Új privát üzeneted érkezett!

Végre itt, ma sofőrt játszottam!

Nyulasz!Rani!
Köszi a tippet, azt fogok venni, mert ma is kétszer jött a "kis VUK".
Skrisz!
De csini Pocika!Sajnos nekem most oldalra is megyeget.Mi lesz később? :roll: Az elsőnél a 32. héten még apci azt mondta, hogy semmit sem változtam, csak mintha lenyeltem volna egy 5-ös bőrlabdát. :D
Hát most nem fogja mondani. :cry:
Ági!
:lol: (Csak halkan!)
Beállhatok a nem túl dicső sorba!Az elsőt leszámitva nekem is 6-ra sikerült.Aztán ez a 3.Hát én sem kíméltem agyon magam...és mégis.Még most is alig hiszem.Igaz, ha meg akar, akkor megmarad.
Lois!
Ezt a disznóságot! :evil: Legalább hánytál volna nekik oda! :D
Till!
Bátorság!Maradt még talonba fagyibébitek? :D

Még annyit, hogy valaki meg tudná írni a G-mail címet és a jelszót?Köszi előre is! :D
konak
 
 


Szandra!
3 és fél hónapos koruktól átalusszák az éjszakát.Már egy ideje 8-kor beájulnak a vacsinál vagy legkésőbb fél9-re elalszanak (maguktól) és reggel 6 körül kelnek. :D
Így az éjszaka az nem gáz.Napközben is egyszerre alszanak,egy a ritmusuk,néha van csak eltérés.
Van 1 csajszi aki jár hozzánk,Rá mindíg számíthatok,de Ő még nem aludt itt,nem volt rá szükség.Rendbeteszi a házat és vigyáz a gyerekekre ha nekem elintéznivalóm van.
Apa csak délután ér haza,de eddig jól bírtam a gyerekekkel.Sokat jövök-megyek velük,programuzunk és jól eltelnek a napok.
Szerencsére télen lesz nagy pocim,akkor már úgysem lehet nagyon csavarogni.Na,mindegy,majd megoldjuk,ha nehézségbe ütközünk.
Én mindíg 3 gyereket szerettem volna,mindíg irígykedve néztem,amikor pl. egy autóból sorba szálltak ki a gyerekek,rohangáltak a szülők körül stb.De tudom,hogy nem lesz gond (bízom benne),hisz az ikrekkel is első perctől kezdve minden olyan flottul ment,soha nem voltam lestrapálva,nem volt a t.köm tele mindennel.Alig várom,hogy újra legyen egy kis Maszatka aki a mienk. :D

Na,tényleg mentem....

Ági
pálgi
 
 


Ejj,lányok,nem tudok elszakadni. :x :lol:

Tillidian!
Köszi! 8)
Teszt:Lefelül van,hogy Panni és Ábel 9-10. hónapja.Arra rákattintassz és a 4. oldalon van,az utolsó 2 kép! :wink:

Konak!
Gratula Neked is!Hanyadik héten vagy?

Ági
pálgi
 
 

 
 

loislane írta:Hunci!
De........ nekem ez a keresztem. Neked meg szíved csücske, ugye?? :roll:



hajjjjaj :cry: , most egy virtuális seggberúgás :roll: !És ha most azt írod, hogy a különös részből,akkor nem csak virtuális lesz :wink:
Hát ja, a szívem csücske minden ami bünti vagy azzal kapcsolatos...

Ági, szép teszt!

Till, ja úgy 26-28.hét nagyojából.Voltam nemrég MM-ben terhelésen és megnéztem neked, 1000 Ft a cukorterhelés.
Vendég
 


Ági!
Köszi!11 hetes vagyok.És van már két gyerekem. :D
Lois!
Apci kérdi, hogy ki az a "kocsog" tanár. Egy név, és már össze is szed néhány embert. :lol:
konak
 
 


Köszi Csajok az együttérzést, no igen eléggé sajnálom magam épp, nem is rakok fel fejet Skrisz, mert még füstöl :wink:

Till!
No igen, ennél egy kicsivel kevesebb korkülönbségre gondoltam, olyan cca. 2,5-3 évre. Persze az én számításaim mit sem érnek, erre a Kiscsávóra is 6 évet vártam, szóval örülni fogok az esetleges Kistesónak, ha jönni akar, bármikor :)

Ági!
Nem is igazán a nyűgre 3 (4) gyerekkel gondoltam, mikor gyorsnak írtam a tempót, inkább amiket később írtál, eü. kockázatok etc. Pláne császár után. Én is nagy ikerparás voltam-vagyok, naggyon nem akartam, körülöttem sokkal több volt a komplikált ikerterhesség, mint a nem problémás.
Képzeljétek a 2009. júliusi topikban ma 3-as ikerlányok születtek (spontán fogantak), én ott csak olvasó vagyok, csak magamban károgtam, meg sorakoztattam fel az érveket a redukció mellett, erre teljesen rám cáfolt, teljesen tuti terhesség volt (na jó, biztonsági kórházas már vagy 3 hónapja), de ott gyakorlatilag csak őrizték a kismamát, és elhúzta 36 hétig :shock: Csak egy héttel fiatalabb várandós, mint én :shock:
Emlékszem rá mikor összecsaptál a Cirisesekkel, szívemből szóltál, én is nehezen hagytam szó nélkül, naiv lánykák. De mindenki annyira balek amennyire akar.

Nuszi!
Nem nő volt, hanem egy fiatal pasi. Pedig ha nő lett volna, biztos az irigységre fogtam volna én is :wink:
Na de kell egy kis önbizalomerősítés, tehát az elméletem:
A. Megbuktam mert sík hülye vagyok.
B. Megbuktam, mert annyira dögös vagyok még mindig, hogy a tanárom nem bírta feldolgozni gyönyörűséges látványom és újra látni akar.
Okés, a B-t választom.... :roll:

Vanda!
De. De most már evvan, már nem táncolok ki....... meg még szeretem is botor módon......általában, nem épp most :wink:

Konak!
Sajnálom a hányást :? Pocsék lehet.
Nem akarsz vonalzót csinálni?? Úgy mindig látnánk hogyan is álltok épp.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ági - gratula, az ikrek nagyon szépek
Skrisz - nagyon csini a pocid
Lois - tényleg átengedhettek volna, szóbeli volt?

Nekem is az volt a rémálmom, h betesznek 3-at és mindhárom megtapad és akkor redukció, amit meg nem akartam, ezért maradtam a 2-nél...
Hanna, Till - köszi :-)

Kép

Kép
leo50
 
 


Hunci!
Ok, virtuális seggberúgás ideért :roll: De hát nem szerethetjük mind...

Konak!

Jaj de kedves, meg is valósítanánk rögvest némi büntetőjogi tényállást a gyakorlatban is?? :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
A szülés után 4 hónappal mentem vissza a dokimhoz rákszűrésre és akkor felvetettük neki a tesó kérdést.Azt mondta,hogy császárnál 2 szülés között leljen el legalább 1 év.Na,ez aug. 1-én lejár. :D Szóval,ha 1 baba van,akkor nincs gond! :D Most "csak" 2-őt ültettek be....meglátjuk. :roll:
C-s lányok:ahogy mondod!

Leo!
Köszönöm szépen,szerintem is jól sikerült gyerekek! 8)

Konak!
Akkor remélhetőleg a hányásos korszak hamarosan elmúlik. :wink:
Ti is nagycsaládosok lesztek,hurrá! :wink:

Most már tényleg megyek,mert holnap hulla leszek.... :?

Köszi lányok,hogy ilyen aranyosak voltatok velem! :D

pussz

Ági
pálgi
 
 


Lois!
"Bezonyisten!"
A gyakorlati tapasztalatnál nincs is jobb.Hidd el sokat tanulna belöle a kis féreg. :lol: Méghogy egy várandós mamival ilyet tenni! :evil:
Apcit épphogy :wink: nem vágták meg belőle, de "szíve csücske" volt a tantárgy.
Ági!
Talán elmúlik.A remény hal meg utoljára.(No, de mit kezdek vele, ha már nem vagyok.) :D
konak
 
 


No, most megpróbálok egy vonalzót!
konak
 
 


Konak,
jó a vonalzó :D
(Sajnos fagyikánk nincs, soha nem is volt...magas FSH-val küzdöttem az IR és a Hypothyreosis (pajzs-alulműk) mellett, szóval földig hajoltunk KP előtt, hogy tüszőket tudott kreálni egyáltalán :D
4 inszem és 4 lombik-stimu után Apa nem akar még egy lombikot, mert aszongya, nagyon félt :roll: és hogy nem tudni, hogy hosszú távon milyen hatással lesznek rám a ló-adag hormonok...
Annak idején mi is 3 gyerkőcöt szerettünk volna, de jelen állás szerint hálát adunk, ha kettőt fel tudunk majd nevelni - anyagilag is
:roll:- de azért én még reménykedem :oops: )

Lois,
akkor együtt vártuk ezt a 6 évet :roll: :P

Hunci,
drága vagy, nagyon köszönöm! :D

Pálgi,
ne is szakadj el, nagyon örülünk, hogy jöttél! :D

tillidian
 
 


sziasztok!

Lois,én is a B-re szavazok :wink:
Till,jaj,én is megyek vv-re,azt hittem már nem lesz több :x
Konak,jó a vonalzó :wink:
Ági,milyen rendes gyerekeid vannak :D
Vendég
 


Pálgi!
Izé... Ugyanezzel teszteltem, 9. napon. Kb. ugyanígy nézett ki...

Lois!
Mikor végzel? És hova jársz? Amúgy azért dumálok le mindenkit, mert én is jogász vagyok... :oops: :wink:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Ja, Vanda voltam, már megint a pasim maradt bejelentkezve...

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


itt egy cikk a méhszájról:

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/pro ... tt-mehszaj

Till,nézd meg a kiskönyved,elvileg oda beírja a doki az értéket.
Vendég
 


Köszi a vonalzó-dicséreteket! :D
Babonából nem akartam megcsinálni a 12. hétig, de már majdnem ott vagyok.
Till!
Ilyenek ezek a pasik.Engem is féltett az első után.Fel is húztam az orrom, mikor mondta, hogy elég az egy gyerek. :oops:
konak
 
 


Ági :P
Nagyon szerencsés vagy akkor! Enyémek még mostanában is szirénáznak olykor éjszaka... Most 3. napja 10-11 órát alszanak éjjel, de már volt ilyen és elromlott... csak remélem, most nem fog, szóval én a lestrapált, hullafáradt anyukák közé tartozom... Segítségem csak a nagyik, aki már 70 felé közelednek... a fiatal segítség nagyon jó lehet!
A legjobbakat Neked! S továbbra is azt gondolom, nagyon merész és bevállalós csaj vagy. 3 év múlva meg majd irigykedem :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra :)
Lili még most is :wink: :?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyulasz, köszi a cikket! Tök jó!

skrisz72
 
 


Orsi :P
Én már csak nagy sírásra megyek be. Nyöszörgésre, pici hangoskodásra nem. Szerencsére ez egyre ritkább, noha amikor van, akkor kampányszerű...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Mostanában Ábel is fel-felébredt néhányszor éjszaka (szerencsére Panni nem ébredt fel rá).Aztán most változtattam a vacsin.Utolsó kajára is főzeléket kap,meg még tápit amennyi jólesik,így tegnap aludt szépen.Remélem ez volt a baj....
Nekem a nagyszülők messzebb vannak (Anyukámék H-szoboszlón laknak,Anyósomék Velencén és Anyósom kicsit kezd lerobbanni,fáj a lába...stb,rá nem hagyhatnám Őket)

Konak!
Ügyi vagy a vonalzóval. :D
Majd próbálok én is csinálni,ha lesz kicsit több időm.Már elfelejtettem.... :oops: (a családineten a lombikos kismamiknál vagyok törzstag,ott van vonim)

Vanda!
Látva az ikreidet,nem nyugtattál meg! :wink: :lol:

Tillidian!
Köszi,aranyos vagy!
K.P.-nek most is aranykeze volt! :D

Lányok!
Nem bírtam magammal és am elmentem vv-re.A 11. napon vagyok és a hcg-m:457! :shock: :D :?
13-án megyek uh-ra.....drukkoljatok,hogy 1 babóm legyen!
A családom azt mondja,hogy ha ikrek,szüljem meg Őket,nehogy 1-et elvetessek.Jó-jó,de..... :roll: Jajj,megint olyan nehéz helyzetben vagyok.A múltkor már átéltem életem legnehezebb döntését (red.) és a legnahezebb napot is túléltem....akkor borzasztó volt.
Na,még van 2 hetem,addig sok minden eldőlhet!

Bocsi,mennem kell,nyííígnak.

pussz

Ági
pálgi
 
 


2es terhességnél nem csinálnak redukciót, hacsak nincsen az anyára nézve orvosi indoka.
Nekem 285 volt a fiúkkal a 11. napon. De itt a topikon Anikónak volt 400 felettije 1 babával - és nem felszívódó 2. volt mellette, hanem csak 1 baba -.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


xandra_73 írta:Orsi :P
Én már csak nagy sírásra megyek be. Nyöszörgésre, pici hangoskodásra nem. Szerencsére ez egyre ritkább, noha amikor van, akkor kampányszerű...

Lilinél nincs kis sírás :(

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én is úgy tudom, hogy 2-nél nincs red.-ra lehetőség.
Húha Orsi :( , akkor a 4. baba még várat magára, vagy a döntésre, hogy lesz-e, igaz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nekem 13. napon volt 380 körül az első -iker- terhességemnél... de valóban, Anikó ez esetben a "bíztató példa"...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Ági, :lol: egy baba az biztos! A magas hcg önmagában még nem jelent ikreket. Na majd UH-on kiderül! Én is azon gondolkodtam, hogy ha visszamennék a fagyibabákért, merném-e egyszerre visszakérni mind a kettőt. De asszem inkább csak egyenként kérném. :oops: Gyáva vagyok... :wink:

skrisz72
 
 


Ági,húha,gratulálok :D
A beültis topicban volt egy lány,neki 960 volt a hcg-je,szintén egy babával.Viszont arra nem emlékszem,hogy a 12 v.14 napon volt-e vv-n.Nekem a 12.napon 455 volt 3 babával.Szerintem sem lehet ebből következtetni,de azért inkább kettőre tippelek :oops: és egynek drukkolok! :wink:
Vendég
 


Krisz,
A Kaáliban tudtommal 2-t ill. 3-at fagyasztanak le egy "szalmában", így külön-külön nem tudod őket visszakérni, max. csak az egyiket kéred...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Pálgi
hűha micsoda HCG :shock: :D
(nekem ET+12n volt a HCG 467, de ugye ikerterhességgel kezdtünk :roll: )

Aranykezű KP, ez tetszik :lol: (a barátnőm, akinek KP-segítséggel lett kislánya, már mondta, hogy a baba talpára kéne íratni: Made by Kovács :lol: )

Jelentem, megrendeltem a szopipárnát ezzel a garniturával:
http://www.szopiparna.hu/kiegeszitok.html
alap garniturákban a 6. fentről :P

Lányok,
járatos valaki babahordozó kendő használatban? Hol lehet ilyet olcsón venni, hol indul tanfolyam, stb? Igaz az, hogy a kenguruban nem tudja a baba kényelmesen felhúzni a lábát? :roll:
mei-tai tapasztalatok?
Bocsi a sok kérdésért! :lol: (Vackort nem cipeltem, meg is bántam nagyon...)

tillidian
 
 


Tényleg, Angelnak volr 600 feletti HCG-je 1 babával, ha jól emléxem...

tillidian
 
 


Ági: nagyon szép hcg!

Till: szép a garnitúra! Én vagy a 2. vagy 3-at fogom megrendelni. Vagy egy ilyet egy olyat! :wink: Úgyis kettő kell. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!!

Ági nagyon szép Hcg!!
Szerintem nem aggódj és akkor drukkolunk, hogy egy baba legyen, de ha belegondolsz 2-re van cuccod!!! :lol: (bocsi)

Nekem is egész magas volt a Hcg-m 15 nap 1589 körül és egy babóm van.

Nem is meséltem képzeljétek dokibácsi most vallota be, hogy nem volt abba biztos, hogy méhem belüli mert a méhem annyira nem nőt. :roll:
Most azonan már 1000%ék!!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tilli nagyon jó anyagok vannak itt!

Nekem az Exluzív szövetmintákból a 21-22-es tetszik nagyok!! :D
Kár, hogy nincs csigás. :(
Valaki látott már aranyos csigás ágyneműt valahol? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Till, én a mei tait ajánlanám.Nekem bejött.Még mindig abban cipelem, a hátamon viszem autó híján és nagyon kényelmes mindkettőnknek.
Vendég
 


xandra_73 írta:Húha Orsi :( , akkor a 4. baba még várat magára, vagy a döntésre, hogy lesz-e, igaz?

igen, de nem is csak az éjszakázás miatt, hanem rendszerében.
Bár mostanában egyre jobban érzem azt, hogy jó lenne, valahogy a racionalista, kicsit individualista énem ilyenkor mindig közbeszól. Hogy 3 nem ugyanaz, mint 4 - és most az anyagi részét tegyük félre, mert szerencsére az nem szempont -.

(itt már írtam egyszer róla, és igazán nem változott sok mindenben a hozzáállásom. Annyi igen, hogy olyan dolgok, amik még februárban megfordultak a fejemben - talán emlkszel írtam akkor, a felruházott tulajdonságokról, azok kezdenek eltűnni, és megint "csak" gyereket akarok, mindenféle lányság, szőkeség és egyéb nélkül- nem beszélve arról az apróságról, hogy ekkora súllyal én tuti nem indulnék neki egy terhességnek, mert akkor nem tudom, hol lenne a bálnásodásom vége....)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, Szandra :D a babakocsikat még nem adtam, arra még nem vitt rá a lélek. (azt gondolom, az tényleg a végét jelentené... babaruhákból sokat eladtam - bár a lányosokkal még nem volt időm foglalkozni -)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vanda,Baludnak nagyon boldog szülinapot kívánok! :D
Vendég
 


Nekem a 3-as és a 6-os huzat van a szopipárnámhoz :D Mármint ha a garnítúrákat nézzük,nem a szövetmintákat.
Vendég
 


Orsi,
Túl személyes lett, úgyhogy inkább privit küldtem!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Tilli, jó kis garnitúrát választottál. :D

Szombaton palacsinta sütést rendezek. Ki jön? Facér leszek, és a kaális topikban felmerült az ötlet lekvárfőzés közben. Nani hoz ribizli lekvárt, Timi meg barackot. Nekem meg van nutellám, kakaóm, barack lekvárom.

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Till!
Nekem kengurum volt, nagyon szerettem. :D Az enyémben éppenhogy mindig fel volt húzva a lába, mert széles az anyag a lába között.Nekem a szembefordítós volt.Privi ment!

A fagyibabákat én is úgy emlékszem kettessével teszik el.Nekem 3-nál kevesebbet sosem raktak be.De azért most a 3- nál benn volt a zabszem, hogy mi lesz, ha 3 lesz! :wink: :shock:

A szopipárnát használta valaki?Érdemes beszerezni?Mondjuk én annyit babakocsiztam a városban, hogy nem volt olyan eldugott hely a városban, ahol ne szopiztunk volna. :lol:
konak
 
 


Sziasztok!

Félig-meddig megnyugodtam. :roll: :D
Abban tényleg igazatok van,hogy a hcg számból nem lehet mindíg következtetni a babák számára!A másik fórumon valaki vezetett egy olyan listát,hogy kinek mennyi a hcg-je és hány baba tapadt.Az első uh-ig mindíg tippeltünk a friss kismamiknak,hogy hányan vannak.Na,ez akkor borult,amikor az egyik lánynak 150-es hcg-vel 3! babája fejlődött gyönyörűen.(Ő is red-re ment...)
Meg azon is gondolkodtam,hogy én blasztókat kaptam vissza és ha 3 naposan lett volna az ET-m,akkor most a 13. napon lennék. :roll: Meg azt is mondják,hogy a leszívás napját is figyelembe kell venni,tehát nekem ma van a 16. DPO-m....Így már annyira nem nagy az a szám.... :roll:

Till!
Hordozókendőben nem vagyok járatos,én nem használtam.Szerintem majd ha megszületik a tesóka,Őt könnyebb lesz abban hurcolásznom,ha kimozdulok az ikrekkel is.Szóval,csak figyelek ezügyben.

Raniko!
Rendes volt a dokid,hogy nem hozta Rád a szívbajt! :P
Ja,2-re van cuccom.... :lol:

Nyulasz!
Remélem nyomod az ágyat!Hogy bírod?Hú,emlékszem,nekem az első 2 nap volt katasztrófális.Nagyon kivoltam,hogy kötelező volt feküdnöm.Volt,hogy bőgtem kínomban....Aztán amikok 1 hét itthon fekvés után bementem a kórházba,ott már könnyebben telt el a másik 1 hét.Megszoktam a fekvést. :P

Szép jó éjszakát mindenkinek....hulla vagyok...

Ági
pálgi
 
 


Krisz!
Köszi a meghívást! :D A nyál összefutott a számban a palacsinta említésére.Talán még bennem is maradna!
Sajnos 150 km-t kellene legyőzni és 2 lurkót lepasszolni. :cry: A második lehetetlen, de gondolok rátok!Érezzétek jól magatokat! :wink: :lol:
konak
 
 


Konak, én szopipárnával alszom. Nagyon jó a hasamnak. Szinte végigalszom az éjszakát.

skrisz72
 
 


Krisz!
Oldalt, vagy hanyatt?Nekem nagyon fáj a gerincem, :cry: elég rossz a tartásom, erre is jó lenne?
konak
 
 


Oldalt. A lábam közé kapom.

skrisz72
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:20-kor.
seszi
 
 


Seszi,
köszi a csodás hírt!!! :D

Wish-éknek szívből gratulálunk!!!!! Isten éltesse Őket, sok tejcsit a Kisasszonynak! :D

Konak,
én épp ma rendeltem meg a szopipárnát, már nagyon várom :D
Ugyan nem tudom, hogy segíti a pocakot, ha - ahogy Skrisz írja - a térdjeid közé kapod és oldalt fekszel, de kipróbálom :lol:

Rani,
feltétlen szólok, ha látok csigás ágyneműt! :lol:

Úgy alakult, hogy irdatlanul sok babarucit kaptunk 3 helyről, most úgy néz ki, semmi ilyesmit nem kell vennem :P
jöhet a kiságy, mei-tai hordozó, és apróságok beszerzése, így is csúcs drága lesz :roll:

Hunci,
köszi a tippet - megint! :D

Lányok,
van, aki még nem kapta meg priviben a Mó - féle közös g-mail elérhetőségét és szeretné?

tillidian
 
 


Ja, még 1:

itt amatőrködöm egész este, és próbálom kitalálni, hogyan kell majd intézni a TGyást, stb.
Találtam itt egy ingyenesen letölthető kisokos könyvet, hátha valakinek segít:

http://www.babafalva.hu/portal/index.php

És nyomtatványokat meg innen töltögettem (nem tudom, kell-e, de a mhelyen olyan érthetetlen volt, amit a TB-s csaj regélt a telefonban, szal hátha kell:
http://www.jogiforum.hu/iratmintak

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: