Új privát üzeneted érkezett!

Szép esős napot :cry:

Keményedés: Most vettem egy MagneB6-nál 10-szer erősebb magnéziumot és nagyon jóóóó.

MAGNOSOLV granulátum...

Nekem egyik nap megint szabályos fájásaim voltak, és kértem egy jó erős magnéziumot, ez a nyaralásom 3. napja, azóta ezt szedem, és ritkán keményedek, pedig siralmas az idő.
Mabe által megnevezett diaffylin jó, értágító, de azt csak orvosi utasításra lehet szedni, asztmások is ezt kapták régebben.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Sziasztok!

Kriszti, nagyon jók a képek, és örülök, hogy jól sikerült a nyaralás :)
Esküvő a szomszédban :twisted: :twisted: :twisted:

Mabe, barátnődnek gratulálunk, tényleg nagyon szép a babája, megskubiztam 8)

Astrid, köszi.

Hááát, a köhögésem még megvan, szerintem a szomszédok már nem alszanak napok óta miattam :oops:

Viszont kaptam egy újabb tünetet, amit nagggggyon nagyon nem szeretek: a lábaim térdtől fölfele zsibbadnak, olyan izomgörcs / izomláz féleség. Tegnap előtt kéz zsibbadás volt.

Ti amikor pl. lábgörcs van, azt mennyi ideig szoktátok érezni? Mert nekem ez tegnap óta nem múlik, néha alig birok lábra állni.
És ha görcs van, az tapintható is? Mert ilyet nem érzek.


Bocs, ha butaságokat kérdezek, csak nem szeretem az olyan tüneteket, amik fél / egy napnál tovább jelen vannak :oops:
Vendég
 


Boboka, lábba izomgörcs, kb. fél perc míg "húzza" a görcs(az nagyon fáj), aztán enyhül(de nekem össze is ugrik az izom olyankor keménnyé), de az izomláz még 1-2 órát tart utána de az már nem fáj annyira csak érzem.

Mabe, olvastam a jó hírt h nem kellett inkubátorba tenni a babót! Kívánom h mielőbb otthon lehessenek!

Vicger, nagyon jók a képek! Csini vagy!!

Dorkáról tudunk valamit? Befeküdt már a kórházba?

Aranynappal mi lehet?

Nálunk már megint ömlik és hömpölyög a víz......már unom.

Kép
kata05
 
 

 
 

Sziasztok!

Peppino: Nem írtak rosszat a kórházról. Nekem ami tetszett, hogy császár után is hazamehetsz 3 nap után, ha minden rendben, Voltak képek a szülőszobáról, egész szépek. Én a Dulka Tibornál fogok szülni. Ő külsős, régi Schöpfis de mióta bezárták ott dolgozik a Bajcsyban.

Erika: Igérem küldöm ha hazajöttünk. Remélem nem fog végig szakadni az eső, és tudunk kicsit fürdeni is.

Csokibaba nagyon édes!! :) :)

Mindenkinek szépe hetet, ha visszajöttünk jelentkezem!

Ja, és hétfőtől szabin vagyok, nincs munka!!!!!!!!!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Köszi Kata.
Akkor ez nem izomgörcs, mert ez tegnap este óta tart egyfolytában. Ha lefekszem, akkor elmúlik, de amint talpra állok megint rossz lesz.

Az eső itt is szakad :(:(

Taranee, nagyon jó pihit kívánok nektek :)
Vendég
 


Boboka! A lábikragörcs 1-2 percig tart, főként éjszaka, hajnalban jelentkezik.Utána nekem még 2-3 napig szokott fájni, izomlázszerűen! Jobbulást!
Taranee! Köszi, h. megírtad. A tesóm is ott szült, császárral, és tényleg hazajöhetett 3 nap után.
Vicger! Örülök, h. jól telt a nyaralásotok! Klasszak a képek!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sziasztok!

Vicger :evil: akkor nem tudtál rá felkészülni? Mintha írtad volna, hogy lesz buláj... sajnálom, h ennyire áthallatszott. Én is fenn voltam 4-től, de én csak úgy nem tudom, mitől...

Nekem is zsibbad a kezem, a bal kezem a kisujj vonalában végig a tenyerem jobb oldalán... azt mondtaa doki, azért van, mert picit vizesedik (nekem fel sem tűnt), és a folyadék nyomja az idegeket... csak mozgatni lehet, hátha felszívódik vagy átfolyik máshova.

Itt csepergett az eső, de még elviselhető.

Köszi a Csoki-kommenteket, próbálok nem elfogult lenni, de sztem is édes :oops: :) Apa egész nap a képeket nézegeti, és mindenkinek meséli a kis rokkert, ugye sok ismerős van mindefelé a világban, már úgy jelentkeznek, h muti a képet... a kis kukacos már most híres :D

floranan
 
 


Szakad az eső :cry:

Csunyeszka. én is ezt iszom pár napja, nekem is most ajánlotta a gyógyszerész. Te mennyit iszol belőle és mikor? Én napi egyet, reggeli előtt.

t-pk
 
 


Sziasztok!
Mindenki szunyókál?

Kriszti, örülök, hogy jót nyaraltatok!

Elfelejtettem a múltkor írni, hogy összehúzódás közben nem lehet magzatmozgást érezni, csak utána, amikor már elmúlt.

Itt is pocsék idő van. Tele lett a szép kertem gazzal :(

És piszkosul elegem van már a diétából.
Ja, Erika, rákérdeztem, azt mondták nincs lényeges különbség. Magam megnyugtatására csináltam egy próbát, 2 tized volt a különbség az egyórás és a kétórás vércukorszint között. Az szerintem tényleg nem számottevő.

Nálatok is kiborul ma minden?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Kriszti, örülök, hogy jó időtök volt és jól éreztétek magatokat. :D
Anna, nálam tegnap borult ki minden. Már nagyon elegem volt. :( Alig aludtam, mert éjjel fél 3-kor felébredtem és nem tudtam visszaaludni fél 7-ig. Semmi hasznosat nem tudtam csinálni, mert párom nem akartam felébeszteni. Aztán délelőtt nekiálltam főzni, közben meg tortát csinálni Anyukám szülinapjára. Még a csokikrém egy része is a konyhakövön kötött ki.
De az eredmény nem lett rossz. Képet nem tudok feltenni, mert túl nagy. :(
Lányok mindenki panaszkodik az időre, itt süt a nap szerencsére. Többször dörgött, de nem kezdett esni.
bex13
 
 


Bex tortája! Isteni finom! Bocs aki nem ehet ilyet! Kép

Kép
lipót beatrix
 
 


Lábgörcsök: Ha még nem szednétek rá magnéziumot, akkor tegyétek! Baromi kellemetlen, de nekem most nincs :wink:

T-pk: Én reggel és este iszom(magnosolv) egy tasakkal és délben 2 szem magneb6. Még így sem tökéletes, de sajna ez a súly nálunk asszem a 8. hónapnak felel meg súlyban :lol: Összeadtam a 2 lepényt, 3 méter zsinórt, két majdnem egy kilós baba, külön burok vízzel....

Szolnokon süt a nap végre!
Megyek pecázni!

Anna: Én is szunyókálok, még pár napom van gyermekmentes, kihasználom.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Csunyeszka: ezt megbeszélted a dokiddal? Nem túl sok??
Nekem azt mondta a gyógyszerész, hogy egy tasak magnosolv 6 db magneB6-nak felel meg és ha jól tudom a napi max mennyiség az 6 magneB6. Vagy rosszul tudom?

t-pk
 
 


Ez a torta egy újabb merénylet! Képzeletben lenyalogattam róla a csokimázt(még a lefolyt részen is)

Anna!

Akkor jó, ha nincs nagy különbség a két érték között, ezt nem tudtam... :cry:

Nekem is ki szokott esni a kezemből ez-az.
A mosógatás a legszörnyűbb, mert NEM FÉREK HOZZÁ. Csak féloldalasan, előregörnyedve :?

Képzeljétek, voltam bent a barátnőmnél a kórházban. Feltűnt, hogy a nővérek mindenhova magukkal cipelnek egy picibabát. Rákérdeztem és kiderült, hogy egy koraszülött baba(90 dk-val született)de már 3 kiló és anyucija lelécelt szülés után. És ezen a héten még egy ilyen baba volt, ő anyája megszoptatta, majd ő is eltűnt...(roma mindkettő)

Kép
arvaerika
 
 


sziasztok,na végre leültem a fenekemre és nem csak olvasni van időm.Péntek este sütit sütöttem:
Kép
Tegnap már csak olvasni volt energiám.Kriszti csodás képek,örülök hogy jól telt a nyaralás,és a rossz idő az itt maradt pesten,mert itt minden nap esett.ha nem akkor meg párás-hőség volt,alig kaptam levegőt.

Kint voltunk ma a józsefvárosi piacon.Kaptam SZOPTATÓS MELLTARTÓT 1300.-ÉRT,MEG TEXTILPELUST 10DB/2000.-(ez kérdés mennyire srapabíró,kicsit vékonyabb ,mint a 17 évvel ezelőttről örökölt.És még sok szép dolgot,Íme:
Kép
Kép Kép Kép

Lepedő 1000.- Kép

auchanból: Kép Kép

sutimano76
 
 


Beatrix
Kép
Vendég
 


Csunyeszka, de jó neked hogy Szolnokon vagy most nagyon sárgulok! :lol: Minden nyaramat ott töltöttem és már régóta készülök meglátogatni a rokonokat! Merre vagy Szolnokon?

Kép
lipót beatrix
 
 


Mabe: Nagyon szépen köszönöm!

Kép
lipót beatrix
 
 


Erika, ne sírj, te teljességgel jót akartál!!!! :wink: :)

Bex, ha ez valami lúdlábtorta féle, akkor én is ilyet sütöttem a férjemnek (csak az enyém tálba-torta lett, mert a krémje teljesen folyós lett. Rossz a habverőgépem, kézzel meg nem bírtam fölverni :lol: )

Isten éltessen Beatrix! :D

(lehet, hogy 8 év múlva már én is nagymama leszek?! Ez nekem most annyira furcsán hangzik, pedig a nagylányom 23 éves lesz addigra...)

Ettem is a tortából (mézzel csináltam, mindent pontosan megmértem), nagyon keveset lehetett, de olyan jól esett, és egy óra múlva(!) 5,4 volt a vércukrom.

Érdekes, pénteken semmi szabálytalant nem ettem, csak elmentem 1 órára a védőnőhöz és kettőkor 7,8 volt a cukrom... :evil:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Beatrix, Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!!

Suti, nagyon jó cuccokat vásároltál! Lepedő hányszor hányas?, gumis?, és hol vetted?

Kép
kata05
 
 


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! Aranyosak vagytok! De a legszebb ajándékra még egy kicsit várnom kell!! :D

Kép
lipót beatrix
 
 


Kedves Beatrix! Nagyon Boldog Születésnapot kívánok! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Anna, a receptet a mindmegettéről szedtem. Valami feketeerdő féleséget kerestem. Csokoládés meggytorta. Kakaós piskótatészta (nem akartam bénázni a felvágással, így 3 lapot sütöttem), meglocsoltam kis rummal, megkentem meggylekvárral, rákentem csokikrémet, arra a meggyet és rá tejszínhabot, rá a következő lapot. Azt úgyanígy és a tetejét, oldalát étcsokimázzal bekentem. Egyszer szét is csúszott, azzal bénáztam eleget. :D
Mitől alakul így a cukor? Semmit olyat nem eszel és magas, máskor meg kevés torta és tök jó....
Süti, tök jó dolgok, nekem főleg a kék csíkos nyerte el a tetszésemet. Nagyon-nagyon ritkán visz rá alélek, hogy kimenjek a Józsefvárosira.
Csunyeszka tényleg soknak hangzik a magnézium.
Én holnaptól megint meló. :(
bex13
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap lagziban... (Kriszti nem felétek... :) ) fél 3-ig bírtam... szegény Dóra-baba már annyira tombolt akkor a hasamba, hogy mondtam Viktornak, hogy menjünk haza... :) mert vagy nagyon tetszik neki a buli... vagy egyáltalán nem.... :) :oops:
Raktam fel a picasra két képet...

Kriszti... olyan jó, hogy jó időtök volt... sokat gondoltam rátok... mert nálunk a héten nem volt valami jó idő... :(
vikiviktor
 
 


Beatrix Boldog Születésnapot kívánok! :)
vikiviktor
 
 


T-pk: Nekem a gyógyszerész számolta ki, és javasolta, hogy mivel elég sokszor savat is hányok( már lassan éjjelente rendszeresen erre ébredek), tehát a terhesség mellett fennáll ez a magnézium veszteségem is. Szegényemet meg is tornáztattam, mert 2-3 félét hozott a magneb6 helyett, és mindegyiket megnéztük ő szakértőként én laikusként, számolta a mg-ban lévő mennyiségeket...én bízom abban, hogy nem hülyék a gyógyszerészek sem.
MagneB6-ról annyit, hogy az előző 3 terhességemből 2 koraszülés volt (35-36 hét) és akkor is csak kiegészítőnek szedtem, hogy a többi gyogyi előbb felszívódjon. Mégsem hordtam ki őket. Most kettő van...

Beatrix: Szolnok melletti kicsi faluban Zagyvarékason és onnan járunk be Szolnokra, persze nem csak sétálgatni, szeretünk pecázni is :wink:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


[quote="arvaerika"]E írta:arvaerikaz a torta egy újabb merénylet! Képzeletben lenyalogattam róla a csokimázt(még a lefolyt részen is)

Anna!

Akkor jó, ha nincs nagy különbség a két érték között, ezt nem tudtam... :cry:

Nekem is ki szokott esni a kezemből ez-az.
A mosógatás a legszörnyűbb, mert NEM FÉREK HOZZÁ. Csak féloldalasan, előregörnyedve :?

Képzeljétek, voltam bent a barátnőmnél a kórházban. Feltűnt, hogy a nővérek mindenhova magukkal cipelnek egy picibabát. Rákérdeztem és kiderült, hogy egy koraszülött baba(90 dk-val született)de már 3 kiló és anyucija lelécelt szülés után. És ezen a héten még egy ilyen baba volt, ő anyája megszoptatta, majd ő is eltűnt...(roma mindkettő)


Sziasztok!

Erika: a csokimáz bennem is elindította a nyálelválasztást: pedig ma vendégeink voltak, tegnap mi voltunk vendégségben, mindenhol volt süti, fagyi, de nem hiányzott ... na, most megláttam ezt a képet, és ölni tudnák egy kis csokipudingért :(:(:(

Mosogatás: dettó ... meg a gyerek kezének és arcának lemosása evés után ,,, az még egy érdekes dolog ekkora hassal ...

Boboka: jobban vagy ??? én is egy hatalmas ölelést küldök neked mára ...

Flora: a kis rocker :lol: ...nagyon zaba, gondolom apa melle dagad a büszkeségtől :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="laki papné"]E írta:laki papnérika, ne sírj, te teljességgel jót akartál!!!! :wink: :)

Bex, ha ez valami lúdlábtorta féle, akkor én is ilyet sütöttem a férjemnek (csak az enyém tálba-torta lett, mert a krémje teljesen folyós lett. Rossz a habverőgépem, kézzel meg nem bírtam fölverni :lol: )

Isten éltessen Beatrix! :D

(lehet, hogy 8 év múlva már én is nagymama leszek?! Ez nekem most annyira furcsán hangzik, pedig a nagylányom 23 éves lesz addigra...)

Ettem is a tortából (mézzel csináltam, mindent pontosan megmértem), nagyon keveset lehetett, de olyan jól esett, és egy óra múlva(!) 5,4 volt a vércukrom.

Érdekes, pénteken semmi szabálytalant nem ettem, csak elmentem 1 órára a védőnőhöz és kettőkor 7,8 volt a cukrom... :evil:


Anna: tanácsot kérnék: milyen vércukorszint mérőd van ??? :)

Erika: a te véleményedre is kiváncsi vagyok !!!! neked is van ?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Süti: isteniek a szerzeményeid :) ... írok privit ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Beatrix: boldog szülinapot kívánunk mi is szeretettel :)

Vicger: tegnap este a szomszéd utcában olyan kerti-parti volt, hogy egy szabadtéri nosztalgia diszkóban éreztük magunkat ... :shock: :shock: ...szerencsére Lilla el tudott aludni tőle, mi meg jól szórakoztunk ... kb éjfélig, amikor már szerettünk volna aludni ... ez hajnal 2kor sikerült, akkor maradt abban a zenebona ... így reggel 8ig aludtunk ..... na, nem is lett kész délre a bográcsos marhapöri (amit én görög salival, meg kovászos ubival ettem :shock: ... érdekes párosítás volt :)

Olyan jó filmet láttam valamelyik nap .. az volt a címe: Szerelem a kolera idején ... lehet, hogy a terhesség miatt, de annyira megérintett a történet ... ma újra meg akarom nézni :)Két hete pedig a Funtinelli boszorkány című könyvet olvastam, azon is jókat bőgtem ... :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="vikiviktor"]S írta:vikiviktorziasztok!

Voltunk tegnap lagziban... (Kriszti nem felétek... :) ) fél 3-ig bírtam... szegény Dóra-baba már annyira tombolt akkor a hasamba, hogy mondtam Viktornak, hogy menjünk haza... :) mert vagy nagyon tetszik neki a buli... vagy egyáltalán nem.... :) :oops:
Raktam fel a picasra két képet...

Kriszti... olyan jó, hogy jó időtök volt... sokat gondoltam rátok... mert nálunk a héten nem volt valami jó idő... :(


Viki: nagyon fitt vagy, jól bírtad :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Beatrix boldog szülinapot.

Kata, józsefvárosi piacon,a pali azt mondta hogy 120×60-as,de most olvasom ,hogy 140×70-es,pakisztáni áru,I.osztályú és 100% pamut.És igen gumis!
Bex pedig megéri tényleg.A legolcsóbb szopis melltartó is 3000 volt amit találtam,ez meg még olcsóbb.A rugik sapi nélkül 1500,sapival 1800.- mindegyik árusnál.
azért kék csíkos,mert már van Berninek elég rózsaszín cucca,és én nem szeretném rózsaszínbe járatni,viszont lánynak szinte nem csinálnak ilyen picibe mást színt.A piros-sárga ruginak nagyon örültem(az mondjuk auchanos).

Viki,nem semmi.És táncoltál is??Azt én már nem bírnám az tuti. :wink:

Brumi ,a mi szomszédságunkba is buli volt(a lánynak - kb. 18 éves- szülinapja lehetett,mert minden évben ilyentájt buliznak).Mondjuk sokat nem zavartak,mert 1-kor jöttünk át a nővéreméktől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.06.28 22:22-kor.

sutimano76
 
 


Astrid, köszi a sok-sok infót!! böngészem az oldalt!:)

Vicger, szupik a képeket:)

Mabe, mitől indult be a barátnődnél a szülés?! Tudom, h nem lehet általánosítani, csak kiváncsi vagyok, ha lehetek.. :?

Bobóka
, remélem jobban vagy már!! Hüle görcsök!! :twisted:

Taranee, jó nyaralást!!

Viki,azért jó volt a lagzi, nme?! én annyira imádom őket!!(Jó, ha nem tudnék sűrűn aludni miattuk, mert a szomszédságban tartják, akkor lehet h más lenne a vleményem :wink: )
mi még aug. 22én megyünk!! na arra leszek kiváncsi, h én , a Főtáncos, h fogom kibírni, h csak gurulok egyik helyről a másikra :D

Süti, nagyon cukik a rucik!! :D

Mi is megvettük KisGubacsnak az első rucit, egy kardigánt.. azért csak most, mert Apa ma állított össze egy szekrényt,amibe végre pakolhatok mindenfélét, s így felszabadul egy másik szekrényben a Pöcsös ruháinak is hely!!! eddig nem akartam, akkor itt egy zacsiban cucc,ott egy másikban.... most már rendszerzés van!:)
Lehet h végre valmiféle fészekrakó hangulatom kezd lenni? :shock:

csatlakozok a többiekhez, pesten most a hétvégén iszonyú fülledt idő volt...brrr, de ma usziztam és anniyra szupi volt... úgyh most dőlök is ki:)

Madar, merre vagy,olyan rég voltál?! - ja, és nem tudom, hogy írtam-e, de ha igen , akkor még egyszer, ha meg nem , akkor most, hogy köszi, h utána kérdezel a ho.-i szállásnak!

szebb álmokat Mindenkinek!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Beatrix, Bódóttágos Születésnapot!!:D:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Kép
Vendég
 


Beatrix!


Boldog szülinapot kívánok én is!!!

Anna!

A cukormérő nem mindig pontos, csak körülbelüli értéket mér!

Süti!

Te is csodás sütit csináltál!!!!!

Nekem is olyan melltartóm van (szopis), nálunk a piacon 750 Ft. Pamut és teljesen megfelelel a célnak. Bár én jobban szeretem azokat, ami nem tiszta pamut, mivel elég súlyosak a cickóim és a pamut nem bírja tartani. Szóval azt hiszem én beruházok valami drágábbra is.

Bibi!

Nekem personal készülékem van, állítólag jók. Nem a legmodernebb, de jó.


Anna, Bibi!

Nektek néznek spec.laborértékeket, vagy csak a szokásos? Mert van egy Hgb1c érték, ami a 3 havi cukorátlagot mutatja a vérben. Meg fruktózamin, ami a gyorsan felszívódó cukrot mutatja.

Magnézium. Én a MAgne B6 extrát szedem 3X1 et, ebben dupla annyi van, mint a simában. Görcs ritkán van, nem vészes. Kopp-kopp.

Mabe!

Hogy vagy?Írj magadról is!



Lagzi: én nem vagyok az a mulatós fajta..nem is szeretem, hála a párom sincs oda érte....inkább a dumálós bulikat szeretem, és más stílusú zenét. Nem lehetek valami jó társaság, de ez van :?

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!
Képzeljétek most szült meg egy ikres kismama és végig vegyes párost mondtak neki az orvosok, de két kislánya született.

Érdekes, hogy még a mai uh technika mellett is van ilyen.

Csunyeszka: csütörtökön megyek dokihoz és majd rákérdezek nála. Én most csak 1-et iszom naponta, de este felé keményedik már a pocim. Nehogy most meg keveset szedjek....

t-pk
 
 


Már csak 1 nap! :D
Vendég
 


T-pk,ikres maminak gratulálok és egészséget kívánok nekik!!!!!Hát gondolom a köldökzsínór kavarhatott be kicsit.

Ahogy léptem be megláttam egy másik fórumnál TENGDI nevét,látom a táblázatból már kikerültek a régen ide nem látogatók,bár nem írtam neki,hogy miért nem néz felénk,de a vonalzóból kiderült hogy fia lesz,és a Bajcsyban fog szülni.

A táblázat szerint eddig 17 lány és 17 fiú várható tőlünk szeptemberben.Eddig egál,de Dorka és Anna még felboríthatja ezt az arányt. :lol:

Köszi Erika,a túrósból még te is ehettél volna,mert édesítővel és teljes kiörlésű lisztből csináltam.

sutimano76
 
 


[quote="arvaerika"]B írta:arvaerikaeatrix!


Boldog szülinapot kívánok én is!!!

Anna!

A cukormérő nem mindig pontos, csak körülbelüli értéket mér!

Süti!

Te is csodás sütit csináltál!!!!!

Nekem is olyan melltartóm van (szopis), nálunk a piacon 750 Ft. Pamut és teljesen megfelelel a célnak. Bár én jobban szeretem azokat, ami nem tiszta pamut, mivel elég súlyosak a cickóim és a pamut nem bírja tartani. Szóval azt hiszem én beruházok valami drágábbra is.

Bibi!

Nekem personal készülékem van, állítólag jók. Nem a legmodernebb, de jó.


Anna, Bibi!

Nektek néznek spec.laborértékeket, vagy csak a szokásos? Mert van egy Hgb1c érték, ami a 3 havi cukorátlagot mutatja a vérben. Meg fruktózamin, ami a gyorsan felszívódó cukrot mutatja.

Magnézium. Én a MAgne B6 extrát szedem 3X1 et, ebben dupla annyi van, mint a simában. Görcs ritkán van, nem vészes. Kopp-kopp.

Mabe!

Hogy vagy?Írj magadról is!



Lagzi: én nem vagyok az a mulatós fajta..nem is szeretem, hála a párom sincs oda érte....inkább a dumálós bulikat szeretem, és más stílusú zenét. Nem lehetek valami jó társaság, de ez van :?


Szép napot Kismamik :)

Erika: nekem pénteken vettek vért spec laborhoz .... igen, ilyesmiket is néztek most, amiket írtál ... szerdán délután kell mennem az eredményekért.

Móka: bocsi, nem láttam az első kérést, de nagyon szívesen segítek, ha van még kérdésed (bár Astrid sok mindent elmondott :)

Madar: hol vaaaaaaaaaaagy ????????????

Kriszti: de jó volt nektek ... nagyon csini voltál a bikiniben
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi! A Szerelem a kolera idején -t én tavaly láttam moziban, bőgtem rajta, nagyon jó kis film! :)
Szombaton pedig a Titanicon bőgtem jó sokat, pedig már láttam... Úgy látszik a várandósság a bőgésről is szól! :lol:

Süti ! Édesek a ruhák! Főként a cicás tetszik!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Jó reggelt lányok!

Szerelem a kolera idején, jó könyv és film is!
Köszi Bibi, igen, Apa (is) naaaagyon büszke, sőt, el is érzékenyült többször, pedig nem szokott szinte soha, csak az veszi észre, aki jól ismeri.

Süti, nagyon édes rucik!!!!
A Cosmosban lehet még jó rucikat kapni, azt hiszem, az is pakisztáni!

Beatrix, boldog szülinapot!

Az a torta... ahhh... nyálelszívó szükségeltetik!

floranan
 
 


Jaaaah, és megkezdtem utolsó munkahetemet!!! :D 8)

floranan
 
 


Sziasztok!

Bex, nagyon jól nézett ki a tortád :)
Beatrix, nagyon boldog szülinapot kívánok neked :!:

Süti, a te sütijeid is nagyon jól néznek ki :)

Brumi, köszi.

Floranan, Lina, kitartás, már csak pár nap :lol:

Csajok, jó kis fogyókúra ez a megfázás :lol: Na jó, csak vicceltem, múlt hét hétfő óta nagyon odafigyeltem, hogy mit eszem, és két dekával vagyok most könnyebb, mint két hete 8) Ennek azért örülök nagyon, mert az elmúlt több mint egy hónapban minden héten feljött egy kiló, és már kezdtem bepánikolni, hogy mi lesz itt még a végéig (nem szépészeti okokból, picúr miatt).

Dorka, gyere, ha hazaértetek a kórházból :!:

Kata, Aranynapékkal hál Istennek minden rendben van. Puszil mindenkit (múlt hét végén sms-eztem vele).

Süti, nagyon édesek a kis rucik :wink:
Vendég
 


Minimálisat táncoltam.... csak lassút... :) egyszer bepróbálkoztunk egy gyorsabbal is... de nem bírtam... az is lassúra sikerült... zenétől függetlenül.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Móka aug. 22-én lagziba menni... nem irigyellek... :) akkora már elég nehéz lesz a mozgás.... :?

Mi még esélyesek vagyunk egy aug. 1-re... de az még nem biztos.... :)
vikiviktor
 
 


Lagzi, jól hangzik! :wink:

Nekem szept. 4. lesz osztálytalákozóm, mondtam a lányoknak, ha rajtam múlik, megyek, de nem biztos, hogy lesz már beleszólásom 8) :wink:

floranan
 
 


Na, sziasztok Lányok! :) Előkerültem én is, köszönöm az érdeklődést. :) Minden rendben csak hosszú, mozgalmas hét van mögöttünk, de jó volt nagyon. :wink: Majd írok részleteket is. Most gyorsan végig futottam, hogy kivel mi történt, hát, egy kávé nem volt elég :wink:

Néhány gyors reagálás, és elnézést, ha Mindenkire és mindenre nem tudok. :oops:

Floranan: CsokiBaba gyönyörű :) nagyon gratulálok!

Bibi: sajnálom a diétát, de tényleg nézzük a dolgok pozitív oldalát, milyen csinosan mész majd szülni. :wink: :) Az a gyros pedig nagyon is csábítóan nézett ki. :)
De ugye, jól vagy?

Már nem is tudom ki mindenki képeit láttam a vásárlásokról (Kata05, Bibi, Süti) de nagyon ügyesek vagytok. Kezd lelkiismeretfurdalásom lenni, mert én sehogy sem állok. De mindig jó hatással vagytok rám, mert összekapom magam. :wink:

Kriszti: üdv. újra itthon. Nagyon örülök, hogy jól sikerült és az idő sem rontotta el a nyaralásotokat. :) Jók a fotók. És hogy mekkorák a gyerkőcök, Gergő, Vica??!! Hihetetlen!
Lélekben Veled vagyok, én is gőzerővel mosok, romeltakarítok. :?

Beatrix: Nagyon Boldog születésnapot!

Engem is Julcsi faggatott a múlt héten: anya, mire vágysz, mit szeretnél a szülinapodra? ... aztán kicsit később: "anya, Te vagy a legjobb anyuka" - pedig nem akart semmit :wink: ... aztán folytatta "... az egész országban, nem, egész Olaszországban, sőt az egész bolygón" ... azt hittem megzabálom. Mondtam neki, hogy ennél jobb ajándékot nem is kaphatnék tőle, mire ő rátett még egy lapáttal .... "tudom, hogy a szeretet a legszebb ajándék" ... :) azt hittem elbőgöm magam ... :)

Viki: meglestem a fotókat. Nagyon csinos voltál/vagy. :)

Móka: még nem küldött mailt apa titkárnője, de azt hiszem ma és holnap még szabin van, de szerdán rácsörgök és jövök az infóval, ha addig nem késő. :)

Megyek teregetni, új mosást indítani, ránézni a kapuszerelőkre :evil:
aztán jövök és mesélek, hogy merre jártunk. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Tünde, nekem Accu-Check Active-ot küldött a Mindenható.
Erika, nem akarok még azon is izgulni, hogy nem pontos a mérő. A csíkok dobozán van egy ellenőrző pöttysor, azt is meg szoktam nézni, a lényeg szerintem, hogy ne menjen nagyon föl, se nagyon le. A vizsgálatokkal meg törődjenek az orvosok. A legboldogabb terhességem az volt, amit a 16. (!) héten vettem észre, és csak a legvégén voltam hastapogatáson és semmi más vizsgálat nem volt.

Most egyfolytában azon töröm az agyam, hogy miért vannak a komplikációk (mit nem tudtam megemészteni az előzőből, mit nem tudok feldolgozni - van már jó pár dolog).

A múlt héten végül nem pofozkodtam. Most hét gyerek van itthon, kimenni nem lehet - fülledt meleg, éget a nap - egyfolytában veszekszenek.

NA, szép napot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Na, szóval: :)

A hét első felében Villányban voltunk, de talán erről írtam, egy nagyon jó ismerősünké ott az egyik borászat, náluk jártunk vacsorán és egy nagyon jó kis borkóstolós estén, meg - ha már ott voltunk - meglátogattuk a Bock Pincét is. :) Természetesen szigorúan tanulmányút volt :wink: , mert így el is tudtam készíteni néhány mélyinterjút a szakdolgozatomhoz. :)

A csütörtök szigorúan a munkáé volt, péntek reggel viszont a kórházban kezdtem, vizsgálat, volt, UH ... a kiscsaj nagyon szépen fejlődik, minden teljesen rendben :) csak éppen fotót nem sikerült ezúttal jót csinálni :( de ez legyen a legnagyobb baj. 4 hét múlva kell újra mennem, július 24-én, már most nagyon várom. :)

A barátnőm elutazott 2,5 hétre a nagyobb gyerkőcével, aki ősszel iskolát kezd a tesójához Ausztráliába és itt maradt a kisebbik gyermek, aki Julcsival egyidős, együtt is járnak oviba, sőt .... hát bevallom ... ők azt mondják, ez szerelem ... :oops: :) :wink: Megígértük a gyerkeknek, hogy elvisszük őket a hétvégére a Balatonhoz. Pénteken már én hoztam el mindkettőt az oviból és Vilike is itt aludt nálunk. :) Gondolhatjátok, hogy este 10-kor még ment a pusmogás és nevetgélés. Aztán reggel arra ébredtem, hogy zizeg a fogkefe, nyikorog a szekrényajtó, de képtelenek voltunk még kikelni az ágyból, kb. negyedóra múlva ránéztem az órára, 4:30-at mutatott :roll: ... Ők még nem ismerik az órát, felébredt az egyik, gondosan felkeltett a másikat is, széthúzták a függönyt, és miután világos volt megállapították, hogy már reggel van ... :? Na, hát így indult, aztán irány Füred, betettük mindent, fürdőcuccok, két bicikli, gumicsizma, esőkabát, mindenre felészültünk, hálózsák, mert hogy hajón aludtunk. :)
Nem tudtuk, hogy pont most van Füreden a BalatonBikeFest, de nagyon jó volt, mert nemcsak sok ember :roll: hanem rengeteg jó program is volt. Volt egy ún. WaterJump verseny is, ilyet én még nem láttam, a vízre építettek egy nagy ugrósáncot, jó magas és meredek volt, és arról ugrottak be snowboarddal, mountinbike-kal, síléccel ... odaálltunk hajóval és a vízről néztük, aztán szél híján keveset, de vitorlázni is tudtunk, tettünk egy nagy biciklitúrát is, a gyerekek mindkét nap úsztak a Balatonban is, pedig én bele nem mentem volna semmi pénzért, olyan hideg volt ... :roll: Szóval, nagyon jól érezték ők is, mi is magunkat és persze hullafáradtan érkeztek haza. Tegnap sietnünk is kellett, mert egy barátunk meglepetés születésnapi partijára kellett szigorúan pontban 6-ra érkeznünk, de sikerült. :)

Na, hát ezért tüntem el kicsit ... de ma ki sem mozdulok itthonról, mosok, takarítok, pakolok ... ja, és az autóm is szervizben, úgyhogy ha akarnék, sem tudnék nagyon messzire menni. :wink: De remélem, estére meglesz.

Bocsánat, hogy ilyen jó hosszú voltam, de most csak úgy jött belőlem ... szerencsétekre lejárt az újabb mosás, úgyhogy megyek :wink:

Ja, majd teszek fel néhány fotót.

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!!

Beatrix: Boldog születésnapot!!!

Ma voltunk védőnőnél. Nálam megnézte a szokásosat, (vérnyomás,súly) a lánykánál megcsinálta a 2 éves felmérést.

Osztálytali: sajna nálunk idén nem lesz,mivel én szoktam szervezni. Kaptam 1-2 mailt (mikor lesz), de mivel csak a segítségemet ajánlottam fel a szervezésben, valahogy elfelejtettek visszaírni. Hááát igen, így egyszerűbb. Majd jövőre.

Nekem azt mondta a Dokinéni, hogy ne egyek sok dinnyét és szőlőt,mert nagyon megdobja a kicsit. Hallottatok erről valamit?

Kicsit szomorka vagyok,mert ma meghalt a kedvenc halam. :cry: :cry: Holnap viszont mi is útra kelünk nyaralni!! :) Már nagyon várom. A lánykánk 2 napig az úszógumit nyúzta. (úgy kellett elcsenni, hogy le tudjuk engedni.)

Süti: ha jól emlékszem te voltál a józsefvárosin. Nem láttad esetleg, hogy árulnak-e úszógumit, strandcuccot? Amit vettünk kicsit nagy lett. :(( A biztosnágit viszont nem akarja felvenni. Tescoban és társaiban viszont csak nagyok vannak. Már nincs más ötletem.

spickey
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?