Új privát üzeneted érkezett!

Végig kell gondolnom, mi legyen a hétvégén, menjünk-e Kemencére.
Vendég
 


Megyünk holnap délelőtt Kemencére.
Nem leszek hétfőig., ha jó lesz az idő.
Kérek majd sms-t, ha van valami!
Vendég
 


Sziasztok!

Már tudjátok júl 15-én szülök, a doki kérdezte mikor akarom (elmeséltem neki a szüli napunkat és mondta, hogy akkor csakis 15-e lehet a dátum :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ) igy négyes szülinap lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csak mi csajok :wink: :wink: :wink: :wink: A férjemet egy kicsit sokkolta de most már beletörödött és nagyon várja már. 14-én kedden fekszek be.

Asiye,
Nagyon édesek a gyerköcök :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 

 
 

Gabi!

Már Míra is tudja, hogy addig ne kezdjen magánakciót? :D

A férjed pedig örülhet, mert így csak egy napot kell megjegyeznie.
Hány férfi cserélen vele... :D

Afra!

Hova ment a férjed, hogy egyedül maradtál?
Vendég
 


Cat, szerintem kibírja, de ha nem az se baj én már nem bánnám ha jövőhéten megszületne, már nehez birom és annyit ficánkol hogy már fáj :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat! Holnap lesz a párom doktori avatása és kötelező ott lennie, ezért ment haza.

afra.h
 
 


Törpiri! Cat!
Nem bánom, hogy megpróbáljuk simán.
És így nyugodtabb vagyok, hogy elmondta a véleményét.
És gondolom nem kockáztatna ő sem,
De szenvedtetni sem akar, ezért lesz valami kíméletes szülés. Ezt a prof is javasolta.
És így a hasamat is még kitehetem.

8)

Szép nap lesz a szombat. Nyugiban reggel nyolckor, a dokim ügyeletes lesz, tud csak rám figyelni, mert nem kell rohangálni osztály, és ambulancia.
Nem lesznek sokan mint pénteken.
és ha nagyon fog fájni is, ez elmúlik hamarabb mint egy vágott sem.
És kapok fájdalomcsillapítást is.

Emlékszem Cat, te is nagyon feszült voltál.
Nehéz ez a nagy ingadozás.
Apa itt volt, megint volta nagy sírás..
félt minket.
Lépcsőztem megint, és kiszöktünk étterembe is. Ettünk fini vacsit, :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Gabi!
Én azt hittem véletlenül jött ki ez az időpont.

Ki is a te dokid?? Benn volt amikor én??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!
Azt hiszitek,nem ismertek, pedig dehogynem!:) én vagyok az asiye húga. Rátaláltam a topic-otokra,és megkerestem a dec.15.-ei bejegyzéseket, mert kiváncsi voltam, hogy Évi (alias Asiye) megemlítette-e hogy pont szülök. Hát, teljesen meghatódtam, olyan jól esik, hogy igy aggódott értem, értünk! Még képet is rakott fel a kicsi lányomról!!!:) Nagyon aranyos volt (az még most is) sokat mesél Rólatok:)
Nem is zavarok itt tovább. Aki szülés előtt áll, annak egy kalappal.

(kiváncsi lennék, mit szól ha meglátja, hogy ide írtam, tuti, meglepődik :shock: sziasztok

anikKép
anik4
 
 


Anik szia!!

Igen,sokmindent tudunk ám rólad :wink:

Egyáltalán nem zavarsz..jó,hogy itt vagy,gyere máskor is :lol: :lol:
Jól van a babókád??Bár ha jól emlékszem most irta Asiye,hogy kijött a foga,, :wink:

Na lányok a vihar elött az én lányom megint orditott! :roll:
Most aludt el ,mikor kéne menni fürdeni..most majd felébresztem megint szegényt,pedig örülök,hogy csend lett :oops: :?

Pici..te már megint szökdösöl????Vigyázz ám magatokra :lol:
Hú..holnap után anyuka leszel...irj majd sms-t..Cat nem lesz hétvégén,akkor majd tudósitok a lányoknak!!!

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Leszakad a hátam és a derekam...úgy érzem soha nem fog visszarendeződni a gerincem :? :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Pici!!!
Legkésőbb HOLNAPUTÁN!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Szia anik, bizony, drukkoltunk, ez egy ilyen topik 8)

És a kért Dömefotó:
Kép Kép

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


anik szia:) hát persze hogy büszke rád rátok :) nagyon szép család vagytok :):):)
és ez már csak ilyen topik nemcsak egymásért hanem családjainkért rokonainkért is aggódunk foglalkozunk :):):) mi mindent megtudunk beszélni és sosincs sértődés gyere gyakrabban szívesen látunk ám téged is itt :) és hozz képet a kicsi lánykádról :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Pici!

Ahol vagy az egy kórház és nem egy hotel! :evil: :D :D :D
Tessék szépen bent maradni.

Epidurállal fogsz szülni?
Az a legkímélőbb. Főleg ha van is ideje hatni. :D
A végén pedig nagyon tud segíteni a fogó.

Csak azért tudom, mert nálam is ez volt Benivel. A császárt el akartam kerülni, és ezt találta ki helyette az orvos. Megtehette, ő volt az osztályvezető. Más régen császározott volna a vesém miatt.

Törpiri!

Marci este kilenckor ismét aludt. Pedig ide mostanában ér(t) a vihar.
Eső még nincs, csak nagy borulás és villámlás.

Anik!

Szerintem maradj nyugodtan, ha tetszik a társaság. Szívesn látunk. És képet is Anicáról.
Vendég
 


Nemlajos!

Döme nagyon édes! Ahogy alszik... :D
Vendég
 


Pici igen bent volt a dokim akkor amikor bement a prof. (dr. Sziller István, magas, vékony és szemüveges kb. 55 éves) és nekem be se kellett mennem elintézte egyedül a csaszit, gondolom elregélte a történetemet. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat, nekem is ez jutott eszembe.
Pici, nem szökdösni (nem is értem, hogy tudsz kimenni, egyáltalán, nem félsz???)
A stresszbírást meg úgy értettem, hogy minket tartasz drámai feszültségben már napok óta :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Én most elköszönök pár napra.
Holnap délelőtt nem biztos hogy sok időm lesz, mert össze is kell pakolnom. Apa megy bíróságra. (Bár ha itthon maradna, akkor is max csak a gyerekeket foglalná le.)

Mindenkitől kérem az sms-eket, mert nem lesz nálam gép.
Kemencén jó, ha térerő van... :roll:
Vendég
 


Jó reggelt.
Nekem ki lehet menni.
Ez nem olyan szökdösés.
És a klinika mellett van minden. Ugye Gabi? :oops: :roll:

Igen Igen A Sziller, ő nagyon jó orvos. Rendes tőle nagyon.
Ezért is nem értem miért mutatnak be, ha a doki vezetti rá a profot a dolgokra.

De már nem bánom hogy nem császárom lesz.

Cat!
Jó pihenést nektek.
Igen, úgy néz ki epidurállal. De nem bánom ám.
Én nem fogok legénykedni, mint itt pár anyuka, hogy ők nem kérnek, kibrják.
miért fájjon ha nem muszáj.

Anic!
Szívből örülök neked.
Vártunk ám már régen!!!
Jól vagytok?? Pici lányod?? És valóban kérünk ám fotókat. :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos!

Nem félek. Mindenki ki mászkál.
Háromtól, hatig van látogatás.
és addig szabad a pálya.
Itt az udvaron sok a retek, és nem lehet leülni sem, a levegő meg kell ám.
Bocsi, nemm akarok én dámai feszülséget.
Írtam amit mondott a doki..azért is estem szét minden alkalommal amikor nem úgy történt.
Nekem ez a gyengém :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Mégis be kell kukkantanom, nem bírom ki.

TAgnap éjszaka azon poénkodtam a párommal, hogy nam az a lutri, hogy januárban koncerete szerveznek júniusra a 90 éves B.B. Kingnek, hiszen ha eddig élt, akkor kibír még pár hónapot. Hanem hogy valaki 50 állomásos turnét szervezett Michael Jacksonnak. :shock: Erre ma reggel olvasom, hogy meghalt. :shock: :shock: :shock:
Kár érte, jó zenész volt, amíg a zenéléssel foglalkozott.
Vendég
 


Cat, meghalt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ez nem semmi.

Nagyon jók az új vonalzók :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Picikém!
Tudom, hogy ő nagyon jó doki, azért is maradtam nála. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


GAbi!

Köszi!

Mennem kell pakolni, mert sose leszek kész.
Nem egyszerű két kisgyerekel elindulni...
Vendég
 


Cat, remélem jó időtök lesz és pihenj egy kicsit, ha tudsz.

Puszi nektek és vigyázzatok az úton. :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Én most leléptem vérvételre, majd jövök. :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!!

Tegnap haza engedtek! Ugy néz ki a gyogyokkal helyre állt a vérnyomim!3x1 dobegyt és 3x1 depressan!Egy ujjnyira nyitva vagyok kivülről is meg belülről is! És simul a méhszályam! De ezeket sem a dokitól tudom, hanem elolvastam a záromat!!! Kasa! Sok pihenés van előírva és annál több fekvés! Jó leszek és probálom betartani! Apa a hétvégén kezdi meg a tetőbontást és a kémény rakást!! Jönnek anyosék segiteni elvileg!!! Ha más nem akkor nayumék segitenek bár ők dolgoznak igy nem szívesen kérek tőlük segitséget!!! Nagyjából visszaolvastam, de erőm már nem volt írni tegnap!!! Meg mindenkinek már nem is tudnék visszaírni reagálni! Mult hét szerda ótza 25 dekát gyarapodott a lánykám! Ja és uj nevet találtam a Tímea herlyett Viola! Azaz Gáspár Regina Viola! Csak még nem csináltam vonalzi cserét!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Ilyen méhszájjal ennyi idősen ne csak próbálj pihenni.
Máshonnan haza sem engedtek volna talán.
Mindenesetre mostantól csak wc-re és zuhanyozni mehetsz. Többi időt vízszintesben az ágyban kell töltened még 4 hétig és 5 napig!
Ez most nagyon komoly! A kislányod egészsége a tét!

És én tényleg megyek, mert Marci is nyöszörög.
Vendég
 


Cat! Nektek jó utat és remélem jó időtök lesz! És apa szigorú velem, szal nem csak probálok, hanem asszem menni is fog!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


"A testvéremet vesztettem el, lelkem egy része távozott vele. Ő volt a tökéletes szórakoztatóművész, akinek munkássága örökre nyomot hagy a világon" - mondta Quincy Jones, aki leghíresebb lemezeinek, az Off The Wallnak, a Thrillernek és a Bad-nek is producere volt.

"Csak sírok a hír hallatán" - mondta Madonna. "Egy zsenit vesztettünk el, aki nemcsak a popzenének, hanem az egész zenének igaz nagykövete volt" - nyilatkozta Justin Timberlake, aki Jackót tartotta példaképének. "Tetőtöl talpig tehetség volt" - vélekedett Slash, a Guns ’n’ Roses gitárosa, aki a Black Or White című dalban dolgozott vele.

"Kedves, ártatlan, csodálatos ember volt. Életem végéig hiányozni fog" - nyilatkozta az Entertainment Tonight tv-műsornak Liza Minelli.

"Ahogy nem lesz több Fred Astaire és Elvis Presley, vagy Chuck Berry, nem lesz soha többé Michael Jacksonhoz hasonló. Tehetsége, vonzereje, rejtélyessége legendává teszi őt" - búcsúzott tőle Steven Spielberg.

"Elvesztette gyermekkorát és ez végzett vele. Nehéz elviselni azt a traumát, hogy valaki hirtelen híres, milliomos, legenda lesz" - mondta róla Uri Geller mágus, aki hosszú évek óta közeli barátja volt. Arnold Scharzenegger volt filmsztár, kaliforniai kormányzó szerint "a világ elvesztette egyik legbefolyásosabb személyiségét, ikonját". John Landis filmrendező, a Thriller korszakalkotó klipjének alkotója emlékeztetett arra, hogy Jacksonnak "nehéz és bonyolult élete volt, és minden tehetsége ellenére tragikus figura maradt".[/i]

In memoriam JACO
Vendég
 


Cat!
Jó utat nektek, esőmentes időt kívánok!!!
Jó lett a vonalzód!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
Te meg ne szökdöss már annyit!!!!
Vigyázz magatokra!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi!
Hajrá 15-e!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nemljaos!
Nagyon édi bédi Döme baba!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!


ANIK!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: tE ITT????

Én nem marasztallak, de ha gondolod, gyere NÉHAAAA!







:twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:


(MAJD MINGYÁ JÓL FÖHÍVLAK!!!!)


Cat! Érezzétek jól magatokat!
És képzeld veled álmodtam! :)
Eljöttél hozzánk babalátogatóba :shock: :shock: :shock: :shock:
és olyan csinos voltál :roll: egy bézs színű mini kosztüm volt rajtad :D


Nemlajos!

Annyira tetszik nekem ez a Döme gyerek! :D :D :D
de omolyan ! Pláne a szája! :) Amit tőlled örökölt, ha jól láttam! :)

Nócika!
Örülök, hogy otthon! És nagyon-nagyon vigyázz magadr! Kitartás testileg-lelkileg!!!!! Megéri! És sokat gondolunk rád! :) :)

Pici!
Remélem és kívánom, hogy tényleg szép élményed legyen! És egy egészséges gyönyörű kicsi lányod!
:)

Gabi! Szerintem ez olyan ritka! :roll: nekem az unokatesómmal van egy napon a szülinapom!de ezzz..... :roll: :roll: :roll: :roll:
valóban jeles dátum nállatok! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Bocsi, hogy így külön írok, de a hülye netem az előbb fél percenként bontotta a vonalat és amit addig írtam, szépen elszállt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És én nem is voltam Jacko rajongó. De azt elismerem, hogy az egyik legtehetségesebb zenész volt.

Ráadásul tegnap este még azt hittem, hogy a nap legtragikusabb híre, hogy meghalt Farah Fawcett, mielőtt hozzámehett volna Ryan O'Neil-hez, akivel 30 évig élt együtt. :(
Vendég
 


Asiye!

Szívesen elmegyek valamikor.
Majd felkerekedek a fiúkkal...
De a kosztümöt nem ígérem. Van ugyan egy olyan, de már vagy 10 éve nem jön rám. :)

És most tényleg megyek.
Vendég
 


Nika!
Lehet hogy már írtad, csak elsiklottam felette(ez esetben bocsi :twisted: :oops: ), de meglett a széklet vizsgálat eredménye??
mert az sokat segíthet! Bár már most is szemmel látható a változás! :)

Törpiri!

Én lánykám is nyűgi volt vihar előtt, de aludz reggel fél 8 ig :lol: :oops:
szeretnél még egy olyan kis alvós rongy macit?
mert ha látok a cva-ban szívesen megveszem neked! Csak akakor jelezd előre ha máár vettél, bár akkor megtartanám yaseminnek! :)
árban.....ha jól emlékszem 1500 forint körül volt!
szólok ha megyek be az árkádba és írj ha szeretnél.

Kép Kép Kép
asiye
 
 


sziasztok :)

nem semmi hogy meghalt Jackson a zenéjét nagyons zerettem a többi dolgát már kevésbé nagy ember volt tehetséges ssajnálom


Gergővel voltunk a boltban palus nélkül és nem pisilt be kibírta hazajöttünk egyből bili és szépen eredménnyel :):):) szerintem kisfiam teljesen szobatiszta lett :):):): pár nap alatt :) most meg rámkérdeztek uncsitesók és megyünk fel mamához :):):)

nócika de jó hogy jól vagytok és otthon vagy már :):):)amikor szültem nekem is az égbe ment a vérnyomim és a kórházban kaptam én is dopegytet de csak a stressztől ment fel mikor jöttem haza már nem kellett de szerintem mostanában magas a vérnyomim érzem valamelyik nap el is megyek dokihoz nézzünk utána bár a fogyókúra már nem olyan intenzív de most megint odakéne néznem rá mert nem lesz jó vége :(
te meg pihenj ez parancs :lol: :lol: :wink:

gabi jó kis szülinap lesz :):):) nekem az öcsém volt barátnőjével van egy napon a szülinapom :):):)

asiye a székletvizsgálat biztosan megvan de én csak hétfőn megyek dokihoz :):):)nem mondta a doki hogy előbb menjek :):):

farah favcet is meghalt miket nem tudsz mondjuk én ennyire nem nézegetem a neten a híreket

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok

Az éjszakákkal nincs gond aludt rendesen,csak 2 napja amikor ideér a viharfelhő orditás van 20 percig..rettenetes mert nem tudok neki segiteni :cry:

Szia Nócika öülök,hogy otthon vagy,és tényleg pihi...a gyerek miatt is és magad miatt is!!!

Cat jó pihit nektek :lol:

Hát Jackot én is sajnálom,régebben nagyon nagyon szerettem :cry:

Asiye mért zavarod el a tesód :roll: :lol:
Köszi ha a C&A-ba van akkor megnézem,ma lehet ,hogy járok az Árkádban.Aranyos vagy köszönöm :lol:

Nemlajos nagyon édes Döme... :lol:

Pici már csak egyet kell aludni :lol: :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Nika a szinésznőt este mondta be a hiradó.. :cry:

Hát hatalmas gratula Gegének!!!! :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Lányok!

Dobok egy témát::

topic tali

szeretnék talizni veletek még törökország előtt :) (ami júli17.)

de eléggé kötött vagyok :oops:
csak szombat lenne jó, legalábbis nekem :? :oops:
szóval
júli 4-11?
kenek lenne kedve topic talihoz?
Mammut? Westend? árkád?
mert ugye az időjárás kiismerhetetlen! :? szabadba is mehetünk, mondjuk egy városligeti séta???

na? na? na? :D :D :D :D

Jacko! :cry: :cry: :cry: :cry:
HISTORY

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Jelentem végeztem a vérvétellel :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Azt akartam irni,hogy nekem csak a 11 jó mert megyünk 5-én Sárvárra..de akkor jó a 4-e is :oops: :lol: :lol:

Westend vagy Árkád(én erre szavazok)de majd a többség dönt :wink:

Gabi gyors voltál :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 



Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nekem jó bármelyik időpont és helyszín is... amelyik a többieknek is jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi!
Marha gyors voltál!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye pont ebben az időszakában imádtam :cry: :cry:

Szia ZSuzska :lol: :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 



Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Szia Törpiri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt a Piál a Föld-et én is nagyon szerettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?