Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sys! Óriási gratula, és NE AGGÓDJ!!!

Visszatértem egy újabb sikertelen hónap után Kép
A fentiek alapján azonban van újabb reményem : a Babymark. Ma beszerzek egyet. Majd beszámolok.

B
baree
 
 


Sziasztok!
Én is gratulálok!
Baree,mi még tartjuk a frontot de remélem nem sokáig.
A férjem közölte, hogy hagyjam abba a mikrószkópikus vizslatást és számolgatást,ne foglalkozzak az egésszel(vagy ő ne tudjon róla)mert ez őt stresszeli és ő spontán akar kistesót,majd amikor jön akkor jön.Különben is most tele vagyunk kölcsönnel stb..persze ha jön akkor ettől függetlenül örül és jöhet.Na ezen igazodjatok ki!Hihetetlenek ezek a pasik.
Ezek után még nem vettem Babymarkot de lehet,hogy azért majd titokban pisilgetek.Hát mi nők sem vagyunk semmik,igaz?
További sok sikert mindenkinek!!
nyetus76
 
 


Szia Nyetus!

Vegyél csak Babymarkot, mert akkor legalább látod, hogy mikor van idő. Nem kell arról tudni a párodnak, hogy pisilgetsz, nekem nem látta, én nem mondtam csak akkor derült ki, amikor ügye a 3. napon is akciózni kell és szegény pont akkor jött haza hulla fáradtan, de én hajthatatlan voltam, hogy nem érdekel semmi kifogás, idő van!!! És szerencsére jó sikerült az erősködésem. Kiváncsi vagyok, hogy mit mutat majd a teszt neked, mert nekem nagyon bevált.

Baree
Vegyél-vegyél Babymarkot!!!! Kiváncsi vagyok a sikerekre.

Puszi mindenkinek
Márti
6+6
hajdum
 
 

 
 

Márti!
hát igen az én párom is ezektől az időzített akcióktól kap frászt,mert hát így azért nem az akción van a hangsúly hanem az eredményen.
Azért próbálkozunk tovább....
puszi
nyetus76
 
 


Sziasztok!

Én is vettem megint BabyMarkot, tegnap még tök negatív volt, ma már kicsit halvány volt!
Ja, és van 3 db gyönyörű tüszőcském - hétfőn voltak 16x17, 12x14, 10x12 mm-esek - holnap megyek megint UH-ra, hogy megnézzük hogyan növögetnek!

Márti! Nalatok hogy volt a taktika? Hátha tanulok belőle!

Üdv, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zitus, te előbbre tartasz, mint én, nekem még van pár napom a BabyMarkig.
Ha MEGINT vettél, az azt jelenti, már túl vagy egy sikertelen bevetésen? Én kis naív azt hittem, megvan a megoldás Kép

Márti, gratulálok!!! a nyerő tippek engem is érdekelnek Kép

B
baree
 
 


Baree!Kép

sajnos én nem csak egy sikertelen bevetésen vagyok túl a BabyMarkal, ettől függetlenül még neked bejöhet elsőre!Kép
Most majd meglátjuk kb. két hét múlva, hogy segitett-e, mert tegnap lett erős tesztcsíkom, és ma reggel fájt is a jobb oldalam, remélem azért, mert akkor repizett a tüszőcském!Kép

Üdv, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zitus, ez bíztatóan hangzik Kép Megy a drukk!!!
Én holnap reggel kezdem a BabyMarkot, nagyon kíváncsi vagyok, mire jutok vele Kép

B
baree
 
 


Csajok,
sajna 6.hónap is sikertelen volt(megjött).
Igaz nem is vártam mást mivel fel voltam fázva és elég sok gyógyszert szedtem.Így legalább nem csalódtam.Viszont ami jó hír,hogy a cickafark tea segített és a hosszú ciklusaim elkezdtek rövidülni múlt hónapban 33 most pedig már 28 napra jött meg ami nálam rekordnak számít.
Talán így könnyebb lesz az elkövetkezendő hónapokban.Adiig is míg kistesó megérkezik a kisfiamnak szentelem magam.
Puszi és DRUKK mindenkinek!
nyetus76
 
 


Nyetus, nagyon sajnálom Kép de az antibiotikumok miatt szerintem is jobb így. És sok puszi - így ismeretlenül is a kisfiadnak Kép

Én ma reggel két csíkot produkáltam, de sajna csak az LH teszten, de ez is valami, így legalább kiderült, hogy odabent működnek a dolgok.
Igaz elég halványka, de most még szabad neki, hiszen ez csak az első nap.

B
baree
 
 


Nyetus!Kép

SajnálomKép De fel a fejjel, új hónap új remények!Kép
Én már 1 éve várom a csodát!Kép

Barree!Kép

Ugye milyen jó két csíkot látni egy teszten?Kép
Remélem két hét múlva a terhességi teszt lesz ilyen!Kép

Pusza, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok, teljesen új vagyok, mind a társalgóban, mind pedig a babavárásban, most fogunk először próbálkozni vele.
Remélem, befér ide egyúj jövevény, mármint hozzátok. Beleolvasgattam a levelezésetekbe, már topicokon is, nagyon szimpatikus.

Érdi vagyok, van itt valaki a közelből?

Ilka
similka
 
 


Csajok,
köszi az együttérzést bár most szerencsére nem érzem azt a csalódottságot mint szoktam.
Megmondom őszintén ha az első baba lenne biztos jobban megviselne a dolog,ezért is drukkolok és átérzem az első babára várók"szenvedéseit".
Sajna nekünk kistesó a nehezebb de ez van.
Ilka,
üdv és kívánom,hogy ne maradj itt sokáig!
Mindenkinek Drukk és kitartás!
nyetus76
 
 


Jó reggelt,

Ilka, üdvözöllek közöttünk, persze hogy beférsz Kép sok sikert!!!
Ma is két csíkocska vigyorgott rám Kép csakhogy ez nem az a teszt ...
Vagy ne legyek telhetetlen?
Viszont ua. halvány mint tegnap Kép

B
baree
 
 


Barree!Kép

Majd erősödik, ne izgulj!!!KépKép

Ilka!Kép

Légy üdvözölve köztünk, ne maradj sokáig!Kép

Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Baree!

Nekem 28 napos rendszeres ciklus mellett így alakult az LH-tesztem csíkja:

11. nap: alig látszó, 12. nap: halvány, 13. nap: halvány, 14. nap: erősödő, 15. nap: erős

Henci
henci
 
 


Sziasztok,
én is új vagyok köztetek. Sokáig csak olvasgattalak titeket, de most úgy érzem csatlakozok hozzátok -)
Mi a párommal 5 hónapja próbálkozunk. Most 43 napja nem jött meg, de a teszt szerint negativ.
Ez volt az első PG53-hónapom, de nekem teljesen jó időben mutatta a peteérést.
Reméljük lesz valami jó hír. De ha nem akkor a Babymarkot érdemes kipróbálni?
Kriszti
krinyoka
 
 


Henci, köszönöm, akkor várok türelmesen. Csak még egy kérdés: a 15. nap utáni 2 hét meghozta a várt eredményt? Kép

Kriszti, welcome Kép BabyMark jelenleg tesztelés alatt (általam)Kép Két hét múlva tudok (remélem pozitív Kép) eredményről beszámolni Kép

B
baree
 
 


Remélem jó eredménnyel teszteled. Mert akkor biztos kipróbálom. -)
krinyoka
 
 


Segítség! Eltűnt a csíkom Kép Kép Kép
Ma reggel egy alig láthatót sikerült produkálnom, halványabb, mint amikor két napja elkezdtem Kép
Mit művelnek a tüszőcskéim? Vagy egy nap alatt megértek, repedtek és eltűntek?
A teszt elvileg jó, mert a kontrollcsík ott virít Kép
Volt már valakinek hasonló tapasztalata BabyMarkkal?

B
baree
 
 


Baree!

Én ebben a ciklusban próbáltam először a BabyMarkot, úgyhogy még véleményt nem tudok mondani róla.
Azt sajnos nem tudom, hogy miért tűnt el a csíkocskád!

Henci
henci
 
 


Henci, akkor drukkolok KépKépKép

B
baree
 
 


Hüphüp, no csík Kép csak para
akkor erre a hónapra nekünk ennyi? Kép
baree
 
 


Barree!Kép

Ne legyél elkeseredve, biztos volt pé-d, most olvastam, hogy az LH csúcs gyortsan jön, és gyorsan megy - tehát nagyon el kellene kapni a pillanatot!
Egyébként múlt hónapban én is majdnem ugyanígy jártam, pedig bizonyítottan volt peteérésem - UH-n néztük!Kép
Szóval NE AGGÓDJ!Kép

Én most már kicsit izgulok, de megpróbálok nem nagyon! Legkésőbb vasárnap minden kiderül! Rosszabb esetben már hamarabb...

Pusz, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok köztetek és hasonló problémákkal kell megküzdenem.Mi 8 hónapja próbálunk össze hozni egy kis babót(eddig sikertelenül).Ráadásul egy hete az orvosom talált egy cisztát a méhemben(4,20mm x 4,00 mm)amire egyelőre kaptam gyógyszert.Lehet hogy ez volt az akdálya a babónak?Volt már valaki hasonló helyzetben?Bocs,hogy hosszúra sikerült.

Mindenkinek sok ++++++++++++++++++!!

Iza
Iza34
 


Húú Zitus KépKépKép
Drukkolok és köszönöm!

Jövő hét végén az én ítéletemre kerül sor, mert a Babymarkos kudarc ellenére azért próbálkoztunk ám Kép

B
baree
 
 


Sziasztok,
kedden voltam nődokinál, mert már elég régóta nem jött meg, de a teszt negatív lett.
Azt mondta, hogy elvileg 5 hetes terhes vagyok a méhem nagysága alapján, de már 7 hetesnek kellene lennem és hogy az is lehet hogy meg akar jönni és ezért van megduzzadva a méhem.
Ma ismét csináltam tesztet és pozitiv lett -)))
Most izgulhatok hogy minden rendben legyen és miattatok -)
Annyira boldog vagyok!!!
Pusz: Kriszti
krinyoka
 
 


Kriszti!
Nagyon nagy GRATULA!!!Kép

Pusz: Iza
Iza34
 


KrisztiKép

Gratulálok!Kép

Sajnos én nem jutottam el a tesztelésig, mert ma megjött...Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok köztetek!És most döntöttem úgy,hogy irok!Már régóta próbálom a PG53-mat,de eddig mindig a félidőben inkább!Egyszer csak úgy véletlenszerűen gndoltam,hogy megnézem,és a jobb sarkában ott volt a páfrányos ábra!Ennek legalább annyira örültem,mintha ket csikos lett volna a terhességi teszt!/Bár csak úgy lenne már!/De az egészben az a legérdekessebb,hogy nem félidőben voltam akkor,ami a múlt hónapban volt!Ezért hiába is nem védekeztünk direkt a félidőben!Mivel,hogy ezek szerint ezért nem jön az a Baba!De ami még érdekes az én esetemben,hogy már ugye az egy hónapja volt,és most is abban az időben vagyok,és sehol egy áfrányos ábra!Miért van ez szerintetek??Mlt hónapban volt egy éve,hogy próbálkozunk!Néha már kiborit a téma!Pedig nem is akarom görcsösen DIREKT!!Valaki adna nekem valami tanácsot?Ezek szerint nem egy időben lehet a peteérésem,vagy mi?
Sziasztok,mindenkinek sok sikert!
BEJCSY
bejcsy26
 
 


Hali,
én most néztem elöször a PG-t és pont 14. napon mutatta. Ehez képest rá két héttel volt a peteérésem...
Igazán nem tudom, hogy érdemes-e. Nekem egyrészt bevált, mert babaát várok -)) másrészt nem, mert hülyeséget mutatott...

Ez volt most nekem az első alkalom, hogy úgy gondoltam most még ráérek, mert lakást veszünk és csak idegeskedek folyamatosan. Hát összejött.
Kriszti
krinyoka
 
 


Kösz a gratulákat!!!
Kriszti
krinyoka
 
 


Sziasztok!

Szerintetek mennyire biztonságosak ezek a terhességi tesztek? Már 3 hete késik, és a teszt negatív lett. A dokim szerint elég biztonságosak, és szerinte nem vagyok terhes, biztos csak a vizsga stressz miatt késik, meg sem vizsgált, alig bírtam rábeszélni egy labor tesztre. Nektek mi a véleményetek erről?
Különben mi lennénk a legboldogabbak a párommal, ha terhes lennék, mert már nagyon szeretnénk egy babát.

Móni
mom
 
 


Szia Kriszti!
Minek nézted meg a PG-ét,ha tudod,hogy mikor van a term.napod?Vagy lehet,hogy valamit én értettem félre?Tehát Te megnézted a Pg-ét,és páfrányos volt!Ugye?Akkor beleadtatok,és honnan tudod,hogy nem is akkor volt a term.napod amikor a PG mutatta?
Bejcsy
bejcsy26
 
 


Szia, Onnan tudom, hogy április 28-án kellett volna annak lennie, de akkor már május 14-re ki kellett volna mutatnia. Ezt mondta az orvos is. De nekem még május 25-én is negatívot mutatott. Tehát két héttel késöbb kellett, hogy peteérésem legyen. Illetve, hogy most 7 hetesnek kellene lennem, ehhez képest csak 5 hetes vagyok. 41 napra még nem mutatta ki a terhességet ezért szerintem Mom, neked is van még esélyed.
Kriszti
krinyoka
 
 


Csajok!
Valaki tud valami olyan "műszert",ami kitudja tutira mutatni a term.napokat?Mert most teljesen el lettem bizonytalanitva!!Valaki segitsen!!!
Egyébként elhatároztam,hogy ha most ebben a hónapban nem mutat ki term.napokat,akkor leváltom,vagy egy másikra,vagy menjek el Orvoshoz?Vagy mit csináljak?
Bejcsy
bejcsy26
 
 


Szia Bejcsy,
ne haragudj nem akartalak elbizonytalanítani.
Van akinél bejön van akinél nem.
Lehet, hogy nálad igen.
De azért én elmennék a helyedbe orvoshoz, mert ő biztosabban meg tudja majd neked állapítani.
Kriszti
krinyoka
 
 


Köszi!Aranyos vagy,hogy segitettél nagyjából megnyugtatni!Egyébként még ezt a hónapot végigcsinálom aztán elmegyek!Ki tudja,hogy ilyenkor mit csinálnak?
Milyen vizsgálat lesz?Vérvétel,vagy mi?
Vagy talán még azt is megvárom,hogy elmenjünk nyaralni,mert állitólag a tenger sós vize tuti recept,hogy term.napod legyen,és teherbe tudj esni!Végül is az már csak egy hónap!!!Orvoshoz meg egyébként is kell mennem szeptemberben a rákszűrés miatt!Na mindegy!Majd meglátjuk!!Mindenesetre köszi az 5letet!
Bejcsy
bejcsy26
 
 


Sziasztok!

Zita, Baree és a többiek!

Sokat gondolok Rátok és szoritok Nektek, hogy mihamarabb átjöhessetek a babásokhoz! Kép
Nagyon rohan az idö, most már a 20 hetet taposom! Kép
Persze az aggódás még most sem mult el, (szerintem sosem fog!) mert jön valami és én rágódok rajta! De azért többnyire jókedvü kismama vagyok! Szerencsére még csak kb. 1 kg-ot hiztam (tetemes kezdö súlyomra nem is híányzik több!), de ezt a meleget nehezen viselem!
Benneteket vigasztaljon az, hogy ha MOST LESZTEK KISMAMIK, akkor tavasszal születik a babátok, ami szerintem a legjobb idöszak erre! Ja, és nem kell a nyarat végigcipelnetek! Kép

Nagyon drukkolok Nektek, hogy nemsokára 2005. tavaszi babák cimen nyissatok egy uj topikot!

Puszi!
Marica
marica69
 
 


Lányok, szerintem a PG53-t, a hőmérőzést és a Babymarkot kell kombinálni, és így biztosra lehet menni a termékeny napok ügyében. A PG-t lámpafénynél kell nézni. A terhességi tesztek közül többfélét el kell végezni, mert van amelyik nem mutatja ki azonnal.
tigris
 
 


Sziasztok!

Én is próbáltam a PG53-at.nekem 6 napig volt páfrányos,kicsit fura volt.De ismeritek a Billings módszert?
Az a hüvelyválladék állagán alapul.Azt irja az irás hogy a hüvelybemenetnél kell vizsgálni a váladékot.Én a méhnyaknál vizsgáltam, mindíg.Ugy csináltam hogy felnyúltam,és amikor kivettem az ujjam ott volt rajta a váladék.Ekkor összeérintettem a hüvelyk ujjammal,és szépen lassan elkezdtem kinyitni a két ujjam.Ha legalább 10 cm-re ki tudjátok nyujtani a váladékot ugy hogy ne szakadjon el,és átlátszó tojásfehérjére emlékeztet,na akkor kell beleadni anyait apait,mert az jelzi a tüsszőrepedést.Azon a napon és még utána két napig jöhet létre a fogamzás.Megtaláljátok a pontos leírást:babanet-netkönyvtár-fogamzás-családtervezés-billings módszer utvonalon.Vagy a google keresőbe beírjátok hogy billings módszer,és ott egy csomó cikket ki fog adni.Ha esetleg féltek hogy felvisztek valami bacit oda ahova nem kéne,akkor vegyetek gumikesztyűt.
Nekem bejött.KépKép
Terhességi tesztből ajánlom a Qupido nevűt.Nekem a menzesz megjövetele elött két nappal kimutatta a terhességet.Kép
Na hajrá lányok!KépKépKép
bea77
 
 


Marica,

A többiek nevében is köszönöm a bátorítást Kép
Kellemes "második félidőt" kívánok Nektek!

B
baree
 
 


Marica,
gratulálok és vigyázz magatokra!
Baree,
kitartás és biztos sikerül!
Én nem merek még írni semmi konkrétat de asszem elhagyhatom lassan a topicot.pénteken megyek dokihoz és akkor minden kiderül.Babonás vagyok így ezeket a sorokat is félve írom de remélem nem lesz baj és kistesó szépen növekszik.
pusza
nyetus76
 
 


Sziasztok!
Most vagyok itt először, de nagyon tetszik amiket és ahogy írtok, hogy ennyire aggódtok egymásért.
A segítségeteket szeretném kérni.
30 éves múltam, a párom lassan 32 éves. Van egy csodapofi kis krapekunk, aki 4 és fél éves és most borzasztóan szeretnénk egy kistesót is. Kb. 6 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, relatíve rendszeresen élünk nemi életet ( a párom kamionsofőr, ezért keveset van itthon), de sajnos eddig semmi. Figyelembe veszem a termékeny napokat is. Nem görcsölünk rajta, nem a babáról szól a szeretkezés, és mégsem sikerül.
Annyit előre kell bocsátanom, hogy kicsi és hátrahajló méhem van. Nem is kelek fel szeretkezés után, de hiába ha 1 icipicit is mozdulok, már kifolyik. Mit csináljak?
Bocsika, hogy ennyit írtam és előre is köszönöm, hátha tudtok segíteni.
Mindenkinek drukkolok, sok puszi: Szilvi
szuszi74
 
 


Sziasztok!

Még nem voltam ezen az oldalon, csak ma. A párommal februárban eldöntöttük,hogy babát szeretnénk, így leálltam a fogalmazásgátlóról, amit 9 éve szedtem, és vártunk 3 hónapot, majd próbálkozni kezdtünk. Azt gondoltam, hogy ez sookal egyszerűbb dolog (mármint teherbe esni. De nem így van. 28 éves vagyok, és 2 hónapi próba után semmi.Ha 2 naponta akarok sexelni a párommal az normális? Szegény spermagyárnak gondolja magát. Tényleg rontja a fogamzás esélyeit a stressz?
reaand
 
 


Nyetus!Kép

GR.........Kép!
Majd írd meg, hogy mi van!!!!

Sajnos nálunk még mindíg semmi, ma megjött....KépKépKép Mostmár nagyon kész vagyok. Eddig tartott az erőm és az optimizmusomKép

Szilvi!Kép

Szerintem, ha már van egy kiskrapekotok nem kell aggódni, sikerülni fog a tesó is, csak türelem... mondom én, nekem pont az fogyott elKép. De én majdnem két éve nem szedek fogi gátlót, 14. hónapja próbálkozunk, és 3 hónapja Closty-t szedek.
Azért nem ártana egy kivizsgálás, hogy megnézzék a hormonjaidat, és hogy van-e peteérésed! A hátrahajló méh miatt ne aggódj! Minden 3. nőnek az, és állítólag nem befolyásolja a fogamzást!

Reaand!Kép

Neked is csak azt tudom mondani, hogy türelem! 2 hónap az semmi! Egészséges pároknál is előfordul, hogy jó pár hónap alatt jön csak össze a bébi! Ha egy éven belül sincs semmi, akkor lehet izgulni. A magad megnyugtatására menj el dokihoz, csináltass egy vizsgálatot (amit fentebb is írtam), de ne görcsölj! - mondom énKép. Mert igen, a stressz ronthatja az esélyeket. Arra pedig vigyázz, hogy a sex ne csak a babáról szóljon, mert a fiúk hamar belefáradnak, ha tenyészbikának nézik őket!

Sok sikert!

Üdv, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Szilvi!
Próbáltad már a gyertyaállást?Kép Akkor tuti, hogy bent maradnak! Lenne egy kérdésem. Nekem is az átlagosnál kisebb a méhem. Mivel neked már van egy rosszcsontod, hadd kérdezzem meg, hogy ez (mármint a méhed mérete) mennyiben befolyásolta a terhességedet, illetve a szülést. Megköszönöm, ha válaszolsz!

Reaand!
Tényleg türelem! Mi lassan 5 éve próbálkozunk! (De már látom az alagút végét.) Amit Zita írt a tenyészbika effektusról, az teljesen igaz!

Puszi

Törpepe
törpepe
 
 


Zituska28!

Köszönöm a bátorítást, nagyon jól esett. Megfogadom a tanácsodat és ha most is megjön, utána kivizsgáltatom magam. Tudom, hogy türelmesebbnek kellene lennem, de ez nagyon nehéz.
Bár most kicsit reménykedek, mert 2 napja émelygek, nem esik jól semmi kivéve a joghurt Kép

Neked nagyon nagy kitartást kívánok és biztosan sikerülni fog!!!

Köszönöm mégegyszer, szia puszika: Szilvi
szuszi74
 
 


Törpepe!

Nem tudom, hogy a méhem mérete miatt történt e, de 13 hetes terhes voltam, mikor egy éjjel arra ébredtem, hogy szó szerint vérben úszok.
A kórházban UH-val kiderült, hogy a méhlepény fele levált, de szerencsére a kicsi háta felöli részéről. 3 hónapig szigorúan feküdnöm kellett, de utána nem volt gond a terhességemmel, se pedig a szüléssel. Hüvelyi szülésem volt, fájdalomcsillapítás nélkül, este 8-kor csordogálni kezdett a magzatvíz, majd hajnali 2,50-kor megszületett a kisfiam. Semmi probléma nem volt vele, az Apger teszten 9 pontot kapott. Azért nem 10-et, mert pont 1 héttel elöbb született meg. 54cm és 3,85 kg-os volt. Kép
A vérzés után 2 hónappal a méhlepény teljesen regenerálódott.
Köszönöm az 5letet, ki fogom próbálni, bár a párocskám szerintem nevetőgörcsöt fog kapni, de annyi baj legyen! Az utánpótlásárt mindent! Kép

Köszönöm, puszmusz: SZilvi
szuszi74
 
 


Szilvi!

Köszi az "élménybeszámolót"!
Tudod én eléggé besz..tam, amikor azt mondták, hogy az átlagosnál kisebb a méhem. (De ne izguljak - mondták - majd a terhesség alatt a hormonok hatására megnő....) Tudatták velem, hogy végül is csak annyiban van jelentősége, hogy nagyobb a koraszülés és a vetélés kockázata. De egy hét az nem koraszülés! Mi az az Apger teszt?

Az én párom is jókat mosolygot az akció utáni gyakorlatomonKép

Puszi

Törpepe
törpepe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?