Új privát üzeneted érkezett!

Hali Csajok!

visszaolvasni nincs időm, így csak egy két szöszenet:
Sofka, grat a négyeskéhezKép
Beu, jobbulást a királyfinak!
Elli, ha minden jól megy, és Dani is meggyógyúl, a csütörtök nekünk is jó, csak intézd el, hogy ne essen!Kép Mászáshoz gratula!

Vizsgáimmal kész vagyok, most hogy pihi lenne Danónak tüdő-, mandula-, és fülgyuszija van, ebből a mandula javulóban, a másik kettő csak baloldali és kezdődő, remélem elkaptuk idejében. Mivel ha lázas, akkor ő előtudja adni magát, hőemelkedésről 10 perc alatt fenn van 9,5ön. DE! Tegnap 2 óta láztalanKépKép ehhez mérten lehetetlenség ágyban tartani... Kedden megyünk vissza dokibácsihoz.

Most megyek, randevúm van a nődokimmal.
Pusssz
Zsófi

ui.: Tündér mélt megkaptam, dolgozok az ügyön
csucsuka
 
 


Jaj, Dani felébredt, pedig olyan jól kiszámoltam, hogy 1-kor lefexik, 3-kor felkel, öltözünk és megyünk. De hát anya tervez... KépKép

Toffi
lehet, hogy csak császármorzsát meg borsólevest, az hamar megvan Kép
Majd írd meg mit mondott a doki

Nelli
hiszti az UH-on Kép viszont nincs semmi baj Kép
csak fél 4-re megyünk, de remélem, minden oké lesz

na megyek, mert méltatlankodik a főnök

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!!!!

Na ideértem, köszönjük a jókívánságokat átadtam az örökmozgónak. Na akkor az ilyen volt ilyen lett képek:

Kép

Kép

Ezen a képen pontosan egy éves: 2004.06.03 00:15-kor
Kép

Kép

Most megyek mielőtt szétkapja a lakást a kis drága.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 

 
 

Nadine
Nagyon klassz képekKépKép

Nelli
Táblicskuhoz adatokat Csucsukának (Zsófi) kell elküldeni mélben, címe a profiljában

Andi
Már nem is esikKép
Doki néni a takonykóron kívül nem talált semmit. Egyelőre orrszívás, lázcsillapítás, ha szombaton is lázas, akkor Duomox. Szerintem mondanom sem kell, meglátta Zsombi a doki nénit, mintha elfújták volna a baját. Most meg itt nyűglődik rajtam.

Megyünk az oviba...

Toffi
toffifee
 
 


Nadine,
Isten éltesse a kis örökmozgót. Nagyon szuperek a képek Kép
Toffi,
jobbulást nektek.
Ezt muszáj leírnom. Ma jött apósom is, hogy segítsen anyósomnak a kölkökkel, amíg dolgozom (mint látjátok Kép) Amikor megjött kb. 1,5 percet "beszélgetett" a kicsivel, majd lefeküdt aludni, mert hogy korán kelt. Aztán fölkelt ebédelni, ekkor Abigélt a kezébe nyomtam, míg mi ebédet készítettünk + Danát etettünk. Kb. 5 percig sétált vele majd átadta anyósomnak, mert "hogy neki elzsibbadt a karja". Ebéd után átment a szomszédba a szüleimhez - ez alatt szegény anyósom egyedül küzd a sárban Danával és a bőgőgéppel. Most meg visszajött és elkezdett nekem mesélni - miközben tényleg dolgozni próbáltam - majd elbúcsúzott és elhúzott. Hmm... Miért is jött?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó
ApósodKép, tényleg, miért ment???

Zsombi alszik, Szandi az ügyeletes szétpakoló Kép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Dani nőtt 2 centit, most 74 cm és 8900g. Azt mondta a doki, hogy ő meg van elégedve vele, akkor viszont én sem parázok Kép Igaz hogy alacsonyabb, mint az átlag, de csak megnő! Remélem!

Nadine
édes Zsanett 1 éve is meg most is Kép Mi van a szépségversennyel? van már eredmény?

Csucsuka
szegény Danó Kép jobbulást neki

Zsuzsó
apósod Kép bírom az ilyen segítséget
végül is tudtál dolgozni?

Andi
psandi
 
 


Andi
A szépségveresny eredémnye megvan, de sajnos nagy csalás volt. Az egyik ismerősünk gyereke nyert, de úgy, hogy az anyuka nekiült és csinált úgy 600 emailcímet és így megnyerték a versenyt... De vígasztal a tudat, hogy nem jártak jól, tavaly nagyobb nyeremények voltak.
Zsani tegnapi mérés alapján sokat nőtt egy hónap alatt. Jelenleg 76 cm (ez 3 cm egy hónap alatt) és ehhez 10200g. Na a súlyán dobtam egy hátasat, mert 900 g-ot hízott egy hónap alatt, ilyen újszülött korában volt utoljára. Na ja, lassan 2 hónapja a mi kajánkat eszi az 5 fogával, de rágja lelkesen nem pépesítek már semmit. És tegnap megkapta a menjugate oltás is, így ma kicsit nyűgösebb, de lehet hogy a 6. foga, mert már nagyon egy hajszál választ el minket tőle.

Na megyek mert hisztike van.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Zsuzsó! Hát igen, beleélted magad a segítségbe, és mégsem volt. SajnálomKép

Nadine! Isten éltesse Zsanettet 1. szülinapja alkalmábólKép Gyönyörű kislány!

Toffi! Jó, hogy csak nátha, és nem komolyabbKép Jobbulást meég egyszer!

Holnapra is ilyen ramaty időt mondanak?

Nelli
hnelli
 
 


NadineKép
Zsankának nagyon bolog szülinapotKép Képek szuperek.

SofkaKép
Még nem is gratuláltam vadiúj babócához, úgyhogy most megragadnám az alkalmat: GRATULAKép

ToffiKép
Küldök friss gyógyulás-kívánságokat ZsombinakKépKépKép

CsucsukaKép
Danónak is mielőbbi gyógyulástKép

Ma voltam végre dokinál. Egyelőre mindent rendben talált. Babócának két keze és két lába van, egy feje, szivecskéje dobog, és jó helyen fekszik. Viszont olyan mértékű hányingerem van, hogy kb. kétnaponta egyszer tudok egy kisebb mennyiségű kaját magambatömni, de az is visszafelé kívánkozik. Azt mondta a doki, hogy próbáljam meg a Daedalont. Holnap meg is támadom a gyógyszertárat.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Tüni
B6 vitamint nem próbáltad? nekem használt anno (néha) ja, és még a gyömbérteát is mondják, de az nekem nem jött be

Andi
psandi
 
 


Andi!
Próbáltam a B6-ot, valamelyest csökkentette a hányingert, de enni továbbra sem tudtam tőle. Ja, egyébként B6-ból milyen sűrűn lehet bevenni? Az is felgyűlik a szervezetben? Lehet, hogy próbálkozom még vele, ha enni nem is tudok, legalább nem fetrenek a hányingertől. Most kipróbálom a Daedalont, ha az sem segít, akkor marad még kb. 3 heti éhezésKép A gyömbér ízét nem szeretem, úgyhogy inkább nem ingerelném fel jobban vele magamKép Tudom, nehéz eset vagyokKép

Tüni
tüni
 
 


Tünk
fogalmam sincs, milyen sűrűn lehet, de napi 2x biztosan mehet. De a gyógyszertárban biztos meg tudják mondani. Remélem hamar alábbhagy a hányiger ++++++++++++++++++

Andi
psandi
 
 


bocsi az elírásért, természetesen Tünit akartam írni Kép

A.
psandi
 
 


Anita,
Boldog névnapot!Kép

Nadine,
Boldog 1. szülinapot Zsaninak!Kép

Zulu,
KépekKép

Zsuzsi,
KépekKép

Toffi,
Hú, jó nagy telek. Csináltok teniszpályát is?Kép Gratulálok hozzá!
Még idén költözni?! Nem semmi. Nem kell várni valamennyit, hogy kiszáradjanak rendesen a falak?

Gombóc,
PiknikKép

Nelli,
Mikor lesz eredmény? Drukkok mennek!

Tündér,
Nem szörpöt csináltam, hanem bodzaitalt (egyszerűbb, és cukormentes). Finom lett, a párom azt mondta máskor is csináljakKép
ForgolódásKép

Elli,
Közlekedő KevinKép

Roni is mászik. Nem elég a szék, onnan tovább az etetőszéke tálcájára, és mint aki jól végezte dolgát ott feláll. Én meg lassan a falra, mert hiába magyarázom neki, hogy lagalább kapaszkodjon.
Bár nem is tudom, hogy miért csodálkozom. Az anyja is mindig feláll a székre, ha a hatalmas termetével el akar érni valamit.Kép
Ja, és ma leesett a kanapéról. Végtelenségnek tűnt mire sikerült megvigasztalni. Már kezdtem azt gondolni, hogy eltört valamije.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Úgy látom, ez az állatkerti tali sikeresebb lesz, mint a múltkoriKép A fele társaság megszállhatja a majomházat, a maradék meg beveszi a játszóházatKép

A Társaság eddig:
Zsuzsó
Gombóc
Toffi
Urszila
PIldi
Tündér
Beu
Momo
Andi
Kriszta
Zsófi
meg mi.

Tündér
Kevin 5 órai kukorékolásához képest a f6 is jónak tűnik. És ez elég rendszeres, de nem pampogok, most már legalább 9-5ig alszik, már ez is jobb, mint eddig bármikor. Néha még vissza is alszik egészen f7-ig!!!Kép
Műcsarnok oldala az legális, csak van felfestve pár taxihely.Kép Arra figyelni kell.

Nadine
Boldog Szülinapot a nagylánynakKép Képek nagyon édik.
KépKép

Köszönjük a névnapi köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok.Kép

Megyek pihizni, mert egész nap mentem, eláztam, stb. kissé bágyadt vagyok.
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Tüni, én Orsival tényleg hánytam rendesen, be is fektettek, de nem ajánlották a daedalont. Homeos bogyó is van, na meg éljen a rántottleves, meg a nagyon hideg kaják. Fagyi, fagyasztott gyümölcs. Ja, és a b nem halmozódik, csak az ADEK a zsírban oldodó. (Nekem nem is használt.) De lassan elmúlik, kitartás!!!

Nadine, Isten éltesse az egyévest!


Maci, részleteznéd a bodzaitalt?

Elli, Neked nem a tetőn kellett volna rodeóznod?

s
sofka
 
 


Sziasztok!

Nadine, Zsankának boldog szülinapot!! És gratula a gyarapodáshoz is!

Eső:én végül is nem bántam -lám a kertbarát- lévén igy idén tán lesz borsó, meg nem megy rögtön magba a sali. Nekem az idei tavasz kifejezetten tetszik, végre idén volt tavasz, nem a hó után rögtön a 30 fok. Medárd jövő hét kedden (8-a) esedékes, addig akár eshet is következmények nélkülKép.

Nekem is van egy bodzaitalom, bár az cukros, irjam? (srácok imádják)

Tündér, ez a kert fantasztikus.
Én itt csak csendben lapitok, nálunk az egész udvar házastul alig 150 nöl.
Ebből adódik, hogy fűnyiró ügyben is elvagyok a villanyossal, hosszabbitóstul.

Állatkert:csak még abban segitsetek, ha későn érek oda (n11 elég reménytelennek tűnik, Ancsi 9 előtt nem szokott kelni, és bkvval tervezek menni), megnehezitve azzal, hogy telcsi nem lesz nálam (hah, én vagyok az őskövület, akinek nincs és nem is tervezi, hogy legyen), miképp és hol talállak meg titeket???

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Nadine, Isten eltesse Zsanit!

Elli, boldog nevnapot Kevinnek!
Lehet, hogy mi is eltudunk menni az allatkertbe.

Anita, Neked is boldog nevnapot!

Maci_2 leeses Kép

Nelli en meg nem is koszontem Neked Kép

Psandi szep meretek.

Momo vedono Kép A mienket kb. 1 eve lattam utoljara, de nem is hianyzik Kép

Tuni hanyinger Kép

Minden babo tunderi Alvo Kevin, Zulu varacskosa ZSani....
Mese a gumicsizmarol...
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
ari
 
 


Bocsi az alairas lemaradt.
Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Szerintem meg fogsz ismerni minket! Elég létványos ennyi babakocsi! A skacokat meg úgyis felismered.KépKépKép

Elli! Kevinnek boldog névnapot!

Anita!Neked is!

Nadine! Zsankát isten éltesse sokáig!

Még egy.
Mikor Manó2 kiakadását olvastam, nem akartam vihart kavarni, vagy a lelkifurit növelni, ezért csak priviben írtam neki. De úgy látom, más sem hagyta szó nélkül, ezért én is leírom ide is a véleményemet, úgy érzem, pont én ezt nem hagyhatom szó nélkül.
Én a gyerekek bántalmazásának (keményen hangzik, de a kikapott kifejezés ezt takarja, akár tetszik, akár nem) minden formáját ellenzem. Még akkor is, ha megértem a Manó2-t, hogy kiborult, néha mindenkivel előfordul.Csak remélni tudom, hogy én magam be tudom tartani amiről prédikálok. De nagyon igyekszem. Manó2-nek írtam, hogy az sem biztos, hogy a legszükségesebb esetben is célravezető a dá-dá. A kórházban egy szobában voltunk egy kisfiúval, aki nagyon csúnyán megégett, mert gyufát dobott egy üveg festékbe vagy mibe. A mamája mesélte, hogy soha nem játszott a gyufával a gyerek, mert kisebb korában megtanította, hogy veszélyes. Addig ütött a kezére, valahányszor hozzányúlt a gyufához, míg meg nem tanulta, hogy nem szabad. Nyolc évesen viszont kipróbálta. KépKépKép

A bababarát lakásról meg annyit, hogy én már szinte mindent átalakítottam, elpakoltam, és mégis... KépKépKép

Na prédikáció vége, vigyázzatok a babákra, és próbáljatok türelmeseknek lenni hozzájuk, míg nem lesz belőlük nagy, okos, nyugodt felnőtt. (Aztán meg izgulhatunk a drogok miatt, meg hogy jó lesz-e a házasságaKép)

Állatkertben remélem minél több babával-mamával találkozunk!

Elli! Rékának, Manócskának szóltál?

Beu
beu
 
 


Beu,
Réka 7végén lesz legközelebb netközelben, terveztem, hogy szólok neki.Kép
Viszont Manócska elérhetőségét nem tudom, a táblában sem találtam...Aki el tudja érni, megteszi, hogy szól neki?
Köszi,
Szép napot mindenkinek,
üdv
Elli
ellimami
 
 


Ari! Neked is szia!
Jó a "kisgyerek esete a gumicsizmával" képsorozat.

Maci2! LeesésértKép
Nem tudom, mikor lesz eredmény, érdeklődni kell telefonon. Köszi a drukkot!

Tegnap összeadtam az elmúlt havi össz kiadásunkat, és ez megmutatta, hogy sokkal beljebb kell "húznunk a nadrágot"Kép
Jó, ha még ebben a hónapban magasabb pénzt kapok, aztán meg....


NelliKép
hnelli
 
 


Nelli,
En is epp most kutakodom a neten egy letoltheto haztartaskonyv utan. Jo lenne latni mire folyik el a penz! Lehet, hogy a haztartaskonyv tudataban kevesebbet is koltenek! Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Nadine,

Isten éltesse Zsankát!Kép

Tündér,
micsoda kert! Az államat a térdemről kellett felvakarniKép. Nem jöttök hozzánk kertészkedni?Kép

Ari,
szuper a gumicsizmás sorozat! Milyen kis ártatlanul szemlélődik a jány, "nicsak, mit keres ott az a két csizma"?KépKépKép

Elli,
Kevinnek nagy gratu mászáshoz, na meg a neve napjára cupp cupp!Kép

Zsombinak, Danónak jobbulást, kismamiknak szép gömbölyödést!Kép

Leszter,
drukkolok, hogy mminden okés legyen az Uh-N!Kép Ugye ma mész?

na pusszancs, srácok elég turbóüzemben nyomják maKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Beu: Köszi a mail-t, próbálom alkalmazni a dolgokat, úgy érzem haladok, azaz most azt csinálom hogy ha valami rosszat csinál, akkor megpróbálom elterelni a figyelmét, pl hol a labda, kis békád stb...
Eddig működik, ugyan a rámolás még mindig megvan, de kell nekem olyan rendmániásnak lenni..

Tegnap megkaptuk a 15 hós oltást, azt hittem sokkal rosszabb lesz, de csak egy kicsit sírt, készre meg voltam lepődve.
Most is virgonckodik, tegnap vettünk a Corába neki egy teknősbéka motort nagyon tetszik neki.

Hogy jártam tegnap voltunk a Manóval és az egyik tekecsapat társammal a játszóbölcsibe utána mentem a dokihoz szurira, mennék haza szakadó eső, esernyö a kocsiba persze, nem bírtam a kocsi riasztóját kikapcsolni így elindulni se, élmény volt, telefon a férjemnek jöjjön mert ez van. Múltkor a nagymamám temetésekor ugyanez történt akkor is majdnem elkéstünk.
Már megint lemerült a távirányítóba az elem, meg most is, nem telt el 1 hónap se érdekes..

Köszönöm a hozzászólást viselkedésügyileg, én tisztába vagyok vele hogy a megoldás nem az, hogy kikap a gyerek, de betelt akkor a pohár, szerintem ez mással is néha előfordúl.


Pár kép a kis manóról:

Apával:

Kép

Anyával:
Kép

Teával:
Kép

Tegnap kapott béka motorral:
Kép

Itt bizony seniki fel nem megy:
Kép

Egy vigyor Nektek:
Kép

Játék kosárban:
Kép

Bocsi kicsit sok lett, de mit is hagyhattam volna ki?

képzeljétek most is itt kavar mögöttem és kekszet eszünk kollektíven, ő lemorzsált a földre, ment a konyhába a lapátért és a söprűért...

Most ennyi...
Jók legyetek..
Szép hétvégét..
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


SZiasztok Lányok!

Látom volt pörgés ezerrel.
Most csak röviden jövök.

Köszönöm mindenkinek a kertdicséreteket, bezsebelemKép

Resszkessetek mert ma kapunk kölcsön a digifényképezöt (nekünk nincs sajna) és csinálok majd képeket Ilangról, na és fel is teszek majd egy páratKép

Manó2!
Dorka nagyon aranyos!Kép
Keksz, kontra söprü+lapátKép

Zulukám!
Menek kertészkedni szívesen, ha bevállalsz mégegy tájfunt addigKép
Ja és intézz hozzá egy kis jóidőt isKép

Nelli!
Én már nem is merek számolgatni. Többynire ezt csak nagyjából tesszük meg, de az is elégKép
Nem is megyünk idén nyaralaniKép
EZ a sok munkahely megszünés (Apacuka 1 éven belül 2x), nem tett jót a családi kasszánakKép

Ari!
Gumicsizma meséjeKép

Ildi!
Egyetértek Beu-val, szerintem ennyi kismami egyrakáson nem egy hétköznapi látványKép Meg fogsz minket találni.
Nem a nagyságán múlika kert szépségeKép
Nálunk muszáj a kettö fünyíró, mert oltári nagy a terület.

Elli!
Ezek ismeretében én befogtam. Nálunk Ilang 8-tól átlag 7-fél 8-ig alszik. Vannak napok mint pl. tegnap amikor olyen 6 körül kel. Azt hiszem el vagyok kényeztetveKép
Parkolási infót kösziKép

Tüni!
Jobbulást! Meg tudlak érteni. Én kb a 16. hétig hánytam mindentől. Nem is tudtam semmire sem gondolni. Ahogy Sofka írta a daedalon nekem sem jött be. A MagneB6 jó lehet, de egy idö után nem segített. Nyugi nem soká vége lesz, aztán meg jönnek a jó kis kajálásokKép
Nekem anno a MagneB6-ot napi 3x2-ben javasolta a doki

Nadine!
Nagyon édesek a képek Zsaniról!KépMégegyszer Istenke éltesse!!Kép
Milyen nagy manó lett belőleKép

Andi!
Dani növéseKép Gratula!Kép

Bocs, hogy csak ilyen "rövid" vagyok de repülök mert dolog van, kihasználom, hogy pörgögép alszikKép

Pussz,

Tündér
tündér
 
 


Nyűglődünk, apának még híre se, zuhog, délutánig áramszünet volt, na most inkább nem is folytatom Kép
Ugye jövő héten nem fog megállás nélkül esni? Ja, és megy tönkre a cseresznyénk.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzsó!
Ha vigasztal mi is Apára várunkKép

AZ esö meg remélem eláll már a jövö héten!!!
Nyarat, nyarat végre!!Kép

Puszi
T
tündér
 
 


CSak hogy csatlakozzam, mi is Apára várunk
Megyünk fürdőruhát venni Kép

Andi
psandi
 
 


... de lehet, hogy inkább esőkabátot kéne... Kép

Andi
psandi
 
 


meg vegyetek sílécet isKép
tündér
 
 


TündérKép

Ez a 16 hét szörnyen hangzikKép Eddig szentül meg voltam győződve róla, hogy max. 3 hét, és hányinger hussKép A Daedalont meg esélyem nincs kipróbálni, igaz, hogy ma vettem egy dobozzal, de arról megfeledkeztem, hogy nemcsak terhes vagyok, de szoptatok is. Persze szoptatás alatt nem lehet szedniKép Hiába, így jár, aki halmozza az élvezeteketKép

Képzeljétek, ma Gergő megvágta a mutatóujját az egyik játékávalKép Leragasztani nem engedte, viszont állandóan piszkálta, ami persze fájt, és ettől üvöltött. Egyébként azt vettem észre, ha valami trauma éri, pl. beüti vmiét, akkor nem hagyja magát babusgatni. Épp annyira csak, hogy felveszem, megpuszilom, de tovább nem is marad meg nálam, hanem inkább üvöltve közlekedik a szobában. Ki érti ezt? Vagy inkább örüljek neki, hogy nem egy anyámasszonkatonája?Kép

LeszterKép
Mi volt ma UH-n?

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Szia Tüni!

Nem mindenkire igaz a 16 hétKép
Reméljük, te sem ebbe a kategóriába tartozolKép
Élvezetek halomázsaKép

Gergö ujjaKép
Szerintem egyszerüen csak ilyen fajta gyerek, vagy ez egy korszak nála. Más ötletem nincs. Jó bölcs voltam mi??Kép

Leszter!
UH?? Vérezgetés??? Remélem minden OK!

Pussz

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tüni,
talán te kevesebb hányingerrel is megúszodKép Egyébként én kifejezetten örültem a rosszullétnek, mert utána meg 4 hónapig mindíg rám jön a zabálhatnék, legalább az elején kicsit fogytamKép
Gergő ujjacskájára pusziKép Nem minden gyerek hagyja magát babusgatni, az én lányaim is ilyenek.

Zsuzsó,
apósodKép Nekem is vannak ilyen segítőkész rokonaimKép

Andi,
gratula a kis óriástörpéhezKép Akkor az enyémek is mind mélynövésűek, mert kb. ilyen magasak voltak Dani korábanKép

Manó2,
Dorka nagyon helyes a képekenKép

Maci2,
az én Zsebimet látnád mászásügyileg...már ősz minden hajszálam a festék alattKép

Zsuzsi,
rajtam szerintem egy háztartáskönyv se segíteneKép Mi már az év elején utána jártunk, hogy hová tűnik a pénz, és sajna nem luxusra megyKép Ma is lehidaltam a megemelt vízdíj számlán, meg is kellett utána keresnem a falu egyetlen OTP automatáját.

Timi ma új ágyikót kapott, hogy átadja helyét a fiatalabb korosztálynak, hát nagy sikere volt. Körbe támlás, macis huzattal, a gyerek nemes egyszerűséggel közölte délután 3-kor, hogy ő megy aludniKépKépKép Zsebi többször próbálta bevenni az új erődítményt, de Timi védi, mint egy anyaoroszlánKép

Na megyek, mert nem bírom Zsebit távoltartani a billentyűzettőlKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Zsombi még mindig lázas, csökkenteni esélytelenKép Most reménykedek, hogy mi is kikaptuk a háromnapost... hátha. Nurofen ízlik nekiKép

Most nem is tudok visszaolvasni, de Ari Borija csúcs a csizmákkal és Dorka is nagyon tündérKép

Ami még megütötte a szemem:
Maci_2
Apa könnyűszerkezetes házról álmodik... És senki sincs, aki lebeszélje róla...

Jó éjt MindenkinekKép
Toffi
toffifee
 
 


Kezdek izgulni a tenger miatt. 3 hét múlva megyünk. Megnéztem, tenger 15-20 fokos, időjárás uilyen, mint itt. Sílécünk vanKép Holnap nyugis nap, Andris+Apa megy környezetvédelmi országos versenyre - mármint Andris a versenyzőKép-. Zsuzsi meg III. díjat nyert egy városi rajzversenyen, megjelent a helyi újságban is, írtó büszke magáraKép

ZsuzsóKép A mi cseresznyénk is megy tönkre, hasad szét a sok esőtől.

ToffiKép gyógyulást Zsombinak+++++++++++++

MomoKép Timi el is aludt?Kép mért nem vesztek szegény Zsebinek is uolyan ágyikót? Mit szólsz, aszondják, hogy most éppen nem lesz gázáremelés! Jövő télen nem lesz elég a gyedem a fűtésszámláraKép

TündérKép csatlakozom a többiekhez, nagyon szép a kertetekKép Látom, azért focipályát is hagytatokKép Nálunk az idén akart Apa kerti tavat csinálni, lefújtam, ha eddig kibírta, bírja még ki kb. 2 évig, 1 gyerekféltő hellyel kevesebb.

Manó2Kép tényleg kiakad néha az ember. És utána úúúgy utálja magát. Nagyon édes DorkaKép kekszsöprésKép

TüniKép csak hogy vigasztaljalakKép a két lánnyal nem hányingerem volt, hanem rettenetes csömör érzésem. Egész nap. De csak 14 hétigKép

NadineKép sok-sok boldog születésnapot Zsankának! Gyönyörű volt és gyönyörű most is!Kép
SzépségversenyKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Fürdőrucit nem vettem, viszont beszabadultam a Paris butikba , és vettem egy szoknyát, egy nadrágot és egy pólót is!! KépKép Imádok vásárolni Kép


Urszila
küldtem mailt
gratula Zsuzsinak a rajzversenyhez Kép
Andrisnak meg megy a drukk a holnapihoz

Ari
csizmás képsorozat nagyon jóóó Kép

Manó2
Dorka is nagyon édi

Toffi
Zsombi most már gyorsan-gyorsan gyógyuljon meg++++++++++++++++++++

Leszter
mi volt UH-on?????

Momo
Timi új ágyikója Kép

Tüni
Gergő ujjacska Kép

jó éjt
Andi
psandi
 
 


csak gyorsan...nem nagyon tudtam visszaolvasniKép
DE

Zulu,
köszi a Dávidos képeket, nagyon helyes kispasi, jó a haja és nagyon hasonlítanak Annával egymásra, bár Anna szemében még nem lobog az a vad tűz, mint Dávidéban.Kép talán jobb isKépKépKép
Lehet még egy kérésem? Lefotóznád nekem Dávid ágyát? amit láttam belőle az tetszettKép, de jó lenne egyben is, meg a mérete is érdekelne és hogy mennyit kóstált. RS-ben vettétek, jól emlékszem?

Leszter,
drukk és írd meg gyorsan mi volt az UHn.

Toffi,
gyógypuszik Zsombinak, reméljük, hogy csak a 3napossal van dolga szegénynek.Kép

Elli,
akkor ez a hét már alma, jövő héten vmi?
Állatkert ugyben még tétova vagyok...mi ilyenkor a program?

Momo,
de jó, hogy Timi örül az új ágynak, akkor a pocaklakónak is lesz hol aludnia, reméljük él majd a lehetőséggel.Kép
Nevekkel hogy álltok?

Tüni,
gratula a pocaklakóhoz!!!Kép
Mikorra várod? Cukrod? Drukk, hogy a rosszullétek gyorsan elmúljanak végre!

Andi,
gratula az új ruhaszerzeményekhez!
Ilyen alakkal nem csodálom, hogy szeretsz vásárolniKép, régebben én is így voltam vele, de mostKép. Rám már csak a zsákvarrók készítenek "ruhát".KépKépKép

Képek szuperek, babócák édesek és NŐNEK, de nemsokára itt az újabb nemzedékKép.
Szép éjszakát, jó hétvégét, pusza Mindenkinek
Timici
timici
 
 


SziasztokKép

Van még reményKép, Zsombi csak egyszer ébredt az éjjel, ivott és visszaaludt a saját ágyában. 7-kor kelt és nem lázas!!!! Viszont ez csak 2 és negyed nap volt, tehát nem 3napos (azért anyósékhoz viszek lázmérőt + kúpot).

Próbálok visszaolvasni, jutok, ameddig jutokKép

Tüni
Klassz, hogy minden rendben babócávalKép
Hányinger: nincs tippem, mit csinálj, én mindkettővel végigszenvedtem, aztán idővel elmúlt (Szandival hánytam - ezt már ne is olvasd, 7 hónapig bármitől bármikor - , Zsombival inkább nem ettem, nem akartam...)
Gyógypuszi megy az ujjacskáraKép

Maci_2
Nem tudunk teniszezniKépKép
Roni leesésKép. Tanult belőle? Mert Zsombi eddig még nemKép

Bodzaitalt én is várom!!! Mármint receptetKép
Mondjuk jöhetne folyékonyban isKép

Mindenki védelmében: szerintem nincs bababarát lakás, hacsak nem egy tök üres szobáról van szó, ahol nincs konnektor, küszöb, ajtó, ablak...

Manócskát elérte valaki? Vagy el tudja érni? Mert ha nem, én ki tudom nyomozni a számát...

Nelli
Mi két éve írjuk a kiadásokatKép eleinte volt odafigyelés isKép

Momo
Új ágyKép Sőt, birtokbavételKépKép Naná, 3-kor már aludni megyKép

Urszila
Gratula a versenyző gyerkőcöknek-gyerkőcökhözKép Azért Te is büszke vagy, nem?Kép

Andi
És akkor miben fogsz fürdeni?Kép

Mennem kell, mindjárt itt vannak az apukámék, megyünk anyósomékhoz kályhát bontani...

Jó hétvégét MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi,
bababarát lakás:...és vastag padlószőnyeg van, mert az én Timim 2 hónapig darab faként vágódott el leülés címénKépKépKép

szaladok

Momo


Momo
momo
 
 


Momo, Tofi,
Talan a spejz eleg bababarat uresen! Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Most kaptam egy emailt, hogy a megatoysba és az összes áruházba ahol van kenguru goldos üzlet dupla árengedmény van 16%-os a kengurugoldos cuccokra és más termékekre is 30-50%. a siesta cipőkre 20%.
Junius 3-tól 13.ikáig.

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Elli,
Boldog névnapot KevinnekKép
Az én naptáramban miért nincs benne?Kép

Toffi,
Hogy van a kis beteg? Jobbulást Zsombinak!

Tündér,
Szép kertetek van, irigykedem is.
Milyen kutyus Sába?

Csucsuka,
Gratula a vizsgákhoz!
Remélem Danó jól van már.

Nadine,
Ilyen vol ilyen lett képek szupikKép Milyen nagy már Zsani isKép

Sofka,
Én így csinálom a bodzaitalt (pikk-pakk elfogyott, mehetünk megint virágot szedniKép):
Kb. 15-20 (rovartalanított) bodzavirágot felöntök kb. 4 liter vízzel, hűtőszekrénybe teszem, egy napig ázni hagyom, majd leszűröm. Ízlés szerint édesítőszerrel (/cukorral/mézzel) édesítem, 1 citrom levével savanyítom.
Mi úgy szeretjük, ha főleg a bodzaíz érződik és nem túl édes. Ha túl erősnek találod a bodzaízt önthetsz hozzá még vizet.
Bodzás recepteket találhasz itt: www.konyhamester.hu/gasztrotura/val_bodza/
Csináltam bodzavirágecetet is, még nem próbáltam, mert állnia kell.

PIldi,
Egyetértek. Végre volt tavaszKép

Ari,
Gumicsizmás sorozatKépKép

Manó2,
Képek szupikKép

Momo,
Timi új ágyaKép
És Zsebi hol alszik? Azért kérdezem, mert egyszer próbáltuk Ronit úgy altatni, hogy levettük a rácsot, paplannal körbebástyáztuk. Többször lemászott egy alvás alatt. Ti hogy csináltátok?

Urszila,
Gratula Zsuzsinak a 3. helyhezKép
Andrisnak hogy sikerült a verseny?

Toffi,
A teniszpálya azért is jó, mert akár ki is adhatjátok pár órára.
Roni sem tanult az esésből.
Bodzaital receptjét lásd feljebb (Sofka), illetve az említett weboldalt. Folyékony már elfogyott...

Leléptem. Jó éjt!

Maci_2
maci_2
 
 


Andris 7. lettKép és el volt keseredveKép A kis maximalistaKép

AndiKép kösz a Pag-mélt. Jövő hétre 30 fokos kánikulát mondanak, hurrá!!!

Van egy télire eltehető bodzaszirup receptem:
4 l víz+4 kiló cukor. Ebből szirupot kell főzni. Amikor meleglangyosra hűlt, bele kell tenni vagy 30 virágot, 2 citrom levét, 2 citromot felkarikázva, 10 dkg. bórkősavat. Egy hétig érik hűvösben, naponta meg kell kavarni, utána üvegekbe tölteni. A kölykök imádják.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok,
bocsi, de egyszeruen nem jutok a gephez. Kép

ZSombi teljesen kicsinal. Kép Delben nem alszik, de aztan du. 3-4-kor szinte elajul a faradtsagtol, alszik este 6-7-ig, utana meg itt huncutkodik este 11-ig. En meg mindig
ilyenkor topicoltam eddig, de hat most nem hagy...:-( A multkor is aludt 4 orat, aztan meg nem lehetett agyba dugni f11-ig. Kép

Uyghoyg csak nehany (amit el tudtam csipni gyorsolvasassal) tavirati valasz:

Elli,
allatkerti tali nekunk jo szerdan es csutortokon is. Kép

Kepeket vegigbongesztem, babak aranyosak, Tunderek kertjetol meg leesett az allam. Kép
Minden pocakosnak nyugis idoszakot Kép, Leszternek meg drukk az UH-hoz (tenyleg, nem irtad meg le, mi volt, ugye? Kép)!

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zsuzsi!

Ha találsz háztartási könyvet, megosztanád velem, hol található? Előre is köszi. Muszáj átszerveznem a háztartásunkat. Még a végén "normális" háziasszony válik belőlem.

Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Köszönjük a gyógypuszikat és gyógykívánságokat, hatottakKép
Zsombit gyógyultnak nyilvánítottuk, tegnap egész nap 37,3 volt, ma 36,9-cel indult... mintha kihűlt volnaKép

Zsuzsi
Az üres spejzet polcok nélkül érted, ugye? Úgy már nem is spejzKép

Maci_2
Receptet kösziKép talán még ki tudom próbálni...

Urszila
Mennyiből lett 7.? Az sem mindegy...
Recept mentveKép Anyukám csinált régen nagyon finom szörpöt, apukámmal jártunk hétvégenként virágért, de nincs meg a recept...

Gombóc
És nálatok mi újság Maszatkával? Erről nem is írsz?Kép
Enyém Zsombi nagyon klasszul alszik ebéd után, csak a betegség zavart be egy kicsit.

Zsuzsi, Nelli
Mi az a háztartási könyv?

Megyek, összedobok valamit Zsombinak, nehogy miattam ne ebédeljenKép

További jó hétvégét MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

A férjemet most küldték be az ügyeletről a ceglédi kórházba, mert már egy hete nem megy lejjebb a láza 38 foknál Algo-val se, de nincs semmi más tüneteKép Persze, eddig hiába említettem a hülye pasijának az orvost, aszonta ő, a nagy jós, hogy pár nap, és túl lesz rajta. Aztán ma éjjel már fetrengett a 40 fokos láztól...Én olyan ideges vagyokKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Család nagyja elhúzott a Zeneakadémiára egy jóbarát 8.-os!!! fiának a zongorakoncertjére. Apa meg reggel megfőzte a hagymás rostélyostKép így van időm írniKép

MomoKép ezek a tünet nélküli lázak a legidegesítőbbekKép hátha egy "sima" tüdőgyuszi pl., nekem 2x is volt köhögésmentesen.

ToffiKép Andris kb. 200-ból lett a 7. Így már érted a kis maximalistát?Kép És élete első "tudományos" versenye volt, még a hangulatot is szokni kell.

GombócKép reggel hányig alszik Zsombi? lehet, hogy jó korán kéne felverni+egy alapos de.-i kifáraszás. Én is kérdem: Maszatka?

LeszterKép UH????

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?