Új privát üzeneted érkezett!

nitacska: a vérnyomás nem jó, anyós monnyon le!!!

Timi
titimee
 
 


Szia Timi! Mi újság? Már nem sok nap van hátra :wink:

királylány
 
 


Szia. Semmi különös :) ebben a hónapban nem nagyon próbálkoztunk mert beteg voltam. Te mikor tesztelsz?

Timi
titimee
 
 

 
 

titimee nem jó de sajna nem tudok nyugodt lenni....ezt csak az hiszi el aki hallja miket és milyen hangsullyal mondja..... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


timi,királylány köszi az infót :wink: :wink: :wink: és amikor érzem a pét akkor palástfű igaz ??? vagy a 14. nap után mindenképpen váltsak át? amúgy frissen csinálom mindig és sokkal rosszabb ízre gondoltam de nem az :)::)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt minenkinek!!

Nitacska!
Anyós és vérnyomás monnyon le :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok

Nincs baba,ma reggel megjött:(kicsit szomorú vagyok...
mától mérem a hőmet is...
a cickafarkot hanyadik naptól kell szedni????és meddig?szeretném mostmár úgy szedni ahogy az elő van irva.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok tűnve.... :?

babszika
 
 


Babszika!
Mi újság felétek :?: :?: :?: :?: :?: :?: Hogy vagytok :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Betti sajnálom....ne légy szomoru!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Zsu!
Köszi, minden ok velünk.
Várom pirit és megindul az utsó inszemünk :wink:
Szerencsére egy csomó minden történik velünk és így le is kötöm magam rendesen.

bettike!
fel a fejjel!
cickához sajna nem értek

babszika
 
 


Babstzika most TUTI SIKERŰLNI FOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sikerülni fog mindannyionknak szépen sorjában:)
mostmár minden hónapban hozzon vki szép pozitiv tesztet:)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok,
Bocsi, de majd délután olvasok vissza, mert elég hulla vagyok. Ma voltunk cukorterhelésen, nem volt vészes, ki lehetett bírni, de telenyomtam citrommal. Mondjuk így is egy húzásra ittam meg és szerencsére bent maradt a cucc.
Voltunk uh-n és minden rendben, több mint 600g a baba :lol: de teljesen megfelel a korának. Viszont a súlyából arra következtettem, hogy szép nagy baba lesz, mivel ilyen idősen 500g körül szoktak lenni, de mint tudjuk a súlybecslés sokat tévedhet. És a kis drágám megmutatta magát. Úgy tűnik, hogy nunis lesz :lol: Nem mondta a doki 100%-ra, azt mondta, hogy a következő uh-nál kérdezzek majd rá, de én is láttam, szóval elég egyértelmű volt a helyzet. Ha kisfiú, akkor pedig baromi jól eldugta a cerkát és szép puncit hajtogatott magának :lol: :lol: Igazából nem lepődtem meg, mert valahogy annyira éreztem. Szóval Liliánánk lesz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige!
örülök, h minden rendben veletek!!!!
és fél gratula a puncihoz! :wink: (fél csak azért, mert még 1 kukucs után kapsz egészet)

nita!
ahogy mondod! muszáj!
próbálok már nem is gondolni arra, h 2006. január óta hány hónap telt már el!

betti!
rajtam ne múljék!
én vállalom, h augusztusban zebrát hozzak!

babszika
 
 


Csige

jaj de jó,kiscsajszi lessz:)gratula hozzá:)és névválasztás tökéletes,az én lányom is Liliána lenne:)

Babszika

oké,várom,úgy legyen:)
én is válalom:)

KépKép
bettike83
 
 


csige gratula a kis Lilikéhez!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük szépen lányok :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


lassan elkezdhettek rózsaszin rucokat venni..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

nika én úgy olvastam anno, hogy a cickafark teát a ciklus végéig lehet inni a palástfű teát pedig a ciklus második felétől ajánlják, ovuláció után (de olvastam olyat is, hogy a kettőt végig itták a ciklus alatt).

a málnalevélre írják, hogy a ciklus első felében lehet inni (a méhfal erősítő hatása miatt) de mivel vérbőséget okoz ezért a beágyazódásnál nem ajánlják.

végülis ártani nem ártassz vele :)

Timi
titimee
 
 


timi akkor köszike szépen :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Gyorsan írok csak, bocsi.

Bettike, Nika cickafark teát a mensi utáni első naptól kell inni 14 napig. Nekem ezt mondták a biopatikában.

Csige gratula, hogy minden oké.... :D

Timi majd ha hányok, addig nem. Simán belefér, hogy kimaradt egy piri. Felborultam hormonügyileg, ha nem áll vissza akkor augusztus közepén - végén megyek dokihoz. Három normálatlan ciklus után kezdenek hozzá bármihez is és nekem volt már ilyen, igaz akkor teherbe estem simán, pedig jól elkönyveltem, hogy minden második hónapban jön meg. Úgyis megyünk nyaralni augusztus 1-től, majd utána kivizsgáltatom magam. Most ismét rendszeresen el fogok járni aerobicra és megszigorítom az esti evést nem evésre :wink:

Többieknek puszi........

királylány
 
 


pampalini: Isten éltessen!

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Pampalini Boldog Születésnapot!

Timi mindjárt vége a ciklusodnak.........

királylány
 
 


Sziasztok!

Pampalini! Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Csige! Gratulálok Liliánához, gyönyörű név, és biztosan a viselője is az lesz! Ja, és méretéhez is gratula! Küldhetnél a "lakhelyéről" egy képet! :wink:

Nita! Nagyon szép a pocakod, nem egy tipikus fiús poci! Remélem, minden ok lesz nálatok, és megpróbálsz nem törődni az anyóssal, csak a pocaklakóddal!

Királylány! Irigyellek a kitartásod miatt, én már tuti teszteltem volna és akár mi lenne az eredmény, mennék dokihoz. De ha Neked ez megy, akkor gratula hozzá és élvezzétek a nyarat és a nyaralást, háhta 4-en tértek onnan haza! :wink:

Babszika! Először is, meglestelek az iwiwen, nagyon tuti az új frizurád! És ezerrel drukkolok az inszemhez!

Zsuzska! Szuper, hogy jelentkeztél! Nagyon csinos a pocakod, gyere sűrűbben!

Nagyon sok a munkánk, ritkán tudok jönni!
De mindenkinek nagyon szurkolok!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi köszi. Dokihoz azért nem megyek, mert 3 normálatlan ciklus után néz bármit is, hiszen helyre is állhat. Na meg lehet pont nyaralás altt kellene mennem vizsgálatra ezért döntöttem úgy, hogy majd utána. Teszt addig felesleges, mert semmi tünetet nem produkálok, Bencével a 3 héten rosszul voltam már. Igaz csak egy - két napot.....Nekem Bence előtt is ilyen normálatlan volt a ciklusom, mire kétségbe estem terhes lettem vele :lol:

királylány
 
 


Sziasztok!

Pampa!
Kép

pedi!
én is pont most néztem meg az új képeket nálad! :lol:
a frizkó dícséretet köszi! én is csípem ám! :wink:
mesélhetnél többet is! :roll:

babszika
 
 


királylány: jól teszed hogy elmész dokihoz, énis megyek 29-én. nekem se normálisak a ciklusaim és már baromira idegesít. Igen, holnap lesz az utolsó nap. pár napja már megint mérem a hőmet. azóta szép egyenes, mintha vonalzót nyelt volna :)

csige: de jó hogy már majdnem tuttira tudod hogy kislányod lesz :) szép nevet választottatok. énis kislányt szeretnék.


babszika: biztos, hogy az utolsó lesz! mert most össze fog jönni :)

Timi
titimee
 
 


Titimee!
pont akartam kérdezni, h ezt tényleg most mérted?
hiszen a ciklus 2. felében ez a hő .... oltári alacsony.
nem néztek neked sárgatest elégtelenségre vv-t? mert iszonyú alacsony hőn működsz.
vagy ilyen hőd volt mindig is?

babszika
 
 


babszika: még nem mértek semmit, de majd kérni fogom a dokitól.
amúgy is alacsony az alaphőmérsékletem, ha megnézed az előző ciklusomat akkor lehet látni, akkor is csak azért ment úgy fel mert addigra már beteg lettem.

Timi
titimee
 
 


igen, néztem az előző ciklust is.

anno nekem sem volt ennyire normális az alaphőm és nekem is volt vv-em, de kiderült, h nekem a pcos miatt volt alacsony a hőm - hiszen tök sz*r volt a hormonképem.
sztem nézess egy vv-t és ne legyen semmi bajod!!!!!!!!!
mikor meglátom a hődet, mindig elfog az aggodalom, h ez nem túl szép magasság :?

de szurkolok, h csak jégkirálynő legyél!!!! :lol:

babszika
 
 


babszika: mi az a pcos? nekem legutóbb akkor nézték a vérképemet amikor terhes voltam. akkor rendben volt minden. a hormon vizsgálatot külön kell kérni?

Timi
titimee
 
 


a pcos az egy alattomos betegség.
lefordítva sok cisztás petefészek tünetegyüttest jelent.

vérképet fél, de max 1 évente tessék nézetni! szerencsére az én házidokkerem erre mindig figyel.
nem árt az!
hormont lehet, h nem kérhet csak a nőgyogyi, de nem ártana az sem. nem feltétlenül van baj, de a megelőzés jobb...

nekem egy genetikus hölgy mondta anno, h az alacsony hő soxor problémára utalhat.

babszika
 
 


babszika: akkor ezt a betegséget ultrahanggal is ki lehet mutatni?

Timi
titimee
 
 


UH-val csak a ciszták látszódnak, így csak az derülhet ki, h pco-d van.
a pcos azért több ennél.
itt egy link róla, ha érdekel: www.pcos.hu

babszika
 
 


babszika: köszi, áttanulmányozom :)

Timi
titimee
 
 


Köszönjük a dícséreteket :lol: Ne is mondjátok, már annyira kíváncsi vagyok rá hogy milyen lesz a babó :lol:
Akkor kívánságra teszek fel pocakképet :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok!!!!!! :) Hát igen, 29 lettem.....nem szép szám, a 28 jobban tetszett, pedig szeretem a páratlan számokat! :)


Betti- a francba!!!! pedig már azt hittem lesz egy új pozi tesztesünk!!

Csige-szép pocid van, szép formás!

Babszi- jöjjön piri!!!! Drukk inszem!

Na most megyek, randim van a barátnémmal, koccintunk egyet!

Kép
pampalini
 
 


Csige- elfelejtettem gratulálni a kisnunishoz, szép neve lesz!! :)
Az ágyatokon macsek durmol? Küldesz 1 képet róla? Imádom a cicákat! :wink:

Kép
pampalini
 
 


csige a csigaházad nagyon tutkó :):):):):):):):)

pampa: nagyon boldog szülinapot :):):):) hála istennek te sem fiatalodsz :D :wink: :wink: :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Csige

Nagyon sokat nőtt a pocid:)csini vagy még mindig.1 dkg feleslegd sincs,tuti,vgy sikerült már hizni valamennyit?bár a Liliána kuckó szép nagy már:)

Pampalini

sajnosez van,e majd legközlebb:)addgra már remélem több pozitiv tesztesünk is lesz:)

KépKép
bettike83
 
 


Pampalini Sok Boldog Szülinapot neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Csiga nagyon szép a pocakod és gratula a kis csajhoz!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszönöm lányok :lol: eddig úgy néz ki, hogy 1 kg felment, de szerintem azt is tőlem szívta el a baba, mert összességében látom magamon hogy fogyott a combom és a fenekem aminek nem túlzottam örülök. Pedig annyit eszek mint egy őrült.
Az ágy elég gáz, mert épp takarítás és ágyhúzás közben készült a kép. Igen az egy cicó, teszek fel képet róla :lol: azt nem mondom hogy ő is hasonlóan lelekesen várja Lilike érkezését :lol:
Feltöltök egy videót is, akit érdekel nézze meg :lol:
Kép http://www.youtube.com/watch?v=5TNzE1jMOZE

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,
Azt szeretném kérdezni lányok, hogy akinek van már gyerkőce vagy most babás nem volt olyan a vizsgálatok során, hogy kicsivel több magzatvizet állapítottak meg a kelleténél? Nekem szerdán azt mondta az uh-s doki, hogy minimálissal több a magzatvíz az átlagosnál. Az én dokim nem mondott rá semmit, de utánaolvastam a neten és elég elrettentő dolgokat találtam. Már bánom hogy utána olvastam.

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok!csak egy gyors kukucs, mert holnap nem biztos, hogy tudok jönni, szombaton meg elutazunk:)
babszika: hajrá piri! egy év múlva ilyenkor már átalussza az éjszakát:))
csige: nem szabad mindenen parázni, szerintem aki már szült, az tuti tudna mesélni horror sztorikat, magzatvíz, baba méretek, AFP eredmény, stb. ügyben. Ne izgulj, a magzatvíz mennyiségét több dolog is befolyásolja, meg persze a doki szeme is...nyugi: minden ok odabent, növesszed csak szép nagyra azt a majdnem biztos, hogy csajszit, aztán küldd a tuti receptet, mert a két fiam mellé szívesen fogadnék egy kis puncist:)
tary
tary
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
nagyon nagy élmény volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 1 órát bent voltam!!!!!!!!!!!!!!Köszönöm neked Pancsika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még mindíg fiú!!!!bár eblém hozták a frászt,....nagyon szégyenlős..........folyamatosan takarta az arcát.....
megprobálom még 1x elküldeni élesebben a képet!!!!!


Szóval a méretek!!!!!!!!!

Egy élő magzat fejvégű fekvésben!!!!! /vissza fordult a drágám/:)
Placenta a fundusban tapad.
Magzatvíz átlagos mennyiségű.
Köldökzsinórban 3 ér.

Négyüregű szív,jó ritmusú szívműködés.
Koponya,gerinc épnek tűnik.Rekesz ép.Gyomor és hólyagtelődés látható.
Mindkét vese ábrázolódott,üregrendszeri tágulat nem látszik.
Hiánytalan végtagok,élénk magzatmozgás.

BPD: 70MM
OFD: 90MM
HC: 255MM
TAD: 74MM
AC: 223MM
FL: 50MM
EFW: 1018GRAMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

méretei alapján 27+2.hetes!!!!!!!!!!!!!!!

szóval tökéletes gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita gratula örülök hogy minden rendben :):)

csige a magzatvíz bizonyos idöközönként lecserélődik nekem is több volt a magzatvízem egy kicsit de nem tulajdonitottak neki semmit jobban figyeltek legközelebb :):)

amúgy a net a várandós anyukák rémálma :):):):) nem szabadna oélvasni :)

nika70
Salgótarján
 
 


Csige interneten soha ne olvass ,mert csak felhergeled magad....én már tanultam ebből!!!
ha a doki nem mondott semmit akkor nincs is semmi gond!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, csak be kukk köszönni.

Timi látom neked is piri anyó lett a vége, sajnálom :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melisch!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?