Új privát üzeneted érkezett!

van egy ugyanilyen kepem,feltoltom majd holnap :D es ugyanigy fekszik parnan felig rajtam..... vigyazzban :D cumisuveg az asztalon es az etetesi naplo is :roll:

Almi mekkora ruhakat hord mar?
jol megnott o is :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszto,Mozza!
Aranyosak Lili,és Álmi,szépen hízik minden babus! :D
Az enyém terepes,elég strapa bíró,és a szigeten igazából jó talaj.
Lehet elmegyünk sétálni,és próbaképp kicsit futunk is. :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hoztam pár képet!Kicsit sok leszek,de már rég nem raktam fel.Bocsi. :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Netti,
62 bodyk már jók rá.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy lopom a helyeteket és talán az időtöket, de talán valaki közületek tud nekem segíteni.
Tegnap indítottam egy topic-ot azzal kapcsolatban, hogy bizonyos dolgok miatt szeretném megőrizni a kondíciómat terhesség alatt és ehhez lenne szükségem tanácsra, tapasztalatra.
Sajnos úgy néz ki, hogy a kérdésem eléggé elveszett a szénakazalban, nem örvend túl nagy látogatottságnak... :-(
Ha esetleg tud nekem valaki segíteni, akkor örömmel várom a hozzászólásokat a Babanet Társalgó » Várandósság » Hogyan lehetünk fitt kismamák? cím alatt.
Még egyszer ne haragudjatok a zavarásért!
Vendég
 


sziasztok!

Mennyi gyönyörű csajszi és persze Álmos is cuki :)

maumau, Esztó én is abba írtam a kajálásokat, a nestlésbe :)

Esztó én úgy útálom azt a mam-os üveget, volt, hogy folyt ki belőle a tejcsi az aljánál :(

Lányom most egy angyal, eszik nevetgél dumál, büfizik, ha nem sikerül bukik és csuklik de utána alszik. :)

fabri talán te írtad, az én lányom éjszaka is hason alszik, kaja után lerakom oldalfekvésbe aztán ha elalszik és megébred kicsit nyüszít hasrafordítom és alszik tovább :)

mindig ez van, az előbb is azt hittem már alszik, erre jókat nézelődött és csodálkozott, hogy bementem hozzá, aztán hasrafordítottam és már aludt is :)

meglátszik, hogy nincs aki dugdossa a cumit a szájába, nem is kell neki :) még alváshoz sem :), megtalálta a kezét :)

megpróbáltam aludni, erre a férjem hazajött és becsapta az ajtót :(

nekem is nyitvahagyja a szekrényajtót, a zoknik az ülőgarnitúrán vannak hagyva és a ruhái is, a hűtőben meg képes az üres tányért bennhagyni, a kenyeret meg megszárítja mert nem képes visszarakni a tartóba :( :)

Szép napot!

Elmúlt a fejfájásom :)

Ildi

Ui, ráadtam Larára egy 68-as body-t az ujja hosszú, a hossza majdnem rövid :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi
akkor vszinű nem raktad jól bele azt a gumit az aljába.Nekem is volt már olyan hogy félkómásan rosszul raktam össze és kifolyt, de egyébként semmi gond vele. Mi nagyon szeretjük, Álmos az aventeset utálja. ennek a cumiját pedig nagyon bírja.

Anita,
Hanna is hogy kikerekedett, édes :)
jó sokat nőtt. mekkora most?
Gréti hogy viselkedik vele?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó!
Álmi nagyon vicces! Vigyázállásban kajál. :lol:

Anita!
Hanna milyen kis grimaszokat vág! :lol:
Grétinek gyönyörű a haja!

Édua!
Nekünk is Mam-os cumisüvegünk van...áll kifolyik! Rettenet!
Melyik kólikás cumi jó?

Cumi:
Lilinek sem nagyon kell. Megtalálja a kis mancsát és tömi a szájába. :lol: :lol:
Cuki.
Dobok róla képet: (mára az utsó :lol: )
Kép elkapta Kép a szájába tömte :)

Kép
mozza
 
 


Esztó,édi Álmi!!!!Hanna most 4160gr és 55 cm.
Grétike már nagyon édes vele.összeszoktak.Sokat segít,igazi nagy lány!!
Hanna mindig hason alszik,néha sikerül oldalt is,de nagyon ritka.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Esztó Lara is a cumirészét bírja aventes üveggel :), az aventes cumit útálja :)

mozza Lara is kb így csinálja, nagyon édes Lili :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Megzabálom Lilit!!!!!
Grétó haját imádom!!!!! :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Boro is utalja az aventeset.. nemtudott belole se enni se inni,nem is hasznaljuk.


mozza

Lili nagyon edes,a rucija is :D
mi van mogotte?
:roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó, Álmos nagyon szép!

Anita, a lányaid 1000rel hasonlítanak!

Látom, a férfiak télleg egyformák mindenütt! (A kivétel jelentkezzen! :wink: )

Ildi, nem tudod, Tiszaújban lehet hordozókendőt venni?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Édua azt honnan tudod,hogy nem bírja a cumi részét???Honnan látjátok?Nem fogadja el?Vagy a mamossal többet eszik??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


nalunk az aventessel allandoan kifolyt vagy inkabb omlott a szajabol.. tok nehezen tudta bekapni.. es sokat nyelt felre.
most olyan van amin van felul egy vagas es ott sok levegot kiereszt..teas es S-es.
allitolag a teasbol megy a legnehezebben meg a legkevesebb :roll:
azota nem is csuklik csak akkor ha nagyot bufizik :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Kiscsillagom:

Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na, még kettő, aztán leálltam:

Kép

Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Blanka is nagyon szép és sokat nőtt!!
Hanna evés közben fogja a cumisüvegét. :) Meg én nem tom mi van vele,de ma folyt egy csomót a nyála. :roll: Pedig lehet én emlékszem rosszul de nem később kéne??Vagy már ilyenkor is lehet?
Amúgy a fog általában tényleg 6-7 hósan jön.De örüljetek ha hamarabb.Mi Grétivel nagyon szenvedtünk.13 hósan jött neki az első,aztán 2-3 naponta 2 fog.Az egész ínye dagadt volt enni sem tudott és sokat volt lázas.
Na lépek szopitime.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


De lüke vok,nem is szopik,na akkor hamitime. :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anikó nem tudom, de itt nincs senkinek, amúgy én egy chat-es Rácalmási csajtól vettem :)

Anita, érdekes dolog, mert a kórházban meg itthon is megitta az aventes cumival, aztán vettem ezt a mam-osat és ezt annyira megszerette, hogy utána már a másikat nem fogadta el, nem itta vele a tejcsit :)

nekünk mam-os az 1-es van az újszülöttes, tejes.

ma már végre mostanra megette az 500-at, haladunk :), ma többször azt csinálta, hogy 3 büfi után fél órára a kajálásra még megitta a másik felét a kajának :), minden nap mást hoz :)

Anikó milyen szép nagy már Blanka :)

nálunk most nyafitime van :), kaja után elalvás előtti :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Álmin behalok! :-)

A csajok meg gyönyörűek! Anita, Gréti csak nem panírozni segít??? :roll:

Én is úgy tudom, hogy a 4 hós oltás mehetnek nem babavízbe, babavízbe már 3 hónaposan mehetnek. Gyöngy 9 hónaposan volt először a Balcsiban, nagyon bírta.

Nekem továbbra is az avent jött be, a mammos 1-esből ömlik.

Panndi, akkor Ti is jó korán köttetek össze, de ha jól emlékszem, akkor Anita a csúcstartó a 15 évével.
Vendég
 


Minden gyerkőc csodaszép!Végre más is tesz fel képet!Nem csak mindig velem van tele az oldal!
Lili,Hanna,Álmi,Blanka na és Grétike is tüneményes!!!Nem is olyan nagyok ezek a gyerkőcök!
Izusom 4760g volt ma este!Megzabálom kis husist!Mi a 62esbe épp beleférünk!Alul már nem sokáig fogom tudni összekapcsolni....

Én19 évesen ismertem meg az uramat!Már öreg voltam :wink: :lol: :lol:

Ma megjött a Tgyásom...de Szolnokra...apum meg fel se tudta venni,mert 100ezer felett van...gondolom 2 havi jött,de nem is tudom mennyi,mert arról levél nem jött.Csak az a baj h a könyvelő nem tom mért nem bankszámlára kérte...úgy volt megbeszélve :roll: Szóval lehet be kell mennnem elintéznem....

annus11
 
 


Ma voltunk mérésen Mira 4750 gramm, viszont csak 1cm-t nőtt. A feje meg 2,5 cm-t. Hi-hi, nagyfejű. :lol:

Babák nagyon szépek! Hanna tényleg nagyon hasonlít Grétire! Blanka nagyon cuki, Lili változatlanul szép, Álmi meg egy csúcs ezzel a fekvéssel!

Hát én is 19 voltam amikor összejöttünk a férjemmel. Akkor már én is öreg. :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Viki!
Lilinek pont ilyen a hisztisírása, mint a képen Blankának! Annyira édi, én néha kiröhögöm szegénykét! :lol:

Netti!
Lili hátánál az a rug.hordozókendőm ö.csavarva...azzal támasztottam ki a járókában. 8)

Reny, Annus!
Mennyi volt a születési súlyuk a lányoknak? Nagyon szépen gyarapodnak!
Én ma úgy örültem, hogy végre 3800fölé mentünk!!!! :D

Na, megyek, gyerek ágyban, nekem meg még rengeteg dolgom van...
Jó hosszú alvást minden maminak!!!!! :wink:

Kép
mozza
 
 


Hahó!

Kaptak oltást kisoroszlánjaim. Mindkét combiba. Volt nagy sirás-rivás. Meg kúp és kakikaland, benyomtam, Bence meg vissza a tenyerembe 3 napi kakival... Vicces volt : )))
Nőnek mint a gomba! :
Bence: születési 2210 g, 44 cm, 10 hetesen 4150g, 53 cm!!!
Luca: születési 2160 g, 47 cm, 10 hetesen 4000 g, 54 cm!!!
Jó, mi? :lol:

Minden babóca nagyon szép!!! Cukik :)
Vendég
 


1 oldalt visszanéztem..

Mozza, Maumau!
1 kérdés: csak mérleg alapján pótoltok? vagy követelnek még kaját?

Farkas!
Nagyon szépek vagytok!

Pasik!

Az én férjem kivétel, ő főzésen kivül MINDENT megcsinál! Rendmániás ;) Itt nincsenek széthányt zoknik, nyitott szekrények, heverésző szennyes, mosogat is ;)

Panndi!
Aquaworld cool!! Majd én is szeretnék, egyszer, talán jövőre. Babaproject, hm, úgy szeretnék megint pocakot, de most nem kórházba eltöltőset :) Mi is 4-et szeretnénk ;) Ikrek tuti nem lesznek féltékenyek a fiatalabb ikerpár tesóikra ;) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a babák és ezek a nagy lányok!!!

Mi is szépen gyarapszunk, 5 kilók lettünk.Meg 58 cm-ek.Az a baj hogy még rámennek az 56-os rugik, de a lábfeje akkora az én fiacskámnak hogy nem tudja kinyújtani bennük. :lol: Nagy lábon fog élni, szószerint.

Holnap szalonnázunk meg bográcsozunk, juhúúú.Végre kikapcsolok egy kicsit.

Jó éjt mindenkinek.

KépKép
harhaj
 
 


Böbi,de paníroz a kis drágám! :D
Én 15 voltam mikor a férjem megismertem. :D
Már hulla vok,de Petrustól szeretnék kérdezni,ha nem gond.Amúgy nagyon jól fejlődnek az ikrek!Kérünk majd képeket.
Szóval,uncsim kislánya rózsahimlős,de ez csak most derült ki.Eddig azt hitték,meg a doki is hogy allergia.Már pöttyes volt a kiscsaj,mikor az anyukája eljött hozzánk egyedül.Grétit puszilta,Hannának a lábát simizte.Kérdésem,hogy elhozhatta e a himlőt,ha igen,így elkaphatták e az én kis hercegnőim???Ugye 14 nap a lappangás.Nagyon félek,nem igazán örülnék most egy himlőnek. :roll: Előre is köszi!
Annus de jó,akkor pénz áll a házhoz!!! :wink:
Mit is akartam még....nem tom.
Majd holnap jövök,bár reggel patikába kell menni,hosszú lesz.Messze van.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Még egy valami.A prevenárt ki adatja be a 2 hós oltással??Mikor kell belőle a következőt adni és hányat kap?a védőnőm nem tudta megmondani.Mi meg nem tudjuk eldönteni adjuk vagy ne?Félek hogy valami kijön rajta tőle.
Harhaj,ti is szép nagyok vagytok már.
Na tényleg megyek aludni..

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


tök jó oldalt találtam, gondoltam megosztom veletek:
http://www.babyonboard.hu/gal_e.htm

jó éjt

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Aniat,
mi jövőhéten adjuk be a prevenart.Én se tudom pontosan milyen gyakran kell újraoltatni őket de mást nem fogok neki kérni.
A rotáról annyit, hogy több fajtája van és az oltás csak egy ellen véd.Legalábbis nekem ezt mondta a dokinő.Ezért meg nem adok ki ennyi pénzt.Ha meg mégis megkapja akkor is tudják kezelni.Csak időben észre kell venni a dolgot.

Na megyek mert most már tényleg aludnom kéne:)

KépKép
harhaj
 
 


Anita, remélem, hogy megússzátok a himlőt!

Mozza, a szilikonos írásodon vinnyogva röhögtem! :lol:
Ne aggódj a súly miatt, Iringó tápot is kap, mégis csak 860 grammot hízott 6 hét alatt (a hazajöveteltől számítva).

Asszem prevenar ilyen idős korban 3-szor kell. Gyöngy 1 évesen kapta az elsőt, így neki már csak kettő kellett. Én szeretném beadatni vagy a 2 vagy a 3 hós oltással.

Petrus, nagyon szépen fejlődnek az oroszlánok. Kiváncsi lennék Anika lányaira is.
Vendég
 


Esztó, egyik ismerősömnek ilyen van az autóján, tök jól néz ki. nekem nem engedi az uram, hogy "elcsúfítsam" az autót vele. :twisted:

Vettem egy öntapadós piros katicát, de kb két hét alatt leesett, azóta sem tapad meg. :twisted:

Jó éjt!
Vendég
 


Nagyon szép az összes baba, meg kisgyerek, a tesók nagyon hasonlítanak 1másra! :) Mindenkint nagyon jól megnéztem, és annyira látszik, hogy az összes manó milyen rohamosan fejlődik!!!

Mi ma voltunk Dokinéninél, 2 oltást kapott Danó, kötelezőt és Prevenar-t. Kicsit kikészült tőle, azt hiszem, nem volt teljesen egészséges sem, de olthatónak ítélte Dokinéni, szegénynek elkezdett fájni a torka, meg kis hőemelkedése lett, de a kúp csodákra képes! :wink: Remélem, a következő evésig kitart a hatása!

Danó született: 2480 g, 49 cm, most 56 cm és 4830 g. Legalábbis délelőtt. :) Estére tegnap 4910 g volt.
A kórházi hosszmérés az alaposabb sztem, mert ott a mérőszalaggal a hajlott lábacskát is követik, meg ilyenek. 1 hónappal ezelőtt Dokinéni itt náluunk csinálta meg az 1 hós státuszt, akkor mérőszalagos méréssel voltunk 56 cm, na, azóta nőtt hosszra is ez a gyerek... Csak a rendelőben csak ráfektetős mérce van.

Nálunk mind2 fiú mindig hason alszik szinte.

Én ismét lázas vagyok, cska az a muris, hogy egyébként semmi bajom... :roll: Akiknek császár volt, ti nem éreztek soha semmi fájdalmat vhol belül? Tompát.

mi 7 és 8 évesek voltunk, mikor megismertük 1mást, 10 évvel később már együtt voltunk, de előtte is legjobb barátok voltunk évekig. Egyikünknek sem volt más "partnere".

Panndi, én ugyanígy 4 gyerekes anyuka szeretnék lenni 30 éves koromra... :) De sajnos, asszem ez csak 1 álom...

Böbi, örülök a tejnek, vannak még kedves emberek!

No, Danót 2x szúrták, először nem sírt, aztán a 2. után ordított. De túlélte, Samu meg végignézte a jelenetet. Őt is megnézte Dokinéni, de ahogy elkezdett hozzá közeledni, nagyfiam éktelen ordításba kezdett. Azt hitte, most ő jön... :) Én sem tudtam igazán megvigasztalni, de Apja odahozta Danót, mellé fektette, nagyfiam odatornászta magát öcsihez, és az egyetlen dolog, ami megnyugtatta, hogy öcsinek adhatott puszit. :) Nagyon éde volt. Dokinéniinke meg köszönt: "Iiiiiaaaa!" Dokinéni megértette, és visszaköszönt neki. :)

Na, megyek, mert nagyon nem vagyok jól, ezétz is nem jöttem ma... Na, meg a vihar miatt, kihúztuk a gép kábelét a falból, hogy férjuram dokumentumai ne vesszenek el, ha terhelődik a hálózat...

Sajnos én nem vagyok elég rendmániás, így kellemes állandó kupleráj uralkodik nálunk. Mert vannak itt is leszórt zoknik, meg ilyenek, csak én nem ugrok rögtön. Nincs is erőm hozzá. Most mind2 nagyi hatalmas energiákba kerül... Eddig mozgóképes nagyi hirtelen nagyon lerobbant, felemelte Samut és összeroppant 3 csigolyája, most őt is teljesen el kell látni... :roll:

Na, tényleg jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!
Köszi az oltásos hozzászólásokat.
Esztó jók ezek,de az én uram sem szereti sajna,csak a tapadókorongosat engedi.Azt meg tudja hogy leesik. :twisted:
Na vasalok még,már 5 óta teszek veszek.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Babák nagyon szépek, Álmi jól kifeküdt (Esztó, ilyen dohányzóasztalunk van :) ), Hanna is sokat nőtt, Gréti igazi csaj, Lili meg Blanka is nagyon szép :)

Aquapark nagyon jó volt, három órát voltunk ott, Zsófi nagyon élvezte, Fruzsi végig ébren volt, de meg sem nyikkant, nézelődött, egyszer megszoptattam, van baba-mama sarok, jó kis hely, úsztam is, jól esett :lol:

Mindjárt indulok a csajokkal konduktorhoz, ebéd után meg anyósomékhoz megyünk, csak holnap este jövünk :)
Vendég
 


Vasalás is készen van.
Nem tom mi van Hannussal,hajnalban 60-at,most meg 70-et evett.Remélem nem beteg. :?
Ti szoktátok buszon vinni a picit?Gondoltam holnap csavaroghatnánk,de a kocsi még nem jó.V égülis nem mennénk messze,mert durván 17 km.Csak nem tom merjem e buszon vinni.Meg ugye etetni tudom bárhol,de pelust cserélni?Mondjuk azt a 4-5 órát a pelus kibírja ha kaki nincs.Már olyan jó lenne kimozdulni,Grétike miatt is.Dm,fagyizás,játékbolt,játszótér.Vagy hagyjam anyura?De akkor meg hiányzik,á nem tom.Meg lehet ki kéne már lövetni a fülét.Mindegy,ma főpróba lesz,a hordozót teszem a kocsira és úgy megyünk patikába.Amúgy imád úgy babakocsizni,hogy abban van.De hosszútávon meg lehet a mózest kéne vinnem.Na jó befejezem,fárasztalak itt titeket.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


sziasztok

anita én beadatom a prevenart, már egyet kapott, és a meningococust is be fogom adatni, Éduánál az elmaradt, és a bárányhimlőt is megkapja majd :)

úgy jártam mint régen pingi, mire megmelegedett a kaja, elaludt a csajszi, pedig nem ordított, arra volt elég a sírás, hogy én felkeljek és aktivizáljam magam, aztán simogattam, de nem kelt fel :), még most is alszik, éjszaka egyszer kelt 2-kor :)

Anita nehéz dolog én útálok pl kocsival menni mert olyan nehéz hordozóval Lara :)

Lara tegnapi súlya kerek 4800 :)

na most kel úgy hallom, a kezdőhangot megadta :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi,szép súlya van Larának!Mire van az a meningococust elleni oltás?Á,én már totál nem megyek el ezeken.Grétinél még semmi nem volt.
A hordozót nem kell cipelni,rá lehet kattintani a babakocsi vázra.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!
Még nem tudtam visszaolvasni,tegnap egész nap az ágyban lapultunk. :oops:
Picikét csak elvittem orvoshoz,mert ha valóban a káposzta okozta volna a székletét,akkor már elmúlt volna.Enyhébb vírusfertőzése van.Ideges lettem,hogy ha még egyszer valaki hozzáéz a fejéhez vagy a kezéhez,én határozottan,de kedvesen rászólok,mert nem tudom elképzelni máshogy hogy kaphatta el.Mi itthon úgy mosakszunk,mielőtt hozzáérünk,mint a bolondok.Minden fejéskor és cumisüveges etetéskor sterilizálok. :roll: Szerencsére sem rossz közérzetet,sem étvágycsökkenést nem okozott,szal nincs nagy baj,de mégis.
Én jól vagyok.Tegnap még picikét bódult voltam a morfiumtól,úgyhogy egész nap fejtem, és kiöntöttem(a szívem szakadt meg),és korábban lefejt tejet kapott,csak fél 10-kor szopizott.Viszont most kevesebb lett a tejem a szopi kihagyástól,úgyhogy most pár napig izomból szaporítok. Viszont a vérzés abbamaradt.Már-már szokatlan nélküle.
:lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle, na nálunk meg szerintem hozzászokik Lara immunrendszere a dolgokhoz, szerintem Édua már nem egyszer úgy nyúlt hozzá, hogy kutyázás után nem mosott kezet, ez anyósomnál fordulhat csak elő. :)

hoztam tegnap esti és ma reggeli képeket, azt utolsón a kezét szopizza, és közben markolja a haját :)

Kép Kép Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kutyafüle!
Örülök h a vérzés elállt!!!!Rikinél hogy nyílvánult meg h vmi nem oké?A vírusfertőzésre kell szednie vmit?vagy majd kitisztul magától?

Petra!
Nagyon szépen nőttek az ikrek!!!!!Hihetetlen!!!Mázlista vagy a rendmániás férjjel....

Dóri!
Jobbulást!Dani is sokat hízott!Behozta a lemaradást!

Anita!
Én BKVzok csak,azt nem tudom h távolsági buszon egyáltalán lehet babakocsival utazni?Vagy oda is ugyan úgy fel tudod tenni a babakocsit?

Harhaj!
Huuu,még j az 56os rugi???Nekünk lassan a 62 es is kicsi.... :roll:


Fogalmam nincs h mennyit nőtt hosszra,de sokat!Edig csak a kórházban mérték...dokinénihez majd most megyünk először!Eddig kijött!

Iza 3270g és 55 cm volt mikor megszületett!Tegnap 4760g volt,tehát kb 1,5 kilót hízott!Persze nem számolom h a kórházban lefogyott picit stb.

annus11
 
 


Jaj Lara is hogy kikerekedett!Indíthatjuk a toka versenyt lassan! :wink: Dobok majd én is egy képet ahol Iza a haját markolja....ha így halad nem lesz haja!!! :lol: Amúgy nem vettem észre eddig h hullana neki,de olyan sok van h lehet fel se tűnne! :wink:

annus11
 
 


annus Larának be kellett hozni a lemaradást, mert 3000g-mal született és lefogyott 2890-re, ennyivel hoztuk haza, 9,5 hét alatt nem semmi a majdnem 2 kg-os hízás :)

lassan nekem is el kell mennem venni 62-68-as rugikat abból nem nagyon készültem, mert napozóból van sok, de így nem igen használjuk majd ki őket :)

Anita ja nekünk a babakocsi is épphogy befér a csomagtartóba, mást már nemigen tudunk mellé rakni :)

kutyafüle na nekem is meg fog csappani kedden a tejmennyiség nem tudok majd fejni csak reggel délben meg este szerintem :(
remélem sikerül majd visszahozni, mondjuk 3 x már sikerült :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus Éduának sem volt hatalmas hajhullása nem kopaszodott ki sehol, remélem Lara sem fog, bár így hogy ő is hason szeret lenni, nemigen dörzsöli ki hátul a haját :)

mi most vagyunk 56 cm-rek, 52-vel született :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó reggelt!

Mozza! Mira 3690 grammal született, tegnap volt 4 hetes és 4750 gramm. Imád enni. :D

Anita! A Menjugate oltás agyhártyagyulladás ellen van. Szerintem ne attól félj, hogy az oltástól valami baja lesz, hanem azt mérlegeld, hogy ha nem adatod be neki mi baja lehet. Én még a bárányhimlő ellenit is beadattam Aminának, most ismételni kell neki, mert enyhe lefolyásban 1 oltás mellett elkaphatja, de azzal ugyanúgy fertőz. Azt meg nem szeretném, hogy a kicsi elkapja, ezért megint szurit fog kapni. Pláne neked sem mindegy, hogy Grétike mit hoz haza Hannának ha oviba megy. Tényleg megy oviba szeptembertől?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus!Írtam korábban,hogy zöldes színű,szúrós,savanyú szagú a kakija.És tegnapra kicsípte a végbélnyílás körüli területet,mert bepirosodott. Az meg így elkezdene fájni neki.A pocijára bélflóra tisztító izét kapott.A popóját meg Sudocream-mel kenem ott.
A férjek.Hát Dani is kivétel.Elpakol maga után,csak ritkán kell rászólnom,hogy valamit itt-ott széthagyott.Sose ruháról van szó,inkább egy -egy papír,vagy kulcs,ilyesmi. Minden házimunkát elvégez,stb. Egy dolog nem tetszik.Nem magától jön rá,hogy ezt vagy azt meg kell csinálni,hanem mondani kell neki.Pont olyan,mint papám volt. Ja meg az a morál nem tetszik,hogy hazajön,kajál(eddig ok) aztán tv-zget,netezik,és a munkáját csak ezek után végzi el.Én papától mndig azt tanultam,előbb a munka aztán a szórakozás.Én nem is tudnék úgy lazítani,hogy tudom, hogy dolgom van.Ezért melóhelyen volt,hogy bementem szombaton,mert zavart, hogy maradt sok munkám,pedig nem voltak határidősek.És van, hogy 11-kor még takarítottam,mert be akartam mindent fejezni.Kicsit mániákus vagyok. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hallottátok?Tényleg meghalt Michael Jackson?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 



ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus,lehet vinni kocsit a buszon.Meg gondolom hogy hétvégén nincsennek sokan,úgy rémlik.4 évig bejártam Újfaluba tanulni,napi 80km volt.
Most indulnék patikába de esőre áll. :(
Reny,Gréta szalasztós lesz,pont ezért hogy ne hozzon haza semmit.Sajna itt eleve úgy mehet oviba,ha reggel lekened tetűírtóval a haját.Ha nem kened,egyből olyan lesz. :( Inkább majd jövőre megy,mikor már Hanna nagyobb lesz.
Kutyafüle örülök hogy jól vagy!Rikit sajnálom.Jobb már neki?
Na megyek,indulunk.Hanna visítozik a kiságyba!!! :D

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: