Új privát üzeneted érkezett!

75B, ez volt nekem is és szerettem... Tutira kell a 90? Nem nagyobb kosár kellene neked is? Gondolom, a kerületed nem nőtt ennyit.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


nekem szélesebb lett a hátam is, pl. amikor vettem az új melltartót, akkor a legszűkebbe kapocsoltam be, most már a legbővebbe vagyok kénytelen. űLehet nálunk gewnetika, mert anyum mondta, h neki is szélesedett stülés után a háta.

emese1979
 
 


Sissy, aranyosak a gyerekek!

Én 75B voltam eddig is és a csúcsmodell szopi-melltartóm is az... :D

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

Esztó képei ennyire érdekesek:

Kép

ez meg mostani, felébredt, pukizott kettőt, egy vigyor, és alszik tovább..

Kép

emese1979
 
 


issy!
Nagyon szépek a gyerkőcök!!!!A melltartó meg szerintem fel se tűnik!Azt hiszem sokunkon nonstop rajta van.... :roll:

Vki!
Huuu,EEEE.Jesszu!Én már nem is tudom nekem mi van...C v D...passz!
Hamarosan te is többet alszol majd!!!Kitartás!


Emese!
Nagyon édes Bogi!Nem is látszik h nem alszik sokat :wink: :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
Sissy,nagyon édes Nóri.Patrik meg igazi kis pasi már.
Bogi milyen sokat nőtt!!!Nagyon szép csaj.
Panndi nagyon mázlista vagy!
Adraci,nem semmi nénike lehetett :lol:
Ma is jó idő van,így Grétinek kiviszem a medencét.Bizti élvezi majd.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus,
hát most épp alszik már 1 órája :) Remélem, még alszik egy órácskát, mert akkor talán ma már csak 6-szor kér majd enni, az utobbi néhány napban megint 7-szer evett.

Amúgy legyen hisztis, ölbenlevős, vagy nyugis, mindegy, a lényeg, hogy egészséges babáink vannak!!! :D :D

emese1979
 
 


halihóóó

valaki el tudná nekem küldeni "Esztó képeit" :D tudnék csinálni én is de 1.lusta vagyok :) 2. ha már valaki csinált... 3. plííízz :D :oops:
ide: niki.marczali@gmail.com köszönöm köszönööööööööm!!!


csajok az lehet hogy Lili 240et evett 8kor, vagy a mérleg szart be, de annyit mutatott... :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki,
Esztó képeit innen lehet kinyomtatni:

http://www.sosmart.com/0-3months.html

asszem linkelt be másik oldalt is, én ezeket használom.

emese1979
 
 


kösziiiiiiiii :) örök hála :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki,
mérleg: tegnap mértem Bogit, 4150 gr-ot mutatott. Kicsit soknak találtam, ráraktam mégegyzser, 4260 gr-ot mutatott (és nem mocorgott közben!!).. harmadjára már nem próbálkoztam, ennyire megbízhatóak ezek a mérlegek. :?

emese1979
 
 


Na én se mindig hiszek a mérlegnek...ma mértem ,mert ha kevés lenne neki akkor tudjam kb menyivel pótoljam ki!Erre a mérleg szerinte csak 70et evett...közben meg olyan jóllakott volt...na mondom ok,akkor hagyjuk! :lol: 70el max az első 2hétben lakott jól 8) :lol:

Niki!
A blogban fenn van a másik oldal címe is!Direkt feltettem ha vkit érdekel meglegyen!

Én barackkal és camamberttel töltött csirkét eszem.fini :wink:

annus11
 
 


Annus,
de jó Neked! Nekem még mindig nem jött a kaja :cry: pedig gyerek még mindig alszik, tudnék enni nyugodtan..

emese1979
 
 


annus én is igy vagyok 100-140eket szokott enni, erre 8kor mértem egy 240et 10.30kor meg egy 80at...lehet ki*om a mérleget...kiscsaj hízik rendesen, kajával, teli pelussal, ruhában tegnap 4,98kilót mutatott :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!
Mi már 5 kiló felett vagyunkruhában4Ha meg a pocak is tele akkor már 5,2 felett!De Lili jó súlyban van akkor,ő azért később született mint Iza,csak már akkor is nagyobb súlyal :wink:

annus11
 
 


Annus! Még a nyál is összeszaladt a számban! Pedig én fincsi fánkot ettem, de mégis. :shock:

Samut is ma mérték (holnap lesz 6 hetes) : 4310 gr. Nagyon örülök neki, olyan jó kis pofis.
Ilyen volt egy hete:
Kép

3. szülinapos öröm: (Máté)
Kép Kép

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


elfelejtettem írni, hogy a hátteret ne nézzétek, sajnos a szakadó eső miatt beszorultunk a garázsba, de ennek ellenére jól sikerült a buli.
Bicajt kapott, de már 16'-os kellett neki. Olyan nagyfiú már. Repül az idő. A pici is olyan, mintha nem is 6 hetes lenne, hanem régebb óta velünk lenne már. Biztos más is érzi így.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Annus,bolyongtam a neten és néztem az oldalad!Iza gyönyörű.A dalt köszi,megsirattam. :) Pedig ismerem,de olyan szép!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Esztó képeit le tudtam tölteni, de a blogban található másik oldalon nem tudok eligazodni (sajna nem tudok angolul). Ha esetleg tudna segíteni valaki, hogy ott hogyan találom meg a fekete-fehér képeket ...
Bár eddig a piros-fehér pöttyös kendő jobban bejött. De ki tudja, hátha csak a mintával van baja ..

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Móni, Máténak utólag is nagyon boldog szülinapot!!!!! Samu gyönyörű!

Esztó, tökéletes a 2 óra, bármikor jöhetsz, csak fél 2 után, mert addig elaltatom Gyöngyvirágot, elvileg nem ébred fel arra, hogy kint beszélnek, mostanában már a babasírásra is csak ritkán. Küldöm az "itinert".

Én is tartom Tinuval a kapcsolatot, jól vannak, Tünci kezd szobatiszta lenni. Nekem is hiányzik, de ezt Ő is tudja! :wink:

Az én méretem lassan újra a régi. :( Sőt, Gyöngyvirágnál úgy volt, hogy egy-két hónapig még kisebb is volt, mint előtte, amikor már nem szoptattam, de aztán újra akkora lett, mint a terhesség előtt.

Anita, a barna csík nekem is megmaradt.

Adraci, sok barmot hallottam már, de ez vezeti a listát!

Panndi, ügyes mindkét leányzód!

Szofi, hol vagy, kihevered a tegnap éjszakát? :wink: :lol:
Vendég
 


Jajj, ma a mérleg plusz 1 kilót mutatott, úgyhogy a tegnapi "márnekemsincshasam" szöveget visszavonom.... Eddig két kiló visszajött, így a leg magic mellé elő szerettem volna venni a Rubint Réka dvd-met, de nem találom, szerintem kölcsönadtam.

Nincs meg valakinek az első vagy a második dvd-je? Amin 2X20 perc van.
Vendég
 


Mozza!
Nekem Bence mondja, hogy HEÖ! Biztos jelent vmit, ha már többen ugyanazt mondják :lol: :lol:

állatkert...
mindig le fogom a kicsiket takarni a ababakocsiban, hamegyünk vhova... nem tudom, milyen indittatásból akarja őket mindneki összetaperolni... vadidegenek.. és hiába mondom szépen, hogy NEEE fogja meg!!! :evil: :evil:
öregasszonyok monnyanak le!!!!!

fogyás... 47-nél taartok... 53-ról indultam,majd 62 most 47...

recept fogyásra:

Végy egy rakat édességet (Túró Rudi, csoki és fagyi) Tedd be a hűtőbe, fagyasztóba. Végy 2 üvőltő gyereket, akik nagyon nehezen alszanak el, akkor is csak úgy, ha különválasztod őket, és az egyik a konyhával közös nappaliban alszik. Örülj, hogy végre elaludtak és eszedbe ne jusson kinyitni a hűtő-fagyasztó ajtaját, mert tuti felébrednek... Kis házörzők :lol:
Azért 1 Túró Rudit csendben kibányásztam...
Vendég
 


ja, és a totál rózsaszinbe és totál kékbe öltöztetett gyerek láttán persze MINDIG megkérdezik hogy 2 KISFIÚ???
Vendég
 


Annus, sajnálom, hogy nem tudsz jönni! Ha valaki szeretne, írjon privit, küldöm az útvonalat!

Petrus, ilyen idiótákkal már én is találkoztam, hogy a rózsaszínre rákérdeznek. A múltkor kérdeztem tőled a tápszert, de szerintem nem tudtál annyit visszaolvasni. Ebben a melegben hogy tároljam? tegyem be a zacskót a hűtőbe? Mert nálunk van vagy 26 fok van. Most a konyhaszekrényben tárolom.
Vendég
 


Jópofák ezek a kérdezős-beszólós nénik... Én is gyűjtöm az okosságokat, a kendőzésnek hála, szépen gyarapszik az állomány. Mivel S nem látszik ki, ezért a nemi identitásra von. kérdéseket megúszom. De. Jött már olyan kérdés, hogy "Nem vágja-e el a kendő a kicsi szemét?" :shock: , az hogy kap-e egyáltalán levegőt, az elég gyakori probléma, de mindenkit kedvesen megnyugtatok, hogy igen, még él... Ezekben csak azt nem értem, hogy tényleg feltételezik rólam, hogy berakom a gyerekemet egy olyan "szerkezetbe", ami fizikai sérülést, vagy oxigénhiányt okoz??

Has: csíkos is, úszógumis is. Nem baj, nemsokára megyünk nyaralni, még jól jöhet. De Béres Alexandra még sokat fog segíteni, J után is rendbe tett egy kicsit.

Böbi, a blogon megtárgyalhatjuk RR-t, gyere oda!!

Súly: az enyém még +5 körül van, de majd elfogy. S-é pedig 6 kiló körül járhat, nem mértem, csak múlt héten... Dagikirály.

Melltartó: komoly életminőségbeli váltás lesz, mikor már nem kellenek ezek a lepedőnyi darabok... de amíg szoptatás előtt, között és alatt a betétekkel együtt is átáztatom, addig nem veszem elő a szép darabokat.

Emese, ha jól látom Bogi és S cumitestvérek... Az elején virágos minta van? Szégyenszemre S ilyen nőies darabbal nyomja, de nem volt más fazon és nagyon kellett :).

Megyek a blogra RR-t intézni.
kalloni
 
 


Böbi, Most akartam ép irni, ha kell nekem is megvan RR :D .

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Panndi,
nagyon ügyi Zsófi!

Annus,
így is jó dolgod van, mi lenne, ha még fejned se kéne. Akkor már lehet sárga lennék az irigységtől :-)

Nekünk ma egész jó éjszaka volt, szopik 20-kor, fél 3-kor, 6-kor, aztán aludtunk 8:30-ig, Apa jól elkésett a melóból.

Adraci,
amikor Maját szültem nővéremnek 3,5 hónapos volt a lánya, jött látogatni és egy orvos, a vizitnél odament nővéremhez is megvizsgálni, egy csecsemős nővér meg megkérdezte, hogy ikrek-e. Kb 2x akkora volt Eszti, mint Maja.

Petrus
47 kg, nem semmi.
Azt hiszik az emberek, hogy ha ikrek, egyneműek...

Móni
aranyosak a fiúk!

Délelőtt én is gondoltam Tinura, erre bekapcsoltam a gépet, és nem mindenki róla ír!!!

Kutyafüle, Szofi! Merre vagytok?

Böbi
érdekesen alakultak a cicijeid akkor :-) És mitől ment vissza vajon, miután kisebb lett? (érdekelne a mellnagyobbító módszered :-))
pumuklii
 
 


Itt keresgélek vissza egy ideje, de sehol nem találom a papírletöltős oldalt- tgyás és tsai. Meg a blogon se találom. HELP!

Voltam Rossmanban, aztán melltartót venni. Sikerült is mindkettő. Bár melltartó próbálgatás elég viccesen zárult: mindkét mellemből ezerrel elindult a tejci, jól összecsöpögtettem a próbafülkét... :oops: Szerencse, h már végeztem a próbával, és csak a padló meg a gatyám bánta az esetet...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kalloni,
igen :lol: :lol: Remélem a Te babádnak jobban bejön, mert enyém úgy köpi ki, miután rájön, h semmi nem jön belőle, mintha kötelező lenne :shock:
Látom, Téged is megtalálnak az értelmes kérdésekkel :)

Csajok, meddig ildomos vasalni a babaruhákat? Mert egy óréja vasalok, folyik rólam a víz, és még a textilpelusok ott lógnak a szárítón...

emese1979
 
 


Pumukli,
Bogi ma percre pontosan így evett.. a fél 9-es kaja óta meg ALSZIK (igaz, hnegyed 10-ig cicizett, utána egy órát fent volt)...

emese1979
 
 


Petrus: 47 kg :shock: Én eddig minden szülésbe belefogytam, én szoptatás alatt fogyok :roll: Főleg most, hogy tejmentes diétán vagyok. Nesze Neked fagyi, süti, csoki...
Vendég
 


Emese
csetelhettünk volna közben akkor :-))
Én kb 2x vasaltam őket. Szerintem felejtsd el.

Neke RR-től a kismamás dvd van meg, viszont Alexandrától van 2 is. Nem jobb az? Én úgy utáltam, hogy RR-nek be nem állt a szája a gyakorlatok közben...

Böbi
hol is laksz? Mikorra szervezkedtek? Úgy mennék, csak 2 gyerekkel nem egyszerű...

Tök érdekes, Majánál nekem is állandóan csöpögött a tejem, most meg csak akkor rakok be betétet, ha megyünk valahova. Meg reggel van szinte csak, hogy egyikből szopik, másikból csöpög. Remélem bírok azért még sokáig szoptatni. 2 barátnőmnél is a 2. gyereknél kevés lett a tej, egyiknek már 4 hónaposan, másiknak csak 8. Nővéremnek meg mondjuk egyiknél se volt tejgondja...
pumuklii
 
 


Öööö, Emese, én csak az első néhány mosásnál vasaltam. :oops: Semmi baja nincs a gyereknek. S most, hogy 28 fok van a lakásban, nem akarok még melegebbet...

Kép

Kép
adraci
 
 


Emese, szégyen ide szégyen oda de 2 gyerek melett nekem már nem jut időm a minden napi vasalásra, csak ami fontos és muszáj, szerintem se fáraszd magad, pláne ha kint a napon száradnak. :)

A két gyerkőcőt lefektettem, és ahelyett hogy pihennék barack lekvár főzésbe kezdtem :o .

Jázminnál nekem is állandóan csorgott a tejem őssze visza, most nem de remélem ez nem azt jelenti hogy, nem lesz sokáig majd tejci.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agi25 2009.06.30 13:10-kor.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Pumukli, jó neked. Utálom a melltartóbetétet, meg azt, hogy még az is átázik. Tegnap elaludtam a kanapén, mire felkeltem, ott is folt lett. :evil:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na Emese, akkor ezt jól megmondtuk! :lol:

Érdekes, nekem akkor csöpög a tej, ha lehajlok. Ja, meg fürdés közben, meg néha ha Marci sír. Azt még nem tudtam megfejteni, hogy miért, de néha ilyen bizsergést érzek és akkor tudom, hogy folyik. Szóval fogyasztom a betéteket rendesen.

Kép

Kép
adraci
 
 


A bizsergés akkor van, amikor belövell a tej.
pumuklii
 
 


Én is éjjel-nappal betétben vagyok :?
Vendég
 


Érdekes, én úgy tudtam, hogy a tej nagyrésze szoptatás közben termelődik...

Kép

Kép
adraci
 
 


Farkas!
Nekem is a szekrényben van a tápi.. kb 28 fok van a alakásban... hűtő sztem azért nem jó, mert nem elégiti kia száraz, hűvös hely kategóriát : )))) inkább meleg legyena por, mint nedves.. jó ott a szekrényben ;)

Emese!
Kb. addig vasaltam, amig nem lett nagy meleg, mert izzadtammint egy ló, és 2 óra alatt a felét sem vasaltam ki... azóta nem, nem és nem : )

ja, beszólós nénik: szakadó eső, esővédő a babakocsin: kap elég levegőt?
ezer fok meleg, vékony pelus a babkocsin: kap elég levegőt, nem fullad meg?

ma ezer fok, taperolós néni megfogta, hogy nem fázik-e a karja!!!!! :evil: :evil:
nemtom mit szólt volna, ha én is elkezdem őt taperolni..... lehet legközelebb azt fogom... mondjuk a szottyadt melleit : )))))))))
Vendég
 


Hello!

Szeintem is kéne egy talit szervezni.Kérdés kinél és mikor.

Ma voltunk védőben.Úgy volt hogy ma megkapja a bcg-t meg a pneumot, de mivel még van pár nap hogy betöltse a 2 hónapot ezért majd menjünk vissza jövő héten. :evil: Ezt 2 hete is tudták szerintem.

Cicik,
nekem is szivárog néha.Főleg mikor szopizik az egyikből és a másik is rákezdi.Ilyenkor jó a tejgyüjtő kagyló:D

Milyen a rubint rékás torna?Nagyon durván nyomja a nő?

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Mi mennénk szívesen bárhova, bárkihez, csak a nagyobb is itthon van jelenleg, mert az ovi zárva van!

Sajnos mi panelban lakunk, így hozzánk meg ugyan lehet, de nem érdemes jönni! :(

Így marad a bús magány! :)

Esetleg a csepeli kismamik összefuthatnának valahol, hiszen vagyunk egy páran!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Megpróbáltam letölteni, és kinyomtatni a képeket, de egyben tölti le mind a 4et,és ha kivágom, kinyomtatom,akkor meg el van mosódva az egész! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


nekem egyfolytában csöpög...szopi közben a legjobban a másikból, a tejgyüjtő kagyilót 2 percenként öntögetem ki...törcsin alszom...napi 2 melltartó és 4-6 melltartóbetét...ha megnyikkan elindul, ha rágondolok elindul...néha bizsereg néha beleszúr...hú elég sok gond van ezekkel a csöcsökkel :D nekem 70A-s volt a szopis melltartóm 85C-s, kínais...690ért :) jobb mint a 7000es Triumph...ez is van, de utálom...a kínais kicsit be is szivja ha folyik :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Trixi, miénk tégla, de attól még dög meleg. ha nem vagyunk bagyon messze, gyere nyugodtan csütörtökön du hozzánk, hozhatod Marcellt is, van játszótér, majd lemegyünk.

Pumukli, csüt du jön Esztó, írtam, ha valakinek van még kedve, csatlakozzon. Tudom, hogy nem egyszerű 2 gyerekkel elindulni, a múltkor mértem, 45 perc volt, mire mindkettőt tisztába tettem, felöltöztettem, majd Gyöngy kakilt, újra tisztába tettem, iszit-eszit bepakoltam, magamra kaptam az első utamba kerülő ruhadarabot, hordozó, 2 táska, papírok, slusszkulcs, lakáskulcs = 45 perc. :roll: Amúgy Kerepesen. Cicik: nem tom, magától visszaállt az eredeti méretre. remélem, ha már nagyobb nem lesz, kisebb most sem.

Emese, én sem vasalok, elég apa ingeit.

Petrus, köszi!!!!

Köszi RR válaszokat, ha úgy érzitek BA jobb, akkor érdekelne.
Vendég
 



Niki, mindig azt hiszem, hogy én írtam, amikor te írsz! :-)
Vendég
 


Na bakker, nem heverek ki semmit a gutaütésen kívül: amíg a gyereket altattam, az ember is behorkantott! :evil:

Én is non-stop melltartóbetétben...

Tinuval én is levelezek, Csongi nagyon jó kisfiú!

MIIIII???????????? nem kell vasalni?????????? és most szóltok?!!!??

Böfiztetni örökre kell?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Böfi, nálam megy mindig, mert ha nem, akkor csuklanak meg hánynak meg fáj a pocójuk... de ha nem akarod böfiztetni tedd hasra, úgy is kijön ;)

Farkas hol lesz a tali? Merre laktok? Privi is jöhet ;)
Vendég
 


Szofi, nagyon szórakoztató vagy! :lol:

Böfi Gyöngynél kb fél éves koráig volt, gyümi, főzelék után már nem büfiztettem.

Petra, privi ment.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: