Új privát üzeneted érkezett!

Kösz Andi!Majd csak lesz valahogy.Nálatok mi ujság?Van már kilátásba picibaba? :)
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Jelentem mindkét petevezetőm átjárható! :)
Hát nem ez volt életem nagy élménye, de ki lehetett bírni. A legrosszabb a ballon felfújása volt, a többit meg se éreztem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi szuper hír!

Lányok adjatok tanácsot. Apit rá akarom hagyni, hogy hagyja abba a body buildinget. Legalábbis az erőedzés részét. Szerintetek érdemes, javulhat ettől az eredmény? Én azt olvastam, ez is csökkentheti a spermiumokat.

Csak feleslegesen nem akarom őt ezzel zaklatni, mert nagyon szereti. Ha viszont tényleg káros akkor ennyi áldozatot neki is meg kell tennie.
vayacon
 
 

 
 

Hát csajszik ma megjött. Kivizsgálás következő ciklusban. :twisted: Ismét ez a szörnyű várakozás.

Kép
kissedi
 
 


Bumi,
ez nagyon szuper hír! :D

Vayacon,
biztos, hogy csökkenti a spermiumszámot, mert az andrológus rákérdezett az én apimnál, hogy body buildingezik-e? mivelhogy, a cuccok, szerek amelyekkel tuningolják magukat, nem jó hatással van a kiskatonákra. api viszont nem eröedz, szóval mi nem jutottunk elöre a kérdést illetöen: miért oly kevés és lassú?
dina34
 
 


Kissedi sajnálom. :( Fel a fejjel, a következő hónap újabb lehetőség!

Dina, az én párom nem szed semmit, viszont azt olvastam, hogy a súlyemelgetés elvonhatja az energiákat a spermiumtermeléstől.
vayacon
 
 


Sziasztok!

Kissedi!
Sajnálom, de majd legközelebb.

Vayacon!
Hát ez nehéz ügy. Ha szereti csinálni, és nem durván nyomja, én meghagynám neki ezt az élvezetet. Azt olvastam, hogy sokszor szednek olyan szert, amiben királydinnye van, az meg épp jót tesz a spermiumoknak. Egyébként az én férjem nem csinál semmi olyat, ami káros lehet, már nincs visszere sem, mégsem az igazi a mozgékonyság.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi gratula az átjárhatósághoz!!! most már egyre közelebb vagy!!!!!!!!!!!!!!!
Vayacon. Osztom Bumi véleményét. Sztem is ha szereti és nem szed semmi olyat akkor hagy csinálja.
Én férjem sem csinál semmit. Sokat ül, és állítólag az sem jó.
Dehát ez ellen nem lehet mit tenni, ha ilyen ameló. Majd jövőhónapban kiderül. Már alig várom.
Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Vayacon,
ha nem szed semmit, akkor szerintem nem gond. mert egyébként a sport meg jót tesz a spermáknak.
dina34
 
 


Bumi,
éljen az átjárhatóság!Gratula!Röntgenes vagy Uh-s volt?Nekem a ballonfújás nem fájt,hanem a kontrasztanyag...hú!meg utána...

A testépítéshez nem értek egyáltalán.

Na,Lányok,megjött tegnap este 11-kor :shock: Most görcsölgetek itthon,nincs dolgom,csak teszek-veszek.Ilyenkor mindig úgy érzem,nekünk soha nem lesz kisbabánk.De tudom,hogy nem így van talán...
Vendég
 


Zsó,
sajnálom a pirit :? ilyenkor kb.1 napot nálam is ez az érzés áll fenn, mikor megjön. de utána lelkesen vágok bele a következö hónapba. egyébként meg bejelentkeztem a Ciris reprod.intézetbe. júliusban megyünk. rászánom magam a lombikra, szerintem. bár majd a konzultáció után többet fogok tudni, hogy mit ajánl a doki. azért megyek ebbe az intézetbe, mert itt van PICSI. ez az ICSI-nek egy jobb formája, mert csakis a legjobb spermákat választják ki vmi hiper-szuper dologgal. hát én most ebben hiszek! remélem nem hiába. :)
dina34
 
 


Zsó sajnálom hogy megjött :( ilyenkor tényleg nehéz, de hidd el, neked is lesz babád. sajnos nekünk ezt a rögös utat kell végigjárnunk, de egyszer az út végére érünk.

Dina, jó hogy mentek a meddőségibe, remélem, ez meghozza a várva várt sikert. nagyon drukkolok.

Mi most próbálkozunk Apival, nemsoká pé. Remélem meghozza a gyümölcsét.
vayacon
 
 


Vayacon,
köszi a drukkot! remélem neked már ebben a hónapban sikerülni fog!
nagyon szorítok!
én úgy érzem, inkább a gyorsabbik utat választom. persze azért spontán is próbáljuk a babát, hátha... de hát én már 34 vagyok, szerinem, jobb ha nem bízom a dolgokat annyira a véletlenre. remélem ebben az intézetben jobb lesz a hozzáállás a problémánkhoz, mint a Forgácsban. már a telefonos bejelnetkezéskor jobb benyomást tettek rám, remélem nem fogok csalódni.
dina34
 
 


Sziasztok!

Zsó!
Sajnálom a pirit.
Igen röntgenes volt, Nekem a ballon felfújása után már nem fájt semmi. Utána sem igen fájt, inkább éhes voltam, és szédelegtem. De ez kajálás meg ivás után megoldódott. Aznap este inkább nem bújtunk össze, de másnap már igen, és azzal sem volt gond. :)

Dina!
Hát igen, nem éri meg túl sokáig lacafacázni. Meg a mesterséges dolgok közötti szünetekben is lehet spontánkodni.

Egyébként most én is egy hullámvölgyben vagyok,de remélem hamar kimászom belőle.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Fel a fejjel lányok!

Völgy után mindig hegy jön :wink:

Bumi, gratulálok a tökéletes peteveztőidhez! :D

Kisedi, Zsó sajnálom pirit :( De új hónap, új lehetőség...

Dina, a Ciris nem az az intézet ahol a Vereczkey a fődoki, ugye? :shock: Jujj, megnéztem a weblapjukat mégis ezaz. Remélem Neked szerencséd lesz vele ha a hozzá kerülsz...

Nálunk nincs történés, csak nagy hajrával privát munka itthon. Sokszor este későig.. :roll:
tapedli
 
 


Vayacon,
szép estéket és legyen gyümölcsöző! :wink:
Vendég
 


Zsó,
a Vereczkeyhez vagyunk beírva konzultációra. remélem ez így is marad. :) és remélem, hogy megoldja a problémánkat.
dina34
 
 


Dina,
nem én kérdeztem,de én is olvastam,hogy ez egy bűnbanda...vagy keverem valakivel?Mintha Tapedli írta volna pár oldallal ezelőtt,és akkor utána is olvastam.Érdemes lenne utánanézned,mert gondolom,nem kis pénzbe kerül majd és megnyugtató lenne,ha becsületes emberek foglalkoznának veletek...

Kissedi,
milyen kivizsgálások lesznek és hol?Nekem is megjött ugyebár,mint írtam,és 13-án megyünk a klinikára (SOTE I.Női,meddőségi)
Elhatároztam,hogy írok egy rövid összefoglalót,olyan vázlatpontosat a mi szép kis múltunkról,azt adom oda a konzultáción,leletekkel díszítve,aztán kérdezzenek,amit akarnak..
Vendég
 


Megvan,Dina,a 147.oldalt ezzel kezdi Tapedli.Figyelemre méltó :shock:
Vendég
 


Bumi: Gratulálok az eredményeidhez! És... javaslom hagyd el a hullámvölgyet:-)

Dina: A PICSI-nek hol tudnék utánanézni. A google-ba beírtam, de nem sok minden van róla.

Kedves lányok: Éppen most írtam a Fülöp dokinak. Annyit emlegettétek, hogy úgy döntöttem írok neki. Remélem tud választ adni a kérdéseimre, mert minden annyira bizonytalan.
Legújabb az, hogy állítólag nem 2, hanem 3 évet érdemes várnunk a kemo után. Ez elég rossz, mert minden reggel arra ébredek, hogy jár az agyam a babatémán...hallottatok már olyanról aki bekattant bele:-)?

Feldobhatok egy témát, ami nagyon foglalkoztat? Mi a véleményetek a donorspermáról...hallottatok már olyanról, akinek úgy lett babája, és a férjével utána boldogan nevelgették a "közös" gyereket?

Akiknek megjött, őszintén sajnálom.....de,legalább ti reménykedhettek, hogy majd a következő hónapban ..tudom hogy nem nagy vigasz, de legalább tudjátok, hogy van aki még csak nem is reménykedhet:-(
sőt...visszatérve a programozott szexre...még csak nem is szexelhetek hónapok óta:-( :-)
vero26
 
 


Sziasztok!

Dina!
A CIRISben fizetős a lombik. Én a helyetekben előbb kipróbálnám az oep támogatottat, sok különbség nem lehet, és még az oep támogatott is drága, merthogy ugye a gyógyszereket te fizeted. Ráadásul lehet, hogy még ICSI sem kell, bár egy rossz spermaképnél mindenképp csinálják. És itt is válogatják a spermiumokat. Nekünk az 1. lombiknál összesen 2% mozgott célirányosan, de így is a 4 petikémből 3 szépen osztódott.


Vero!
Hát a donorspermát a férfinak kell elfogadni. Sokan inkább azt mondják, hogy akkor már inkább az örökbefogadás. De hát nektek még nem kell ezen agyalni. Én egy másik fórumon ismertem egy ilyen lányt, ő mostanában fog szülni. De már nem szokott írogatni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


SziasztoK!

Kicsit eltűnve, de eddig nem volt mit írnom.
Ma voltunk konzin a BMC-ben és apa kiskatonái ugye tudjuk, h nem bacisak, de a mennyiségük "szépen" leromlott. 19M-ról már csak 17,5M és a mozgásuk nem túl jó Zeke dr szerint.

Azt javasolta, h még 1 inszemet tuti próbáljunk meg, hátha (na ebben bízunk mi is)!
Így receptekkel a kezemben jöttem el, szóval 2.cn-tól indul a mandula (újra)! :wink:

vero!
sztem a babatémába mindannyiunk belekattan. ki jobban, ki kevésbé. de aki több éve próbálkozik, az vmilyen szintetn átesik ezen. :? mi is átvészeltük és remélem, nem tér vissza, mert nem egy leányálom.

a donorsperma kérdés..... hát, nekünk nem volt szó erről, de az biztos, h kemény dió. igaza van, h a férfinak kell elfogadni, de én megértem, ha egy férfi azt mondja, h inkább öribaba legyen helyette. mondom, csak elviekben beszélek, hisz nem éltem át a szitut, de nekem is fura lenne. :roll:

ölelés mindenkinek!

babszika
 
 


Nálunk a donorsperma kilőve,nem beszéltünk róla,de gondolom a férjemnek is az a véleménye,ami nekem:szó se lehet róla.Nem tudom elképzelni.

Vero,
nagyon nehéz most nektek,próbáld meg picit ejteni a babatémát,most más a feladat.Kíváncsi vagyok,Fülöp mit ír,miről kérdezted?Hogy mennyit kell várni,vagy hogy javasol-e fagyasztott spermából lombikot?Úgy emlékszem,fiatalok vagytok még,talán 30 alatt?Jól emlékszem?Szóval nem vagytok késésben,az biztos.Én is nagyon vágytam babára,nehéz volt az az 5 év hormonkezelés,pedig 2,5 évig még párom se volt.Megértelek.

Babszika,
sajnálom a rosszabbodást.Drukkolok az inszemhez nagyon!
Vendég
 


Babszi!
Ez nem olyan nagy romlás, belefér a normál ingadozásba. Drukk, hogy sikerüljön az inszemi!

Donorsperma: mi egyszer váltottunk róla szót, és a férjemnek nem igazán tetszett az ötlet. Azt mondta, akkor inkább öribaba. Bár szerintem jobb, ha legalább az egyikőnkhöz kapcsolódik genetikailag. Bár donorspermával is inszem vagy lombik kéne, azt meg saját spermából is meg tudjuk oldani, így nem igazán erőltettük a témát.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi csajok!
Azért vitaminokkal próbálom felturbózni neki! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok lányok!

Dina,
semmi esetre se szeretnék beleszólni, de azzal tartozom a sorstársaimnak ami velem történt és elmondható. A 147. oldal tetején a mostani "csökkentsük a lombik támogatások számát" ügy kapcsán írtam. Nem ez az, amiért óvatosságra intelek...bár azt mondták a rádióműsorban, hogy ennek a klinikának az össz esetszáma kevesebb mint 100 eddig. Én már ezért is meggondolnám. Buminak is igaza van, kár fizetőssel kezdeni. Az én személyes sérelmem a Vereczkeyvel kapcsolatban a nem törődöm viselkedése volt, aztán az hogy előre közöltette a főnővérrel minden betegével, hogy mennyi hálapénzt vár. Legvégül pedig az, hogy miután telefonban közölték, hogy a második körben már visszaesett a HCG-m és nem marad velem a baba, a "főorvos úr" ilyen esetben nem tart kontrollt! Teljesen magamra hagyott mind testileg, mind lelkileg...a nőgyógyászomhoz mentem el a magánrendelésére, hogy megnézze kiürült-e minden. Nem tudom, ez mennyiben függött össze azzal, hogy nem azt az összeget adtam "hálából" mint amennyit mondtak.
Ugyanakkor azt is el kell mesélnem, mert így teljes, hogy volt ott egy lány, akinek ikrei születtek. Aki elmondta, hogy tőlük soha egy fillért sem vett el...bár nekik azelőtt két évvel 6 hónapos iker vetélésük volt :( Sajnos elveszítették mindkét kisfiút akkor. Ők a férjével nagyon elégedettek voltak Vereczkeyvel. De én ezt mástól nem hallottam...

Donorsperma kérdés...
Az én férjem belehalna lelkileg, ebben biztos vagyok. Nálunk tuti kizárt. Ha megfordítom a dolgot és arról lenne szó, hogy petesejt donorral kellene összehoznunk a babát és a donort termékenyítenék meg a férjem spermájával, úgy érzem nem zavarna. Persze csak ha én hordanám ki...mert úgy azért nekem lenne vele kötődésem. De a fiúknál azért más. Mondjuk sokan házasodnak elvált gyrekes nővel össze és ott is ugyanez a szitu :?

Babszi,
hajrá inszem! :wink:
tapedli
 
 


Tapedli,
köszi, hogy elmondtad a tapasztalatod. az az igazság, hogy ez szerintem elöfordul másokkal is. kinek jó, kinek rossz a tapasztalata ugyanabban az intézetben, ugyanannál a dokinál. pl. vki szerint nagyon jo a Forgács, én pedig nem igazán vagyok töle elragadtatva. de azért mégegyszer köszi, merthát azért is vagyunk itt egymásnak, hogy amit lehet, azt mondjuk el...

Vero,
a PICSI-t Kopa dr. andrológus említette. körülnéztem a neten, és hát csak ebben az intézetben van ez az eljárási mód. igazából nem írnak róla. de júl.közepén megyünk a konzultációra és utána megírom, hogy mit tudtam meg ezzel kapcsolatban.
a babatémát egy kicsit hanyagold, de azért ne hagyj itt minket. hanem írj, hogy mi újság veletek. ha a nevedböl jól következtetek, 26 éves vagy. az a 3 év nem sok, hidd el. gyorsan eltelik. és akkor jöhet a babátok! :D látod, én már 34 vagyok, te 3 év múlva is még csak 29 leszel! fel a fejjel!

Donorsperma? semmi esetre sem!

Bumi,
a PICSI miatt megyünk a fizetösbe.

Babszika,
drukk az inszemhez!
dina34
 
 


Bea,Ilyenis,
eltűntetek,hogy vagytok?

Bea,
mikor kapsz fagyigombóckákat?
Vendég
 


Sziasztok!

Dina, a Cirisről mostanában tényleg nem hallani túl jókat, de én is hallottam már pozitív véleményt. Nekem ajánlották régebben, csak én úgy tudom, nagyon drága, azért nem mentünk oda. De lehet, hogy nektek beválik, és ha tényleg csak ott csinálják azt a kezelést, amire szükségetek van, akkor érthető, hogy oda mentek.

Zsó, örülök, hogy ti is belekezdtek a vizsgálatokba, remélem, minden jól alakul, és a végkifejlet egy baba lesz. :wink:

Vero, nem tudom, hogy elfogadnám-e a donorspermát, ha oda kerülnénk, bár lehet, én is inkább az öribabát választanám. Én a férjemnek még csak az utóbbit vetettem fel, hát eléggé kikerekedett a szeme. De ő eléggé irányítható, tehát lehet, hogy rá tudnám beszélni. Jómagam egyébként a lombiktól is tartok, hogy fogom bírni lelkileg, fizikailag, szóval nagyon jó lenne, ha összejönne spontán vagy inszemmel.

Babszika, nálunk legutoljára 16 millió volt a katonák száma, de még így is azt mondta Fülöp, megvan az esélye a spontánnak. A gyorsaság jobban számít a számnál. Úgyhogy szerintem biztosan sikerülni fog nektek az inszem, ez egyáltalán nem kevés!

Képzeljétek, én ma Fülöp dokival álmodtam. Az első inszem volt nála, és annyira aranyos volt az álmomban, azt mondta, hogy mi olyan jó emberek vagyunk a férjemmel, hogy biztosan sikerülni fog már az első. :wink: Ezt egy jelnek veszem, hogy hozzá kell mennünk, mert mostanában annyit gondolkodtam ezen. Igaz, csak akkor tudunk, ha úgy állunk anyagilag... Drukkoljatok. Ja és különben azt mondják, hogy sokszor az álmok ellenkezője teljesül, szóval lehet, hogy el sem jutunk addig, és spontán sikerül. :wink:
vayacon
 
 


Vayacon,
drukkolok. és igazad van, ha elmondod mit álmodtál, akkor az nem teljesül be. állítólag. szóval spontán babásodás várható nálatok :lol:
dina34
 
 


Zsó!
Kösz jól vagyok.Nem tüntem el mindennap olvasgatlak bennetek és persze drukkolok nagyon mindenkinek a "háttérből"! :)
Én most türelmesen várom a következő mensim,( de azt még majd csak júl. közepére várom)akkor kell majd mennem Tapolcára legközelebb.Remélem időre megjön majd és nem fog késni!
horváth beáta
 
 


Zsó: Igen, fiatal vagyok még csak 26, de én már nagyon szerettem volna.
A kérdésem a doki felé az volt, hogy ha mozdulatlanok a lefagyasztott spermák, attól még lehet -e belőle lombik. Meg, azt kérdeztem, hogy mikor derül ki a kemo után, hogy leállt a sp. termelődés, vagy nem. Ha biztató választ kapok, akkor biztosan megnyugszom:-)
Megkérdezhetem, hogy mért kellett 5 évig hormonkezelést kapnod?

Dina: Aranyos vagy, köszi a biztatást. A PICSI-ről várom az infót:-) Remélem összejön nektek!

Donorsperma: Köszi hogy leírtátok a véleményeteket!
vero26
 
 


Vero,
remélem,mihamarabb megnyugtató választ kapsz!Én biztatlak a 3 gyerekes ismerősöm példájával!Heretumor után csak úgy jöttek sorban!
A mellrák kezelésének egyik nagyon fontos momentuma,hogy 5 évre teljesen leállítják a petefészek működését.Semmilyen női hormon nem termelődhet.Az ember lánya klimaxos,nem menstruál,stb.Ezért.Képzelheted,hogy izgultam,hogy utána tényleg helyreálljanak a dolgok!De 3 hónap múlva már menstruáltam!
Megértelek,én is 26 voltam,mikor mellrákos lettem és a műtét előtt az volt a legfontosabb kérdésem a sebészhez,hogy fogok-e tudni szoptatni...utólag olyan vicces,épp arról volt szó,életben maradok-e,de én a szoptatásra voltam kíváncsi.
Vendég
 


Sziasztok!


Dina!
De előtte nem nézitek meg, hogy anélkül is megy e a dolog? Nagyon sok pénz fél millió ft. Persze örülök, ha ti rá tudjátok szánni.

Bea!
Adig meg akár spontán is sikerülhet.

Vero!
Végül hogy áll a párod kezelése?

Zsó!
Egy nőnél természetes, hogy az anyaságra gondol rögtön, főleg egy bizonyos kor után.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egy másik topicba már írtam, de ide is leírom, hogy szerintem (legalább is mi) keveset foglalkozunk a lelki/szellemi dolgokkal, és mindig csak a testi javulásra törekszünk. Hát én elhatároztam, hogy mivel most testileg tökélétesen vagyok, megpróbálok az eszemre is rágyúrni. Nekem egy barátnőm ajánlotta ezt az oldalt:
http://www.avonzastorvenye.hu/gyereket_ ... gFDMn5tre3

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
megnéztem az oldalt, amit ajánlottál, nagyon érdekes. holnap tüzetesebben is átnézem.

Zsó,
neked tuti hogy hamarosan sikerülni fog a baba. mert még élet-halál között is az volt a legfontosabb részedröl, hogy tudod-e majd etetni öt. :D
dina34
 
 


Dina,
aranyos vagy,de ez nem ezen múlik.Egyébként fel se fogtam,hogy élet-halálról volt szó.Utólag esett le a tantusz,milyen nagy baj is lehetett volna.Azért nagyon jólesik,hogy úgy gondolod,megérdemelném a babát.Itt mindenki nagyon megérdemelné már és jó,hogy vannak már köztünk kismamik(Lilla,Katerina,Gröni régebbről...)

Bumi,
megnézem majd a linket,köszi!
Vendég
 


Bumi,

én ezt végig olvastam és végig is bőgtem. Az én lelkemben biztosan van valami defekt :( A meditációs szöveget minden nap el fogom mondani... Köszi, hogy megírtad ezt a linket!
tapedli
 
 


Bumi tök jó hogy átküldted köszi. Igazad van, tényleg fontos a lelkiekre is hangsúlyt fektetni, már csak azért is, hogy ne örüljünk bele. Én is kipróbálom ezt a módszert. :)

Tapi, semmi defekt nincs benned, néha engedni kell a könnyeket. Ez is hozzátartozik, át kell élni. Aztán a szomorkodást elfeledni, és csak arra, gondolni, hogy hamarosan neked is lesz gyereked. Mint ahogy mindannyiunknak.
vayacon
 
 


Tapi,
szerintem sem vagy defektes,bár nyilván ezt te jobban tudod.szerintem pont,hogy nagyon jó a hozzáállásod a témához.
Nekem az 1.pont 1.bekezdés tetszett nagyon.Nekem most ez a feladatom,hogy ezen változtassak.

Szerintem kifejezetten jó dolog,hogy időnként bőgünk egy nagyot!Én is szoktam ám,ajjaj!
Vendég
 


Sziasztok!

Tapi!
Szerintem jó, hogy tudsz sírni. És persze nem vagy defektes.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó: Szörnyű lehetett a rákon ennyi idősen átesned. És...mi volt a dokid válasza arra hogy szoptathatsz -e? Tényleg megérdemelnétek már a babát!

Bumi: Köszi az érdeklődést. Peti elég furcsán van. A véreredményei most egész jók, de kedden nagyon rosszul volt. Be kellett mennie injekcióra és kocsival tologatták a kórházban úgy legyengült. 2 napot szinte csak aludt és feküdt, de tegnap este telefonon beszéltünk, és nagyon életvidám volt. Szóval ez most olyan kiszámíthatatlan időszak, de július végére elvben minden lezajlik. Haja már szinte egyáltalán nincs, arca szürke, szemei beesettek, de annyira helyesnek látom így is:-)

Szép napot mindenkinek!
vero26
 
 


Vero,
gondolom,a párod se lehet sokkal idősebb...júli.vége nemsoká' itt van.Olyan jó,hogy írod,helyesnek látod és éreztesd is vele,hogy vonzódsz hozzá,az nagyon fontos ilyenkor.Ne ijedj meg,a kemo után nem fog egycsapásra megváltozni,kell idő,mire visszajön az arcszíne,stb.az én hajam kb.2-3 hónappal utána kezdett csak nőni,akkor is olyan pihék,azt hittem,sose lesz rendes hajam,de egyszer csak beindult,hihetetlen volt.Most szép sűrű,hosszú hajam van.

A sebész azt mondta,a másik mellemből mindenképp tudok majd szoptatni,illetve valamiennyi mirigy maradt a jobb oldaliban is fent,meglátjuk.Már nem izgat,ha nem lesz tej,kap tápszert.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát lányok szörnyű betegség ez a rák, nem irigyellek benneteket. Vero, biztos hogy megküzd vele a párod is és győztesen fog kikerülni belőle. A kapcsolatotok meg szerintem csak megerősödik, ha érezteted vele, mennyire fontos. De szerintem ez neked nem nehéz, mert látszik az írásodból mennyire szereted. Az én apósom is átesett ezen, őt háromszor műtötték, igaz, kemót nem kapott. Nagyon féltettük, de én valahogy mindig éreztem, hogy leküzdi a betegséget. Így is lett és már visszaszedte azt a húsz kilót ami lement róla.

Na megyek megnézem tüzetesebben amit küldött Bumi. Próbálok én is lelki síkon erősíteni. Csak néha olyan nehéz hinni ilyenekben ebben a realista világban, pedig biztos, hogy van alapja. És biztosan ez a része is nagyon fontos.
vayacon
 
 


Sziasztok lányok!

Vero,
nos a rák minden fronton erőpróba az biztos. De ez tényleg olyan megrendítően szép, hogy így is helyesnek látod. Ez az igaz szerelem! Nagyon becsüllek, hogy így bírod az egészet! Kitartás, a kemónak nemsoká vége. Csak pici célokat tűzz ki magad elé, azokat sokkel egyszerűbb elérni.

Zsó,
egyszer szívesen megszorítanám a kezed azért, hogy ezt Te is végigcsináltad. Ráadásiul ha jól olvastam ki a soraid közül, közben találtad meg a párod. Micsoda egy erős csaj vagy :)

Aranyosak vagytok, hogy nem gondoltok defektesnek! A változatosság kedvéért megint bőgök, de gyanítom, hogy ez már a mnesi előjele. Ma 24. cn. Egyébként ez a részemről nagy dolog, mert ritkán sikerül sírni. Többnyire csak hordozom a bajom magamban és nem engedem el így a könnyeken keresztül. De most valamiért kinyíltak a csapok :?
A vonzástörvénye oldalon nekem a vizualizációs résznél törik el a mécses. Garfikus vagyok és számomra ami látható és szép, az hat igazán. Ha hozzáteszem, hgy önmagamat/unkat képzelem oda, akkor bizony jönnek a könnyek.
Megcsináltam a listákat. A félelmekről és a pozitív gondolatokról. Nekem nagyon sok félelmem volt. A végén összetéptem és lehúztam a slozin. Nem tudnám visszaidézni pontosan miket írtam, de szándékosan el is akarom felejteni mi volt a listán.

Egyébként amikor együtt voltunk most pé-kor én nem tudtam elaludni rögtön. Lehunytam a szemem és magamban a kiskatonákat bíztattam. Mondtam nekik, hogy jobbra menjenek, mert előtte volt az átjárhatósági és azt mondta Fülöp doki, hogy jobbról lát domináns tüszőt. Szépen sorban végiggondoltam, merre kell haladniuk. Aztán elképzeltem egy nagy fényes gömböt (az volt a petike) :D és oda irányítottam őket. Hát, pár nap múlva kiderül, hogy hallották-e miket "mondtam" :roll:


...sú de hosszú lett, bocsi :oops:
tapedli
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha nem baj én is csatlakoznék...sajna.
Nekünk két napja derült ki a Férjem spermájában mindösszesen 3,1 %-nyi mozgó kiskatonát találtak, a többiek bénák. Ezen kívül alakilag 25% stimmel csak.
Szerintetek mi lehet a baj? Herevisszér vagy ilyesmi borzalmak?
Jövő kedden megyünk Papp Prof Dr főandrológus bácsihoz :-) de már alig bírom kivárni.
Volt valakinek ilyen kriminális spermatogramm erdménye????

Köszönöm előre is a válaszaitokat.
molzsof
 
 


Szia Molzsof!
Egy eredmény nem eredmény, simán lehetett egyszeri rossz is. De ha mégsem, akkor majd a doki megmondja. Lehet gyulladástól is, vagy egy szauna, vagy forró fürdő, esetleg láz is taccsra teszi őket. Persze lehet herevisszér tágulat is. Nekünk egyszer volt csak ilyen rossz, az első lombikunkkor, utána 3 héttel meg egy majdnem tökéleteset produkált. Szóval lehet nagyon nagy is az ingadozás.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi!
Csak így tovább.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kedves Bumi!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a bíztatást, abszolút igazad van, csak ezen a hülye első sokkon kell átesni, aztán az ember lánya pilanatok alatt összekapja magát.
Szerinted olyan is lehet, hogy 5 nap múlva teljesen jó eredményt produkál???? Van ilyen ezek szerint?
Fürdő, szauna kizárva, utálja. :-)
molzsof
 
 


Ha a következő eredménye meg jó lesz, attól még elkezdik kivizsgálni szerinted?
molzsof
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: