Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Épp nézem a csontvázak történetét az exploreren.hogy egy kedves férj, hogy darabolta pici darabokra a szeretett feleségét :wink:

ezek után Törpiri"kalandján csak nevettem :lol: bocs, de elképzeltem milyen hülye s.ggfej lehetett az ipse :lol: :lol: :lol: :lol:

Cat
üdv itthon! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nika
Bocsi, hogy Gegéről nem raktam,,(ezért is írtam, hogy újszülöttekről), denem tudtam képet keresni róla!

De nagon jó hogy te raktál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gege is gyönyörűűűűűű :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Afra
Dobáld meg a madarakat cipővel, vagy más kemény,könnyen hajítható egyéb tárggyal!!!!!!!! :lol: :lol:


Kép Kép Kép
asiye
 
 


Miket nem nézel!! :shock: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Áááá, hajnalok-hajnalán maximum csak egy jó nagyot anyázni van energiám...de azt szoktam :evil: :oops:

Te is jókat nézel, hallod :shock:

Törpiri! Bakker, szép kis emberek vannak, mondhatom :shock:

Nika! Nagyon édes volt Gege...és már tényleg nem szajkózom, h most milyen :wink:

afra.h
 
 

 
 

Én is anyázok amikor a galamb itt "turbékol"vagy mit csinál az ablakpárkányon.
A fölöttem lakó szerintem még eteti is...rühellem amikor tele tojja az ablakpárkányt..takarithatom állandóan :roll:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


NA megyek lassan elteszem magam holnapra...

Holnap jövök jó éjt mindenkinek

Pusszancs

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Jó éjt!

Én is megyek...remélem ma jobb éjszakánk lesz :?

afra.h
 
 


Sziasztok!

Holnap megpróbálok visszaolvasni. Ma nem nagyon volt erőm.

Beszéltem Picivel is estefelé.
Szegény azon aggódott, hogy Dalma folyamatosan alszik, és nem akar enni.
Megnyugtattam, hogy az első 24 órában a szülést pihenik ki a babák, és természetes, hogy folyamatosan alszanak. Ráadásul akkor még bőven van elég tartalékuk.
Pici szegény elég fáradt, de Dalma vele van és már teljesen egymásba szerettek. Apával is.


Mi jól éreztük magunkat hétévégén az igencsak változatos idő ellenére.

Anik!

Én szültem a Péterfyben. Kétszer is. Mit szeretnél tudni?

Lassan megyek aludni. De holnaptól nem ússzátok meg ilyen könnyen. Jövök, és mindenről megírom a véleményem, ha a fiúk hagynak.

JA! Beleolvatam abba is amit a napokban íratok, és volt szó valami taliról is. Én benne vagyok. De majd holnap pontosabbat is, ha jobban képben leszek.
Vendég
 


asiye ne butáskodj nem azért tettem fel :):):):) hiszen Gergő még nem ennek a topiknak az újszülöttje de a tesója már az lesz de egyenlőre mensizek amit nem is bánok hiszen szedem a ygógyszert az arcom miatt de elkezdtem a cickafark teát inni és majd a következő hónapban meglátjuk :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Na madárfüttyös jó reggelt! :) (sirályok, monnnyanak le! :twisted: )

Mi ez a pangás?

Akkor TALI ??????????

Csak mert ha most szombat akkor azt fixálni kéne!
Na megyek mert tejbegrízt kértek! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok jó reggelt!

Picikém az én lányom is amig a kórházban voltam, szinte aludt és láttod semmi baja egészéges mint a makk :wink: :wink: :wink: tehát nyugi :wink: azért ha tudsz jelentkezz. :wink: :wink: :wink:
Mától ment a lányom táborba (reggel megy este jön) remélem jó lesz. Ma Lurdy házba mennek mesét nézni délután meg lovagolni. :wink: :wink: :wink: :wink: (Most egész nap izgulhatok hogy hogy érzi magát és remélem semmi baleset nem éri, sajna én ilyen nagyon-de-nagyon aggódós anyuka vagyok :oops: :wink: )

Kép
Kép
minimano74
 
 


Asiye, nagyon jók a bébiképek, csak igy tovább. :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tényleg nagy pangás van...

Tali: Ha hétvégén jönnak a nagyszülők a kertet csinálni, akkor én le tudok lépni szombaton Marcival, mert Beni jól ellesz velük.
Hamarosan kiderül.
Nekem ugye a Mammut lenne a legjobb, de ha az senki másnak nem jó... Akor már mindegy. Mert a Moszkváról villamossal el tudok menni a Westendbe és a Margit szigetre is, metróval pedig az Árkádba.
Jó lenne, ha össze tudnánk futni. Olyan régen találkoztunk már.
Vendég
 


Anik!
Nem semmi kis kaja mix volt lánykádnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Afra!
Kényeztetés megvolt, lesték anyumék minden kívánságomat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Törpiri!
Ezt a bunkó pasit :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nika!
Nagyon édesek a képek Gegéről :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi!
Még szép, hogy aggódsz ... a szülők már csak ilyenek :wink: :wink: :wink:

Cat!
Örülök, hogy jól sikerült a hétvégétek a rossz idő ellenére is :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!
én is lesem Picit, gmailen, hátha tudunk beszélni.

KÖzben feldobnék egy témát:
hordozás

Itt egy érdekes videó a baba szemszögéből:

http://www.youtube.com/watch?v=zga_mW9vqnE&feature=related

Azt tudom, illetve fényképeken látom, hogy Nemlajos, Te kendőzől, de a többiek mit gondolnak?
Én személy szerint most, még előtte állóként úgy gondolom, többet lesz majd valahogyan hordozva a babánk, mint babakocsizva, de ahogy olvasom, sokminden a babától is függ, mit visel el. Nem gondolom, hogy vagy-vagy a dolog, inkább is-is.

Erre pedig most találtam rá, nem tudom, szeretitek-e Palya Beát, én eddig nem ismertem, de ez különösen aranyos dalocska:
http://www.youtube.com/watch?v=AcNMYeI9Gvo

Gabi! Mostmár lassan Érted és Miráért izgulhatunk...készen vagytok már az érkezésére? Minden megvan?
Kislányodnak jó táborozást, biztos jól érzi magát, ne aggódj...

Asiye!
Nagyon jó képeket válogattál össze!

Kép
arwen***
 
 


Jaj, még egy: tanácsot szeretnék majd kérni, jövő héten megyek megint az orvoshoz, mit mondjak neki, hogy ne hajtson el, és végre kivizsgáljon rendesen? Pont a 14. napon leszek, mit gondoltok, megnéz ultrahanggal is? vagy csak megbeszéljük, hogy hogyan vizsgálódjon?

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok!

Én pihenek amennyit csak birok, de tudom, hogy most a fekvés a mindenek elönye, de kérem nem lehet ugy feküdni, hogy hanyadt azért nem mert beszakad a ahasamon megint nem megy a poci miatt és az oldalamon sem megy mert ugy fájnak a csontjaim mint az állat! Sőt ha ülök mondjuk a fotelben akor a szemérem csontom az ugy tud fájni, hogy majd ki szakad az egfész belsőm! DE ha a wcre ülök ami lyukas ughye!! Akkor az még ha hiszitek ha nem az kellemes! Ott tudnék ülni egész nap! Aztán tegnap már leágyaztam a földre de onnan felálni apa segitsége nélkül nem megy! Pedig pocolni kell a lábaim amit megint csak hanyadt fekve lehet! Van erre valami jó megoldás?? mninden érdekel, ha valaki bármit is tud!!!

Cat! Örülök, hogy azért jó volt a 7végétek!

Gabi! naná, hogy aggodsz! Én is aggodnék és szerintem ez a természetes! Ha pedig nem aggodnál akkor az baj lenne!!!!!

Nika! Milyen kis formás kerek baba volt Gege! Most meg olyan kis huncut! És az a torta az olyan incsiklandozó!!!! Bár csak kaphatnék egy szeletet!

Piri! Hát basszus sajna vannak ilyen mocskos szemét ládák akik bunkok! Lehet inkább várni kellett vona másik villamost azt fulldjon bele a segitségbe!!!!

Afra! Igen pihenek ezerrel! Muszáj, mert apa megdorgál!!!!

Csajok! Én néztem anno is a szülőszoba sorozatot és akkor imegpityergetett a dolog, de most néhány héttel ezelött is megnéztem itt a neten mindet ami fennt van és még talán meséltem is itt nektek, hogy hogy megsírattatott!! Sajnálom, hogy már nem csinálnak ilyen müsorokat! Pedig ezeknek még lehet nagyobb a kerletje mint sok más idiota müsornak!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci! Most látom, hogy akkor van az évfordulótok, amikor a születésnapom!!Véletlen!Amikor Ti összejöttetek, én akkor voltam 17 éves...

Kép
arwen***
 
 


Arwen! Az tök jó! Legalább együtt ünnepelünk! Én már nagyon várom!!! Jaj most azon parázom, hogy az én hüle lukas fejemből ki ne szálljon és el ne felejtselek felköszönteni!!!! :oops: :oops: :oops: Mert sajna az utobbi időben mindenre képes vagyok csak arra nem, hogy emlékezzek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


De Nóci, én nem ezért mondtam, sőt!Én nem vagyok az a szülinapos fajta...

Kép
arwen***
 
 


Sziasztok

Én is vagyok,csak fiacskám aludt és az ő szobájában a gép....

Most meg lassan megyünka Sugárba,mert apa telefonja szarakszik és meg akarom nézetni amig garis.

Picikém ha tudsz egy percre legalább gyere..azon meg ne csodálkozz,hogy alszik.Neki sem volt könnyű onnan kibujni :wink:
Lili nem szenvedett mégis végig aludt..nagyon keveset volt fent..(mondjuk most is jó alvó :wink: )

Nócika pihengess...ülj úszógumira hátha az jobb(annak is lyuk van a közepén) :wink:

Szombati tali jó lenne.... :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Piri! Most, hogy így mondod!! Az uszó gumira nem is gondoltam!! DE mondjuk azzal nem ártok?? Ugye azzal nem tágulok tovább???? Jaj nem igaz! Össze hozni a babát sem volt egyszerű, de bennt tartani még nehezebb!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Arwen! Nem baj, hogy nem azért mondtad! Én meg szeretek köszönteni!!!! :D :D :D :D Csak mostanában valahogy lukas a fejem! Ha anyuék nem szólnak, hogy apának ma van a névnapja akkor azt is elfelejtettem volna!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szerintem nem,de nem tudom :?

Boldog névnapot apának!!! :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Köszönöm a nevében!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Csak egy pár percem van.Hazajöttem kb 2 percre és gondoltam irok nektek.Mindenkinek köszönöm a biztató szavakat.
Még nem tudomn mikor jövünk haza,most anyuéknál vagyunk Márkkal apa pedig már dolgozik.
Ma 9kor voltam Atinál jl van,már 1650 gramm. 1/2 4re emgyek vissza és elvileg próbálkozunk a szopival,kicsit tarto tőle.De remélem menni fog neki. Nagyon bizok benne.

Remélem mindenki jól van.Sok puszi nektek.Ha gép elé tudok vhol kerülni akkor irok nektek.Catnek ugyis küldöm az sms-ket ,hogy mi van velünk.
Vendég
 


jaj, sissi! De jó, hogy hallunk Rólatok!
Vigyázz magadra és a kis Atira, nagyon sokat gondolunk Rátok!!!!

Arwen, köszi a linket, ezt a babaszempontos videót még nem láttam.
tanácsot nem tudok adni, én azt se tudom, hogy sima uh-val lehet-e nézni peteérést :oops:
De drukkolok, hogy a dokid végre foglalkozzon Veled!

Nócika, pihenj, és szerintem úszógumival, vagy összetekert szopipárnával (azon nagyon kényelmes ülni!!!) nem ártasz.

Gabi, tényleg, minden egyben van már? Szülőszobai csomag is? Jaj, nagyon izgalmas, Te jössz!!! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nócika!

Mivel én is ilyen helyzetben voltam Benivel, megértelek.

DE!
Ha azt mondja az orvos, hogy feküdni kell, akkor feküdni kell. Nem ülni, mert az kényelmesebb. Amikor ülsz, akkor hat a gravitáció a babára, és jön lejjebb, tágul a méhszáj... Gondolom Te is tudod, hogy ez mit jelent.

Bírd még ki pár hétig. Ennyi kényelmetlenséget megér, hogy a legbiztonságosabb helyen növekedhessen megfelelő méretűre Regina. Neki az egész élete és egészsége függ attól, hogy be tudod-e tartani az orvos utasításait.

Most pedig mennem kell Marcihoz.
Vendég
 


Sissi! De jó, hogy egy pár sor erejéig is, de tudtál jönni! A szopitól ne félj mondom én aki még nem szoptatott, de te mint rutinos anyuka bizti sikerül! Ügyesek vagytok, hogy a sulyotok is már szépen gyarapszik! Hajrá nektek!!

Nemlajos! Köszönöm!! Akkor már ki merem probálni!!! ja és igy nem nagyon segitem alöre a lányzot a gravitácioval?? Mert mindenki ezzel riasztgat!!???

Még egy kérdés! Csajok! Mostanában a lánykám nagyon keveste mocorog gondolok it az elmult 3 napra kb! Nem látom, hogy ugy mozogna a pocakom! Mocorog csak nem ugy mint eddig nem olyan intenziven! És fájdogál kicsit mint mikor rosszul veszem a levegöt az oldalam! Ugye nem csinálttam bajt semmivel??? Van tippje valakinek???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


ÓÓÓÓÓÓ Cat! De jó hogy jöttél! Remélem látod még a kérdésemet!!! Szinte egyszerre írtunk!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Most jövök a védőnőtől, a bébikaja-dologra rákérdeztem.
Azt mondta,hogy a halat valóban nem javasolják, akkor sem ha gyártanak ilyen bébiételt, mert allergizál. Nekünk szerencsénk van, mert hál'isten, nincs semmi baj.

Az eperre azt mondta, hogy a babakajába mag nélkül van, és úgy lehet adni, már 3-4 hótól. Maggal tényleg csak 2-3 év körül ajánlott.

A meggyet nagyon ajánlotta, leturmixolva.

És azt mondta, hogy legalább 2 naponta adjak húsos bébiételt, csirke, pulyka, vagy bárány jöhet. Bár a hipp-nek van sonkás(=disznó) bébiétele 5 hós kortól, de azt mondta, azt ne adjak. A bárányon kívűl más vörös húst csak 1 év után ajánlott.
Ezek az ÉN védőnőm elvei, más, lehet mást mond, úgyhogy az előbb leírtakért nem vállalok felelősséget :lol:

Ja, és még azt mondta, hogy a sárgarépát frissen csak akkor adjak, ha megbízható helyről van, mert nagyon nagy mennyiségű nitrátot képes magába szívni, és ezért csak bio-t adjak. Vagy bébiételeset.
Cat, a péterfyvel kapcsolatban érdekelne, hogy ki volt a dokid, szülésznőd, meg az eda is érdekelne.... :wink:
Köszi

anikKép
anik4
 
 


Az én dokim már nem nagyon vállal új betegeket, ha jól tudom, mert nyugdíjas. Két éve még ő volt az osztályvezető főorvos. Most már csak hetente egyszer, max kétszer van bent. Krasznai Péter a neve. Szakmailag szerintem az egyik legjobb az országban, ha nem a legjobb. De én elfogult vagyok, mert nagyon elégedett voltam vele.

Viszont van egy másik orovs, akit mindenkinek őszintén tudok ajánlni. Ha én máshoz mennék, akkor az csak ő lenne. Kia doktor. (Dr. Kiarash Bahrehmand) A szülésszőm pedig Farkas Adrienne volt, mindkét alkalommal.

EDA: Az én véleményem szerint az egyik legjobb dolog, amit valaha kitaláltak. Nagyon megkönnyíti a szülést, ha van idő beadni. Akik még a régi főorvos alatt is ott dolgoztak, azok be tudják adni, és akkor nem kell anesztes. Nekem az elsőnél Krasznai adta be (Ő hozta be Magyarországra és tanította meg az orovosoknak már több mint 30 éve), most pedig Kia doktor. Mindkettő profi volt, és nem is éreztem a szúrásokat. Igaz, hogy most a szülésnél még nem volt hatása, de a varrásnál igen, és ez nagyon sokat számít.

Csak nem terevzitek a kistesót? :D
Vendég
 


Na hazaértem én is :lol:

Olyan fülledt idő van,hogy majd meg fulladok.

Sissi,de jó ,hogy jöttél,szopin meg ne aggódj,biztos menni fog neki,ügyes kisfiú..és szépen növöget,csak igy tovább :lol:

Anik,úgy látszik a te védőnénid a biora esküszik...szerintem a legelső amit adhatsz neki a krumli meg a répa főzve..én a fiamnál kiszedtema húslevesből..csipkdtem bele csirkehusit és összeturmixoltam...semmi baja nem lett tőle.
Aztán volt,hogy céklát,salátát főztem és tápszerrel turmixoltam..imádta a fiam :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Na megjöttem a dokitól, kaptam beutalót terheléses cukorra+vér+vizeletvizsgálatra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jövő szerdán megyek majd. Tej+zsömi lesz :-))))))))))))))))))))))

Mennyi idő, amíg kész az eredmény :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nálunk Bnewi csak a Hipp bébiételeket ette meg nagyon sokáig. :shock: Kész anyagi csőd volt a gyerek.

A saját ételből kivet dolgokat azért nem ajánlják, mert fűszerezve van, és sok íz keveredik benne. A babáknak épp az a lényeg, hogy meg tudják különböztetni. Ezért adunk először csak egyféle, majd kettő vagy hároféle ételt együtt. Fűszerek nélkül.

Később írom a többit is, de most mennem kell.
Vendég
 


Sissi!
Annyira örülök, hogy tudtál jönni egy kicsit. Szépen gyarapszik Atika, jó szopit nektek délutánra!!! Hajrá, hajrá!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


SISSI

De jó hogy jöttél! :)
Puszi nektek! Hajrá szopi!!!!!!!!! :)


TALI! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AKKOR MOST MI LESZ? SZOMBAT JÓ? VAGY JÖVŐ SZOMBAT???

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nekem a most szombat is jó, úgy néz ki!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


most szombat
Vendég
 


Cat, köszi az infókat! Képzeld, tavaly, amikor terhes voltam, 13 hetesen besétáltunk a péterfy-be hogy keresünk egy dokit. És a LIFTESNÉNI ajánlotta a Kia-t. A szülőszobáról hívták ki, tök rendes volt, de én hülye, nem őt választottam, hanem apám feleségének a dokiját.... :( A Krasznairól hallottam már, nagyágyú a szakmába.

Levesből csak akkor szabad kivenni a babának ha nem túl fűszeres. Én olyan csipősen főzöm a husilevest, hogy még felnőtteknek sem ajánlom nyugodt szívvel, nemhogy babának :lol:

Szombaton én is szivesen megismerkednék Veletek, (ha lesz tali) de megyek vizsgázni :? :? :?
Drukkoljatok!!!

Na, mennem kell, mert a nővéremnek-Asiye- holnap lesz a szülinapja, és venni akarok valamit :wink: :wink: :wink:

De mit?????????????? :roll:

anikKép
anik4
 
 


Sziasztok!

Hát még nem pakoltam össze, de már minden megvan (azt hiszem) :wink: :wink: :wink: még van két hetem.

Sissi örülök, hogy jelentkeztél és hogy "minden rendben". :wink:

Zsu, nekem azt hiszem 2-3 nap múlva volt eredmény, de én a cukros löttyöt ittam. :?

A lányom most hivott a film is-is (jó is rossz is volt) a kaja szar (lencsefözelék + kakaóscsiga (egyiket se szereti) és most a játszón unatkoznak :x :x :x :x nem értem ezt a gyereket. :twisted: Eddig ennyi. :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


A tescoba most vettem egy hálóinget, bugyikat és egy papucsot a kórházba (azért haladok a dolgokkal, nem szabad semmit elkapkodni :wink: ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Jaj, császáros anyukák!!! Kórházba hálóing vagy pizsi a célszerűbb műtát után? Mert én utálom a hálóinget. Itthon is térdnacis pisziben nyomom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska amelyik kényelmesebb :wink:
Én hálóingben voltam.... :wink:
A terheléses cucc nekem is két np múlva lett meg..de én is löttyöt ittam :cry:

NEkem jó a szombati tali!!!

HOL????Hánykor???

Igaz,hogy vasárnap utazunk,de majd délután vagy péntek este összepakolok és bevásárolok.. :wink:

GAbi elvileg még van 2 heted,de ki tudja?? :wink: :wink:

Én nem főzök fűszeresen,az erőset meg utálom :wink:
Miből vizsgázol?

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Gabi akkor jó az a tábor :shock: :? :?

A mostani gyerekek szerintem alig találják fel magukat(ezt most nem bántásnak irom,nehogy félre érts) :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Jani!
Ne merj venni semmit, mert szétrúgom a valagad! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

hol? mikor?
A tali!


hamza is hagy írjon:kkmyvv bnmkiuua

Kép Kép Kép
asiye
 
 


afra: én kenguruztam de nem sokáig mert nagyok a cicieim :):) és nem volt neki kéynelmes tuti :) inkább babakocsiztam na de itt nincsenek nagy távolságok pesten azért más a szitu :):):

sziszi nagyon jó hogy így hízik Ati baba hamarosan ő is hazajöhet és a szopival ne parázz annál rosszabb Ati baba tudja mi a dolga fog ő rendesen szopizni :):):

zsu én is császáros voltam de simán nadrágban voltam hiszen a vágás a has alatti vágatban van nem zavarja a naci :):):)

anik lehet hogy kicsit kevesebb füszerrel csináld a levest? és amikor megfőtt a zöldség akkor fűszerezed be miután kivetted a babának belőle a dolgokat :) amúgy én barackkal kezdtem a hozzátápit meg krumpli répa csirkehusi mixelve :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


opúűáél,9z555555555
ffggzguk niztgzgzg
hfjhgcvvncbvvcnccbgcc
baátrbvjgzjzjrikogaopödlpééjlq
lmnbv

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Probáltam aludni, de nem jött össze!
Ugy sajnálom, hogy a talin nem lehetek veletek, pedig nagyon mennék! De sebaj! Majd ha lesz baba mama randi arra tuti megyek!!!!! És majd képeket kérek ám rólatok meg mindenféle beszámolot!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Asiye :shock: :lol: :lol:

Ezt Yasmine irta???? :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Nem! Hamza írta! :lol: Még az entert is nyomogatta! :) sort váltott a drágám! :)
de a legjobb hogy fel kellett neki olvasni a hozzászólását! :) :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?