Új privát üzeneted érkezett!

A szüléses fotók vannak még nálam esetleg.
Ha valakit érdekel.
:oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Engem érdekel minden fotó. :)

Arra gondolj inkább, hogy a szívével mindne rendben van Dalmának! Teljesen egészséges baba.
Egy kis sárgaság pedig minden családban előfordul. :wink: :)

Elhiszem, hogy félsz, hogy valami kárt teszel benne, mert olyan pici. Az első babánál nagyon sokan átélik ezt.
Ilyenkor szoktam azt javasolni, hogy menj, s nézd meg hogyan fürdetik és öltöztetik a csecsemősök. Utána már eszedbe sem jut, hogy Te valammi rosszat okozhatsz neki.
Nálam nagyon bejött.
Ezek a babák még annyira sokmindent kibírnak, hogy nem is hinnéd.
Most, hogy már Marci is megszületett, egyre jobban látom.
És mi lkesz, ha majd lesz egy harmadik is... :shock:
Vendég
 


Cat!
vannak minden pillanatról.
ha érdekel elküldöm mailben, mert nem mind ideillő.

ez a kedvencem. Öcsém fotózta másnap, és a vakura ezt reagálta.

Kép

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

 
 

Pici! szívesen elküldöm priviben az email címem és ha gondolod, hogy szívesen megosztanád velem is a fotokat akkor szívesen megnézném!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


picike nekem jöhetnek a fotók :):):):9 g.moni@freemail.hu

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok, szép délután-estét!

Huh, de jól jött most ez a kis eső, már kezdtem nagyon kitikkadni...most egészen felfrissült a levegő :D

Pici! :D :D De jó, hogy jöttél! Mindig lestelek itt is, meg a blogon is, hogy mikor leszel...bár tudom, most nagyon fáradt vagy, meg új minden, meg az új szerelem :D
Énisénis fotókat, ha szabad :oops:

Asiye!
BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK! ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!
Kép

Tyűű, azért az nem semmi...szétrágta?! :shock:

Zsu! :lol: :lol: Jók a viccek!

Cat! Jajj, nagyon szép volt ez a videó...teljesen megríkatott :roll:
Olyan szép kismamik voltatok mindannyian és milyen szép babák születtek!

Jujj, megint petárdáznak! :o :shock: fééélek!

afra.h
 
 


Gyönyörűséges Dalmi! Kép

afra.h
 
 


Teszek fel még nektek 2 képet Dalmáról. :D

Kép Kép

Pici!

Nekem jöhetnek a képek.
Vendég
 


Sziasztok!

Pici én is kérek fotokat minimano74@freemail.hu

Asiye BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Pici pólyában vannak a bébik?? most is még?? 11 éve abban voltak :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Pici! Le se tagadhatod, h a te lányod :D Nagyon hasonlít rád...főleg a szája :D
Kis izgő-mozgó drágaság Kép

Köszi Cat!

afra.h
 
 


És akkor most jöjjön az én mai termésem.

Bocsi! Egy kicsit elkapott a hév, úgyhogy most egy csomó fotó következik. :oops:

Beni:
Kép

Beni és Marci együtt:
Kép Kép

És variációk Marci arcra:
Kép Kép Kép Kép

És végül Marci rácsok mögött:
Kép Kép
Vendég
 


Lemaradt, hogy mekkorára növsztette már a szempilláját az én kicsi fiam:
Kép
Vendég
 


Húúú, Cat! Marci nagggyon sokat változott! :D Nagyon-nagyon édes!

Beni pedig igazi komoly nagyfiú...és milyen helyes :D Igazán büszke lehetsz rájuk :wink:

afra.h
 
 


Pici, NEKEM IS!!!
Tudod a gmail-es címem, vagy valamelyiket, mert már leveleztél velem! :wink:

Cat, Marcinak olyan felnőttes, karakteres már az arca! :shock:
Őt majd mindig megismeri az aktuális barátnője az ovis csoportképeken :D

Döme jól viselte a vendégséget, míg én jelnyelven voltam, legalábbis a végét, mikor aludt (több mint másfél órát). Eleinte sírt, és sajna nem is evett, de pótoltuk! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Hol volt Döme amíg jelnyelveztél?

Különben ma Marci sem evett, pedig mi itthon voltunk.

Úgy kezdte, hogy reggeli fél nyolckor: 30g. Tízórai fél tizenyegkor: 60g. Ebéd egy és két óra között 3 részletben: 30+30+50g.
Ébredés után fél hatkor inkább meg sem mértem. Nem akakrom tudni, hogy mennyire éhezteti magát a drágám.

Fiúk dícséretét köszönöm! Büszke is vagyok rájuk. :D :D :D
Vendég
 


Cat! Köszi a képet Dalmiról!
És a te kis fiacskáid is gyönyörüek! Jogal lehetsz rájuk büszke édesanya!!!!!! Pláne nekem személy szerint Marci kis szmöre hajacskájáért vagyok megbolondulva!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok! Ha szeretitek a jó kis emileket küldjétek el az emilcímeteket priviben és küldök egy párat! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nagyon édesek a fiúcskák és Dalmi is...

Mi most estük át 30 perc orditáson.De annyira sirt.hogy igy még soha.Gondolom a hasa fájt,mert nagyon rugkapált :cry: :cry:

Pici:Nem bántásból irom...csak egy tanács.Dalmi úgy fogja magát érezni,ahogy Te érzed magad..ha Te nyugtalan vagy és ideges,ő is az lesz.Gondolom ezt nem szeretnéd.Tudom,hogy aggódik az ember,de próbálj pozitiv lenni.Örülj,hogy egészségesen született,a szivecskéjének semmi baja,egy kis sárgaság még nem a világ vége.
Tényleg nem szeretnélek megbántani ne érts félre.


Lányok szerintetek sárgabarackot és ringlót ehetek?????Már semmit nem merek,hogy ne fájjon a pocakja!!!!

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


törpiri, fogalmam nincs 8)

Cat: egy lány egy másik topikról :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Törpiri!

Sárgabarack szerintem mehet.
A szilva meghajtja általában az embereket. Próbáld ki!
Ne egy napon, hanem minimum két nap különbséggel.
Vendég
 


még nem kaptam Pici-fotókat... :cry:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Szerintem senki nem kapott. Én biztosan nem.

Ati ma 5 ml tejcsit szopott. :D
Vendég
 


:D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Köszi,majd próbálkozom...nem sokat fogok enni,de ma hoztam anyukámtól és a nyálam csorog érte :wink:

Pici nekem is küldhetnéd..köszi.

NEmlajos nem féltél otthagyni Dömécskét..??

Jaj de ügyi Attika..remélem akkor Sissi megnyugodott kicsit :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Ha a szilva hajt az nekünk csak jó...a múlt héten hétfőn és szombaton volt kakis pelus :?

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Törpiri!

Nekünk eleinte volt nagy gond a kaki, de most már naponta van. Néha többször is. Ma például háromszor.

Nem is csodálkozom, hogy alig hízik. Keveset eszik, sokat kakil és mégsem fogy. Ez csak jó lehet.
Vendég
 


Hát az tényleg jó :wink:

Holnap megyünk oltásra..majd valamikor jövök..remélem nem lesz megint orditás,mert fáj a lábacskája.Most ahogy hazaérünk egyből be fogom borogatni,nem úgy mint a múltkor.

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Na megyek fürdeni..

Jó éjt nektek :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


nócika nekem jöhetnek csak ne kelljen továbbküldeni mert azokat viszont utálom :)::)

picikém nekem nem jönnek azok a képek???:(:(:(:(:(

jaj nagyon édes DAlmika :)::)

nika70
Salgótarján
 
 


Törpiri: nem féltem, tudtam, hogy jó helyen lesz 8)
Mi is holnap megyünk oltásra!
És azt olvastam, hogy azt írtad: "egyből le fogom borotválni"
Mondom, a lábát??? :shock:
:lol: :lol: :lol:

Szóval itt az ideje az alvásnak!
Jó éjt!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziaszotok Lányok!

Ma olyan boldogan mentük szülinapozni, épp azt terveztem,hogy hogy fogjuk becsempészni a tortát úgy,hogy ne vegye észre, amikor a szemünk előtt ütöttek el egy motorost. Én kiugrottam a kocsiból!!!!!!!!!!!! Én még ilyet nem láttam, és nem tudom kezelni az ilyen komoly stresszhelyzeteket....... Ugyhogy a tortát sem volt erőnk dugdosni, 250-es vérnyomással értünk oda.....

Mondtam neki, hogy milyen aranyos netes barátnői vannak, mert mindenki gondolt rá, aranyos képekkel, versekkel..... :)

Mégegyszer rákérdeztem a kábel szétrágásra (hátha, nem jól értettem) de igenis jól értettem, működés közben rágta szét a Hamza..... :?

Már nagyon készül a szombati talitokra. Valaki kérdezte, miből vizsgázok- Tb és bérügyi szakelőadónak tanulok, és abból.... ezt most jól megaszontam:)

Nagyon szép babáitok vannak, mindegyik kismanó gyönyörűűűűűűűűű!!!!!! :)

anikKép
anik4
 
 


jesszus, ugye nem lett komolyabb baja? :shock: :shock: :cry:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Anik!

Nagyon sajnálom, hogy ilyet kellett látnod.
Tudom, hogy nagyon nehéz.

Mi amikor megvettük a kocsit, egy hét múlva mentünk Szombathelyre esküvőre. Ismerősöket is vittünk magunkkal.
A 86-oson egy Suzuki jött szembe velünk amikor elütött egy motorost. A motoros kb 3-4 métert repült fel a levegőbe, majd vissza. Természetesen rögtön megálltunk segíteni.
A suzukisnál elsősegélycsomag sem volt.
Volt viszont egy 2-3 év körüli kislány aki nem volt bekötve.
A motor teljesen beszorult a kocsi sárvédője alá, meg sem lehetett mozdítani, olyan erősen ütköztek.
A pasi erre mit mondott? Eldönthette, hogy a motorost üti el, vagy nekünk jön frontálisan. Ő a kisebb rosszat választotta. (Legalábbis a saját felfogása szerint.)

Szerencsére a motoros magánál volt, pár horzsoláson kívül nem volt látható sérülése. Azt elláttam amennyire tudtam, hívtam a mentőket és a rendőröket, mert a pasira aki elütötte és a családjára semmiben nem lehetett számítani.
Közben megállt egy másik autó is. Egy orvos volt a fiával. Gyorsan megvizsgálta, de ő is úgy ítélte meg, hogy nincs olyan komoly baja, amit észrevett volna és hamarosan megérkeztek a mentők is. Mi még megvártuk a rendőröket is, aztán mentünk tovább az esküvőre.

Én csak a kocsiban fogtam fel igazán, hogy mi történt.
Nálam ez így működik. Vészhelyzetben teljesen higgadtan teszem amit kell, és csak utána eresztek le és fogom fel igazán a történteket. Addig nincsenek érzelmek.
Vendég
 


húú anik nem semmi de a lényeg hogy nem veletek történt és hogy a buli jól sikerült :):):9 hamza milyen kis egérke lett de remélem nem lesz több ilyen ne ijesztgessen minket a kis huncut :)

Cat nagyon jók aképek és milyen hosszú a szempillája Marcinak :):):

nika70
Salgótarján
 
 


cat annyira én is iylen vagyok ha gáz van akkor előbb a tett és utána meg remeg kezem lábam stb :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hát, erről az jut eszembe, mikor jöttünk a 8-ason (az jön Fehérvár felől?), abban a tudatban, hogy itt vigyázni kell, mert nagyon sok a baleset, a párom már nagyon-nagyon fáradt volt (jópárszáz km volt már mögötte), teljes sötétség, és akkor egyszer csak felbukkant előttünk egy árny, majd még egy...

Két autó ütközött előttünk kb. 1-2 perccel, éppen megálltak (az egyik a szembesávba), és ugráltak ki az első kocsiból az utasok.

Leírva nem jön át, mennyire rémisztő volt!
Ha csak egy icipicivel jövünk gyorsabban... :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Bocsi lányok.
Fognak menni, csak időt kérek.
Éjjel már jobb volt,
Nyolc után, majd éjfélkor, és negyed négykor szopizott.
Este már fejtem is le, nem egy nagy adag, de alakul.
Rengeteget iszom, és igyekszem pihenni, de az majd csak otthon megy igazán.
Fáj nagyon a cicim.. :shock:
És a lábaim brutál vizesek , mikor megy már le róla??

Gabi. Igen, pólyába vannak, és iszonyat ingben.
Brutál mennyire nem segítőkészek a csecsemősök.

Törpiri!
Igazad van, s tudom sok baba besárgul. De már apa is hiányzik, rég benn vagyok.
S egy kis önbizalom hiányban szenvedek, mert senki nem segít itt.
Vagy kétszer rátették a cicimre, és annyi.
Elég nehezen harapott rá, s mire ő is én is megtanultam a technikát, már iszonyat sebes. De ügyesedünk napról napra.

Ma leveszik a vért, és eldől mikor mehetünk haza.
A lábát is szépen tornásztatom, alakulgat a dolog.
Apukája teljesen szerelmes belé, és öcsém is.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jó reggelt!

Cat, köszönöm a tegnapi infókat a sárgaságról, gondoltam, hogy műjfukcióval lehet összefüggésben, de így már tiszta a kép.
Nagyon szépek a fiaid!!Beni tényleg sokat "emberesedett".

Anic! Azért minden ijedtség ellenére jó volt a szülinap?

Oltásosoknak sírásmentes napot mára!

Pici!
Írok itt is, szorítok, hogy hamarosan hazamehessetek!Nincs a közeledben tapasztalt anyuka, aki többet segítene mint a csecsemősök?

Kép
arwen***
 
 


Sziaszotk!

Köszi az együttérzést, a motoros élt, mikor eljöttünk, az volt a szerencse, hogy egy kanyarodó autó ütötte el, és hál'isten, kanyarodni, nem szoktak 100-zal...... Ez délelőtt 11 körül volt, este fél 8-kor jöttünk haza, és néztem, nincs-e kirakva mécses, vagy virág, oda ahol történt, de nem volt..... :?

A szülinap jó volt, bementünk csavizni az árkádba is, vásárolgatott a törökországi rokonságnak ajándékokat.(vannak egy páran :D )

Pici!
A szopival kapcsolatban, írtad hogy fáj a cicid. Kár, hogy erről nem mesélnek a kismamák, hogy igenis fel kell készülni, hogy fáj, nekem még vérzett is, és volt hogy úgy tettem mellre, hogy közben a kispárnát harapgáltam.... És nagyon kár, hogy nem mondta senki, hogy ez várható. Mert megijedtem, jött az önmarcangolás, hogy rossz anya vagyok, béna anya vagyok,stb....
Sokaknak -pl.én- még abba is kell hagyni egy időre, mert véres tejet nem adhattam neki..... :cry:
Nekem 2 hét után teljesen elapadt a tejem, akkor megintcsak egy nagy szarnak éreztem magam... :cry:

Remélem, azért te könnyebben megúszod ezeket az első napokat! És igyál tejszaporító teát, akkor is ha van tejed. Biztos ami biztos :wink:

Ja, és ha mégegyszer babám lesz, nem csak szülésfelkészítőre, de szoptatási tanácsadóhoz is el fogok menni. hátha, legközelebb ügyesebb leszek....

És a csecsemősök miatt ne aggódj, mióta rooming-in van, azóta sokkal kevesebb dolguk van, kevesebb a "zsebpénzük", és már beleszarnak. Tisztelet a kivételnek.

A barátnőm a péterfybe szült, épp bent voltam nála, amikor láttam, hogy járkál körbe a csecsemős és mutatja, hogy hogy tegyék mellre. Meg tudod erősíteni az ifót, Cat?

anikKép
anik4
 
 


pici: sajnálom hogy ennyire figyelmetlenek a csecsemősök :):) a tejszaporitás egyetlen segítőszere a minél többszöri cicire tevés:):) ha nem sebes csak fáj akkor is tedd cicire Dalmit majd szépen beletanul hiszen a cici nincs hozzászokva hogy majd szopizzák olyan erővel hogy csak na hozzá kell szoknia annak is meg persze nektek is de Dalmi nagyon ügyes csajszi és szerintem lassan már mehettek is haza csak szopi szopi és hamar kiürül a mája és elmúlik a sárgaság jöhettek haza :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Anik!

A Péterfyben szoptatásügyben nagyon segítőkészek.
Ha nem eszik eleget a baba, vagy úgy érzed gondod van csak szólnod kell és jönnek. Ha túl sok a munkájuk, akkor megkérnek, hogy menj be az újszülöt osztályra, és ott van két fotel. Leülsz, és megmutatják hogyan kell helyesen mellre tenni, mit kell csinálni vele, hogy rendesen szopizzon. Megmérik előtte és utána is, hogy lásd, evett rendesen...
Mindez annak köszönhető, hogy a gyerekorvosunk már évek óta hajtja őket. Ő szoptatási tanácsadó is, és elvárja a csecsemősöktől, hogy segítőkészek legyenek az ügyben.
De egyébként ha más probléma van, abban is segítenek. Ha kell többször megmutatják a köldök ápolását, a tisztábatételt...
De nem kell mindig várni őket. Oda lehe menni és kérni a segítséget.

Szoptatás:
VAlóban, az első pár hétben fájhat.
Az, hogy mennyire fáj vagy sebesedik ki, függ a helyes mellretételtől is.
Nekem most bimbóvédővel is sebesre szopta az első napokban a cicim Marci, de úgy hogy vérzett is.
Az viszont butaság, hogy ha vérzik, akkor nem lehet adni neki abból a mellből tejet. Csak van olyan baba, aki nem fogadja el.

Nekem most a jobb cicim újra nagyon fáj amióta elhagytuk a bimbóvédőt. Bár már kezd javulni. :)

És valóban, az első egy-két percben csillagokat látok a fájdalomtól, de aztán elmúlik.

Arra nem emlékszem, hogy Benivel is fájt volna.

És ami még iszonyatos volt Marcinál, az a méhösszehúzódás az első napokban szoptatás közben. Teljesen ugyanaz, mint szülés közben. Beninél ez biztosan nem volt.

Pici!

Vizesedés 2-3 hét alatt fog eltűnni.
Ezt nekem az egyik doki mondta egy vizit alkalmával.

Csak akkor fejd le a tejet, ha továbbra is akarsz fejni majd.
Én nem javaslom, mert egy csomó időt elvesz a babától vagy a pihenéstől. Szerintem ennyit nem ér. Én Marci születése óta kb. 4-5-ször fejtem. Egyszer a kórházban amikor beindult a tej és nagyon fájt a cicim, kétszer amikor kezdődött a mellgyulladásom, és max kétszer mert annyira tele volt, hogy már fájt.
Ha nem fejsz,akkr 1-2 hét alatt pontosan beáll a kereslet kínálat. Mindig annyi tejed lesz, amennyire Dalmának szüksége van. Ha több kell neki, akkor többször kéretszkedik majd cicire, és egy nap alatt megnő a tej mennyisége is.

Tejszaporításra sokkal jobb módszer a gyakori mellretétel.
Vagy az Urtica Urens Ch5 naponta 2x5 golyócska.
És sok-sok szénsavmentes ásványvíz. Vagy görögdinnye.
A teákat én azért nem javaslom, mert általában van benne kömény, amitől fáj a baba hasa.
Vendég
 


Marci már reggel hétkor vigyorgott és dumált... Apa sem tudott aludni tőle, pedig ki akarta pihenni magát.
Most sem alszik még.
Igaz, nagyon kevesett evett, szinte semmit.

Azt hiszem újra próbálkozom.

Miért van az, hogy az utóbbi időben mindig csak az egyik gyerek alszik sokáig? Soha nem egyszerre, hogy én is lustálkodhassak. :evil: :) :) :)

Ennek ellenére imádom őket. :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Azt hiszem Beni felébredt.
De nem szólt, csak lement a nappaliba. Most mehetek utána.
Pedig Marci hamarosan elalszik.

Ilyen az én formám.
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Picike!
Engem is érdekelnek a fotók, jöhet bármennyi mennyiségben :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Annyira szépséges Dalmi baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Próbáld ki a bimbóvédőt!!!!!

Cat!
Nagyon jók a képek, és egyre jobban hasonlítanak a fiúk egymásra :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Gyönyörű szempillák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anik!
Sajnálom, hogy látnod kellett a balesetet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Jó reggelt Neked is!
Már betöltötted a 24. hetet. Hogy rohan az idő...

Beni közölte reggeli közben, hogy ez a kedvenc ennivalója, máskor is csináljak ilyet. :D Hozzáteszem, joghurttortát reggelizik. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Cat!
Bizony ám !!!!! Rohan az idő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó kis reggeli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tegnap este csináltam, mert ma lejár a joghurt szavatossága.
Én még mindig diétásra csinálom. Csak a joghurtos rész, tészta nélkül. És most gyümölcs sincs benne. Az is plusz ch. Hétfő óta megin megpróbálok odafigyelni arra, hogy mit és mennyit eszem.
Remélem lesz értelme, és úra lemegy pár kiló. Legalább azok, amik az utóbbi hetekben jöttek vissza.
Vendég
 


Megöttünk mi is...

Iszonyat meleg van...lehúztam a redőnyöket és becsuktam az ablakot,talán este kidugjuk az orrunkat.

Magkaptuk a szurit,volt nagy sirás.. :cry:
5800gramm és 63 cm.
Azt mondták gyönyörű :oops: :lol: (kicsit se vagyok elfogult :lol: )

Picikém vegyél a gyógyszertárban Germastan kenőcsöt.Nekem nagyon sokat segitett.Vékonyan kell bekenni vele a bimbódat és utána jobb lesz.

Fejni és csak akkor fejtem amikor bedurrant nagyon..én is azt vallom amit Cat...beáll úgy ahogy a baba kivánja..minél többet fejed annál több tej lesz....


Mi tegap a 4-es úton jöttünk haza amikor elütöttek valakit,feküdt szegény csaj a földön..mentőhelikopter jött érte...

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Pici nekem gyógytornász jött a kórházba mert annyira vizes volt a lábam.Mentes vizet kell inni belefacsart citrommal...2 hét és lemegy megátod....

Ha ott nem segitenek kérdezz tőlünk,ha tudunk segitünk neked szivesen(gondolom mndenki nevében mondthatom) :wink:
A bentlétet is nézheted pozitivabbban..mi lett volna ha azóta lennél bent amióta észrevettéka vizet a kis szivén..akkor már hetek óta ott feküdnél.Lásd meg mindennek a jó oldalát!!

Úristen mintha ezeket nem is én irtam volna :shock:
Nem tudom,hogy hat rám igy a lányom... :lol: :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?