Új privát üzeneted érkezett!

szerintem én a meningococcust csak 6 hósan fogom beadatni először, elég most neki 2-3-4 hósan 2-2-2 szuri :) a pneumo miatt

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Felhők elvonultak,de 19 fok van,így mózesba rakom,jobban be tom takargatni.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Lányok én már nagyon reményvesztett vagyok. :cry:
Vettem szerdán Gripe watert.Minden második szopinál adtam neki és minden alkalommal miután kapott 1,5 óra múlva felridt és örjöngött a fájdalomtól.A szívem szakadt meg.Párom azt mondta várjunk még hátha csak meg kell szoknia a szervezetének.Tegnap este fürcsi után is kapott a szopi közbe meg 11 kor is .De kár volt adnom mert egész éjjel virrasztottam.Hulla vagyok.A gyerek, végre,alszik.Nem tudom mi legyen de azt hiszem ez se jött be.Homeos bogyót már nem merek neki adni mert az eleinte felerősítheti a tüneteket és ha már alapból alig tud aludni és ennyire vergődik akkor nem akarom még jobban kínozni.Azt hiszem ezt az 1 hónapot már átvészeljük valahogy, és remélem 3 hónapos korára tényleg abbamarad ez a hascsikarás mert hullafáradt szegénykém.Egy-egy pillanatot elkapok mikor jól van és ébren is van, olyankor játszik, érdeklődik nevetgél aztán megint görbül a szája. :(

Annus,
már nem igazán jók rá az 56-os rugik de a nagyobbak meg még nagyok rá szóval most veszek majd a kettő közti méretben valamit.De a lába gyorsabban nő mint maga a gyerek :?

KépKép
harhaj
 
 

 
 

Kutyafüle!
Ja értem,azt hittem kijött vmi más is ezen kívül.Erre emlékeztem!Én pont ezért iszom most megint a normaflort,biztos segít Izusnak is a hülye nátha miatt....

Edua!
Hát igen,nekem nincs több száz ezrem ajánlott oltásra....főleg úgy h sok olyan van ami mellett ugyan úgy elkaphatja....

Anita!
Akkor nyugodtan menj vele ,messzebbre!Amúgy biztos van ott is olyan hely ahol tudsz pelenkázni,nem?Nincs vmi pláza vagy tesco vagy ilyesmi arra?Ott szokott lenni pelenkázós mosdó!Ha nagyon nagy a gáz,akkor egy pad!Vigyél ilyen uti pelenkázó lapot!
Durva amit az oviról írsz....higiénikus lehet a környezet akkor.....

Na megjött az ebéd is!

Képzeljétek,öngyilkos lett egy halam
:shock: Kiugrott az akváriumból...de hogy hogyan,azt nem tudom,ugyanis ennek van fedele!Csak akkora lyuk van ahol a kábelek kijönnek....Biztos hallota h Jacko meghalt :wink: Úgy gondolta ezek után nem érdemes élni....csak későn vettem észre,lehet h még a zuhanást túlélte volna :roll:

annus11
 
 


Harhaj!
Sajnálom h nem hat semmi...szerencsére nálunk hatottak a szerek...nem tudom mikor fogok leállni róla...már próbáltam,de akkor nálunk is sírás volt...talán ha 3 hós lesz megpróbálom elhagyni....De már olyat is hallottam h vki 7 hós koráig kapta az infacolt pl.... :roll:
A 62es is nagy rá?Amúgy jó h ennyi ruhát összeturiztam.....különben most nem is tudnék mit adni rá!
Na de most elmegyünk a tescoba,szerintem elsétálok...ha Lurdyba is gyalog megyek,onnan a tesco már csak 1 villamos megálló :wink: Max visszafelé villamossal jövünk!

annus11
 
 


annus na nekem meg még nem hozták, pedig eddig minden nap már fél 9-kor itt volt, most meg már fejnem kellene, de így nem akarok belekezdeni :(

olvassátok el a köv. szöveget: :)

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt egiyk tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek: eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnogeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzonyítéik.
Úhygogy tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysersáíi fmonisáokgkal!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua :lol: :lol: :lol: legalább tudom h el tudjátok olvasni ha félregépelek 8) :lol: :lol:
Én 2szer is pont szoptattam mikor jött...Cici el,gyerek a vállra és gyorsabn átvettem a kaját! :lol:
Tök rendes ez a srác aki hozta,kellemes hétvégét kívánt :wink:
Jövőhéten a telfoodtól jön a kaja...kíváncsi leszek!

annus11
 
 


Sziasztok,

Mi is megjártuk tegnap a kardiót mivel a házi doki szerint hallatszott valami de szerencsére semmi baj nincs, az ekg is rendbe volt!
Jázmint is bevittük ő jobban megvolt ijjedve a kistesó miatt.

Ildi, részvétem a nagymamád miatt.

Kutyafüle, jó hogy, túl estél az egészen, és a szopival is rendbe lesz tovább is.

Anita, szerintem is viheted annyian úgysem lesznek hétvégén a buszon.
Én sem adom még az idén oviba Jázmint majd csak jővőre, én a kevés helyhiány miatt sajna, 40 helyre volt 110 gyerek.

Annus, a halad nem semmi :D

Harhaj, sajnálom hogy semmi sem válik be.

Rakok én is pár képet Árminról...
Fürcsi
Kép
Kép
Kifekúdve
Kép
Fej emelgetés
Kép

Szép napot nektek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


sziasztok!!!

Ma vagyunk 3 hetesek :D született 3850-el, lefogyott 3400re, tegnap fürcsi előtt meztelenül 4410 volt :shock: nem sok az egy picit 3 hét alatt?

beszállnánk mi is a tokaversenybe, apája már Miss Röfinek, meg Miss Tokának hívja 8) a röfi a hangok miatt amit ki bír adni magából

Ancsikáról: minden rendben, Julcsi nő mint a bolondgomba, sokszor vannak együtt a csajszik... :lol: Julcsi az én lefejt tejcsimet kapja, így a csajok tejtesók is lettek.

figyuuu: mikor fogom tudni majd megkülönböztetni hogy mikor miért sír? nekem mindegyik olyan egyformának tűnik... :oops: és így mindig tömném bele a cicim a szájába... :?

hoztam képeket :)
Kép Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Lili nagyon aranyos!!!Úúúgy irigykedem ezek miatt a eraszos,erkélyes lakások miatt.Nekünk az se nincsen.:(De legalább azon nem parázom így, hogy kiesik rajta.Mert én tutira bemagyaráznám azt is. :oops:
Annus!Szegény halad nem bírta a terhet.Nem lehet,hogy szerelmi bánata volt? :roll: Daniéknak a teknős ugrott le az emeleti erkélyről ismeretlen körülmények között.Hát igen,apósomat nehezen lehet néha kibírni. :lol:
Panndi!Ti máris belekezdtek a tesóprojektbe????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na hazaértünk. Fruzsi végighányta az odautat, jó móka volt :? Amúgy minden oké, azt mondták, nagyon sokat fejlődött, és úgy kommunikál, mosolyog és viselkedik, mint egy 3 hónapos :) Nem tudom, hány centi lehet, de 68-as ruhákat hord :shock:

kutyafüle: igen, rögtön szeretnénk a következő babát is :) 26 éves vagyok, most bírom a gyűrödést :wink:
Vendég
 


De jó!!!De kicsit irigy is vagyok!!!!!!!!!De most türelmesebb leszek,mint Rikivel,és előbb megcsinálom a diplomát.Aztán szabad az út.De én is szeretnék 28 körül kétszeres anya lenni.Hajrá Panndi!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


ági köszönöm :), nagyon édes Ármin baba :)

panndi nem semmi, Fruzsi hogy fejlődik :)

mniki nagyon szépen nő pici lányod :)

annus végülis háromnegyed 10-re ideért az ebéd aztán gyorsan lefejtem és még Lara sem kelt fel :) most megnyugodtam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


joreggelt

petrus
en csak akkor adok ha jelzi h ehes de alt mindig jelzi.
tenyleg nincs sok tejem (bar tegnap este ota tobb, harmadik napja szedem a more milket :roll: )
van h csak 50-60at tud kiszopizni.. ilyenkor meg 40korul siman bevag, max 60.
es mivel az egyik mellemben sok a csomo alig termel..
ma kapok biopotron lampat !!
ugyhogy remelem jobb lesz mostmar :roll:

mozza
drapp hordozokendo :D
en is azzal tamasztottam ki Borot a jarokaban azert volt ismeros :D


Boro a heten nagyon keveset eszik..
most mertem kaki utan.. igaz szombaton szoktuk.. de erzem h tok keves.. tegnap ilyen 550-600at evett.. azert a 700at megkene ennie nem..?
ha csak egy nap lenne ilyen nem lenne gond.. de az egesz het errol szolt.
na mindegy. vegulis hizik csak nem sokat most.4740volt szombaton
,ma pedig 4840.
a dokinal hetfon 4900et mertek de nemtudtak h kakival merik :D
amit itthon kikakilt szepen.. es egybol 4800lett..
mivel naponta egyszer van aki,de akkor irdatlan mennyisegu :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


es persze nagyon szep minden baboo

Ildi!!
Lara hasonlit rad igencsak :)

Netti
Kép
maumau
 
 


lemertem!!

jelentem.. igencsak nott a tejmennyiegem :roll:
110et szopizott !!
mostanaban a max 60 volt....
boldogsag van,remelem csak jobb lesz maar :D :D

Netti
Kép
maumau
 
 


mau Lara most naponta 100-al eszik többet, ugye kedden 385-öt, szerdán 480-at tegnap meg 580-at evett, tudom azt írtam, hogy nem írom, de nem bírom megállni :))

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Niki,nagyon szép a kislányod! :) Éljenek a tejtesók! Köszi a híreket. A sírásokat meg meg fogod tudni különböztetni, türelem! :)

Ildi, ismertem azt a szöveges ügyet, nagyon érdekes... Főleg az, hogy viszont ha az első és utolsó betűk nincsenek a helyükön, akkor időnként mennyit kell töprengeni, hogy mi lehet az összekevert betűk mögött. :) Pedig csak 2 betű...
Nagyon szép kis gömbölyű Lara!

Panndi, tök jó lehetett az Aquapark! Igen én is úgy vélekedem, hogy most bírom a gyűrődést jobban, mint 10 év múlva. :lol: (Én 27 vagyok.)

Maumau, örülök a tejnek! :)

Kutyafüle! Hurrá, hogy nincs már vérzés! :) Rikidnek jobbulást!

Annus, jaj, szegény hal! :roll:

Mára már hasmenésem is van. De jó...

No, most megyek, majd még jelentkezem.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, Anita, ha jól vannak a csajok, nyugodtan vidd őket! :) Biztos élvezni fogják a programozást!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


annus11 írta:Mozza!

Susycat!
Ledörzsölte???Iza meg tépi...vagyis most úgy aludt h a kezével a haját markolászta.....mi csak szőkülünk,de amúgy nincs kevesebb haja(egyenlőre) :wink:


Annus!

Hanna is húzogatja a haját, tekergeti. Olyan édes ilyenkor.
De már nőtt neki új haj is a feje tetején. Az is sötét színű. :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


[quote="maumau"]joreggelt :)


mostmar kevesebb tapszert kap.de sajnos meg mindig nehezen megy a kaki :\
vkinek vmi otlet ra?
tegnap elott is fel ora labtorna.. es ugy jott csak.

Maumau!

Mi édeskömény teát itatunk a Hannával. Elmúlt a hasfájás is nála és naponta legalább 1-2-szer kakil. De nem bizti,hogy attól.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


frankoneanita írta:Még egy valami.A prevenárt ki adatja be a 2 hós oltással??Mikor kell belőle a következőt adni és hányat kap?a védőnőm nem tudta megmondani.Mi meg nem tudjuk eldönteni adjuk vagy ne?Félek hogy valami kijön rajta tőle.
Harhaj,ti is szép nagyok vagytok már.
Na tényleg megyek aludni..


Anita!

Mi beadatjuk a Prevenart. A következőt 4 hósan kell beadni az aktuális oltással. Én szerintem érdemes beadni,mert mi nem szeretnénk,hogy valami nagyobb baja legyen,ha nem kapja meg. :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Helló, csak egy kézzel, mert az ölemben van...

A hajunk totál kihullott elöl, egy öreg bácsi lettünk, akinek csk hátul meg oldalt van hajacskája...ÁÁÁÁÁÁ :roll:

Szegény kis Gáborkának sok szeretettel kívánok jobbulást.

Mozza, ki fogod termelni a lpusz százat, de addigra már sajnos nem 700 hanem 800 fog kelleni. :lol:

Buli? Hát lányok, el bírnék viselni egy ihb bulit sok felessel, sörrel, meg 3 doboz cicgivel! elnézést, ha valakit sikerült megbotránkoztazni.

én nem vok rendmániás, de még mindig jobban, mint a férjem. még jó, hogy van anyós, különben a gyerek egy szamárfészekben nőne fel! na jó túlzok. tisztaság van, és nincs nagy kupi, csak olyan otthonos...

panndi, azt írtad, a férjed 222 éves volt, mikor összejöttetek! :lol: :lol: én 21 voltam, andris 22

szuperek a képek, édik a babók, és mindenki szépen hízik, gyarapszik. mi most lettünk 3800 és jó még az 56os

nálunk avent 1es cumisüveg van, szereti, mamot nem próbáltunk. játszócumi van viszont mindkettő, de az aventeset jobban szereti

lázas kérdésemre nem válaszolt senki!!!! :( pls. honnan lehet gyanítani, hogy esetleg lázas?

prevenart adatok be

dórikám jobbulást

remélem el tudtátok olvasni, de ne is mondjátok, hogy nem, a
ha azt az összekevercselt szöveget sikerült!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Edua!

Hanna is szokott ilyen huncutul nézni:) :lol: Nagyon édi Lara.
Nekünk is már szép kis tokánk van.

Egyik nap 940 grammot evett :shock: Igazi zabagép volt akkor.
Tegnap csak 770-et :lol:

Most megyek, mert nyöszizik:)

Szép napot!
Zsuzsi és Hanna

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Hello csajok!

Szimpi exek? :lol: :lol: :lol: Én mindegyiket agyoncsapnám, különösen az utolsót! :oops:

Mi is beadatjuk a Prevenart. Miért ne?

Harhaj, biztosan a hasa fáj Gáborkának?

Szegény Jacko... Én kedvelem a zenéit. Moonwalker 8)
Annus, biztos a halad is szolidarít vele! :?

Na megjött a Telfood-os kaja, a díler szintén jó 7végét kívánt, viszont számlát nem hozott. :?

Na megyek, pakolászok, utazunk hétvégére vidékre.

Niki és Ági! Nagyon szépek a babák!

Dóri, téged milyen betegség kerülget?

(tegnap voltam a patikában, előttem egy néni sokszor tüsszentett, erre a patikus megkérdezi tőle: -Ugye nem sertésinfluenzás? :shock: :D gyorsan át is surrantam egy másik pénztárhoz)

Ja, akit érdekel: a Rossmanban most 699 a Dreft, ugyanez a dm-ben 1299! Na szép mondhatom!

Kép

Kép
adraci
 
 


szofi, legegyszerűbb, ha puszit adsz a homlokára, akkor lehet érezni, hogy meleg-e vagy nem, ha gyanús megméred bekrémezett lázmérővel popsiban, onnan fél fokot le kell vonni :), egyébként én emlékszek, hogy valaki válaszolt neked :)

meglátszik, hogy ma ideges vagyok a temetés miatt, Lara is nyugtalanabb és nem tudom, hogy mikor éhes, egyformán sír a kaja meg a cumija után :( ááááááááááááá

most is jól bekajált, talán 60 is lement neki 3,5 óra pihi után :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na jó nagy bunkó vok.Jól leszidtam anyumat.Mert Riki békésen elmagyarázott ahová letettem,anyu meg felvette a játékával,a játék leesettÉn meg ráripakodtam,hogy most minek teszi odébb azt a vackot,és különben is minek emelgeti Rikit,ha békésen elvan.Erre ő jól megsértődött,elkezdett bőgni is.Aztán hiába kértem bocsánatot a hangnemért,anya nagyon sértődős típus,most napokig duzzogni fog. Pedig pár napja már olyan jól megvoltunk.De nem tehetek róla,ma nagyon nyűgös és türelmetlen vagyok.Megyek is fekszem le,pihenek.Hátha ez az egész jön ki rajtam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


szofi, 222 éves :lol: Hát igen, Apa gyorsan öregszik :wink:
Vendég
 


Kutyafüle: Tök igazad van! Nekem is az az alapelvem: ha a gyerek alszik, nem keltjük fel csak azért mert valaki látni szeretné ébren, és ha jól elvan nem kapkodjuk fel. A hangnem... hát igen, az meg mindenkivel előfordul, hogy nem úgy szól ahogy kell. Majd megbékél anyukád.

Szofi: Ne aggódj azt észreveszed, ha lázas. A kisbabák kicsit mindig melegnek tűnnek. De tényleg, ha megpuszilod a homlokát, akkor érzed, ha melegebb. Meg akkor nyűgösebb is lesz. De a csecsemők kb. 1 éves korukig nemigen betegek. Nekem Patrik 10 hónaposan volt először lázas (vírusfertőzés miatt).

Én úgy tudom a Prevenart a 2 és 4 hós oltással együtt szokták beadni (tehát 2x kell). Mi is beadatjuk.

Dóri: Gyógyulj meg! Van most valamiféle hasmenéses vírus. Patrik múlt héten volt beteg.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Annus,nem semmi a halacska. :D
Ármin nagyon cuki.
Adraci jó utat és pihenést.
Dóri jobbulást!!!A fiúk jól vannak???
Kutyafüle ez természetes hogy kijön rajtad,hiszen azért eléggé tartottál tőle.Meg szerintem mindenki félt volna az egésztől.Már túl vagy rajta,pihenj!!!Anyud is megérti majd,sajnálom hogy megsértődött.Én is hirtelen tipus vok,sajna sokszor előbb dumálok és csak aztán gondolkozom.
Niki,nagyon édes a lánykád!Szépen hízik!!
Na a hétvégének lőttek,Sanyi főnöke csak hétfőn fizet. :( De lehet akkor kedden megyünk,vagy legkésőbb jövőhét végén.Most meg feltöltjük a medencét Grétinek ha jó lesz az idő.
Én olyan nyomott vok ma.Most meg hazaugrottam míg eszik az uram,meg a boltba.Anyunál hagytam a csajokat.Kicsit szégyellem,de ez a szabad fél óra olyan jól esik. :oops: Hiányoznak,de mégis jó.Szemét vok???
Na megyek is,mert már délben eljöttem.
Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszi a választ csajok! Mostmár tutira tudni fogom!

Kutyafüle, a környezetünknek meg kell értenie, hogy ez a hárpia korszak!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


SZiasztok!

Közben hazaugrottunk 2 napra húgommal. Jó volt, de visszafelé 2 gyerekkel a kocsiban azért para. Kolos aludt, néha pár percet azért felsírt. Maját kell szórakoztatni csak, meg izgulni, hogy ne kerüljünk dugóba.

Szofi
Nem vagyok én amúgy az a beszólogatós fajta. Csak annyit mondtam, amikor már mentek befelé, hogy majd meglátják, ha jönnek a 6 hetes konrollra, hogy k*ra nem egyszerű leszervezni.
Nálunk tényleg nem volt az. Végig izgultam, meg ezekután forrt az agyam is rendesen.

Na, megyek visszaolvasni.
pumuklii
 
 


anita dehogy vagy az, nekem is jót tenne már egy kis nyugi a lányok nélkül :)

Az előbb már bekapcsoltam Eros-t és táncoltam egyet a csajjal, aztán ő inkább bealudt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


pumukli én is tök ideg voltam a kontrollon, de közben én le is szaladtam megetetni Larát, és addig kétszer is szólt a doki, hogy bemehetek, és mivel felvittem a kiscsajt megbocsájtották nekem az utánam következők is, hogy előrementem, mert addig megnézhették :)

tiszta lökött vagyok, mikor leraktam akkor vettem észre hogy fordítva adtam rá vissza a nacit :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi
az én dokimnál ez a gyakorlat. Ezer éve járok hozzá és a kontrollosok mindig bemehettek soron kívül, soha nem kérdeztek meg senkit. Ezért is bosszantott.

Kolos is megkapja majd a prevenart, de még nem döntöttem mikor. Maja egy szurit kapott a 2. szülinapja előtt. Most változott a gyakorlat, 1 év alatt 2 szuri jár, felette pedig 1. Nem hiszem, hogy veszélyeztetettek közé tartoznánk, Maja nem ovis. Lehet kivárom az egy évet. Az tuti, hogy diperte-vel nem adatom be, épp eléggé leterheli majd az az egy is szegényt.

Meningococcus ellen nem kap (Maja se kapott). Magyarországon alig van ilyen megbetegedés, és az oltás a C csoport ellen véd, itthon meg max B típusú megbetegedés van, abból is kb 50 évente....
pumuklii
 
 


Na gyorsan amíg van időm!

M kimentünk tescoba...de végül nem vettem semmit...nem találtam semmi jót....főleg olyat nem ami most írtó fontos lenne..Aztán átsétáltam az állomásra az uram elé,így együtt jöttünk haza!Persze ő tolta a babakocsit,ilyenkor csak ő tolhatja...én hozzá se érhetek :lol:

Szofi!
A lázmérás most azért jött szóba,mert az oltás után a babák belázasodhatnak!Ezért nézni kell és ha lázas akkor lázcsillapító!De rutinosabbak be is adják a lázcsillapítót elöbb,biztos ami biztos! :wink:

Én nem tudom h mennyit eszik 1 nap...van h egyszer sem mérem...az apja méregeti előszeretettel :wink:

Nálunk is az a helyzet a kakival h kb 1 van,de az aztán jó nagy adag!!!!!

Niki!
Szépek vagytok ti is!Tök jó h Julcsi kap tőled tejet!!!

Ági!
Ti is szépen ki vagytok már kerekedve!Mi az a piros szalag Ármin csuklóján?


Panndi!
De gondolom vártok még egy picit a tesóval,had szopizzon a legkisebb!De lehet h egyszerre jön majd nálatok a 3. nálunk meg a 2.!Apcim nagyon rá van kattanva a köv gyerkőcre....

Maumau!
Remélem h marad a több tej!!!Tök jó lenne!!!

Edua!
Kitartást a mai naphoz!

Anita!
Semmi gond ha néha mással is vannak a gyerkőcök!Sőt!Legalább nem unnak meg :lol: :lol:

Dóri!
Jobbulást!!!

Susycat!
Örülök h Hanna nem lett kopasz!Az meg szerintem nem baj ha néha kevesebbet eszik!!!!

Sissy!
Nóriról is dobj majd képet! :wink:

Adraci!
A múltkor meg pont a DMben volt olcsóbb...mindig ezt csinálják....
Remélem jó a telfoodos kaja...hétfőtől az jön!

annus11
 
 


Ja azt el is felejtettem!Én anno azt mondtam h 25éves koromig férjhez kéne menni,30éves koromig meg 2 gyerek!Esküvő megvolt a 24.szülinapomon :wink: 1 baba is van már!Szóval van 4 évem a köv gyerkőcre! :lol:

annus11
 
 


Mi is 3-4 év múlvára tervezzük a kistesót. Mondjuk én addigra 30-31 leszek, de ezen nem múlik!

Annus, és milyen lázcsillapítót szerezzünk be itthonra, ami jó???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre meggyógyult Apor, hazaengedték a kórházból. Megérkeztünk Temesvárra.

Annus
Az én tervem az volt, hogy 35 éves koromig 3 gyermek. Most 31 vagyok. :)

Oltás
A rotát beadatjuk, a Prevenárt és a kullancs ellenit talán.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Szofi
nekünk a doki írt fel kúpot, ami piciknek is jó. Amúgy emellett Nurofen van itthon mindig, de asszem az csak 5 kg felett adható.

Én 30 alatt akartam szülni az elsőt és 29 évesen szültem. 2. meg 31 évesen.
pumuklii
 
 


Szofi!

Nekünk még a doki írta ki anno!Már ki is váltottuk,jó ha van itthon!

annus11
 
 


Sziasztok!

Én 32 évesen szerettem volna szülni az elsőt, 31 és fél voltam. Az én célom, hogy 40-ig befejezzem! :lol:

Annus, terhesség alatt is lehet szoptatni, ha nincs komplikáció.

Pumukli, lefotóztam neked a vödröt, de még nem töltöttem le. Igaz nem Iringó, hanem Gyöngyvirág fürdik benne. :roll: Mostanában ő is belemászik Iringó után. A mérete azért így is látszik.
Hugod meddig lesz itthon?
Vendég
 


Böbi!
Tudom h lehet szoptatni,de általában akkor csökken a tej,nem?

Anika!
Jaj de jó!!!És mi volt a baja Apornak?Hány napot kellett végül benn lennie?

annus11
 
 


Anika, ilyen picik mellett általában lehet bent felnőt is, Ti meg tudtátok oldani?

Annus, nekem 2 ismerősöm szoptatott a terhesség alatt, de egyiknek abba kellett hagynia, mert méhösszehúzódásokat okozott, a másik meg nem panaszkodott csökkenésre. Lehet, hogy van itt kis korkülönbséges, aki még szoptatott a terhesség alatt, Ő többet tudna erről.
Vendég
 


Böbi
hétfőn megy vissza, de aug-ban jön megint 10 napra.
Vödrös képre kiváncsi vagyok :-)

Megyek, mert mindjárt jön az építészünk.
pumuklii
 
 


felnőTT

ritkán javítom ki magam, mert mint láttuk, úgyis elolvasható, de ez ciki. :lol:
Vendég
 


Pumukli, irigy vagyok! A mi tervrajzunk engedélye még egy évig érvényes, hááát egyelőre esély sincs építkezésre.
Vendég
 


Na, hali!

Én is vagyok. Ma már a 2. szuper éjszakánk volt, Lili 09:30-06:15 között szundizott!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juhú!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kutyafüle!
Én már tényleg ott tartok, hogy tök feleslegesen kérem szépen meg a rokonokat biz. dolgokra...mert akkor egysz. nem veszik figyelembe....mintha meg sem hallották volna!
Mostmár puffogok, ha valaki nem hajlandó figyelembe venni, hogy a gyerek anyukája mit kért....egyszerűen nem értik meg,hogy LILINEK tesznek rosszat, ha pl. a félig már álomban lévő gyereket felveszik, vagy altatás címszó alatt 3 órát alszik a vállukon a gyerek!!!!!!!! :x :x

Petrus!
Én sem mérleg alapján pótlok.
Ált. az utsó 2-3 szopinál már nem szokott túl sok tejem lenni, max. 95-100 a 2 ciciben összesen, így akkor még megkínálom tápival.
Tegnap 605g-ot szopizott és 100g-ot tápizott hozzá.
Ja, és ma reggel rekordot döntöttünk: 170g-ot szopizott....ne, ezt már csak 2 cicivel bírtam reggel is!

Na, ma megvolt a Rota, volt a dokinéni. Lili szépen fejlődik. Megdícsérték! :D

Na, majd még jövök, lassan szopi!

Kép
mozza
 
 


Mozza, este fél 10-kor mennyit evett?
nekem Iringó este fél 10-kor nem éhes, nem eszik meg csak 60-80 között, így már 4-kor felébred a kajáért. próbáltam, hogy aludjon előtte és akkor nem lesz olyna fáradt, de aludni sem akar.
Vendég
 


Anita, Neked szopik még Hanna? tegnap írtál valamit, hogy nem szopitime, hanem kajatime következik, ez megütötte a fülemet (szememet).
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: