Új privát üzeneted érkezett!

kutyafüle nem semmi mennyiség :), túl vagy rajta ez a lényeg, a szövettan biztos jó lesz nyugi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


kutyafüle: így van, a lényeg, hogy vége :)

Na összeszadam a csajokat, és megyünk DM-be, meg bodykat venni.

Este meg megyünk az aquaworldbe, hát kíváncsi vagyok, milyen hely :)
Vendég
 


nekem meg tegnap este óta majd szétmegy a fejem, lehet már nem bírom ezt a hülye időt :(, meg lehet túl sokat vagyok a gép előtt, be kell hozni a múltheti lemaradást :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

szisztok...hoztam magunkról gyorsan egy képet :D Kép

minden oké, szokunk össze, tejcsi folyik...jajj mannem kell...szopitime van :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ildi!
:lol: :lol: Ma jön mamám,ő még nem látta a picit!Aztán vmi rendet igyekeztem tenni...mert bár tegnap is elpakoltam...ma reggelre megint szana szét volt minden....nem tom hogy csinálják ezek a srácok...meg leszedtem a mosást,reggeli és ilyen apróságok.Közben Izus is nyűgösebb volt...most is megébredt...az elöbb 160at vágott be :? bizti most a hasa fáj tőle...vagy büfikéznie kell...na megyek is,majd jövök!

annus11
 
 


Niki!
Nagyon szépek vagytok!!!ha van időd gyere és mesélj!Hogy telnek napjaitok!? :wink:

Kutyafüle!
Huuu,ez nem hangzik vmi jól...de a lényeg h kinn van az a vmi!

Panndi!

Aquaworld! :shock: huuu,irigy irigy! :lol:

annus11
 
 


Niki! tök jó ez a kép!!! :)

Kép
szkitty
 
 


joreggelt :)

a heten mostmar vegig este 11tol reggel 5ig van alvas.
hat en tok meglepodtem!
de orulok am neki :)
6ig kene meg kihuzni es szuper lenne,na de igy sem panaszkodom
ejjel megebredt fel 3korul.. gondoltam tuti ehes lesz stb.
erre elmaszott a kisagy oldalara es fejelgette a fejvedot.....
sztem nemtudott visszamaszni es ez volt a nagy gond :D
mostmar nagyon szepen emelgeti vagyis jobban mondva tartogatja a fejet is :roll:
aztan ha tul sokaig tartja es elfarad elkezd uvolteni... :roll:
most is kendoben rajtam.....5ota persze nem aludt,
csak kocsiban kepes magatol elaludni :(
de nem kocsikazhatunk egesznap..

tapszer:

mostmar kevesebb tapszert kap.de sajnos meg mindig nehezen megy a kaki :\
vkinek vmi otlet ra?
tegnap elott is fel ora labtorna.. es ugy jott csak.

a cebion csepp nagyon bejott csuklasra....
de csak a brutal csuklasoknal kapja :D
cuki fejet vag.. es nyalogatja tovabb.. :roll:

panndi

ket gyerekkel mentek?
huu de irigyellek :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt,

Reny,
meggyógyult Armand, semmi baja már. De nincs bent a lakásban, a garázsban van a helye, párszor próbált bemászni Álmos mellé a babakocsiba, de nem engedtem.

Panndi,
majd írd meg milyen volt.

Netti,
bejelentkeztél?

Dóri,
az orrszívás csodákra képes :) érdekes hogy nem is szürcsögött Danó. Képeket mikor látunk? :)

Kutyafüle,
örülök, hogy túl vagy rajta. Remélem semmit nem találnak a szövettanon.


Annus,
nálunk is ez van, én rendet rakok, aztán felkelek és olyan mintha nem csináltam volna semmit :)
Azt néztem hogy Iza kire hasonlít? Mikire? kis husi. nagyon cuki :)

Niki,
szépek vagytok :)

Ildi,
részvétem a mamád miatt. :(
nagyon szépek a lányok :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto

ma fogom felhivni,mert lehet nem is lesz jo nekunk a pentek.. :?
delutan kiderul,persze remelem tudok menni......

Netti
Kép
maumau
 
 


Á, megint elszállt a kreálmányom :evil: :evil:

Szóval jó reggelt Csajok,

mi ma megint aludtunk fél4-ig kilenctől, úgy látszik, ez fog beállni.. Jó lenne 11-ig kitolni a kajcsit, csak élt. este tudunk apával kicsit együtt lenni, beszélgetni stb...

Kutyafüle,
jó h túlvagy már rajta! A 200 ml meg nem semmi, nekem sztm két mellből nem jönne le annyi :) :shock:

Niki,
jó a kép, nagyon szép a kislányod! Nővéredék jól vannak?

Ildi,
ahogy néztem melegfront van, az okozhat fejfájást. Nekem is fájt tegnap este is meg most reggel is, de most reggel a 7-es kaja után tudtam még aludni egy keveset, és jobb lett.

Esztó,
milyen jó neve van a macsekotoknak :) Tudja, hogy hol lett volna jó neki :) na majd mikor kicsit nagyobb lesz Álmos, és mindenáron le akarja majd rángatni a macsekról a farkát meg a füleit, akkor menekülhet :lol:

Panndi,
tyűha, ti már tervezitek a következő babát? Estére jó szórakozást, biztos nagyon jó lesz :)

Épp tegnap mondtam az uramnak, h milyen jó lenne már kicsit becsiccsenteni (nem mintha alkesz lennék, meg sztm 3-4 dl bórtól meg egy felestől beállnék..) meg a csajokkal kicsit elmenni bulizgatni. Hát majd náhány hónap múlva :wink:

Kitty,
Te hogy bírod a 4 gyereket? A nagyobbak hogy fogadták a kistesót?

emese1979
 
 


Hááát,2 órával később viszont csak 40-40ml jött le.Felhívom a dokinénit,hogy 2-kor szopizhat-e,ha még érzem a fejemben a morfiumot. Már úgy szeretném!
A babáitok ma milyenek?Riki be van ájulva.Alszik folyamatosan.Remélem csak az időváltozás,és minden ok amúgy.
Ja a kakija reggel sárga volt már,de a szaga még savanyú kicsit.Bár taln már nem annyira. :roll: Nem tudom.Aggódóm a maszatért.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jaja, csajszikkal megyünk, Zsófi már biztos élvezni fogja :)
Igen, tervezzük a következő babát, szeretnék 30 éves koromra négy gyerek anyukája lenni :wink:
Vendég
 


Emese,
Kauczki Armandnak hívják a macskát egyébként :)
igen, gondolom ha Álmos nagyobb lesz, jól megnyúzza majd :) de ő okos macska és menekül a gyerekek elől, páran már meg akarták nyúzni :)

Netti,
ha tudsz jönni majd írj, én viszem Álmost is.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hali!

Niki szupi a kép!!!!!!!!Nagyon édik vagytok! (csak nem picassa-t használsz te is? Tök jól lehet vele fotót optimalizálni, jó ez a puha fókusz! :wink: )

Kutyafüle!
Hogy zajlott a műtét? Eda-val? Hogy érzed magad? Fájsz?

Szofi!
Még nem tudom, hogy én hogy fogom megoldani a tornikat....a férjem kocsija szervízben, az enyémmel jár....így kicsit nehézkés most. Vsz. én az esti lefekvés után az alvásidőmből fogok elrabolni 2 órát és feláldozni a torna oltárán... :lol:
De fizikailag sokat jelent, jobban bírod az eg. napos strapát. :roll:
Munka: Nem terveztem, de elképzelhető, hogy héba-hóba próbálok majd dolgozgatni, ha lesz 1-2 asap meló....rend-tisztaság- és munkamániás vagyok....bár lehet, hogy idővel majd leszokom vmelyikről a 24 órás Lili support miatt. :roll:

Btw, Lili este 09:30-tól 06:15ig szundizott! Juhú!!!!!!!!!!!!
Most persze megy a bömbi, mert nem akar aludni...de délelőtt még alvásidő van, ha törik, ha szakad....muszáj kidekkolnunk délig!
(addig meg össze kéne kapnom a férjem által tegnap este 2 óra alatt romokba döntött lakást...ááááááááááá!!!!!!!!!!nem hiszem el, hogy minden egyes nap 2 órát elvesz az életemből a pakolás.... :x )
Tegnap sikerült eljutnom a Tescoba...nagyon király rucik vannak és most minden 1/2 áron!!!!!!!
Vettem pl. 2 napozót 1 csomiban 1100-ért!
Meg a szokásos 3 rugi 1 csomi-ból is szuper újak vannak.
Alig várom, hogy öltözhessünk a kiscsajjal! :D
Szóval érdemes benézni!

Netti!
Milyen arányban pótolsz most?
Mi tegnap 600at ciciztünk és 100 pótlás kellett neki.
Ez van, nem hinném, hogy azt a +100at valaha is képes leszek 'kitermelni', de háááááááááááthaaaaaaaaaa.....

Esztó!
Milyen jó, hogy Álmi ilyen kis jófiú! :D
Azért szokott sírdogálni? Vagy totál kisangyalt kaptál ki? :roll:
Lili olyan, mint egy akaratos kis durocell nyuszi....addig ordít, ameddig el nem éri amit akar.....néha a szobája előtt állok és nézem az órát...nehéz megállni, hogy ne vegyem fel mindig...de akkor meg nonstop ölben lenne eg. nap.....
De legalább éjjel jól alszik...és ez már átsegít a nyügi nappalokon.... :roll:

Böbi!
Kérek képet Iringóról!Olyan rég tettél fel!
Bejött a tejbiznisz? Milyen arányban kapja a kaját?

Na, megyek és turbóüzemben rendet csinálok.....bakker.....miért ilyen rendetlenek a pasik??????????????????????
Fiús mamik! Pls. neveljetek rendes kispasikat a kövi generáció nőtársadalmának!!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza,
totál kisangyalt fogtam ki :D (amit nehen képzeltem volna :) )
persze, szokott sirdogálni, de ez akkor van, amikor éhes és nem vagyok elég gyors a pelenkázásnál :)
nagyon ritkán van, amikor hidegfront van, hogy nem bír aludni, hulla fáradt, küzd de nem alszik. na olyankor van egy kis hiszti. akkor orvoslom a porszívóval, azt imádja, vagy elringatom a kezemben és lerakom utána.

Nem baj, hogy akaratos Lili, ez késöbb biztos a javára válik :)
Voltatok azóta nagyobb társaságban? nincs gond a gyerek fogdosásával?

na megyek, vasalok.

délután meg házavatóba megyünk :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szia Mozza!
Hát kaptam a fenekembe némi morfiumot,amitől már kevésbé féltem,kicsit kótyagos lettem.Aztán a műtőben egy injekciót a méhszájamba,na ez nem volt túl kellemetes. De az kb. elérzéstelenítette,így a fájdalmat nem,de a kaparászást végig éreztem.Ráadásul nehezen jött le,így tovább is tartott,mint a doki gondolta.Remélem mindent jó csinált,mert nagyon várom már a decembert!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Tegnap mekkora egy sza* nap volt... Marcinak fájt a pocakja. szinte egész délután sírt kisebb szünetekkel, aztán este a 10-es kaja után feladtam és leraktam. Gyorsan elaludt reggel 10-ig, csak enni kelt fel. :lol:

Kutyafüle, tök jó, hogy túl vagy rajta!

Na akkor én is megyek a Tescoba, megnézem a kínálatot...

Annus még nem rendeltem a TelFoodtól, mert csak tegnap jöttünk haza.

Nálunk is hódít a férjem által még a szekrényajtót se zárom vissza stílus. :lol: Én meg megyek utána és pakolok. Asszongya, hogy a lakás legyen értünk és ne fordítva. :wink: Napersze! Már megszoktam és csak magamban elégedetlenkedek. De elfogadtam, hogy nem tudom megváltoztatni a megváltoztathatatlant. :D De ez így van jól, mert ha jobban megnézzük, ő sem veti a szememre a hiányosságaimat. (pedig biztos van bőven)

Kép

Kép
adraci
 
 


Kutyafüle, jó, h túlvagy rajta! Nekem szülés után megcsinálták, mert nem volt elégedett a lepénnyel.

Emese, hát...bizony jó lenne egy kis buli light, finom borci...

Két rossz éjszaka bepótolva, jót aludtunk. Viszont hason- van valaki, akinek éjjel is hason alszik babója?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Eszto

dobok majd smst,hogy hogy alakul,de ha megyek akkor mindenkepp jon Boro is :)
mostanaban ugy van maszkalas is,h autosulesbol kenguruba.. ugy konnyebb azert.
4800korul van.. en alig birom :D
Almos aldott jo gyerek.... en is ilyen voltam :)
persze a lanyom tiszta apja....


mozza
az ejszakai alvasai a heten mar kicsit engem is karpotolnak a nappalokert,de remelem meg tovabb alszik majd egy oracskavales akkor total elegedett leszek.
(persze nem a nappallal.. )
potlas az nagyon valtozo nalunk, merem es ahoz igazodok,de 6x eszik es abbol 2 nel nem kell kb. a tobbinel 40-60 kozott fogyaszt el! de eddig volt h 90potlast kapott mert alig volt tej..
remelem meg orvosolhato mert nagyon nemtud kakilni :(
csak segitseggel es szenvedve..
bar most vettem egy szirupot!
es tegnap szenvedes nelkul osszejott.. de csak akkor akarok neki adni ha mar tenyleg muszaj h kakiljon! es latom h nagyon szenved miatta..

kupi....
akkor van rend amig ketten vagyunk (na nem a parommal,hanem a gyerekkel)
ha elmegy reggel dolgozni kezdodhet a takaritas,bar ugy h mar este is takaritok utana.
meg a zoknijat is ossze kell szedni utana :roll:
persze mindennap elmondom hol a szennyes.....
meg hol a vizes torulkozo helye :roll:
es meg sorolhatnam..
en meg nem birok kupiban lenni,ha kell akkor elkezdek az uvolto gyerekkel a kezmeben ramolaszni.. h legalabb latszolagos rend legyen :D


kendobol letettem a gyereket elobb.5perc utan sikitott mar.
hagytam azert.. nem veszem en se fel egybol.. nezem ilyenkor az orat.
persze emeles hatasara minden fajdalom megszunik nala :roll:
olembe bealudt egybol. fel ora utan letettem most.
10perce birja egyedul!!!
tegnap egesznap mentunk. vegig aludt. csak enni kelt fel..
imadja a kocsit meg a kengurut is halistennek .....

baby bjorn pihiszekrol van vkinek tapasztalata?
tetszetos..

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Én is a Baby björn-nel szemezek....bár ameddig Lili ennyire ölbebaba, addig nincs sok értelme, marad az autósülés....max. 10 percet bír ki benne (autó nélkül).

Esztó!
Hú, de király, hogy Álmid ilyen nyugis! :D
Lili még absz. nem szocializálódott, szóval nem visszük még olyan helyre, ahol gáz, lenne, ha ordítana....és nem tudnám felvenni....marad a kert, meg a terasz....még az utcán is bömbizik...így a hosszabb séta szintén csak kihalt helyen abszolválható....lehet, hogy hétvégén majd sétálunk vele 1et (pl. a rakparton...ott nem zavar senkit, ha ordít....)
Messze van még, hogy pl. bavásárolni magammal vihessem....pedig alig várom már...de mindenkit kiüldöznénk a Kaisersből.... :oops: :roll:
Vendégek: Azt csinálom, hogyha valaki a 'moss kezet' felszólítás ellenére sem mossa meg és a gyerekhez nyúl, látványosan előveszem a popótörlőt és lemosom a kezét vele, majd ha még ettől sem kap észbe, akkor még vízzel is áttörlöm!
Furi, de ált. az 'öregek' nem kapnak észbe....pedig pár gyereket, unokát már felneveltek...és mégis.....

Panndi!
Fruzsi is mehet már pancsizni???????
Tényleg, szabad már usziba menni hüvelyi szülés után, ha a kontrollon minden oks volt? (ezt elfelejtettem megkérdezni és még van vagy 20 alkalmam a bérletemen....)

Kép
mozza
 
 


mozza

vasarolni halistennek eltudom vinni Borot.. mert alszik autoban es utana at a kenguruba mert ott tudja folytatni.
autosulest utalja auto nelkul :roll:
eszrevetelem ugyanaz mint neked.. alt az oregekkel van a gond..

nagynenem atjott egyik nap.
(meghivas es bejelentes nelkul)
Boro epp aludt.
en meg epp kezet mostam (szokasomhoz hiven)
kijovok a furdobol..
mit latok??
fogja a gyereket a vallanal,a gyerek szaja tatva es a ruhajara csopogteti a nyalat ami nem lenne gond de a mocskos ruhajahoz er a szaja :x
leirni se tudom milyen duhos lettem.
hozzateszem van egy kutyajuk aki a szajukban is benne log....... es amugysem a higeniarol hiresek.
nahat azota ide nem johet senki.
meg a gyerek szajat is kimostam.
kezet stb..... atoltoztettem...
tudom jol h elotte a kutyajat csokolgatta es utana kepes mgefogni egy kisbabat.. ah
tegnap meg.. budaorsi tesco.
penztarnal... gyerek kenguruban,parom fizet.. es a penztarosno KINYULT h megfogja a kezet h milyen edes...
es ilyenkor en vagyok a bunko h elhuzom v raszolok.
pedig hany szaz emberrel erintkezik.....
ahh
rajottem amugy h ha kenguruban van a gyerek nyilvanos helyen,es a keze kilog ugye.. nagyon sokan kesztetest ereznek ra h odanyuljanak,ugyhogy fogom a gyerek kezet kozben (mind a kettot) mert nemtudok mindig figyelni maskepp erre.. :(


Eszto
nalunk Boro mar megszokta a porszivot....
pedig eddig megnyugodott es elaludt ra.
na most megint megnyugszik,de csak 3-4 percig tart.... utana razendiit megjobban :roll:

vettunk babatornaztatot!
na azzal kemeny 10percig elvolt eddig 3x!
ugyhogy mar megerte...
lokodosi a jatekokat (amit el er)
de utana jol felhuzza magat,bar nemtudom miert :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Fruzsi nem fürdik :)

Lehet fürdeni, aham, mi mindenre engedélyt kaptunk tegnap, úgyhogy gyerekeket lefektettük, picit boroztunk meg ilyenek :wink:

Fru tegnap összesen 800 grammot evett. Ma eddig kétszer evett, összesen 440 grammot. Elvileg még három kaja hátravan :shock:
Vendég
 


Anikó: Az én Nórim mindig hason alszik, éjjel-nappal. Úgy szeret aludni, mit tehetnék Vele???

Mozza: Nóri is néha úgy tud üvölteni, hogy egészen belevörösödik a feje. Főleg, ha éhes. De Én is úgy vagyok vele, hogy az életben jól jön majd ez a szívósság, akaratosság :D Persze a férjem mindig csak fürdésre ér haza, amikor már Nóri elég türelmetlen, és azt hiszi a gyerek egész nap sír. De szerencsére ez nem igaz.

Kutyafüle: Örülök, hogy túl vagy rajta. Biztos nem lesz semmi gázos a szövettani eredményen.

Netti: Nagynénéd és a pénztáros is nagyon gáz :shock: Nem is értem, hogy jut eszébe. Nekem ilyen élményeim nincsenek szerencsére. Amikor jártam a bölcsibe Patrikért, minden anyuka rászólt a gyerekére, hogy ne menjenek közel a babakocsihoz. De persze Patrik is odaállt a babkocsi elé, és senkit nem engedett közel. Olyan aranyos volt.

Ja még nem is meséltem: A bölcsiben egyik gyereknek sincs ilyen kistestvére. És legalább 3 anyuka Nórival tesztelte a gyerekét, hogy szeretne-e kistestvért :) Ott kérdezgették Tőlük:"Ugye aranyos a baba? Szeretnél-e Te is kistestvért?" Persze mindegyik azt mondta, hogy igen :D Még nem tudják mi vár rájuk :D
Érdekes Patrik imádja Nórit, de azért féltékeny Rá rendesen. Remélem ez majd alakul.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!
Én is itt,Hannám aslzik.
Ma ő is érzékenyebb,gondolom a meleg front miatt,
nekem migrén ezerrel. :(
Tegnap volt a védőnő.Ti hogy álltok a hason alvással?
Nekem úgy kéne altatnom a lányomat,de ha nincs teljes kábulat,akkor felsír,és vissza kell fordítanom.
Napközben ,hogy csak úgy feküdjön,az teljesen felejtős.
Most már kb.20 perce úgy alszik.
Állítólag a terpesz pelus miatt és a hátizmai miatt is jobb így. :roll: :?:
Amúgy minden rendben,meg lettünk dícsérve.
Haját rohamosan veszíti,ha így halad,akkor már nem lesz nyár végén hajas babám.Remélem hamar jön majd az új is!! :)
Képzeljétek a pihiszék még mindig a postán pihen.Állítólag itt voltak kedden(Bár egséz héten őket várom...),de nem tudták felhozni(?).Most teloztam,mert nem is itt a mi postánkon van,hanem a Podmaninczkiben.
Mondtam a nőnek,ha már kifizettem 1000,- postaköltséget,akkor ne kelljen bemennem a kisbabámmal.Állítólag holnap hozzák...

Kutyafüle!Jó,hogy túl vagy rajta,nyugi bizti nincs gáz.

Mniki!Csinos csajszik vagytok,aranyosa ez a kép!Grtaula!!!

Maumau!Én úgy csinálom,hogy nagyon minimális vízzel többet öntök hozzá,így kicsivel hígabb.Az a fontos,hogy kevesebb ne legyen,mert ugye akkor sürübb,és attól is lehet kakibaj.

Annus!Nálunk ugyanez a pakolás mánia van,azzal kezdem a napot,persze csak annak függvényében,hogy Hanna mikor engedi... :) Pasik már csak ilyenek...

Mozza,és a többi sportos mami!Szerintetek sima (nagy kerekű)babakocsival is elindulhatok kocogni?
Levinném a szigetre a Csajszikámat,ismerje meg,amit az anyukája imád! :wink: :lol:
Tegnap mi is ketten shoppingoltunk a tescoban,Kicsikémnek egy pár édes rucit,tényleg feles árban vannak.

Kép Nem adom a cumimat!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Iza simán jön velem a boltba meg mindenhova :lol: pontosabban viszem,sok választása nincsen :wink:

Nekem a doki a 6 hetes kotroll után mondta h most már fürödhetek!

Maumau!
Ma reggel én is zoknit szedtem össze!Az ajtó mögül :shock: Hogy került oda...meg egy pulcsit a földről...kérdeztem öcsémet(az övé volt ugyanis)hogy mért van a pulcsi a földön.Szennyes??Azt mondja hát lehet...de nem ő tette a földre :lol: (csak vhogy rajtam kívül senki nem látta h ott van....)


Lehet h ma tescoba kéne kimenni...vagy jön Izus is vagy itthagyom az apjának :wink: :lol:

annus11
 
 


Ja,és persze mindn babus édes a képeken!
Olyan gyorsan nőnek,lassan vége az újszülött korszaknak. :(
Jön a rafinált baba időszak. :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hanna nagyon édi!!!Iza is ha kell a cumi úgy tuszkolja a szájába hogy csak na!ha meg nem kell a nyelvével löki ki meg forgatja a fejét h nem nem!Megzabálom ilyenkor!!!!

Én is futottam már babakocsival...mert elkezdett csepegni az eső,ez még Szolnokon volt.Picit esett csak,a nagy eső elött épp hazaértünk.....nem is tudom h miben más az amivel futni is lehet...talán a rugózás???Passz!

annus11
 
 


Na hát ezt a babakocsis dolgot nem tudom, én itthon tornázom, meg most ugye itt a leg magic :lol: De már a terhesség előtti súlyom alatt vagyok :)
Vendég
 


Lehet,hogy a rugózás,és kb.100 000,-. :(
Csak a futás miatt nem akartam ilyen drágát venni,és a fekvő része nem látszott túl kényelmesnek,tehát máshová nem vittem volna benne.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Én is 4 kilóval kevesebb vagyok mint voltam...csak a hasamon lenne mit dolgozni..... :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Délig itthon volt a férjem, most utána pakoltam. Annus, én is zoknit vadásztam! Kevésbé vagyok rá mérges, mióta látom, hogy sok más férj is ilyen "rendszerető".

Mozza, 2 deci tejet kaptam, este meg is ivott belőle 110-et, a többit ma délelőtt. Hát, most döbbentem csak rá, hogy mlyen gyenge tejem van, az enyém vakító hófehér színű, az övé sárgásfehér. Hatalmasat kakilt tőle! :-)
Délután is hozza a fia a mai adagot. Tök rendes csaj, most próbálom elintézni a védőnővel, hogy kapjon érte pénzt, remélem sikerül. A házban volt már rá példa, csak ott koraszülött baba kapta meg a tejet. Hallott már valaki ilyenről?
Kívánságod parancs, hozam képeket! :-)

Panndi, Neked is van leg magic? Neked is tetszik? Mindjárt lefejek és utána ráállok, elkezdem. Sok sikert a tesókához! menstuáció hiánya még nem akadály, az a lány,akitől a tejet hordom is így lett újra terhes.

Netti, lehet, hogy elfárad a babatornáztatótól, azért sír.

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Böbi!Nagyon szépek vagytok! :D
Hanna is nagyon szeret így aludni rajtam. :)
Gyöngyvirág milyen nagylány már,igazi csajszi! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Na,lépek.Kaja fő(bolognai spagetti),második mosásom megy,Még tűzhely latt-felett mögött....takarítok,vasalok,szörtelenítek,zuhi.
Remélem Hanna még hagy mindenre időt,van rá egy órám...
Utána kajcsizik és séta.. :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Kutyafüle, drukkolok az eredményhez!

Na, csináltam 3 percet, de én csak a belső combomon érzem, ez normális? Vagy rosszul csinálom?

Hajna, ne is mondd, holnap vendégek alszanak nálunk, még sehogy sem állok. A férjem volt nője alszik nálunk a kislányával. :lol: Még nem találkoztunk, amikor mi összejöttünk, Ő már külföldön élt.

Találtam két képet, első gyerek után még jutott időm fodrászra. :roll:

Kép Kép
Vendég
 


Ja, a második Gyöngyvirág, ha a hajamból nem jöttetek volna rá! :wink:
Vendég
 


Böbi!
De cuuuuuukiiiiiiiiiik a csajok! :D
Lili is így szokott szunyókálni rajtam!
Gyöngyvirág meg egyre gyönyörűbb a hatalmas kék szemeivel!

Fabri!
A futós babakocsik fixek, ergo nem lehet összezárni őket, sem levenni az ülőrészt...pont azért hogy nagyon stabil legyen + terepkerekei vannak + lengéscsillapítós.
(én is néztem anno....rettenet az áruk!)

Kép
mozza
 
 


Böbi :lol:
Hú, az exe jön.... :shock: :x ....na, ettől én sikítófrászt kapnék.... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
mozza
 
 


Böbi!
Ne aggódj!Nekem sincs időm fodrászhoz menni...pedig csak 1 gyerkőc van!!!Nagyon aranyosak vagytok a képen!!!Tök jó lenne ha kapna a csaj pénzt a tejért!Bár elég kevés amit fizetnek,de szerintem nem ez számít!

Hajni!
Huu,akkor leheth egy sima babakocsival nem futkorásznék,,,nehogy összecsukódjon vagy vmi....az enyém amúgy is könnyített vázas,nem vmi stabil ilyen szempontból....


Izának újabb sírása van!Mármint beteszem a kiságyba,kijövök,ő meg olyan huncutul néha sír egyet,inkább nyögésnek mondanám...nagyon cuki!!!!Bemegyek és fülig ér a szája,vigyorog a rácsvédőre!Most az azon lévő képeket figyeli árgus szemekkel és vigyorog!!!!Szóval ez vmi olyasmi h anya gyere be nézd mit látok :lol: :lol:

annus11
 
 


Mozza, eleinte nekem is furcsa volt, hogy a legtöbb exével tartja barátilag a kapcsolatot, de tudod vagy megszoksz vagy megszöksz. Mostanra a legtöbb exével jóban vagyok. vasárnap volt itt az egyik a férjével és a kislányukkal látogatóban, a másik exe rendszeresen jár hozzám dumálni, a harmadiknál laktam, amikor pár éve összevesztünk, a negyedik Gyöngyvirág babyszittere volt, van, lesz, ha nagyon kellett menni valahova, a mltkor anyós elöl is hozzá menekültem. :-) Csupa kedves, aranyos, jószívű lány. Olyannal is találkoztam, aki ellenszenves volt, na vele nem tartom a kapcsolatot. A férjem 24 volt amikor összejöttünk (én 20), így nem voltak ezek olyan nagy szerelmek - remélem.
Vendég
 


Annus, úgy tudom, hogy 1600 körül fizetnek literéért, ha napi 2 decivel számolok, akkor az havi 10 ezer körül van, nem olyan rossz az potyán. csak mindenféle AIDS vizsgálatra kell menni előtte.
Vendég
 


Böbi, persze, tudom, hogy a menstruáció hiánya nem akadály, bár Zsófinál az volt. Na majd meglátjuk :) Lánypok gyönyörűek, Gyöngyvirágnak mennyi haja van :shock: Leg magic szerintem tök jó, bár én nem bírok rajta túl sokat egyszerre :roll:
Vendég
 


Böbi!
Igaz. Pláne, hogy ilyen fiatalon jöttetek össze. Bár én szimpi ex-szel nem nagyon taliztam még...bár, lehet, hogy a sok szilikon miatt nem tudtam a belső értékeket felfedezni... :lol: :wink:

Kérdés:
Babákat mikortól lehet usziba, medencébe vinni??????

Na, én is rakok pár képet Lilimről. Kerekedik a manó. :D
Kép Kép óóóóóóóóóóóó

Kép
mozza
 
 


mozza, én úgy tudom, az oltások megkapása után, szóval most nyár nekünk kimarad :?

Hát nekem is fura lenne itt egy ex :lol: Bár nem sok volt, Ő 222 én 17 voltam, amikor összejöttünk :wink:
Vendég
 


Lili nagyon szép :)
Vendég
 


Sziasztok!
Kutyafüle,örülök hogy minden ok,nyugi az eredmény is jó lesz.
Böbi édesek a csajok!!
Lili is szép nagyon és tényleg hízik!!!
Hanna is ari!
Mefg minden baba!!!
Én pakolok,takarítok.
Jól vagyunk.Majd én is hozok képeket!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi, Mozza

nagggggyon szépek a lányok!!!!
Gyöngy és Iringó ugyanúgy néztek ki :)

Hajna,
Hanna is nagyon tündéri :) és ahogy a cumit fogja :)

Mozza,
én már viszem mindenhova magammal Álmit, jól tűri a shoppingolást is :) az apjával ellentétben :D

na megyek evés van, aztán megyünk bulizni :)

sziasztok

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


nagyon szepek a baboook

Lilinek kerekedik a pofikaja :D
Gyongy es Iringo pedig total ugyanolyan :D

Boro meg olyan hosszu....
elkepeszto mennyit nott :shock:
surgosen kell vennem bodykat stb...
olyan nincs ami csak hosszabb de nem szelesebb? :D

a vasarlas gyerekkel mostanaban kikapcsolodas..
akkor alszik szepen csendben :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszto

jo bulizast :D
a minap eszembe jutott h h meginnek vmi koktelt...
ahh :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


ezt még múszáj feltöltenem:) vigyázállásban alszik kaja után :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: