Új privát üzeneted érkezett!

Süti: kösz :)
Nem, én nem bringáztam, bocsánat rosszul fogalmaztam :oops: pedig nagyon szeretek. Gyerekek tekertek apával én sétáltam utánuk, aztán egy-egy fagyisnál, itt-ott bevártak :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kép
Vendég
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok!!

Vettem pelenkázótáskát az auchanba,szerintem elég baráti áron,7240.-

Kép

Megyek visszaolvasni!!!


Johnsosns termékekről azt hallottam, hogy nagyon allegizálnak :cry:
Vendég
 

 
 

Elértem a 30. hetet! :lol: :lol: :lol:
Valami jó is van. :wink:
Ez egy lélektani határ nálam, ha most megszületne Imola olyan nagy gond valószínűleg már nem lenne.
Azért szeretném, ha még maradna!
Még akkor is, ha éjszaka alig hagy aludni :cry:
Ti tudtok kényelmes pózt találni? Én olyan sokat forgolódom, helyezkedem...
Vendég
 


Megyek ma doktorhoz... remélem, minden okés :wink:
Vendég
 


Mabe86: én is nagyon rosszul alszom mostanában. Az éjjel is felkeltem arra, hogy éppen kezd vérezni az orrom, utána kb. 1,5 órán át nem tudtam visszaaludni, sehogy sem volt jó, és ez most már egyre gyakrabban van így. Szoktat a szervezetünk minket a nem-alváshoz. :wink:
A 30. hét nekem is amolyan lélektani határ volt, de biztosan minden rendben lesz. És várjuk a híreket. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Mabe: Én sem alszom valami túl jól. Reggelre a combom két oldala olyan vörös foltos, hogy csak na. Gondolom ott, ahol a leginkább "kifekszem" a súlyommal. Mostanában pedig újra rengeteget kell pisilnem, így az se hagy pihenni.

Tegnap voltam vérvétel-vizeleten, ma eredmény. Remélem minden rendben lesz!

Madar: De jól hangzik a pihenésetek! És ilyen nagylánnyal már mennyivel egyszerűbb lehet kivitelezni egy ilyen hosszabb, több programos dolgot. Andrissal még inkább csak az egy nap-egy program dolgot csinálhatjuk, mert utána már kezd besokallni és hisztis lesz.

Süti: Bár én nem használtam Johnson's termékeket, de én is azt hallottam barátnőimtől, hogy sok kisgyerek allergiás lett a fürdetőre. És kisbabákkal még nem is próbálták. :roll: Szerintem a termékeket használd el magad, a táska viszont biztosan jó. A rucik nagyon helyesek. Én sem csak fiús színekbe öltöztetem Andrist, nagyon szereti ő is a pirosat, narancssárgát, sárgát.

Manó: De aranyos lehetett Míra! Én is úgy élvezem, ahogy Andris hangolódik rá az új helyzetre. Egész nap beszélget a pocakommal, simizi, és rengeteget kérdezget arról, milyen lesz az élet Mátéval.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Köszi Bibi a hálóingekről, amit írtál, akkor még veszek!
Süti, Hgrita én ma alig aludtam valamit, folyton felkeltem, és még az állandó pisi hagyján, de nem is tudtam elaludni. Én is ma megyek UH-ra, úgyhogy Mabe szorítok Magunknak! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Az elején nem csak a Johnson termékekkel van gond, szerintem mást sem kellene használni, csak gyógyszertárit, úgyis ír fel a gyerekorvos majd.
Hozzátéve, hogy a kórházban lehet, hogy épp Johnsont használnak, anno a MÁVban mind a négy gyereknél éreztem fürdetések után, hogy bizony ezzel fürdették őket.
Nekünk egyik szerrel se volt soha gondunk, mosóporokkal és öblítőkkel sem, nem érzékeny a gyerekek bőre.

Egyébként én mindig szemeztem az ilyen pelenkázótáskákkal, de eddig mindig túl drágának találtam.
De végülis talán a lényeg, hogy a táska kellően nagy legyen, belső tárolózsebek sem árt, ha vannak. Most épp van egy olyan táskám, ami megfelel a követelményeimnek (női fitnesztáskának árulták, ezért van benne tartozékként egy olyan kis hálós zsákocska, amibe a szennyes rucit lehet tárolni, meg különböző cippzáros és sima zsebek).
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de azért a gyártók sokszor tudják, hogy mi is tetszene egy babát váró vagy kisgyermekes anyukának (pl. bármire alkalmatlan ruci, de kellemes szinű és édes aranyos macimintával, vagy egy annyira praktikusnak tűnő kiegészítő, amiről csak (nem)használat közben derül ki, hogy amúgy használhatatlan), szóval jól meg kell gondolni, mit veszünk meg! :D:D (Süti! Ezt most nem a táskádra értettem, csak úgy általánosan jutott eszembe, én már belefutottam ilyenbe korábban :oops: :D ...)

Alvás: nálam változatos. Most épp jól alszom, korábban volt egy olyan időszakom, amikor rendszeresen 4-kor felébredtem, akkor is, ha későn feküdtem. Hát engem ne készítsen semmi az éjszakai felkelésre :D, épp volt elég az elmúlt 10 évben! :D:D És még most is van, bár már nem mindennapos...

Bibi!

A hálórucikkal egyetértünk (mondjuk én pizsit is viszek és hálóinget is vegyesen), itt is úgy vagyok, legyen inkább több, mint kevés, én nem is várom el a férjemtől, hogy ő mosson és vasaljon (bár mosni lehet, hogy fog, annak ellenére, hogy fogalma sincs amosógép kezeléséről :D). Azért ez nem eldobhatós, szóval azért érdemes olyat venni, amit az ember egyébként is felvenne (ha hord otthon hálórucit).

Astrid

Kép
astrid
 
 


Hahó!

Mabe: Gratula a 30.héthez!Biztos minden rendben lesz a dokinál.Az alvás mostanában nekem se az igazi.Vasárnap éjjel pl semmit nem aludtam,sehogy nem volt jó,mire aludtam volna addigra meg a babóca indult be.Úghogy tegnap úgy néztem ki mint a mosott sz.r.Most éjjel meg megint begörcsölt a lábam. :(

Én hétfőn megyek megint vérvételre (ellenanyag,toxoplazma stb.),kedden pedig megint cukorterhelés.

Ééééééééééééééééés végre!!!!A mai az utolsó munkanapom!!!!!!

:D :D :D :D
Vendég
 


Egyetértek Mabe-bel! Mi eléggé megknlódtunk a Johnsonsokkal! Vérvétel és minden vizsgálat, mire kiderült, a fürdető termékkel van baj :?

Szolnoki nyaralás: Én rengeteg babaholmit vettem nevetséges áron, Keszthelyhez képest! Kókuszpólya 2500 Ft, szopipárna: 4500 Ft, nagyon puha és szép plédek: 1200 Ft komolyan, mindenből betáraztunk, mert nálunk 1 jön ki itt 3 db árán!
(szopipárnám éjjel kettérepedt, mert párommal imádjuk és mindketten jó súlyban vagyunk :lol: arra keltünk, hogy gombócok hemzsegnek alattunk és a bugyimtól a hajamig fehér minden. ekkor mentünk vásárolni és találtunk rá ezekre a barátságos árakra, és most a párom is kapott szopipárnát, így nem tépjük el :lol: )

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Floranan: neked is kitartást a mai naphoz! :)
Vendég
 


Csunyeszka: jót derültem ezen a szopipárna történeten, nagyon elképzeltem :lol: :lol: :lol:

Hgrita: igen, valóban sokkal egyszerűbb már az élet ilyen nagylánnyal. Tényleg már vele mindent be lehet vállalni, az oviban még alszik, de hétvégeken és ha velünk van már nem, és így sem nyűgös este. Szóval jó, nagyon, de most a picur miatt be kell húznunk majd a kéziféket. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Alvás: nekem még mindig a hülye álmaim okoznak a legtöbb gondot...
Babaápolás: én a gyógyszertárit használom majd, de mivel elég rossz az állaga, botmixerrel kikeverem vízzel, beleteszem egy pumpás foly.szappanos flakonba és így könnyebb kezelni, nem lesz kenőcsös állagú...
Ma 10 dkg-mal kevesebb lettem(megszabadultam az albundámtól EGYEDÜL) :lol: Nem volt egyszerű...

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Én szerencsére jól alszom (lekopogom). Igaz 2 takaróval, egy óriási toll, meleg, téli takaróval - amire olyan jó ráfeküdni, vagy csak magam elé veszem, hogy ne döljek túlságosan előre.

