Új privát üzeneted érkezett!

Márti,
Ez nagyon jó hír, GRATULÁLOK!!!! :lol: :lol:
És mekkora lehet a pici???Véletlen volt, vagy azért számolgattál egy kicsit??? :wink: :wink: :wink: :wink:
Tesztedet nem akarod feldobni???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Hát, én azt mondom, nincsenek véletlenek! Ciklus 20. :shock: napján hogy lehet már peteérés (így :lol: )? Ráadásul óvszer is volt a dologban, tekintve, hogy kb. 3 év múlva akartunk volna próbálkozni...de az óvszer fordítva került fel (szegény férjem fogta a fejét utána) és még akció előtt le is csúszott, amit meg nem vettem észre se én se Ő, tekintve, hogy szupervékonyat szoktunk használni. Elvileg vasárnap lesz 4 hetes, de sok tünet jött, nem vártam a teszteléssel...és, hát egyértelmű...felrakni nem tudom, mert a gép a férjemnél, Ő meg Olaszországban...

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti,
Hát igen, tényleg véletlenek nincsenek. Így kellett történnie, babóca nagyon akart jönni. :lol: :lol: :lol:
Tényleg nagyon örülök nektek, és most már jó lenne, ha mindenki bebabásodna. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti gratulálok!
Tényleg beelőztél mindenkit és remélem megtörted a negatív folyamatot! :lol:

Judy, nálatok mi újság? Elég ritkán jössz. Leköt a 3 gyerkőc gondolom.

Gina most, hogy nincsenek a nagyok itthon, szinte kezelhetetlen. Folyton hisztizik, sokszor az agyamra megy már. :(
Éjjelente is fent vagyok vele legalább 3x. :( Lehet, hogy ezért nem esem teherbe, mert nappal is csak vonszolom magam a fáradtságtól. :shock:

Nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz sem, de ami a legrosszabb az egészben, hogy nem is nagyon érdekel. :(

Na, eléggé kikeseregtem magam, megyek porszívózni! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Márti!

Nagy-nagy Gratula!!!!Annyira örülök nektek!!!! :wink: :wink:
Apa tudja már vagy megvárod míg hazajön?

Yusz!

Én is úgy érzem hogy nem sikerült :( :( nem tudom miért de ezt érzem...ez a rohadt barna is erősödik :( olyan "mindjárt megjön "érzésem is van:(


A hőm még mindig 37,03...de max 1% esélyt adok csak már...

Nem baj,én úgy fogom fel hogy kellett ez a két hónap míg kitisztul a gyogyi és kövi hóban sikerülni fog!!

Az a sors fintora hogy pont akkor leszünk nyaralni amikor a kövi hónapban tesztelnem kell majd.....és hozzátartozik a storyhoz hogy anno Olikával is ott teszteltem és ott tudtuk meg hogy Olika kopogtat..és most is ugyanott fogunk nyaralni :wink:

Remélem tényleg Márti elindítja már a zebrásodást!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Képzeljétek, hányingerem van, kiszakad a hasam alja és a medencecsontom, ez nálam a pé jele, kiváncsiságból csináltam egy LH-t, nem szoktam délelőtt csak este és pozitív lett. :lol: :lol:
Szerintem estére már a teszt csík erősebb lesz mint a kontroll úgyhogy apa ma este nem menekül, bármennyire is fáradt lesz. :lol: :lol: Ilyen még nem volt, hogy a 12. napon pozi tesztet pisilek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Panny,
Emlékszel, hogy amikor Barbika érkezett én is csak 1% esélyt adtam???És mégis jött a kis angyalka. :lol: :lol: :lol:
Ha esetleg nem jön össze, nem gondoltál még arra, hogy elmenj dokihoz a barnázás miatt???
Yusz,
Mi ez a negatívizmus??? :lol: :lol: :lol: 3 babás már van, négyeske is jönni fog hamarosan. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, nekem is a 12. napon lett pozitív a pé-m. Nem is igazán értettem. Általában 14-16 nap volt idáig. Mármint 3 gyereknél.

Sajnos a negatívizmus napok óta kerülget. És tényleg nem foglalkoztat, hogy mostanában összejön-e a baba vagy sem.
Most teljesen átfordultam, már nem figyelem magam, nem magyarázok be érzéseket és jeleket. Egyszerűen, élem a mindennapokat különösebb várakozás nélkül. :roll:
Fura, de nemrég még be voltam sózva, hajtottam volna a napokat. Most meg semmi. :(

Én is nyaralás alatt tudtam meg Ginucit. :wink:

Panny, csak a barna erősödése ami aggasztó. A terhesség első 3 hónapja meg végig olyan "mintha megjönne" érzés. Szóval az nem biztos, hogy rossz jel. :roll:
Milyen fogi gátlót szedtél? Én Yasminelle-t, régen meg Marvelont. Ez utóbbi nem borította úgy fel a hormonháztartásom, mint a Yasi, pedig ez állítólag kevesebb hormont tartalmaz... :shock:
Mégis átkavarta az egész ciklusomat. Régen 34 napos volt és eltartott 5 napig a vérzés, most épphogy megérem a 28-at 3 nap a vérzés (de jó erős), barnázás nekem mindíg volt a vérzések előtt 1 nappal, most már 3 napig is tart. Arról nem beszélve, hogy 12. napon pé? :shock: Abszurd. Nem is csoda, ha nem jön a baba. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!
Márti! GRATULÁLOK!! :D:D:D
Jaj de jó! :)
20. napon pé, meg 12. napon pé... érdekes, de reményt ad, hogy van ilyen is, ugyanis én épp a 14. napon vagyok és SEMMI! Remélem, minden ok!
Remélem, most már tényleg szépen jönnek a poz. terhestesztek sorban!
Megy valaki valahova ebben a hülye esős időben hétvégén? Tiszta kaki hangulatot áraszt!
Vendég
 


Köszi, Lányok!
Aranyosak vagytok! Apa hazaért, már Ő is tudja...vakarta a fejét, de tudja, hogy Ő volt a hunyó! :lol: És örül ám, csak még fel kell dolgoznia az eseményeket! Most hozza haza az "új" nagy autónkat, ami 7 személyes. Hamarosan meg is töltjük! ja és mielőtt elindult érte, közölte, hogy amennyiben 2 baba lakik a pocakban, hát hamar megválunk ettől a kocsitól és veszünk egy kisbuszt... :lol: :lol: :lol:

Tényleg, Panny, milyen az új kocsi?

Márti
borossné becz márta
 
 


ez jóóóóóóóóóóóóóóóó :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Mindenesetre a férjem nyálmintája ugyanúgy néz ki, mint az enyém. Az meg, hogy méhnyaknyákot sikerül-e szereznem, vagy valami mást, számomra nem derül ki, mert az megint máshogy néz ki, sokkal több amőba látszik, és összeragadva egymáshoz.
Azt nem értem, hogy ma este óta már szinte mensi-szerűen fáj a hasam alja, és bal oldalon szurkál. Akkor miért nem mutat a mikroszkóp még semmit? Vagy esetleg nálatok is így van, hogy az előző nap jelentkezik? Mármint a pé-szurkálás és fájdalom.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Vendég
 


Vivi!

A biztos ami biztos kapd el apát ezekben a napokban :lol: :lol: :lol:

Nem akarod kipróbálni az LH teszteket?Az talán egyszerűbb.Itt a babaneten lehet nagyon olcsón rendelni egy lánytól(Esthajnalcsillag).

Márti!

Kedden vesszk át a kocsit..már nagyon várjuk.És a tiétek milyen?

Egyébként nálunk apa már most kisbuszt vett volna legszívesebben csak elég drágák.

Képzeld már 4 leendő iskolatárs is a webtáskától rendelt Hama táskaszettet.Kaphatnál már jutalákot is mert tőled jött az info :wink: :wink: :wink:
Tesóknak már mondtátok az újabb jövevény érekézését?Vagy még korai?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt!

Hát csajok csak nem bírtam ki és este csináltam egy 10-es HCG tesztet és ma reggel meg egy 25-öst.És hát igaz hogy még halványak, de POZITÍV!!!

Még nem merek örülni csak ha jó erős két csíkos lesz ...meg a barna is van még....bár eddig mindig volt,de akkor is kicsit aggaszt...a barinőmtől már beszereztem Utrogestan kúpot is.

Ti vagytok az elsők akikkel tudatom(persze apán kívűl)...sztem nem is mondom senkinek amiíg nem lesz tuti.

Szal ,lehet hogy Mártival megint egy időben szülünk? :lol: Csak mert a nagyfiaink között is 1 vagy 2 nap van(ráadásul akkor még ugyanabban a kórházban is szültünk :wink:)

Márti!

Tényleg,te mikorra számoltad ki a várható szülést?Nálam márc.08(nő napra :wink: )

Szal még csak halkan örülök :oops: :wink:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 60800_.png

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Hurrá........... :lol: :lol: :lol: :lol: Halkan, de gratulálok nektek. :lol: :lol: :lol: Utrogestan jó ötlet, ártani nem árt.

De jó neked, most egy kicsit irigy vagyok. :lol: :lol: Remélem most már mi is követünk titeket. :lol: :lol:

Tesztet majd tedd fel, ha tudod.

Ma visszük a fiukat anyóshoz, így nem leszek, meg nagyon holnap sem. Most apára koncentrálok. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj Panniiiii!!!
Nagyon halkan jajj de jóóóóóóóóóóóóóó! Psssssssssssssssszt!!!!! :D :D :D :D :D tényleg úgy feldobnak a tesztjeitek!!! Remélem, követünk Titeket hamar!!! :D:D:D:D:D:D
Nekem még most se mutat semmit a mikro, pedig már rendesen fáj a hasam, olyan érzékeny. Kezd a dolog idegesíteni. Na mindegy. Ha most nem lenne mikroszkópom, 100%-ra azt hinném, pé-m van! Azért ez fura! Mert akkor meg mitől érzékeny? Hát ha nem leszek most babás, lehet veszek olyan tesztes formulát! :oops:
Na mi kicsit elmegyünk kirándulni, csak az eső ne essen.
Ja, lesz 1 hónapig egy 9 személyes autónk (Ford Transit) és egy 7 személyes Volkswagen Sharon-unk (a férjem főnökéé, elutazik USA-ba és nála teszi le az autókat)! Lesz időnk gyakorolni -hehehehehe.
Vendég
 


A mienkre meg még várhatunk, venni veszünk, de tuti nem mai csirkét! Opel Zafirára gondoltunk.
Vendég
 


Vivi!

Azért mert nem mutat a mikroszkóp semmit,szal azért ki ne hagyjátok az akciókat :wink: :oops: Szal kapd el apát!!!!

Jó kirándulást!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Végre, csak érkeznek azok a kétcsíkosak. :wink:

Vivi!
Próbálgasd csak a mikroszkópot. Ki kell kísérletezni, hogy mennyi nyál kell rá. (Pl. szerintem nem elég megnyalni, több kell.) És amíg szárad, ne nézegesd, ne mozgasd. Az sem 5 perc, inkább negyed óra. Na meg ne közvetlen evés-ivás, fogmosás után nézd. Előbb-utóbb lesznek ott páfrányok.

szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok, hazaértünk. Szép volt, jó idő volt. Kivagyunk, mint a liba. És a kétéves lányom, Petra nem aludt egész nap semmit a kirándulás miatt!!! :o
Megpróbálok akkor rétegesebb nyálat tenni rá, mert ma mégjobban érzem a pét (15. nap) és mégse láttam most se semmit! Segítség, de béna vagyok!
De ugye jól gondolom, ha nem lenne pé, nem is fájna???
MÁr biztos fárasztónak találtok...
Vendég
 


Hát sztem is esélyes a pé ha fáj..nekem is most érezhetően fájt a pé-m...míg az előző hónapban egyátalán nem éreztem :?

De csak azt tudom ismét javasolni hogy rendelj ilyen LH tesztet mert sztem sokkal egyszerűbb kezelni.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Egyébként ki nem hagynám az estét! Megbeszéltük, hogy a 12-17. napokon minden nap... :oops: :oops: :oops:
A cél érdekében mindent!
Vendég
 


Panny, Márti nagy nagy gratula nektek!!! :lol:
Úgy irigyellek titeket :oops:
A többieknek hajrá, remélem mindenki két csikos lesz már ezután :wink:

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Vivi!
Még valami a mikroszkóphoz....
A korongot forgatva az üveglapocska egész területét át kell nézni, mert lehet, hogy csak az egyik része páfrányos.

Hajrá! :wink:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


sziasztok,

Tegnap elvittük a srácokat anyóshoz. Lehet hülye vagyok, de hazafele az úton elkezdtem pityeregni. :cry: :cry: :cry: Olyan rossz érzés ott hagyni a gyerekeket, pedig vártam, hogy lesz egy kis pihi nekem is, de mégis............ :oops: :oops: :oops:

Este elmentünk apával kajálni, degeszre ettük magunkat. Nem is tudom mikor voltunk el valahol utoljára. Utána meg tettünk az ügy érdekében. :wink: :wink:
Viszont amit nem értek, hogy tegnap este már negatív volt az az LH teszt amit szoktam venni, ami olyan mint Panny-é, viszont a hőm mára sem ment fel, ezért ma reggel csináltam mégegyet, ami más fajta, mert az előzőek elfogytak. Ezt a Müllerben vettem, szintén ilyen vizelet csík, az meg mág mindig pozitív. :shock: :shock: :shock: Szóval fogalmam sincs mi van most. Délután csinálok mégegyet, és a biztonság kedvéért még ma is együtt leszünk. Aztán ha holnapra sem megy fel a hőm, akkor folytatom az LH-zást, mert lehet nem repedt meg a tüszőcske. :roll: :roll: :roll:

Panny,
Hogy érzed magad???Ma is csináltál tesztet???Mutizd meg nekünk, légyszi, légyszi. Imádok pozi teszteket nézegetni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny!

Na de jóóóóóóó!
Remélem, megy a barnázás a csudába, pihengess, amennyire a srácok hagyják!
És igen! Szüljünk együtt!!
Hát Te, én nem tudom...majd most megnézem, a babanet kalkulátora mit dob ki, már pár helyen néztem, azok szerint március 6. a napja (viszont én durván 1 héttel a kiíráshoz képest mindig előbb szültem). Csak azért nem értem, mert hiába írom be, hogy 33 napos a ciklus, csak 1 napot ad hozzá ahhoz képest, mintha 28 napos ciklussal számolnám. Pedig úgy tudom, hogy ahány nappal hosszabb a ciklus a 28-nál, annyi napot kell még +ban hozzáadni, hisz nyílván a peteérés is néhány nappal későbbre csúszik...szóval, nekem május 26-án jött meg, viszont a babó június 14-én fogant meg, a ciklus 20-21. napján. Úgyhogy szerintem nekem elvileg márc. 10-11-én kéne szülnöm...na mindegy, majd doki bácsimmal kiokoskodjuk! :lol:
Egyébként én sem a MÁV/ÁEK-ben szülök már, dokim átigazolt a Kútvölgyibe,ahol tuti a szülészet meg a gyermekágy, viszont privatizálják januártól és nem tudni mi lesz? Na, majd megkérdem a dokit. De több 100.000-et nem vagyok hajlandó kifizetni, bármennyire is nem akarok másnál szülni (nagyon nem )!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!
De jó lenne követni Titeket! Eddig a bal oldalon szurkált 2 napig, most meg a jobb! :shock: Nem értem én ezt.
Apjuk meg már besokallt, annyit nyaggattam! Hát... remélem, a kiskatonák legalább 2 napig tényleg célt érhetnek! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


sziasztok,

Végre felment a hőm, legalább a tüszőrepedés miatt nem kell aggódnom. Mi mindent megtettünk az elmúlt pár napban. A többit a sorsra bízom. Most már csak várni kell. :lol: :lol: :lol:
Együtt voltunk szerdán, pénteken,szombaton és még tegnap délután is amikor Barbika aludt. :lol: :lol: Ha ennyi akció után se lesz semmi, akkor nem tudom mit gondoljak. :oops: :oops: :oops:

Panny,
????????????????????????Hol vagy????Tessék jönni, kiváncsi vagyok a tesztecskédre, meg arra hogy hogy vagy. :lol: :lol: :lol:
Vivi,
Nem lehet hogy rossz az a mikroszkóp???Azért a szúrkálás jelent valamit. Szerintem vegyél inkább LH tesztet, sokkal megbízhatóbb és nem kell ennyit idegeskedned. :lol: :lol: :lol:
Márti,
A lényeg hogy babás vagy, az meg hogy mikor érkezik a világra mellékes. :lol: :lol:
Hányinger, egyéb tünet???? :lol: :lol:
Yusz,
Veletek mi a helyzet???Hányadik napon van???Mit gondolsz??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Judy, kapisgálom, hogy ha kb a középidő után felmegy, akkor volt pé a ciklusban ugye? És ha nem megy fel, akkor nem volt?
Nagyon jól alakul nálatok is akkor a dolog! Nálunk ha kiskatona tényleg képes kibírni 2 napot, nyert ügyünk van... de ha nem...
Egyébként olvastam ilyet, hogy vannak hibás mikroszkópok! :evil: :evil: :evil: :evil: nem tudom, mit gondoljak. MIndegy, majd kiderül. Ja és elvileg ma megyek nőgyógyászhoz, mert rákszűrésen erősen esedékes megjelennem. Már csak az a kérdés, odaérek-e időben. Férjemtől függ.
Vendég
 


Judy!

A hányingert-hányást nagyon nem várom, sajna a 4. hónap végéig brutál hányós vagyok, úgy a 7. héttől. Napi 8-10 rókázás simán, jó esetben a vacsi bennem marad, de Kamillánál még a folyadék sem nagyon, csek szopogatott jégkocka formájában...ja és még a Canada dry jó volt, a gyömbétrartalma miatt. Akkor már ígérgették nekem a dokik ay ambuláns infúziót... totál ki voltam száradva és még rém fáradékony is voltam ettől! Érdekes, hogy a tejem viszont nem apadt el, végig syoptattam a hányós időszakot! Most még örülök, hogy tudok főzni-enni!
A mellem feszül már 2 hete, pedig még intenzíven szoptatok. Meg köhögni már csak felhúzott lábbal megy fekvésben, különben éles szúrás a bünti (egyébként ezért vagyok már biztos a babában múlt hétfő óta, ilyet csak terhesen érzek)!


Van valaki aki csepeli, ugye, Lányok? Toxoplazmához le tudják venni a vért a csepeli sztk-ban? S.O.S kéne tudnom!

Jaj, sokgyerekes társak! Ti hogy oldjátok meg a vasalást? Egyszer még a vasalnivalóba fogok belefulladni tuti...

Panny!

Tessék már jönni!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Nahát mennyi minden történt a hétvégén!
Panny, nagyon nagyon örülök neked és gratulálok!
:lol: :lol:
Légyszi jelentkezz és mesélj, hadd örömködjünk!
Úgy látszik, Márti megtörte a jeget és elkezdünk babásodni!! :lol:

Judy, a 18. napon vagyok és nem merek semmit érezni. Igaziból szurkálgat a hasam, de nem figyelek oda rá.
Nem merek, hátha megint csalódás lesz. :roll:
Mi is kihasználtuk az időt apával. Nekem először múlt hétfőn (11. nap) páfrányozott, aznap és előtte való nap volt akció, majd szerdán, (akkor már nem volt páfrány) és ráhúztunk még pénteken és tegnap. Mit lehet tudni, ugye? :lol: :lol:
Hátha hülye a mikroszkóp és rosszul tudja! :lol: :lol:

Vivi kedves, igaza van Boeskének. A mikroszkópot tessék körbe- körbe nézegetni, várni a nyál száradással kb negyed órát, és az ujjaddal összenyomni ahol a pötty van! Hidd el, előbb utóbb sikerül. :lol:
Én is mutogattam a páromnak a páfrányokat, sosem látta. Ő csak pacákat látott. Aztán addig forgatta és nyomogatta a közepét, amíg ő is észrevette. Nem nehéz, csak rá kell jönni a nyitjára.

Én olyan csajszit ismerek, aki 3 hónapon keresztül nem látta meg a páfrányt, ki akarta dobni, majd kiderült, hogy tényleg nem volt peteérése.
Ha úgyis mész a dokihoz, említsd meg neki.

