Új privát üzeneted érkezett!

Nyulaszka,
igen, a vasalás fertőtlenít! (én textiplelust, babaruhát, még a babakocsi huzatját is folyton vasalásztam :P )
Hol van pesten a Minimanó? Én mennék :P

Lona,
de ügyes vagy! :P sajna én csak gombot szoktam felvarrni :roll:

Raniko,
és hol vetted a bandázst?
Pocifájás "természetes"...de pihizz!!!

Kat,
köszi a privit, válaszoltam! :P Csípőt sajnálom :oops: - én a forgócsontjaimmal küzdök...

(sajnos továbbra is keményedek...pedig magnéziumolok és pihizek is...Vackorkám lebetegedett, hányás-hasmenéssel nyomja az ágyat, gyomorrontás, nem vírus, de így is ramatyul van :oops: )

tillidian
 
 


Rani
köszi :oops:

tillidian
 
 


Tilli Vackornak hamar gyógyulást kívánok!
Szegénykém!!

Te meg pihizzzzzzzz sokat!!

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Nyulasz, már megint össze-vissza császkálsz.... :evil: Ne akard már egy nap alatt elintézni az összes dolgot! Irgum-burgum!

Tilli, te nem azért keményedsz, mert nem pihensz eleget? Te is talpon vagy egész nap???

Lois, köszi a jelszót. Jól gondolom, hogy még nincsenek fent képek? Vagy béna vagyok? A Lona féle cikket megtaláltam.

Jelentem én most épp sajtos rudacskákat sütök. Ennyi elég is volt a lábacskámnak, ő is megkelt szépen... :oops:

skrisz72
 
 


Jajj,félreértettetek,ma csak a budaörsiben voltam,sehol máshol.Múlthéten néztem a másik két tescot...igazatok van,nem is azt akartam megnézni,de ott lógott elöttem,és nagy betükkel rajta a 30% :evil: jóvan,nem bosszankodom.
Till,a Minimano zuglóban van,a Nagy Lajos Király útján.
www.minimano.hu
...ha esetleg mennél,és csak egy pillantást vetnél nekem a symbaba és az ania ágy között minőségre van-e valami nagy külömbség,megköszönném.Ha nem mész,az se baj,mostmár marad az ágy.Már csak a kiváncsiságom hajt...Vackornak jobbulást!!!

Rani,csini a bandázs.Ilyen tappancsos felsőt láttam én is a cundaban...csak nekem kevés volt rajta a tappancs :lol:
Tőlünk is 10 perc az a tesco. :wink:
Vendég
 


Lona!
Ügyi vagy! Én totál antitalentum minden ilyesmiben :oops:

Nyulasz!
Én kínaiban vettem kettőt, talán 1200-ért darabját. Ujjatlan, gombolós, egyszerű. Annyira nem überrondák.
És ha valamit megvettél, utána NEMSZABAD!!! nézegetni, különben tuti szebbejobbaolcsóbba futsz!! :)
Én se nagyon szoktam vasalni, enyémClark sem inges, havonta kb. egyszer bekapcsolom 10 percre és slussz. És még nekem is vissza van az összes kisruci :roll:
Viszont megjött a vadi új ikeás emeletes szárítóm, nagyon királyságos!! Ez nem rozoga kicsit sem, kicsike helyet foglal és iszonyú sok ráfér. Meg korrekt ára volt szerintem.

Rani!
Nem vettél te ebből túl nagyot?? Ennek tök passzentosan kell állnia, úgy hogy alig tudod átráncigálni a csípődön. Nem kell rátartani a pocaknövésre, mert nagyon rugalmas. Már bocs a belekottyért :oops:

Till!
Manónak jobbulást, ne kapd el ha egy mód van rá :?

Skrisz!
Szerintem a cikken kívül nincs még fenn semmi :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Krisz,rudacskákból küldhetnél :D
Vendég
 


Krisz: ha nem vette volna ki minden erőmet a takarítás, most én is nekiállnék a sajtos rúdnak! Imádom! Nyami!

Nyulasz: nekem is a kínaiból van hálóingem (csak nem tudom hová súvasztottam, de szülésig előkeresem)

Till: jobbulást a gyerkőcnek, te meg vigyázz magadra!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Isteni lett a sajtos rudacska! Remélem apa értékeli majd!
Még én sem vasaltam ki a ruhácskákat. Csak mosok, csak mosok, csak mosok...

skrisz72
 
 


Lois :)
megvetted??? na, akkor én is megnézem :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois,örülök,hogy jó a szárító.És jóvanna,nem nézegetek semmit.

Kész a pelenkázószekrény,25-ért megcsinálta az asztalosunk.Apa összerakja holnap a másik kiságyat,én meg kimosom a belevalókat,aztán dobok egy fotót a szobáról.Végülis semmi extra,egyszínű falak,natúr komód volt,ezért a pelenkázó is olyan lett(bár nekem ezek a natúr dolgok nem tetszenek),viszont az ágy,teak színű,narancsos,az feldobja kicsit az egészet.
Vendég
 


Nyulaszka,
valszeg hétfőn megyek a Minimanóba (köszi a címet :P - ezt a helyet már Angel is ajánlotta :) ) és megnézem!
Kiságyat szeretnék én is, de ha lehet, a legjobbat-legolcsóbbat :lol:
(az Ikea honlapján láttam rácsos kiságyat 7.900-ért, de Skrisz, tényleg nem üzemel az Örs-ön lévő? :roll: )

Skrisz,
gratula a sajtos rudakhoz! :P
és: Igen-igen, sokat talpaltam mostanában :oops:

Vackor kicsit jobban van, köszöni a jókívánságokat :P
(a gyerekorvos tanácsára kólát itattam vele, a kátrány-cukor-szénsav végül megfogta :roll: Képzeljétek, először nem hitte el, hogy tényleg kólát kell innia, - mert egyébként nem kap - és jócskán felcsillant a szeme :lol: )

tillidian
 
 


Till, milyen magnéziumot és mennyit szedsz?



Kép

 
 


Tilli, mükszik az Ikea, csak kupi van. A gyerekrészleg a piactéren van a pénztáraknál. Ott keresd a kiságyat.

skrisz72
 
 


Hű,itt nagyon komoly jégeső van :shock:

Till,nincs mit,én köszönöm,ha rápillantanál a két ágyra,valószínű megnyugodnék :wink:
Vackornak kólát kellett adni? :shock: Legalább örült neki :lol:
Vendég
 


Itt nálunk dörög, villámlik, esik az eső egy kicsit és közben a lemenő nap utolsó sugarai világítanak. Festői. Remélem jég nem lesz, mert akkor annyi a barackomnak.

Skrisz: holnap sajtos rudat kell sütnöm!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Orsi !
Igen megvettem :) Görgőt nem lehetett kapni hozzá, 2 hét múlva lesz csak a Budaörsiben :?
Közben rájöttem, hogy a tesómnak pont olyan van, amilyenről képet raktál fel, szerintem annál ez sokkal stabilabb jószág :)

Nyulasz!
Akkor tesssék szépet képet feltenni a SZOBÁRÓL!! Nem a pelusról meg a kifogóról...etc!! :D

Itt nálunk tiszta nyár volt egész nap, sehol egy felhő :roll:

Till!

Ennyi idősen én már emelt adag Mg-t szedtem.
Most leálltam vele, most vagy a placebó hatás miatt, vagy tényleg ennyit számít a Mg én meg egyre terhesedem, de sokkal gányabbul vagyok. Ha állok folyamatos szúrást érzek az alhasamban, meg "lejjebb" :roll: , a pocakom meg egy kőszikla.

Vagy ez a 2 kacsacombtól héjas krumplival + bazi adag somlói betermelésétől lenne?? :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mit ide vihar, meg jégeső....
Nálam ma a tesóm Dió kutyája, aki vendégségben volt Pizsimnél egy mozdulattal "leszüretelte' a körtefát, mint a rajzfilmekben nekiszaladt, a kis körték meg elegáns puffanással mind le.... :(

De a barackok túlélték......eddig :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok Csajok, már rég voltam, most is csak benézek és sok puszit küldök mindenkinek. Annyi még, h írok blogot, akit érdekel írja meg priviben az email címét és adok hozzáférést.

Kép

Kép
leo50
 
 


Leo :D
Hogy vagytok? :D

Mó, Lois,
szégyen, de kb napi 1 magne B6, ha eszembe jut :oops:
De az ásványianyag tabletábban, amit szedek - abban is van magnézium :roll:

Nyulasz,
igen, gyerekorvos modta, hogy krónikus hányás-hasmenéskor kólát adjak :roll: furcsállottam, de bevált :P a kölyök meg komálta rendesen :lol:

tillidian
 
 


Tilli!
Ez most komoly? :shock: Abból a sima 50 milligrammosból egyet?? Én 25 hetesen már 500 milligrammot szedtem :roll: De volt hogy 750-et.

Leo!
Én örülnék neki, a vonalzóm alatt ott a mail-em. De mindjárt átküldöm priviben is :)

.........és ezt is megértük, az előbb bambán nyúlkálok le a lábamhoz, hogy szorít a lábgyűrűm.... aztán nem győztem meregetni a szememet :shock: Alig tudtam levenni, olyan kis bucira dagadt az egész virgács :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
úgy érted, napi 10 Magne B6-ot kapkodtál be? :shock:

Igen, komolyan ennyit szedek...Vackorral egyáltalán nem is szedtem magnéziumot, úgy tudtam, az keményedésre és lábikragörcsre kell :roll: (igaz, akkor nem keményedtem, most meg tegnap óta igen :roll: )
Szóval napi 10-et vegyek be? :shock:

tillidian
 
 


Az 50 mg az halottnak a csók. Ha tényleg probémáid vannak, akkor min. 250 mg, de inkább több kell. 10et ne vegyél be, mert a vivőanyagból meg a tablettából nem kell annyi, hanem valami nagyobb dózisút szerezz be. Van 250 ill. 350 mgos is ill. van a mg citrii is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois, :mrgreen: .... körtefa... :mrgreen: legalább nem csak az én kutyám ilyen vadóc! Látom bokadagadásban is fej-fej mellett haladunk. Hasszúrás nálam is játszik.

Timi, remélem már nem lustálkodsz, hanem már gyúrod a tésztát! :wink: Én most olyan receptet próbáltam ki, amiben nem volt tojás. Mármint a tésztában. Sokkal jobb lett, mint eddig valaha.

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Lois,értettem,amint kész a szoba jön a fotó...pedig nagyon szép a pelus meg a kifogó is :lol:
Körtefa :lol:
Till,Vackor hogy van?
Vendég
 


Leo,jól vagytok?
Vendég
 


Skrisz: hát, amikor írtál én még lustiztam vagy 5 percet! Nekem van egy jól bevált receptem, anyóstól szereztem és napok múlva is isteni (állítólag, mert nálunk jó, ha a másnapot megéri pár szem). Gyurni majd a kenyérsütő meggyúrja, csak majd később, mert jönnek hozzám az örökbefogadás miatt látogatásra a hivatalból. Még nem léptünk vissza és a babák születéséig nem is szeretnénk.

Till: nekem jelenleg is nagy adag magnéziumot kell szednem, a 3x250 mg kevésnek bizonyult, úgyhogy a dokim írt fel valami csodát, amit a gyógyszertárban kevernek ki és csinálnak belőle tablettát-nálunk port. Sajna alacsony a mg-szintem és, ha kihagyok, akkor éjjel már jön is a lábgörcs. Normál esetben a 250-nek elégnek kell lennie, de annyit kéne szedned!

Lois: szegény körte! :cry: Szóval most már igencsak terhesnek érzed magad? :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok,
köszi a magnéziumos tippeket! :P
(megnéztem az FLP-s Nature Mint, amit szedek: abban 67g magnézium van tablettánként...)

Nyulaszka,
köszöni a fiú, már jól van :P (pirítós már bennmaradt, és most mondta, hogy az esti ökörsütésen, amire megyünk, ott már igencsak jól lesz :lol: )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól vagytok!

Till! Kisfiadnak jobbulást! Tényleg emeld a mg adagot, ahogy Orsi is írta.

Én is kérnék szépen jelszót, ha lehet.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nem tudok visszaolvasni, pusszantok mindenkit. Törpök nyűgösek és tévedésből sem alszanak egyszerre napközben... :?
vovanda
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek mert nincs netünk a hordózhatóval csatlakoztam most fel.

Most érem haza nemrég a Kaáliból!
Volt UH és vérvétel!!!
Az UH-n egy 8,4mm-es Gombócot láttunk szépen pulzáló szivecskével!!!!!! :lol: :lol:
Most nagyon boldogok vagyunk!!!!!

Lois ez a bandázs S-méretű nem volt kisebb de muszály hogy valami megfogja a nadrágom és ez így is tökéletes!!!!!

Ha tudok jövök!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Till!
Nem úgy értettem, nagyobb dózisú cuccot szedtem, most a legvégén a a Béresnek a 250 milligrammosát. De van egy csomó fajta, váltogattam, épp milyet kaptam. Dm-ben lehet kapni recept ilyen dózisút nélkül is. A legjobb ára a (Juvita, Juvena??) valami ilyesmi nevűnek volt, 50 darabos 900.- körül gyógyszertárban.

Skrisz!
Nem ez nem az én kutyim volt, az enyém ügyesebben szlalomozik :wink: Ez a pajtikutya volt. De Pizsi is bűnbánóan nézett miatta :)
Reggel lábam már okés lett, a bokám nem dagadt be, csak a lábfejem, kíváncsi leszek ma mi lesz, nagy pörgést nem terveztem, tanulni fogok egész nap.

Timi!
Lábam nekem is görcsölt (bár már hetek óta semmi,) nekem a Mg nem segített, Calciumot kellett szednem rá.

Nyulasz!
:D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
Adja a drága gyermeknek ma is egy pohár kólát, biztos ami biztos alapon :) Egyébként nem most hallok errôl a a "módszerrôl" elôször. Férjemnek meséltem, és megerôsítette a dolgot. Szerinte a másnaposságra is ez a legjobb gyógyszer :lol:

Skrisz!
Ez a sajtos rúd dolog komoly merénylet volt, ugye tudod?
Írd le a receptet légyszi!

Rani!
Jó a bandázsod :D

Tegnap belevetettem magam a varrásba, aminek két ágynemügarnitúra lett az eredménye. Megpróbálom a képeket feltenni róluk.
Kép ágynemü cicás Kép cicás közelebbrôl Kép minta közelrôl Kép madaras Kép madaras közelebbrôl

Kép
lona1
 
 


Rani,hurráááááááááááá :D Mi 6+5-ön voltunk először uhun,akkor voltak 8.1 mm-sek :D
Lona,ügyes vagy :wink: szépek nagyon!Mi van benne,szivacs?
Vanda,ajaj,akkor nem kímélnek...remélem azért az éjszaka jobb volt.
Vendég
 


Lona :D
az alsó anyag honnan van?
nagyon jók lettek!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rani: szép nagy pulzáló gombócotok van! Gratulálok!

Lona: de szépek! Ügyes vagy!

Lois: nekem amit kevertek, abban van calcium is. Az az igazság, hogy már két napja a 3x1 helyett csak napi 1 csúszott le, mert elfelejtettem, most éjjel már jött is a lábgörcs, úgyhogy mese nincs, szedem ezerrel. Nekem a Béres Mg 3x1-ben is kevés volt. :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nekem tegnapelött éjszaka, úgy begörcsölt a vádlim, hogy alig tudok ráállni.

Nyulasz, nem szivacs van benne, hanem poliészter töltet. Egybe ki lehet mosni mosógéppel. A szélüket egybevarrtam, így nem mozdul el a töltet.

Orsi, mindkettô egy turkált dupla méretû paplanhuzatból készült. az egyik fele a kék anyag a másik fele a barna volt. A jószágokat már én találtam ki és hímeztem rájuk.

Timi, sajnálom, hogy anyud gépe már nem javítható. Jó dolog sk készíteni dolgokat. De én is a legtöbbet megveszem, mert annyira drága a méterárú, hogy legtöbbször drágább a sajátkészítésû, mint a vásárolt :shock: Ezért, turikba járok jó anyagokra vadászni, de ritkán találok olyat amit érdemes megvenni.

Rani, nagyon örülök a kis Túrógombócodnak!!

Kép
lona1
 
 


Lona!
Milyen ügyes vagy, nagyon szépek!!! :D :D

Rani!

Ha jól megfogja és mozgás közben sem csúszik ki akkor tuti jó :D
Gratula a dobogó szívű Gombóckához!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lona, Timi!
A terhesség előrehaladtával egyre rosszabb lesz a lábgörcs, (nekem legalábbis így volt), ha egyszer-egyszer kihagytam a Ca-t, már borzasztó éjszakám volt. Szedni kell szépen, rendszeresen!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Orsi!
Nem tudsz véletlenül egy jó gyerekpszichológust?? 3 éves gyereknek.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


hol?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!!

Lois egész jól tart!!!! :wink:

Lona nagyon jók az ágyneműk gratulálok!!!!!!
(vállalhatnál ágynemű varrást!! :wink: )

ÚÚÚ lányok dilemmába vagyok.
Egyszerre émelygek, ég a gyomrom és úgy érzem éhes vagyok.Ez normális vagy el kéne tudnom dönteni mi is van a 3-om közül? :roll: :lol:
Igazából mindet megennék de ahogy a kaja közelébe kerüök úgy már nem is tudok hozzá kezdeni. :roll:

Lenne még egy kérdésem: dokibácsi mondta szedjem naponta az Aspirint Prot (100-as), de elfogyott és most csak sima Aspirint (100-ast) kaptam.
Ez ugyan az? :roll: :oops:
Ja progiból már csak 3-om megy naponta.
Jeeeee!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sajtos pogi recept: http://mindmegette.hu/index.php?apps=re ... cept=15078
Annyit változtassatok rajta, hogy az élesztőt futtassátok fel egy kis langyos tejben. Sót meg ízlés szerint.

Rani, de jó! Boldog pocakosodást itt is!

Lois, tudom, nem értettem félre. Pizsi egy angyalka. :wink:

Calciummal óvatosan, mert jó kemény lesz a baba kobakja, aztán meg hogy jön ki? :roll:

skrisz72
 
 


Nagyon köszi Skrisz!
Én minden nap iszom egy Calcium pezsgőtabit, bevallom a fogaim nem túl jók így próbálok védekezni!
Ez szerintetek jó akkor vagy mivel próbálkozzak? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:20-kor.
seszi
 
 


skrisz írta:
Calciummal óvatosan, mert jó kemény lesz a baba kobakja, aztán meg hogy jön ki? :roll:

ahhoz azt gondolom, hogy kilószámra kellene inni a kalciumot... és előbb okozna veseproblémát, mint a babánál bármit is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nem tudok ma sajtost sütni, mert a családom bekavart a napomba. Brühühű! :cry:

Rani: szerintem idd nyugodtan, mert ahogy nő a baba úgy fog egyre többet elszívni magának. A vérképeden meg menet közben úgyis látni, hogy miből kell pótlás.
Sajna nekem a calcium és a magnézium is az alsó határt verdesi az eleje óta, de megnyugtattak, hogy lesz ez még rosszabb is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi te is pezsgőtablettával pótolod?

Sütni, de jó lenne(már régóta van egy receptem amit meg akarok csinálni ) de nem tudok neki állni semminek max egy vajas zsömlét eszem meg! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Orsi!
Budapesten, vagy Pest-közelben.

Rani!
Ha amúgy is ég a gyomrod akkor nem a pezsgőtabletta a legjobb megoldás. Legalábbis én így tudom.

Skrisz!
Nem akarok mértéktelen Ca fogyasztásra biztatni senkit, én 500 mg-ot vettem be egy nap. A szükséges mennyiség egy kismamának 1200-1300 mg, én így olvastam.

Itt olyan klasszul csendesen esik az eső, már fulladoztam, be kellett kapcsolnom a klímát olyan tikkasztó volt az idő........durva hogy mennyire nem bírom... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


18 órára megyek méhszájkukucsra,drukkoljatok,hogy még szabadlábon maradhassak!Írni viszont már csak holnap fogok,mert megyünk unokatesómékhoz babacuccokért,úgyhogy nem aggódni!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: