Új privát üzeneted érkezett!

Nika most írtam pü-t neked :wink:

királylány
 
 


Zsuzsi hogy vagytok? Kép?

királylány
 
 


Szia Királylány!

köszike,nagyon jól vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma voltam terheléses cukros beutalóért. De majd csak jövő szerdán megyek. Szerencsére tej + zsömle lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez a legfrissebb fotónk (21. héten készült):

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Kuzsanna

Nagyon csini vagy,szép pocid van:)

Királylány

tipikus tünetem nincs,nem fáj a cicim stb

de volt többször rosszúllétem,szédülés,hányinger,meg a hasam fel van puffadva ugy mint mielőtt meg akar jönni,már 2-3 hete görcsölök,szurkál,feszül a pfem.meg ha lehajolok akkor érzem hogy nem kényelmes,nyomok a hasamban valamit és ilyenkór mindig fel kell állni mert nem jó.több mint 1 hete magasan van a hőm,ma pl 36.8 volt asszem,szoval fent van eléggé.ja és 49.napon vagyok már,kb 1 hete csináltam tesztet és akkor negativ volt.most még nem csináltam de lassan akarok.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike!
köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon drukkolok, hogy albérlőd legyen!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
te is szépen gömbölyödsz!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép pocakok vannak itt!!!! :)

Betti: gyanús vagy te nekem, lehet hogy baba van odabent???? Csak a teszt nem mutatja???? Mikor tesztelsz legközelebb? Nagyon kiváncsi vagyok! :)

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
köszönöm a poci dicséreteket!!!!!!!!!!!!!!!
Kuzsanna de jó hogy jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!remélem mostmár rendszeresen jössz ide is!!!!!!!!!!??????
csini pocakod van neked is ám!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Betty ezek nagyon babás tünetek ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem mutatta eddig,de nekem is gyanus ez a dolog:)valamelyiknap veszek tesztet,de ha megint nem mutat semmit akkor tényleg tanácstalan leszek....

már picit beleéltem magam az a baj,csak nehogy megint koppanás legyen.

KépKép
bettike83
 
 


ne gondolj rá...............de tuti lesz második csík a teszten........gabriell tesztet vegyél.............az jó.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsa de szép pocid van! - irígy szmájli :lol: - Nem is lesz az a cukroslöttyös terheléses? Mert a barátnőm azt mondta, hogy bevezették - hányósszmájli (bocs) -

Bettike ez lehet baba is és lehet semmi is. Már csak azért mert a múltkor én is majdnem így jártam. Reméljük baba lesz a dologban. A hő meg...........nekem 37.2-nél jött meg csak pislogtam, mert szépen jelezte a leesést előtte való ciklusokban.

királylány
 
 


Dia te, hogy állsz most jött meg 37.2-nél vagy még a múltkor????????????

Kép
Kép
melisch
 
 


Nitacska!
Igyekszem most már nem eltűnni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

királylány!
Nálunk tej+zsömle van cukros lötyi helyett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


na mindegy,majd meglátjuk....igyekszem nem ugy felfgoni hogy terhes vagyok,mert ha netán megjönne vagy bármi akkor sokkal könnyebb lessz uj lappal kezdeni....

meylik teszt a legjobb?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

betty én már nem merek hangosan szurkolni. úgyhogy csak úgy a háttérben van csuriban a kezem :)

Timi
titimee
 
 


Kuzsanna helyes.....mert megtalállak........ :) :) :) :)
Betti én rendeltem a netről 10-es érzékenységűt de vettem gabrielt is......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betti!
Én is rendeltem a netről és vettem patikában és DM-benis.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én most lépek pihenni egy kicsit. Este ha az eső nem mossa el, lesz egy kis kerti sütögetés ala Péter nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska jó sütögetést!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch a múltkor jött meg. Na azóta nem mérek semmit...

Zsuzsi mázlista vagy! Lemaradsz arról a borzalomról. :? :?

Betti hány napos ciklusaid vannak?

Nemrég értünk haza, jól felpakoltam gyümölccsel. Most iszogatom a dr oetkernek az új shake-jét. Ez most banános, de ittam már epreset is. Ez a vacsi, alig van benne kalória. Finom is. Próbáltátok már? Remélem kibírom reggelig vele. Bár 6 után nem eszem már egy ideje.

királylány
 
 


Királylány

az előző ciklusaim max 45 naposak voltak.de most szedtem a cickafark tablettát,az nem csinálhat ilyent?bár annka inkább helyre kellett volna állitani ugy gondolom...

Nita

én is úgy tervezem hogy netről rendelek,léynegesen olcsobb int a patikában,nálunk a legolcsóbb is 1000ft körül van.ha megyek kecskemétre akkor ott szoktam venni 2 db-osat,most a neve nem jut eszembe,de tesztcsik az is,kék a csomagolása,és az szokott 1000ft körül lenni.nálunk sajna nagyon drága.

Titimee

köszönöm:)én még azért annyira nem merek benne hinni,most is elkezdtem görcsölni,azt hittem rögtön megjön...de semmi....

KépKép
bettike83
 
 


Betti szerintem lehet a tea is. Melischnek is kitolta a ciklusát :twisted: :(

királylány
 
 


Betti-most hányadik napon vagy már? Nem a Lily-tesztre gondolsz? Én olyat szoktam venni, Szerintem nem jó, még egyszer em volt kétcsíkos!:)

Zsuzska-remélem tudtok sütögetni, itt nálunk kék az ég! :)

Királylány. én is dr Oetkerezek, csak én a vaníliásat iszom! A banánosat még nem mertem megkóstolni. :)

Kép
pampalini
 
 


Hát végül nem mentünk sütögetni.... a hülye allergiám miatt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Helyette csináltam tejfölös gombapörköltet nokedlivel, tejfölös ubisalival, ananásszal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsa naaaaaaaa szabad ilyet írni ilyenkor? Tessék gondolni arra is aki nem eszik este 6 után!!!!!!! Hát a nyálam csorog. Apa meg itt ette a dinnyét a hátam mögött :lol:

Pampalini teszt :lol: Miért nem rajzoltad be?! Finom a banános is. Jól kiváltotta a vacsorát. Szerintem nincs benne sok kalória sem........vagy tévedek?

királylány
 
 


zsuzska isteni kajaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
ezt a dr oetkernek az új shake-jét hol lehet kapni és kb mennyi?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én meg még plusszban azt vettem észre hogy serdülők ujra :? mindefelé tele vagyok pattanásokkal,fájnak :? pedig nem igen volt eddig,nagy ritkán egy-egy max...


most 49.napon vagyok.

valami b betűs teszt.kis pelusos baba van rajta,és kék

KépKép
bettike83
 
 


Betti most Barnusnál én is kiragyásodtam az elején......... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita én a Sparban vettem és azt hiszem 89 Ft volt egy adag. Kell hozzá 2 dl tej bár én egy kicsit többet kevertem hozzá mert sűrűnek találtam. Este 6-kor ittam egy banánt ettem mellé. Éhes nem vagyok de a dinnye nagyon mosolygott rám a hűtőben bekaptam belőle 2 kockát :wink:

Bettike a pattanásokat ne is említsd! Rajtam is kijöttek pedig ilyen régen fordult elő velem, na meg most a mérleg is többet mutatott mint 2 hete pedig odafigyelek mit eszek, de úgy érzem fel is vagyok fújódva........Ááááááááááááááááá. Most egy kis szigorítás van kaja ügyben, adag csökkentés, na meg taposás itthon. Hátha megszabadulok tőle. Remélem nem PCO-t produkálok mert falnak megyek :twisted:

királylány
 
 


Bettike mikor csinálod meg a tesztet?

királylány
 
 


Dia te megint produkálod magad megint jó hosszú a ciklusod én már mindjárt megint "érek" neked meg még meg sem jött :lol: Hát nem bírnám ki ilyen sokáig.

Betty te se vagy jobb, csak izgulok miattatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: remélem jó lesz végre ez a hónap valakinek.

Zsu szia ismét itt.

Kép
Kép
melisch
 
 


Majd tesztelek valamelyik nap,na persze ha addig nem jön meg....még várok picit,nem bizom a véletlenre:D
ha pl terhes lennék akkor a száimitásaim szerint már 7 hetes lennék :shock: :D ,május 10.-én volt meg utoljára...

KépKép
bettike83
 
 


Melisch ne is idegesíts! Már az agyamra megy! Várok még kb 2 hetet aztán megyek a dokihoz, hogy most már aztán csináljon valamit mert falnak megyek :twisted: Feleslegesen tesztelnék, csak csalódnék, majd mielőtt meglátogatom a dokit, nehogy hülyének nézzen :?

Bettike 7 hetes nem lehetsz csak max 5 de ha meg később volt pé-d akkor még kevesebb. 7 hetesen már produkálni kellene valami tipikus tünetet. Szerintem.................Egyébként egy cipőben járunk

királylány
 
 


Bettike ha május 10-én volt meg akkor most az 52 napon vagy :wink:

királylány
 
 


Királylány

én már a 31 es hónapokra nem is adok,azt nem számoltam bele:Dde most ahogy mondod,tényleg igazad van.
igen 5 hét,csak +2 hetet még rászámolják,ezért irtam 7 hetet,de a tényleges terhesség csak 5 hét lenne.én már nem tudok semmit.
neked már megjött azóta?

KépKép
bettike83
 
 


hány napnál tartasz?

KépKép
bettike83
 
 


Bettike nem jött meg, szerintem egy kimaradt, anno csinálta ezt mikor Bencét terveztük. Össze is jött akkor, most még várat magára :? 53 nap

királylány
 
 


Lányok,
hallottátok ezt a fuzárium-botrányt? na, én beszéltem dokival, merthogy nekem szabályos 28-29 napos ciklusaim voltak (kivéve a szoptatási időszakot).
A nagyvetélésem után is szépen visszaállt 28 naposra, mígnem decemberben elkezdte a 34-36 napos ciklusokat, teljesen hülyén jött meg, tele lettem pattanással (kamaszkoromban utoljára), 20-22. napon volt pém, (már amikor), stb.
Mondom a dokinak ezeket, és aztán jött a fuzáriumos fertőzéssel kapcsolatos hír, Bács-Kiskunból, de kiderült, hogy az egész országban terítették a fertőzött lisztet (elsősorban a teljes kiőrlésűek), és bizony, mi is abból sütögettünk otthon, ahogy megnéztük a párommal... :shock:
Mióta nem használom, visszaálltam - egyelőre még - a 30 naposra, de a 34-36 helyett már ez is valami.
Az 5 éves kislány menstruálni kezdett tőle, a kisfiúnak pedig mellei nőttek, akik a hírekben voltak. Ma is kórházban kezelik mindkettőt.
Nektek mi a véleményetek erről?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Szerintem 7 hetesen sem "kell" tünetet produkálni. nekem semmilyen tünetem nem volt, csak az uh, és a teszt mutatta ki. Ezek nélkül nem is tudtam volna, hogy terhes vagyok (egyik babánál sem volt semmi bajom, még enyhe mellfeszülés sem). Máskor meg szét akartam magam h...ni (bocsi), émelyegtem, rosszul voltam, baba meg sehol. Szóval szerintem a tünetek hiányára vagy meglétére ne alapozzatok!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly én hallpttam róla és teljesen padlón vagyok tőle. Én is előnyben részesítem a teljes kiőrlésű kenyeret de a család simát eszik. Én sem mindig azt veszek, mikor hogyan jön ki a lépés. Szerintem nálam ez nincs benne a pakliban.

Tényleg smmi tünet? Ne máááááááá. Pedig azt hittem hajde okos vagyok. Nekem bencével volt a 3.hétben. nem vészes, de émelyegtem és feszült a cicim egyik reggel. Nem volt gondom utána, nem volt jellmző reggelente. de én egy ilyen jelre várok. vagy valami hasonlóra............hogy tudjam na most kell tesztet csinálni...........

királylány
 
 


Sziasztok!!!!!!
megjöttem!!!!!!!!!
voltam védőnőnél.........
másfél kilót híztam.....111cm a haskörfogatom...........
de sajna a vérnyomásom/hála anyósnak/ az egekbe..........158/80 és 104 a pulzusom.....
igy most napi 2x vérnyomást kell mérnem!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita írtam neked a másikban :wink:

királylány
 
 


olvastam.... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita sajnálom a mags vérnyomást :(:(:(

nem válaszotltatok nekem a cickafarkra ezért napi egyet iszok meg belőle :):):

nika70
Salgótarján
 
 


én nem értek ezekhez a teákhoz ezért se válaszoltam....hülyeséget nem akarok írni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika két csésze/pohár mehet naponta csak mindig frissen készítsd!

királylány
 
 


Sziasztok!

Betti-szerintem sem kell feltétlenül tüneteknek lenni, én nem értem hogy bírod ki, én már régen teszteltem volna vagy elmentem volna dokihoz, :)

Nita- ügyi vagy, hogy csak másfél kilót híztál!!! :) Sajnálom a vérnyomásodat, próbálj meg nem foglalkozni anyósoddal, tudom nem egyszerű :)

Kép
pampalini
 
 


Akkor nem kell tüneteket produkálni,megnyugodtam:)azért nem mentem még mert ma már egésznap olyan érézsem van mintha azonnal rohanni kellene a wcre mensi miatt,és még mindig semmi,nem igazán értem mi van.ha bejutok a faluba akkor veszek tesztet.csak ma is annyi dolgom volt,s.barack befőttet raktam el és azzal van munka dögivel :? most is le kellett feküdnöm kicsit mert annyira szurt a pfem,meg a derekam majd leszakadt.tipikus mensi előtti tünetek,de mikor ilyen van akkor 1-2 és meg is jött,ma meg egésznap semmi....

KépKép
bettike83
 
 


Ezekkel az anyosokkal mindig csak a baj van???bár az enyémmel nem szokott,elvagyunk,ritkán jön...
Nita

összesen hány kilót hiztál eddig?
anyossal meg ne foglalkozz,mi baja volt?csak ha publikus,nem akarok kiváncsiskodni :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
nika: napi 2 pohárral igyál a cickafarok teából :)

Timi
titimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?