Új privát üzeneted érkezett!

Nonó csuklik,Bazsi meg formázza a hasam :lol: ...vagyis inkább deformálja :D
Vendég
 


Sziasztok!

Néha-néha beleolvasok a történésekbe....grat. minden pocakosnak és kismamának! :D Amúgy én is Kaális vagyok,a 6. lombikból született egy vegyes ikerpárom (Panni és Ábel),Ők elsején lesznek 11 hónaposak és hétfőn megyek vv-re,hogy kiderüljön,hogy sikerült-e a kistesó. :D (2 blasztót kaptam vissza)

Na,de csak Raninak akarok válaszolni,mert nem láttam,hogy kapott volna választ az Aspirin Protect-re.
Nem ugyan az a 2 Aspirin!
Az AP-t vény nélkül is meg tudod venni!

Amúgy nagyon drukkolok Angel (jól írtam a nevét? :oops: ) csöpp lánykájáért.Az enyémek is korababák voltak (31+5 napra születtek,így "volt szerencsém" a PIC-en tölteni 5 napot,aztán 2 hetet a hízlaldában.Nem volt könnyű időszak,de szerencsére komplikáció nélkül jöttek a világra,csak hízniuk kellett.Ma meg már szép darab gyerekek. :D

Sziasztok és jó pocaknövesztést!

És mégegyszer bocsi,hogy így ismeretlenül bepottyantam... :oops:

Ági
pálgi
 
 


Szia Pálgi,nekem is 6.-ra,és nekem is vegyespáros.Ma 31+0,de szülés ügyileg nem szeretnék a nyomdokaidba lépni :oops: Örülök,hogy minden rendben velük. :D Milyen súllyal születtek?
Ja,és drukk a tesónak!...ööö vagy tesóknak :D
Vendég
 

 
 

Nyulasz!
Néztem a vonidat és tilos ebben utánozni engem! :wink:
A kislányom 1740gr-mal a kisfiam 1820gr-mal született.Kaptam ugyan tüdőérlelőt 1 héttel a kibújásuk előtt,mert már nyíltam és befektetett a dokim és ennek (is) köszönhetően maguktól lélegeztek,semmi baj nem volt velük!
A www alatt vannak képek is....a születésük utántól napjainkig.
Azt mondják szép súlyuk volt.
Drukkolok,hogy minden okés legyen a méhszájvizsin.Hol fogsz szülni?
Én a SOTEII-n szültem.

Ági
pálgi
 
 


Ja,köszi a drukkot a kistesóhoz!De elég lesz most csak 1 babányi drukk is! :wink: Azért húzós lenne 2x2 gyerek,úgy hogy a "nagyok" másfél évesek és a picik meg akkor születnek. :roll:

Ági
pálgi
 
 


Pálgi,megnézem a képeket.Tényleg szép súllyal születtek,de megpróbállak ebben nem követni.
A Péterfyben fogok szülni.Köszi,remélem még 3000-es vagyok,mert sok még a dolgom itthon.
Elhiszem,hogy elég lenne egy babó is a kettő mellé :D

Na,én léptem,mindjárt indulunk...
Vendég
 


Rani:Nekem a ca is benne van a mg-porban, amit a dokim állított össze, de azért a Béres Ca-ból időnként bekapok mellé, az 500 mg-os. Na meg sokat vagyok a napon, hogy a sok D vitamin segítsen beépíteni a Ca-t! :wink:

Plági:üdv és drukk! Azért 2x2 nem semmi lenne! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Köszi Neked is!

Sajna lem leszek itt aktív forumózó,be-be fogok hozzátok nézni,ha van vmi amiben tudok,akkor segítek.....egy másik fórumon aktív vagyok,személyes barátságok alakultak ki és a 2 gyerek mellett Rátok már csak bequkk időm lesz. :cry:

Üdv. mindenkinek,felkeltek és uzsi van!

Ági
pálgi
 
 


Rani!
:))) Tudom milyen boldog vagy! :wink: Nagyon jó látni a kis gombócokat!

Till és többiek a ca-Mg témához:
úgy látszik ezt orvosa válogatja: én nem kapok egyikből sem pótlást, legalábbis orvosilag, sőt még a multivitaminról is majdhogynem le vagyok tiltva. Csak úgy kiegészítésképpen eszem heti 2-3szor ahogy eszembe jut. A Mg. -ot szedegetem, bár az orvosom nem mondta eddig, hogy kéne, de csak 1-2 MagenB6-ot /nap. De igazából nincs is bajom, még szerencsére azt se tudom, milyen az a keményedés. Még egyszer sem volt elvileg, mindenki azt mondja, na azt tuti észreveszem. Legalább ettől megkímélt eddig a babavárás!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok,

Mi nagyon jól vagyunk, minden rendben, gyerkőc mindent csinál, amit kell neki, eszik, alszik, játszik, ordít...nem feltétlenül ebben a sorrendben. Bővebben a blogban lehet olvasni, de most rakok ide is képet. Ha akar még valaki hozzáférést, írjon privit.

Lona – nagyon király a huzat, amit varrtál, lehet rendelni is?:wink:

Raniko – gratula neked!!!!!

Seszi – én is hamar tervezem a következő babát, miért kell 3 szopimentes ciklus a kezdés előtt? Én már beszéltem a dokimmal erről és ezt nem mondta. Azt mondta, ha nem szoptatok, jöhetek.

Kép
Kép [/img]

Kép

Kép
leo50
 
 


Szió mindenkinek!
De jó ilyen gyönyörű babákat látni, mikor kinyitom az oldalt!
Rani! :lol:
Jaj, de jó!Nagyon örülök a kis Gombócnak!Vigyázz magatokra!
A tüneteid tisztára az enyémek is.Azzal a különbséggel, hogy én tudok enni, csak utána fekszem ki teljesen a gyomorégéstől.Iszom ezt a rusnya Mg pezsgőt is és alig bírom benntartani.Ezt ajánlották, de vajon lehet tablettában is kapni?
Lois!Till!Nyulasz!
Levegőt nem, gyerekeket viszont még benntartani! :D
Dagadt virgács szünjön meg!!!Kitartás a célegyenesben!

Nem voltam gépközelben (anyóslátogatás).
Itthon senki nem rakott rendet és senki nem porszívózott ki. :cry:
Egész nap meló, úgyhogy kidöglöttem.Közben felszereltem az emeletes ágyra a védőhálót is.

Írtatok valami címről, ahol fotókat lehet nézegetni (feltenni?).Valaki leírná, hogy hol is van ez pontosan?Köszi!
konak
 
 


Sziasztok!

Külső mészáj nyitva,és a méhnyak is rövidült.2100 az érték,sajna már nem 3000-es. :( Maradhatok itthon,de vizszintes közeli állapotban.3 hetet még ki kell így húzni.Hétfön labor,két hét múlva szülőszoba látogatás,a dokim magánrendelésére már csak egyszer kell mennem,3 hét múlva.
Vendég
 


Konak,én magnesi citritit szedek,az tabletta.A pezsgőtablettát nem bírnám meginni.
Vendég
 


Nyulasz!
Nyugi!Biztos menni fog a 3 hét!
Nekem a külső,belső 1 ujjnyira nyitva volt,méhnyak rövidült és így több mint 2 hetet bírtam.!
Az egyik ismim 30 hetesen (szintén ikrekkel) 2 ujjnyira nyílt és 38 hetesen úgy kellett a csajait kirobbantani.Persze ez Neki 8 hét kórház és infúziót jelentett,de akkor is!Szóval nyitott külsővel még hetekig bentmaradhatnak a gyerkőceid! :wink:

Ági
pálgi
 
 


Nyulaszka, nyugi! Simán kihúzod. Azt kívánom neked, hogy ne együtt szüljünk. Bár én nagyon bírnám, de maradjanak csak bent a nyúlbogyók!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Leo, én már szorgalmasan látogatom a blogodat! :lol:

Lois, Katerina, ti is pihenjetek sokat!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat!!

Konak szerintem tuti lehet tablettába is kapni kérdezz rá a gyógyszertárba.

Nyulasz vigyázz nagyon magadra akkor csak vizszintes helyzetbe tessék ténykedni!

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi csajok.Igazából a 3 hét a minimum,jobb lenne tovább.
Igyekszem feküdni,feküdni és feküdni.
Vendég
 


Nyulasz: akkor innentől pihi van!

Csak sikerült megsütni a sajtost ma! :D Aztán a nagy sütögetésben azt vettem észre, hogy nagyon ég a bőröm a bokám körül. Hát ilyet még nem láttam, mindkét bokám tűzvörös volt és enyhén duzzadt. Hogy mitől??? :shock: Gyorsan beborogattam, meg feldobtam magasra, le is ment szépen, de a borogatás még rajta van, biztos ami biztos.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, az ácsorgástól van. És milyen lett a sajtos? :D
Ma hagymás, olívás kenyeret sütök. :wink:

skrisz72
 
 


Nyulaz, nekem egy gyerekkel 2100 volt a 20.héttől, szóval ha pihensz, fekszel(jó uncsi feküdni) simán kibírod addig.
Vendég
 


Skrisz: fini lett! Az én receptemben sincs tojás, de élesztő sem! :wink: Ez még 3 nap múlva is olyan, mintha most sütöttem volna, csak sosem éri meg nálunk a 3 napot.

Árulja el nekem valaki, hogy ezek a méhszáj zártságát jelző értékek hogyan vannak! Légyszi!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hali!
Velem minden ok, de eltűnök kissé hétvégére, hétfőn leszek már délután!! Ööööööö, majd akkor reagálok...most nem fér bele :roll:
Cupp!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Seszi :P
Várom :wink:

pálgi írta:Sziasztok!

Néha-néha beleolvasok a történésekbe....grat. minden pocakosnak és kismamának! :D Amúgy én is Kaális vagyok,a 6. lombikból született egy vegyes ikerpárom (Panni és Ábel),Ők elsején lesznek 11 hónaposak és hétfőn megyek vv-re,hogy kiderüljön,hogy sikerült-e a kistesó. :D (2 blasztót kaptam vissza)
........


Hát nem semm csaj vagy, Ági :shock: :roll: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Ági, de majd feltétlenül gyere hétfőn a hírekkel!!

skrisz72
 
 


Sziasztok, csak olvasó üzemmódban vagyok ezen a topikon már vagy két éve, de én is nyugtatni szeretném Nyulaszt :)

Szóval nekem a 27. héten lett 2100 a méhszájam, és azóta zömében feküdtem, és így nem rövidült vagy nyílt tovább. Igaz ez nekem is gyerek van, mint Huncinak, de ha nem terheled a méhszájat, és fekszel akkor jó eséllyel sokáig kitart.
Uncsi, de DVD nézéssel és olvasással egész jól el lehet ütni az időt. Kitartás!

wish
 
 


Sziasztok!

Háááát.....nem bírtam magammal és ma délután csináltam 1 tesztet,pedig teszt ellenes vagyok.
És mit látok....azonnal pozitív és erősen,pedig ma a 10. napon vagyok. :D Hétfőn nagyon kíváncsi leszek a hcg-re.Most már csak azon izgulok,hogy ne ikrek legyenek.

Most már tényleg igaz,hogy amelyik baba maradni akar,akkor az marad is.Én semmit nem pihentem most az ikrek mellett és mégis tapadás van. :D Hú,még nem nagyon tudom felfogni.... :roll: :lol:

A dokim (Kovács Péter) biztos nagyon fog örülni,hisz nagyon sokat kínlódott velem,amíg az ikrek nem jöttek össze és most,hogy egyből sikerült..... :D
Jó,jó még minden lehet,hisz nagyon az elején vagyok,de akkor is...

Nyulasz!
Ha a külső nyilík,az még nem olyan gáz!A belső az sokkal nagyobb baj!

Amúgy én sem tudtam sosem ezeket a számokat,hogy mit jelentenek. :oops:

pusssz mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Ági, ez szuper!!!! Gyere majd a hcg számmal! :lol:

Itt vagyok én 35+5 :
Kép

skrisz72
 
 


Ági!
Nem tennéd fel a teszted? Nagyon kíváncsi lennék... Nekem is 2 blasztom van a fagyiban...és a gyerekek szintén 6. lombikok

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Pálgi :D :D :D 10.napon,erős teszt,délutáni pisi,és ha még ráadásul 25-ös is,hát kösd fel a gatyót,ha csak egy babára gyúrtok :D Nagyon örülök :D Kiváncsi vagyok a hcg-re :wink:

Lois,jó hétvégét,vigyázz magadra,meg KisZére :wink:

Krisz,nagyon csini vagy,jól kigömbölyödött Eszter :D

Leo,cukik vagytok :D És nagyon vidámak :D

Wish,köszönöm neked is...hú,már jól a finishben vagy :D Balázs mellett hogy sikerül pihenned? :shock:

Timi,
amit én tudok,hogy 3000 az ideális,zárt méhszáj.A 3-as azt jelenti,hogy a méhnyak 3 centi.Ez kezd a vége felé rövidülni,lesz 2-es,majd 1-es.A három nulla meg a méhszáj mennyire van nyitva,külső-belső és a harmadik nem tudom,talán a középső.Ha nyíilik,akkor kap egy számot,hogy hány centire vagy ujjnyira van nyitva.Remélem jól írtam :roll:

Hunci,köszi neked is...és mindenkinek!
Vendég
 


Nyulasz: köszi, közben találtam egy táblázatot. Nekem a 11. hétre 2000 van beírva, ezért kérdeztem és erre mondta a doki, hogy minden rendben, teljesen zárt vagyok és azt csinálhatok, ami csak jól esik, torna is mehet. De az is lehet, hogy 3000, csak nagyon rondán ír.

Ági: gratulálok a zebrás teszthez!Kíváncsi vagyok hányan laknak odabent! :D

Krisz: csini vagy! Szép pocak!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz :)
Hétközben a nagyszülőkkel van Balázs hétvégén meg a párommal.

wish
 
 


Halihó!

Krisz! Csini kismami vagy!

Leo! Gyönyörű hajasbaba Lea. :)

Lois! Jó pihit!

Nyulasz! Pihi pihi... Kitartás. :wink:

Töltöttem fel doksikat a közösbe.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ági! Halk gratula! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hűha, mennyit írtatok! :lol:

Pálgi,
gratulaaa! :D (nagyon bátrak vagytok!!! Minden elismerésem! :P
Mi is KP-s babát várunk :wink: de még nem tudjuk, bevállalunk-e még egy lombikot :roll: )

Wish,
Te is célegyenesben!!! :shock: :D
Hol fogsz szülni? Azért adj majd hírt, ha megérkezett a Kistesó :P

Skrisz,
nagyon csinos vagy/tok :D

Timi,
sajnálom a bokadagadást, múljon el!!!!!! :roll:

Leo,
gyönyörű a Kislány!!! :) :) :)

(én ma sokat aludtam :P nincs is keményedés! :wink:
Lencsikém rengeteget ficánkol, már nyomkodja ki a lassacskán fel is ismerhető testrészeit :P Vackorom hatalmasakat szórakozik rajta :lol: kell ennél nagyobb boldogság? :D )

tillidian
 
 


Lányok,köszi szépen a sok gratut!(Persze csak halkan! :wink: )

Oksi,felteszem a tesztet.....most megyek fürcsi és kajcsi,aztán 8 után megcsinálom! :wink:

Ági
pálgi
 
 


Halihó!
Na még mielőtt mindenkit félrevezetnék az extra pihentető és kikapcsolódós hétvégémet illetően, továbbra is tanulással múlatom kevéske hátralévő időmet :evil:
Hát nem megb@sztak azon a k..va vizsgán :evil: :evil: :evil: ????? Na ez nagyon nem mingyáanyához illő szép mondat volt..... :oops: :oops: :oops: Szóval folyt.köv. hétfőn. De ha meg mernek még egyszer vágni, tuti odaszülök nekik a folyosóra csakazértis!!! :twisted:

Nyuszikám!
Persze tudom, hogy neked két babó, nekem meg csak egy, de látod én is itt vagyok 2111-el, és 2 kéthét alatt tágultam rá vagy fél ujjnyit. Szóval pihi, és hidd el bírják még azok a srácok benn :wink:

Skrisz!
Nagyon csinos vagy...jéééé, és neked fejed is van??? :wink: Na majd lehet teszek fel én is egy "nyakbannemvégetérőt"......kb. úgyis csak az nem tud beazonosítani aki nem akar, annyira nem óvtam az inkognitómat :D

Ági!
Szoktalak olvasni a Cirisben. Gratulálok a teszthez, és elismerésem a tempóhoz :wink: Én megmondom őszintén kicsit nagyobb szünetet tervezek a jövőbeni kistesó előtt.... :roll:

Tillikém!
Nagyon boldog napokat Nektek!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.06.27 20:25-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!!

Ági hallk gartula akkor én is kíváncsi vagyok a testel gyere hamar!!! :D

Skrisz írtó cuki a pocak!! :wink:

Tilli hát igen apró örömök a gyermeknek, akkor már tuti jobban van!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois megvágtak!!! :evil:
Azta ......@......@@........ wáááááá!
Micsoda fenyegetés, hogy oda szülsz de ami azt illeti én még azt is el tudm képzelni rólad, már csakazértis!!!!! :roll: :oops: :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, melyik vizsgán b...tak ki?ugye, nem a büntiből :roll: ?
Vendég
 


Hunci!
De........ nekem ez a keresztem. Neked meg szíved csücske, ugye?? :roll:

Rani!
Naná!! Odaszüléssel nem viccelünk :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ági :D
nem semmi :wink: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois: :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,
affene :? tanár monnyon le! :twisted: Hogy mer ilyet tenni, mikor ketten vizsgáztatok??? :oops:

Jó a fejes kép :lol: én is teszek majd mindenfélét, de inkább a közös gmailra...jut eszembe, még fel se néztem :roll:

Hunci,
melyik hétre mondtad a terheléses cukrot? 28? Nem találom, pedig írtad :roll:

Nyulaszkám,
pihizgess csak! (ezt a méhszáj érték dolgot v mit még nem is hallottam :roll: )

Na én is mék, kiveszem nagyméretű Manómat a kádból :lol:

(Lois, ugye nem ekkora korkülönbségre gondoltál, mint ami nálunk lett? :wink: )

tillidian
 
 


Na,gyerekek alszanak,Apa meg dógozik. :?

Krisz!
Nagyon csini kismami vagy! :D

Szandra!
Hú,Nektek is a 6-ra ikrek? :D Azt hittem csak nekem jött össze ilyen későn.De a sors legalább kárpótolt minket! :D

Lois!
Sajnálom az elhasalást! :cry: Én már képtelen lennék tanulni. :oops: Minden elismerésem!
Tesó korkülönbség:Mi is gondolkodtunk....aztán rájöttünk,hogy nincs ideális korkülönbség. :roll: Ha mondjuk várunk addig,amíg az ikrek mondjuk ovisak lesznek,addigra én olyan 37-38 éves....Akkor már az esély is kisebb,meg mi a garancia,hogy akkor rögtön összejön?És ha megint 2-3 alkalom kell?Kifutok az időből. :roll: Vagy akkor meg már lehet azt mondanám,hogy nem kezdem el megint ezt az egészet stb...Most benne vagyok,együtt nőnek fel a gyerekek.....oké,nehéz lesz 2 évig,onnan meg (talán) könnyebb.
Meg szerencsére van segítségem,így nekem csak a gyerekekkel kell foglalkoznom.Szóval ezért a gyors tesóvállalás. :D
Ciris:Először vita alakult ki ott köztem és az ottaniak között,mert megkérdeztem,hogy mi a fenének járnak oda?Egy rahedli pénzt elköltenek egy kétes,hírhedt intézetben egy kókler dokinál.Aztán megbékéltünk,próbáltam segíteni Nekik,de sokszor csak fogom a fejem,hogy mik vannok ott. :shock:

Na,a tesztet felraktam az albumomba a www alá,mert csak oda tudom. :oops: Rákatt és a gyerekek 9-10. hónap albumra is katt és a 4. oldalon az utolsó 2 kép.Ugyan az a teszt,csak más megvilágításban.Élőben élesebb.
Azért remélem,hogy nem ikrek.
Legutóbb a 12. napon 1762!!! volt a hcg-m. :shock: Ilyen magasat még nem láttam így a lombikos fórumtársaim között.Mondjuk akkor 3 baba tapadt....a 11. héten redukción voltam.Így láttam jónak,a másik 2 baba érdekében.És visszatekintve jól is tettem,mert így sem tudtam a 2-őt sokáig hordani. :cry: De a lényeg,hogy egészségesek. :D

Ági
pálgi
 
 


:evil: :evil: :evil: fekve írás,valamit megnyomtam,és kilépett :evil:

Pálgi,nagyon ott vannak azok a csíkok :D

Lois,bakker,biztos nő volt,és rohadt irigy,hogy ilyen csinos kismami vagy :evil: Hétfőre+++++++++++++++++++

Wish,ja így már értem...biztos nehéz lehet.Öcsi lesz vagy hugi?Neve?

Timi,szerintem 3000-es van rajta,ha azt mondta minden okés :wink:

Till,neked nem nézik? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Csak átlóban olvastam, hulla vagyok.

Skrisz!
Csini vagy!

Pálgi!
Hűha, dupla ikrek, az lenne a nem semmi! A redukcióval egyetértek, nekem a rémálmom volt, hogy esetleg valamelyik még tovább osztódik...

Lois!
Bünti? Mint büntetőjog? Csak nem jogásznak akarsz állni? Én mindenkit lebeszélek... :wink:
vovanda
 
 


Húha, Ági, azért ez nagyon erős csík... szerintem lélekben készülhettek az ikrekre... Én őszintén megmondom, inkább a Dunának mennék, minthogy még1x ikreket vállaljak :roll: és amúgy is szeretnék aludni még 2-3 évet arra is, hogy egyáltalán kell-e kistesó nekik :roll: Szegényekre így is fele annyi idő jut, mint egy "egykére", hát, osztódnod kellene valahogy Neked is :lol: Vagy Apa is otthon van? Esetleg van ottalvós babysittered? Persze benne van a pakliban, hogy 1 baba, én azért annak drukkolok... és nagyon kíváncsian várom a hétfői hcg-d!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Vovanda!
Na,én a továbbosztódásra nem is gondoltam,pedik hallottam több olyan esetről is.
Hááát,félek,hogy megint ikrek.Azért kihordani még egyszer 2 babát,úgy,hogy itt van már 2 pici,az úgy még nehezebb.Szinte lehetetlen. :roll: Az én előzményemmel meg lehet nem is engedné a dokim,nem tudom.Vagy ha igen,akkor lehet,hogy végig feküdnöm kellene,ami megint kivitelezhetetlen hónapokig amikor 2 energiabomba mászkál körülöttem.(MOndjuk Pannikám Ő nyugis,jó kislány,Ábel a kisördög. :lol: Amúgy jó gyerekek. :D )
Meg kérdés,hogy az elég friss császársebem is mit szólna egy nagy pocihoz.Most tuti nagyobb lesz,talán még 1 gyerekkel is,mint az ikrekkel volt.Velük félidősen is kis meggymag hasam volt. :D

Na,majd a hétfői vv. után ráérek agyalni. :?

Én elköszönök,mindenkinek jó éjszakát,vigyázzatok a már kintlévő és a még bentlévő gyerekeitekre! :D

pussz

Ági
pálgi
 
 


Ági, hát ez biza elég pozitív! :wink:

Lois, hát ez car ügy. Egy rohadt kettest adhattak volna. :evil: Ne most tedd fel a fejedet a netre, mert mingyá' szétdurran mérgedben. :wink:

Köszönöm a poci dícséreteket! :oops:

Till, nézd meg a papírodat, amit a dokid írt legutóbb. Szerintem rajta van ez az érték.

skrisz72
 
 


Palgi,
nagyon teccik a fotóalbum!!! :D Aztaaaa, milyen vékonyka vagy a szülés után :shock: - de a tesztet nem találtam meg :roll:

Nyulasz,
nekem most olyan terheléses cukrot csináltak, ami előtt nem volt éhgyomri...pedig kértem!!! :? Nem tudom, Pálma nem fogta fel, hogy IR-es vok :? - Hunci tanácsára inkább megcsináltatnék egy "használható" vizsgálatot a MMben...

Xandra
megértem :P
(tudjátok, furcsa ez, de igazából örültem, hogy csak egy baba maradt - spontán redukció, ezt írták a Kaáliban :roll: -asszem, Nikónak volt még ilyen :roll: )

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: