Új privát üzeneted érkezett!

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:21-kor.
seszi
 
 


Seszi, frontokkal jóban vagyunk. Persze a fejfájás játszik néha. Görögdinnye nem lenne nehéz, ha nem ficánkolna menet közben a "tartalma". :lol: De már én sem bírok sokat sétálni.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Babadicséreteket köszi :) igen, Gergőkém rengeteget mosolyog :) Gréti is, de ő rögtön elkomolyodik, ha fényképezőt lát :)

Hanna! Olivért megjegyeztük :) jóképű pasi :wink:

Till! Jó ötlet, csináltam egyet, felhasználónév: kaalisbabak, jelszót küldöm annak, aki kéri. Belépés után bal felül fényképek, erre gondoltál?

Orsi! boldog szülinapot Lilinek :)

Krisz! vizesedésre tényleg inni kell + alma, és sómentes kaja. érdemes nézni a vérnyomidat, ha magas, irány a doki.



Kép

 
 

 
 

Mó!
Nekem jöhet priviben :wink:

Seszi!
Én még megvagyok :)

És ezennel elindultam Doktoromhoz! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois nagyon köszi!

Már láttam annó a C&A-ba feketébe és nagyon aranyos babatappancs volt rányomva!
Nagyon tetszett már akkor csak nem tudtam mire való.
Most is néztem de mst nem láttam olyat amire rá van nyomva! :(
Azért elmegyek és veszek egyet-kettőt szerintem! :wink:

Seszi igen a szagok engem most kezdenek zavarni! :?

Kép

Kép
raniko
 
 


Till :D
Örülök, ha tetszik valamelyik! Jó pihit vidéken!

Mó!
De jó, hogy megcsináltad!
Küldd nekem is légyszi!

Orsi!
Én is boldogat kívánok Lilinek!

Hanna, tényleg nagyon fotogén a gyerkôc!
Megnéztem az oldaladon is :wink:
A balesetes sztori hátborzongató.

Timi, én is H. Krisztinánál voltam. Csak jókat írhatok róla!!

Vízesedéshez még egy kis adalék: bár az orvosok többsége most is a sómegvonást ajánlja, sajnos úgy fest ez egyáltalán nem üdvözítô megoldás. Sokkal helyesebb továbbra is megsózni az ételt, de kerülni az indokalatlanul sós ételeket (pl. chips). Van errôl egy cikkem, ide nem töltöm fel, mert hosszú, de a gmail-es levelezésünkbe elküldöm.

Kép
lona1
 
 


Lona, én is kérem szépen a cikket!

skrisz72
 
 


Lona,
én is szeretném a cikket! :P (dobok emilt priviban)

Mó,
fantasztikus vagy! :D Kérek szépen én is jelszót a közös gmailhez! :P

Xandra,
nem találom a kommentedet, amiben Angelékről írsz :roll: (béna vok visszaolvasásban :lol: )

Icsilya,
Isten éltesse a Nagylányt! :) :) :)

(én órák óta keményedem :? igaz, sokat kellett ma állnom, lehet, hogy attól? Affene! Most magneB6-ot vettem be, próbálok pihizni...
Vackor itt rötyögött rajtam, hogy úűgy érzem magam, mint a farkas a piroska-mese végén: mintha köveket cipelnék :roll: )

Lois,
ezt a 4.4-es 120'-as cukrot én sem értem :roll: (merckformint a 12. hétig szedtem, azóta csak a némineműleg betartani igyekezett diéta van...de sztem elmértek vmit, mert a MM-ben a 120-sa cukrom 9 felett volt, ezt sikerült 5 hónap alatt a mettel 7-re nyomni...szal nem érrtem...de Hunci tanácsára úgyis megek a MMbe és majd ott kiderül, mi a bibi, remélem...)

tillidian
 
 


Lona,
ok, akkor majd a gmailen elolvasom! :P (ha Mó beenged :wink: :lol: )

tillidian
 
 


Seszi :!:
Csak nem jön a kistesó :?: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois :P
Felőled ki fog tudósítani?

Till :P
Kórházban vannak még Angel-ék, a tetőtől-talpig kivizsgáláson. Vagy e hét, vagy következő pénteken mehetnek haza.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois! Elhiszem, hogy akkor távoli volt. Pedig hogy repül az idő! :)
Mi volt a dokinál????

Lona! Köszi! Hogy vagy?

Till! Pihi pihi pihi!

Seszi! Boldog szülinapot Bálintnak!!!!
Képet teszel?
Kistesóhoz nagy drukk!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois, gyere már! Rád várunk!

skrisz72
 
 


Na bocsi, itt vagyok, csak eltököltem az időt (bocsi Hanna és Skrisz) :oops:

Szóval nálam minden ok, icipicit nyíltam csak tovább, de a 2 ujjnyit nem értem el. Szóval most már ennyi idősen bekönyvelhettük hogy 2111. A dokim szerint ez most már inkább jó, nyilogassak is pianoban, így mire beindul a dolog elérném a 3 ujjnyit, akkor órákat nyernék a tágulásos fájásos nyűglődésből. Persze ez csak elmélkedés, hogy mi lenne ha... :roll:
De ennyi idős terhesen szerinte ez ideális, mindennel álljak le, és bízzuk a Kispasira mikor akar jönni. (Persze azért hozzá tette, hogy az ideális, hétvége éjszaka és ő az ügyeletes :wink: )

Tilli!
Én sem tudnám ezt annyiban hagyni....fura. Szoktad otthon méregetni a cukrod?

Szandra!
Öööö, nemtom, mondjuk te?? :D De komolyan, rád gondoltam, meg Puszedlire, a ti számotokat tudom, Nektek szólnék, és amelyikőtöknek lesz rá érkezése és gépközelben van megírja. Nem terhelnélek vele?? :roll:

Rani!
Látod-látod miket tanul az ember, ha babás lesz :wink: Ki vagy okosítva bandázsügyileg :wink: Régebben én is láttam tappancsosat, de már rég nem. Bár én nem is akartam olyat igazából, mert attól túl karakteres lesz, ez meg igazából mindennapos hordásra van, nem ennek kell feltűnnie, ez inkább legyen egyszerű. Legalábbis nekem :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Na, végre. Én már szétizgultam magam.
Hajrá Kispasi!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Édes vagy :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois mami, akkor tök jól vagytok! Örülök. Ctg vagy nst mikor lesz?

skrisz72
 
 


Skrisz!
Jövő hét szerdán megyek NST-re. Bazi korán fél 8-ra, mert a dokim is ott akar lenni :shock: Szóval mindig az ő ügyeletében fogok menni...persze, azt nem tudom hányszor megyek..........mondjuk kb. 1X szeretnék és slussz.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel + kókuszka továbbra is drukkjaimat küldöm. Mindig belesek, de remélem ha otthon lesztek végre kapunk képet!! A Margitban jó kezekben vagytok, de hamarosan Ti is otthon lesztek, de szuper!!!! :)

Juuj Lois!! :) De izgi! Kicsit nem figyelek és már lassan itt van kis Z. :) Nahát, hogy eltelt az idő!!

Hanna
Csibészkéd nagyon helyes, igazi pasi!!! :) Hogy vagytok? Van tejed bőven??


Gratula az ikrekhez, nagyon édesek! :) Ha jól emlékszem ugye Te írtál annak idején blogot babagyár címmel? Vagy rosszul emlékszem??

Puszi mindenkinek!!

Babatalin voltunk. :)

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kis*!
Bezonyám, szalad az idő :wink:
Kincső gyönyörű Nagylány!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Én 2 ctg-én voltam, majd a főnök úgy döntött, hogy jön. :)

Kiscsillag! Gyönyörű Kincső! Hogy vagytok?
Igen, van tejcsi.
Bár megküzdöttem vele, mikor megjött.
Hááát én kivagyok, mert nekem már a 3. 26 napos ciklusom van. Ugyanaz, mint a pocakosság előtt. Pedig bíztam benne, hogy szopi alatt nem jön meg. Erre tessék. :twisted:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Xandra :P
köszi az infót! :P
Szívből a legjobbakat Angeléknek :P

Lois,
még nem jártam utána, hogyan lehet otthon méregetni a cukrot :roll: (csak érzem, hogy nincs rendben, mert nemhogy egyfolytában szomjas vok, hanem egyenesen olyan, mintha ki akarnék száradni :shock: )
Hűűű, Te mindjárt célegyenesben!!!:) :) :)

Hanna,
igenis! :P
(nekem szülés után 27 napra "rendesen" megjött...én balga még örültem is, hogy milyen hamar "visszarendeződtem"...és tessék: eztán jött a tortúra...)

Kiscsillag,
csodaszép a Lánykád!!! :D

Lányok,
orrvérzéssel hogy álltok?
Nekem ma csúcsra elkezdődött (alapból soha nincs!!!), Vackornál a vége felé, 7-9. hónaptól volt...

tillidian
 
 


Lois :P
Viccelsz? Azért kérdeztem :wink: Jó hírt nagyon szívesen hozok 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan:

a jelszot elkuldtem mindenkinek, aki kerte. (de en ritkan tudok jonni, szoval mas is kuldheti nyugodtan :))

Kis*: koszi :) a blogot nem en irtam. Kincso gyonyoru :)

Till: orrverzesem nekem vegig volt. Rutascorbin naponta 3x1 segit. A vegen nekem mar az sem volt eleg, mar a korhazban voltam, amikor hajnaltol delig nem allt el, akkor elkuldtek ful-orr-gegeszetre (ott le tudjak egetni a problemas hajszalereket), de elkuldtek, mondvan, hogy annyira sokat kellene, hogy nem erdemes... viszont mondtak egy nagyon jot: coldastop orrcsepp (orrolaj), kivaloan regeneralja az orrnyalkahartyat. Nagyon sajnaltam, hogy errol a 34. heten kellett eloszor hallanom :evil:



Kép

 
 


Tilli, sajnálom az orrodat. Nekem sosem vérzett.

Valaki majd küldje el nekem is a jelszót! Köszke.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Elküldtem!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mingyá' jövök...csak csinálok egy kávét... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Lois,akkor maradsz még szabadlábon?Mekkora most KisZé?
Kincső nagyon cuki kiscsaj,és csinos a szerkója is :wink:
Szeszi,köszi,bébikék nagyon aktívak.Nem is tudom mikor pihennek :roll:
Till,nekem csak fújáskor volt picit,de az sem mindig.
Angeléknek még mindig sok-sok++++++++++++++++++++++

Lányok,én holnap este megyek méhszájkukucsra,remélem jó hírt mond a doki,és maadok még itthon,mert van még teendőm bőven.
Vendég
 


Őőőő,jelszó jöhetne nekem is :D
Vendég
 


Notórius eltűnő jelentkezem! :)

Lois!
Örülök, hogy minden oké, és így van jöjön kis Zé amikor neki tecc!!!

Nyulaszka!
Nektek is örülök, babók buksival egy irányban! :)

Skrisz!
Hát van hogy én is tiszta nyűgi vagyok, nekem a csípőm nagyon nem javul. Óránként kell megfordulnom éjszaka, úgyhogy már csak ezért ia nagyon várom Littit. Akkor legalább két órát is aludhatok egyhuzamban. Legalábbis naív elképzeléseim ilyenek. :D

Till!
Tényleg fura így ez a cukor érték. Én mérem rendszeresen, többször is mint kéne, de így vagyok nyugodt. nekem mindhárom főétkezés után egy órával mérni kell, hét alatt kell tartani, de mondjuk amikor du. eszem valami édességet ( fagyi, vagy valami cuukros, pl. egy túró rudi, ilyenek) akkor is megmérem. Most szépen beállt, mindig 5-6 között van, elvileg 160g-os diétát kell tartanom. Inkább arra figyelek, hogy még a reggelit is két részletben eszem meg, mert azzal voltak gondok. Most már bízom benne, hogy ezt a kb. egy hónapot kihúzzuk inzulin nélkül is. Írok pár sor privit!!

Mó!
Jaj, de kis édesek vagytok! Tisztára mosolyt csalnak az ember arcára!

Hanna!
Olivérre nincsnek szavaim, olyan kis gyönyörűség!

Kiscsillag!
Csupa szépség Kincső!!

Angel!
Nagyon ügyik vagytok!! Annyira örülök még mindig nektek. Hihetetlen, hogy mit átéltetek!!!

Rólunk:
Lakás végre rendben, kiságyat még nem kaptuk meg, de hamarosan. Akkor majd rakok képet!
Jövő héten megyünk doktor bácsihoz, remélem most is minden rendben lesz Littike méreteivel. hízni egy grammot se híztam az utóbbi időben, de a hasam szépen kerekedik, úgyhogy remélem ő korának megfelelő súlyú. az tuti , hogy jól érzi magát, védőnéni tegnapelőtt mondta, hogy még annyira "fenn" van, hogy nem akar ő még egy darabig kijönni. Kíváncsi vagyok, mi lesz a végén, mert doktor bácsi szerint a cukor beleszól az ügybe és hamarabb jön majd, 38. hét körül van rá esély. :)
Különben kicsit ki vagyok, az orvoshoz járástól. Múlt héten háromszor kellett mennem a máv kórházba, először cukros kontroll, utána vérvétel, utána meg az eredményért. A vérvétel kivételével du. 2-re. Na akkor párom nem ér ránk ( sajna nem tud eljönni a melóhelyről) én meg kénytelen vagyok vezetni, mert még mindig jobb mind oda is vissza is másfél óra bkv-val. pedig nem akarnék már egyáltalán vezetni. :( Hát evvan.
Na akkor jó kis regény lett ez, bocsi!! :oops:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Jajj,én meg nemtom mit tegyek...

...ággyal picit megszívtuk,kiderült nem pont az,mint amit kértünk. Nem nagy a különbség,csak az íve más...legalábbis így ránézésre,mert ugye így nem tudom összehasonlítani....egyiket összerakta apa,de ahogy a fekvő részt beletette,és meghúzta a csavart,úgy 5 centin hasadt meg a fa.Jól tart így is,de kicseréltetjük.A gyártó nagyon kedves volt,még ő sajnálkozott,hogy ilyen messze lakunk,mert ők a XV.kerben vannak.Elég azt az egy elemet bevinni,és máris adnak másikat helyette.Valószínű valami görcs lehetett ott,és azért történt.

Viszont bosszant,hogy mi lehet a különbség,mert azt csak úgy tudnám,ha bemennék a boltba,és megnézném egymás mellett a kettőt.Viszont város másik vége,és apa morog,hogy hülyeség ezért beautóznom,mert ez egy szép kis ágy,minek variálok. :evil:

Nem megy valaki mostanában pesten a Minimanóba?
Vendég
 


Na bocsi, itten vagyok :roll:

Nyulasz!
Persze kint várjuk meg a szülést, semmi ok nincs rá, hogy befektessenek, minden ok. KisZém a mai állás szerint 3 kilócska :D Minden érték teljesen patent, a lepény állapota is még mindig I-es, szóval már semmi sem sürgős. Dokim szerint szülhetünk holnap is, és akár 3 hét múlva is....én mondjuk kiegyeznék jövő hét második felében pl. :roll:
Ja és most már teljesen benn van a buksi, szóval jipppjájééééé :D

Katerina!
Jól eltűntél, én már azt hittem titokban meg is szültél :wink:
Sajnálom a csipő dolgot, kellemetlen. Nekem a szeméremcsontomnál kezd igencsak fájni, kezd kissé pingvinszerűvé válni a járásom, de ha ülök-fekszem gyakorlatilag panaszmentes vagyok. Aludni meg alszom, mint a bunda háton fekve is :roll: (na jó a cca.2-3 éjszakai pisit leszámítva)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katerina,bizony kocsival még mindig kényelmesebb...Már nektek sincs sok hátra :D biztos szépen növöget odabenn Litti :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Az ilyesmin én is nagyon tudok bosszankodni........ na meg a szememet is bántja.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,akkor ez nagyon jó. :D 3 kiló?Tényleg nincs min aggódni,csak szépen várjuk míg eljön az idő :D
Vendég
 


Nyulasz!
Jelszót elküldtem neked is :D
Bizony, ekkora nagyok vagyunk, de amúgy nem, ez most teljesen tankönyvi, hivatalosan a leleten is 36+3-ra mértek. Szóval 4 hét alatt nőttünk 2 hetet. De ez másik (sz@rabb) gép volt, szóval lehetünk nagyobbacskák is simán. Na nem mintha akarnám.... Ennyivel, mint születési súllyal is kiegyeznék :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!!

Tilli remélem már jobban vagy tessék pihenni!!!!!!!

Lois szupi, hogy minden rendbe van már nagyon izgi a dolog!! :lol:
Igen új dolgokat tanulok és szerintem nem ez az első és nem is az utolsó!! :lol:
Ésssssssssssssssss tegnap sikerült venni egy bandázst nagyon kényelmes és el se hittem de tappancsos!
Nekem nagyon tetszik és igazából mivel alulra veszem nem látszanak a tappancsok de mikor öltözöm és meglátom mindíg mosolyt csak az arcomra!! :lol: :lol:

Katerina nem semmi járkálás egy héten 3-szor menni, vigyázz nagyon magatokra!!!

Kiscsillag nagyon szép a kiscsaj gratulálok!!! :wink:

Tegnap este picit bepánikoltam fájdogálni kezdett az alhasam nem nagyon de éreztem és nem tudtam úgy feküdni, hogy jó legyen olyan volt még mintha feszülne.
Ez normális? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
nagyon örülök, hogy tetszik a bandázs, én is nagyon szerettem :D Hogy találtál tappancsosat, az meg még jobb :D Volt most világosabb színben is?? Mert tegnap mikor keresgettem képet, akkor láttam fehéret, meg hasonlót, ha karod előkotrom.
Fájdogálás meg teljesn normális akár végig, hozzá kell szokni. Már sokszor leírtam, de örök bölcsesség:
Amíg nincs durva görcs, és/vagy vérzés addig minden fájogatás tök normális.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jujj, de vérciki, mire rájöttem a gmail-en, hogy ki rakta fel a cikket nem kis idő telt el ............hát nem mondanám, hogy nem vagyok belassulva.... pedig nem volt valami hűű, de nehéz anagrammás rejtvény a nicknevedből kedves cikkfelrakó :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois

Sajna csak feketét találtam és megköszönném, ha elküldenéd a linket aholtaláltál más színben!!!!
Na megnyugodtam akkor nem volt vészes fájás lehet, hogy sokat ültem nam jól és azért fájt mert a derekam is le akart szakadni.

Össze kéne magam szedni, hogy elindúljak a mai szurikra (ma kettőt kapok) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani:
Itt van még drapp meg szürke:

http://www.kismamaruha-kollekcio.hu/termek.php?id=83401

Itt meg fehér, bár én ezt felháborítóan drágának tartom:

http://www.kengurugold.hu/

Meg itt is van többféle szín:

http://kismama-divat.hu/kismamaruha-fehernemu.htm

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois megnéztem őket!

Háááát igen a 4000 Ft fölötti ár szerintem is felháborító!!
Én ezt ami most van 2490 Ft-ért vettem szerintem ez még reális.
Lehet, hogy varratni fogok még egy két színben a minta megvan! :D

Nagyon köszönöm a linkeket!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Jól teszed, szerintem varratni fillérekből kijön :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :lol: :lol:

Tegnap túrtam tök jó anyagokat, ágynemühöz. Ma nekiálltam megvarrni. Hát nem el kezdett szarakodni (bocs) a gépem?? :evil: Ráadásul a férjem is itthon dolgozik és nem hagy alkotni... Úgy útálom ha jön az ihlet és hátráltatnak!

Kép
lona1
 
 


Kukucs!

Lánykák, valaki átküldené nekem is a jelszót?

Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Én is megkaphatnám a jelszót?

Ma kész káosz a napom. Délutánra hulla leszek.

Rani: hol sikerült venni bandázst?

Lona: de irigyellek a varrógépért! Én is úgy szeretnék, csomó mindent meg tudnék varrni! Legalábbis így gondolom, mert gyakorlatban utoljára gyerekkoromban varrtam anyu gépével, de az már nem működik. :cry:

Lois: hát akkor innentől izgalmasak lesznek a napok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,mára megint kimérgelődtem magam :evil:

Akartam venni hálóinget.A tescoban találtam is,kettő darab 1700 ft,jó mély a kivágás,és tűrhetően néz ki.Persze csak M és Xl méretben van,egyik kicsi,másik nagy.Elmentem egy másik tescoba is,ott sem volt L-es.Ma elmenetem budaörsre,az egy nagyonnagy tesco,persze ott sincs.Én meg nem akarok 2-3-4ezrért hálóinget venni,mert amúgy nem szeretem.
A másik,majdnem minden babaholmi 30 % akcióban van.Persze a pléd,aminek úgy örültem a múltkor,hogy csak 1700.ba került,most 1200 :shock: kapásból egy ezresem ugrott. :evil:

Viszont ma jön a pelenkázónk,és így döntöttem ágy ügyben is,marad ez,ami van,mert így kész is lesz a szoba.Nincs kedvem várni most megint az ágyra,meg rohangálni utána.Holnap pedig beindítom a mosásokat,aztán előkeresem a vasalót :oops: nem szoktam vasalni(max apa ingjeit,de ő egy évben kétszer vesz fel inget),de ugye a babacuccokat ki kell? :roll:

Rani,bizony hol itt-hol ott fájdogálunk.
Timi,ha megvan még anyukád gépe,lehet érdemes megnézetni,hogy lehet-e javítani,mert gondolom jófajta,és azok mostanában nem túl olcsók.
Vendég
 


Te Nyulasz! Neked nem napi 1 bolt van engedélyezve??? Ha már vettél valamit, akkor utána ne nézd az árát sehol! Úgyis találsz olcsóbban és csak bosszantana.
A varrógépet már megnézte szerelő, nem is egy, nem tudnak vele mit kezdeni. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi a C&A-ba vettem a MoM-ba.

Nyulasz ilyet sose szabad csinálni, hogy megnlzed valaminek az árát miután te már annó vettél egyet!!!
A Budaörsi Tesco az itt van tőlünk 10 percre és bár nagy sajna én is sokszor belefutok, hogy nincs valami.

Lois igen varrás lesz belőlle!!! :wink:

ÚÚ varni én is úúgy szeretnék! :roll: :roll:

Tilli olvastam a másik topiba hogy szegény fiad beteg remélem hamar jobban lesz!

Ma túróval töltött gombócot fogok csinálni remélem Kis Gombóckámnak is ízleni fog! :lol:

Kép Bandázs

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: