Új privát üzeneted érkezett!

julcsi: hétvégén a keresztelőre banya és a többiek nem bírtak feljönni, de most jön. Ez nem lett volna gáz, mert gondotlam délelött ti délután ő. De csinált valamit illetve gázok vannak otthon és férjem minnél előbb beszélni akar vele és nem akar délutánig sem várni mert tiszta ideg tegnap óta amióta felhívta a banya. Sajnálom szegény Lacust még azt is mondtam hogy menjen egyedül mi itthon maradunk, de szeretné ha mi is mennénk, és legyek ott én is csak ne veszekedjek...hosszú és nem is akarom részletezni egyenlőre. Írtam én a múlthéten hogy banya bekavar, de akkor még csak azt tudtam hogy jön, de hogy közben ténleg így megkavarja a baromságával a dolgot nem tudtam :twisted: Szóval ez a banyatali. semmi kedvem hozzá, a téma miatt főleg, de a férjemet támogatom és ha ő így szeretné akkor így lesz. A családjamiatt szokott kapni tőlegm hideget-meleget, de vannak olyan helyzetek amikor maximálisan alárendelek mindent neki mert tudom, hogy ezt kell tennem és mert megérdemli. Bármennyire is szoktam nyűgni nagyon szeretem őt. áááááááááááá bocsánat nem akartam regényt írni :oops:

Fügim ma extra nyüszi és még délután megyünk köszönteni si, egyedül is vagyunk, már jó lenne ha keresztek hazaérnének kicsit lekötni. Alvás???? mi is az????

Kép
budabo
 
 


Boldog hófordulót a picuroknak!(akik már nem is olyan picurok :lol: )

budabo:Nagyon csinik vagytok a képen!! :) Ja és szerintem bátran kóstóltasd csak Fügével a dolgokat! :wink:

elif:Király a kép,imádom az ilyen anyás-babás képeket :)

nilabali:apával bambulós a kedvencem :lol:

Most hirtelen ennyi,majd még jövök!!!Az éjszakának szörnyű volt talán még nem is volt ilyen! :( :roll: Kelések:23h-00.30h-02.30h-03.30hekkor már nem bírtam magam mellé vettem és átölelve elaludt!!Nem tudom mi lehetett,mintha fenn sem lett volna teljesen csak álmában nyöszörgött! :roll:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Ma délelött próbáltunk aludni...leraktam, később így találtam, végül bealudt de csak kb. 30 percre...

Kép

Kép
budabo
 
 

 
 

andrea: köszi. Bátrabb leszek. Fogatok???? nekünk akkor volt ilyen álmában sirdogálós, vagy a pocak? vagy ki tudja :oops:

Kép
budabo
 
 


Andrea: Üdv a klubban! Illetve nem gonoszkodom, nálatok ez biztos csak egyszeri alkalom volt... :wink:
nem lehet a foga? Olybá tűnik.

Bogi: Persze, írtad, h jön majd. :roll: Mit is írjak: sok szerencsét? Nem: türelmet és bölcsességet.
Ilyen oldalfekvős ágyrácsbirizgálós móka múltkor nálunk is volt, alvás helyett. :D Mondjuk röhögtem rajta, édes volt nagyon.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi: én is nevettem, aranyos volt, csak nagyon nyüszi ma, nem tudom mi lehet vele. Kapott tanuló kutyát vele el van egy pár percig. De ez van, majd lesz jobb nap.

Kép
budabo
 
 


Tali: már kezdtem elszomorodni, hogy mivel kaandiék és babanyulék sem jönnek, így mi sem tudunk, mert nem lesz aki elvigyen. De piszok nagy mákunk van, megyüüüüüüünk. :D Anyum és közös barátnőnk, akinek ezer hála mert már pocakosan is kismilliószor fuvarozott kiröpítenek minket, aztán gyakorol anyum Pesten vezetni, mert még sose tette. És délután meg csípőszűrés. :) A csípőszűréssel paliztam be őket elsősorban. :D
De mostaztánakkormár legyen jó idő!

Köszi! Most messze ez a kedvenc képem. :)

Nilaballi: igen én csináltam, véletlen hogy ilyen jó lett, csak össze-vissza kattintgattam. :D Naon jók a képek, nekem is a közös merengős tetszik legeslegjobban! Van ott játszihely, hűűűűha, és még ez is kevés, megint hűűűűűűűűha. :D

Füge "alvás" képek baromi jók! :lol:

Kép
Kép
elif
 
 


Budabo,Julcsi:Nem tudom mi lehet :oops: :roll: Néztem hátha a fogacskája,de nem látok semmit!!!! :oops:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Voltunk sétálni, mielőtt megint elmosta volna a vihar a sétát, mert mára is mondanak vihart! :?

Bogi, minden nap nézegetem Bencus ínyét, tök duzzadt, meg kemény, de még mindig semmi! :(
Nagylábujjnak jobbulást, hú de nem jóóóóóóóóóóóóóó! :(
Füge is nagy küző amikor alvásról van szó!
Sok erőt Nektek a holnapi napra! fúj, banya! :twisted:

Nilabali, tényleg nagyon fiatalnak néz ki a párod! :)

Marcinak, Lilinek Boldog Hófordulót! :lol:

Andrea, nem lehet, hogy Hannának is jön a foga!? :roll:
zsu83
 
 


Hel29 Idő kevés van energia annál több :D :D :D egy ilyen tabló összerakása nekem most fél óra volt :D Most már jöhet a bővített :roll:

Budabo örülök, hogy a keresztlányok besegítenek neked!
Budabo, Nilabali Védőnőt úgy kellett felmosni amikor meglátta a fiamat :D :D :D a másik védőnőtől megkérdezte, hogy mit gondol mennyi idős? kapásból rávágta, hogy 7-8 hónapos? :D :D :D Nos és jöjjenek a számok: a négy hónapos mérlegelés eredménye 7770 gramm és 68,5 cm :D :D :D majdnem 1 kilót hízott 1 hónap alatt :shock: :D és én még pótláson gondolkoztam mert azt hittem, hogy kevesebb a tej, hogy este később alszik el :shock: De édes Füge ahogy szétrámol a kiságyban! Körömágy gyulladásra Belladonna 15CH 3x5 bogyó vagy Apis 15CH 3x5 bogyó vagy Hepar sulfuris 15CH 3x5 bogyó mindhárom nagyon jó! De a Hepar a legjobb erre!

Nilabali jól tettétek, hogy pihiztetek mert azt is kell néha :D Mit fogsz neki adni, ha betöltötte a 4 hónapot? Mikor viszed a védőnőhöz? :roll: köszi a receptet! Bizti nagyon finom volt! :D Majd hétvégén kipróbálom! :wink: Tegnap mi is pókereztünk itthon. Nagyon jók a képek főleg amin rágcsálja a sünit!

Zsu83 és már kész is van a teljes tabló! :D :D :D Én is arra gondoltam hogy idén felesleges kiváltani, de amikor lementünk Balcsira előtte gyorsan megcsináltattam 2009 évre is mert állítólag ha nem váltom ki akkor újra kell vizsgáznom :shock: szerinted ez igaz? :roll:

Elif ismét nagyon jó lett a kép! Nekem is kellene egy olyan igazi kettesben a babával valami romantikus háttérrel... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi: szépek vagytok! Kár, h nem jössz a talira :( , remélem megoldódnak a gondok. Ha esetleg akarsz „beszélni” róla, tudod, mi szívesen „meghallgatunk”.
Panna: legalább már tudod, h mitől volt a gond, remélem kinövi majd!
Zvera: örülök, h apa bevállalja a szombatot, rádfér a kikapcs. Érik még egy pirospont?
Millye: ahogy neked egyszerűbb, te döntsd el. Én így is csodálom, h ennyi energiád van!
Helga: meggyógyultatok?
Nilabali: nagyon jók a képek, főleg a smárolós :D ! "Fogalmamsincs" menü nálunk is szokott lenni, na az vált át vajas kenyérre :lol: .
Elif: szépek vagytok! Épp akartam kérdezni, h te hogy jössz, ha Kaandi és Gabi nem jönnek, de közben látom már!
Alex este a fürdésnél megtalálta az „agyát” :lol: , elkapta a kispuskát és gyömöszkélte, elkezdtünk röhögni az apjával, ő meg nézett ránk, h most mi van?
Julcsi: elvileg 9-re ér fel a busz Népligetre, de a Könyves K. forgalma miatt késhet, onnan kb. fél óra a villamossal. Ha az későn van, akkor 1 órával előbb.

Tegnapi vacsi vajas kenyér, ma tojásleves és túrógombóc

Lilinek, Zsufi Marcijának és Kaandi Botikájának boldog hófordulót kívánok!
kreiszi
 
 


Millye: azta, de szép nagy a fiad! A horgász engedélyhez vizsgázni kell? :shock:
Julcsi: Andus jön a talira?
kreiszi
 
 


Millye, nagyon szépen fejlődik Andris! :lol:
A tabló pedig gyönyörű, köszönjük szépen! :lol:
Nem hallottam róla, hogy újra kéne vizsgázni :shock: , na majd a férjemet megkérdezem, ha hazajött, mit tud róla!

Kreiszi, jót röhögtem Alex fürdetési produkcióján! :lol:

minnyá hozzok képet Bencusról
zsu83
 
 


Rosszaság :lol:
Kép

Utazóágy az első teszteléskor:
Kép
zsu83
 
 


Köszönöm szépen Lili nevében a hófordulós köszöntéseket, átadom. Mi is pusziljuk az összes hófordulós babócát.
Talira mindenképp szeretnénk menni, remélem mostmár nem is jön közbe semmi.
Az uszodánál találkozunk akkor?

Kép
cserkészkolbász
 
 


Kreiszi köszi! :D Ahhoz, hogy legyen horgászengedélyed vizsgázni kell de csak egyszer... (és azt hallottam, ha nem váltod ki az éves horgászengedélyed és nem adod le a fogási naplót akkor újra kell vizsgázni.)

Zsu83 Köszi! Esetleg arra gondoltam, hogy a tablónál oda lehetne írni a babák neveit... :roll: Nekem azt mondta a srác akinél hosszabbítottam, hogy mivel nem adtam le a fogási naplót februárban és nem akarom erre az évre kiváltani akkor jövőre le kell vizsgáznom megint :shock: na de így kiváltottam inkább... de lehet, hogy csak forgalmat csinált magának én meg bedőltem :lol: Bencusról nagyon jók a képek! Főleg a bújócskás! Annyira huncut! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


elif: hurrá hogy mehetsz talizni. Remélem jó időtök lesz, és
csináljatok soksoksok képet!Most ismét alvás küzdésben vagyunk,
de ott hagytam rendezkedjen.

andrea: lehet hogy az időt érzi, remélem elmúlik hamar

zsu: itt is esett, remélem délutánra nem lesz vihar, jó lenne
kerten bulizni kicsit. Férjemnek most több erő kell, engem nem
érdekel, illetve laci miatt igen, de amúgy nem. Látom bencus is nagy átrendező!

millye:húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú szép Andris mérete!! kösz a homeot.

kreiszi: én is sajnálom! Lacim gondja ez, de ami az övé hát az enyém is. Túrógombóc jó ötlet. Van itthon túró, vettem hogy sütök a talira sütit. Hát így nem fogok.

Kép
budabo
 
 


Millye, igazi rosszcsont már a kisfiam! :lol:
Nem rossz ötlet, hogy aláírd a képek alá a babák nevét!

Bogi, én már leküzdöttem Bencust alvásügyileg 2 órája alszik! :)
Úgylátszik hogy jó hatással van rá a sógornőm, mert jól viselkedik ma nagyon! :)
Sajnálom a férjedet, hogy bajok vannak a családjában! :(
zsu83
 
 


Budabo én is meglepődtem :D viszont mondta a védőnő, hogy nálunk is van csípőszűrés és nem kell bevinnem a városba... igaz magánrendelés, de csak 2000,-Ft :D remélem Füge hamar elalszik... miért nem viszik el a keresztlányok babakocsival hátha elalszik

Zsu83 íme névvel :D Amikor a neveket írtam akkor vettem észre, hogy Crocus Attilája kétszer van.... na mindegy :D

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.06.30 15:40-kor.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zus: nálunk is aludt, idáig....

millye: mert ma épp önző napuk van és az eső is szakadt

Kép
budabo
 
 


Millye: nagyon jó a tabló, de Babanyúl Gabi Szonija lemartadt? Vagy csak nem vettem észre?
kreiszi
 
 


kreiszi: én is észre vettem Szoni hiányt, de megnéztem és nincs fenn a közös képekben. Mondtam már Gabinak hogy ezért nincs fenn.

Kép
budabo
 
 


Julcsi, Milford Johannisbeere-Kirsche teát ittál nálam :) sütireceptet meg feltettem a közösbe.
Hogy lesz holnap pontosan, hánykor találkozunk? Uszinál, ugye? Kb meddig tervezitek? Mert ma derült ki, hogy reggel jön hozzánk egy futár, meg kell várjam, és csak utána tudok indulni, hát remélem, hamar itt lesz! (főleg, hogy mindjárt nekiállok sütit készíteni, ha a kisasszony végre tényleg alszik...)

Millye, nagyon szupi a tabló, szerintem ez a legjobb mind közül :) jó ötlet volt a kör alakú ablak, meg a felirat! (bár kicsit sajnálom az édi Disney-figurákat, de gondolom, úgy túl zsúfolt lett volna). Nem kötekedni akarok, de nem kéne mindenkinél teljes vagy mindenkinél becenevet írni?

Bogi, :evil: grrr banya :evil:
nagyon jók a képek :) megint megállapítottam, hogy jól áll neked ez a rövid séró :)

Panna, azért járni még remélem nem, de a szobájára lassan beszerezzük az ajtórácsot.

Hel, akkor hasonlóan működnek a csöppjeink :)

Elif, szépek vagytok Efével :) (mondtam már, hogy Adrit néha "sebhelyesarcú"-nak szólítjuk? :lol:)
Juhééééé de jó, hogy jöttök!!! mikor olvastam, hogy Gabi se jön, azon is szomorkodtam, hogy végül csak nem találtál fuvart, de mégis! jeee :) (mondjuk azért jobb lenne, ha Kaandi és Gabi is tudna jönni...)

Nila, aranyosak együtt Balázsaid :D

Kreiszi :lol: :lol: :lol: helyes lehetett Alex, ahogy rátalált a kis haverjára :lol:

Bencus is édike :D (és nagyon helyes, hogy unszolás nélkül hoztál róla képet, Zsu :wink:)

Ezennel csatlakozunk a nappal hisztivel elalvók táborához :roll: nemnyó...
Na mindjárt töltöm az oldalt Adri közlekedős képeivel... már sehol nem lehet otthagyni...

(mai hami: fokhagymakrémleves sajtos pirítóssal, tejfölös gombapaprikás galuskával)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


naszóval tegnap délután így ébredt a huncutmajmocska:
Kép
továbbra is gyakoroljuk a négykézlábazást:
Kép

azt hiszem, kinőtte a játszószőnyeget:
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
stelly
 
 


ezért kapott nagyobb terepet játszani, ez se lesz sokáig elég:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Nem semmi Adri ezzel a négykézlábazással... :shock:
Nálunk erre még ráutaló jelek sincsenek...

Kép
cserkészkolbász
 
 


bocsánat, hogy ilyen sok, de számomra valami hihetetlen, hogy kb húsz perc alatt hányszor fordult összevissza, meg milyen nagy távolságot tett meg... na ezért gondolkodom az ajtórácson máris :wink:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


stelly:Adibaba egyszerűen tényleg hihetetlen!bár Bazsának sem elég már a nappali,mert begurulja az egészet,nagyon tetszik neki,hogy már minden irányba tud frdulni!a néykézlábazás pedig szuper és az huncut arcocska hozzá!
fokhagymkrémleves szuper ötlet!
millye:tán jövő kedden elviszem Bazsit védőnénihez,mert csak kedden van,de lehet addigra meglátogat minket.
ha betölti Baza a 4hót gyümit tervezek neki adni,meg gyümis Hipp teát,hátha azt megissza majd....
nem semmik Andrisod paraméterei,nem csoda,hogy meglepődött a védőnéni!

zsu:Bencus is nagy huncut!igazán sűrűbben hozhatnál képeket!

kreiszi:nálunk a fogalmamsincsből általában bundás kenyér van!

voltunk kávézni haverokkal és Bazsalikommal,nagyon szépen viselkedett,gondolom azért mert kézről-kézre járt!ezért én nem is főztem,majd apa jóllakik az élménybezámolókkal:lol: :twisted:
:twisted: :roll:

Bazsalikom már megint alukál,megyek gyorsba felmosok!

:twisted: :roll:

Kép
nilabali
 
 


Millye, szuper a tabló! :lol:

Adri aztán nagy helyváltoztató! Nagyon édes!!!!!!!!!!! :lol:
zsu83
 
 


Budabo nálunk csak borongós idő van, de nem esett az eső... a férjem meg nyüstöl, hogy akkor holnap megyünk vagy nem mert menne dolgozni... de én nem tudom megmondani, hogy esni fog holnap vagy sem... :? Remélem Babanyúl nem haragudott meg, de rögtön javítottam a hibát... és az zavart meg, hogy a közösben nincs fent Szoni...

Kreiszi bizony bizony! Nagyon szemfüles vagy... nem tudom, hogy hogy fordulhatott elő... pedig Babanyulat szeretem és Szoni is a kedvenceim közé tartozik... de javítottam... kivettem Croccus Attiláját aki kétszer volt fent és szerintem most már a létszám megvan :D

Stelly A nevekkel bajban voltam, de akinek kívánsága, hogy becenév legyen vagy teljes név akkor szavazzunk... és javítom... egye fene teszek be pár figurát :D :D :D Nagyon helyes Adri! :D Az a nagy kép nagyon szuper lett!!!

A fenti tablóban is javítottam Szonit betettem

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nilabali én ma vettem Hippes csipkebogyóteát a fiamnak és ízlik neki :D kávézni voltatok a barátokkal? De szuper legalább egy kicsit kimozdultál :D főzni én is csak tejfölös tésztás csináltam mert maradt borsóleves tegnapról és a férjemnek spenótot... én nem szeretem pedig egészséges :shock: :D

Zsu83 köszi :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


stelly: szuper képek! ténleg nem semmi milyen mozgást levág Adri. Nagyon hamar futhatsz utána ha így folytatja.

ma alvásunk 2*30 perc. Király,hulla vagyok, eső megint esik, lábujjam állat módon fáj.

Kép
budabo
 
 


millye: király a tabló, felraktad a közösbe, le tudom menteni? Mindjárt indulunk kertibulizni :shock: :shock: Érdekes lesz. hülye lábam :evil: Remélem jó időtök lesz,ha már mi lemaradunk róla :cry:

zsu: nálatok rokon jó hatással van nálunk biztos banyavész miatt nincs alvás.Mi lesz velünk holnap?!?!?!?!

Kép
budabo
 
 


eső??? pedig te tényleg közel vagy hozzánk, de nálunk verőfényes napsütés! :)
lábujjaddal nem akarlak ijesztgetni, de ha nagyon durván fáj, én elmennék vele dokihoz, mielőtt rosszabb lesz, ismerősömnek volt, hogy fel kellett vágni, annyira eldurvult a helyzet, mert nem foglalkozott vele sok napig...

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Tanácsot kérnék attól, akinek van tapasztalata:

Ha adom a főzeléket vagy almát vagy akármit Lilinek, akkor 6-8 kanál után elkezd feszengeni, hisztizni és nem hajlandó többet enni. Tejet/tápszert iszik utána, tehát valószínűleg nem azért hisztizik, mert jóllakott. A védőnő azt javasolta, hogy esetleg tegyem be az autósülésbe, mert lehet hogy kényelmetlen neki az evés közbeni testhelyzet ( a kezemben fogom, félig ülve). Az volt az eredmény, hogy moshatom ki az autósülés huzatát is, mert olyat rácsapott a kezemre... :)
Szóval mi lehet a gond? Nem ízlik neki, vagy valóban kényelmetlenül érzi magát? Jó lenne növelni a gyümölcs/főzelék adagot, hogy csökkenteni lehessen a tápszer mennyiséget.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Budabo: mi lesz nálatok holnap? Tudom, hogy már vázoltad, meg hogy anyóssal kapcsolatos, de lemaradtam...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Ja, egyébként a férjem is alkalmazta már a paradicsomos gyógymódot egyszer, neki bevált. Sógorom meg úgy járt, mint Stelly ismerőse...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Budabo esik az eső? Nálunk hét ágra süt a nap :shock: mondjuk mi a város másik végén vagyunk :D A lábadat meg kéne mutatni orvosnak mielőtt nagyobb gond lenne! :? Kerti bulizni mentek? Hozzánk meg a férjem testvére jön :D Remélem én is, hogy jó idő lesz... meg, hogy a férjem akkor bevisz... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Cserkészkolbász elképzelhető, hogy még szokatlan neki a szilárdabb ennivaló és azért feszeng... meg talán az is zavarja, hogy az öledben eteted. Gondolom ez nem kényelmes neki sem és neked sem. Jó ötlet az autósülés, esetleg valami huzattal takard le amikor eteted :D Mióta próbálkozol vele?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Bogi, hát rendes tőled, hogy meg akarod mutatni nekem az esőtöket, de igazából elhittem ám írásban is, nem kellett volna ideküldeni! :lol: (és persze kint száradtak a ruhák, győztem bemenekíteni őket :D)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye: már egy hónapja, de úgy emlékszem az elején sokkal jobban ment...remélem majd azért javul a helyzet. Az autósüléssel az a gondom, hogy ott jól meg tudja markolni a kanalat, meg sokkal jobban tud csapkodni... de majd próbálom így is.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Millye, a spenótot én se szeretem, csak a férjem! :D

Nálunk is süt a nap!

Bogi, sajnálom a rossz alvást! :(
zsu83
 
 


Cserkészkolbász 1 hónapja még nem volt ennyire aktív.. most már felfedezte a kezét és élvezi, ha tud vele csapkodni :D szerintem idővel megtanulja, hogy mikor van evés és mikor játék... a fiam keze szopizás közben sem áll meg egy percre sem csak akkor ha koncentrál :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 velem megutáltatták az oviban a spenótot... nem is tudom így hogy fogja megszeretni majd a fiam :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Köszi, Millye, akkor kitartás nekem...

Kép
cserkészkolbász
 
 


Nicko és Zsancy megint ezer éve nem voltak, ráadásul mindketten betegeskedtek legutóbb, mikor írtak :( remélem, minden OK veletek, lányok!!!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Helló Lányok,

köszönjük a köszöntést, tényleg döbbenet, hogy már 5 hónapos ez a kis minimanó.

Képzeljétek, meglett a pénteki vizsgám, persze mondanom sem kell, hogy 2-es lettem, de jó jegy az :lol: :lol: :lol:

Holnapra akkor milyen időpontot lőjünk be???

Én is hiányolom Nickot meg Zsancyt, de Hajni is nagyon rég volt!

Most csak ennyi, szaladok tovább!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Millye, hát majd a férjeink megszerettetik a fiainkkal! :D

Nickoék már biztos hazamentek, Zsancyval nem tudom mi lehet! :roll:

Zsufi, az a lényeg, hogy megvan a vizsga, gratulálok!
zsu83
 
 


Holnap akkor ki hány órára tervezi az érkezést?

Kép
cserkészkolbász
 
 


Most is esett egy kis eső... :( Mi legyen Lányok? Voltunk a Szigeten ma is, kicsit nedves volt a föld, de nem vészes.

Teljes létszám: Zsuzsi, Zsufi, Stelly, Kreiszi, Erika, Millye, Mist, Verus, Elif, és én.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?