Judy, tudom mit éreztél amikor elvittétek a gyerkőcöket. Én a mai napig elszoruló torokkal adom át, pedig már nagyok. És alig várom, hogy hazajöjjenek. :D

Hétvégén a balcsin voltunk, olyan augusztus utolsó hete érzés volt. Üres part, üres vendéglátó helyek, elsétáltunk az éttermek előtt és ha nem vagyunk elég ügyesek szó szerint berángatnak, hogy együnk ott. :shock:
Hihetetlen, de régen még átnéztek az egyszerű magyar embereken, csak az számított, aki németül karattyolt. Most meg jöhet bárki csak fizessen...
Kihalt játszóterek, fújt a szél, meg is bántam, hogy elmentünk.
De fehérváron integettem Judynak, remélem látta! :lol: :lol:

Jók legyetek, sziasztok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Márti!

Én csepeli vagyok, de dunsztom sincs, hogy leveszik-e. Telcsi számot tudok mondani az sztk-hoz, szerintem megmondják.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Márti,
Hát nem semmi nálad ez a hányós korszak. :oops: :oops: Nerm csodálom, hogy akkor nem várod. Nekem szerencsém volt. Mind a 3 gyerekkel kb a 6-8 hét között voltam hányingeres, hányni nem nagyon hánytam, inkább csak kerülgetett. Utána mintha elvágták volna. :lol: :lol: :lol:
Én nem éreztem semmiféle jelet egyik gyereknél sem. Csak nem jött meg, és a tesztből tudtam meg hogy terhes vagyok. :lol: :lol:
Hát..........lehet ciki, de én nem vasalok.Apa pólós, fiuk is, így azokat nem vasalom, úgy teregetem, hogy szépen kisimuljon. Csak ha megyünk valahova, ahova ing kell, akkor veszem elő. :oops: :oops:
Yusz,
Az tuti, hogy most nagy szívás a vendéglátósoknak ez az idő. Bár, lesz még kánikula, de azt mondják ilyen lesz az egész nyár. Hol esik, hol kánikula. :oops: :oops: :oops:
Azért kicsit kikapcsolódtatok. :lol: :lol:
Dani már tegnap este nyafogott, hogy haza akar jönni. Ő nagyon anyuci segge vége(bocs, de ez az igazság). Nagyon megsajnáltam, ha ma este is szomorú lesz, akkor kedden hazahozom. Erőltetni nem akarom. Azt mondta nagyon hiányzik neki a "kis buba" így hívják a srácok Barbikát. :lol: :lol: :lol:
Akkor még 10 nap amíg kiderül, hogy van-e valaki a pociban vagy nem. :lol: :lol: :lol:
Jó lenne most már mi is csatlakoznánk Mártihoz és Pannyhoz. :lol: :lol:
Vivi,
Jól tudod, ha felmegy a hő középidő után akkor volt tüszőrepedés. A hő a progeszterontól megy fel, amit viszont a szervezet akkor termel nagy mennyiségben ha egy tüsző megreped. :lol: :lol:
Szerintem kiváncsiságból mérj egy reggeli hőt min 5 óra alvás után, és ne mászkálj ki pisilni éjszaka. :lol: :lol:
Panny,
Hol vagy már????Beszart a gépetekl vagy elmentetek valahova pihizni??? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hali!

Itt vok-itt vok csak elég zsúfolt volt a hétvége..Apukám László és most ünnepeltük a névnapját,közben kertészkedtem is,takarítottam..szal ilyenek..

Azóta csináltam több tesztet is és igaz hogy lassan de határozottan erősödik a csík :lol:

Barnázás egyenlőre megszűnt..nekem mindig így szokott..a terhesség elején barna,aztán elmúlik,aztán 2-3 héten belül megint egy kicsit jelentkezik.Már nem ijedek meg laglább :wink: Elkezdtem az Utrot reggel -este 1szemet.Nálam már van egy kis hányinger,de még koránt sem olyan mint ami lesz...Olikával volt a legdurvább,egész nap szinte ingerem volt és hánytam is(szal Márti megértelek!!)a melleim feszülnek és a hőm fennt van(még mindig mérem :oops: :wink: )

Nem tudok képet tenni mert hiába fotózom le a tesztet szinte semmi nem látszik a képen...pedig annyira nem szar a gépünk de mégis ez van :?

Holnap végre átvesszük a kocsit!!Már nagyon várom!!

Anyunak csal el mondtam..nem bírtam ki hogy neki ne...apu még nem tudja...Ja és a legjobb barinőm is tudjamaki a lombikos és épp 20 hetes terhes ő is :wink:

Nagyon drukk hogy ti is kövessetek lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én se nagyon vasalok csak ha úgy látom hogy nem sikerült szépen simára kiteregetnem :wink: én is csak általában akkor ha épp valahova megyünk és ki kell öltözni :wink:

Panni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panny 2009.06.29 14:12-kor.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Márti! Igen, ahogy írtad ezt az éles szúrkálást, az tényleg nálam is egyértelmű jel volt már nagyon az elején, ahogy vissza emlékszem!
Gyömbérrel kapcsolatban, lehet kapni őrölt gyömbért. Lehet, Te tudtad, de én csak most fedeztem föl :oops: :oops: :oops: csak gondoltam hátha nem tudod, de talán ha beleteszed pár kajába, vagy italba vagy mittudomén, talán segít!
Vasalást ne is mondd, de tudjátok mi nagyon nagyon jó? Igaz nekem nincs, de egy barátnőmnek, aki 4 gyerekes, van.
GŐZÁLLOMÁS! Keressetek rá. Valami hihetetlen. Egyet húzol a nadrágon és az egészet (az egészet!) kivasalja. 8 rét hajtod a lepedőt és sima az egész. Persze a szép kockákat leszámítva :roll: :D szoval valami hihetetlen gyorsan lehet vele haladni. sajna az ára borsos.... de szerintem sok pénzt megér egy 3-4 gyerekes családban!
Vendég
 


Yusz, akkor mi közel vagyunk egymáshoz, nekem a 17. nap. Tudjátok mit vettem észre? Tegnap már kezdtem örülni, hogy olyan szálkás valamit véltem látni. Erre jobban összenyomtam, és amőba lett belőle! :oops: :oops: :oops: :D :D :D már röhögök magamon!!!
Azért nézegetem naponta többször. De mit említsek meg a dokinak? Hogy vettem ovus mikroszkópot és nem látok semmit??? :lol: :lol: :lol: de azt mondani fogom, hogy akarunk 4. babát, mert rá fog kérdezni, hogy mi lett a gyógyszerrel. Kíváncsi leszek, milyen arcot fog vágni! 8)
Vendég
 


Szerintetek... ha legutóbb a 14. napon voltunk együtt, és a 14-16. napig éreztem szurkálást, tegnap a legjobban, akkor kiskatonáktól várhatom, hogy célba értek még? Ugye nem csak egy napig élnek, hanem 2?
Ja és ma már feljebb van a hőm.
Vendég
 


Vivi!

Kiskatonák akár 2-3 napig is bevetésre készen várakozhatnak ott bennt :wink: Ha minden igaz nálunk is így volt és remélhetem hogy ha így gondlokom akkor csajszi lesz!Mert az én hőm is csak hétfőre ment fel és mi utoljára vasárnap délben voltunk együtt..szal a tüszőrepedés általában hajnalban törénik és a fiú kiskatonák max 3 óráig élnek..szal nálunk is sztem csak a lányok várakozhattak vasárnap déltől hétfő hajnalig.Nem voltam túl bonyolult??!! :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Húúú! A fiúk csak pár óráig??? DE NEKEM MÁR KÉT LÁNYOM VAN! Na sebaj! Mondjuk úgy terveztük, hogy a negyedik fiú legyen. Mindegy már, csak legyen!
Voltam dokinál. Hogy én hogy utálok nőgyógyászhoz járni, ha nem vagyok terhes?!?! Te jó ég! Levette a kenetet a rákszűrésre. Hát, vihettem volna a mikroszkópot magammal, és megkérhettem volna, hogy ha már kenetet vesz, adjon már kicsit belőle, mert hátha rosszul veszem magamnak, amikor a pé-t nézném.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Megkuksizott uh-n is, azt mondta, minden ok, cisztám nincs. No szóval, legalább e téren minden ok.
Vendég
 


sziasztok,

Vivi,
Örülök, hogy minden rendben volt uh-on. Rákszűréshez is drukk, biztos az is jó lesz. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Te aztán jól eltűntél szombat óta. :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy szépen erősödik a csíkocska, remélem most már tényleg kislány lapul a pocakodban. :lol: :lol:
De jó, hogy szépen múlik a barnázás. :lol: :lol: Minden rendben lesz.
Majd ha már jó erős lesz a 2.csíkocska akkor tegyél képet lszi. :lol: :lol:
Mára már új autó lesz???Hát mi nem tudom hogy fogjuk megoldani, sajna a mienk nem sokat ér, így nem hiszem hogy bárhol beszámítanák. :roll: :roll: De egyenlőre mág baba sincs. :oops: :oops: :oops:
Egyébként már akartam kérdezni, hogy neked pé-kor mennyi nyákod szokott lenni???Sok, kevés, vagy közepes mennyiségű. Én arra gondolok, hogy esetleg nincs megfelelő minőségű pé-em, mert Barbika előtt sokkal több szokott lenni, most meg nincs olyan sok.
:roll: :roll:
Anyud mit szólt????Az enyém dobni fog egy hátast, az tuti. :lol: :lol: :lol:
Dokihoz mikor mész???Vonalzót nem teszel négyeskének??
Yusz,
Hát nem tudom mit csináljak. Danika tegnap este is nyafogott, hogy haza akar jönni, de anyós azt mondta,hogy napközben meg jól eljátszik, nincs vele semmi gond. Tanácstalan vagyok. :roll: :roll: Lehet csak akkor van honvágya, ha a hangomat hallja. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Képzeld a mostani pé-kor egyátalán nem volt sok nyákom...még ez is kicsit aggasztott.Szal nem mindig ez a mérvadó.A pé-m meg valahogy onnan tűnt számomra "erősnek"hogy volt egy kis rózaszínes vérzésem,amit már más is írt pé-kor.És eddig sosem volt.

Anyám talán az egyetlen a földön :wink: aki feltétel nélkül és felhőtlenül örül a babáknak,így négyeskének is nagyon!!Tudom hogy egy csomó embertől majd nem a gartuláció lesz az eslő amit hallok...már előre készülök a szép ,finom beszólásaimmmal...engem ne árasszanak el a negatív beszólásokkl,nem??!!Úgy vok vele hogy nem érdekel senki!!Tudom hogy apa örül,a srácok örülni fognak,anyu örül,sztem majd apám is örül az első sokk hatás után :wink: és ez a lényeg!!Amúgy anyám is azt mondta a témáról hogy szte aki ilyenkor elkezdi bírálni a másikat,meg mindeféle közhelyes dumákat lejt(pl:"de bátrak vagytok",vagy "erre a világra",vagy "minek ennyi gyerek")azok mind irigyek,mert szívük szerint ők is még szülnének csak épp a férje nem akar,vagy rossz a házasság vagy valami ilyesmi.Látom előre hogy pl.a tesóm is ilyen lesz...sajna nem rég vált el és már 40 éves..szal mire talál egy másik pasit már nem igazán szülhet.(van már neki 2 azért)

Ma is csináltam egy tesztet és erősödik szépen! :wink:

Megpróbálom a fotót de már a LH-nál is annyit szenvedtem hogy sikerüljön de nem ment...úgy látszik a gépünk nem annyira hipi-szupi,vagy én nem értek hozzá :?

Sztem a doki mentellel még várok 1-2 hetet ...majd akkor szeretnék ha már szívhang is van.
Vonalzót meg még babonából nem teszek..talán a jövő héten :oops:

Miért,hány éves a kocsitok??Biztos azt is be lehet számíttatni,nem?

Igen,ma meg lesz a kocsi,de ezáltal apának kicsit többet kell melózni a magasabb részlet miatt.....ez van :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Hát az autó nekünk is még odébb van. Bár most, hogy kölcsönben nálunk van egy kisbusz... fenébe is, annyira jó sok hely van! :D Igaz 12 éves tragacs már, de nem érdekel. Szívesen megtartanám... Ugyanis előtte Corsánk volt, 3 ajtós! Olyan kicsi, hogy a 3 gyerekülés NEM FÉRT EL HÁTUL EGYMÁS MELLETT!!! Gondolhatjátok!
Na az én anyukám tuti lezsibbad, ha majd összejön a 4. de titokban örülni fog. Csak először jól megijed, majd félteni fog hetekig, aztán utána fog elkezdeni örülni! :D:D:D De mi is 4-en vagyunk. Ráadásul nagy szünettel. Nővérem és köztem van 2 és fél év, aztán 10 és fél év után jött 1. öcsém, majd a másik 21 hónapra rá! Szoval csak ne aggódjon értem!
Bunkó beszólásokra én is gyúrok előre. Csak azt kellene megtanulnom, hogy azokután, hogy nem hagyom magam, ne is idegesítsem magam föl ezeken túlságosan! Sztem a "bátrak vagytok" még a nagyon enyhe. Bár nálam már a harmadiknál is ezt mondogatták! Hahahahaha!
Van a házban egy vén banya. Ő a ház pofája. Mindenki felett uralkodni próbál. Aztán a szemembe még nem mondta szerencséjére a véleményét, de hallottam, hogy azt mondogatja rólam, hogy én itthon semmit nem csinálok, milyen kupi van nálunk, és a férjem csinál mindent. Namost. Kitalálhatjátok, hány gyereke van. Naná, hogy 1! És mindig váratlanul kopogtat be és sajnos a férjem meg beengedi az előszobába. Namost bocs, de én, nem tudok a 3 gyerek mellett állandó rendet tartani, és ez a boszorkány meg tuti, hogy olyankor jön, mikor épp kupi van. Mondtam a férjemnek, hogy legközelebb jön, be ne merje engedni. Álljon Ő ki a gangra és csukja be az ajtót azzal a szöveggel, hogy "becsukom, mert a gyerekek kijönnek". De ezt a boszorkányt az előszobámban mégegyszer nem akarom látni.
Naná, én semmit nem csinálok, mert nem dolgozok munkahelyen és itthon vagyok a gyerekekkel =semmittevés. A férjem csinál mindent, mert látványos, hogy reggel a két nagyot Ő viszi oviba és sokszor Ő hozza. Namost azt nem tudja a tahója, hogy a férjem 9re jár dolgozni és gyalog 5 percre van a lakás-ovi-munkahely.
Multkor még nekem tartott előadást a nyanya, hogy ő úgy tereget, hogy mikor megszáradt a ruha, leveszi a fregoliról és már azonnal vasalja is. Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú ha nekem ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnyi időm lenne halljátok! Ha nyugdíjas leszek, ígérem én is majd így csinálom! Az ilyen önelégült barmoknak fingjuk nincs arról, hogy esetleg 3 gyerek mellett annak is örülök, ha le tudom szedni a ruhákat, nemhogy azonnal neki is ugorjak kivasalni!
Szoval hülyék mindig is lesznek, akik mindenkitől mindent jobban tudnak és megszervezik az életedet...
Vendég
 


Sziasztok!

Panny, milyen autótók lesz?
A nyákkal kapcsolatban, nekem pl. folyton változott, volt, hogy bővebb és volt, hogy szinte semmi. Nem bizti, hogy ez a mérvadó.
Vérzésem sosem volt pé-kor.

Minden terhességemet az jellemezte, hogy nem éreztem semmit, kivéve, hogy "mintha meg akarna jönni". Csak miután kiderült, akkor kezdett a méhem húzódni, meg a gyakori pisik. De addig semmi. :roll:
Később sem volt soha hányingerem, rosszullétem, csak picit alacsonyabb lett a vérnyomásom. :roll:

Most is olyan meg fog jönni érzésem van, mint múlt hónapban. :cry: Szóval ez sem az én hónapom. Mondogatom is a férjemnek, hogy öreg vagyok már, nem lesz baba. :( Persze ő csak mosolyog rajtam, de én tényleg ezt érzem... :(

A parlament tegnap megint elfogadta a gyes rövidítést, annak ellenére, hogy Sólyom visszadobta. Nem értem én ezt. Most akkor hogy van?

Judy, szerintem ne hozd el Danikát, inkább erősítsd benne, hogy milyen jó a nagyinál, most nyaralsz, majd együtt hazajöttök anyához stb... Ha semmiképp nem akar maradni, esetleg sír, akkor viszont el kell hozni, ne rossz emlék legyen.

Vivi, nem irigyellek a banya miatt. De vígasztaljon a tudat, hogy ilyenek mindenhol vannak.
Jó ötlet, hogy ne engedje be a férjed. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy hogyan éltek!
Én sem izgatom magam, ha rendetlenség van. A nap 24 órájában pakolhatnék, főleg Gina után. A nagyok külön témakör, mert félóránként képesek tiszta poharat használni és otthagyni ahol éppen ittak. De sorolhatnám még.
Nekem ne írja elő senki, mikor milyen rend legyen nálam. Van, hogy a férjem rakja el a játékokat, vagy mosogat el, vagy megy le a boltba. És??? Kinek mi köze hozzá?
Addig jó, amíg ez a banya a házban van és nem a családodon belül. :roll:
Nekem a sógornőm ilyen. 30 éves, egy bányarém, folyton megmodja ki, hogy csinálja rosszul, bezzeg ő. Aztán anyósom jár át minden este, (5 utcára lakik) hogy segítsen megfürdetni egy 4 és egy fél éves gyereket, mert ő nem bír velük! :lol:
Nem is akarok belemenni a témába jobban, mert érzem, hogy az adrenalin szintem emelkedik.....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Panny!

Helyes, erősödjön csak a csíkocska!
Végül Opel zafitank let mégis, de úgy imádom! Hát a csomagtartó pici, de megoldjuk majd tetőcsomagtartóval a cuccolást.És Comfort válttozat, irtó kényelmes, végre nem egymás hegyén hátán vagyunk a kocsiban! Az a nagy belső tér, szuper! Most szervízeli a nagybátyám, jó eséllyel jövő hétfőn azzal megyünk már Mogyoródra ay Aquaparkba (ez Csabim névnapi ajándéka, meglepi lesz, még sosem járt ott)! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Vivi!

Melyik van a barátnődnek ebből a gőzállomásból? Többfélét láttam, nekem 30.000-40.000-et megérne, hogy ne kelljen a fél életemet a vasalódeszka mellett tölteni! És ez tényleg meggyőzőnek tűnik ám!

Márti
borossné becz márta
 
 


Hú azt nem tudom, azt tudom, hogy az "olcsóbb" fajta. Dehát ebből az olcsó sem olcsó. Viszont mondta, hogy marhajó az olcsó is! :D Én úgy tudtam, hogy 20-nál kezdődik.
Vendég
 


Egyébként mis is Zafirát akarunk venni! Majd...
Vendég
 


Hali!

Na meg van a kocsi.Szuper!Jó nagy ,tágas,kényelmes 7 üléssel.A csomagtartó itt is kicsi,mi is majd tetőcsomagtartót veszünk hozzá.

Aquapark Mogyoródon szuper!!Mi már többször is voltunk,mert itt van tőlünk 10 percre és V.I.P. tag is vok náluk :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Te most jelenlegi állapotodban mernél csúszdázni valamelyik lightosabb csúszdán (szerintem én nem merek majd, csak esz a fene, hogy ott leszek és nem csúszdázom...)?

Vivi!

Igen, 20.000.-nél kezdődnek, hát én legkésőbb szeptemberben beruházok egyre, de előtte még célozgatok egy kicsit, hátha összedobja a család a szülinapomra! :wink:

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Hát jó kérdés...én se nagyon mernék :?

Judy!

Ilyen képet tudtam csak csinálni...

Kép

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Panny,
Jajjjjjjj....deeeeeeeeeee....cééééépppp....ez a teszt. :lol: :lol: :lol: Irigy-irigy.Gyönyörűen látszik négyeske rajta. :lol: :lol:
Én megint nem fűzök sok reményt ehhez a hónaphoz. Tökre alacsony a hőm. Ilyen még nem volt.A ciklus első fele is alacsony volt, meg a második fele is az. :oops: :oops: Gőzöm sincs mi van velem. :oops: :oops:
Márti,
Hát én nem csúszdáznék, félnék hogy megütöm a pocakomat. :oops: :oops:
Yusz,
Tegnap este nem nyafogott Danika, így marad. Most már fél lábbakl is kibírja szombatig. :lol: :lol:
Vivi,
Ki vagyok akadva a nyanyán. Mi a franc köze van ahhoz, hogy ti hogy éltek, ki mit csinál otthon. :twisted: :twisted:
Amúgy minden gyermektelennek az az első reakciója, hogy az ember csak egész nap henyél otthon, tudod a "ráérős kismamák" Na, ettől tudok kiakadni. :twisted: :twisted:

Délelőtt megyünk az ortopédiára. Szorítsatok, hogy ne találjanak semmit. :oops: :oops: Utána meg megyünk csavarogni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?