Milyen hálóing kell? Vannak a szoptatósak, az oké, hogy milyen (abból elől ki lehet varázsolni a ciciket valahogy.) És az elől gombos, az azt jelenti, hogy végig gombos elől, vagy csak a cici alá. Tehát a lényeg, hogy szoptatni lehessen benne, vagy, hogy a doki tudjon nézegetni anélkül, hogy tök pucér lennék?

t-pk
 
 


Peppino: én is bízom benne, hogy türelmes kiscsaj lesz, és kivárja az idejét, de nem aggódom, tudom, hogy rendben lesz. :)
Igen, jó dolog a hajón alvás, nagyon szeretem, egyébként ott tudok a legjobban aludni. Mondjuk a közlekedés és a mozgás kicsit nehézkes már ekkora pocakkal a hajón, de még megoldjuk. :) Most is csütörtökön és pénteken alszunk szállodában majd Füreden és szombaton hajónalvás lesz újra. :)

Autómosóban ülök. Már napokkal ezelőtt katasztrófa sújtotta területnek minősítettem az autómat, iszonyat, ahogy kinézett :oops: ... de most ... :D

KépKép
KépKép
madar
 
 


Erika: ez szuper ötlet, köszönöm, ez a víz, botmixer stb. Julcsi bőre nagyon érzékeny, én mindig gyógyszertári mosdókrémet használok neki és állandó kűzdelem az állaga miatt. Jaj de jó, ma meg is csinálom ... :D
albunda: húúú, de ügyes vagy. Nem lehetett egyszerű projekt. :wink: nekem ez egyedül már nem megy :oops: szakemberre bízom magam. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="mabe86"] írta:mabe86
[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok!!

Vettem pelenkázótáskát az auchanba,szerintem elég baráti áron,7240.-

Kép

Megyek visszaolvasni!!!


Johnsosns termékekről azt hallottam, hogy nagyon allegizálnak :cry:


Sziasztok!

Én is !!! ... ennek ellenére kórházban ezzel fürdetik az újszülött babákat ...

mi 1 éves koráig a gyógyszertári készítménnyel fürdettünk, haja nem volt, olajos ledörzsölés és fürdővizes lemosás volt sampon helyett ... testápolót sem akkor em most nem hazsnálunk, nincs szüksége rá ... tavaly ilyenkortól a DM Babylove fürdetővel fürdetünk, ilyen a pelusunk is és a popsitörlőnk is, és Sudocreme-et popsikenőcsként ... ezen kívül Nivea popsitörlőt szoktunk használni, és mostmár, hogy nő a haja, Johnsons sampont , DE azt kaptuk, ha elfogy, nem veszek többet ilyet ... jó a hajára is a babafürdető :)

Ennek ellenére, most tavasszal (amikor már használtuk a JJ sampont), kb 1 hónappal azután, hogy elkezdtük elválasztani (tehát elmaradt az éjjeli szopi) lett egy ekcémás folt az egyik lábujján ... szerencsére a homeos dokinő kikezelte, de nagyon kell vigyázni, mivel fürdetjük , kenegetjük a kis drágákat ... :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="arvaerika"]A írta:arvaerikalvás: nekem még mindig a hülye álmaim okoznak a legtöbb gondot...
Babaápolás: én a gyógyszertárit használom majd, de mivel elég rossz az állaga, botmixerrel kikeverem vízzel, beleteszem egy pumpás foly.szappanos flakonba és így könnyebb kezelni, nem lesz kenőcsös állagú...
Ma 10 dkg-mal kevesebb lettem(megszabadultam az albundámtól EGYEDÜL) :lol: Nem volt egyszerű...


Erika: ... albundátlanítás ... :lol: :lol: :lol: ... ügyes vagy: nekem már nem megy egyedül, csak kapirgálok vakon ... a férjem tartja oda a kistükröt :)

Mosdókenőcs: én kb 5cm-nyit kinyomok egy kis műanyag pohárba, ami erre van rendszeresítve, bele egy deci víz, és fél-1 percre be a mikróba : elolvad a forró vízben, és ezt a folyékony lötyit öntöm a fürdővízbe (ha nagyobb a kiskád lehet 10 cm is per alkalom) ... nekünk ez volt be :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jó reggelt,

húú de mennek itt a készülődések! :lol: Látom már a fürcsinél tartunk. A Johnsnt én is úútálom, nincs is semmink se ilyen és nem is lesz. Mi is jó sokáig csak a gyógyszertári cuccokat használtuk. Mírának elég kényes a bőre, hamar kijön az ekcémája, főleg télen nagyon gázos sajna. Amúgy a fürdetőt én is úgy használtam, mint Bibi... bele kicsi tálba, hozzá kis víz és be a mikróba. Így tuti jól felolvadt és nem volt csomós kicsit sem.
Most Níveát használunk fürcsihez, hajmosáshoz és legtöbbször popsitörléshez is, de oda szoktam venni mást is (Babylove és Pampers Sensitive - ezek váltak csak be), Popsikrémet nem használunk minden alkalommal (főleg most hogy már csak alváshoz kell pelus ;)), de akkor Sudokrém vagy Neogranormon... Én mindkettőt nagyon szeretem, jók is és finom illatuk is van. :P

Bunda... áááá én azt sose oldottam meg magam. :oops: Legalább arra az időre kiszabadulok itthonról. A hétre nekem is be van tervezve egy jó kis arcmasszázzsal kísérve. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="madar"]A írta:madarutómosóban ülök.

Ezen jót derültem! :lol: Látom te se vagy net-függő!!! :lol: :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Mabe, gratula a 30. héthez! :) :) Minden rendben lesz a dokinál, biztos vagyok benne! :)

Csunyeszka :D :D nem hiába jók ezek a szopipárnák :D Tegnap éjjel az enyémet is lenyúlta Atesz, de visszaszereztem :) :)

Süti, ezzel a táskával én már Vica születése óta szemezek ;) annak idején az ára tartott vissza, ma már a benne levő JJ holmik. Én sem vagyok oda értük, bár Vicánál használtam őket s semmi baja nem volt tőle, de a nivea a nagy kedvencem, imádom. Ezzel együtt a gyógyszertári fürdetőkrém a legjobb, tutira nem lesz tőle allergiás a babó. Ati is 6 hónapig csak azt használta. A gyógyszertári testápolót pedig én :oops: :oops: na, az is kitűnő! :)

Boboka remélem már jobban vagy!

Lina, neked miért van több vércukor terhelésed? ezt most nem igazán értem...



Végre sikerült megszereznem a terheléses vv eredményét :D Tökéletes kérem szépen! :) az éhgyomri 4,6 a 120 perces pedig 5,3 :D :D :D :D :D Ráadásul a teljes vérkép is jó lett, a vörösvérsejtek és a hemog van minimálisan a határérték alatt, a doki azt mondta, h teljesen jó :) vizelet rendben.
Szóval én most úúúúúúúúúúúúúúúúúúgy örülök, h csak na!!!
Nagyon bennem volt a para, h befigyel nálam is egy terhességi diabétesz, de hála az Égnek, nem ! :)

Asszem rámjött a fészekrakás vagy mi, tegnap a nappaliban a szőnyegpadlót súroltam ki Ati segítségével, nála is volt egy kefe, nálam is :D :D A vödörbe meg szépen repült legó, plüss ló, kutyafüle. Egy élmény volt :D
Most robogok a kisszobába, megvettük a trofastot, már összerakva várja, h belekerüljenek a ruhák :) :) Annyira tökéletes, úgy örülök neki! :) s még itt is befigyel egy szőnyegsika.

vicger
 
 


Hahó csajok!

Lina, neked is kitartás!!! Utolsóóóóó naaaaap 8) 8) 8) 8) 8)
Juhéééé

Én csüti megyek a kozmetikushoz bundátlanítani! Gyorsan lekapja, otthon nem tudom, meddig szórakoznék vele :D valamelyik nap az is eszembe jutott, hogy úgyis nyár jön, lehet, hogy egy pedikűrrel is meglephetném magam...

Nekem tapasztalatom nincs, de én is a gyógyszertári kencékben gondolkodtam! Haja sztem lesz a babónknak, arra is biztos van valami.

Lányok, lassan nyissatok egy táblázatot csak a menyasszony-jelölteknek, lehet, hogy kihirdetünk majd valami próbatételt, mint a mesékben a királyfiknak :lol: :lol:

Manó, miből gondoldod, h Madar függő? :lol: :twisted:

floranan
 
 


hellóka!

én is ma estem neki utoljára az altestemnek egyedül, azt hiszem legközelebb rászánom magam, és szakemberhez fordulok! akkor talán a kórházi borotválást is megúszom!

tegnap vettünk a mi kis pöttömünknek 2 bodyt, egy kis törölközőt ,egy gumis lepedő és egy kis pamut takarót! olyan édesek voltak, nem tudtuk otthagyni! amúgy is minden akciós volt az egyik body 750 a másik 400 ft! csak azért nem vettünk többet, mert kis méretből nem kell sok, és még nem hoztuk el amit kapni fogunk! majd azután összesítem, hogy milyen méretből, mi kell még!

Más: bár azt hittem én megúszom, de úgy néz ki, lesz egy szép kis ékszerem odalent! van vagy volt valakinek hasonló problémája! a dokimat nem érem el telefonon (egyiket sem) a védőnőm meg szabin van! van itthon mastu s krém, de nem tudom, használhatom e? tud valaki tanácsot adni, mit csináljak?

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Nem is vagyok net-függő ... most is csak fodrásznál vagyok :D :D :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kriszti: örültem a hírnek, gratulálok, nagyon ügyes vagy, hatalmas buksisimi jár érte. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Vicger: azt mondta a diabetológus a legelején,hogy mivel minimálisan,de több a súlyom a megengedettnél, ezért kell kétszer menni.Egyszer voltam még az elején meg egyszer kell most.De hogy ezt ki szabályozza,hogy mekkora lehet a súlyom...Gondolom a magasságomhoz nem megfelelő,de sose volt baj a cukrommal.Na mindegy,csak túlélem a cukros lötyit mégegyszer! :D
Vendég
 


Madar köszi :)

Lina, ahhha...:shock: Most azért ledöbbentem... ez mekkora baromság már!.... grrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Már elnézést. Ez az, ki szabályozza, h xy-nak mekkora lehet a súlya? Már álljon meg a fáklyás menet! Ilyen alapon akkor nekem is kétszer, vagy többször kellett volna mennem, mert a 60 kilóhoz képest kezdtem 86-tal ezt a pocakosságot. Az meg azért mégiscsak majdnem 30 kiló plussz... Egyébként hogyan kerültél kapcsolatba már az elején a diabetológussal? Én még soha nem láttam egyet sem ;)
na, szóval ez nagyon durva, h mibe bele nem ugatnak már ... lassan már a bugyi színét is szabályozzák... :twisted: :twisted:
most kimorogtam magam.

Nem akarom elkiabálni, de két napja megint alszom éjjelente.
Viszont nálam is elkezdődött a vizesedés. Ennek azért nem örülök, remélem csak a dög melegtől van. Szerencsére még nem vészes..

vicger
 
 


Csajok: nekem ez a szobatisztaság kérdés annyira távolinak tűnik ... abszolut nem érdekli Lillát a bili ... a WC meg főleg nem ... hogy lehet rávenni, hogy odakakiljon ??? :lol: :lol: :lol:

Ha leveszem róla a pelut és csak bugyika van rajta, simán belecsorgat ... tudom, hogy a kaki lesz előbb a biliben, de teljesen tanácstalan vagyok ...

Madar: kozmetikus ügyben tanácsot kérnék ... még nem sikerült normálisat találnom a környéken ... :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, majd ha megérik rá, akkor szólni fog, vagy ráül a bilire. Ezt tanítani nem lehet, mivel a szobatisztaság előfeltétele egy biológiai, lelki és idegrendszeri érés. Magyarán nem a környezettől függ. Meg lehet mutatni, hogy itt a bili, ide lehet pisilni, vagy wc-be, s innentől a gyerkőcre kell bízni a dolgot. Abszolut nem vagytok elkésve, a napközbeni szobatisztaság kezdete két éves kortól egészen 3és fél éves korig tehető. Az éjszakai pedig akár 7 éves korban is kezdődhet, teljesen gyerekfüggő. Erőltetni, szankcionálni, leszidni nem szabad a gyerkőcöt ha baleset van, mert félelmetes lelki sebeket lehet vele okozni a lurkóknak. /ezt most általánosságban írom, tehát nehogy azt gondold, h neked szól, h ne szidd le :D :D :D :D/

Szerintem a nyár végére simán használni fogja a bilit, pillanatok alatt ráéreznek az "ízére" :) hagyd had legyen bugyiban, egy-két hét alatt már szerintem lesz "eredmény"

vicger
 
 


Bibi, hááát nálunk nem a kaki volt először a bimbibe... sőt még most is ritkán van az bele, mivel általában akkor alkot a lányom, mikor alszik. :D Rávenni nem fogod tudni és erőltetni sem szabad. Mi kb. tavaly nyár óta bilizgettünk, de csak felkelés után volt bimbi.. általában bele is pisilt és most kb 1-1,5 hónapja már napközben többször is mondogatta, hogy pisil a bimbibe és mivel mindig nagyon megdícsértük gondolom bűszke is volt magára. Aztán csak egyik napról a másikra azt mondta neki nem kell a csúnya pelus és teljesen jól kibírja nélküle ha fent van, de sokszor a délutáni alvás után is szárazon veszem le róla a pelut. Úgy látszik ő most érett meg rá. Sztem Lillusod még nincs lemaradva sehonnan se, majd eljkezdi őt is zavarni. MAx. te is úgy tudod próbálgatni, hogy veled megy együtt pisilni és közben ő ráül a bimbijére. :)
Jaa, és Míra olyan szépen elrendezi utána a dolgokat, megtörli papírral és kiburítja a wc-be :) De mondjuk ma már egyedül pisilt a nagy wc-be is. Rátette a szűkítőt is. :) Ilyenkor azért dagad egy anyuka szíve a büszkeségtől, nem?

Kép Kép
manósziget
 
 


Köszönöm a dicséreteket... :oops: :oops: :oops: jól esett... :)

Olyan jó olvasni amiket írtok a már meglévő picurokról... hogy mennyire várják a kistesót... meg milyen ügyesek.... :)

Alvással nekem is problémám van.... :( egyszerűen nem találom a jó pozíciót.... :( sehogy se jó... :( 10-szer tuti fel kell keljek pisilni egy éjjel... már az is elég rossz... mert ezzel a bálnasúllyal már elég nehézkesen megy... és már "osonni" sem tudok, úgyhogy Viktor minden egyes alkalommal felébred... :( Ma hajnalban meg kb másfél óráig csak nézelődtem, mert nem bírtam visszaaludni... :(

Lina, Floranan... kitartás az utolsó naphoz! :)
vikiviktor
 
 


Kriszti... a sarokszekrényt nem felejtettem el megkérdezni... a múlthéten voltam bent a boltban... és ott azt mondták, hogy nem foglalkoznak kiszállítással... :(
De azóta találtam a neten is... ugyanazt... 39.900 Ft-ért... bükk színben... és cseresznyeszínben 2.000-er több... kiszállítást nem tudok.... :oops: :oops: :oops:

http://babyfun.axiomarket.hu/item/massziv-sarokszekreny

ezen az oldalon találtam.... [/url]
vikiviktor
 
 


húúúúú most nézem holnap már mi is "átlépjük" a bűvös 30-at.... :)

Na ennek örömére elmegyek vasalni.... :? :? :? :?
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak még mindig dögrováson... de már remélem pár nap és visszatérünk a rendes kerékvágásba :!:

Viki, tényleg nagyon csini voltál az esküvőn :!:

Süti, tök jó a pelenkázó táska.

Floranan, Lina, már csak pár óra :)

Tényleg nagyon édesek a "nagytesók", ahogy várják a picit :wink:

Babcika, Andi, + akik már régen írtak, remélem minden rendben van :wink:
Vendég
 


Vera!

Ha nem vérzik és nem nagyon durva, nem csinálnak vele semmit.... :cry: Max.szülés után. De azért próbálj valami dokifélével beszélni.

Ma egy pár dolog hozzájárult, hogy ne legyen alacsony a vérnyomásom :evil:

1. Tegnap felhívtam a rendelőt, hogy biztosan lesz-e rendelés és hogy biztos 13-20-ra van-e időpontom és hogy biztos lesz-e a dokinő? A válasz igen, erre ma megyek és a zárt ajtóra ki van biggesztve egy cetli, hogy 30-án csak 11-ig van rendelés. És ezt nem ma tették ki.
Nem is akartam felrobbanni rögtön.
2. Tegnap sikerült nyaralót szerznünk a jővő hétre a Balatonnál, erre most hív a párom, hogy mennie kell vasárnap Angliába egy hétre... :evil:

Mabe: mi volt dokinál?

Vicger!

De jó, hogy jók a laborjaid... :D

Kenőcs: a mikrós megoldás eszembe sem jutott... :wink:

Kép
arvaerika
 
 


Boboka jobbulást!

Erika... és akkor most tolódik a nyaralásotok... remélem azért eltudtok menni pihenni.....

Nagyon bosszantó, hogy teloban azt mondják ott lesznek... aztán az ajtó zárva.... :!: :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
vikiviktor
 
 


Szobatisztaság:

szerintem sem lehet erőltetni, kell hozzá hogy megérjen rá a gyerkőc.

Nálam Fanni már éjjel-nappal szobatiszta, szól, ha kell és tudja is egy ideig tartani, de nagy ritkán előfordul baleset.
Balázs viszont alvásnál 5 éves koráig bepisilt, bármit próbáltunk nem használt. Ki kell várni, szerintem 6 éves korig ha előfordul, még nem kóros.
Viszont abban lehet valami (nemrég olvastam), hogy pl. a túlzott számíógépezés, tévézés, stb.lassíthatja a folyamatot...

Kép
arvaerika
 
 


Erika!

Csak hogy ne dühöngj egyedül :D :

Én ma tökre kiakadtam. Nem szoktam, de most nagyon. Csak bankokkal ne kerüljön kapcsolatba az ember! Még jó, hogy nem nagyobb ügyem van, "csak" egy bankkártyától próbálok sikertelenül megszabadulni. Nem megy. :D Úgy ragaszkodik hozzám (az éves kártyadíjával együtt), mintha már valamilyen részecském lenne. Egy hónappal ezelőtt az gondoltam, végre sikerült megszűntetni (hozzátéve, hogy leg. 5 éve fizettük duplán a társkártyadíjat úgy, hogy soha egy pillanatig nem használtam, csak eddig nem tűnt fel, tavaly is csak azért, mert ellopták az összes kártyámat és a páromét is, és figyeltem, hogy milyen kártyával történik tranzakció, és feltűnt, hogy olyan kártyánk nincs is), de ma kiderült, hogy mégsem, és ez is csak egy véletlenen múlt, különben csak októberben derült volna ki, amikor megint levonják a díjat :evil: . Pedig már bankba jártam miatta, telebankon próbáltam megszabadulni tőle (1 hónapja mindkét helyen biztosítottak róla, hogy már nincs, meghalt, feldobta a talpát, az örök vadászmezőkre távozott, ennek ellenére mára mégis feltámadt).
Mára megtudtam, hogy egy megszűntetett, ellopott, nem újragyártott kártya után is lehet kártyadíjat fizetni... És ez a bank szerint jogos. Én meg kiakadok, mert ha esélyt akarok adni magamnak arra, hogy végre ne tartozzon hozzám, akkor 4 gyerekkel (szünidő van) és terhesen mehetek be a bankba megint magyarázkodni, egy nem 5 perces procedúrára (az előző megszabadulási próbálkozásom is 1 órás volt).
Mindenesetre holnap jön velem a párom is (hiába, terhes vagyok, komoly hormonokkal :D:D), és büntiből a 4 gyerek is! :D:D:D
(És az eltelefonált idő miatti telefonszámlámat nem is láttam.. :shock: :evil: )

(Ja a bankos telefonos hölgytől megtudtam, hogy ő csak akkor tud újabb panaszt felvenni, ha én bizonyítani tudom papírral, hogy meg akartam szűntetni vagy emlékszem az ügyintéző nevére. :evil: :evil: Hahaha!!! Könyörgöm, az alapprobléma egy leg. 5 éves történet, még az adópapírjaimat sem vagyok köteles megőrizni 5 évnél tovább, nemhogy egy ilyen cetlit, az meg, hogy emlékezzek egy ügyintéző nevére, szerintem röhej!)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Viki, köszi

Erika, nem csodálom, hogy ezektől felment a vérnyomásod. Külön-külön is épp elég lett volna...

Kriszti, el is felejtettem írni, gratula a szép eredményekhez :wink:

Én ha minden igaz holnap tudom meg :roll:
Vendég
 


Astrid!

Akkor neked is sem volt alacsony a vérnyomid. :cry:
Képzeld, anyósom tegnap pont úgy járt, mint te. ő is meg akarta szüntetni a kártyáját, de valahogy az ügyintéző nagyon nem akarta a dolgot. Aztán elővette anyós a nam éppen úrinő modorát és neki pár perc múlva sikerült a szabadulás.... :lol:

A dokis dologban meg az a bosszantó, hogy egy rohadt tp-es papírért ülök kéthetente a rendelőben-bejelentezve- egy-másfél órát. Egy percért... :oops:
És se előtte nap, se utána nem mehetek, mert a szabály, az szabály. Nekik dátumra pontosan kell kiállítani a papírt. :?

Kép
arvaerika
 
 


Nyaralás: remélem utána való héten még összejön, mert a nyaralót ki szokták adni, csak pont most lett üres.

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok,

Astrid, bankos sztori durva, elhiszem ,hogy kiakadtál. Nekem OTP egy igazolást nem volt hajlandó kiadni arról,hogy on-line számlám van, és nem kapok postán banki kivonatot.
Olyan bájgúnár idegesítő emberek ülnek ott ügyin tézőként, hogy bennem is fel szokott menni a pumpa........na hagyjuk......


Erika, TP-s papír ismerős, ráadásul velem megesett olyan is, hogy kértem az előttem állókat ( hozzáteszem nyugdíjasok, és feltételezem ,hogy nem rohantak sehova) ,hogy a papírért hadd fussak be 2 percre, de olyan villámokat szórtak a szemükkel................

Az empátia baromian hiányzik a mostani emberekből.........

KépKép
csikipetra
 
 


Az éjszakai ágytisztaság kezdete még 7 évesen is teljesen normális :) Szakmámba vág, úgyhogy fix :) S ha valamilyen stressz helyzet van, kórház, tesó születés, ne adj isten válás, ovi-iskola váltás stb, bőven beleférnek visszaesések is. A szobatisztaságnál is. Mivel érési folyamat szükséges hozzá, ezért semmiféle tanítás, uram bocsá' idomítás /jó néhány helyen lehet vele találkozni/ nem befolyásolja

Erika, Astrid
, na ez a méreg... :evil: :evil: :evil: :evil:

Erika, remélem összejön a nyaralás!!!! Drukkolok!

Most egy kis nyüszögés következik:

iszonyatos dög meleg, fülledt vacak idő van, szakad rólam a víz, Ati nem alszik /ma még nem aludt/ fáradt és nyűgös... jájjjj. A nagyok már Anyunál nyaralnak, Atesz dolgozik... hiányoznak nagyon. Brühühü.
Ja, és kismamaagyam lett... :oops: mindent elfelejtek /pl gázt lekapcsolni a kaja alatt/ kiesik a kezemből a jövő hét is.. egy póló tisztasága kb fél óra, vagy leiszom, vagy leeszem, vagy bármi... tolatok... alig bírok felkelni a földről, hajolni, guggolni az pedig már a vágyak netovábbja... hát evvan.. s még hol a vége????

vicger
 
 


Tünde, én a legelején mértem éhgyomrit is, meg utána 2 órával, hogy lássam mi a helyzet, mostmár csak, amikor eszembe jut, vagy ha kiváncsi vagyok, hogy ez vagy az az étel mit csinált. Az enyémhez volt szúró (nem cserélgetem, csak én használom) és 10 tesztcsík, ami nulla. 50 db. kerül 4000valamennyibe.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Megvolt az UH :) Csupa jó hírek:

Placenta a hátsó falon tapad, fejfekvéses a baba, szabályos négyüregű szív, vesék szabályos szerkezetűek, hiánytalannak látszó végtagok.

BPD: 75 mm
AC: 254 mm
FL. 55 mm
RI: 0,70 art.umbilicalis
RI: 0,84 art.cer.med
Kóros nem látható
Becsült súly: 1445 g
29 hét 6 naposnak felel meg

Még mindig fiú, már a heréi is látszódnak. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.06.30 14:27-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hát, igen az empátia kezd kimenni a divatból. :roll:

Nálunk a rendelőben a laborban eddig az egyes ablakhoz lehetett soron kívül menni a kismamáknak és a gyerekkkel érkezőknek. De a szemeket, amiket az abba a sorba baállok meresztettek, nem kívánom senkinek. Mikor nagybetűkkel volt kiírva, így tudták milyen sorba állnak. Szerintem annyi volt a panasz az egész rendszerre, hogy nagy meglepetésemre mikor tegnap mentem, pozitív változást tapasztaltam. Sorszámot kell húzni, van sima és elsőbbségi (terhesek, gyerekesek, cukrosok), az ablakokhoz pedig ezek alapján hívnak. Az első ablaknál én voltam a 6. és csak kismamik voltak elöttem. Utána magára a vérvételre 2 percet kellett várnom, mert ott is előre hívják az elsőbbségieket. Kb. ötöd annyi idő alatt végeztem, mint egyébként.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Peppino: Gratulálok a szuper eredményhez! És már majdnem 1,5 kiló, hüha! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Peppino: én is gratulálok a jó eredményekhez! :) Olyan jó érzés... :) nem? Lehet, hogy írtad már... de (nekem is kimami agyam van.... :? :? :oops: :oops: ) mi lesz a neve?
vikiviktor
 
 


Peppino gratulálok! :) Szépen felhizlaltad a kismanót :) :)

Már én is úgy várom az uh-t, de csak jövő hét pénteken lesz....

Dorka mikor jöhet haza a kh-ból?

Zsófiékkal mi újság, rendben vannak, növögetnek ugye?

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?