Új privát üzeneted érkezett!

Kolos evett 6-kor, 9kor, délben közben szunya. Van pár ilyen napja, de az a tapasztalat, hogy másnap alig alszik.

Böbi
mennyi volt a leg magic?
Nekem van egy hasizom-"gépem" az ágy alatt. Nem is férne el sehol, ha kivenném, annyi itt a bútor meg a játék.

Húgom hozott nekem egy bikinit 6 eur-ért, és nagyon jó. Én meg vettem mindig a calzedoniaban, aranyáron...
pumuklii
 
 


Édik a babók!
Milyen szépen nő mindenki. :D
Minket a túlzott hízás veszélye nem fenyeget....Lili lassacskán gyarapszik...sztem 6 hét alatt a kicsivel több mint 1 kilós hízás az nem rossz....nem?

Na, nekem még van hátra 1 kis (nagy) házimunka, aztán elkezdem a melóm....bár lehet, hogy inkább holnap hajnalra csúsztatom....tök fári vagyok én is...biztos az idő....

Kérdés:
A 62-es méretnek a Tescoban a 0-3 méret felel meg??????????????

Kép
mozza
 
 


Annus, tudod, a tejjel már nem görcsölök, nem küzdök, csak teszem a dolgom. ha nem átmeneti, az sem zavar, bár azért remélem, hogy a 6 hetes ugrásról van szó és majd behozza.

A múltkor 6 hónap alatt gyógyultak be a hegek.... Doki szerint most kb fele annyi idővel számoljak.....

Jók a 2 hónapos képek, helyes család vagytok!!!

Pumukli, megértelek, én is untam a barnát!
Vendég
 

 
 

Annus,édi vagy,tényleg reagáltál,tudom én!

Köszi a tippet,én is így fogom tenni,sajna nekem a mélyhűtőben van egy doboz és slussz!

Kép
f.ancsi
 
 


Böbi!
Nekünk már rövid az 56os :oops: De mi már 4700-4800 körül mozgunk súlyban,majd ma megmérem :wink:

annus11
 
 


Most néztem Annus a lagziról írtakat a blogodban.
Mi július 11-én megyünk lagziba.
Jó lenne, ha Hannus is ilyen jól bírná a dolgot és mi is kicsit bulizhatnánk :roll:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


FOG???????? Az nem féléves korban lesz?? vagy vmit félreértek?

Mozza, a kérdésedre a válasz: IGEN

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mozza! én tegnap vettem rugikat 3-6 hóig,azok bőven 68-as méretek,tehát a 0-3-ig jó 62-esnek.

Kép
f.ancsi
 
 


Ja, Annus!

Hannának is több haja volt. De ledörzsölte a fejéről :lol: Tiszta haj volt a rácsvédő múltkor. :shock:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Pumukli, használtan vettem 10-ért, az eredetit, bár állítólag az utánzat is ugyanolyan jó.

Én is calzedonia mániás vagyok, 6 féle van! :oops: De már nem veszem méregdrágán, hanem a GL Outletbn veszem 2500-4000 Ft-ért. A férjemtől is kaptam 2-t.

A fog átlagban 7 hónaposan jön először, de nyomai már most is lehetnek.
Vendég
 


Király!
Akkor már csak a férjemet kell kicsit hamarabb hazarendelnem a munkából és akkor irány a Tesco....Lilinek olyan kis hosszú a lába, hogy a 62-es rugikban is feszül. Bodyban meg simán jó az 56-os....
széltében meg mindegyik bő....nem egyszerű.....de legalább hosszú combú kis bombanő lesz. :lol:

Kép
mozza
 
 


Szofi!
De ezek a fogak még nem jöttek ki!Csak mintha ott lenne már neki.Sokszor hónapok telnek el mire kibújik a fogacska ,addig meg szenvedés....de ez a 6 hónap is csak "tankönyv".Van akinél 1 éves korban jön az első,másnak meg 2 hósan...

Mozza!
Teljesen jó a hízásotok!!!Ne aggódj! :wink:

Ancsi!
Én is csak azért teszegetem el,mert kiönteni nem fogom,hajnalban viszont muszáj lefejnem,mert reggelre szétdurranna!

annus11
 
 


Mozza!
Izának meg a lába rövid!Neki a felső teste a hosszú vékony....olyan érzésem van mintha póniló lenne a lovak között :wink: :lol:

Susycat!
Ledörzsölte???Iza meg tépi...vagyis most úgy aludt h a kezével a haját markolászta.....mi csak szőkülünk,de amúgy nincs kevesebb haja(egyenlőre) :wink:

annus11
 
 


Annus,
nagyon szépek vagytok!!

Susycat,
Hanna is nagyon szép, főleg a mosolygóson :) :)

Hát, nálunk apa a rendmániás... én világ életemben képtelen voltam rendet tartani, ő meg pont az ellentétem :)

Megjártuk a kórházat is, hiába volt uh-ra időpontunk, fél órát vártunk.. de minden rendben, a lukacskát is megnézték a popiján, szerencsére nincs semmi elváltozás!

Amúgy kisasszony hozta a formáját, egy minimálistól eltekintve soha nem jött ki a kaki a pelusból, most a zoknija, a rugi meg a body is tiszta egy merő kaki lett, még a hotdozó is... még jó, h vittem váltóruhát neki!

Mozza,
szerintem tök jó lesz a meló, egy kicsit tudsz majd mással is foglalkozni, picit feltötlődsz :wink: :)

emese1979
 
 


Annus: Én is látom az alsó 2 fogacskát. Úgyhogy nem képzelődsz. Ettől függetlenül rejtély, hogy mikor jön ki. Patriknak 9 hónaposan jött ki az első, és utána 2-3 hetente jött ki mindig a következő. És szerencsére egyiknél sem lehetett észrevenni, hogy zavarná, vagy fájna Neki. Remélem Nórinál is így lesz.
Igen, Nóri 5x eszik +1x éjjel. Napközben egy kicsit besűríti (3 óránként eszik).

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Anita, Neked szerettem volna még írni, hogy pampers pelusból is 3 féle van. A 2-5 kilós és a 3-6 kilós, a sárga színű csomagolásúnak, nem rugalmas a tépőzárja, a többinek (kék, zöld) igen.

Annus, Gyöngyvirág is tépte anno a haját! :lol: Iringónak nincs mit tépni! :lol:

Pumukli, én is eldugva fogom tartani a leg magicemet, ameddig nem jövök bele, mert apa kiakadna. Pot befér még az ágy alá, ami csak félig van tele kacatokkal...
Volt egy taposógépem, ami a fél szobát elfoglalta, na azt ritkán használtam és azóta ki van akadva, ha valamilyen itthoni gépet szóbahozok. Úgyhogy egyelőre titokban csinálom, aztán ha nem jön be, irány a teszvesz! :-) Ha meg bejön, majd csodálkozik, hogy mitől lett neki ilyen bombajó felesége! :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Léptem, megyek az anyatejért. Sziasztok!
Vendég
 


jajj, még gyorsan mielőtt megint elfelejtem.

Petrus, kérdeznék valamit. Azt már kiveséztük, hogy az anyatejet meddig tároljuk.

De mi van a tápszerrel? Ugye az van rá írva, hogy hűvös helyen tároljuk. Ebben a melegben a lakásban 24-26 fok van, akkor tegyem be a zacskót a hűtőbe? Illetve ha elkészítem, de nem issza meg a gyerek, mert pl visszaalszik mire elkészül, akkor az elkészült tápszert betehetem pár órára a hűtőbe?

Nagyon köszi!
Vendég
 


Ma voltam a hathetes kontrollon, minden oké, kistesó zöld utat kapott :wink:

Na igyekszem jönni, csak sírás van..
Vendég
 


De jó mindenkinek,mindenkinek minden ok a kontrollon,csak én szívok. :cry: Kezd egyre jobban telni a gatyó.Miért vagyok én ilyen félős?????
Böbi!A legmagic jó szerintem nagyon.Csináld minden nap kb.3 percet és tényleg bomba felesége lesz a férjecskédnek!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle! Nem csak te vagy félős. Szerintem más is félne a helyedben. Ez tök természetes. Félsz, mert nem tudod mi vár rád. De tudod, jobb félni, mint megijedni, szóval szerintem holnap már vidáman fogsz mesélni arról, hogy semmi extra nem volt. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Egyébként nekem sem múlt még el a vérzés, pedig egyszer már azt hittem vége. :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Még én is folyok...

Panndi, neked kötélből vannak az idegeid! KISTESÓ??? :shock: :shock: :shock: :shock:

Csajok, az én fiam életében 4,5 órán át nem volt éhes, utána viszont bemetélt 150 gr-ot, azt hittem rosszul látok! Eddig 130 volt a maximum, az is csak egyszer... Most attól rettegek, hogy rosszul lesz. Persze alszik. Mondjuk ma ennek tükrében szerintem kihúzzuk 6 szopival szintén életében először...

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Visszacsináltam a katicabogaramat...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


sziasztok,
na megint nem tudtam visszaolvasni, jövünk megyünk állandóan.

nagyon szépek a babák!!!

Mozza,
fitnesselni mentem, személyi edző segített. úgyhogy hetente 3x fogok járni. ledolgozom azt a pár kilót.

én pénteken megyek dokihoz. már rég nem vérzek :)

Álmos lassan 5kg, nő mint a gomba.

Reny,
Míra még mindíg annyit van cicin?

Panndi,
kistesó?? :shock: máris? :lol:

vettünk baby björn aktivot, tök jó, a bébihordó olyan nehéz volt már.

na visszaolvasok.
Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó!
Heti 3! Jól hangzik! :)
Én nem hiszem, hogy ennyiszer el tudok szabadulni itthonról :cry: ....a férjem rengeteget dolgozik..... :?
Kiváncsi vagyok, hogy haladsz majd.
Nekem mindenképp cardioznom kell, mert azzal tudom a feszültséget levezetni...szóval max. este 10-kor ráállok a futópadra a legközelebbi teremben, aztán nyomom ameddig bírom....jaj, de vároooooooooooom!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!
Na indulunk,szorítsatok!!!!!! :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Eszto

penteken maganba mesz?
lehet en is akkor megyek :roll:
csak elfelejtettem meg felhivni....
baby bjorn szuperall itt is!

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Hu, esélyem sincs visszaolvasni...

Látom, Heni végre előkerült ! :)

Kutyafüle! Gondolok Rád!...

Bogyóval voltunk ma a dokibácsinál. 4100 gr és 52 cm - még mindig nincs annyi, mint a születési hossza... ;) Kezd rendesen kerekedni...
szkitty
 
 


Panndi! Te írtad, hogy Fruzsi pöttyös? Bogyó nagyon!
Fiúk is nagyon pöttyösek voltak, anno még vizsgálgattak is, hogy mitől. (Szerintem írtam is itt, anno, hogy 1-1 hónapig nem ehettem vagy húst, vagy tejterméket, vagy biz. gyümiket, aztán mire végigcsináltuk az össz. vizsgálatot, kb.4-5 hónap után, kinőtte...)
Ilyen pöttyös, mint Bogyó most, viszont egyik sem volt!
Szegény, tiszta ragya! Az egy dolog, hogy pöttyös -nem lesz modellbaba ;) - de szétvakarja, és tiszta sebes az arca!
Eddig a dokibácsi is azt mondta, hagyjam, majd elmúlik, max. kenjem Sudocrem-mel, de ma már Ő is azt mondta,hogy nagyon csúnya... Halicar-t javasolt, de ha nem lesz szebb hétvégéig, a szteroidossal kenjem. Na. azt meg nem akarom!!!
szkitty
 
 


Helló csajok!

Kérdés: honnan lehet sejteni, hogy lázas a baba? Egyáltalán mennyinek kell lennie a hőmérésékletének? (Én még sose mértem Csani lázát, kell?)

Olvasta valaki Ranschburg Jenő Szülők Könyve c. szerzeményét? Én most kezdtem, és nagyon jónak találom eddig!

Csaninak is van egy-két pöttye, de nem csúnya, Kitty remélem begyógyul hamar! Kesztyűt nem próbáltál ilyen melegben, mi?

Esztó, Mozza, Ti hogy tudtok elmenni edzeni heti háromszor? Apa felvigyáz? Jaj, lelkifurim van a mozgás miatt, de én annyival szívesebben töltöm mással azt a fel-felszabaduló egy-két órát az életemből...

Én is holnap este megyek 6 hetes kontrollra (még nem is telik le a 6 hét, de mind1)

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Megértelek a mozgás maitt :wink: :oops:
Én se bírnék heti 3x edzőterembe menni, de nekem a gerincsérvem miatt muszáj itthon tornát csinálnom, meg heti 1x úszni járni.
Terhesség alatt, mivel veszélyeztetett voltam, nem csináltam semmit, hát mit ne mondjak, nem hiányzott :lol: :oops:
Jövő héten 6 hetes Léna, kontroll után megint el kell kezdeni.....
Én nem mérem Léna hőjét, ha érezném, hogy nagyon meleg, max. akkor.
Popsiban ha méred, 37,5 alatt kell lennie.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Lénának is most kezdenek jönni a kiütések a kis arcán, hát meglátjuk mennyi lesz. Fiúknak is volt, de nekik is elmúlt.

Eszter!
nagyon édes Álmos, olyan kis formás feje van :D

Edua!
Lara milyen sokat nőtt, tényleg olyan, mintha vöröses lenne a haja. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Mozza
én is úgy tudok menni, hogy anyós vigyáz rá hétfő szerdán,( mert tanár és nyári szünet van) , szombaton meg reggel megyek és apa itthon van vele.
a futópad nekem is jól esett, az elején és a végén cardio volt.

Szofi,
én is azért tudom mindezt csinálni (még csak egyszer mentem ugyan :) ) mert Álmos nagyon nyugodt és sok mindent tudok mellette csinálni. főzni, mosni, takarítani, ideoda menni. Meg persze a segítségek ugye :) Nővéremék, apukámék, anyósék, a férjem... :)

Netti,
magánba megyek igen, 14:20ra. van még időpontja :) lehetett volna késöbbi időpontot is választanom. hívd fel.

Most mértük Álmost, 4910gramm :)

Kutyafüle,
szorítok!!!

Barbi,
köszi :wink:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na gondoltam megosztom veletek, a mi házunkban is mekkora tuskók laknak. Férjem melózik, levittem a kutyát, gyerek a hordozóban rámkötve. Jövünk haza, beszállunk a liftbe, látom jön utánam 1 párocska, gondoltam nem leszek paraszt, megvárom őket a lifttel. Csaj benéz a liftbe, ráköszönök, ő szó nélkül megy a másik lifthez és hívja..a faszija legalább annyit kinyögött h menjetek csak... no comment, jók az ilyen szomszédok...

emese1979
 
 


Esztó! Igen, Mira még mindig egyfolytában cicizik. Már zöld a kakija, szóval valszeg túl sokat eszik, de akkor miért akar folyton éhen halni? Már így is csak két óra elteltével adok neki másik cicit, ha ez időn belül kér még, akkor ugyanazt kapja vissza.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Emese! Hát igen, ez a jó szomszédi (v)iszony. Legközelebb már tudod, hogy csak át kell nézni a bunkóján.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Kutyafüle,
hajrá!!!

Nekem valahogy szarakodott a babanet, de most végre itt vagyok.Párocskám összetákolt nekem egy gépet, mert unta hogy folyton a laptopjáról neteztem :oops:

Cerazet nálam is csak vérezgetést okozott eddig, remélem a picire nem lesz hatással.

Hasfájás még megvan, de egyre rosszabb, ma végső elkeseredésemben vettem Gripe Watert, hátha bejön.Eddig 2szer kapott, de nem sok javulást láttam, remélem idővel hatni fog.Szegénykém most is álomba srta magát.Néha már engem is a sírás kerülget annyira szenved.

A rendetlenségből én is nagy ügyet szoktam csinálni, meg a koszt sem bírom.Párom meg ugye,mint a legtöbb pasi nem pakol el maga után.

Na megyek aludni!

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj, kitartás, sajnálom Gáborkát. :cry:

Barbapapa, örülök, hogy van aki hasonlóan érez. Egyfajta utálatot. A sport iránt. :)

Emese, szerintem az ilyen események el se érjék az ingerküszöbödet, különben 35 éves korodra agyvérzést fogsz kapni, annyi a tahó ember, meg az ehhez hasonló esetek...

Ja, pumukli, mit szóltál be a rendelőben a babaváró párnak? nagyon kíváncsi vagyok, ha nem titok! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reny,
és Mira eszik is olyankor mindig rendesen?

Harhaj,
nem tudtam, hogy Nálatok ennyire durva a hasfájás... nekem a védőnő javasolta még a magnesium phosporicumot D6-os töménységben, ez homeopátiás cucc, 1 golyót kell feloldani 1 kis kanál vízben feloldani és a baba nyelve alá tenni, ha görcsöl.

emese1979
 
 


Hahó!

Susy, nagyon szép a kislányod! :)

Kutyafüle, mi volt??? Jól vagy?

A kékülésről, Ancsi, én akartam írni, csak elfeljetettem.. :oops: Samu volt úgy, hogy amikor nagyon sírt, az egész tüdeje látszott elfeketedni a bőre alatt. Rettentő ijesztő látvány volt. De ahogy nőtt a kis hájréteg rajta, meg a bőre is erősödött, eltűnt a jelenség. Szóval sztem ezügyben nincs semmi aggódnivaló!!!

Na, asszem megoldódott a problémánk: Danónak leszívtam az orrát, és egyből 120-130-akat repített be... DE: ezek szerint akkor is lehet, hogy ez a baj, ha semmi sem utal rá! Nálunk se szörcsögés, se semmi, ami látszott volna... :roll: Úgyhogy, ha vkinek nem eszik hirtelen a gyerek, gondoljon erre is! Ja, és amúgy a szívás előtt eljutottunk az abszolult mélypontra: 20 g...

Na, megyek etetni... :lol:

Panndi, akkor ti már mostantól próbálkoztok? Irigyellek... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na megmaradtam.Haza is tudtunk jönni,és az utolsó etetést már tőlem kapta,igaz cumiból,mert le kell fejnem és ki kell öntenem a fájdalomcsillapító miatt.
Nem volt valami kellemes.De majd holnap mesélek.
Jó éjt!!!!Köszönöm,hogy gondoltatok rám!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, örülök, hogy minden rendben! Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle: de jó, hogy túl vagy rajta!

Dóri, igen, bár hát ugye szoptatok, mensi sehol...
Vendég
 


Sziasztok!
Na hát a fejem még mindig kicsit kótyagos,de nem fáj semmim.Most nem csalódtam kellemesen.Olyan rossz volt,amire számítottam.Nem fájt ugyan,de nagyon kellemetlen volt,és sokáig tartott,mert a hátsó méhfalról nem akart lejönni.Két hét múlva lesz meg a szövettan,addig izgalom még,de remélem semmi kórosat nem találnak.
Mégegyszer köszönöm a drukkokat!Nagyon jól esett tényleg.
Riki nagyon ügyes fiú volt.Tegnap 2x is este bevágott 150g-okat,meg reggel is 180-at evett.Úgy örültem,hogy hazaértem az utolsó etetésre. Milyen jó,hogy van lefagyasztott tej!!!!!!Még 10-kor is azt kap,de kettőkor már szopizhat.Alig várom!!!!!! A kakija már sárga,de még mindig olyan savanykásnak tűnik.Lehet,hogy ez már normális?????
Ja és egy szobában voltam a vajúdó anyukákkal.Annyira irigyeltem őket.Ők meg engem. :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Kutyafüle! Jó, hogy túl vagy rajta! Mi az ami nehezen jött le a hátsó falról? A lepényből maradt ott valami? Vagy mit szednek ilyenkor le?

Emese!Nem tudom, hogy rendesen eszik e, mert nem mérem, nincs is mivel. Minden esetre szívja rendesen, legalább negyed órat. Én ezt látom.

Vanni! Akartam már kérdezni, hogy mit szólt a cicád Marcihoz? Úgy viselkedett, mint más gyerekekkel?

Most, hogy eszembe vannak a cicák: Esztó neked mi van a macskáddal? Meggyógyult teljesen? A lakásban van veletek?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na szép jó reggelt!

Iza baba este 8tól reggel fél7ig durmolt!!!!Igaz éjjel párszor megébredt,cumi a szájába v csak tekergett....én meg fejtem 3kor,meg utána még 2szer könnyítettem a másikon is...folyton azt lestem mikor akar kelni 8)

Tegnap megmértük...5 nap alatt csak 90g ot hízott,valószínű az a hasmenés+ a hányás lelassította!Kíváncsi vagyok h pénteken mennyi lesz végül az 1 hetes hízás nála!
Orrát még szívom...már nem annyira taknyos,inkább az a baj h már nem az,de van még neki vmi benn...csak már szárazabb és nehezen jön ki....De remélem h most már hamarosan túlleszünk ezen.


Kutyafüle!
Örülök h minden oké!Biztos nem lesz gond a szövettanal se!

Harhaj!
Sajnálom h Gábornál nem hat semmi a pocifájásra...szerencsére nálunk bevált minden!

annus11
 
 


sziasztok

kutyafüle jó, hogy túl vagy rajta :)

Mostanában minden napra jut egy bukás, ma lemértem mennyit bukott :) pont e pelenkázóalátéten volt és le tudtam szedni egy cumisüvegbe kemény 20ml volt, ennek szerintem a fele nyál, szóval annyira nem vészes a dolog :), aztán még bevágott 40-et előtte megy 90-et, úgyhogy megnyugodtam :)

Tutira nem bírja a nagy zsivajt és állandó jövés-menést, remélem ha nő, jobban bírja majd és a nyáron hozzászokik, mert Édua nem lehet mindig a nagyinál :(

Esztó szép nagy fiú már Álmos :)

rájöttem én is, hogy a kendőtől estére fáj a gerincem, lehet egyenesedik mikor cipelem a gyerkőcöt :), pedig csak max 2 órát van benne

annus merre vagy ma? te szoktál hamarabb jönni :)

na úgy néz ki, hogy kedden egyedül megyek a temetésre Érdre, így marad Lara is a férjemre, kiváncsi leszek mit alakítanak, eddig egyszer sem etette :)

szép napot

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus Lara most megint kezd hízókúrába szerintem :) este 9-kor és aztán hajnal 4-kor evett, meg most 8-kor :), lehet átáll a 4 órás kajára? :), amúgy estefelé inkább 2 órákat vár még , napközben meg 3-at.

csak beelőztél :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny!Képzeld,még a doki sem tudta mi ez.Biztos,hogy nem lepény volt,de gőze sem volt róla mi az.Ezért várja ő is nagyon a szövettent.Persze én paráztam,hogy nem ciszta vagy daganat-e,de azt mondta,hogy tuti nem. Bár igazán nyugodt csak 2 hét múlva leszek.
Annyira örülök,hogy a tegnapi nap nem viselte meg a tejem.200-200g jött le reggel mindkét mellemből.Pedig tegnap ugye nem ihattam semmit.És mégis ennyi!!!Bár a szívem megszakad kiönteni.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: