Új privát üzeneted érkezett!

Azt nem is írtam, hogy kettőkor felsírt a kisbabám, azt hittem vége a jó világnak, ennyi volt az éjszakai alvás. De felkeltem, megsimiztem picit a hátát, meg dúdoltam neki és visszaaludt fél hétig. Gondolom akkor nem éhes volt... Lehet, hogy valami hasgörcs, vagy rossz álom...?

Oh, Annus, mégegyszer ezer kösz, amióta nem fejek rengeteg tejem van! Én ezt nem értem, de már nem is akarom, csak örülök neki, amíg tart! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok :)

Nekem is több lett a tejem, meg azóta fogyok is :roll:

Reggelire 260 grammot evett, és csúcsot döntött, 180-at egy mellből :wink:

Viszont éjjel buli volt, mindenki fenn volt, jó móka volt :lol:
Vendég
 


panndi nem semmi :), reggel én is produkálok már 180-at egy mellbe, de 8 órás szünet kell hozzá :)

szofi, annus én is kicsit ideges vagyok, és én is szoktam számolgatni és nagy levegőket venni :)

bolond szomszéd ütögeti a falat :(

annus én küldök képet, csak fel kellene raknom a gépre :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Na hát nálunk is volt szünet, fél 10-kor evett este, utána meg reggel 7-kor :)

Én olyan álmos vagyok :?

ma hathetes kontroll :wink:

Ja, meg tegnap végre beiratkoztam a könyvtárba :lol: na már csak azt nem tudom, mikor fogok olvasni :roll:
Vendég
 


hoztam egy pár képet :) Kép Kép Kép Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó reggelt!
Kutyafüle sajnálom,de nem lesz gond!!!
Kaki:Hát igen,kinek mi a büdi.Én sem bírom a Hannáét. :)
Mi jól aludtunk,8tól hajnal 4ig.Még ilyen nem volt!!!!
Annus,rossz lehet.Próbálj meg beszélni velük.Majd küldök képet,csak nincs egy normális sem. :)
Nekem meg görcsöl néha a hasam,meg miután azt hittem elmúlt a menzeszem,1 nap szünet után visszatért 3 napra.Aztán 1 nap szünet,1 nap picit vérez :) tem.Aztán 2 nap szünet és tegnap megint pecsételtem kb 1 fél órát,aztán megint semmi,még barnázás sem.Totál felborult a rend.Ha helyreáll megyek dokihoz 6 hetesre.Most nem szívesen mert ilyenkor ne piszkálljon. :D Másnak volt már ilyen???Hogy így vacakol?Normális ez?
Pelus:Lenne egy kérdésem.Hozattam 2-es Pampers-t de ennek nem lukacsos a belseje és nem nyúlós a tépőzárja.Pedig az oldalukon azt írja hogy olyannak kéne lennie.Vagy ebből a méretből több féle is van???Amúgy szupi,csak fura mert nem ezt vártam.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Helló!

Annus, sztem is megértik, ha elmondod. De milyen jó téged is puffogni "hallani"! :)
Küldök én is képet, de még néhány nap türelmet kérek!

Na, ma mi is csúcsot döntöttünk, a 6 órai kemény 70 g után fél 10kor benyomott komoly 30 g-ot... :roll: Nem értem a kiscsávót... Az zavarja, hogy jön a tej a ciciből... Cumizna ő szivesen, ha nem jönne a tej... :roll: Éjjel, jelentem, végülis kb. behozta a lemaradást, a min. napi mennyiséghez közeli adag lett a végére. De azért elmaradt tőle pár 10 g-mal. Tudom, ez így még nem tragédia, de most megint mi ez??? Nem éhes nappal csak éjszaka???

Nem tudom, Anita, mi is azt használjuk, de nekünk nyúlik a tépőzárja.

Heni, nem hiszem, hogy gond a kakiszínetek. :) Az meg, hogy dolgozik a kakiért, teljesen normális!

Ildi, nekem olyan ismerős vagy... De vajon honnan???
Nagyon jók a képek! :)

Panndi, drukk a kontrollhoz, az meg mekkora már, hogy Fruzsi 260-at eszik, Danó meg 30-at! Juj!

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kutyafüle, neked is drukk, majd mesélj, mi volt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na a levesem fő.
Tegnap voltunk méretkőzni!Hanna 4160gr!6 nap alatt 36dkg-ot hízott.Pedig nem zabál,már mint nem eszik annyit mint mikor elkezdtünk tápszerezni.A napi adagja 550ml és 690ml között van.De átlagban olyan 630at eszik egy nap .Az nem sok szerintem.
Édua,Lara nagyon cuki!Milyen nagyot nőtt.
Tegnap nem írtam,Bogi és Riki is nagyon aranyosak!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Dóri,hidd el semmi baja nincs Danónak!Biztos olyan napja van csak mikor nem igényel annyi hamit.Eszik ő amennyi kell neki!!!Bár tudom rossz látni hogy csak 30-at eszik,de lehet neki most elég.Majd éjjel eszik többet.
Hú,Fruzsi baba nem semmi adagokat eszik!! :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Babák nagyon cukik. :lol:

Annus! Én küldtem képet már régebben. Megkaptad?

Be kell szereznem egy pihenőszéket. Nem bírok semmit sem csinálni. :?

Na ordít...

Kép
Kép
g_reny
 
 


zdori, Lara is 60-akat eszik, tegnap visszanéztem a füzetemet, volt, hogy 3 hetesen napi 720-at megevett és sokat volt 630 fölött, pedig akkor még csak 450-et kellett volna ennie, most meg visszavette magát, de éjszaka sem kelt fel enni, akkor csak jól érzi magát, most is alszik, doki 2x látta, nem náthás nem lázas, akkor tutira jól van :)

anita jól hízott akkor Hanna is :)

egyébként én is próbálom felfogni, hogy csak ennyi kell most neki, de nehéz :)

hízási görbénk tök normális, egy vonalon megyünk :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó reggelt!

Annus,
hát szerintem teljes mértékben igazad van, szerintem is tisztázd öcséddel, mert lehet, h ő nem is veszi észre, h ez nem jó így... tisztelet a kivételnek, de akinek nincs gyereke, vagy nem tölt el napi x órát a babának, nem is gondolná, hogy milyen fárasztó napi 24 órában kiszolgálni egy babát!

Dóri,
az jó,h éjjel evett rendesen. Nem volt többet fent éjszaka a kelleténél éberen?

Ildi,
nagyon szép Lara! Milyen kis vörös haja van Neki is! :wink:

Szofi,
Neked szerettem volna még írni a pihenőszék kapcsán, h a miénk használható újszülöttkortól ill. vízszintesbe dönthető (bár így is kicsit kagyló formájú, de azért olyan sokat nincs benne Bogi), amikor nyugis, akkor nagyon jól elvan benne, nekem megérte beruházni, hamár napi 2*30 percet elvan benne, már az tök jó!
Bár manapság egyre nyugisabb Bogi :)
Csanád éjszakai alvásaihoz gratula!!!!

Mi ma a 9 órás kajcsi után ettünk hnegyed4-kor, utána a visszalaváskor volt egy picike hiszti, utána meg hnegyed9-kor, bár már korábban fent volt, csak az apja elszórakoztatta.
12.50-re megyünk mjad uh-ra a kórházba, remélem jól viselkedik majd a kisasszony :)

Heni,
Bogi is nagyokat nyög meg erőlködik mikor kaksizik :) aztán mikor jönnek a nagy rottyok, akkor megnyugszik :wink:

emese1979
 
 


Dóri, lehet, hogy éjjel nyugodtabban tud szopizni, nem?

Hanna szép nagy lett :)

Annus, kitartás. ne hagyd magad!
Vendég
 


Köszi lányok,itt mindig lehet panaszkodni :wink: ma már hazament a csaj...öcsém meg amúgy nem szokott ilyen lenni!Csak az a pár nap volt ilyen...amúgy ha kell mos,főz,takarít stb.Csak pont nekem is húzós volt ez a hét eleje....na mindegy!

Szofi!
Látod,ezért jó ha az ember szed gyógyszert.Kifogásnak príma! :wink: Csanád meg jól belőtte az éjszakát!!!A tenek is örülök!!!!Így tovább!!!!

Kutyafüle!Drukkolok estére!Minden oké lesz,majd meglátod!!!

Anita!
Hannának nagyon szép súlya van!!!Ezt a vérzést dolgot nem tudom.Szerencsére nekem azóta nem volt....

Dóri!
Hu,érdekes ez a kaja dolog....én most nem mérem,de szerintem az elöbb Iza is kevesebbet evett...lehet h csak 100at,a szokásos 130-140 helyett...de csak tippelek :wink:

Edua!
Lara nagyon huncutul vigyorog!Édes nagyon!És itt a plútós rugi is :wink:

Panndi!
Nem semmi evőkéje van a csajnak!!!! :shock: Az éjszakai buli biztos szupi lehetett :roll: :wink:

Dobok én is képet!Iza ma 2 hónapos!!!!
Ezek tegnapiak!Iza beöltözve a júniusi nagy "melegben".Aztán egy közös kép...én pizsiben,apa pislog,mögöttünk a a száradó ruhák(ebből már levágtam nagy részét)Na de legalább látszik h zajlik az élet :wink:
Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok,

megvolt tegnap a 6 hetes kontroll,minden rendben. Dokinő soron kívül fogadja a kontrollra jövőket, de képzeljétek, tegnap egy pár ezen kiakadt és nem engedtek be maguk elé (pedig a csaj terhes volt). Jó ideges lettem, be is szóltam nekik. 8-ra értem így haza úgy, hogy 6-kor indultam, de Apa meg Kolos jól bírták szerencsére. Ugye én nem is fejek, meg cumisüveget se látott még Kolos, ezért kellett sietnem.
És felírt nekem Cerazette bogyót, hogy ha úgy döntök váltsam ki.
Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban?
pumuklii
 
 


Reny!
Igen!Te vagy az egyik akitől jött!

Eszti meg Böbi küldött még,mástól nem kaptam!

annus11
 
 


Annus
szép a család!

Ildi
LAra jó nagy baba lett.

Heni
régen nem pont fordítva terveztétek a baba nevét? Napsugár Nadin? Vagy rosszul emlékszem?
Maja is a kórházban 52 cm-volt, 1 hónaposan meg 50. Kolos a kórházban 55, 1 hónaposan 56. Kórházban elnagyoltan mérik csak.

Tegnap jött haza hugom Dublinból, ilyenkor mindig elmegyünk (a 3 testvér) egyet sörözni, dumálni. Jó volt kimozdulni :-)

Nem is jövök sokat a héten, mert tele vagyunk programokkal.
Ma du. jön a fodrász, visszaszőkülök.
pumuklii
 
 


Minket a kórház óta nem mértek(eddig csak kijött a védőnő meg a doki).....de tuti h nő,mivel már a 62es rucikat hordjuk!Majd jövőhéten lemérik.Mi csak akkor kapjuk az oltást,mert most dokinéni nincsen!

annus11
 
 


annus nagyon csini Izus :)

nincs is vörös haja, csak a fényviszonyok szerintem :)

tudom mi volt a héten a gond, ha már kicsit nyüszögött kihoztam, mert Édua nem bírja ha sír, ezért teljesen összekavarodott a kiscsaj, most már 2x nyafizott de még mindig alszik, na meglátjuk most mennyit nyom majd le :) ja és Édua mindig akkor kínlódott mikor Lara evett volna, hát nincsenek még összeszokva :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pumuklii, eredetileg szőke vagy? Örülök, hogy minden rendben. Hát, igen, bunkó terhesek is vannak...

Emese, nem az éberséggel van a gond, nem aludt be a kaja közben, hanem egyszerűen nem kellett neki... Szépen nézelődött, kicsit a szájában a cici, aztán elkezdett szopni, jött a tej, és kiköpte...

Annus, nagyon csini Iza a beöltözős képen! :)

Panndi, teljes nyugi volt reggel is meg f10kor is, csak mi ketten... Ki érti? Na, mindegy, holnap Dokinéni majd megmondja, van-e vmi gond...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok !
Bocs hogy eddig megint nem jöttem de nem tud aludni a leányzo !Nektek mi a véleményetek a a Lycopodium 9 ch homeopátiáról mert ezt javasolták ! De én nem ismerem ezeket a bogyókat !Ti mit tennétek ?

KépKép
anyettka
 
 


Sziasztok!
Gondoltam bekukkantok,eddig nem volt netünk.Még reggel is zöldes volt a kaki és savanyú szagú.Lehet,még most is ürült.Ja és hasmenéses volt,mert minden olyan lett tőle. MA figyeljük,és ha holnap is ilyen vagy megyünk dokihoz,vagy kihívjuk,az állapotomtól függően.
Be vagyok tojva,de reggel jól levezettem a feszültséget,vadul nekiálltam takarítani.Most meg bemegyünk a melóhelyemre,megmutatjuk mennyit nőtt a nagyfiú.
Majd még jövök.
Ja megint elfelejtettem majdnem.
Annus!Ez olyan gyógyszertári doboz,amiben a popsikenőcsöt is kapjátok. És nekem a gyógyszerész hölgy ajánlotta,szóval még szép,hogy lehet simán kérni. És a 150ml-es 30Ft.És tök jól be vehet pakolni.Már gyűlik szépen a hűtőben.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hali!

Annus!
Én írtam anno, hogy ha 2esben vagyunk Lilivel, akkor sokkal flottabbul mennek a dolgok.
Nagyban hozzájárul, hogy csak 1szer kell rendet csinálom és nem kell folyamatosan mennem a férjem után és pakolni...
Miért van az, hogy pl. én még nem láttam olyan pasit, aki a fiókokat, szekrények ajtajait képes maga után bezárni???? :evil:
Na, mind1....

Lili tegnap nagyon sokat evett! 650-nel zártuk a napot (ugye az ő 3775g-hoz elég jó adag) és ebből 605 csak szopi volt....45g tápi este még kellett neki a teli pocihoz...
Remélem ma ki tudom már elégíteni az igényeit csak cicivel.
Péntekre kapok valami csodateát, amitől áll. ömleni fog a tej eg.nap....na, kiváncsi vagyok....majd tudósítok.

Ja, megvolt a 6 hetes kontrollom is tegnap. Minden oks, végre indulhat a torna (azért fokozatosan kell terhelnem magam, mert ugye elég sok sebem lett...de elvileg már gyógyultak....)
Szóval esti fürcsi, szopi után (ami olyan 1/2-3/4 10 körül végződik :oops: ) irány az edzőterem, juhú!!!!!!!Kitaposom a stresszt magamból! :roll:

Lehet, hogy hülye vagyok, de bevállaltam a munkahelyemnek egy s.o.s. melót megint.... :oops: .....elvileg nem kell a helyszínre kimennem, csak le kell szerveznem egy promót...itthonról.
Remélem Lili együttműködő lesz és nem nyávog majd be a háttérből....nem lenne nagyon profi... :oops: :roll:
(ugye nekem február óta nem jött meg még a táppénzem sem......már 400szor teliztem rájuk :evil: ....szóval jól jön egy kis 'zsebpénz'....majd Lilire költöm :roll: )

Piciheni!
Jó, hogy jöttél!
Milyen volt a szülés?
Hogy-hogy Nadin lett és nem Napsugi?????

Esztó, Böbi!
Mizujs veletek?
Esztó, mit torniztál? Órára estél be, vagy csak kardióztál 1et?

Annus!
Iza milyen kis csiniben volt tegnap!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


Minden kontrollon átesettnek gratula!!!!Nekem is hozzá kéne kezdenem a hasizom erősítéshez...de eddig ugye beteg voltam...na de szerintem holnaptól csinálom!!!

Mozza!
remélem sikerül a melót leszervezned!Lili bizti jó kislány lesz!
Na igen...én reggel azzal kezdek h összeszedem a szana szét hagyott dolgokat...itt egy póló,ott egy papucs,pohár,tányér,csokipapír :roll: Van egy jó ksi vicc ezzel kapcsolatban,majd lehet bemásolom,csak meg kell keresnem! :wink:

Kutyafüle!
Köszi!Na akkor majd rákérdezek...azért nem mindegy h 30 Ft vmi,100 v 150.....főleg ha nem csak 1 db kell! :roll: Hosszú távon sokat lehet vele spórolni! :wink:

annus11
 
 


Picit hosszú,de a vége marha jó!És teljesen igaz!!!!

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a
kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok,
chipses zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét. A feleség autójának
az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a kutyának nyoma
sincs.

Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár
leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A
nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel
ruhadarabo k és játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig
edényekkel, az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja
tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az
asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...

Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon
és egyéb akadályokon) aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy
valami baja esett. A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a
fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz
minden, a WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre
kenve...

Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra. A feleségét
ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a kezében,
aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:
- Szia drágám, hogy telt a napod?
- De mi a fene történt ma itt?
- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni
hogy mi a f..szt csinálok egész nap?
- Persze ... ÉS?!
Ekkor a feleség édesen rámosolyog:
- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT !!!

annus11
 
 


Mozza, Te jó ég! De örülök, hogy van, aki nálam is nagyobb munkamániás! :wink:

Öhm, talán a rengeteg tejem van kijelentés mégis túlzás volt Panndi kapacitásait olvasva... Tegnap összesen 750 g tejet termeltem (szopik+esti fejés) De Csaninak ez bőven elég! 3750 gr és 700-at megvett az 540-600 helyett... Tegnap nagy zabagép volt... És ma is eszik 90-100-akat.

Dóri, ne agyalj! ha eddig nem jöttél rá, és közülünk se seniki, akkor majd holnap a doki lesz okos! Nyugi!!! 8)

Jók a képek, nagyon édik a lányok!

Anyettka, én enm ismerem sajna a homeós bogyókat...

Pusz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi, szerintem az rengeteg :) Fruzsi azért nehezbb már, szóval igenis sok tejed van!

Nekem ingadozik.. pénteken kevésnek éreztem, most meg csorog, ömlik, stb...
Vendég
 


Második pocsék iccaka egyhuzamban... szerencsétlen tegnap óta folyamatosan kínlódik a pukiktól, alig/nem lehet lerakni. Most beájult hason. Fogalmam sincs mitől, mit ehettem? Meggy???
Vettem Gripe Watert, bevált vkinek?

Mozza, enyim férj se képes fiókokat/szekrényajtókat bezárni. Nem is látja, h úgy maradt. Félek hazamenni, mert moshatok, pakolhatok, takaríthatok utána. Pedig igyexik. Csak pl. elképzelése sincs, h kell wc-t takarítani stb. Vleg az se tűnik fel neki, h koszos... Meg a tányért is mindig elpakolták utána, amiből evett- gépbe berakni luxus...
Fiús anyukák, ne kényeztessétek majd el a fiúkáitokat ilyen szempontból! :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


pumuklii írta:Sziasztok,

És felírt nekem Cerazette bogyót, hogy ha úgy döntök váltsam ki.
Milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban?


Sziasztok!

Pumukli! Én is Cerazette-t szedek kb másfél hete. De ez mellett gumit is használunk még. Neked nem mondták, mennyi idő után nyújt teljes védelmet? Talán egy hónap :?: :roll:
Tegnap volt már ,gondolom tőle, egy kis barnás-pirosas vérzésem, de nagyon kis mennyiségű.

Hanna ma reggel 190-et szopott egy ciciből!!!!:shock: El sem hittem a mérlegnek,amit láttam :lol: Aztán meg levittük megint a dokihoz, mert még mindig szörcsög. De azt mondta nem ad gyógyszert,mert a tüdeje szerencsére tiszta.

Jövő héten meg menni kell 2 hónapos oltásra.
Tényleg!
Akinek már elmúlt két hónapos a picurja, beadatta neki a Prevenart?? (pneumococcus elleni oltás) Most ezen gondolkodom, de szerintem kérni fogom, hogy oltsák be azzal is.
Ti beadatjátok nekik?

Nagyszülők jól elrontották Hannust: :evil: Folyton a kezükben van,amikor náluk vagyunk aztán itthon meg nincs el magában. Csak ha fogjuk és ringatjuk. :(
De most már legalább két órája szunyál. nem bánnám,ha még aludna egy-két órát. :D

Szépen nőnek a babócák.
Anita! A mi Hanncsink is már 4100 gramm felett van. :) Olyan kis husis már.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!

Ildi: Lara nagyon aranyos! Én is elküldtem Patrikot nyaralni a nagyszülőkkel, és Nekem is ilyenkor van egy kis lelkiismeretfurdalásom. De ketten Nórival jól elvagyunk, és még a házimunkára is jut idő. Patrik meg becsavarodik itt a panelban. Alig várom, hogy költözzünk (bár az még kicsit messze van :( ) Lehet ma Nálunk sem lesz túl nagy nyugi. Fúr a szomszéd ezerrel :shock:

Kutyafüle: Drukkolok ma estére, hogy minden rendben legyen.

Nórit ma mérte a védőnő: 4250 g. Átlag 18-20 dkg hízás hetente. Ez tök jó. A hosszát nem tudom, majd jövő héten.
Nekem is állandóan ingadozik a tejhozam. De ha kevesebb van, akkor kettőből adok, és lehet hogy kell napi +1 szopi. Amúgy 6x eszik, éjjel egyszer kel 3-4 óra körül. Utána csak 9-kor eszik, és este is 8-9-kor szopizik utoljára.

Milyen rendesek vagytok, hogy dolgoztok. Én egy könyvelést vállaltam el itthonra, de az nem határidős. Csinálom, amikor tudom.

Dóri: Biztos minden rendben van Danóval. Most kicsit kevesebbeket akar enni, néha előfordul.

Majd rakok képet, de a férjem mindig elviszi a fényképezőgépet az építkezésre. Nem tudom mit fotóz állandóan :shock:

Na eldugulok

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Íme néhány kép a kis cuki pofánkról:

Kép Jó a kedvem



Kép 8 hetesen
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susycat 2009.06.24 12:45-kor.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Na Nekem is megváltoztak a vonalzómon az állatok. Én ilyen lila macit biztos nem választottam.
Dóri: átjött Hozzám a pingvined :D

Susycat: Én beadatom a Prevenart mindenképpen.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Anyettka!

Én homeós bogyóból az Urtica Urens-t (5 CH asszem) szedem. De a tejem ettől függetlenül elég változó mennyiségű.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


susy én is beadattam tegnap :) két szuri volt így két combiba :)
fog.gátló, az azalia 2 nap után véd. doki szerint bár én még ki sem váltottam apával nem sok idő jut egymásra :(
nagyon édes a kislányod :)

sissy Édua sem bírja a paneléletet, nagyinál meg falun kirosszalkodja magát, kutyázik meg szaladgál meg bicajozik, és nem mondja senki neki, hogy haza kell menni, mert hugi éhes :)

Lara azt csinálja ma, hogy eszik, az előbb lenyomott már 90-et :) és aztán nézelődik a vállamon, aztán megunja és nyafog és le kell rakni az ágyába és elalszik, nem jó neki semmi olyankor csak az ágyikója :)
Tényleg megeszi ami kell neki, és utána már nem is fogom próbálgatni mint az előbb is írtam mert az csak eröltetés lenne, amit nem szeret :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


én ma netezek és láblógatok és megyek aludni, olyan álmos vagyok pedig éjszaka is aludtam elég sokat, ahhoz képest, hogy 2 hónapos lányom van :), meg is kaptam a chat-en, hogy hogy csinálom, másnak 1,5 éves és 3x kel, na majd meglátjuk ha jön a foga mi lesz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja amúgy már mi is kinőttük az 56-os rucikat. Már be kell hajlítania a lábujjait,hogy beleférjen a rugiba :lol:

De tök nehéz megfelelő méretet találni. A Tesco-s ruhák legtöbbje el van méretezve. :? A 0-3 hónapos jó, de a 3-6-osak meg bazi nagyok :shock: nem egyszerű venni így semmit.
Anyósom is próbálkozik, szegény, de mindig óriásiakat sikerül vennie. :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Annus,megkérdezhetem a tanácsot,hogy mi volt Panndié.amitől nőtt a tej mennyisége és még fogy is?!Nem találtam a visszaolvasásnál :oops:
Te hogyan fejsz,mert nekem a hűtőben egy doboz van csak és eddig két ciciből szoptattam. Szeretnék rátérni az egyre,de akkor azt,amelyikből nem szopott,ugye békén kell hagyni és csak a szopottból fejni?! De az majdnem üres!
Sajna,én híztam az utóbbi hetekben3 kilót,pedig mindenki a fogyásairól mesél.Elég sok dinnyét ettem,talán attól.....
Nem nagyon reagáltatok a kéküléses témámra,de beszéltem egy dokival,majd jövő héten megmutatjuk.

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok,

Mi is voltunk ma méricskélésen és hát nekem is azt mondta a dokinő hogy, túl sokat hizott.
A kis duci macim 5600 vagyis hizott egy hónap alatt 1600 grammot és 60 cm nőtt is 3 cm!
Azt mondja a dokinő ne adjak neki pótlást :D , mondom jó még sosem kapott.
Holnap pedig megyünk másik kardiológiára, mert halott egy kis sziv zőrejt és meg kell nézetni!Remélem semmi komoly.

Annus, én is kúldtem neked képet!Ezekszerint nem kaptad meg?Iza nagyon cuki abban a szerkóban.

Piciheni, örülök hogy, jöttél és Nadin pedig annyira édes baba.

Emese, szuper ez a beájulós kép is, kis hajas baba.

Nálunk most nagyon be borult remélem nem fog megint esni.

Szép napot nektek

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Edua!

Ne is említsd a fogat!Előre félek tőle...Amúgy olyan mintha látnám Iza alsó 2 fogát...Mintha már ott lenne neki,és csak át kéne törnie az ínyét...de persze lehet csak én képzelődöm :wink:

Iza most 110et evett!Megmértem már...picit még szörcsög ő is...csak egyre nehezebb tűri a porszívót...na meg én is :roll:

Susycat!
Hanna nagyon aranyos!!!És milyen furi h nincs annyi haja :lol: Az én kis hajas babámhoz vagyok szokva,mindig meglepődöm a kisebb hajkoronán :wink: :lol:

Prevenalt én is beadatom!

Sissy!
Nórinak jó alvókája van!!!!Hányszor eszik így 1 nap?5ször?

annus11
 
 


Sziasztok!

Ildi, részvétem a mami miatt!!!!!
Nagyon szépek vagytok a képen! Én lányom sem másfél éves, mégsem ébred egyszer sem éjszaka. Nagyon ritka. Nem is baj, most nem bírnám.

Nekem is megvolt tegnap a 6 hetes kontroll, minden oké, de dokim közölte, hogy ismét tele vagyok hegekkel, készüljek fel, hogy most sem lesz egy leányálom a házasélet első pár hónapja... :(
Ma megérkezett a leg magic-em is, már ki is próbáltam, hát belső combra nagyon dúúúrva.

Hajna, köszönöm szépen, de én sem vagyok 34, még jó, hogy nem vettem meg! :-) 36 a cél.

Szofi, én sem szívom az orrát!!! És a D vitamint továbbra is elfelejtem kb heti kétszer.

Hencsó, jó, hogy jöttél, Nadinka nagyon szép!

Mozza, én is bevállaltam munkát, igaz úgy, hogy abból a pénzből jut egy takarítónőre és így kevés házimunka lenne, de végül nem én kaptam meg a melót, hanem egy másik kismama, akinek csak egy gyereke van! Azt mondták, hogy Ő biztosabb, mert fele olyan esély van, hogy beteg legyen a gyerek! :twisted:

Iringó végre alszik éjjel, 10-11 körül elalszik és 4 körül ébred, akkor eszik és még 7-ig alszik. Látom az alagút végét! :lol:

A tejem fogyóban, amit egyrészt azért bánok, mert nem tudom a saját tejemet adni, másrészt úúúgy bírom az 1 számmal nagyobb méretemet! :lol: Na, szoptatás után az tényleg 34-es! :lol:
Vendég
 


Susycat
azt mondta a doki, h 1 hét után már hat. SZoptatásra, tej mennyiségére akkor nincs hatással?

Kolos egész nap alszik, remélem éjszakára is megmarad a lendület.

Dóri
sötésszőke vagyok eredetileg. Terhesség alatt lettem egyszínű barna (egyszerűbb), de már unom így visszacsináljuk a csíkokat.
pumuklii
 
 


Susycat!
A 3-6 hós ruha azért nagy mert még nincs 3 hós a kicsi :wink: Mi is a tescos 0-3 hósat hordjuk bodyban!Szerintem tök jók!

Acsi!
Én reagáltam!Izának is van az rrán egy ilyen kék ér ami látszik picit,de máshol nincs neki!
Nem tudom h mire gondolsz Panndi fogyásos szoptatása címén :lol:
Én pont 1 ciciről tértem át 2 re!Nem tudom fordítva hogy kell :oops: Ha elég 1 cici neki akkor szerintem nem kell fejni egyáltalán...
Én úgy csinálom h éjjel 3kor 1 ciciből eszik,a másikat lefejem.Nekem is 1 üveg van a hűtőben,de 2 nap után én beteszem a fagyóba ami addig összegyült.És én egész nap utána nem fejek!És szinte mindig megkínálom a másik ciciből is!Így folyamatos ingernek van kitéve mindkét cici,nem lesz gond(vagyis eddig nem volt)a tej mennyiségével! :wink:

annus11
 
 


Annus
én is látom a 2 alsó fogat, ha az az. :-)
pumuklii
 
 


Pumukli!
Majd dobj képet az új séróról!

Ági!
Nem kaptam meg a képet...Jó sokat hízott a gyerkőc!Nem semmi!!!!Mi olyan 900g körül híztunk 1 hónap alatt!

Böbi!
Kár h nem kaptad meg a melót...remélem a tej fogyása csak átmeneti! :wink: A hegeket is sajnálom...de idővel csak jobb lesz,nem?

annus11
 
 


Ildi, elírtam, nem sem másfél éves, hanem is másfél éves. :lol:

Nekünk még sok 56-os jó, 55 cm és 4100 gramm, de már inkább a 62-est adom. A 0-3 hós méretek, akár tescos, akár next, eddig nagyok voltak, most kezd belenőni.

Pumukli, iringó is egész nap alszik, reggel 9 óta nem evett.....
Vendég
 


Pumukli!
Akkor lehet mégse vagyok bolond?Az uram meg azzal idegesít h én már napok óta mondogatom h ott van vmi fognak tűnő :wink: Adná az ég h fájdalom nélkül jöjjenek azok a fránya fogak :roll: :lol:

annus11
 
 


Köszi Pumikli a választ. Elvileg nincs hatással a szopira és tej mennyiségre.

Annus! Értem én, de ezek akkor is óriásiak. Nem hinném,hogy egy hónap múlva jók lennének Hannára. De ki tudja, ha ilyen ütemben nő, mé az is megeshet... :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Köszi Pumukli a választ. Elvileg nincs hatással a szopira és tej mennyiségre.

Annus! Értem én, de ezek akkor is óriásiak. Nem hinném,hogy egy hónap múlva jók lennének Hannára. De ki tudja, ha ilyen ütemben nő, még az is megeshet... :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


nem tudom ki kérdezte, én is beadatom a Prevenart, de a Rota ellenit nem.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: