Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Na, épp ma nézegettem a Bboom oldalát....sztem beruházok egy szexi szopis melltartóba!! Merthogy -hihi- ott találtam fekete csipkés kosaras csodát! :lol:
Néha jó lenne nem ebben a pamutizében nyomorogni....amiben ráadásul totál kivehető a 2 kerek betét körvonala....fasza.....(most még stólát se csaphatok a nyakamba, ami eltakartná, olyan meleg van....grrrrrrrrrr :x )

Kisasszony ma eddig nagyon jól viselkedett....hagyott dolgozni....a járókából figyelte, hogy szervezkedem telin.
Aztán még egy tusi-hajmosás-hajszárítás triót is végignézett az autósüléséből.....még egy kis nevelés és lassan a hajvasalás is belefér majd. :roll:

Btw, tök jól esik dolgozni. :oops:
Mondjuk baromi fárasztó 24 óra alatt a házimunka-gyerek-munka kombó, de annyira jóóóóóóóóóóó kicsit pörögni. És felnőttekkel beszélni....(hihi, ők nem tudják, hogy közben épp egy 7 hetes popóját takargatom be....és imádkozom, hogy nehogy besírjon :lol: :lol: )

Böbi!
Jó ez a 45 perces 'villámstart'...1 gyerekkel is ismerős... :roll: a legszebb, hogy mire indulhatnék, már patakokban ömlik rólam a víz....éljen a vízálló smink! :lol:

Kép
mozza
 
 


Szofi!
:lol:
Nálunk addig volt minden gyerekcucc kivasalva, amíg volt segítségem és anyukám kivasalta...azóta 1szer jutottam el odáig, hogy kivasaljak mindent....

Kép
mozza
 
 


Én se vasalok ilyen melegben....

Büfiztetni is utálok...mert Iza peckesen feltartja a fejét és nézelődik...aztán ha leteszem kijön belőle ami eddig nem jött....

Szerencsére nem sminkelem magam! :lol:

Jaj én mennék talira!!!!!Csak reggel ha elmegyünk oltásra,lehet h nem kéne vele mennem sehova...nehogy belázasodjon útközben..


Csepeli anyukákkal én is talizhatok!!!A borárosról 10 perc alatt átvisz a HÉV!!!!!Oda meg seperc alatt kisétálok :wink: Szóval benne vagyok minden programban!!!!

Hozzánk is lehetne jönni...de se erkély se semmi....hely van meg meleg!Akit nem zavar jöhet akármikor!


Amúgy vmi játszóház félében kéne talizni,nem?Lehet ilyen helyeket bérelni,fejenként nem lenne egy nagy összeg ha többen megyünk!Nagyobb gyerkőc is jól elvan,az időjárás se számítana,nem kapunk hőgutát nem ázunk ha esik stb.Lehet szoptatni,pelenkázni és társai.NA????


Vki csalogassa már vissza Tinut!!!Most egyenként írjunk neki???Na ne már!Üzenem h sürgősen térjen vissza!És Csongiról dobjon képet :wink: :lol: :lol:

Vmit még akartam....
ja megjött a pénzem,csak érte kell mennem....meg mehetek a hagfalért és a webkamerárét is!
Csak jön nővérem látogatni,szóval nem tudom ma hogy jutok el....

annus11
 
 

 
 

Mozza, smink????? Mi az???? :lol: Az már nem fér bele a 45 percbe! :lol:
Fésülködni is piroslámpánál az ujjammal! :lol:
Vendég
 


Annus, ja, ahogy számolom, legalább öten levelezünk Tinuval priviben, ez neki is fárasztó lehet! :-) Én is követelem a visszatérést! :lol:
Nálunk hely se nagy van, de sokjóemberkishelyenis (tanulok Szofi).
Oltás után max este lázasodik be, az is inkább csak hőemelkedés szokott lenni, úgyhogy ha csak ezen múlik, várunk!

Azért holnapra írjátok meg, hogy ki jön, nehogy ne legyen itthon elég ücsi! :lol: Bár van vagy 20 filter szoptatós teám! :lol:
Vendég
 


sziasztok

mozza
epp az iment szornyulkodtem a melltarto miatt..
ebben afeher felsoben total atlatszik a betetem....
mindig csak feketet vegyek ?
beruhazok legalabb ketto szebb darabba..


Boro is egyre jobban elvan.. de nem akarom azert eltulozni :D
remelem mostmar cask javul a helyzet.. haromnegyed oraja aludt el,ma meg nem alukalt! ahoz kepest eleg jol elvoltunk
setaltunk udvaron mikor mar behisztizett. jaccottunk jarokaban,nezelodott,sot a babakocsiban is elvolt kint fel orat!
magyarazott a keritesnek.. a macskank fekete feher.. hat ratapadt a szeme egybol :)

vasalas :D
hosszadalmas.. ilyenekre nincs idom, anyum egyebkent ezer orommel vasalja a gyerek ruhakat!
o az elejen segitseg volt.
en nem is vasaltam azota :roll:
max ha olyan ruhat adok ra amit muszaj lenne akkor majd..

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi!
Na akkor gondolkozom még!Megadod az útvonalat?Én csak BKVval tudok menni,kocsi nincs.Úgy elérhetőek vagytok?Már csak ez lehet akadály számomra :wink: Úgyis vinnénk üdítőt,ezen ne agyalj! :wink: :lol:


Vanni?????

Kutyafüle???

annus11
 
 


Sziasztok,

jól elröhögök rajtatok :)

Szofi :lol: :lol:

Mozza,
elhiszem hogy jól esik felnőtt emberekkel beszélni :D

én már csak a pelenkákat vasalom.

Annus,
nekem azt mondta a védőnő, hogy ha majd oltás lesz érdemes aznap reggel meg este fél fél lázcsillapító kupot adni a babának és akkor talán elkerülhető a láz. én majd megpróbálom.

holnap itthon lesz apa, kivett szabit, a házassági évfordulónk miatt :)

Csajok
a nővéremnek van két havi cerazette amit eladna. Kell vkinek?

7végén megyünk nyaralni, 3 napos lenne elvileg, de csak vasárnap megyünk és hétfőn jövünk. de már várom, jó lesz egy kis levegő változás.

Maumau,
voltál dokinál?

"Esztó" képei még itt is találhatóak (ezen az elnevezésen mindíg mosolygok :D )

http://www.brillbaby.com/baby-downloads ... -cards.php

itt az első letölthető pdf-et kell megnyitni, azok az ábrásak.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Smink:
Néha rámtör a nőcis feeling és ilyenkor kispirálozom a szemem. :lol:
Na, ezt régebben nem neveztem volna sminknek....ma már ez számomra a fullsmink.... :lol:

J. héten megyek fodrászhoz is, juhú!!!!!!!!!! Női hiúságom felszínre akar törni, bárhogy próbáltam elnyomni. :roll:
Márcsak a szexi szopis melltartók hiányoznak! maumau javaslom a bboom-ot, én eddig csak ott láttam ilyen darabokat és online is lehet rendelni. :D

Ami még nagyon jó alakformáló otthonra: HULLAHOPP karika
Nekem egy spéci van, amiben bent kis golyók állnak ki....amik elég keményen masszíroznak amikor pörgeted a karikát...eddig max. 5 percig bírtam, brutál fájdalmas....DE!!!! Na, ez az ami a has-csípő-derék részt bombázza....csak bírd a fájdalmat! :) :shock:
Btw, Lili meg imádja nézni, ahogy pörög rajtam a nagy pink izé....mondja közben a :HEÖ-HEÖ-HEÖ-t! :lol:

Kép
mozza
 
 


Esztó, miért mosolyogsz az elnevezésen? Te vagy az ötletgazda! :-)

Annus, Örstől HÉV (mogyoródi vagy göddöllői a jó), kb 30 perc, a szilasligeti megállónál kell leszállni, onnan 3 perc.

Én nem kúpozom 38 alatt a gyereket, ne szokjon hozzá, de ahány orvos, annyi szokás. Petrus, vélemény?

Most mennem kell, lányok ébren, lehet már csak holnap tudok jönni (vagy éjszaka)

cupp cupp
Vendég
 


Esztó!
Hova mentek nyaralni?????

Oltás:
nekem azt mondta a doki, hogy elavult nézet, amit a védőnők mondanak (hogy kell kúp az oltás után/előtt).
A mostani oltásoktól NEM lázasodnak be a babók. (elvileg, majd kiderül nálunk mi lesz, azért és nem szervezek akkorra más programot)

Kép
mozza
 
 


Böbi!

Akkor jöhet az elérhetőség és kimegyek én is!1 óra kb az út,szóval belefér!

Ja és Iza mostanában kiköpi a cumit és helyette a kezét nyalogatja :shock:
És folyik a nyála is..... :roll:

annus11
 
 


MOzza,
a szomszéd kislány is belázasodott estére az oltástól. kb 3 órát aludtak éjjel, annyira.
Kiskunmajsára :)
augusztusban meg Balcsi.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto

ah nem jutottam el,most penteken megyek :)
alig varom,h szabad utat adjon mindenre..

mozza

mar az elobb h irtad, elekezdtem nezelodni ott :D
muszaj vmit mert ezek szornyuek..


fodrasz

voltam multhonapban:D
de mar bejelentkeztem 22.re !
alig varom.

smink? en szemceruza meg spiral ha kilepek itthonrol.. mast amugyse kedvelek :roll:
es amugy mar eljutottam 4-5x szoliba is :P
es holanp is megyek.. mostmar alloba. na az teljes kikapcsolodas.
uvolta a zene.barnulok,meleg van :D

udvarra is szeretnek kifekudni miota napzni,de vmiert sose jut arra ido......... :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus

Boro is azt csinalja, mondjuk o cumit mindig is kikopte. jobban kedveli a kezet a szajaba gymoszolni... es ugy nyaladzik :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nekem azt mondták, hogy ha a 2 hónapos oltás mellé még beadják a nem kötelezőt is, akkor nagyobb az esélye a belázasodásnak.

Én sminkem itthon többnyire semmi (régen ilyen nem volt), ha kimegyek, akkor spirál+pirosító. 2 perc. Ezigen! Ezt sosem gondoltam volna magamról... :?

De hétvégén már hajat is hullámosítottam. Persze voltak elegen a gyerekre. :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Cumi:
Nálunk Lili megtalálta a mancsán az ujjakat! Juhú! És már bent is tudja tartani a szájában!
Kép cumi

Kép
mozza
 
 


Böbi, nekem tök közel lennétek autóval, csak épp Apánál lesz az autó :roll:
Vendég
 


Lili édes :)
Vendég
 


Esztó
én nem adok lázcsillapítót, csak ha lázas lesz. Azt is csak ha 38,3 feletti. Én se venném be... főleg egy pici babának. Tudom, hogy szokták tanácsolni..

Miért adja el a tesód a gyógyszert? Milyen panaszai lettek tőle?

Böbi
akkor esélyem sincs. Maja 1-4-ig alszik délután.
pumuklii
 
 


Hogy én milyen HÜLYE vagyok! Az előbb itt volt már egy kisregény, erre visszalapoztam megnézni, miért szórakoztató Szofi... Mintha nem tudnám, hogy az!... Grrrrrrr!

Szóval még 3,5 oldallal el vagyok maradva, most nincs esélyem behozni, de pár dolog?

Boldog Iringó-napotutólag!

Mindenki kibékült a párjával? Azon gondolkoztam, milyen buta dolog azzal az emberrel huzakodni, akit a legjobban szeretünk... De én is szoktam, sajnos...

Nagyon élvezem a babás kaland-leírásokat!

Nagyon szépek a "gyerekeink"! Mármint az összes "májusi" baba... :lol:

Lementünk Apával az 1. nyári táborába, abban állapodtunk meg, hogy körülnézek, és megítélem, hogy visszamegyünk-e. Hát visszamegyünk, bár elég gáz a hely... De csak 1 éjjelre megyünk. Akkor nem kell annyit pakolni, de mégiscsak Apával leszünk. Már hiányolja Samu, folyton mondogatja, hogy Appa, Appa... :(

Ma jön barátnőm, csajparti lesz, hogy Apa nincs itthon. Ő jön velünk holnap Danó kontrolljára, hogy ne legyek a 2 gyerekkel egyedül. Jó lesz, mert már ő sem olyan boldogtalan, mint eddig. Egyidősek vagyunk, ő is szeretne családot, de a pasik olyan hülyék. Most van kialakulóban az 1. kapcsolata. Remélem kikötnek egymás mellett, és jöhet a család projekt!

Zili, jó hogy előkerültél, és hogy semmi baj!

Na, megyek mostanra, mert kaja-idő. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Böbi, mi ez a tali? Mi is benne lehetünk???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pumukli,
megmaradt neki.
ő spirált tetetett fel. de nem tudom, hogy lettek volna e tünetei, majd megkérdezem.

hát ez a baj, hogy mindenki mást mond mindenről. mivel nincs tapasztalatom ebben a láz dologban sem, így vszinű megfogadom a védőnő tanácsát. De azért még olvasgatok erről a témáról.

De édi Lili :)
Álmos is megtalálja az ujját de nem tartja bent sokáig, neki a cumi kell amit Böbiéktől kapott :D

Dóri, jó csajbulit :)
még mindíg nincs kép Danóról és Samuról. mikor mááááááár? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Böbi!
Mennék, de innen naon messze van bkv-val, egyelőre a 4-6-os vilit próbálom ki, pedig van jogsim, csak azóta nem vezettem.... 7 éve... :oops:
Jah, a 45 perces elindulás ismerős :) én a tervezett indulási időpont előtt fél órával etetek 1xerre, utána be a babakocsba/hordozóba és usgyi :) előtte 2 órával elkezdem összepakolni a cumót meg magam... SMINK? hát, azt előtte 3 órával (és már hajnali 6-nál tartunk : ))))

láz..
hát nekem is ezt ajánlották, benyomtam, de nem értettem vele egyet... ugyanis a lázat viszi le, megelőzni sztem nem lehet... na mind1, benyomtam... legalább Bence kakilt tőle... 3x.... a tenyerembe :lol:
Vendég
 


Annus!

Ha van kedved, akkor választhatod a kényelmesebb megoldást is!Csatlakozz hozzánk, és megyünk együtt autóval!
Csak csepelig kéne kivergődnötök valahogy!
:D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Petrus!Volt vmi reakció az oltás után?Nem idegenkedsz a védőoltásoktól?Apnoek után (még a szülészeten)a DPT P komponense is nyugodt anyaszívvel beadható szerinted?

Kép
Kép
zili
 
 


Nekem is van egy kínais szopis melltartóm, de nem sokat tart.Kéne vennie gy normáliat.Én a triumphot szeretem.El kéne jutni oda is.Meg egy két új ruha se ártana.

Én az oltás napján este lázat mérek neki, ha felmegy neki akkor kap egy kúpot aztán ennyi.De szerintem ha elővigyázatosságból ad neki valaki attól sem lesz baja.

KépKép
harhaj
 
 


Zili!
Kopp-kopp, eddig semmi... Nem idegenkedek, sőőt, szükséges, Magyarországon a legjobb az átoltottság, és ez látszik a nem-megbetegedésekben ;) Apnoe nem kontraindikálja a beadást. Azt hiszem, szülés körül fertőzése volt a kicsinek, igaz? Attól lehetett az apnoe, de ha kikezelték, akkor be lehet adatni. Nem neurológiai oka volt, igaz?
Vendég
 


Oltás: Nekem Patrik soha egyik oltástól sem lett lázas. Pedig kapott már 5-t. És szerintem sem lehet megelőzni a lázat a kúppal.

Emese: Bogi is nagyon aranyos. Szép kiscsaj. Én ezt az "Esztó képet" mutogatom a leggyakrabban, amit Bogi is nézeget. Nóri is el tud merengeni rajta egy darabig :D

Mozza: Lili nagyon jó fej. Nálunk is mintha ez a 6-7 hetes kor vízválasztó lett volna. Egyre többet elnézeget Nóri, és már néha egyedül elalszik! Eddig ez nem nagyon sikerült.

Én nagyon szerettem volna már elmenni egy talira, de csüt-ön megyünk csípőszűrésre. Olyan kíváncsi vagyok mindenkire :? Na majd legközelebb.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Na jó reggelt!

Itt mindenki ilyen csini mami :oops: én sose sminkelem magam...fő a természetesség!A férjem se szereti hála az égnek,ha véletlenül vmi alkalomra kisminkelek mindenki kérdezi h mi ez rajtam :lol: :lol: Na nem azért mert annyira szar lett,csak vhogy ne passzol hozzám :lol: Magyarul rajtam a smink se segít! :lol: :lol:

Tali:Trixi ezer köszönet!!!Príma lenne,Csepelre meg pikpak kinn vagyok....de lehet mégse tudok menni :? tegnap bejelentkezett sógorom...ő még nem látta Izust,csak nagyon nehezen szabadul el a munkából...és most tud jönni,és már annyira várja :roll: Nem akartam neki azt mondani h most meg miattunk nem tud jönni....még az uram is eljön miatta a melóból.....
Pedig annyira mennék!!!!És mindig minden egy napra jön össze...múltkro 4 programunk volt hétvégére,abból 2t sikerült összehozni,erre nem mentünk végül sehova,mert Iza ugye taknyos lett..... :roll: jellemző :lol: :lol:

Hétvége:ha minden igaz akkor az egyik elmaradt programot pótoljuk!Megyünk szombat este egyik haverunkhoz pecázni!Biztos tök jó lesz!!!!!

Kérdés:tgyást megkaptam,elmentem érte tegnap.Ez most vajon hány havi?Utólagutalnak?És akkor ez az áprilisból 1 hét+május?Mert akkor jó pénz,de ha május és június akkor kevés....Amúgy mikor jön a tgyás?Hónap elején?10ig?


Más:tegnap ugye elszaladtama postáre,nem mentem messzire de 45 perc volt mert k*va sokan voltak...Izát itthagytam az apjával,mert ott nincs mozgólépcső a metrónál stb.Picit fájt a pocija,mozgattam neki a lábait,be is aludt szépen.Mondtam az apjának figyeljen rá,mert a nagyágyon hagytam,meg lehet még megébred a poci miatt,csinálja a lábtornát.
Ere mire hazaértem gyerek üvölt!!!Állítólag ahogy kitettem a lábam elkezdte....és nem hagyta aba,mindegy mit csináltak vele(közben öcsém is hazaért)Na gyorsan átvettem,nálam már kevésbé sírt,mondtam h fürdés aztán kaja,lehet h ennyivel elöbb éhes lett....fürdés előtt még levágott egy olyan sírást,h én még ilyet nem hallottam :shock: nem tudtam beazonosítani h mi a baja :roll: :( Fürdésnél azért elhallgatott,utána is csak kis nyöszörgés volt már csak,szerintem totál elfáradt....adom neki a cicit és 2 perc alatt elaludt rajta! :shock: ilyen se volt még!!!!!Alig evett!Na mondom ok,akkor kiságy...bizti kel ha éhes.Erre csak fél 5kor kelt mosolygósan,szépen evett,most alszik.....
Szerintetek mi baja volt?Máskor is hagytam már az apjára.....remélem h nem én hiányoztam neki ennyire...egyszerűen fogalmam nincs mi lehetett a baj.....de rémisztő volt ahogy sírt :(


Na kisregény vége! 8)

Lili de cuki az ujjával a szájában!Kíváncsi leszek nálunk mi lesz...lehet h a cumi megy majd a kukába ha nem kell neki egyáltalán.... :wink:


Ja és ma még a hangfalért meg a webkameráért is le kell mennem...tegnap oda nem jutottam el...6ig vannak csak nyitva....

annus11
 
 


Na már megin én :oops:

Szerintetek aludhatunk nyitott ablaknál?Olyan meleg van...és most éjjel sincs hideg mint múlt héten.Bukóra kinyithatom?Most úgy van h a nappaliban van nyitva és a szobaajtókat nem csukom be h jöjjön vmi friss levegő...de ez ilyen melegben alig érezhető.....

annus11
 
 


Jó reggelt!

Mi nyitott ablaknál alszunk 8)

Nem tudom, mi baja lehetett Izusnak, lehet ám, hogy semmi extra, ne aggódj, ha most minden oké :)

Fruzsi megint reggel hatig aludt a kilences kaját követően :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Na szerencsére most már csak fél4-kor keltünk enni, utána meg fél7-kor. De cserébe az esti fürdés óta a 3. ruci van rajta, mert vagy pelenkázás közben telibekakilta magát, vagy éjjel a háta közepéig olyan lett...

Annus,
Bogi akkor szokott csinálni ilyet, mikor nyűgös, fáradt, ált. ő is ilyenkor beájul este... Biztos Izát is megviseli ez a nyomott meleg.
mi is bukónál alszunk, sőt, este picit a hálóban bekapcsoltam a klímát is (a védőnő azt mondta, ha nem megy a picire, akkor lehet, nekik is jobb a 23-24 fok mint a 28).

A tgyás-t én utolóag kapom, ugyanúgy, mint a fizut.

emese1979
 
 


Jó reggelt.
Mi is nyitott ablaknál alszunk a kezdetektől, a gyerekágyas osztályon is nyitott ablak alatt voltunk, sőt ajánlották is.
Petrus, köszi a választ.Nem vagyok ám fanatikus oltásellenes, amikor csak tanultam még, a világ legjobb dolgának tartottam, de amióta gyerekeim vannak, már nem vagyok benne annyira biztos...Az jó, hogy a betegségektől véd, de beleástam magam a témába, nem google-ból, hanem hivatalos dolgokból, docindexből, hát féltem tőlük őket.....
Az apnoeknak nem volt neurol. oka, fertőzés volt, nem tett jót h. 2 hónapig kórházi törzsekkel haverkodtam, meg Streptococcuc B is szóba jött/ előző terhességnél kimutatták, most neg. volt, de úgy tudom, ez olyan törzs, hogy állandóan jelen van, csak nem mindig rajzanak...Kapott AB-t 3 félét, haemocult. neg. volt, 1 napig garatoxigént kapott.
Agyi és szívuh készült, mind negatív. Korának megfelelő fejlődés sőt néhány dologban lehagyja a szakkönyvet, de hááát, még nem tud olvasni, bizti ezért.. :wink:

Kép
Kép
zili
 
 


Sziasztok!

Nálunk is nyitva az ablak, bár amikor nagyon hideg van este,akkor azért a redőnyt leengedem!

Tgyás is utólag jár!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


reggeli nézelődés:

Kép

emese1979
 
 


Sziasztok!
Ma kapjuk a szurikat,ma 2 hónapos.
Nem tom mikor jövök,vagy hogy.Lehet nyűgi lesz
Én meg idegileg padlón.Éjjel papám kb agyvérzést kapott. :( Még semmit nem tudok róla,nagyon aggódom.Drukkoljatok nekünk!!!
Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
:( Remélem papád felépül és semmi komolyabb baja nincs!!!Drukkolok!
Remélem Hanna nem lesz nyügi az oltás miatt!Már én is izgulok a holnap miatt...mondtam is az uramnak h remélem nem néznek hülyének ha én sírok és nem a gyerek :lol: pedig én nem félek a tűtől :lol:

Emese!
Annyira édi h Bogi mindig Eszti képeit nézi!Én már a 3-6 hós képeket nyomtattam ki neki!Amúgy meg imádja a rácsvédős malackát!Maga a rácsvédő fehér,és malacka elég nagy rajta :lol: :lol:

Akkor kinyitom az ablakot mostmár!

Akkor szép pénzt kaptam...ha ez április vége és május! :wink:

annus11
 
 


és mikor a pihenőszék is uncsi...

Kép

emese1979
 
 


Hello!!!

Anita! Papádnak jobbulást!

Az én gyerekem nem javul. Egész nap csak kézben jó. Jó még a babakocsi is, ezért tegnap is egész nap lent csöveztünk az utcán, csak hogy ne ordítson. Amina élvezte, én kevésbé, estére már mozdulni sem tudtam annyira fáradt voltam. Ráadásul éjszaka sem alszom, most már nem 3 óránként ébred, hanem 2 és fél. :? Olyan kövér,majd szétdurran, de folyton csak enne.
Ma bőrgyógyászatra megyünk, már másodszor, mert nagyon csúnya a popsija. Valszeg gombás. Pimafucort krémet kaptunk rá, de nem nagyon használ. Túl vagyunk a Nystatinos popsikenőcsön is. Már nem használok törlőkendőt, fürdetőkrémes vízzel mosom a popsit, valamint amikor csak tudom leveszem róla a pelust. Ha valaki tud valami okosat mondani ezzel kapcsolatban, szívesen venném.

Jaaj, úúúúgy mennék én is Böbihez, de el se tudom képzelni, hogy jutnék én ilyen messzire 2 gyerekkel. :shock: A múltkor csak a Heim Pál kórházba mentünk, itt van néhány metrómegállóra, hát mit mondjak, nem volt egyszerű.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anita,
szoritunk nagyon a papádnak, hogy rendbejöjjön!!!

Meg Hannusnak mára, hogy ne lázasodjon majd be!

Reny,
mekkora Mira súlya már? Akkor tényleg kis haspók lehet, de előbb vagy utóbb, biztos kinövi, akárcsak az ölbenlevést... (remélem a magam oldaláról is...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.07.01 08:28-kor.

emese1979
 
 


joreggelt

Boro 10tol alszik 4ig.......
nem megy vhogy a tovabb.
csak ha 11kor eszik utoljara.
de nem eszik sokat ilyenkor, olyan 40-50mlt.. ugyhogy remelem elhagyja hamarosan ezt is :)

Bogi milyen kis csinos!!
most szereztem be par ruhacskat,remelem ma is jo ido lesz es lehet benne :roll:

panndi
ugye tudod milyen szerencses ? :D

Annus
en is attol felek h majd en sirok nem a gyerek :D
foleg ha megint akkora taplo lesz a doki.. de ha igy tortenik akkor utoljara viszem hozza :roll:

Arra keltem ejjel 2x h annyira nyuszog h gondoltam ranezek.. mind a ketszer atfordult a hasara!!
de persze visszafordulni nem tudott..... pedig akart :)
forditottam rajta.. aztan egybol aludt tovabb bekesen :D
en nemtudom miket csinal ejjel a kisasszony.. deerdekes poziciokban talalom allandoan..
van h azert kelek fel mert elkezdi fejelgetni a fejvedot.. annyira kimaszik a kisagy oldalara :shock: (140x70es az agy.. mekkora kene neki? :D )

Netti
Kép
maumau
 
 


Reny!
Kérünk arról a "kövér" gyerekről képet!!!! :lol: :lol: Hát elhiszem h fáradt vagy!!!2,5 óránként éjjel???Atya ég!És akkor még Amina is ott van... :shock: Ilyenkor elgondolkozom a 2.gyerkőcön.... :wink:

Emese!
Na így mi is tudunk sírni!Ha éhes akkor aztán torka szakadtából ordít! :lol: Továbbra is tetszik a fülbevaló..de most pláne nem teszek be neki...foylton a fejét marja....

annus11
 
 


Maumau!
Nekünk szerencsére rendes a doki!Ettől nem félek!
Iza is folyton elmászik....Kis sajtkukac!Néha egyenesbe rakom...de van h inkább hagyom úgy :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!!!

Anita, szorítok a papádért!! Remélem, hogy nem lesz semmi maradandó károsodás! mennyi idős a papa?

Sajnálom aki nem tud jönni!!! Biztos lesz még rá nyáron sok alkalom, csak akarni kell! Gyöngyvirág lassan 2 éves, de még most is szervezünk talit. Augusztusban lesz Kecskeméten, valószínűleg elmegyünk.
Mindig lesz olyan, akinek nem jó az időpont, ez természetes, de ha csak páran talizunk/taliztok az is tök jó!

Emese, Bogi rucija nagyon csini!

Mi is nyitott ablaknál alszunk, hajnalban hűl a levegő, akor be szoktam csukni, de reggelre meg ömlik rólam a víz. :roll:

Dóri, holnap du jönnek a lányok hozzánk, Kerepesre (Örstől HÉV 30 perc), persze, hogy lehet csatlakozni. Tudom, hogy nincs túl közel, ezért megértek mindenkit, aki nem vállalja.

Pumukli, Maja ébredése után is jöhettek, ha van kedved! Nem tom a többi lány meddig marad, de bízom benne, hogy akkor még itt lesznek! :wink:
Vendég
 


Pénteken kell vinnem Gyöngyöt szemészetre és most szólt az uram, hogy nem tud eljönni velünk, pedig egy hónapja beírattam vele előre a naptárába.
Dóri, most akkor ne legyek mérges????
be a Blahára és tavaly is két órát kellett várni, pedig időpontra mentünk. :twisted:
Vendég
 


Bogi milyen csinos!
Nekünk is annyi ruhácskánk volt. Amikor már kúszik-mászik nem valami praktikus, ne vásároljatok be sokat akkorra :-)
Nekünk most is csak állnak a szekrényben a szép ruhák, alig van alkalom ráadni őket.

Böbi
miért kell szemészetre menni?

Anita
remélem rendben lesz a papád!

Reny
Kolosnak is voltak pöttyök a fenekén, gomba volt. SZájában nem volt szerencsére. Vattával és vízzel kellett törölgetnem, majd sudocremmel kenni. A popótörlők olajos réteget vonnak rá, és nem hat úgy a krém, ezért a vatta. Hamar elmúlt. Pár napja megint láttam pár pöttyöt, megint elmúlt, remélem már nem jönnek vissza.

Tegnap este, 8-as szopi után beraktuk a 2 gyereket a szobába és elaludtak hamar. Csak ámultunk. Éjszaka kelt 2 után meg 6-kor, aztán alvás fél 8-ig. Tőlem maradhat így, ez már nem megeröltető.
pumuklii
 
 


Böbi, kitartás, menni fog az férj nélkül is ;)
Vendég
 


http://www.otto.hu/search.php?q=szoptat%F3s&page=1

idesüssetek mit találtam :)
az a trikós nem is rossz, bár ilyen melegben, de van rózsaszin szopis melltartó :) ez már haladás :), ja és én tegnap kiprószáltam hogy tudok e a régi tangáimban létezni és láss csodát igen nem fáj nem izélgeti a bibim...így kicsit gusztábbnak érzem magam :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Reny!

Nekem az vált be, hogy a canestent, a neogramormont, és a sudocremet a kézfejemen összekutyultam, és azzal kentem. Pillanatok alatt helyrerakta a bébi fenekét. A pimafucort sz...t sem ér!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: