Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

tary: szorítok hogy ne legyen piri :) hanem baba legyen.

Timi
titimee
 
 


Timi: köszi:)
Bettike: a nagyobbik, ahol olyan nehezen jelent meg a második csík:)..már 9 éves elmúlt, a kicsi 6 és fél.
tary
tary
 
 


Szia Timi, látom te sem vagy messze a finish-től :lol: meggyógyultál már???? Ez a betegséged most bezavart a babaprojektbe vagy már nem????


Tary hátha megint lapul a babócád és nem hajlandó mutatkozni.
Kuzsanna jól van egy másik topikban szokott írogatni lakásfelújítás van náluk. Én csak néha olvasok ott de nem irok.

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Cső Csajok!

Kicsit eltűntem, nem nagyon történik felénk semmi, ezért nem írtam.


Tary-drukkolok, hogy tényleg csak bujkáljon a picú, és h piri messzire elkerüljön!!!


Timi-te is tesztelsz nemsokára!!! ++++++++

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!!!!


Tary!
Nem volt hülyeség a teszt, én is teszteltem volna. :wink: De attól hogy negatív a remény még megmarad. Csak annyit tudok mondani hogy kitartás!!!!
Régen mutattam pocifotót, úgyhogy lassan itt lenne az ideje. :oops: :D

Kistörpe!
De jó hogy jöttél, és örülök minden rendben veletek. :D Majd ha jobban leszel gyere, várunk vissza!!

Nita!
Hogy álltok a lakással? Gondolom már a végét várod. :roll:
Örülök, hogy sikerült új dolgokat szerezni Bencusnak. :wink:

Babszika!
Veletek mizu? Nagyon eltűntél....
Remélem minden ok. :wink:

Melisch!
Látom nálad is új hónap van. :( .............

Akiket nem írtam név szerint, ezer bocsi. De persze mindenkinek üdv. :wink: :lol: :lol:

Ja! Péntek van megint, kéne a friss táblázat. Na!!! Ma ráveszem magamat. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Nita!
Nagyon boldog szülinapot! :D

Kistörpe! Nagyon örülök én is, hogy jöttél, és hogy minden rendben!
Vigyázz továbbra is Magatokra! :wink:

Tary! Ezerrel drukkolok. Ez már nem lehet más, csak baba! :wink:

Timi! Te is jó régen voltál, remélem, már minden ok Veled és lehet érted izgulni!
Megyek dolgozni!
pedi
Kalocsa
 
 


Nita, drága!!!

Itt is boldog szülinapot! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita

Boldog születésnapot:)

szia pedi,mizujs?

Tary

gratula 2 gyerköchőz,lehet tényleg ott van a babóca csak rejtözkődő üzemmódban...még:)

szia Móni

hogy vagy?majd kérünk pocakos képet,Nitától is :wink: :D
várjuk a táblázatot.:)
esetleg ha én is kellenék bele,adataim:25 év,és cickafark tablettát szedek..jővőhónapban megyek dokihóz:)

KépKép
bettike83
 
 


nitacska: Boldog születésnapot!

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

melisch: már meggyógyultam, nem nagyon foglalkoztunk a babaprojekttel ebben a hónapban. te hogy állsz? látom, elkezdted a hőmérőzést :)

moni: pocakfotót látni jó lenne már :)

most először nem örülök a pénteknek... egész héten szabin voltam, de olyan gyorsan eltelt :(

pampalini: köszi, hogy megy a munka? maradtál az első helyen, vagy váltottál?

pedi: köszi neked is a drukkokat :)

Timi
titimee
 
 


Itt a táblicsku!! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nitácska! BOLDOG SZÜLINAPOT!

tary
tary
 
 


Moni köszi a táblázatot

Nita itt is Boldog szülinapot!!!!!

Timi igen elővettem a hőmérőt mert annyira kíváncsi voltam, hogy mikor volt pé-m, hogy én még egyszer nem akarok nem tudni róla :lol: sokkal jobban bíztam, hogy lesz baba mert nem tudtam mikor kell megjöjjön, még jó, hogy 26 napra jött mert ha megint 32 napot vár annyira elbízom magam :oops: és jó pofára estem volna. Így fájdogált a hasam, délután gondoltam ok 2 nap múlva piri de erre még aznap megjött, nem húzta az időt :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Timi-még ott vagyok, egyenlőre nem találtam jobbat sajna.

Nita: BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D :D :D

Kép
pampalini
 
 


sziasztok lányok egy nagyon kényes témában kérném a segitségeteket.mit gondoltok?-amióta megtudtam hogy babát várok teljesen elzárkóztam a házas élettől.10 hetes vagyok lassan tegnap a dokitól elfelejtettem kérdezni hogy mit gondol szabad-e ilyenkor házas életet élni.a méhszájam zárt tegnap azt mondta 15.én megyek uh-ra.mit gondoltok vagy mi a tapasztalatotok szabad??félek a vesztés miatt.......
kistörpe
 
 


Sziasztok!

Kistörpe! Én még sajnos nem jutottam el idáig, amíg Te, de én a 12.hétig biztosan nem mernék házas életet élni, még akkor sem ha zárt a méhszáj. Addig márcsak 2 hét van, szerintem ha eddig "bírtátok" mostmár nem lesz nehéz, főleg ha mérlegelitek, hogy mindezt a babáért teszitek! :wink:

Nita! Ekkora ünneplést csaptatok, hogy még nem is volt időd jönni hozzánk? :lol:

Pampalini! Szerintem a lényeg, hogy van munkád, és hátha így a babó is hamarabb érkezik! Szorítok, lassan lehet akciózni!

Melisch! Néztem a Te hődet is, eléggé leesett, azért legyetek "résen", sosem lehet tudni! :wink:

Timi! Szabadság után mindig nagyon nehéz visszaszokni! Használd még ki a hétvégét!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy csak így ismeretlenül írok Nektek, én egy másik topicba szoktam írni, de most új gazdit keresek egy babakocsinak.

Azért írok most, mert szeretném eladni a kisfiam babakocsiját (már nem használjuk a mózest, meg a hordozót), a sportrésszel meg kihasználatlan, mert inkább már togyog.

Szóval a lényeg: Eladó egy kb. 8 hónapot használt, újszerű állapotban lévő Cam Cortina X3 Tris Evolution babakocsi. Nagyon vigyáztunk rá, mindene hibátlan.

Akit érdekel, priviben keressen nyugodtan.

Pontosan így néz ki, színre is
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok.

pedi: még szerdáig itthon vagyok, igyekszem kiélvezni a szabim végét :)

kistörpe: nekem anno a doki azt mondta hogy tartózkojunk a házasélettől. a 12-ik hétig legalábbis.

melisch: jól teszed. köv. ciklustól énis újra fogok hőmérőzni :)

Timi
titimee
 
 


Pedi szerintem még nem lesz semmi, na meg kiejtettem a hőmérőt a számból ma reggel és csak visszadugtam és leolvastam 5 perc múlva de nem a kieséstől számítva :lol: :lol: :lol: kicsit nehéz visszaszokni rá :roll:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
köszönöm mindenkinek aki gondolt rám!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Pedinek küldök pocak képet!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


1.cn..
Enyhe barnázás, minimális vérrel (bocs a részletekért) szóval nem tudom mi van, férjem piszkál, hogy hívjam a dokit, ez nem normális..
vettem cickafark teát, C-vitamint, és fogok szedni E-vitamint.
szerintem jól tippeltem, hogy a 32. napon volt pé-m. és ügyködtünk is, de úgy látszik valamiért nem akar összejönni. De most már nem vagyok szomorú, de nem mondom, hogy nm fakadtam sírva délelőtt....ez a baj ezekkel a hosszúra nyűló ciklusokkal, hogy az ember hajlamos beleélni magát a semmibe...Na, de a következő ciklus a miénk lesz:) addig meg buli, nyaralás. Különben is a kolléganőm azt mondta, hogy pedagógus nyáron akarjon teherbe esni, amikor már nem idegeskedik annyit...
na, ez van
ja, és mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat!!
tary
tary
 
 


Tary ölelés megértelek. Ha ma és holnap is jön akkor bizony normál ciklus. Nekem nem szokott sok jönni, van úgy hogy a nagyja akkor távozik míg wc-ülök. Most pl. napi egy betét sem lett tele 3 napig és 2 napig tettem normál tisztasági betétet az is elég volt 1 egész nap, sőt éjjel sem tettem újat nem is jött akkor. Nekem szoktak ilyen gyenge folyásaim lenni és néha megindul jobban de nem hiszem, hogy valaha is kellett több mint 3 db betét reggeltől másnap reggelig.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!
Végre jó a gépem, de szerencsére dolog is van ezerrel, úgyhogy eltűnés ezért van (bocsi Móni) :wink:

Most épp nem esik, úgyhogy megyünk is ki fát aprítani. Pár hete kivágtunk több fát és azokat aprítjuk fel.

Szép napot nektek!

babszika
 
 


Babszika jó munkát!!!!!!!!
Tary következő hónap tényleg a tiétek lesz!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csajok puszi mindenkinek tegnap óta szarakszik a netem nekem ma reggelre megjött :) bár most egyáltalán nem bánom hiszen szdem az antibigyót majd legközelebb :):):):

tary sajnálom majd együtt:):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Sajnálom pirit :( rajtam nem múlott én nagyon szorítottam nektek. Hátha legközelebb sikerül.

Nika Gergő nagyon ügyes a bilivel!

királylány
 
 


csajok aki tudja akkor most kezdtem a cickafarkot ma napi hány bögre??? éps akkor pé utá5n63 a palástfű ugye???

bocsika az elütések a ygerekem volt :):):

királylány te hogy állsz??? megjött már?

nika70
Salgótarján
 
 


Kistörpe: nekem a doki már az első vizsgálatnál mondta, hogy semmi házasélet, mivel szedtem az utrót és azt mondta, hogy ha én betoszigálom, akkor nem kellene az urammal azt onnan kitoszigálni. Bár én a 12. hétig nem is szexeltem volna, mivel volt már egy vetélésem. Mivel véreztem, így mi teljesen le lettünk tiltva a témáról, szóval mai napig nincs szex és szerintem ez már így is marad szülésig. Egyébként normális esetben megengedett az együttlét, de mindenképpen kérdezd meg a dokidtól.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige bocs hogy ezt mondom de jó hogy van olyan akinek szintén nem lehet sex......nekünk se lehet az elejétől kezdve.........
de sajna apárom nagyon nehezen viseli...látom hogy feszűlt........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen, sajnos van ilyen Nita. Nekem a párom egész jól viseli. Volt amikor én is rá voltam állva a témára, de soha nem próbálkoztunk, betartottuk a doki tanácsát. Viszont most hogy már mocorog a baba, elég fura lenne úgy együttlenni, hogy belülről dörömböl az én kis bolond répám :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


bolond répa=kiscsiga. Mióta ilyen intenzív és nagyon begajdul, akkor csak annyit szoktam mondani neki, hogy már megint bolond répa vagy. Bolond, mert szétrúg és répa, mert ugye úgy nől :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


édes lehet mikor beindul!!!!!!!!!!
Barnus is be szokott indulni rendesen ha olyanja van!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Nika: igen , akkor most együtt hajrá!!
Melisch: köszi, hogy leírtad, most már úgy beindult, hogy csak na. De semmim nem fáj. Ha nem látnám, nem is tudnám, hogy megjött, annyira nem érzek semmit...
én is kezdem inni a teát, de csak holnaptól. Ma elfelejtettem reggel...
tary
tary
 
 


új vonalzó
tary
 
 


Sziasztok:)

Csige,Nita

azért nehéz lehet szex nélkül,nektek is,a párotoknak meg azátán nagyon nagyon nehéz dolga lehet.hú nem is tudom hogy az én párom hogy birná:Dmeg há azért néha nekem is szükésgem van rá:D
bocs a kérdésért,de azt mondják hogy kismamik nagyon oda vannak a szexért,ez nálatok nem igaz?én még nem tudok véleményt mondani sajna témában:D



más


ma már 49.napon vagyok,görcs van de mensi sehol,csak szurkál a peefészkem,meg tegnap szex után volt egy kis barnázás de azóta sem volt semmi,nem tudom mi van:S

KépKép
bettike83
 
 


Ja és reggel 36.8 volt a hőm...

KépKép
bettike83
 
 


Beti nekem is nagyon rossz hogy nincs már több mint fél éve........néha nekem is jólesik......de vállaltam ezt a babát.....én tudtam hogy ha sikerűl akkor majd nem lehet.............
a baba fontosabb nekem mint a sex................ha megszületik utána lehet akár mikor már......addig meg már nincs sok idő hátra!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
TESZT!!!!!!!!!!!!!!!!!nekem ilyen hővel sikerűlt a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

Teljesen megértelek,a baba mindennél fontosabb.nehezen jöt össze és most vigyázni kell rá:)
akarok valamelyik nap csinálni tesztet,jó lenne tudni mi van.
de nem merem beleélni magam a dologba.

neked az első pár hétben volt e olyan tüneted amiből biztos tudtad hogy baba van?
nekem a petefészkem szurkál,huzódik állandóan,meg sokszór kemény azokon a helyeken.neked volt ilyesmi,vagy olyan tünet ami nem tipikus terhességre utaló?bocs a sok kérdés miatt:)te már jártas vagy ebben a témában:)

KépKép
bettike83
 
 


hát megmondom őszintén már nem emlékszem.....de szerintem nem volt semmi se...............csak ugy teszteltem egyet......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hoztam egy pociképet! Természetesen Nitáé!
Majd jövök még, de most van melóm!
Kép Nita pocija 26hét+4nap
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Nita,
gyönyörű gömbölyű a pocid!!!! én is szeretnék ilyet!!!!!!! :D

Kistörpe,
mindenképpen kérdezd meg a dokidat a házasélettel kapcsolatban!
Nekem anno azt mondta, normális (tehát nem görcsölős, vérezgetős, stb.) terhesség mellett nyugodtan, mert a kicsi biztos, jó helyen van, a lényeg, hogy a méhlepény jó helyen tapadjon (ha a fundusban van, akkor nagyon jó helyen tapadt meg), ne lógjon a méhszájra. Szóval egy normál terhességnél nyugodtan. Az más kérdés, ha már volt vetélés, veszélyeztetett a terhesség, stb. Egyébként az is normális, ha nem kívánod, mert ez a hormonok játéka. Majd fogod még!!! :wink:

Tary,
ez a piri elfelejthetne már minket egy kicsit, ugye? :roll:

Bettike,
reménykedjünk egy babában!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly köszönöm!!!!!!!!!neked is lesz még ilyen!!!!!!!!!!!
Pedi ezer pusszantás!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"]h írta:nitacska007át megmondom őszintén már nem emlékszem.....de szerintem nem volt semmi se...............csak ugy teszteltem egyet......



Nita

még hogy nincs nagy pocakod :P nagyon sokat nőtt.:)
és utánna sem volt semmilyen "tipikus terhes tüneted,hányás stb?

hát ne tudom hogy baba lehet e,fene tudja,tényleg nem erem beleélni magamat,bár azt meg kell hagyni hogy mostanában vannak furcsa,nem megszokott dolgaim....

KépKép
bettike83
 
 


Betti nekem soha semmilyen tünetem nem volt........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na sziasztok!!!!

Itten vagyok újra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nitus!
Nagyon szép pocikád van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Nita nagyon szép a pocakod!

Sex terhesség alatt? Ki lehett volna kergetni a világból vele :lol: de apa jól bírta a kiképzést s miután császáros voltam még a szülés után is többet kellett várni 6 hétnél, mert elkezdett váladékozni a sebem.

Betti csinálj egy tesztet ha úgy gondolod. Milyen "dolgaid" vannak?
Én megfogadtam, hogy csak tipikus jeleknél tesztelek majd....

királylány
 
 


Móni!
Gyógyszerekhez: Gravida, Magne B6, Ferro Komp, Pulmicort.
Doki: 07.16. Terheléses cukor: 07.08.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


bettyke én kismamiként nem nagyon kívánta a szexet egyszer voltunk együtt és kicsit barnáztam utána így magunktól nem csináltuk :) de Gabi megoldotta magának :) meg hát én is segítettem rajta csak van ezer meg egy lehetősége hogy apát ne nagyon hagyjuk pártában ilyenkor sem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Nika,
ti hol tartotok a babaprojektben?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?