: :lol: :o
Én ma tojásos nokit főzök meg van pulyka nyakleves :D
Vendég
 


Sziasztok!

Már visszaolvastam, de most nem tudok hosszabban írni, mert kell anyumnak segíteni, igyekszem majd jönni és bővebben reagálni.

Nóci: Nagyon sajnálom a cicust. Nagy ölelést küldök neked!!!

Hkitty: Nagyon drukkolok hogy sikeres legyen a műtét és a lehető legkevesebb fájdalommal járjon a felépülés!


Kép
tündérke25
 
 


Sziasztok!

Nos az éjszakám nagyon jól tzelt fél 4-ig! mert most nem keltem a szokásos 2xi pisire hanem arra ébredtem, hogy esze veszettül korog a hasam!!! :lol: :shock: :shock: :shock: DE a lustaságom nagyobb volt mintsemhogy lemenjek a konyhába és faljak valamit! Nos inkább kimentem pipilni és visszafeküdtem, de még mikor apa kelt akkor még mindig fennt voltam! Mikor elment akkor vissza aludtam! Addig végig a cicán járt az agyam! Én megfogadtam, hogy meggyogyitom, ha bele gebedeg is! Nos tegnap nem doki mondta, hogy altassuk el, hanem apa látta ugy a sziszát! És lehet valahol igaza is volt, de én tudom, hogy így még nem érhet véget az Ő kis élete! Nos! Ma reggel nagy csodálatomra amit nem szokott miota beteg elém jött mikor meglátta, hogy megyek le a lépcsön! Enni kért :shock: utána jött dorombolt Sőt még én reggelire ettem kenyeret abból is jó izüen falatozott! És figyelt mikor szólítottam! Nem akarom, hogy szenvedjen, de tudom, hogy meg fog gyogyulni! Meg beszéltük apával, hogy várunk pár napot és ha nem látjuk jónak akkor beletörödök és elaltattatjuk! Lehet a sok sírástól aludtam jól az éjjel, de jól aludtam! Tudom nem szabad felizgatni magam már csak a kicsiért sem!! És tudjátok mit?? Tudom, hogy apa utálja a macskát, de most láttam rajta, hogy tényleg sajnálja! Még egy fél algopyrynt is lenyomott a torkán! Ja és ma keltem ugy hogy nem dagadt a lábam!!!

Mindenkinek köszönöm apácska nevében a köszöntést! Délután visz a tesom a védőnőhőz és akkor veszek neki valami meglepit! Valmi kis aproságot! De hogy mit????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


SZiasztok!

Nóci remélem cicó meggyógyul és nem kell elaltatni!
De jó,hogy nem dagad a lábad!Szerintem szép a Viola név,de én is a Tímeára szavazok!

Zsu kár,hogy nem volt party...mire vagy allergiás?

Pendi nagyon kis helyes a képen a cicus!A Tied?

Rólam:változatlan.Ablakot kellene mosnom,de olyan nehezen állok neki...mosással már végeztem,de még porszívózni is kellene,meg a függönyöket kimosni. :? Azt hiszem neki állo,mert sose végzek...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Pendi!
Szerencsére már hetek óta lekerült az allergia. De pont azért nem mnetünk, hogy ne is jöjjön ki :!: :!: :!: :!: :!:

Nócika!
Annyira sajnálom cicudat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ölellek drága :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Melaszka!
Ananász két hete érik az ablakban, csak fel kellett vágnom és enni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Imádom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jól hangzik a kajcsid :wink: :lol: 8)

Gabóó!
Kutyaszőr, macskaszőr, mindenféle por, fű, fa, tuja, meg még egy csomó minden :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A kis ősember megérkezik a barlanghoz és átnyújtja a bizonyítványát az apukájának, aki végigolvassa, majd így szól:

- Nézd fiam, azt, hogy megbuktál vadászatból megértem, mert még kicsi vagy és nem bánsz még jól a dárdával. Hogy ismételned kell földművelésből, elnézem, mert nem könnyű dolog, elég sok fáradságba kerül, hogy eredményes legyen. Hogy meghúztak barlangfestészetből, megbocsátom, mert még kicsi vagy, és a készséged még nem fejlodött ki, DE HOGY TÖRTÉNELEMBŐL IS
KARÓT KAPJÁL... AMIKOR ABBÓL MÉG CSAK KÉT OLDAL VAN !??!?!?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A középkorú férfinak éppen klimaxa van, így hát eldönti, hogy kárpótolja magát egy meggypiros Porsche-val.

Felmegy az autópályára és megy 120-szal. Ej, hát ez semmi, felgyorsít 180-ra. Kezdi élvezni a dolgot, amikor felbukkan mögötte egy szirénázó, villogó rendőrautó. Na, most jól kifogok rajtatok, hiszen Porsche-ban ülök - gondolja, és felgyorsít 240-re. De a rendőrautó még mindig jön mögötte. Erre észhez tér, gondolja ezért még le is tartóztathatják, inkább lehúzódik és megáll a leállósávban. Egy nagyon morcos közeg lép az ablakához:

- Uram, ma nagyon szar napom volt, de adok egy esélyt magának, hogy ne szekáljuk egymást. Ha tud mondani egy olyan kifogást, amit még senkitől sem hallottam, akkor nem tartóztatom le és elengedem.

- Biztos úr! Este a feleségem megszökött egy rendőrrel, és azt hittem, őt akarja visszahozni.

- További jó utat kívánok!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: :lol: :lol: :lol:
Hozok én is:
Wilkinson
Egy texasi férfi bemegy Londonban egy drogériába.
- Van maguknak igazi amerikai borotvapengéjük is, vagy csak ez a Wilkinson?
- Nos, uram, a Wilkinson a legjobb sebészeti eszközöket és pengéket gyártja már Waterloo óta.
- Felőlem akár Noé bárkája óta is gyárthatja, ha nem elég jó!
- Biztosíthatom róla, uram, hogy ez kiváló minőségű! Tavaly a feleségem véletlenül lenyelt egy pengét, és az miután elvégzett rajta egy mandulaműtétet, egy vakbélműtétet, körülmetélte a kertészt, kiherélte a szomszédot, levágta a postás két ujját, én utána még háromszor megborotválkoztam vele.
Vendég
 


Pénzügyi válság
Egy vidéki panzióba bekopogtat egy külföldi úriember. A tulajdonos gyanakodva méregeti, erre a férfi lecsap egy húszezrest a pultra. A tulajdonos mindjárt megenyhül, és átnyújtja a legjobb szobája kulcsát, ahova a férfi azonnal felmegy.
A panziós fogja a pénzt és elszalad a henteshez, hogy rendezze tartozását.
A hentes siet, hogy a beszállítójának megadja a pént, amivel tartozik.
Bálint gazda megörül, és rögtön kifizeti Marist, a helyi kurvát, akinél felgyülemlett az adóssága.
Maris széles vigyorral viszi a pénzt a panzióba, ahol a hitelbe használt szobákat kifizeti.
Ebben a pillanatban megjelenik a külföldi úriember és kijelenti, hogy elmegy, mert ez a szoba neki nem felel meg. A tulajdonos nemtörődöm mozdulattal a kezébe nyomja a pénzt, és további jónapot kíván.

Nincs kiadás, nincs bevétel, mégis mindenki kifizette a tartozását. Ennyire egyszerű lenne megoldani a pénzügyi válságot.
Vendég
 


Pofon
A 82 éves Mari néni randevúzik a 95 éves Pista bácsival. Amikor a néni hazaér, a lánya kérdezi:
- Na, milyen volt?
- Á, ne is mondd! Háromszor kellett pofon vágnom az öreget!
- Miért, olyan mohó volt?
- Dehogyis, azt hittem, meghalt.
Vendég
 


Csajok! nagyon jók a viccek!!!!!!!!!!!!! Kérek még!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis
Dicsertem mar az uj vonalzid? :roll: mer ha nem akkor most megtennem 8) :lol: Most olvasom,hogy nyaralni mesz 8) majd gyere es szamolj be :wink: es talan egy fotot is dobhatsz :D Fekete tenger :shock: nem semmi 8)

Gabo
Lh tesztekrol nem dobtal fotot :roll: pedig szivesen megneztuk volna 8) Laptetuuuuu te is merre vagy :?: :roll: Ragyognak azok az ablakok :D 8) Kép vicc halaloooooossss :lol:

Kitty
Latom te is behavazodtal...melo hogy megy?Mikor kapsz elso fizut :?: az olyan jo erzes 8) kerdezted,hogy most tobb eselyem van e a babora...hat igen mert most kapok szurit es nem arra az egy petire mgyunk ra hanem jo esetben lesz 4 vgy tobb is :wink: nalam mar a 4is jo eredmeny ugye a kimerulo petefeszkem miatt :?
[quote]M írta:agáról napi több száz képet, aztán meg fotoshoppal átalakítja… kissé fura.

Hat ez a csaj tenyleg fura :shock:
Meselj milyen volt anyud mutetje vgy tegnap csak befekudt!Olvastam am kicsit tegnap de irni nem volt idom :oops: na most olvasom,hogy kedden mar megis mutottek anyud :roll: hogy mentmihamarabbi felepulest neki Kép neked meg 2het es szulinapKép

Noci
Cicus hogyvan :?: :roll: Nem am elszontyolodni...allatorvosnal jartatok mar :?: Meselj :!: Nem tom miert volt jo mar penteken mindent kikottetni amikor kedden koltoztunk :? Buli hat bucsubuli itt nasgy kelete van a sayonara annhyit jelent viszontlatasra :D es nalunk volt igy konnyebb volt :wink: Es te hogy vgy?Vernyomas mehszaj? :roll: en utalok koltozkodni :twisted: :evil: es innen meg majd szombaton hurcolkodhatok at a lakasba amit kiberelunk nekem :x apacskadnak utolagos boldog nevnapot :!: Kép
Macskafogot iiiiimadom :D abban meg grabowski pokyo-ba :lol: es nishi azabu a cim en meg attol nem messze lakom 8) :lol: koszi a hianyolast :wink: Nekem tetszik a viola nev bar en nem adnam a lanyomnak de nincs vele semmi bajom :)

Zsu
Koszi ti neztek meg hazat vgy most pihentetitek a dolgot :roll: tenyleg szoc polt babasan is fellehet venni vgy meg elotte kell :roll: nem sokat irtal magadrol gyere es meselj :) Inkabb most maradj le egy sutogetesrol mint radjojjon megint a fullados roham :roll: figyu mar akkor te most szeded az aszma gyogyoidat vgy nem :roll: osemberes vicc halalos :lol:

Szolkata
Semmi baj :wink: es gratula a 2csemetedhez :wink:

Melaszka
Nem volt netunk pentektol...tegnap koltoztunk at jah de mar azota beszeltunk kicsit msn-en :wink:
Kép

Anyci
Pozitivitasban nincs hiba...abban szinte verhetetlen vgyok :lol: Jol elvgy te is tunve :roll: merre jarsz? 8) mar csak 2het se es lanyod nagykoru :wink: Kép janykadnak vegyel valami jo konyvet vgy filmet es amikor epp netezni szeretnel egyet atadod neki addig is lefoglalva cselesen te meg raulsz a gepre...na nem ugy :lol:

Pendi
Ahaa igy mar ertem akkor addig is melozott csakhat a melo olyan kenyszer melo volt :? na de most jo helyen lesz :wink: hogy is mondjak a joknak mindig kijar a jutalom :wink: Sayonara party az egy bucsuztato buli es mikor valaki elhagyja az orszagot akkor csinalnak neki vgy o csinal egy bucsu bulit :wink: Neked meg latom 2het mulva hazassagi evfordulo :shock: Kép meddig leszel meg a csalad szakacsa? 8) az a sziszas kep naon ari :D :D :D

Tunderke
Te merre jarsz...melo hogy megy?Esoben is kell menni :roll: Fotok hol vannak a kirandulasrol :idea: 8) :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Na sikerült ide érnem. Először is most rakok nektek képeket!

A párom és én, unokaöcsém ballagásán.

Kép

Akkor a kirándulásról néhány kép. Tolna megyében voltunk, Lengyelen- Annafürdőn

Párom itt tanult ebben a kastélyban.

Kép



A kastély parkja

Kép

Én a mamut fenyő előtt, ami a kastély előtti parkban található

Kép

Ezek a képek már Annafürdőn készültek. Ez egy nagyon gyönyörű hely.

Kép

A kilátóból ez a látvány fogadja az embert.

Kép

Párom csónakázik:

Kép

A tavacska kis szigete

Kép

Kis házikó a tó mellet

Kép

Kép

Forrás víz

Kép

Kép


Kép
tündérke25
 
 


Bridget: Vagyok, igyekszem jönni csak ez nem olyan egyszerű. Most pár napig nem mentem szőlőbe, mert felfáztam és ki kellett kúrálnom magam. Évek óta szenvedek krónikus húgyhólyaghurut gyulladásban, minden eredményem negatív, ezzel együtt kell élnem. Vannak praktikák amivel tudom kezelni. Sajnos csak akkor nem kell menjünk szőlőbe, ha reggel amikor indulunk esik és látszik, hogy nem fogja abba hagyni. Vizes szőlőbe simán beküldenek minket, még szemetelő esőben is a sorok között vagyunk. Szerintem a kutyával különbül bánnak, mint velünk ott. Párod mikor költözik?

Nóci: Mi a helyzet cicussal? Jobban van már? Te hogy érzed magad? Nekem tetszik a Viola név, szerintem különleges. Párodnak utólag is Boldog Névnapot kívánok! Mit vettél neki? Ja ha nagy leszek, akkor közgazdász leszek gazdálkodási szakon. Specializációm pedig Település és területfejlesztő.

Pendi: Hát a nyelvvizsgával az a baj, hogy már szinte teljesen feladtam, újra rá kell vennem magam, hogy neki álljak.

Gabó: Most nem erőltettem a nyelvvizsgát, az a baj, hogy nincs motiváció, nagyon jól el vagyok a diplomám nélkül is. Annyi iskolát végeztem, hogy úgy érzem túl képzet lettem csak semmi szakmai tapasztalat. Szerintem nem érdemes tanulni. Megkérdezhetem milyen internetes vállalkozásod van?

Hkitty: Mielőbbi felépülést anyudnak!!!

Melaszka: Na majd a volt osztálytársadnak utána érdeklődök én is, hát ha megtudok valamit róla. Nővéremék 1,5 éve költöztek Medinára, van ott barátnője, aki már régóta ott lakik, majd tőle megkérdezem. Meg van néhány ismerősöm is ott. Ha meg tudok róla valamit majd megírom neked. Ovulációs vonalzót még nem teszek fel, mert mi még védekezünk párommal, még egyelőre nem szeretnénk gyereket. Ti szeretnétek második gyereket vállalni?

Bocsi, ha valakit kihagytam.

Amúgy azért tudok ilyen ritkán jönni, mert én reggel6-tól fél2-ig szőlőbe vagyok, van fél3- 3 óra mire haza érek, párom pedig megy dolgozni este fél6-ra egészen reggel 7óráig. Ő biztonsági őr. Így igyekszem a lehető legtöbb időt vele tölteni, de amikor tudok jövök.

Kép
tündérke25
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Kitty :) Anyudról hírek?Várunk ám!! :wink:

Tündérke :) Nagyon aranyosak vagytok a pároddal és nagyon ismerősek!Szekszárdon tanultál középsuliban?
Lengyelen én is voltam már, volt egy exem, aki ott lakott és ott is tanult :) Tényleg szép a suli.Palánk is hasonló.
Köszi majd előre is az érdeklődést a volt oszt.társam felől. :wink:
Igen, szeretnénk még egy gyerkőcöt :wink:

Gabó :) legjközelebb dobsz fotót az lh tesztről?Jók a vicceid :lol:
te viszont rakhatnál ovus vonalzit :wink:

Nóci, mi újság cicafronton?

Bridg :) hajrá-hajrá sok tüszőcske!!!!!!Mikor kezded a szurikat?
ja, most néztem, még pirire vársz :lol:

Zsu :) nagyon szupi a babakocsi :wink: a mienk elég lerobbant volt, de hát ahol lakunk, sétának megfelelt az is :)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Gabóó!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty!
Anyudnak mielőbbi felépülést kívánok :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Bridg!
Csak inhalátort lehet használni, de vész esetére mindig van nálam hörgőtágító bogyó is és kalcium pezsitabletta is.
Magamról nem nagyon tudok mit mesélni. Ma délelőtt itthon vagyok, aztán négyre megyek keresztgyerekezni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Holnap anyummal randizok az Örsnél reggel, este jönnek hozzánk víztisztítókok. Pénteken meg délelőtt jönnek a UPC-s szerelők, növeljük a csomagot, meg lesz digites felvételkészítési lehetőségünk is.
Most nem igazán tudom, hogy a SZOC POL hogy megy, de szerintem most sehogy nem lehet igénybe venni.
Milyen a szálloda :?: :?: :?: :?: :?:

Tündérke!
Nagyon szép helyen jártatok :!: :!: :!: :!: :!: És milyenhelyesek vagytok a pároddal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tunderke
A kepekkel nem gyozok betelni :shock: nagyon szep ez az hely a kastely meg amulatba ejto :o csonakazik a parod...huuh en meg uszni sem tudok :oops: ezert felek a viz kozeleben :roll: ez a felfazas nem hangzik tul jol :? nekem is mindig volt 14eves koromtol 18ig azert is vgyok ilyen nehez eset :? vesemedence gyulladas vesegorccsel,holyag gyulladas meg minden amit eltudsz kepzelni :roll: jol megszenvedtem es bar kinottem a szovoidmenyek tuti megpecsetelik a sorsom :? milyen kis csini vgy a ballagasi kepen 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melaszka
jaja egyenlore pirire varas van 8)

Zsu
Csak azert kerdem mert ugye en is aszmas vgyok :? hotel kasa ahogy Noci is mondana 8) :lol: Anyud amugy hol lakik? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócikám!
Elküldenéd nekem a 4D-s elérhetőségét??? Elhagytam a papírt, amire felírtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Szolnokon laknak. Apumnak tárgyalása van holnap és jön vele anyumis, majd onnan mennek tovább a Balcsira.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kuzsanna"]B írta:kuzsannaridg!
Szolnokon laknak. Apumnak tárgyalása van holnap és jön vele anyumis, majd onnan mennek tovább a Balcsira.


Na ezt nevezem en arany eletnek :D balcsi miatt meg nagyon irigy :twisted: :roll: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Most is csak bekukk mert sokat nem ztudok lenni mert még mindig vadorzok :wink: Olvaslak mindig bennetek addig is és majd jövőhéten már tutkeráj lesz a gépem aztás jövök ám rendesen és tudok beszélgetni rendesen veletek :D

Pusszantok mindenkit :D

Kép
anyci
 
 


Szejjasztok!

Nos teganp délután védőnőnél voltam aki ma elküldött a nődokkerhoz és ugy át totál teljes labor! Ami ugye terheléses cukortól kezdve minden féle vérből áll! Nos holnapra van eredmény! Kivi vagyok!!!

Csajok! Arik vagytok, hogy érdeklödtök a cicusról! Nos a helyzet az, hogy teganp vettem neki ilyen immunerősitős vitamint az állatpatikában! Nos én ugy vélem, hogy javulgat! Szépen eszik és végre termel magából böven kakit és pisit! Ami eddig nem nagyon volt! De attól tartok, hogy elütötte egy autó mert a hátsó két lábára még elég nehezen megy! Azaz megy, de ugyteszi veszi a lábát mint aki totál be van csiccsentve! De ma már éjjel feljött a lépcsön,m de lefelé még nem megy neki! Nos asszem nekem lesz igazam és meg fog gyogyulni a kis hülye dög!!! A hasija mondom szépen kerekedik!!! Szal hizik! Ugy hogy én nagyon bizakodom!!!!!! Remélem nem csalodok!!!

Tündérke! Mikor az első képen megláttalak apácskáddal azt hitem egy régi ismemet látom a párodban csak kicsit fiatalabb kiadásban!!! :lol: :lol: :lol: DE rájöttem, hogy Ő nem lehet Sityu!!! Nagyon szép helyen jártatok! És a párod mit tanult abban a kastélyban????

Zsuzsu! Minjá küldöm a címet!!!!

Brid! Én köszönöm jól vagyok! Bár most az idegeimen táncolnak az egerek! Megint elökerült az autos ügy tudod az ismim aki le akar huzni rólunk 1 millát! De felajánlotta neki a bank, hogy jó legyen erre nem kel neki! Bár ha én perelem be rosszabul jár és ezt nem akarja felfogni! Szal félek, hogy tul huzom magam, pedig igyekszem nem felkapni a cukrot!!!!
És te láttad a macska fogo kettöt???? Én csak a bemutatoját, de az nem tetszik szal nem is nézem meg!!!
A Viola névvel most meg össze vagyok kuszálva! SDenkinek nem tetszik annnyira mint nekem! Se a családnak se senkinek! Lehet le mondok róla!!!!!!!
És basszus ennyire még nem vártam neked pirit mint most!!!!!!! Ugy be vagyok zsongva miattad!!!!!!!!!!!
És persze, hogy hiányolak! Hisz nélküled ez nem az igazi topik!!!!

Anyci! Hajrá jövő hét!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Melaszka sajnos nem tudok rakni ovus vonalzót,mert amióta nem szedem a fogogátlót azóta nem rendszeres...

Brid de jó,hogy itt vagy!!!úgy hiányoztál!

Tündérke nagyon szépek a képek!köszönjük!
Hát ez a túlképzettséget ismerem,párom is ezért kapott nehezen melót,de most jó helye van.

Anyci: Kép :lol:

Zsu nagyon irigy én is!!!jó napozást,meg fürdőzést!!!

Nóci cicus gyógyulgat vagy változatlan?

Kitty anyuddal mizus?hogy érzi magát?

Akit kifelejtettem annak: Kép

Amúgy ki mit főz ma?Én még nem tudom,majd olyan 2-3 körül kezdek főzni,mert apa későn ér haza és friss legyen,de nem tudom mit. :roll:
Vendég
 


Megcsal
Két barát beszélget:
- Azt hiszem, megcsal a feleségem.
- Miből gondolod?
- Miskolcról költöztünk Győrbe, Győrből Pécsre, Pécsől Kecskemétre, és mindig ugyanaz a postásunk.

Ügyfélszolgálat: - Tessék, miben segíthetek?
Felhasználó: - Nem megy a levelezés.
Ü.: - Tudna valami konkrétumot mondani?
F.: - Persze! Konkrétan a levelezés nem megy.


Férj mondja a feleségének:
- Megyek sörözni, vegyél fel kabátot!
Az asszonynak felcsillan a szeme:
- Magaddal viszel?
- Nem, de kikapcsolom a fűtést.



Vizsga
A mérnökhallgató vizsgázik.
Tanár: - Fiam, zavar a neonfény?
Diák: - Nem.
Tanár: - Rendben, akkor találkozunk jövőre.

Jövőre:
T: - Fiam, zavar a neonfény?
D: - Igen.
T: - Rendben, akkor viszlát jövőre!

Jövőre:
T: - Fiam, zavar a neonfény?
D: - De tanár úr, ez halogénlámpa!
T: - Akkor kezdhetjük...
Vendég
 


Remélem ezek is tetszenek! :wink:
Vendég
 


Nóci hajrá cica!!!!!
Én az Emese névvel vagyok így,hogy baromira szeretem,méges lehet az,mert ennyire nem szúrhatok ki vele!Mért:
Gyenge Emese=gyengemese...
Vendég
 


Vendég
 


Gabó!
Ez nagyon durva! Mármint a viccek jók csak az Emese név!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Istenem! Letabloztam most kicsit!!! Szal akkor titeket is zavar a neonfény???????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Gaboo
Kosziiiii :D igen ujra itt mar nekem is megvonasi tuneteim voltak :oops: viccek joook :lol: en nem fozok semmit mivel a hotelben vgyok :x igy mindjart felkerekedem es elmegyek enni vacsit mert itt mar 7ora mult :? Kép

Anyci
Olvasgass aztan majd gyere ahogy tudsz :wink: Kép

Noci
Koszi en is varom pirit bar ma furcsa fajast ereztem a p.feszkemben :shock: remelem semmi rossz nem tortenik :roll: jo lenne meg pentekig egy uhu-ra elmenni csak a megnyugtatasom vegett,hogy ha esetleg baj van akkor nem maradok ha meg nincs akkor minden megy ahogy tervbe van veve :wink: Macseknak hajra nem vitted dokihoz?Mert igy eleg nehez eldonteni mi baja is van :?

Tobbiek hun vannak :?: :idea:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gabóóó! Én ma zöldboró fözeléket csinálok vagy rántott párizsival vagy csak sütöm a párizsit! De szerintem az utobbi lesz! Tizsta viz még az arcom is jobb pihenni!!!!!!!!!

Bir! mikor elolvastam, hogy írtad a furcsa fáját egyből eszembe jutott valami! :oops: :roll: De nem merek mondani semmit, hisz bármi lehet! Akár egy felfázás vagy akár az a 17% esély is ott lehet!!! De menj el egy uhura az nem árt!!!!!!!!!!!
A cicust bevallom most nincs pénzem dokihoz vinni! Majd fizukor elviszem, ha addig nem gyogyul!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?