Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sly! Boldog szulinapot Rolinak! :D
De jo sok program lesz nalatok! Nekem ugy tud hianyoznia az egri fesztival.
Elvileg most itt is fesztivalozunk, de alegtobb program belteri es fizetos. :(
Tenyleg, hova mentek nyaralni?

Joli! Tenyleg nem valami jo, ha nincs udvara a bolcsiek. Jatszoter van a kozelben?
Mar en is nezegettem az itteni bolcsiket. Allitolag itt is nagyon nehez helyet talalni a manoknak, mar koran le kell foglalni. En jovo szemptembert tervezek bolcsoikezdesnek. Aztan majd meglatjuk. Szerencsere a kozelunkben van par bolcsi, amirol jokat hallottam. Mind seta tavolsagra van, ami azert fontos.

Gabuska! Jo hangulat lehetett a koncerten. :D

Nalunk Rebus is csak a sajat nyelven beszel. Viszont erteni sokmindent megert. Csak "a nem szabad" esik le neki rettento nehezen. :(

Tegnap voltunk bicajozni. A kozeli parkban, ahol az ozek vannak, lehet cajgazni. A ferjem odabicajozott, en meg vittem Rebust kocsival. (az ut rettento forgalmas oda, ezert mentunk mi autoval) Ott aztan ok elhuztak, en meg felfedeztem a kis kastelyt, ami a park kozepen volt. 40 perc mulva taliztunk, addigra Rebus huzta a bicikliulesben a lobort. :D

Nem tudom mi van manapsag Rebussal. Allandoan lefekszik a foldre, mint aki almosrettento sokat szopja az ujjat. Nem az a baj, hogy ezt csinalja, csak az a fura, hogy 8-kor kel es mar 9-kor a macijaval fekszik valahol. Remelem nem lesz beteg. :(

Na, megyek. En is rem faradt vagyok. Tegnap este 11-ig vasaltam. Meg a Magyarorszagrol hazaszallitott ruhakat probalom mind kivasalni es elraki. Mar csak 1x-ri nekifutas, es szerintem kesz is leszek. Remelem.

Kép
atina12
 
 


Nagyon Boldog 3. Szülinapot Rolikának!!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Rolinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 

 
 

Roli, Istenke éltessen!!! :D



Hallottátok Jackót? :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
A szerdai mrgnyitó szépen sikerült, azóta is szeretnénk kipihenni... de a tegnapi nap is sűrűre sikerült :P és ugye jön a hétvége, jön a meggy :wink:
Tegnap délelőtt értekezlet, aztán a tanfolyamvezetőt elvittük kottát venni, meg vissza, délután babaúszás, utána este még elszaladtunk bevásárolni, és mire kitört a vihar, mi már az ablakból néztük a szivárványt 8)
Ma délelőtt csak lustálkodtunk: semmi extra, csak házimunka :twisted:

Pletykálok egy kicsit: Kristóf baba jár! :P

Ancsa, jó lehetett a tekergés a parkban! Vasalás... úúúúútálom. Hőr vagy, hogy így nekiláttál!

Szly, jó kis hétvégétek lesz :)

Gabi, DM :) Nosztalgia :lol: :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Gabus még az éjjel hallottam Jacksont,hogy meghallt,a BBc-n volt v.másik ilyen hirmondós kanálison!Los Angelesben 51évesen,csak azt nem értettem meg igazán,hogy miben halt meg.... :(

Réka akkor neked is pörögnek a napok!
Nem unatkozik a kis Máté! :wink: :wink: ja meg gondolom az anyukája sem! :lol:

Atina vasalás(fuuujjj),de én is megcsinálom,mert mussz!
Reméljük nem lesz beteg a kiscsaj,de hogy megnyugtassalak a Fruzsó is dettó ezt csinálja!Lefekszik a földre és csattog a lábaival!
Neki ez mókás!Tegnap voltak bevásárolni a férjemmel és a kassza elött is így odavágta magát a földre a bevásárló kellős közepén!
Szegény férjem azt sem tudta mit csináljon:fizessen,pakoljon v.a gyereket emelje fel :lol:

Szly nálunk 2 hete babföző verseny volt!
300 kotlában főtt a bableves(nem semmi),de mi nem voltunk kint!
Tesód miből kap diplomát(bocsi,ha már irtad)?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szintus 2009.06.26 14:23-kor.

Kép
Kép
szintus
 
 


[quote="gabuska"]M írta:gabuskaariann,
oviudvarban tök igazad van. Nekem rémlik is valahonnan egyébként, hogy van erre jogszabály is.

A vége felé esett az eső, Z fel volt vértezve megázás ellen :lol: , de azért a farmerdzsekijét szárítani kellett reggelig. Tesóm is ment a barátnőjével, na ők már tönkre áztak, de azt mondták megérte. 8)
Zoli meg eleve akkora DM fanatikus, hogy azt sem vette volna észre, ha kitör közben a III. vh. :oops: :lol:


Egy igazi rajongónak nem számit sem az eső sem a világháború.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Rolinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Rolinak sok boldogságot szülinapjára!!!

[quote="szintus"]
írta:
szintusSzly nálunk 2 hete babaföző verseny volt!

:lol: :lol: Fruzsi megúszta? :wink: .

Nálunk minden rendben, attól eltekintve, hogy Bogi még mindig ébred éjszaka 1x, viszont akkora lármát csap, hogy felébreszti Toncsit :? . Toncsi már mondta is, hogy egyedül akar aludni :( .
Így most inkább fürgén átszökellek, ha ébred Bogi.

Elaludtak, így én is lepihizek :oops: 8)

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Roli, sok boldog szülinapot kívánunk!


Sajnálom, nincs időm írni, este sem biztos, hogy sikerül, így inkább most pár szóban. Jól vagyunk, csak sűrű a program, sok a tennivaló!
Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


[quote="csillala"]
írta:
csillala
[quote="szintus"]
írta:
szintusSzly nálunk 2 hete babaföző verseny volt!

:lol: :lol: Fruzsi megúszta? :wink: .


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Nemt tudom,ti hogy vagytok vele,de ha 1 napig nem tudok jönni,már elvonási tüneteim vannak! :oops: Pedig tegnap éjjel nagyon akartam jönni,hogy én legyek az első,aki írja:
Rolinak nagyon-nagyon boldog 3. születésnapot kívánunk!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sly!
Akkor nektek jó mulatást erre a sok programra!!! Már ha az időjárás nem húzza keresztül a számításaitokat!! Itt megint esik!!A 2 csemetének egyben lesz a bulija? És mit kap Roli?

Gabus!
Jók a DM képek,pedig nem is lehet bevinni gépet! :wink: Én sem tudom mit kersett ott Terry Black!!! :lol: :lol: Talán Danikát?? :roll:

Szintus!
Vicces lehetett a szitu Fruszival és férjeddel (persze csak nekünk :lol: )! Jackoval kapcsolatban én hallottam szívrohamot is meg túladagolást is...

Réka!
Gratu Máténak az ügyeskedéshez!!!Pont tegnap gondolkodtam rajta,hogy ő mindent milyen hamar csinál,lassan ideje lesz elindulnia! Erre tessék! :D Neked jó meggyezést a 7végére! :wink:

Adri!
Merre csavarogsz?
Évi!
Hazajöttetek a Balcsiról? Milyen volt a kiruccanás?
Berni!
Ti mit csináltok ilyen sz@r időben?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, köszönjük a gratulációt Kristóf baba nevében is :wink: ugyanis Máté vénséges (egy éves és 5 napos) unokabátyja az, aki profin rohangászik! Máté egyenlőre csak kézen fogva totyizik ha olyanja van, és ha önállóan próbálja - mert azért próbálkozik, akkor egy lépés után letotty/kapaszkodás van :wink: Valahogy nem izgatja annyira a téma, négykézláb olyan gyors, hogy alig érem utol, ha gyalogol a nagyágy mellett abba kapaszkodva, akkor nem annyira hatékony, pillanatok alatt le tudom fülelni a szökevényt :twisted:

Most épp a hátamon szunyál az illetékes :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Pat, de lehetett bevinni gépet. Gondolom, nem sok értelmét látják már a tiltásnak, mert mobiltelefonnal úgyis mindenki fotóz meg videóz.

Réka,
de ari lehet a háton alvós Máté! :D

Én még a nyáron használom a kölcsön kendőt, aztán visszaadom. Pedig nagyon-nagyon szerettem. De most már kicsit magamra is gondolok, később visszaüthet, még ha most nem is érzem, hogy megterheli a derekamat.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Ez a babafőző verseny nagyon tetszett! Még most is mosolygok rajta, pláne a "Fruzsi megúszta?" után!
Jók vagytok!

Jövő héten szombaton tartjuk a két szülinapot egyben. Még nem tudom mit fognak kapni. De talán Roli kap egy rollert, meg zsírkrétát, színes ceruzát, festéket, kifestő könyvet! Kicsit ráhasalunk ezekre a dolgokra. Eddig is rajzolt, de az én filceimmel, amiket sikeresen kiszárított, mert soha nem rakta rá a kupakot!

Megyek, iszom még egy kakaót, aztán csucsu!

Jó éjszakát!

Kép
szly27
 
 


Kép
Fruzsi tanitja a babát :lol: (magyaráz neki,hogy:baba,baba.....)

Kép

Egyenlőre a bilit erre használja a kiscsaj(ismerkedik vele :wink: )

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Ma megint elmentünk uszodába természetesen fényképező nélkül.
Ezerrel sütött a nap gondoltam változtatok a hulla színemen és napozok kicsit (Áminnak nem kell, alapból jó színe van).
Mire kilomoltam elbújt a nap, gondoltam addig pancsizunk a kinti medencében amíg visszajön. Hát nem jött!!!!
Helyette jött a jégeső :twisted: :twisted: :twisted:
így bent fürcsiztünk bár az is jó volt, de mérges vagyok. Szép egy nyár :twisted: :twisted: :twisted: szinte minden délután esik, bár később újra jó idő lett, de a fíling elszállt.
Ámin már 1/4 8-kor aludt, jól elfáradt. Az apja szintén és megyek én is.
Jut eszembe körkérdés: Ki mit szokott vacsorázni????
Ámin nem mindig hajlandó, sőt. Viszont 3 dl tápit benyom rendesen már kb 5 hónapos korától, abból nem enged.

Kép
havacska
 
 


Mariann én nem igen szoktam vacsizni,esetleg gyümit :wink:
(tudom,h nem engem kérdeztél)
:lol:
Fruzsi pedig 2dl tápszert iszik meg!
De mi ugy 5-6óra felé ebédelünk,mivel a férjem délben kel,akkor reggelizik így késöbb van az ebéd!

Jó éjt lányok,én lelépek!
Pussszzzaaannccsss!!!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Bevallom csak ezt az oldalt olvastam most el, mert nincs erőm többre.
Én is gratulálok Rolinak!! Isten éltessen Nagyfiú!!

Itt is elromlott az idő, ma délelőtt szakadt az eső pont amikor sétálni akartunk, ezért hónapok óta először elmaradt a délelőtti séta, aminek meg is lett az eredménye, hogy délutáni alvás sem volt (délelőtt volt alvás), helyette az ágyában magyarázott, és röhécselt 1 órán keresztül. Aztán este fél7kor amikor mentünk barátnőzni (ahol 3 gyerek van) a kocsiban elaludt...De én kegyetlen anya amikor odaértünk felébresztettem, de jól is tetttem, mert 9-kor már ágyban, és fél10kor már aludt is!! De látszik, hogy mennyire hiányzik neki, hogy kint legyen ahhoz, hogy elfáradjon, mi lesz itt télen!!!!!

Ártemisz vacsorára főzeléket kap, meg sajtot és utána tejecskét csőrös pohárból amennyit megiszik (nem túl sokat). MIndezt este 8kor, utána fürdés, és 9kor lefekvés.

most ennyit tellett lányok, jó éjt!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!
Ma anyuék elvitték Márkot!!! :( :( :( Nem úsztuk meg sírás nélkül (nem,nem Márk sírt :wink: )
Aztán megkérdezte tőlem:
-Anya,miért sírtál,mindjárt jövök vissza?! :D

Réka!
Hallod,ezt jól benéztem! Akkoir gratula Kristófnak,de hamarosan Máté is eljár! :wink:

Sly!
Nekem meg csak most esett le a babafőző verseny,először azt hittem te írtad el,nem is vágtam,miért úszta meg Fruzsi! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Mariann!
Van egy nyíregyházi visszatérő vendégcsalád,ők is említették,hogy ma is jégeső volt felétek!!! Durva! Mira vacsira eszik rendes kajcsit (általában főtt kaja,de tegnap bevert másfél melegszenyőót!!!!!!),meg lefekvés előtt szopizik!

Fruzsi haháli azon a képen!Ahogy magyaráz!! Tündéri!!! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Fruzsi édes! :D

Nálunk a vacsi általában főzelék. Ebédkor dupla adagot csinálok, hogy vacsira is jusson. Ha nem elég estére a déli maradék, akkor még kap utána fruttapurát vagy a nestlének a baby yogo nevű cuccát. Van, hogy délben elfogy a két adag főzi, akkor vacsira rizspép vagy tejpép van.

Livi ma derült égből villámcsapásként :lol: leírta a nevét
Kép

Nem lett rá tanítva, sztem az lehet, hogy nagyon sokszor látja leírva (játékokon pl.) és a szgépen már kikövetelte, hogy mutassuk meg neki melyik billentyűkkel lehet beütni, és emlékezetből "lemásolta" papírra. Mindenestre jól meglepett minket vele. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi!
Ja,hogy a te gyereked már ír????!!! :shock: :shock: :shock: Én meg tök hepi vagyok (eddig voltam :? ) mert 5-ig tud számolni! :lol: Mindenestre nagyon ügyes leányzó az biztos! :D

Néhány szülinapos kép?

Az új verda oldalról!

Kép

A kiscsajnak is bejön! :D

Kép

Kényelmes is! :wink: (a kép nem adja vissza,de nagyon szép zöld,tudjátok olyan blend-a-med zöldalma színű,szép élénk :D )

Kép

Azon tűnődöm,hányat kell aludni még az ÉN szülinapomig! :roll: :idea:

Kép

Egyéveske és én! :D

Kép

Lesz@rom a tüzjátékot,na!!! :oops: (bocsi,de ez van)

Kép

Minek gyújtottátok meg,ha most el kell fújnom?? :roll:
Vagy csak meg akarsz pirítani,mami? :shock:

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Mariann! Tényleg nagyon sok jégeső van felétek, azzal van tele a híradó! Itt még szerencsére nem volt!

Szinti! Fruzsi nagyon cukker! Milyen nagy csaj már!

Gabuska! Livi nagyon kis okos! Szépen leírta a nevét!

Patr! Jók a képek! De kisfiú vagy kislány az ünnepelt! :lol: :lol: :lol: Nagyon csini a rucijában és azok a csatok! A tüzijátékos képen Márk annyira édi, neki tetszik! A babakocsi is jó és nagyobb, mint hittem!

Ma szinte egész nap nem leszünk itthon! Megyünk babafőző Kép versenyre! Már rendeltem ebédre két adag birkát!

Úgy tűnik az idő is kegyeskedik javulni!

Szegény Jázmin tegnap csattal és hajgumival aludt! Elfelejtettem kiszedni a hajából! :oops:

Kép
szly27
 
 


Pat! Nem is tudom, hogy Mirának kivántam-e BOLDOD SZÜLINAPOT! Lehet, hogy akkor pont nem jöttem pár napig, szóval igy utólag! Nagyon jók a képek :) Szólj ha mellétrafáltam, de gondolom anyukád fogja az egyik tortás képen, annyira hasonlitasz rá!!! Nagyon csinos anyukád van!

Gabus! Gratula Livinek! MIlyen ügyes nagylány!!!

Vicces Szly, hogy Jázminnak hajgumija meg csatja van, mi is kaptunk már ajándékba, csak még nem nagyon van mibe beletűzni :lol: :lol: :lol:

Ártemisz úgy látom kezd átállni talán a napi 1x alvásra? Most is csak 12kor aludt el, de azt is 1 óra játék után az ágyban (egyedül, én takaritottam), mire mondom, hogy na jó akkor kihagyjuk a délelőtti alvást, megyünk sétálni (kész lettem a takaritással :) ), akkor látom, hogy ott szundikál. De igy már kétlem, hogy ebből még lenne délutáni alvás is. Szóval inkább áttérünk majd a délutánira , mert ez igy nekem elég fárasztó...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hali!

Szly, remélem jobb időtök van mint errefelé, itt hol esik hol kisüt :? . Mire kinyitnám az ablakot, megint elered az eső. 5 percenként változik. Apa meg bográcsozni van :roll: . Így legalább ma nem kellett főzni, nekünk elég volt a tegnapi.

Adri, mikor szokott kelni Ártemisz? Nálunk Bogi ugyan kel 6 körül, de eszik egyet és ha szerencsém van, no meg csend, akkor vissza is tud aludni. Ilyenkor Ő is csak 1x alszik, most aludt el ebéd után.
Mondani is akartam, hogy elég hasonlóak a lányaink, gondolok pl. a testalkatukra, a hajmennyiségükre :lol: . És még Bogi sem indult el, bár már egyre többet ácsorog, de 1 lépésnél többel nem próbálkozik.
Mostanában kb. ennyi:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/b ... LHc8IKsZHR
HOgy van a minimanó a pociban?

Ancsa, jó fesztiválozást Nektek is!

Volt itt a héten a régi angol tanárnénije Toncsinak és teljesen el volt ájulva Toncsitól. Én meg olyan boldog voltam, hogy egyáltalán Toncsi megszólalt, mert olyan kis szégyenlős. 9 képből megmondta, hogy melyik képet vette el a tanárnő. Számítógépen már Toncsi is lepötyögte, hogy apa. Úgy örültem neki. Most meg van kint a falán egy naptár, ahová mi szoktuk rátenni, hogy milyen nap van. És a szombatból csak a bat látszott ki, és elovasta, hogy bat. Csak lestem :shock: .
Most mindenesetre az angolnak nagyon örülök, így akkor inkább idejön a tanárnő, árban ugyanaz és legalább csak velefoglalkozik, így nem kalandozik el a figyelme közben.
Liviről jut eszembe, hogy Toncsinak a múltkor odaadták egy másik lány könyvét és rögtön szólt, hogy ez nem az övé, mert nem az van ráírva, hogy Toncsi.
Nagyon ügyes Livi, hogy leírta a nevét!

Pat, szuperek a képek! Pedig micsoda tűzijáték volt. Majd jövőre.

Mariann, legalább pancsiztatok egyet. Lassan itt lesz a jóidő, bár ha itt van, meg az a baj, hogy meg lehet sülni :lol: .
Milyen tápit esztek, inkább Ámin :wink: ?

Mi még nem mindig szoktunk főzeléket enni vacsira, de lassan átállunk arra is. Csak még ezt az 1 szopit úgy sajnálom, hogy utána már nem lesz soha az életemben :( . Igaz, tegnap amikor adni akartam, nem kellett neki :? . Lehet, ezzel ennyi.

No, pá

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Mi piacoltunk, babaúsztunk, auchanoztunk, nekiláthatok a befőzésnek.
15 kiló sárgabarack, 5 kiló meggy és 3 kiló szilva vár a konyhában. No meg 30 vadiúj befőttesüveg, a régijeim már tele vannak 8) Ha nyekeregnék a fáradtság miatt, nyugodtan hülyézzetek le :lol: De hiába, télen olyan jól jön, ha ott a gyümi a spájzban! (és kiszámoltam, árban is nagyon megéri ha ügyesen veszi az ember :roll: )

Ezek az író-olvasó nagylányok! :shock: Nagy-nagy gratulációt és még nagyobb puszit küldünk a búbjukra!

Pat, nagyon csini az ünnepelt és a 3 generációnyi lány :wink: Márk olyan nagyfiú ezeken a képeken! És a dumája :lol: :lol: :lol:

Pusz, Gyuri megy dolgozni :(

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Csilla!
Nagyon édes Bogi a videon, Ártemisz még ennyi ideig nem áll meg, csak kb. 5-10 másodpercig. De megnyugtat, hogy te sem izgulsz emiatt :)
Általában 7 és 8 között kel reggel. Ma igaz fél9kor kelt, talán ezért nem aludt el 12 előtt. 1kor felébredt, ebédeltünk, aztán elvittem az apjához a szállodába, ott voltunk 4ig, ott játszótér is van, meg több gyerek stb., és hazafele a kocsiban elaludt, azóta is alszik (most fél6). Szóval most figyelek pár napig, de ha délelőtt nem álmosodik el, akkor lehet, hogy azt inkább kihagyjuk, és aludjon inkább ebéd után 2-3 körül 1x, akkor úgyis hőség van, meg én is tudnék pihenni egy kicsit.
Réka! Le a kalappal előtted a befőzés miatt!!! Nekem ehhez már nem lenne erőm :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Nekem még így sincs :oops: :wink: . Igaz, nem is tudok jó áron szerezni gyümölcsöt, így marad a bóti :? .

Toncsi csak 17 hósan indult el, bár ő jóval korább baba volt.

Kész a vacsi, én paníroztam, Nagyi sütött megyeeeeeeeeeeeeek.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

A vacsora főtt kukorica!:) Na, nem Csanádnak, nekem, pedig már falatoztam ezt-azt :oops: Sajnos a nővérem mellett rászoktam a vacsira :( Csanádnak ha van déli maradék, azt adom, ha nem, akkor joghurtot, zsömlét, gyümölcsöt...A tegnap kinézte a számból a padlizsánkrémes kenyeret, adtam is belőle, nagyon ízlett neki. Meg is bántam az éjjel, 3 órát nyüszizett. Tehát a majonézet rá kell írni a tiltólistára!!!

Hogy ezek a nagylányok milyen ügyesek! És Márk mindig milyeneket mondd! Ezek a mai gyerekek!!! :o :shock: :lol: :P

Fruzsi a képen még a mutatóujját is feltartja a babának: nem megmondtam, nem szabad lefeküdni a szép ruhában! :P

Csanád általában egyszer alszik, de csak 9 után szokott kelni. Este igyekszem mostanában 10 előtt letenni. A tápszer mindig kell lefekvés előtt, délben is, este is. Reggel is azt kap, csak tízóraira eszik rendesen.

Réka, minden tiszteletem a tied! Lett volna üres befőttesüvegem, én nem használom fel, eldobni meg sajnálom...

Pat, a szülinapos képeken nagyon szépek vagytok! Fogad?

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
írok majd,h merre járunk,csavargunk...
gyors kérdés Pat!
mennyi volt a babakocsi?ui.-t néztem használtba és nem tudok viszonyítani.meg pikolot,csak annak nem dönthető a támlája?ennek?a régit eladtad végül?

Kép
berni1
 
 


Na még egy videó a táncoslábúról :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/b ... sA5lI20a9C

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hahó!
Kompót, leki dunsztban, üvegem kevés lett... Még cukor alatt van a barack fele, de nincs mibe tegyem... Joli, kunyizhatok? :oops: :wink: Holnap be kell fejezzem mindenképp, mert megdöglik... :evil: Máté tündér volt, segített barackot pépesíteni :lol: na megyek. ember meg még mindig dolgozik :cry:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Szióka mindenki!

Köszi a kép,és anyudicséreteket,meg Adrinak a köszöntést!És eltaláltad,tényleg anyu az! :wink: Mindenki azt mondja rá hasonlítok (a férjem szerint sajna a természetem is kezd :oops: )Jófejek vagytok,csak ne vigyétek túlzásba,mert elbízom magam! :lol:

Berni!
26.500Ft volt! Dönthető a támlája,szinte vízszintesig,tud benne aludni is,viszont van egy nagy hibája,és pont ez az,amiért a másikat le akartam cserélni.A régiben már végigérte a lába a kocsit,ebben ugyan nem éri végig,de NEM lehet felemelni a lábtartót,tehát ha a csajszi fekszik benne, a lába lóg lefelé!!! :shock: :x :evil: Mondjuk ez csak engem zavar,ő ma is majdnem 3 órát aludt benne....(majd holnap lefotózom hogy is van ez...)
A régit még nem adtam el,azóta meghirdettem egyszer fix áron,de nem vitték el,most megint meghirdetem!

Réka!
Én is csak ismételni tudom a többieket,le a kalappal! Én még életembe sem főztem se lekvárt (bár nem is szeretem),se befőttet nem tettem még el! :oops: És üvegünk nekünk is van egy rahedli!!

Sly!
Milyen volt a birkaparty?? Gyerekek jól érezték magukat?

Javítsatok ki ha tévednék,de a topic lányaink valahogy nem olvassák a szakirodalmat,miszerint a lányok mozgásfejldősében (és persze beszédben :lol: ) gyorsabbak a fiúknál! Fruzsin kívül még nem nagyon jár egyik csaj sem,nem?! Mirának 10 lépés a rekordja,és sokat is gyakorol meg minden,ügyeskedik 2 dolog/ ember között,de a nap nagyrészét négykézláb tölti! Márk ilyenkor már ment!

Csilla!
Nagyon cuki Bogi a videón. Mintha kicsit meglepődne,hogy: -Jé,nem is kapaszkodom,oszt' állok?? :lol:

Joli!
Jelentem a fogfájás elmúlt! Nem akarom elkiabálni,de nem fáj 2 napja!Pedig nem voltam dokinál,nagyon besz@ri vagyok :oops: Csanád még 4-szer kap tápszert naponta? És ezon kívül csak egyszer eszik mást ebédre? Nem igényli még a szilárdabb kajákat?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,írni akartam,hogy Márk nagyon jól érzi magát a nagyszülőknél,és nem is hiányol bennünket :( Persze ez a jobbik eset,mi lenne ha sírna utánunk? :roll: Reggel beszéltünk,mondta,hogy ma utat fog építeni....van munka otthon is... :D

Viszont nekünk nagyon fura nélküle,nagy a nyugi és a csend!

Egy aranyköpést azért kaptam ma anyutól, telefonon keresztül!Bementek egy üzletbe,mert anuy venni akart neki egy kardigánt.Az eladó mutatott neki egy drappo,mire azt mondta:
-Mama,ezt nem vedd meg,ilyen van Ádinak,majd megöröklöm!
:oops: Gyerek cseppet előrelátó! :lol: (persze lehet,hogy nincs olyan Ádinak,csak a fantáziája élénk)
Ádi amúgy az unokatesója,aki 1 évvel és egy héttel idősebb tőle :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, Márk egy haláli fazon!

Maszatkám alszik már én meg jöttem erősíteni az éjszakai műszakot :wink:

CSilla, nagyon csinos táncosotok van! Édes ahogy riszál :lol: :lol: És a jó árú gyümi forrása: piac! :wink: Körbejártam és lecsaptam arra a kofára, aki 200ért adta a barackot :twisted: Elhoztuk az összeset :roll: Jövő héten újra kimegyek vadászni :wink:

Évi, rég jártál erre!

Szly, mit tudsz Titiről?

Berni, beszámolót kérünk!

Megyek a törpe mellé, mielőtt hiányolni kezd...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Most kivtelesen az ejszakai muszakhoz csatlakozom....Ma hatalmasat szivok, ugyanis ma jon a nagymamam repulovel 2 hetre hozzam "kikapcsolodni" (nekem aztan dupla kikapcsolodas...), es a repulonek este 8kor kellett volna Bprol indulni, ehhez kepest 23.40kor indul (legalabbis jelen allas szerint). Szoval itt dekkolok ebren, es varom, hogy indulhassak a repterre hajnali 1kor :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Plusz ma nem tudtam egyszer sem pihenni, Artemisz ossze-vissza aludt, es egy csomo dolgom volt napkozben, es hajnalban anyosek felebresztettek, hogy adjak injekciot aposnak, mert migrenje van.........Nem tudom mi johet meg.............Most nem is erzem meg magam annyira faradtnak, de a holnpot hogy fogom tulelni azt meg nem tudom...Bocs, hogy most igy kifakadtam lanyok, de mar teljesen kivagyok :cry: :cry: :cry:

Csilla! Meg egy kozos vonas Bogica es ARtemisz kozott, a muzikalitas :) Ha Artemisz barmilyen zenet hall egybol elkezd tancolni, mozogni :) Bogi nagyon edes ezen a videon :) :) :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri!
Te aztán sosem unatkozol! Vagy anyukád,vagy barátnő,most a nagyi! Legalább lesz egy kis segítséget,te pedig tudsz pihenni! Csak nehogy nagyon elkényeztesse a dédi Ártemiszt! Azért vigyázz az úton,így éjszaka,álmosan!
Amúgy anyós nem tud szurit adni apósnak? És miért nemt tudták megvárni a reggelt? :evil: Hajnalban aludjon má' mindenki! :x

Nekem nem tölt be Csilla 2. videója! amúgy Mira is táncoslábú,ő rogyasztja a térdét ezerrel,mert a kezével integet,mint az öregasszonyok!

Réka!
Nem nagyon emlegetted mostanság,hogy áll a kisetesó project! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Bár itt zuhog!

Adri! Nem irigyellek! Már gondolom a pocak is egyre nagyobb! Majd mutatsz pocakos képet? Azért biztos sokat fog majd babázni a mama, így tudsz kicsit pihenni!

Réka! Titiék jól vannak. Botond szépen szopizik, nagyokat alszik. A tesók most nincsenek otthon, de jövő héttől teljes a család.

Patr! Jól sikerült a birkafőző4 Ettünk fini birkapörit! Szinte egész nap ott voltunk, délután 2-5 ig voltunkitthon, míg Jázmin aludt! Este fél 10-kor jöttünk haza. Jázmin csak úgy ropta a rockkoncertre.

Most már kijelenthetem, hogy Jázmin jár! Kapaszkodás nélkül is fel tud állni és egyre bátrabb.

Készült tegnap egy rövid táncos videó, amin el is indul felém, csak nagyon közel vagyok, így nem kellett sokat menni! Majd feltöltöm.

Most rohanok, mert megyünk diplomaosztóra 11:30-ra Debrecenbe. Még vasalnom kell!

Kép
szly27
 
 


Jo reggelt!

Mariann! Mi is hol vacsizunk, hol nem. En szoktam Rebusnak adni kenyerfelet, sajtot, halrudacskakat, parolt zoldseget, meg ilyeneket vacsira. Aztan ha nem ehes, akkor lefekves elotti tejcsibol iszik tobbet.
Ne izgasson, ha nem eszik Amin vacsit, a tapi boven eleg neki vacsira.

Pat! Szuperek a kepek! Olyan edi Mircsi azokkal a csatokkal. Es tenyleg, tiszta te.
Ja, kikerejuk magunknak amugy. Rebus mar 11 hos koratol jar. Ma mar szaladni is tud. :wink: :P

Reka! AAAAA, hogy te mennyi munkat tudsz adni magadnak! Jo eg! En tok bena vagyok az ilyenekben. Pedig a befottet en is nagyon szeretem.

Adri! Hu, remelem minden rendben volt tegnap este. Probalj ma sokat pihenni. A nagyi biztos vigyaz Artemiszre, mig te pihizel egy kicsit.

Csilla! De edes Bogi, ahogy ropja! Halali! :P Nalunk Rebus csak rogyaszt es az ujjat emelgeti, ha szol a zene. Nem viszi tulzasba a tancolast.

Tegnap egesz nap a tengernel voltunk. Szuper jo ido volt. A baj, csak az, hogy annyira fujt mar megint a szel. :( Remelem Rebust nem sikerult megfazatnom. Mar reggel pruszkolt, de bizom benne, hogy nem lesz rosszabb.
Adri! Nalatok is allandoan fuj a szel a tengernel?
Na, megyek.
Sly! Jo bulit a diplomaosztohoz!

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!
Látszik,hogy vasárnap van!
Ancsa!
Ezer bocs!!!!!!!! Hát persze,hogy Rebus már jár,sőt már szalad,és most már Jázmin is,így felejtsétek el a tegnapi félrebeszélésemet! :lol:

Sly!
Jó mulatást!!! És várjuk a videót!

Ma Mira úgy evett,hogy közben szólt a zene,és végig illegette-billegette magát,mindenki nagyon kis muzikális itt! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Berni,talán látszik a lényeg! :roll:

Kép


Kép

Kár,hogy a képek nem adják vissza azt a szagot,ami most nálunk terjeng! :lol: Mira bekakált,mióta beletettem a kocsiba...remélem azért a poppert nem csípi ki! :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok!
pat!
én tudtam,mit írsz a kocsiról,mindnennap nézelődöm a neten,úgyh már kiművelődtem,h melyik mit tud,mi mit jelent :lol: most van egy ugyanilyen használtan,csak kék.állítólag semmi baja és 3 hóig még van rajta garancia,csak 20e Ft és annyit már nem engedélyez az uram.vki mesélte,h ők ausztriában vették a kocsijukat sokkal olcsóbban,mint itthon.lehet,h majd kinézünk.

amúgy semmi extra helyen nem csavarogtunk,csak ahhoz fáradt voltam,h írjak.pénteken a telkünkön voltunk.nagymaros előtt,kóspallag felé van az erdő közepén.madárcsicsergés,friss levegő,no stressz.....na ez nekem folyton felüdülés.ugyan nincs ott vezetékes víz,vinni kell,így kicsit nomád a körülmény,de pótolhatatlan az ott töltött idő :lol: kedden is megyünk le és csak szerdán este jövünk haza.ott Dorkó végre arra mehet,amerre akar,nem kell folyton rászólni.
szombaton ikeáztunk.50%os vásár van(na ez egy nagy kamu,nagy kaka minden,amit leáraztak),ma meg úszás volt.aztán hekkezni akartunk,így lementünk gödön a dunapartra.persze mindent elöntött a víz és közölték,h a katasztrófaturizmus miatt minden hal elfogyott.no,sebaj indulás át keszire,h majd ott.ott még katasztrofálisabb volt a helyzet,mindne víz alatt,így a halak max.a vízben úszkáltak.kikötöttünk a megszokott kifőzdében,ahol hentestokányt ettem tésztával.azaz csak ettem volna,mert Dorkó bepakolta a felét :lol: :lol: :lol: hát jól kiszívta a víz :wink: :lol: amúgy az egész hétvégén annyira fazon volt folyton viccelődött meg poénkodott velünk.rakok fel vízalatti képet róla,de aznap nem volt jó napja,mert 2 hét kihagyás után mentünk és folyton eltakarta az arcát :roll: talán legközelebb
Kép

Kép
berni1
 
 


Berni!
Mi gyerekülés vettünk kint a Toys'R'us-ban. www.toysrus.at oldalon sok minden van. Storchenmüle Starlight Sp itthon 60e Ft,kint átszámítva 35e Ft volt. viszontha nagy összeget nem akarsz babakocsira fordítani,nem fogsz kint sem találni. 100€ alatt nincs is,ilyesmi mint amit én vettem 150€,inkább akkor lehet nagyot fogni,ha pl. Peg Peregot akarsz,ami itthon 150e,az mondjuk kint 100! De már csak a kalnd kedvéért is megéri kimenni... :D
Nagyon cuki Dorián a víz alatt,olyan kis bátor!!!
Sajna most megyek,10 perce üvölt Mircsi az ágyában,pedig szeretném ha magától elaludna!Odaadom neki a cumit!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Valahogy iderugdosom magam írni is, pedig de húz az ágy! ma fél napot már a gép előtt töltöttem, ki vagyok purcanva. Elemért otthagyta a fia, megunta a vitorlázást, ma szerveztem egy másik pasas útját, hogy kimenjen hozzá. Addig nem tud haladni, míg az oda nem ér :(

Pat, én ezt írtam "Csanádnak ha van déli maradék, azt adom(vacsorára), ha nem, akkor joghurtot, zsömlét, gyümölcsöt... ... ...A tápszer mindig kell lefekvés előtt, délben is, este is. Reggel is azt kap, csak tízóraira eszik rendesen." Találós kérdés: hányszor eszik Csanád tápszert és hányszor kaját? :D Márk:lol: Lehet ha nem tetszett neki a kardigán és ilyen finoman utasította vissza :)

Dorián hogy elvan a víz alatt! :o És milyen jó képet készítettetek! :shock: :P

Ancsa, ugye nem fázott meg Rebus?

Adri, te ugye nem jársz úgy, mint én? Csanád csak akkor van el egyedül, ha a nővérem kimegy a szobából, annyira magára kapatta:cry:

Szly, gratula Jázminnak a járáshoz! Nem csoda, hogy megtanulta, mindig mentek valahová :lol: Jó, na csak hülyülök :)Kösz a Titi-infót, üdvözöljük!

Réka, elég lett az üveg? Nyammi-nyammi a kóstoló, köszi!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli!
A találós kérdést feladom! :oops: Bár azért tippelek,4-szer eszik tápszert+ 3-szor egyéb kaját,konzekvencia 1. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: túltáplálod
vagy
konzekvencia 2. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: hülye vagyok,és elvesztettem a fonalat! :lol:

Mira ma is temelt rendesen.Reggelire szopizott,tízóraira 1 tojásból (szalonnás)rántotta,ebédre 1 töltött képoszta belseje+ 1 Kinder pingui, uzsira egy banán,vacsira pici pizza (úgy másfél szelet :shock: :shock: ) lefekvés előtt szopi. Persze jogos a felvetés,hogy hol a főzelék....hááát ma (is) kimaradt. :?

Joli,amúgy hogy-hogy megunta a srác a vitorlázást???? Mindenben ilyen kitartó? :evil: eléggé kitolt az apjával! :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Berni, most irigykedek ám! Gyönyörű helyen lehet a telketek! És a szuper vizimanófotó Dorkóról :wink: :lol: :lol: :lol: Mátéról még nem sikerült víz alattit csinálni...

Pat, nagyon csini babakocsit kaptatok! És az sem semmi, hogy Miruska mit eszik :) Máté napi menüje egyszerűbb: reggeli, tízórai: cici, ebéd amit mi eszünk (bababarát kiadás) uzsi cici, vacsi gyümi vagy déli maradék és elalváskor cici. Éjjel még egy ébredés tuti. És rólam meg szép lassan mennek le a kilók 8) Lassan igyekszem majd a tízórait és uzsit is kiváltani, de törpém akkor is kéri a tejet :)

Ancsa, klassz lehetett a tenger... és szerintem ott mindig kell legyen légmozgás :wink:

Adri, hogy vagytok? Nagyikád sokat babázik? Kicsit tudsz azért pihenni?

Szly, hogy sikerült a diplomaosztó? Birkapöri, nyammm.... és hol a totyis videó? :lol:

Joli, jó kis huzata van Csanádnak! :lol: Az üveg nagyon jól jött, elég lett, köszi szépen! Örülök hogy ízlik a leki! (a leki?) Elemérnek meg kitartást! Kiderült már, miért lépett le a fia? és hogy hazaért-e rendben? Olyan lököttek tudnak lenni a kamaszok! :evil:

Évi még nyaral, ugye? Remélem, jobb arrafelé az idő mint itt!

Mariann, nálatok mi a helyzet?

Csilla, hogy vagytok? Mit csinál a kis táncoslábú?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Joli!Igazad van! Mindig van valami! Most örülök, hogy végre hétköznap van, mert az elég nyugis. Hétvégén megint lesz program. Szombaton tartjuk a szülinapokat+névnapokat! Vasárnap rendrakás és pakolás, hétfőn meg megyünk nyaralni! Na az lesz még szép, ahogy elérünk a Balcsiig. Jázmin az egy órás debreceni utat sem díjazta annyira, hát még az 5 órásat! Mondjuk nem ordított, de állandóan akart valamit, kivéve amikor aludt Én meg ha nem előre nézek, rosszul vagyok!

Patri4 Még nem is lóg nagyon le Mira lába4 Persze ha nagyobb lesz, másabb lesz! A szagot meg hidd el, el tudjuk képzelni!

Berni! Szenzációs ez a kép Dorkóról. Én is úgy vittem volna babaúszni a gyerekeket. Szuper, hogy ennyire nem fél a víztől.

Csilla! Nem tudom írtam-e már, de Bogi nagyon cukin nyomja!

Atina! De jó nektek, tenger! Bár azért az időjárást nem irigylem! Remélem nem fázott meg a kicsi!

Réka! Mi újság? Van még hely a spájzban? Én most kijelenthetem, hogy soha nem fogok befőzni4 Én utálom a befőttet, Gyurinak meg csinál anyósom.

Az elmúlt napok képekben:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Egyedül járok!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok írni is, szombaton kimaradtatok, mert töltögettem fel 1-2 eladni valót ide-oda és későre járt mire végeztem. Tegnap pedig csak elolvastam a lemaradást.
Azért itthon is tevékenykedtem, rendet raktam a spájzban és lomoltam a pincében. Egy pár dolgot kidobtam, de semmi látszata ugyan úgy tele van minden. Rettenetesen zsúfoltak vagyunk.
Délután pedig kimentünk Sóstóra sétálgatni egy kicsit, kivételesen nem esett az eső.

Szóval:
Réka! Befőző versenyre is beiratkozhatnál :lol:
Még én sem csináltam ilyet bár nem is szeretem/jük a befőttet, kivéve a meggyet szósznak vagy sütibe. A múlt héten kaptam is kb 3 kg és megtudakoltam hogyan kellene berakni majd 1 napig nézegettem itthon és kimagvaltam majd kis dobozokban a fagyóba kerültek. Ennyit a befőttről.

Berni!
Nagyon szupi a víz alatti kép :lol: :lol: :lol:


Patr!
Nagyon szép a babakocsid és kellemes a színe.
Most jöttem rá, hogy nekem nincs is babakocsis képem, ideje lesz beszerezni.
Nekem Pierre Cardin Ps 686 van és nagyon szuper, nem bántam meg. A Vaterán meg tudod nézni, nekem kék van bár élőbe sokkal jobban néz ki. Hihetetlenül könnyű tolni nagyon kényelmes és állítható lábtartó. Szerintem még 3 évesen is simán belefér majd. Egyetlen baja van, elég nehéz emeletre cipelni nem ajánlom. Mi ez első 4-5 hónapban felcipeltük, mert féltem a tárolóban hagyni, de muszáj volt leszokni róla, mert már nem bírtam.
Azért persze vettem egy esernyő kocsit, így ha ügyintézni megyek azt fel tudom cipelni az emeletre is bárhová.
Amióta babakocsival közlekedem figyeltem meg, hogy milyen sok helyre nehéz bejutni kocsival és van ahová lehetetlen olyan keskeny az ajtó pl. Mi van a mozgáskorlátozottakkal?

Míg el nem felejtem, a szülinapi képek nagyon jók és valóban hihetetlenül hasonlítanak a gyerekek egymásra. És ez nem azt jelenti, hogy Mira fiús lenne!

Csilla!
Nagyon cuki Bogica és Toncsin pedig el vagyok halva ( és a többi 3 éves kis okosokon is).
Ámin egyébként Humana Baby-Fit tápszert eszik kicsit banános az íze és korrekt árban van.

Lányok! Szintus lelépett tőlünk? Rég nem jelentkezett, ugye?

2 nap alatt úgy lemaradtam, hogy nem tudom már kinek mit akartam mondani.
Adri!
Már kérdeztem csak nem árultad el, hogy milyen doktor néni vagy?
Azért jó, hogy jönnek mennek a családtagok barátok látogatóba, így könnyebb a messzeségben. Vagy rosszul gondolom? Ha nem lenne lehetőségük látogatni téged lenne ott valaki akivel magyarul beszélhetnél?
Ja és Ártemisznek hogy megy a kétnyelvűség,
Ámin már határozottan megért szinte mindent amit az apja mond neki.

Kép
havacska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?