Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!
Ha valakit érdekel 36-38-as méretű terhes cucc az írjon privit. Nincs nagyon sok, főleg gatyók. Biztosan megegyezünk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Timi háát ma nekem muszály lesz vennem valamit!!

S.o.s. kérek segítséget!!!
Ki mit csinált rókakom elűzésére?
( én szerintem ezt birom az életbe a leg nehezebben :roll: )
Most nagyon itt van! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Üdv csajok!

Látom, még mindenki egyben van!Csak így tovább, míg kell!

Rani!
Rókával én is küzdök.Szerintem a duphaston miatt is rosszabb, mert az meg tisztára felfúj.
Én most azzal kísérletezem, hogy du.5-körül eszek valami kicsi szilárdabbat, majd este már csak almát és gomolyát( vagy pannoniat) eszek.Így este sincs annyira hányingerem és reggel könnyebb.Nem mondom, hogy tökéletes, de jobb.
A nadrágokból én is kilógok, de még nem veszek, úgyis jön a nyár.Akkor jobbak a bővebb ruhák.Addig hordom az anyu nadrágjait, ha hűvös van.Jaj, úgy dagadok, pedig súlyban u.annyi vagyok.Hiába, ez csak a harmadik, de lehet, hogy előbb is érzem majd, hogy mocorog.

Voltam a bőrgyógyásznál, mert minden nap jött 1-2 pötty.Legalább megnyugtatott, hogy nincs nagy baj.Valami mosószerre gyanakszik, az válthatta ki.De tudtommal semmin nem változtattam, évek óta ugyanazt használok mindenből.Adott rázókeveréket, meg igyam a calciumot.
konak
 
 

 
 

Rani!
A babamamaklub.hu-n tudsz igényelni klubkártyát(ha van otthon nyomtató rögtön ki is nyomtathatod), amivel egy csomó helyen kedvezményesen tudsz vásárolni, köztük kismama ruhát árusító boltokban is! Az elfogadóhelyeket is meg tudod nézni az oldalon és a kedvezmény mértékét is.

Kép
lona1
 
 


Rani elrontottam: babamamatudakozo.hu

Kép
lona1
 
 


Konak nagyon köszi én most ebédeltem és kb egy órára rá felfordult a gyomrom. :roll:
Tegnap is ez volt.
Reggel még hála nincs.

Lona köszi megnézem és igényelek egyet!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Azt próbáld még meg, hogy nem egyszerre eszed meg az adagodat.PL. délben én megeszem lassan a levest, majd utána kb fél órával a másodikat.
Vigyázz a savat okozó ételekre is, mert azok is csinálhatják a galibát.Nekem rossz pl.:paradicsom, paprika, hagyma, ecetes dolgok, erős fűszerek, só, élesztő, szénsavas cucc...stb.
Én minkettőnél végig rókás és savas voltam.De legtöbb kismaminál elmúlik a 12-16 hétre. :wink: Úgyhogy kitartás! :lol:
konak
 
 


Rani: nekem az émelygésre nagyon bejött, hogy 2 óránként ettem keveset és egész nap citromos hideg vizet kortyolgattam.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszi lányok atanácsokat kipróblom az inkább többször keveset és kerülöm Konak azokat amiket írtál.

Lona köszi akkor megnézem ezt a linket!

(már csak azt nem tudom apának, hogy csinálok kaját! :lol: :roll: max fogyózik )

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Ha bárhova mégy, ennek ellenére mindig legyen nálad egy üres zacskó! :lol:
konak
 
 


Sziasztok!

Till, tudom, már vége a témának, de én is elégedett voltam a szopiparna.hu-s termékekkel :) Babakocsi teljesen jó :) Amúgy tényleg nem kell nagyon törekedni a full vízszintre, a pelus is segít valamennyit, meg nálunk pl. Gergő bukós baba, neki külön jó, ha nem teljesen vízszintben van (az ágya is döntve van egy picit). (tudom, ez a kocsi nem dönthető annyira sem, de azért leírtam)

Timi :) Én is kb. a 13. héten éreztem őket. Nekem olyan volt, mintha tikkelne a hasamban egy ideg :)

Kifogót mi sem vettünk, pontosabban mi a kapucnis törölközőt hívjuk kifogónak. (múltkor fürdés közben mondtuk is Gergőnek, hogy kivesszük a kifogóba, aztán elmondtuk, hogy létezik ám befogó és átfogó is, innen már csak egy lépés volt Pitagorasz tétele :)) Utána persze elmeséltük Grétinek is, hogy szinkronban legyenek :)

Egy kép, ez még június elején készült:

Kép



Kép

 
 


Mó nagyon édesek a babák!! :lol:
Gratulálok!!

