Új privát üzeneted érkezett!

köszi lányok hogy ezt leírtátok...max ugy lehetne nekünk ilyen ha kapnánk kölcsönbe....sajna venni nem tudnék.....most minden pénz a házra kell,hogy elkészüljön időre!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem jó az egyben. Nektek kell is a bébiőr akkor. Nekünk riasztott be párszor, mert Bence elmászott az érzékelőről, aztán széjellebb rakta apa és utána már nem volt gond. Több. mint egy éves volt Bence mikor elraktuk..

királylány
 
 


csige ez jó ár é ha úgy érzed szükséged van rá vedd meg később meg bébiőrként működik nekünk nem volt igz velem aludt egy ágyban Gergő fél éves koráig :) meg még most is néha éjszak átmásuzik hozzánk :)

tegnapi bili eredmény egy becsorgás volt :):):) haladunk el sem hiszem :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

remélem, mindenkivel minden ok.
én egyenlőre semmiről nem tudok beszámolni... majd holnap.... izgulok is nagyon, pedig nincs miért.

szép napot nektek!

babszika
 
 


Babszika mi lesz holnap???? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika bilizéshez gratula, nagyon ügyesek vagytok!

Babszika: drukk - drukk - drukk :!:

királylány
 
 


merre van mindenki? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sehol senki :?: :(

királylány
 
 


Én vagyok, csak ma szenvedek. Nagyon fájnak a csontjaim, erre a szar időre. Sehogy nem jó. Szerintem tusizok és bebújok az ágyba.

KépKép
csige-bige
 
 


már én is vagyok...én is szunyáltam egy jót......meg pihizek sokat mert ezt az időjárást érzi a pocakom.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok:)

Szegény kismamik látom bánt titeket is ez az idő:(próbáljatok pihizni.

KépKép
bettike83
 
 


Betty sajna megvisel mindenkit ez a hol 40 fok hol meg 15 fok..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok! LÁtom, elég nagy a pangás ma...én sem voltam, délelőtt ügyet intéztem, aztán Ikeáztunk egyet, most pihi.
Még mindig sehol semmi, bár ma rámjött a sika-mika (amúgy nem nagyon jellemző), ebből sejtem, hogy piri néne nemsokára itt kopogtat... :twisted:
tary
tary
 
 


Tary és ha piri helyett a baba kopogtat??????!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary piri nálad mondjon le!!!!!!!!!4

Pusszantás mindenkinem, kismamik kitartás remélem nem tart sokáig a rossz idő!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok

Tary

remélem nem jön piri néne :P
nekem még mindig semmi,43 nap.már tisztára kiakaszt :roll: mondjuk utoljára 45 re jött,előtte pedig 41.egyre több nap és nem tudom miért.pedig próbálok egészségesebben élni,diétázni és mégis egyre inkább elhuzódik....nem értem :(

KépKép
bettike83
 
 


Betti nem lehet hogy a diétád miatt tolódik a menzid? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


háát, a próféta szóljon belőletek:)
még mindig semmi, egész nap ülhetnékem van
nekem mostanában (az elmúlt 3 évben)nem volt 37 napnál hosszabb ciklusom.
mindegy, most várok. szombathoz egy hétre elutazunk, addig remélem lesz valami. Nem szeretném, ha a tengerparton jönne meg...
még jövök
tary
tary
 
 


Sziasztok!

nita!
kicsit korábban írtam, h konzultációra megyünk.

Meg is volt a konzi.
Megkaptam a recepteket és 2. napon indul a szuri és jöhet az újabb és egyben utsó inszem!
Sajnos apa kiskatonái még kevesebben vannak, de Zeke dr szerint így is sikerülhet.
Azt javasolja, h még max 3 inszem, a kisfiúktól függően.... de ezen nem agyalunk. :roll:

Kismamik!
én is oltárian sz*rul vagyok ettől az időtől, pedig nem vagyok kismama, "csak" frontérzékeny.

Ráadásul napok óta sz*r a gépem és tegnap este be is halt. Reggel konzi előtt még vinnünk kellett szervízbe. örülünk :?

babszika
 
 


Sziasztok Csajszik!!!!

Hétvégén nem voltunk itthon, lementünk anyuékhoz egy kicsit.
HTegnap voltam védőnőnél és dokinál. A védőnőm nagyon megdicsért, mivel a mázsálásom eredménye eddig 1 kiló. :wink: :D :D Dokinál is minden rendben volt. Teljesen zárt a méhszáj és a kicsi Laura már fél kilós kb. :lol: :lol:

Sajnálom a piriket. :( De most már itt az ideje hogy valaki elkezdje a pozitív tesztelést..... Tary, Királylány, Betti!!!! Hát remélem hogy ezek a rekordhosszúságú ciklusok babával végződnek. :roll:

Babszika!

Örülök hogy a dokid is derűlátó. :wink: És szívből drukkolok hogy tényleg ez legyen az utolsó inszem. :D Olyan jó lenne. De gondolom Nektek meg a legjobb!!!! :lol: :lol:

Nika!

Nagyon ügyes a kicsi fiacskád. Öleld meg helyettem is, és adj egy hatalmas puszikát neki!! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita

Nem tudom mi van,csak nem a diétától van,bár nekem is megfordult már a fejemben...a diétát nem akarnám abbahagyni emiatt :roll:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nekem is megjött szombat este, úgyhogy én sem gazdagítom a kisamamik táborát.
Lányok! Sajnálom, hogy hosszúak a ciklusaitok, de nálatok legalább, ha kiderül, hogy kismamik vagytok, máris a 6-7.hétben vagytok! Mit nem adnék érte, ha egyszer nem kellene végig izgulnom az első 12 hetet, de nálam ilyen nem lesz!

Babszika! Nagyon nagyon szorítok én is Nektek! Igenis ez lesz az uccsóóóóóóóóó inszemetek és kész! :wink:

Kismamik! Én sem vagyok túl jól ma, úgy szédültem du-án, hogy azt hittem összesek, egyszerűen nem tudtam kontrolálni a mozgásomat! Úgyhogy Ti fokozottan vigyázzatok Magatokra és pihizzetek sokat! Jöhetne már egy kis nyár, de a nem a 40fokosra gondolok!

Pusz Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: sajnálom Piri most már átmehetne egy másik honlapra...
Babszika: tuti utsó lesz!
Moni: ügyes vagy! Most meg úgyis sok a gyümi, zöldség, attól nem fogsz hízni sokat:)
A baj nálunk az, hogy a férjem kezdi beleélni magát, hogy tuti itt a harmadik. Nem akarom, hogy rám ragassza..Szerintetek meddig üljek még nyugton? Mikor teszteljek. Persze már nagyon nehezen bírom...Legszívesebben minden nap tesztelnék. Ha pedig meg akar jönni, akkor hajrá! Miért szívat mindig?
tary
tary
 
 


Sziasztok!

Tary kitartás! De te mondtad, hogy neked csak később mutatja a teszt. Úgyhogy nyugi, ha baba van előbb-utóbb kiderül, ha meg nincs akkor jönni fog piri. Én a múlt hónapban voltam úgy, hogy na biztos van valami aztán mégsem. Lehet, hogy nekiindult valaminek csak nem lett belőle semmi. Én már nem is izgatom magam, megint ilyet fogunk játszani: egyik hónapban megjön, a másikban nem. Szóval ez mostnekem kimarad, majd a következő...

Babszika az én drukkomon nem fog múlni az a baba. Nagyon fogok szorítani, kezem - lában csuriban értetek :wink:

Pedi: nem biztos, hogy rögtön a 6-7 hétnél fogunk tartani, mert ha később van Pé akkor annyit ugrik is. Bencével úgy voltam, hogy mensi alapján - ugyanígy, mint most - már 6-7 hetes lehettem viszont valójában csak 3. Ez mondjuk utólag visszaszámolva derült ki. A doki is csak annyit mondott, hpogy terhesség gyanúja, hiába volt + a teszt...

Móni, hogy te hogy számon tartasz mindent:wink: Viszont én megfogadtam, hogy csak akkor és csakis akkor tesztelek, ha határozott tüneteim lesznek a terhességet illetően. Konrkétan ha hányok vagy legalább öklendezek. Már bocsi. Most pedig szó sincs ilyenről.

Fel a fejjel és kitartást!!!

királylány
 
 


Sziasztok!!!!!!
valaki tényleg hozhatna már 2 csíkos tesztet!!!!!!!!!

Pedi megértelek hogy ha babás leszel nem izgulod végig az első 12.hetet.........nálam pl sorsdöntő volt....de még most se vagyok azért teljesen nyugodt........Barnus elég lusta baba.....de néha bele ad apait anyait is...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


egyre inkább úgy érzem meg fog jönni. de nem baj, majd legközelebb:)
tary
tary
 
 


Pedi

Sajnálom a pirit,épp az előbb jutott eszembe mi lehet veled.Remélem együtt gazdagitjuk majd a kismamik táborát:)

Nita

Ari lett a volnalzód,tényleg lassan kifelé jön majd Barni,már 26 hét!!!biztos nehezen birod már a nagy pocakoddal:)

KépKép
bettike83
 
 


Betty birom még..........
akkora nagy pocakom még nincs.most fog nagyon beindulni.....
Most jó hogy nincs az a nagy meleg de viszont bekeményedett a hasam a frontoktol....így sokat pihizek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

örülök neki hogy jól birod,azért már multkór is jón nagy pocid volt,legalábbis a képen úgy látszott:)

KépKép
bettike83
 
 


lehet hogy nagy csak én felülről máshogy látom........tegnap api is mondta hogy nagyon elkezdtem gömbölyödni...... :)
mondom neki ha terhes valaki akkor nem laposodik a hasa hanem gömbölyödik........ :) :) :) :) olyan jót nevettünk.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


még mindig semmi. 43.nap...
tary
tary
 
 


nem akarsz tesztelni????? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:drága vagy, de nem merek...Folyton a mindjárt megjön érzésem van. Most úgy gondolom, hogy kb. a 32.-33. napon volt pé-m, ahhoz képest eltelt kb. 10 nap. szerinted? merjek? félek a kudarctól. Ennyi év próbálkozás után (még akkor is, ha van két rosszaságom már) nem is tudom, mit csinálnék örömömben, ha meglátnám a 2 csíkot. Arról nem beszélve, mi lenne, ha egyet látnék. Persze, nagy a szám, hogy majd legközelebb, de a lelkem mélyén nagyon szomorú lennék egy ideig.
tary :shock:
tary
 
 


tary drukkok mennek

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok csajok :D
Egy kicsit eltüntem,de rengeteg dolgom volt,remélem most már tudok sűrűbben jönni.

tary! én a helyedben tesztelnék :D mennek a drukkok!!! :wink:

EDI
ediii
 
 


Tary kitartást, ha úgy érzed bírsz még várni ne tesztelj így ott a remény, hogy mégis ott a baba. Én is ilyen vagyok. De reméljük azért teszt lesz a vége, mégpedig 2 csíkos :lol: :lol:

Ediii szia lassan neked is lehet szorítani :lol: :lol:

Bocsi csajok de én sem jövök manapság sűrűn de napközben sok a meló, este későn érek haza és hulla fáradtan. Egyenlőre a dolgok nem úgy alakulnak ahogy mi szeretnénk így sokat idegeskedek és semmihez nincs kedvem.

Mindenkinek nagy ölelés.


Anuk hazajöttél már????
Lili te kibújtál már????? anyukád már nem jön erre biztos te vagy a ludas
:lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Tary

én a helyedben még várnék,én nem tettem sajnos és a nega teszt nagyon rossz érzés volt,40 nap körül teszteltem de kár volt.ettől függetlenül még mindig semmi,45 nap:(szoval e tudod,de én még várnék vele,pár nap múllva már lehet.egyébként utoljára hány nap után jött meg?

Nita

aranyos lehetett a párod:)növögessen is a kis drága:)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!hát nem tudom, de egyre türelmetlenebb vagyok.
Betti: legutóbb 30 napra jött meg, előtte 33. az elmúlt 3évben a leghosszabb 37 nap volt...
ma 44.
tary
tary
 
 


Sziasztok!

Tary türelem, babát terem. Van valami tüneted ami terhességre utal vagy "csak" nem jött meg? Nekem is beállt a ciklusom a gyógyszer abbahagyása után 35 napra aztán a múlt hónapban megbolondult. 50 vagy51 napra jött meg :shock: Most is várat magára :? Próbáld elterelni a gondolataidat és ne számold a napokat hátha. Ha később volt Pé-d akkor még nem is mutatná ki szerintem..................

királylány
 
 


Tary

Akkor van remény babára,de ne éld bele magad annyira,legalább nem csalódsz olyan nagyot...nálam szokásos dolog hogy ilyen sokáig elhuzódik,de nálad úgy látom nem,igy azért ég van esély:)

KépKép
bettike83
 
 


tudom, hülyeség volt, de nem bírtam, csináltam egy tesztet, persze negatív. És most én is..:(
egy szomorú tary
tary
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
megjöttem!!!!!!!!!!!!!!!
Barnika kapott gyönyörű szép játszó szőnyeget........meg még rengeteg rucit!!!!!!!!!!

Tary nem volt hülyeség..........sajnálom hogy nega a teszt de reményaz még mindíg van!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok itt vagyok szégyenlem magam de sokat pihizek meg semmihez sincs kedvem.holnap megyek dokihoz meg vérvételre.lassan betöltöm a 10 hetet.a nacik nagyon kényelmetlenek meg valamelyik nem is ér össze,látszik már a pocakom.Tary nagyon sajnálom hogy nega lett a teszted......nem tudok vonalzót dobni egyszerüen béna vagyok hozzá..puszika mindenkinek.
kistörpe
 
 


Szia Kistörpe! A napokban voltál eszembe, hogy eltűntél mi lehet veled, de látom minden oké. Örülök neki :D

Tary annyira nagyon sajnálom! De nálad még nincs veszve semmi, hiszen mind a két gyerekednél később mutatta a teszt a terhességet, hátha :roll:

királylány
 
 


Kistörpe gyere sűrűbben kérlek!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, jó, hogy vagytok:)
Már nem vagyok annyira bús, eldöntöttem, hogy ha a fene fenét eszik is AKAROK még egy gyereket. Hétfőn felhívom a dokimat, hogy mondjon valamit, meg adjon megint closty-t. Aztán már csak valami serkentő :oops: kéne... (ami elűzi a fáradtságot és nimfomániást csinál belőlem...)
még leszek, mert dolgoznom kell...
tary
tary
 
 


most számoltam utána: az első fiamnál az 54.(!) napon lett pozitív a teszt, előtte kettő negatívot csináltam...hátha most is.. :roll:
tary
tary
 
 


Tary

nagyon sajnálom a nega tesztet,de ne törj le,el jön még a mi időnk is hiddel:)muszáj kitartónak lenni,másképp nem megy,fő a pozitiv hozzáállás,bár tudom h néha nagyon nehéz.fel a fejjel:)

Nita

Barninak lassan meglesz mindene,szépen haladtok:)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike, úgy legyen:)
Nita: fotó?:)
Moni: te nem raksz fotót, vagy le vagyok maradva és már van?
Pedi:??
Kuzsannáról tudtok valamit?
tary
tary
 
 


Tary

úgy is lessz:)

a fiad mennyi idős már?bocsi még indenkiről nem tudok mindent,nem rég óta irkálok ide,sztem még mindenkivel nem is "találkoztam":)

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?