Új privát üzeneted érkezett!

Macsnyelv! Küldtem emilkét is! Nekem semmi bíztatót nem mondasz?????
anizs007
 
 


Ánizs!

Vevi elkérte a Párizs szalvit, de megnézem, mennyi van a saját gyűjteményemben, jó?

A sajtosat pedig picúr a múlt héten vitte el. :-(

Szóval szétnézek és írok!
macsnyelv
 
 


Anyko!
En a kavescseszeböl kertem 2 db-ot. De böven raersz feladni, mert meg nem tudom, hogy mikor megyünk haza es addig hatha veszel meg ujabbakatKép
szia
Vevi
vevi72
 
 

 
 

Macsnyelv!
Ennek igazán örülök! Kép Kép Kép
Csütörtökön feladok még 2 teát.

Vevi!
Tényleg! A 2 kávés... Csütörtökön küldöm neked is, ha jó! Csak mi a címed?

Ja...a Kőrösi Csoma címre kell küldeni, mert azért a postát ürítjük! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ne kapkodj a feladással - rakok fel új szalvikat és egyébként is kitart most a fincsi almás-fahéjas Kép))

Így drága lesz 2 filterenként feladni! Kép
macsnyelv
 
 


Sziasztok!
Ma útnak indult Ágiboszi, Brekibogyó és Koda csomagja.

Szandra, Téged sem felejtettelek ám el - mail megy!
giny
 
 


Szandra!
TEgnap délután postáztam a szalvétáidat!
Jubi

Macsnyelvnek és Ágiboszinak ma indulnak a csomagok!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Giny!

Kép ment!

Szandra
krampuszmama
 
 


Macsnyelv!
Akor még választottam tőled! Kép
-bor ablak előtt
-pillangós virágok
-napraforgós összeállítás
Majd akkor a hét vége felé postázom a teákat, ha ezek a szalvik még megvannak. Kép
Remélem, hogy hogy ezúttal kissé gyorsabb lesz a posta! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kira! Ha lehetne a csendélet napraforgóval esetleg 2 db.???? Kérem szépen!!!!
anizs007
 
 


Szia Ánizs!

Persze, akkor megy 2 csendélet napraforgóval is. Küldtem mélt - megnézted?
macsnyelv
 
 


Jucus!
Megvásároltam a szalvétákat, holnap feladom őket!
Macs!
Ma reggel útnak indult anyukádnak a két csomag kávé, ajánlva, úgyhogy légyszi írj már, ha megérkezett... Megvettem neked is a kiscipősöket, és lesznek még cseréim, de addig tegyél már légyszi az összes horoszkóposból 2-2 darabot félre... belelkesítettem az egyik ismit, aki azt mondta, hogy ezt a fajtát csak külföldön árulják Kép hát, meglepem vele!!
Pussz mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Macsnyelv! Arra az emilkére gondolsz, hogy elvitték előlem Párizst?? Vagy azóta írtál? Mert azt még nem kaptam meg, de most nagyon izgatott lettem, hogy mit írhattál nekem!!!!
anizs007
 
 


Azóta írtam, küldtem képet!
macsnyelv
 
 


Anyko!

Összeválogattam, kár, hogy a másik csomit a 4 szalvétával már postáztam. No nem baj, majd ezt is feladom.

Zsu!
Szólok, ha megkapta anyu!
A horoszkóposból csak kos és oroszlán van több példányban, a többi csak egy-egy darab. De azokat akkor le is veszem, azokat megkapod. És veszek még, ha látok másfajta csillagjegyet is, mert most csak 7 van meg a 12-ből.
macsnyelv
 
 


Macs!
Köszönöm szépen!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Macs! DE arra írtam választ, hogy szomorú a szívem, de nekem is az a kettő van meg, és kértelek, hogy ha a hiányzóból látsz valahol, gondolj légyszíves rám, legalább 2-3 db kellene belőle. Köszi és puszi!!!
anizs007
 
 


Anizs csere 2-ben új szalvéták! Lehet válogatni!
anizs007
 
 


Sziasztok lányok!

Furi kérdésem van.
Nincs valakinek otthon felesleges kerámia vagy fém folyékonyszappan-adagolója?

Nem a falra szerelhető, hanem a mosdókagylóra állítható sima.

Kék, fehér vagy króm színű kellene és sok szalvit adnék érte cserébe.

Nem baj, ha nem új, mert ezek úgysem csúnyulnak meg, legfeljebb le kell mosni "őket".
macsnyelv
 
 


Szia Macs! Délben megyek anyukámhoz, megnézem nála, ha minden igaz, neki olyant vettem, hogy macska alakú szappanadagoló. Ez is jöhet ha odaadja???
anizs007
 
 


IGEN!
:-)))))

Ha szép és odaadja, akkor megkapod még a saját párizsis szalvéta példányomat is :-)))
macsnyelv
 
 


Zsu!

Köszönöm!Milyet szeretnél még,tudod nekem nincs fennt sok cserém mert lusta vagyok feltenni,de milyen jellegűt keresel,mert ha megyek beszerző útra akkor vennék valami szépeket neked!


Jucus

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus Jucus!
Mindegy, milyen szalvétát küldessz, bármilyen jöhet, bízom az ízlésedben!!!
Köszi:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!

Megkaptam a szalvikat! Nagyon szépen köszönöm! Kép Én ma postáztam!

Márti!
Neked is feladtam ma a szalvikat!

Macsnyelv!
Most itthonról írok és a teákat elviszem anyuékhoz! Talán holnap fel is tudom adni őket!

Vevin kívül kinek tartozom még?

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


LÁnyok! A fotóalbumok között találtam KAndi-ra, de nem adott meg emilke címet! Nem tudjátok véletlenül hogy lehet őt elérni?????
Macsnyelv! Anyukám odaadja, alapos bebugyolálás után postán repül feléd!!!!!
anizs007
 
 


Ánizs,

Hozzátettem a kért szalvit, kérném helyette a katicát, ha lehet és meg van még, a csomagot holnap tudom postára adni csak, mert a gyerek miatt nem jutottam ki a lakásból vasárnap ótaKép

Anyko,
bocsi hogy csak most válaszolok, irtam az emailodra, majd te is küld el nekem a cimed, kösziKép

Macsnyelv,
kiválogatom mit szeretnék ma és irom majd mailbanKép

Vevi,
a két jegesmacisat akkor kéred? ha igen kérlek ird meg a cimed a profilomban levő emailcimre, köszike.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ánizs!

Köszi :-))
Ugye aranyos/szép??? Kerámia? Milyen színű?

A férjem megint nevetni fog, hogy a meglévő 230valahány macskás dolog mellé szereztem újabbat :-DD
macsnyelv
 
 


Ági! Katicából egész csomaggal vettem, ha többet is kérsz belőle jelezz vissza, és beleteszem!
anizs007
 
 


Macs! Ha egyszer anyukámnak vettem, akkor csak aranyos és szép lehet!!!!! Kerámia! Fehér alapon fekete foltos cica huncut mosollyal!!

KAndit hogy lehet elérni????????? Senki nem tudja, hogy kit takar a név????
anizs007
 
 


Ánizs,

akkor viszont te is kérjél még egyet, mert akkor kettőt szeretnék belőleKép

A Párizs cimű szalviból kértél tőlem is, ha kell tudok még adni, mert van belőle.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


A Párizs 1 re gondoltam, a pirosasraKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ánizs! Jajj, de jól hangzik :-)))
macsnyelv
 
 


Ágiboszi! Ha lehet, inkább a 49-es rózsák üvegvázában jöhet!!! Köszi!!!! A párizsból én a sorozat másik részét keresem de nagyon, eddig csak Macsnyelvnél láttam és nagyon-nagyon kellene!
anizs007
 
 


MacsnyelvKép

Ezeket szeretném kérni:

Digimon,
Sesame street,
Monet,
Ólomkatonák,
Különleges szalvi,
Szafari 2.,
Elefánt csorda
3 kis boszorkány,
Rózsaszín cumi,
Katica tündérek,
foxwood
Sz048,
tengerész maci

Ezekért küldök teákat, meg a kért szalvikatKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


ÁnizsKép

K Andi egy szlovák lány. Most cserélek vele, miattam raktam fel aide szalvétákatKép
Kell a címe??

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Ánizs!
Az én egyetlen példányomat meg is kapod a Párizsból :-)) a szappanadagoló ellenértékét (a többit) meg majd kiválogatod!

Ágiboszi!
Az elefántcsorda valszeg elfogyott, de ellenőrzöm!

Az Sz048 az mi? Olyan nevet nem adtam semminek?
Vagy mégis???
macsnyelv
 
 


Ánizs, ha erre a piros Párizsosra gondolsz, ebből nekem is van. Félretegyek Neked egyet a citromosért cserébe? Kép
Kép
giny
 
 


Sziasztok!

Kira!
Talán holnap végre hozzámkerül a hiányzó cicás és postázok Neked végre, mert már nagyon szégyellem, hogy még mindig nem tudtam feladni.Kép
Ja, és a Te pakkod megjött, köszönöm szépen!Kép

Veronix, Zsu!
Még mindig nem kaptátok meg a csomagot, vagy nekem kerülte el a figyelmem?

Lányok!
Alakul az odalamKép: http://gportal.hu/portal/kata007

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


MacsnyelvKép

Gyűjteményeknél a 14. oldalon a csereszalvétákban van egy macis szalvi, aminek a két oldalát is beraktad, annak adtad ezt a nevet:

Kép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


SziasztokKép

Én sem feledkeztem meg senkiről. Holnap adom fel a szalvétákat, egyedül Kira neked megy kicsit később, mert az egyik szalvétával gond volt, de már megoldottam. Úgyhogy hétfőn neked is elindul.

Szóval:
Kira
Ánizs
Jubi
Vevi
Giny
Ppicur
Ágiboszi
várhatnak jövőhéten pakkotKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ágiboszi!

Az nem az én albumom, hanem Little Eve-é. :-))
Nekem nincs olyan szalvim :-(

Kira
macsnyelv
 
 


Kata drága!
Dehogyisnem!! Most szégyellem magam, mert nem emlékszem, hogy megköszöntem volna...Kép
Úgyhogy, ha nem, akkor
Kép
nagyon aranyos vagy!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kata drága!
Dehogyisnem!! Most szégyellem magam, mert nem emlékszem, hogy megköszöntem volna...Kép
Úgyhogy, ha nem, akkor
Kép
nagyon aranyos vagy!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


húúúúúúúúú, bocsi mindenkitől....
kétszer küldte...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda! Persze hogy kellene a címe, kinéztem nála néhányat és szeretném elkérni, ha esetleg még megvan!
Giny! Köszönöm, ez a Párizs van meg nekem is! Macsnyelvnek van egyedül az a szalija, amit a sorozathoz kellene! Egyébként ma várhatod a pakkot!
Macs! Ma csomagolok, bugyolálok és pakk megy!
Ma délután beszerző kőrútra megyek, új szalvéták a láthatáron. Tegnap az egyik ügyfelet rábeszéltem, hogy tartson a boltjában szalvétákat, és már délután be is vásárolt egy utazónál! Megnézem-megveszem-és jövök cserélni!!!!
anizs007
 
 


SziasztokKép

Akkor itt van K Andrea címe:

1kiraly@zoznam.sk


Király Andinak hívják beszületese nevén...Csak ha írsz neki, akkor ékezet nélkül! Valahogy így:
"Szeretnek veled csereleni...."KépKép Nem tud ékezetet a szolgáltatója vagy mi.....és mindenféle jel jelenik meg a betűk helyén..

KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs, most már komolyan izgat ez a Párizs-sorozat dolog. Meg tudnátok mutatni valahogy a sorozat darabjait? Azt tudom, hogy ennek a pirosnak van egy kék párja is, de a többiről sejtelmem sincs.
A pakkot várom! Kép

Szandra, tegnap nem jutottam el a postára, de ma feladom! Teszek mellé egy "bónuszt" is, mivel nem válaszoltál még, hogy az a tengeres jó-e úgy.
giny
 
 


Egyenlőre csak Macs tudja megmutatni, neki van egyedül (de4 most már az enyém!!!!).
Tehát van ez a piros árnyalatú, van egy olyan fényképhez hasonló ahol két bolt van a szalvéta két oldalán és van az amit továbbra is keresek még, ahol két emeletes épület látható (egész szalvétás kép, olyan mint a piros)
anizs007
 
 


Drága lánykáim! Az új cseréimből nem kell senkinek semmi??? A pipacsos egész szalvétást is valaki kereste, azért vettem meg, most meg nem kell??? Ejnye-bejnye!!!!! Ne stresszeljetek már, én itt pánikolok, hogy legyen cserealapom, mert rühellek mindíg kérni!
Aztán meg megint hétvége jön, és nem tudlak
olvasni benneteket!!!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Semmi gond, a lényeg, hogy odaért.Kép

Kira!
Csomag úton...Kép
A meglepit és a zsepit majdnem kihagytam.Kép Azért mond majd légyszi, hogy tetszik a meglepi és nincs még ilyened!KépKép Csak, hogy megnyugodjon a lelkem.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?