Konakt üres zacsi az alp köszi! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Ja, és ne átlátszó! :lol: :wink:
konak
 
 


Mó: tündériek a babák! Na, pont ezt a tikkelést éreztem már 2x is, de azóta hiába várom, nem jelentkeznek a lakók. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Találtam egy babakocsit, ami elbizonytalanított. Nagyon tetszik, na meg amit írnak róla, csak a kerekei miatt vagyok bizonytalan, nálunk nem jellemzőek a sima aszfaltos utak (bár az önkormányzat annak hívja).

Valaki találkozott már vele? Esetleg tapasztalat? Vélemény?
Ez az:
http://babaszafari.hu/shop_artdet.php?s ... nas_283137

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mó, de szép babák! :lol: Tiszta ikrek! :wink: És milyen jókedvűek.

skrisz72
 
 


Rani :P
Valóban a többszöri kevés étkezés segít és később a Rennie is, vagy van akinek a Cola. (Nekem is pl.)

Timi :P
Még sosem láttam ilyen kocsit, de nagyon jól néz ki és a súlya, mérete is nagyon szupi. Nekem is van ilyen kerekű kocsim és azt itthon nem tudom használni -Érden lakunk, nem aszfaltosak az utcák, hanem aprókövesek-, 2 babakocsink van ezért... Egy olyan nagy kerekű, biztos láttál már olyat, meg egy ilyen, ha elmegyünk valahová. (Bevásárolni, vagy másokkal együtt babakocsizni aszfaltos úton.) Utóbbit csak most vettem, mert eleinte a hordozóban vittük be őket mindenhová, úgy egyszerűbb volt, nem kellett a babakocsit is elvinni.
Szóval lehet benne tolni őket "terepen" is, csak valahogy érzi az ember, hogy épp most teszi tönkre a babakocsi kerekeit...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra:köszi! Mi meg Ráckeresztúron lakunk. Nem kavicsos az utca, hanem aszfaltos hatalmas kátyúkkal. A körutainkon szinte mindenhol jó az út. Páromnak elküldtem a linket, hívott is, hogy jövő héten megyünk megvesszük. :D Eredetileg én is nagykerekűre gondoltam, de ez most nagyon csábító, már csak az ára miatt is!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
tetszik a kocsi és tényleg kedvező az ára is :P

(nekem ez tetszene onnan:
http://babaszafari.hu/shop_artdet.php?s ... nas_438475 (csak mondjuk kevesebbér' :roll: )

Mó,
gyönyörűek a babák!!! :D :D :D (hogy behozta a Kicsilány a súlybeli lemaradást :P )

Rani,
sajna nincs tippem émelygésre :roll: (én csak tűrtem :oops: )
asszem többször kevesebbet ettem, így volt, ami bennmaradt :oops: :lol:

tillidian
 
 


Rani!
nekem a vaníliafagyi jött be.
vovanda
 
 


Jól van akkor maradok a többszöri kevésnél.
(Ami azt illeti nem is tudok úgy se soka enni egyszere)

Timi nagyon jól néz ki a kocsi de én mint tapasztalatlan sajna csak azt tudom rá mondani hogy csudi szép! :roll:

Xandra írtam privit!

Kép

Kép
raniko
 
 


Vovanda ha hiszed ha nem az az egy amit kívánok is amikor émelygek!! :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Till: hát igen! Ilyen kerekekre vágyom én is, de hiába. Jó kocsinak tűnik.

Rani: még mindíg jobb a vaníliafagyi, mint amikor férjem csak azt látta, hogy fintorgok és közben rohanok a meggyfa alá legelni, mert nekem a meggy volt az egyik gyógyír, na meg minden ami savanyú és gyümölcs. Egész életemben nem ettem annyi gyümit, mint eddíg a terhesség alatt. (nem voltam valami nagy gyümölcskedvelő.)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Upsz, Rani!
Róka elleni recept (csak lukas az agyam és nem jutott eszembe): kimagozott cseresznyét áztass szénsavmentes vízbe, tegyél bele pici mentalevelet és rakd hűtőbe pár órára. Isteni!
vovanda
 
 


Mó,tündériek a babák :D
Dióbabának sok-sok+++++++++++++++++++++++++ :wink:
Szandra,köszi a híreket :D
Timi,nekem nagyon teccccc a kocsi,én sem láttam még ilyet.És minden van hozzá,szuper :D
Lois?
Vendég
 


Timi én is nagyon sok gyümit eszem igaz én eddig is szerettem.
A savanyú vizsont nekem is bejön! :wink:

Vanda nem semmi recept kipróbálom köszi! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,rókakomát sajnálom...nekem egyszer küldték vissza a kávét,asszem szerencsém volt.
Vendég
 


Én olyan nyűgös vagyok estére. Fájdogál a hátam, szurkál a hasam alja, ahová nyúlok ott Eszter van. Ficánkol, izeg-mozog, próbál még több helyet csinálni magának. Méhszájamat is nyomkodja. :oops: Szóval kicsit kellemetlenül érzem magam. Kezdek aggódni, mi lesz még 5 hétig. Most jön a rosszabbik rész? Vagy az időjárástól vagyok ilyen hisztis? :oops: Rossz kedvem van. :(

skrisz72
 
 


Skrisz!
Hátfájásra:nyújzózz úgy, mint háton fekve, csak most oldalt fekve csináld óvatosan, úgy nem nyom a babó!Az ágy szélén és lelóghat a kezed is.
Ha kényelmetlennek érzed, akkor viszont ne erőltesd!
Csak vigyázz, le ne ess!

Gondolhatod milyen kényelmetlen lehet a kis prücsöknek is odabenn!Szerintem ő is nyújtózik. :wink:
konak
 
 


Rani!
Története van a receptnek. Amikor terhes lettem, kaptam egy várandósnaplót, abban olvastam. És mivel eszement hányingerem volt, kipróbáltam, mondván: vesztenivalóm nincs, legrosszabb esetben kihányom. :lol:
vovanda
 
 


Jó reggelt!
Kezd egy picit feszülni a kezem, ha ökölbe szorítom. :? Jön a víz... :(
Remélem ma már kidugja a fejecskéjét a napocska!

skrisz72
 
 


Skrisz!
Sajnáloma vizesedést!
Múlt szombaton én is nagyon vizesedtem, talán a fronttól. Hát kicsit aggasztott a dolog. De szerencsére elmúlt pár óra alatt.
Ígyál nagyon sokat, amennyit csak bírsz!

Till!
Jó a kocsi, korábban én is szemezgettem vele.
Csak hozzám nagy és nehéz :roll:
Pont úgy lehet ebbe is betenni a textilmózest, mint bizonyos Gracokba és PP-be.
Itt éppen licitálni lehet rá:
www.teszvesz.hu/item668957025_wampol_ri ... kocsi.html

Ezt az oldalt nézted már? A 113-as olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amiket írtál:
www.babaholmiolcson.hu/shop.php?kat=babakocsi

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!
Lois,tessék jelentkezni!!!
Lona,én is szombaton vizesedtem,a bokáim eltűntek,és fájt is rendesen mindkettő.De nem tudtam eldönteni,vajon az időjárástól,vagy az itthoni hajtástól volt-e.Azóta rendben vagyok.
Krisz,én is többször vagyok nyügi,és nekem is fáj a hátam,igaz egy ponton csak,a bal lapocka magasságában.De biztos a végefelé már sokan kínlódnak,és a 40 fok utánb 17,hát az sem olyan túl jó nekünk.
Vendég
 


((((((((((((((((((((Skrisz)))))))))))))))))))))))) :oops:
én meg épp most kérdem priviben, hogy ugye jól vagy...natessék :roll: Pihizgess csak,- Babuci, tessék viselkedni!!! :lol:

Vizesedés mitől jön? Lehet rajta enyhíteni?

Lona,
köszi a babakocsi tippet!!! Fantasztikus vagy!!! :D
Lehet, hogy ez jó lesz :P
(a licitálós még jobb lenne, de messze van, el kell érte menni :? )

Lányok,
ért valaki ahhor, hogy lehetne egy közös gmail fiókot kreálni? Másik fórumon van egy ilyenünk (októberi babavárós), oda teszünk föl mindent, ami nem publikus -címek, képek, stb).
Csak mert szivesen tennék majd én is babaképeket, Vackor-képeket, mert ide (családi okok miatt
:? ) biztosan nem fogok...

tillidian
 
 


Till, azt mondják, ha jön a víz, akkor jön. Nem tudsz vele mit csinálni. Csak pihenhetsz.

Lona, az jó, ha sokat iszom? Hallottam olyanról, akit a doki letiltott az ivásról, mert annyira vizesedett. Persze még messze nem tartok ott, csak aggódom, hogy esetleg tényleg megindul...

skrisz72
 
 


Hello Csajok!
Bocsi az eltűnésért, tegnap nagyon lestrapált volt, nem volt igazán energiám már ide sem :roll: Ígérem ezentúl mindennap becsekkolok :roll:

Skrisz!
Nem voltam még NST-n, pedig tegnap itt a vezető szülésznő is azt mondta, hogy 36.-ik héttől mennem kéne, ami ugye most van :evil: Ma megyek dokihoz rá kérdezek, jövő héten meg tuti lecseszem a védőnőmet :evil:
Sajnálom a vizet... meg a nyűgösséget :( Na ha nem iszol azzal teszel csak rosszat szerintem, inni kell mindenképpen!!! Amit én tudok vagyis hallottam, sószegényen enni és zöld alma!!

Till!

4.4-es cukor????? Na az érdekes...nekem eleinte határértékes eredményeim voltak 3*500 mellett, később ment le szépen, de akkor sem ennyire :shock: Szeded a metet??

Rani!
Hányingerre nekem is a hideg Cola jött be kis kortyokban (pedig amúgy utálom :wink: ) De nekem ez csak úgy a 10.-ik hétig tartott, és egyszer sem hánytam.
Nekem ruhára nagyon bejött a bandázs. Vettem egy feketét minden nadrágomhoz szoknyámhoz jó volt, kigombolva fel lehetett venni alá a cuccokat, és tök normálisan néz ki, sőt szerintem csini.

Fanni!

Köszi a híreket, nagyon örülök Angeléknek :D

Timi!
Én úgy igazából a 20.-ik héttől éreztem, addig csak a pillangózás ment.
Én úgy 3 héttel korábban jelentkeztem be mindig az Istenhegyire, de nekem nem volt mindegy hogy kihez kerülök. És így mindig csak egy-két időpontból választhattam.

Mó!
Nagyon édik a srácok, ilyen mackós ágyneműink vannak nekünk is csak más színekben :D

Rólam:
Tegnap apás szüléses előadáson voltunk, meg szülőszoba-kuksin, bár annak a végéről már leléptünk, mert szomjan akartam halni :roll: +Egész nap úgy éreztem le akar szakadni a hasam, elöl a combhajlatom rohadtul fájt, nagyon szarul esett járás közben :? Meg persze kitaláltam, hogy Tescoba karok menni, meg Brendonba, szóval sikerült jól lestrapálni magam a végére, így kora este vacsi előtt még be is szundiztam :)
Az előadás elég kimerítő volt információkban, kissé naturális a drágámnak valszeg, de hát ez a ríáliti :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,nekem már csak napi 1 bolt van engedélyezve.Vigyázz te is,a sok mászkálás bizti nem jó.Dokibácsid megtudja,még befektet :roll:
Vendég
 


skrisz72 írta:[

Lona, az jó, ha sokat iszom? Hallottam olyanról, akit a doki letiltott az ivásról, mert annyira vizesedett. Persze még messze nem tartok ott, csak aggódom, hogy esetleg tényleg megindul...

az egy nagyon régi és nagyon rossz szemlélet. Minél többet kell inni, az segíthet a vizesedésen. Sómentes étrend.
Vízhajts szigorúan tilos, mert az _minden_ a szervezetben lévő vízre hat, a magzatvízre is!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Halihó Kismamik!

Örülök, hogy mindenki jól van!

Ranikó! Gratula!
Hányingerre: menta tea, citromos víz, citromos fagyi, hideg cola.
Én még a 34. héten is hánytam. Kitartás!!! :)

Szuperek a járgányok Csajok!

Mó! Nagyon szépek a babák!

Nyulasz! Gratula a babákszobához. Dobjál majd képeket.

Lois! Mindjárt itt az idő! :wink:

Krisz! Sajnálom a vizesedést! Petrezselyem is jó ám rá.
Bár a végén én is elefánt lettem. Kitartás anya, nemsokára itt van Eszter!

Fanni! Köszi a hírt Kókuszkáról. Mennek a drukkok továbbra is. Puszi Nekik!

Lányos Anyukák figyelmébe:
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz!
Igyál bőven, ha vizesedsz. Nem szabad korlátozni a folyadékfogyasztást, ez hülyeség. Segíthet még egy kis pancsolás (medencében, viszonylag hideg vízben) ha bevállalod. Ha nem, akkor próbálhatsz vizes ruhát tenni a bokádra-kezdre, ha nagyon fáj. Nekem a kezemben fájtak az ízületek, ha lógattam kicsit a csap alá, jobb volt.
vovanda
 
 


Orsi,most látom 9 napja buli volt nálatok :D

És fel sem köszöntöttük Lilit :oops: ...megkésve,de annál nagyobb szerettel boldog másodikat a kiscsajnak! :wink:
Vendég
 


Hanna,nagyon cuki Olivér :D Mire csodálkozott így rá? :lol:
Vendég
 


Orsi! Boldog szülinapot Lilinek!
A torta gyönyörű! Én most úgy de úgy megkívántam. :oops:

Nyulasz! Csibészke pózol, ha fényképezőgépet lát.
Én nem tudom, mi lesz belőle így.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Bocsi nem nagyon tudok vissza olvasni talán délután igen hányingerem van.
Colát néztem itthon hát nem megitta apa pedig mindíg van itthon csak persze most nincs! :roll: :evil:

Hanna ez a kép egyszerűen zabálnivaló!!!!!!!!!!!! :D
Ha lányom lesz akkor beszélhetünk! :wink: :lol:

Lois mi az a bandázs? :roll: :oops:

Harcika ma látta a gatyóm mondta, hogy ez már nem igen jó rám bár Timi gumutrükjét bevetettem, de így is katasztrófa! :roll:

Orsi Lilikének Sok Boldog Szülinapot!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi csajok :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boldog szülinapot Lili!

Kép

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Lois: Hajdu Krisztinához lenne jó menni? Mindíg csak az ő nevét hallom mindenkitől.Akkor jövő hét elején bejelentkezek.
Hát te sem vagy az a hátsóján elücsörgő típus! :P

Hanna: gyönyörű a kisfiad!

Lilinek boldog szülinapot kívánok!

Skrisz: kitartás! Hihetetlen, hogy már ennyivel feljebb kerültem a táblázatban, hiszen csak most kerültem át! :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Köszi!
Én is Hajdú Krisztinára szavazok!
Nagyon rendes és a lényeg, hogy PROFI. :wink:
Időben hívd fel, mert nagyon sokan mennek hozzá.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


OrsiLilije!
Isten éltessen Kicsilány! :D

Nyulasz!
Annyira azért nem volt ám sok mászkálás, összvissz 3 óra, és abból 1,5 órát ültem ezen az előadáson. Csak már másfél hete punnyadás volt, és ezalatt nyomi lettem :D

Hanna!
Ez egy csodás kép, ügyik vagytok hogy így sikerült elkapni!!
Bizony nekem is finis lett, pedig emlékszem télen mikor te tartottál itt, akkor a nyár húúú, de messzinek tűnt :roll:

Timi!

Én nála voltam, de ez csak az én dilim, a többi doki is biztos nagyon jó.

Rani!
A bandázs egy széles textilövszerűizé. Olyan 20 cm-es a rövidebb fajta. Én is előbb vettem kismamagatyót, és nekem ahhoz is sokáig kellett, mert túl nagy volt a hasbetétjük. Így egy darabig azt is bandázzsal együtt hordtam, még márciusban is. Most ez azért meleg lenne. De a tapasztalatom szerint minden ruhához jó, szépen el lehet alatta igazgatni a ruhák derekát, a farmernak (szűk farmerszoknyákkal is sokáig hordtam) még a zippzárját sem kell felhúzni hozzá, és nem látszik semmi, tök csinosan-feszesen áll.
A Brendonban is vannak, de azok hosszabbak, és bénábbak, én a C&A-ban vettem 2000 Forintért, van több méretben, tök megérte. Ott feketében és barnában van, de gondolom máshol lehet kapni nyáriasabb színekben is.
Ilyen, csak én nem így hordtam, a felsőt hordtam kívül. Így elég bután néz ki.

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: