Új privát üzeneted érkezett!

Drága Esztókám, Te vagy itt a házasság terapeuta? :lol:

Képzeljétek, van egy ismerős lány, teszveszről ismerem, ő is májusan szült, de most eltünt. Az előbb írt, hogy gyomorszűkületes volt a babája, intenzív, 2 hét kórház, otthon a nagyobb gyerek, de most már jól vannak. Szegénykém, úgy sajnálom.
Vendég
 


Böbikém,
ha az lennék, nem váltam volna el majdnem :lol:
csak érdeklődök na :D

szegény bnőd :(
akkor csütörtökön összeeresztjük Iringót és Álmit :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


fuuuuuuuuj
csináltam tonhalas fitness salit, (mert olyan fitt vagyok :D ) erre van a salátamixben egy lárva... :evil: elment az étvágyam pedig olyan fini lett.
még jó hogy kivételesen odanéztem mit eszek

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Esztó, fúj! Milyen fajta volt? Én is gyakran veszek mixet, de még nem néztem meg, hogy mit eszek. :roll:

Várom a csütit!! Esztó jön hozzánk, akinek van kedve, csatlakozzon! :lol:
Vendég
 


Ááááá, Esztó! Egy sali mixben nekem is volt 1x egy kis plusz fehérje! :x

Böbi, simán fürödtünk vele, hadd szokja a flóránkat! :lol:

Ja, és én is ilyen vagyok! Nem bírok sokáig se haragudni, megsértődni meg főleg. A férjem családjában viszont hódít a sértődés... Gondolhatjátok... :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Böbi
Nagyon örülök, hogy a tesód ennyire jól javul. Látogassátok továbbra is szorgalmasan ahogy időtök engedi és mindíg érezze a szeretetet, csak mosolyt lásson rajtatok .Hidd el gyorsabban fog felépülni.

Annus
Mosoly manci nagyon kis ennivaló.

Emese
Örülök, hogy kibékültetek. Második gyereknél már nem lesz gond az uraddal.

Mindenkire reagálnék, de nem tudom megjegyezni ezt a sok infót.

Vérzéshez:
Én holnap megyek 6 hetes kontrollra. A vérzés nálam meg hol van, hol nincs.Most 1 hete játszik velem. Egyiknap olyan mintha megjött volna, másnap meg semmi.Totál kiidegel.

Benji túl van a forgatásokon és már ő is tud teliszájjal vigyorogni, pláne mikor megszabadítom a teli pelustól. Mosolyog és beszélget a plüssállatokkal. Nagyon cuki. Most kb. 4,5 kg lehet, de majd a védőnőnél megtudom.

Mindenkinek jó egészséget kívánunk továbbrais.

Kép
Kép
incike
 
 


freshness vitamix sali keverék volt :x

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Húúúúú, Esztó, majdnem válás?! Az is biztos, h ez az időszak a legszebb, de legnehezebb is párkapcsolati szempontból... Átrendeződnek a szerepek, meg hát szimplán nem sok idő van egymásra.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Erről jut eszembe két kérdés:

1. Nektek nem nehéz ráhangolódni a szexre (persze nekem még nem telt le a 6 hét)? A megváltozott test meg etető-funkció nem épp vadmacska-feelinggel tölt el. :shock:

2. Has-ügyben hogy álltok? Kinek hogy húzodott vissza? (Panndi, rólad tudjuk, h mázlista vagy! :wink: ) Esetleg fotó blogra a helyzetről????

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó,
nem most váltamel majdnem hanem 1,5 éve.
most már boldogság van :)

nekem elég szép a hasam, de azok a ronda csíkok....,
szex:nálunk nem volt gond :wink:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anikó
Az én hasam már visszament és a bőröm sem öregasszonyos és nem is repedt. Igaz nálam nem mérvadó, mert Marci után is pár hétre úgy néztem ki, mint aki sosem szült és most is. Ez alkat kérdése is . Tudod azok a fránya gének.

Kép
Kép
incike
 
 


A sexel még nem foglalkoztam. Az 1. szülésem utánni helyzet meg nem tette lehetővé jó sokáig. Így passzolok.

Kép
Kép
incike
 
 


Látom jó témáknál vagyunk.

Has,
lapulgat, csíkmentes, de ráfér egy kis torna,hogy olyan legyen mint régen...

Szex,
én még mindíg fájok egy kicsit, szóval lassan műveljük a dolgot.

Fürdetés,
eddig egyetlen egyszer fürdette apa.Nem tudom valahogy nem tudja még hogy kezelje a gyereket.Örül neki, beszél hozzá, ringatja, de valami furcsa még mindíg van a levegőben.Vagy csak én vagyok túl szigorú hozzá és nagyok az elvárásaim.Főleg mikor megkérem éjszaka hogyha már úgyis fennt van akkor ringassa egy kicsit.Válasz:Ő most pénzt keres. Ilyenkor tudok kiborulni. :evil:

KépKép
harhaj
 
 


Farkas!

Merre laktok? Mert ha nem messze,és komolyan gondoltad a csatlakozást, valamint nem lennénk útban a nagyobb gyerkőccel,akkor esetleg mi is megnéznénk Titeket! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Esztó, azt vágtam, h nem most volt a válásközeli-szitu! Csak eszembe jutott róla, h ez milyen nehéz életszakasz. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Eszter!!!
Annyira gyönyörű az a kandalló!!!Én beköltözöm hozzátok! 8) Jaj de várom h nekünk is legyen egy szép kertes házunk.....

Anió!
Szerintem nyugodtan menj haza!!!Nem rossz h a férjed nincs ott? :shock: Nekem tuti hiányozna!Amúgy nem egy nagy dolog megcsinálni a dolgokat baba mellett...lehet nem lesz minden tip top,de kit érdekel!Nekem is jó volt mikor otthon voltam pár napig h elém tettek mindent,de én meg is untam hamar :lol: Utálok unatkozni :wink:

Egyedül fürdetés:szerintem az se egy nagy dolog!Már ha nincs ott egy másik gyerek is!Sajna nekünk minden hónapban van pár nap amikor apa nincs itthon,benn kel aludnia...ilyenkor nem csinálhatom azt h 3 napig nem fürdik a gyerek....

Együtt fürdés:már én is gondoltam rá!Lehet h én is kipróbálom hamarosan! :wink:

Böbi!
Hova kell menni 8) Már futok is! :wink:

Has:talán egy kis úszógumi van még,na meg csíkok....az sokkal bosszantóbb!Majd csináltatok képet!

Sali:fújjjjj

Sex:nincs vele gond! :wink: bár átmegyünk másik szobába,mert úgy nem lehet h közben a gyerek szuszog,nyögdécsel stb...na az zavar!Amikor először csináltuk szülés után akkor furcsa volt...nem fájt,csak ugye rég csináltuk már no :wink: :lol: Azóta minden a régi!

Incike!
Autogrammot hol lehet kérni? :lol:

Szofi!
Huuu,neked is akartam írni...de mit is...talán vmiolyat h nem baj ha nem eszik mindig sokat!!!!Iza is van h 140et betermel,máskor meg csak 100at!Most méregettem h beteg volt. :roll:

annus11
 
 


Ja gastroyal:nekem ízlett,a kupon a dmes kuponfüzetben van,de nem abban amit a bababónusz ad!Pontokért lehet kapni kuponfüzetet és abban van!

annus11
 
 


Szex: nekem minden szülés után egyre jobb :oops: :wink:

Has: nekem hamar visszament Zsozsival is, most is, csík sem lett, és mindkét esetben a terhesség előtti súlyom alá kerültem :oops:

Én egyszer fürdettem egyedül a gyerekeket, jó móka volt :? Egy gyerek sima ügy, de kettő már picit bonyolultabb :lol:

Én szívesen mennék csütörtökön, de nem lesz kocsink :?
Vendég
 


Nekem sincs csík, pici poci, majd visszamegy. Majánál is hamar történt.

Panndi
leesett, hogy miért is akarsz 4 gyereket :-))))))
(csak viccelődök)
pumuklii
 
 


Panndi
a mei tai-ban hogy van Fruzsi lába? Kilóg v maga előtt?
pumuklii
 
 


http://www.babakozelben.hu/hasznalat/meitai_elol.htm
2 hónaposan már kinn, itt azt írják...
pumuklii
 
 


Kerepes és nagyobb baba sem zavar, max leültetjük mesét nézni! :lol:

Pumukli, nagyon röhögtem a Panndinak írt beszólásodon! :-) Panndi, panndi, már én is értem, hogy miért akarsz 4 gyereket! :lol:

Anikó, szex ügy, a többieknek már írtam, nekem jópár hónapig sz.r, de ez van. Varrás után nem tágul a gátam, tök merev, idő kell, hogy újra a régi legyen.
Has: én is sokat köszönhetek a géneknek, se has, se csík, viszont annál nagyobb fenék! :lol:
Vendég
 


Helló, na gyorsan, mert a fiúk nyávognak...

Én vékonyabb vagyok, mint a szülés előtt, de a hasam még így is nagy, mindig is nagy volt, és a férjem szerint cuki, szóval no gáz. Viszont tigriscsalád virít végig az alsó hájhurkán (a köldököm fölé nem érnek).

Szex még nem volt, ma költözünk vissza a hálóba! :oops:

Annus köszi! :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hali!

Képzeljétek, Lili olyan jó kislány lett-koppkopp-.
Megszokta a napirendet, látogatók csak d.u.f5-től jöhetnek, mert akkor fennvan és játszunk, imádja a járókáját, szeret benne nézelődni, meg tornázni (na, ezt azért nem nagyon, de dokinéni javaslatára azért egy kis mozgást ráerőltetek. :roll: ).
Szóval kezd az ölbenlétek ideje lecsökkenni és hajlandó helyette beérni a járókás activitikkel. :lol:

Annus!
Lili is mondja a HEÖt!!!! :lol:
Meg a másik kedvenc a GÁUVÁ.
Én kérdezek, ő felel...tök jókat szoktunk dumcsizni, kacag....
Alig várom, hogy megtanuljon beszélni...de rajta vagyok az ügyön, nonstop be nem áll a szám.....
Ja! És Lili kiharcolt magának MÁR egy rongyit (pelus)....nagyon szereti markolászni, meg rágcsálni.....a Brendonos méregdrága bébijátékot meg le se tojja. :lol:
Ja, még akartam kérdezni, hogy aki már fürcsizett együtt a babával, az hogy csinálta...a technika érdekel.....lehet, hogy kipróbáljuk. :roll:

Na, lépek, várom a papát fürcsihez......sztem ma sem kerül 10 előtt ágyba a Pöttömcsaj

Kép
mozza
 
 


Mozza, mi anno úgy csináltuk, hogy egyikünk beült a kádba 37 fokos vízbe, a másik betette. Ekkor a bent ülő fogta, lebegtette, majd aki kint volt, kivette. Utána már együtt fürödtünk, Gyöngyvirággal a mai napig szoktunk együtt fürdeni, szerencsére jó nagy kádunk van, még Iringó is befér. :lol:
Vendég
 


Mozza
mi így fürdettük Maját, 2 hós múlt:
Kép

aztán így
Kép Kép
pumuklii
 
 


Mozza!
Örülök hogy Lili jó baba lett!!!Látod nem tartott sokáig a sírós kézben levős korszak! :wink:

Hát a mi kádunk...hm,rülök h apa nem szorul bele :lol: :lol: Szóval rövi is meg keskeny is....bár ketten még belepréseljük magunkat vhogy,csak nem túl kényelmes!

Iza baba 150g-ot hízott 3 nap alatt!!!Kezdek megnyugodni!!!!Már ágyban van,egyedül fürdettem,mert bár apa itthon...de alszik :roll: Aztán most csuklott Iza...remélem elmúlik és alszik reggelig!!!Viszont a tejem nem volt elég neki este...pótolnom kellett a lefejtből!Tudtam h ez lesz...Amióta átalussza az éjszakát kimaradt egy evés.....muszáj felkelnem éjjel fejni...nem elég ha fél5kor fejem le a másik cicit......ez van!

Ja és Izát benevezem a ki köpi messzebbre a cumit versenybe :lol: Néha olyan messzire megy...alig találom meg! :lol: :wink:

annus11
 
 


Na és csütörtökön nem jó...Iza akkor kapja az oltást....pedig kimentem volna HÉVvel! :wink:

annus11
 
 


Annus,
a férjem tervezte a kandallót, majd megmondom hogy tetszik :)
legközelebb hozzánk gyertek :) a nyugatiból indul a vonat :)
most csinálják a teraszt nemsokára, úgyhogy ki tudunk oda is ülni.

képzeljétek a múltkori esőzés után a kertünk mögött előjöttek az őzikék :) annyira szuper volt. úgyhogy őzikénk is van, egy család, anyuka és két kicsi :)

Pumukli,
én is jót röhögtem a Panndinak írt hozzászólásodon :D

letöltöttem Sleeping Beauty-t (csipkerózsikát :D ) Álmosnak ( jó ürügy, inkább magamnak, tiszta mese buzi lettem) , azóta őt is Sleeping Beautynak hívom :D

most azt nézem :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza,
Lili nagyon ügyi :) Igazi mintababa lett Ő is! :wink:

Hamár a has témánál vagyunk, a terhességi csík Nektek már eltűnt? meddig marad az meg?
Nekem nem csíkos csak hájas :)

Szex meg, jövőhéten megyek csak kontrollra vissza...

Szofi,
szép estét újra a hálótokban :D :D

Nem ide tartozik, de végre rájöttem mért nem nő a füvünk, férjem minden igyekezetére ellenére (minden hétvégén vagy fél napot azt a 20 nm-et nyüstöli...) - tiszta tetü az egész.. én még nem is láttam füvet tetvesedni... remélem valamivel ki lehet nyírni a kis rohadékokat... :twisted:

emese1979
 
 


Sziasztok!
Has:Hát nekem elég nagy maradt,már ahhoz képest hogy eddig inkább befelé volt nőve.A köldököm is nagyobb,sőt még a barna csíkom is megvan.
Sex,csak az első alkalom volt picit fájdalmas,azóta jó,jobb mint terhesség előtt. :)
Mozza,örülök hogy Lili jó kislány!
De jó nektek hogy taliztok!
Esztó nagyon jó a kandallótok.
Pumukli,Maja milyen kis édi volt picinek is.
Mi kb 1 éves korától fürödtünk együtt Grétikével,de most hamarabb akarok.
Dóri hogy vagytok????
Vajon Tinuval mi van?Nem tudtok róluk semmit??
Ja,azt hiszem Adraci te kérdezted.Férjem most fűkaszákat,rugókat gyárt.De még nyáron megint kimegy külföldre az építőiparba.
Szép álmokat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


pumukli :lol: Jaja, ezért kell négy gyerek :wink:

Böbi, hányra mennek Esztóék csütörtökön?
Vendég
 


pumukli, eddig benn volt a lába meitaiban.
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk Hanna szombat és vasárnap éjjel is fél 9-től aludt hajnal fél 4-ig. Már megörültem,hogy ez így marad.

De sajna tegnap éjjel 3- óránként kelt enni és úgí üvöltött,mint akit nyúznak, amíg nem kapott enni. :(

Most szerencsére alszik, biztos kifárasztotta magát. :D

Has: Nekem a szülés után jól lement. Örültem,mint majom a farkának.
De most pár hete meg sokkal nagyobb lett és híztam is :evil:

Én ezt nem értem, remélem nem marad ekkora. Féltem,hogy a lagzira vett szoknyám már rám sem jön. De szerencsére még jó :)

Szex: Nekem is nagyon jó volt szombat este. Nem fájt, nagyon élveztem...

Holnap megyünk 2 hónapos oltásra. Már előre félek tőle. Nagyon fogom sajnálni szegénykémet. :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Szép jó reggelt!

Na Iza továbbra is csak fél5kor kel!Viszont én felkeltem fejni éjfélkor....vmi újat kell kitalálnom h ne legyen kevesebb a tej...inkább több legyen 1 adaggal mint kevesebb!Lehet most azt fogom h ha 7körül eszik,akkor nem fekszem le én is 8-9 körül,hanem 10ig fennmaradok és lefejem mindkettőt!Így talán nem lesz gond fél5ig!Kíváncsi leszek....

Susycat!
Lehet h kivételes alkalom volt és Hanna ma már többet alszik!Iza is így kezdte,1-2 szer még felkelt 3kor,de 4.napja már csak fél5kor!Igaz lehet azért volt mert náthás volt...de nem bizti!

Eszter!
Én szívesen elmegyek hozzátok!Biztos gyönyörű helyen laktok!!!Amúgy kéne vmi találkát csinálni,nem?Megnézném mit kezdenek egymással a babák! :wink: Talán még a tél elött összejöhetnénk,nem?Akkor nekem is egy Csipkerózsikám van itthon!

Tinut én is akartam már kérdezni...tartja vele vki a kapcsolatot????

annus11
 
 


Jó reggelt!

Panndi, 4 gyerek! :lol:

Télleg nagyon jó, hogy taliztok! Amit Annus említett: a tél előtti talit, ha időben kiderül az időpontja én is megyek ám, mert a férjem a reptéren is dolgozik tudja úgy szervezni, hogy akkor menjen, amikor lesz a találkozó.

Susy, biztos nagyon éhes Hanna. :D

Az én gyerekem egészen jól szocializálódik: elvan magának, lehet vele sétálni, emberek közé menni. Ha kint vagyunk mindig megnézik. Tegnap sétáltunk az erdőn és az egyik barom -bocsánat, de télleg az volt!- megállapította, hogy olyan 1 év körüli kislány... :shock: Majdnem sírva röhögtem, hogy az én 3,8 kilós abszolút kisfiús vonásokkal rendelkező, kék nadrágba és zöld pólóba öltöztetett Marcikám már hogyan lehetne 1 év körüli kislány... :lol: De a kisfiam nem hagyta szó nélkül: amint lekislányozták hangosan egy jó nagy adagot küldött a pelenkába a néninek! :lol: :lol: :lol:

Has: nekem már pár nappal a szülés után visszament, csíkom nem volt. Az egyik ismerősömmel találkoztam az utcán és nem hitte el, hogy szültem. Azt hitte vicceltem. :shock:

Nekem apa fürdet, angolul beszél a gyerekkel, fejleszti, énekel. Néha úgy látom biztosabb a dolgában, mint én. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok,

A múltkori kérdésre válaszolva, az én gyerekeim egy szobában alszanak, kúlőn a mienktől.Szerencsére ha a kicsi fel is sirna Jázminnak olyan jó az alvókája hogy csak na, a pici meg hozzá van szokva Jázminhoz.Eddig bevált. :)

Ma reggel is Ármin olyan éhesen kelt fel, a cicit alig tudta bekapni, azóta is alszik.

Tinut én már rég akartam kérdezni, hogy mi lehet vele, hiányoznak az irásai.Aztán olvastam vissza mi tőrtént őn akkor ép a korházban voltam.

Annus, hát sajnálom de az jó őtlet ha kifejed mind a 2 cicit.

A has az nekem ugy ahogy vissza ment...na de a fenék hááát az nagyon gáz meg a combom, csikok szerencsére el kerúltek, de régi ruháim nem jók sajna.Alig várom mozghassak picit én majd itthon tornázom.

Sex az még nem volt majd doki látogatás után, és sajna még mindig vérezgetek én is.De én nem vágyok rá valahogy egyáltalán..nem tudom mi van velem :?

Az a kandalló tényleg szuper!Na és Álmi baba pedig egy kis édi baba nagyon.

És Maja picinek is nagyon szép baba volt!

Most megyek mert nokedlit kéne csináljak amit nem igazán szeretek..megcsinálni.Tényleg gombát azt lehet enni?!

Szép napot nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt!

Tök jó az a szerkezet, amiben Maja fürcsizik!

Emese, én se hallottam még fűben tetűről (csak nyusziról... hehe, de vicces :oops: )!

Annus, Iza egy angyal, azért tudsz mellette mindent megcsinálni! Bár most már talán nekem is menni fog. Amitől félek, az az, h a férjem 2 hét alatt mit csinált a házzal... Úgy néz ki, h nem sietek haza amúgy, mivel épp reggel mondta, h a kazánnal bibi van, nincs melegvíz. :evil:

Blanka nem hagyja magát- nem tudom, milyen rendszert akar éjjelre. Ma megint még korábban volt az első kaja, 1-kor. Utána 5-kor, de ekkor sajna tök éber lesz, fent van. Nekem meg a 2x 3 óra nem jó. Kellene kicsit több egyhuzamban. :( Most már csak várok, h mi alakul ki, megadtam magam. (Mintha eddig tudtam volna mást csinálni...)

Hozzzánk is lehet jönni talizni, amikor otthon leszek! Van kert meg nagy terasz! (Meg remélem, meleg víz! :lol: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


1 év körüli kislány :shock: Ez tényleg nem normális :lol:
Vendég
 


Fruzsi megint este kilenckor evett, és hatkor kelt, mert már tiszta pisi volt :oops: Zsófi meg továbbra is ujjszopás nélkül alszik el :)
Vendég
 


Panndi, Te iszonyú mázlista! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na, hajmosás, smink letudva.

Megyek Rossmannba, 1800 Ft 3x30 db Kalcium tabli.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


jó reggelt,

csak egy gyors, aztán megyek a nővéremékhez.

Panndi,
pontosan nem tudom hányra érek oda, sztem olyan 2 körül megpróbálok (már ha jó Böbikémnek :) ) persze ez könnyen meghiusúlhat, mert nem tudok tájékozódni és gyanítom nagyon csúnyán el fogok tévedni :)

Annus,
egy augusztusi ereszd el a hajam nálunk? akkor még jó idő van és a babák is felfognak egymásból vmit :) mert jelenleg pl Álmost nem nagyon izgatja a szomszéd kiscsaj, csak aludt mellette is :D

arra keltem hogy iszonyú bűz jön a gyerek szobából...ne tudjátok meg... :lol:

na futok.
pápá

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


ja, én írtam Tinunak, mert kiváncsi voltam mi van velük.
Csongi nagyon jó baba, jól vannak!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na megjött az ebéd!Már csak a postást várom!De őt nagyon!!!!

Anikó!
Tuti h nem lenne gond ha otthon lennél!Nem kell félni tőle!Na jó,Iza tényleg jó alvó már az elejétől....Mert már akkor is 6 órát simán aludtam egyhuzamban,utána meg még 3at!Most meg akár 8 óra is megvan :wink: Mondjuk én napközben nem tudok aludni....
Remélem h hamar lesz melegvíz! :wink: És akkor újra együtt lehettek a férjeddel :wink:

Panndi!
Nekünk kb ugyan annyit alszanak a gyerkőcök,csak nálunk 7kor van az utolsó vacsora :lol: ViszontIza egyre többet töi a kezét a szájába...rájött,ha kiesik a cumi akkor bekapja a kezét!Ja és ha nem kell neki a cumi ki is tudja venni!!!Hogy tudatosan e vagy csak épp jól fogja meg....azt nem tudom!

Ági!
Akkor te is szerencsés vagy a 2 gyerekkel!Szépen alszanak együtt!Remélem a vérzés hamar elmúlik!Tornához meg sok sikert!!!

Adraci!
Ez jó!1 éves kislány.... :lol: :lol:
Szerintem az apja csak "lazább".Az anyák mindig mindenen többet aggódnak meg paráznak!Majd ha 15 év múlva nem jön haza éjjel egy buliból,akkor is te fogsz aggódni érte,nem az apja :wink: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Néhány kép a gyermekeimről:

Kép Legfrissebb Nóriról. A szopis melltartómat ne nézzétek :D

Kép Alszik

Kép Pihiszékben

Kép Már ekkor is ilyen szépen tartotta a fejét pancsi közben

Kép Patrik biciklizik


Megyek visszaolvasni. Bocs ha sok volt a kép.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Jó reggelt!

Hát ma is keltünk hnegyed3-kor meg utána negyed hétkor, úgy látszik, ez fog beállni :(
Ráadásul tiszta hiszti, evett fél9-kor, azt hittem még éhes, mert nem volt sehol sem jó, visszaraktam cicire, de csak nyamnyogott... most a kocsiban tologatom, bealut, de 5percenként felriad és sír :(

Amúgy új móka van, már többször eljátszotta - a cici kicsúszik a szájából, ő erre feleszmél, és küld "ráharap" - igen ám, de ekkor már csak a mellbimbóm van a szájába, és iszonyatosan fáj, hajnalban a második ilyen után a másik mellemre ét kellett tennem...

Panndi,
nagyon ügyik a csajszikáid!!

Anikó,
akkor megoldódott a menni vagy nem menni kérdéskör :wink:
jó Rossmannozást!

Annus,
Iza tényleg egy angyal, mellett sok mindent meg lehet csinálni. Sajnos Bogi is egy kis erőszakos baba, tegnap sem aludt egész nap, vagy foglalkozni kell vele (de ez is csak rövid ideig köti még le) vagy csak ölben van el, különben üvölt, mint a sakál addig, amíg meg nem kapja, amit akar :) :) De remélem egyre jobb lesz!!

Adraci,
igaz a közmondás, hogy nagy az isten állatkertje...

Ági,
hú, imédom én is a nokedlit, de az a macera... kitartás!
Én tegnep gombalevest ettem, meg már réggebben is ettem, én nem vettem észre, h gáz lett volna belőle.

emese1979
 
 


Szilvi, jók a képek! (Ha már így felhívtad a figyelmet, nekem is ilyen szopis-melltartóm van! :lol: )

Ez az Annus, 6 órát utoljára 5 hete aludtam egyhuzamban, 4 órát talán már 1-2x...

Melltartóról jut még eszembe: 3 szopis melltartót vettem, de sajna rájöttem, h kicsik... 80C-ből zsákoltam be, de min. D kellene. Felpróbáltam tesóm 75 E (!!!!!!!) melltartóját, és jó volt! Fél napig ezen röhögtem. :shock: A szomorú az, h új beruházást kell eszközölni. :roll:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sissy,
nagyon szépek a gyerekeid, Patrik milyen édesen gőgicsél Nórinak!

Na végre bepilledt a tologatásba a gyerek, gyorsan megreggelizem :wink:

emese1979
 
 


Anikó,
mi kínaiban vettünk szopismelltartót, 690-ért... nem ebben fogom elcsábítani embert, pamut, a célnak megfelel. Amúgy én is 90C-ben nyomom, az eredeti 75B helyett...

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: