Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Hát tök jó újra itt köztetek!

Akkor megnyugodtam hogy nem csak az én pici lánykám eszik keveset bár ő 7-8 szor eszik 1 nap most 50-et 60-at! De nekünk is van amikor csak 40-et vagy úgy hogy 1 óra hosszáig is eszi az adagját!

Nadinka van úgy hogy délelőtt 3 órát meg délután is 3 órát van fent de előfordul olyan is hogy délután 3-4 körül felébred és este 8-9-ig fel van! Úgy hogy nálunk a fürdetés sem egyszerű én elég későn szoktam fürdetni mert szegény mind amikor jönne a fürcsi akkor alszik el és az utolsó esti etetésnél szoktam fürdetni ami fél 9-10 óra! Tudom hogy ez késő időpont de ha meggebedek se tudom hamarabb!remélem 1-2 hónap múlva meg tudom majd változtatni ezt és hamarabb lesz a fürcsi! De én úgy vagyok vele hogy tök mind 1 mikor fürdik este a lényeg hogy meglegyen fürdetve! Nagyon sokat foglalkozunk az Apucijával együtt vele! Van amikor az egész napunk el megy Rá! :D Ami tök szuper és élvezzük csak hát ugye a ház körüli munkát is el kell végezni valakinek! :S Egész nap csak őket nézném legszívesebben olyan édesek együtt Az Apja és Lánya! :)

Köszönöm Szépen a Dicsiket! ;-) Szerintem minden béby csuda szép és gyönyörű és egy hihetetlen dolog számomra!
Hát nekem is van még tejcsi de már csak 10-10 ml de sajnos nem adhatom neki oda mert sajnos ami sok antibiotikumot beszedtem terhesség alatt a sok felfázásomra Nadinnál most allergiát okoz és császár óta nem tudtam a fertőzésem kikezelni a szopizás miatt de két hete már nem bírtam tovább annyira fájt a hasam alja és a derekam hogy se ülni se feküdni nem tudtam és így el kellett kezdeni az antibiotikumos kúrát mert félő volt hogy rámegy a vesemedencémre! De hiába mert nem használ már nem tudom mit kezdjek ezekkel a húgyúti fertőzésekkel! Úgy hogy sajnos ez miatt kellett áttérnünk tápszerre ami Nadinnak nagyon bejön ugyan is míg a tejcsitől fintorgott meg kiköpte a tápszert csak nyelte nyelte mint kacsa a nokedlit nekem meg a könnyeim potyogtak! Na de nem érdekes a fő hogy hízzon! Most 1 hét alatt 250 g-ot hízott! Szerintetek ez jó?

Annus: Igen már kaptam meghívót köszike!!!

Na jól van elég lesz mert már sok vagyok! Majd még jelentkezem! További szép napot Nektek! Puszi

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Heni!
A lényeg h te is jól légy!Ha emiatt ninc szopi akkor ez van,így alakult!Igen közben megnéztem h van e már meghívód!Várom a szülésről a beszámolót!!!

Panndi!
Áldott jó ember az urad :wink: Az enyim is tud főzni,hála az égnek! :lol:

Minden alvó babához gratula!Itt már süt a nap!!!!!


na rohantam!

annus11
 
 


Adraci!
A telfoodtól milyen a kaja?Ehető?Köv héten ki akarom próbálni!! :wink:

annus11
 
 

 
 

Itt is mindenki aludt
en is, es a gyerek is :D

Annus,meghivot kaphatnek en is a blogra? :roll:

a problema h mostmar a gyerek is ebredezik
uszik epp minden :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na megjöttünk a védőnőtől, minden ok, 3820 gr-ot meg 53,5 cm-t méricskélt (2800 al meg 49 cm-vel jöttünk ki a kórházból nem egész egy hónapja).

Szofi,
én is csak tegnap meg ma szívtam az orrát, mert már olyan hülye röfögő hangot adott ki a gyerek, h elkezdtem parázni. De most a védőnő azt mondta, h elég ha anyatejet cseppentek az orrába, az feloldja a cuccost. Azért röfögnek különben, mert még rövid az orrnyergük, meg az anyatejet mikor visszabukják, ott megáll a cucc.

Dóri,
Bogi is sokszor evett ma már, és mindig mbepunnyad... már 5 kajolásnál tartióunk, és még 3 hátravan (amúgy napi 6 az adagja...)

Kutyafüle,
kitartást! Gyorsan túl leszel rajta, meglásd!!

emese1979
 
 


Aranyosak vagytok,köszi a bíztatást! Nem bánom én,csak minden rendben menjen,ne legyen gond,mert nagyon szeretnék kistesót,meg nagyon szeretnék pár órán bellül futni haza manóhoz.
Na mivel ma láblógatás van,végre ráérek,így hozok is néhány képet gyorsan.
Ilyen nagy vagyok már:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na ez nem jött össze.
Mégegyszer Kép Kép
Mindjárt kikap a maci,amiért nem jön közelebb Kép
És ilyen ügyesen tartom mostanában a fejem,és nézelődök Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


mekkora seroja van Rikinek!!!
nagyon edes :)

hozza kepest mi kopaszok vagyunk :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


picihencso

1het alatt 250 nagyon jo :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Dori

Boro is ilyen most..
bealszik nagyon kevestol.
de az elobb mar nem hagytam h 20mlt kiszopizott es aludjon.
adtam neki 60mlt!
es benyelte persze
latom is rajta h most vhogy faradtam
sztem tok lehuzza az ido :roll:
engem is :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


sziasztok
megjöttünk a szuriról, két szuri első után alig sírt, na a második után bepótolta :)

védőnő: jobb lenne, ha ciciből kapná a tejcsit :)

dokinő szerint nagyon formás

a súlyát szerintem elirták egy százast ráraktak, na mindegy

kutyafüle nyugi utána nem fog fájni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Érdekes,most Riki is nagyon keveseket eszik.Ma még csak 100 és 120 körül evett etetésenként.És ugye ő csak 5x eszik.Ha estére az látszik,hogy gyarapodott az előző naphoz képest,akkor nem aggódom. Viszont így bukni is jóval kevesebbet bukott. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafule!
es ha 6x etetned? vegulis ha kevesebbet bukik az jo sztem.

Netti
Kép
maumau
 
 


kutyafüle nagyon édes Riki, tényleg hatalmas haja van :), ja és ilyen plútós rugink nekünk is van, csak sárga szegélyjel :)

nekem első méhszájplasztikánál volt, altatásban, a második meg szülés után persze ott EDA-mellett :)
a tágítás nálad lehet kicsit rossz lesz :(

maumau mától én megpróbálom nem írni :) nehéz dolog lesz :), de ha akkor tudtam, hogy éhes mikor szopizott egy hétig, akkor talán most is tudni fogom :)

jajj remélem nem lázasodik be éjszaka egy kúpot azért adok majd neki köv. pelenkozáskor :)

nőttünk egyébként 4 cm-t születéséhez képest :), a fejkörfogata nem változott, és dumált a dokinőnek :)

Édua meg lefárasztott a játszóterezéssel, és cukrászdában is voltunk :)

Éduának kell még egy emlékeztető oltás bárányhimlőből :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


maumau és bejött, dokinő szerint ezzel a kevéssel is jól hízik Lara, hasznosít mindent :), jó a tejem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi!!
latod nem is kell akkor aggodni :D
legalabb kevesebb is eleg neki.. sztem ez tok jo :)

en ugy szeretnem elhagyni a merlegelest..
csak a tap miatt merem
abbol nem akarok tobbet belenyomni.. :roll:
mondjuk szepen elutasitja ha mar eleg
de akkor is
:roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Újabb 3 óra után újabb 40 g... Kezdek aggódni... Amúgy, Emese, rendben lenne, ha gyakrabban enne, hát egyen, de nem is eszik gyakrabban, csak ennyire keveset... Vajon mi lelte????

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


zdori üdv a táborban :), látod Lara is a kevesebbnél is kevesebbet eszik fél 1-kor 80, most 75 becsúszott :), de ez 50 jó evéssel, a 25 kicsit eröltetve :(, na jó csak rágcsálta

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Dóri, vannak napok, amikor kevesebbet esznek, nem kívánják. Szerintem ilyen helyzetben viszont mindig adj neki valamit, ha éhes, akár a lefejtből. Ha holnapra se jön meg az étvágya, akkor meg fel kéne hívni a dokit. de szeretintem ok lesz. Ez a hülye időjárás is totál bezavar!

34-es ruha? Az pont jó! Az egyik karomra! 8)

Kutyafüle, sajnálom, de ne félj. Nem lehet olyan fájdalmas vagy szörnyű dolog, ha ké óra múlva már hazaengednek! Rikinek hatalmas a sérója!

Emese, köszi az infót!

A dokinőnél minden Ok volt, 3740 gr-ot mért, nem tom hogyan... :shock:

A vonalzómban a katicabogár zöld szörnnyé változott!!! EZ MI?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi halálos vagy :) és milyen nyugis anyuka :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


szofi az sok vagy kevés neked? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Maumau,még ezt az 5 evést sem ő jelzi,hogy éhes,hanem mikor eljön az ideje teszem cicire.Ő vagy alszik,vagy elvan,vagy sír,de nem kaja után.Érdekes mindenesetre a 200g-ok után.De látom Dórinál és Ildinél is hasonló a helyzet,az ő manóik sem esznek valami sokat.
Hát Ildi,pont ezen a tágításon gondolkodtam én is.Barátnőmet anno egy egész éjszakán át tágították pálcával,mert még nem szült.Na a szó klasszikus értelmében én sem.Nem tudom...Azért tartok tőle,de ha a doki azt mondja a fájdalomcsillapító mellett nem lesz vészes,akkor hinnem kell neki,elvégre ő az orvosom,bízok benne.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja és mivel nem ehetek holnap reggeltől,rendeltem ma egy nagy kebabot,nemsokára jön,és jól bevacsizom belőle. :lol: :wink: 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle dokiknak semmi sem vészes :( :), de nyugi ki fogod bírni és inkább ez, minthogy valami gyulladás maradjon

kicsimet leraktam kaja után, azt hittel már alszik erre tök nyugisan nézelődik a kiságyában :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, hát az sok nekünk. én itthon 3650-et mértem... Mind1. ÁÁÁ, nem vagyok nyugis, csak ha másoknak kell okoskodni! 8)
Édua megbocsátotta már a nem létező "elhanyagolást"? Hogy viszonyul most a kistesóhoz?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Látom sok helyen alszanak most a pöttömök :D

emese1979
 
 


Na ez amilért fáj a hasunk, büfi helyett jól bealszunk :)

Kép

emese1979
 
 


Emese, jaja! :D
Ja, Dóri neked akartam még, hogy a dokinő szerint a zöld kaki a túlevés jele...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Csatlakozom az alvósok táborához.Az én fiam is végre elaludt.Kicsit nyügös ma.
Nálunk is kisütött a nap, lehet még elmegyünk egy rövid körre hogy azért levegőn legyen.Nálunk az a szerencse hogy van udvar meg terasz is és ki tudom tolni.Különben én is megőrültem a panelban amíg anyósnál laktunk.

Kutyafüle,
szorítok neked!Riki nagyon nagy baba.Milyen hosszú?Vagy csak ebből a szögből tűnik ilyen nagynak :)

Mi tegnapelőtt ettünk egy pizzát.Igazából nem volt nagy szám, de nem volt kedvem főzöcskézni.
Ma viszont rántott cukkini lesz.Imádom 8)

KépKép
harhaj
 
 


adraci sajnálom nagyidat :(

szofi, Édua mindig akkor kínlódik mikor a kicsi enne, lehet ezért is nem eszik, na jó ez csak találgatás :)
most lehet elmegy a nagyijához, kicsit összeszednénk magunkat Larával, de hiányozna is az örökmozgása, be nem álló szája, az, hogy mindig nyavalyog, hogy menjünk le a játszótérre, és hogy mikor hozzák már a kaját kérdései :)
ja és merő szeretetből melléfeküdt a kiságyban az előbb így felébresztette a kicsit :)

harhaj én ebéde rendeltem a hétre :)

szofi mint írtam nekünk is ráraktak egy százast, de néztem a mérleget és akkor nem tünt fel, most nem tudom tényleg ennyit mutatott-e vagy tényleg elírták, én itthon tutira 4640-et mértem mielőtt elindultunk volna :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


szofi nekünk meg túrós a kaka, ez is a túl sok kaja lenne elméletileg :)

emese nagyon édes :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Képzeljétek én 1 hónapos korábban voltam vizsgálaton a dokinéninél meg a védőnőnél! A lényeg hogy 4 hetesen a kis csajom összement ugyan is a dokinéninél 47 cm-t mértek és 50 cm-t mondtak születésénél akkor most mi van? Rá 1 hétre a védőnőnél 49 cm volt???? Ja és a kórházba hozattam be neki kis ruhákat amik 44-esek voltak szóval szegényt jól elmérték de viszont már mától áttértünk az 56-os kisruhákra ami azt jelenti hogy alig 6 hét alatt minimum 7-10 cm-t nőtt a Pöttömöm :)

Evés: Nadin amikor hazajöttünk 30-40 volt az adagja aztán az egyik etetés után a következőnél már 60 evett és ezt tartotta 2-3 napig utána ugyan így átváltott 80-90-re volt amikor 130-at is benyelt és ugyan így adta le ahogy áttértünk a tápszerre! Amire az van a dobozára írva hogy 6x 120g lenne az adagja! Ehelyett sokszor 40 és 60 között eszik! Bár most 4 órakor beszopizott 80-at :D Haladunk :)

Ja azt elfelejtettem mondani eddig hogy sajnos a múlthéten mi is megfáztunk de én nem rohantam vele az orvoshoz mert csak egy szimpla nátha és 37.6 volt a legmagasabb hője az első és a második napon azóta meg 37 alatt volt neki! Csak annyi hogy az orrát kell szívnom nekem is de látom nem én nem vigyáztam rá mert most sokan náthások én meg mindig figyelek arra hogy ne érje a szél meg a hideg de ne is izzadjon le! De ezt a hülye időjárást nem lehet követni! Szegény múlthét csütörtök óta nem is volt kint! Itt bent a szobába mindig nyitva van az ablak úgy hogy levegőzik egy picit de félek ha ilyen sz...r időbe kiviszem még betegebb lesz!

Volna 1 kérdésem: Szájpenésszel ti hogy álltok? Nekem már 3 hete van neki és nem akar elmúlni neki mit csináljak? Hiába kenem azzal a sárga színű ecsetelővel amit felírtak neki.

Most nálam is csend van mert a csöppem is és az apája is alszik! Én meg teszek veszek! Most rohanok ha tudok majd még jövök ha előbb nem akkor estérre!

Addig is Puszi!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Heni, kezdek gyanakodni, hogy vmi nem stimmel Danónál, a szájpenész okozhat olyat, hogy nem kíván enni a gyerek? Akkor lehet, hogy szájpenésze van? Csak az a baj, hogy nem tudom, van-e. De most legalább nyöszörög. Talán éhes... ???
Elvileg egyébként attól az ecsetelőtől tényleg elmúlik, kitartás!

Kutyafüle, jó étvágyat! Riki-képek nagyon cukik! :)

Szofi, megint jót nevettem. :) Sztem mostmár nem fogunk külön Dokinénizni akkor se, ha holnap sem javul a helyzet, 2 hónapos cuccra megyünk úgyis csütörtökön. Csak azért vagyok szomorú, mert, ha vmi baja van, akkor a szurikat nem fogja megkapni... :roll:
És akkor eddig mindig túlette magát??? Illetve sokszor? De a súlyához így is már csak éppenhogy van meg a napi kajamennyiség! Ma közel sem lesz meg... De ezen önmagában nem paráznék, meg nme is vagyok túl parázós. Csak, már régebben is írtam, az a döbbenet, ahogy megváltozott az elmúlt pár napban... :roll: És még mindig sárgának látom, meg a zöld kaki, meg a nemevés... :roll:
De köszi a nyugtatást, remélem, tényleg semmi komoly.

Eddig legalább nyöszörgött, most megint alszik...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, Szofi, én sem értem, hogy a kék kisautó milyen módon változhatott szivarozó citrommá... :roll: A másik jelzőm meg nem is tudom, micsoda... Cuki pingvin volt...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok

nem volt jó a laptop töltöm, ezért nem tudtam netezni sem.
holnap majd megpróbálok visszaolvasni.

Remélem mindenki jól van.

Nálunk minden OK, ma voltam lent edzeni, nagyon jól esett :)

szép estét

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, egészségedre! :) Jó, hogy újra itt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Lányok!Rikinek most olyan kicsit folyósabb,zöldes színű és savanykás szagú volt a kakija. Ez bajt jelent?Volt valakinek hasonló?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hm, Dóri, hát én nem is tudom, hogy mi a megoldás.... Csütörtökön úgyis látja orvos, addig meg éhen nem hal, és ha láthatóan nem érzi rosszul magát, akkor szerintem nincs komoly baj, ami ne várhatna addig.

Az én gyerekem is sárga még, jelentem. Két hét múlva kell visszamenni ezügyben...

Heni! A méricskélés azért más, mert más technikával mérnek a kórházban és a védőnőnél. Csani 51 cm-rel született a kórházi adatok szerint, és ma 5 hetesen 49 cm volt a védőnőnél, mert: a kórházban körbevezetik az oldalán a mérőszalagot, a védőnőnél meg effektív hosszt mérnek. Szóval no problem, ezzel ne is foglalkozz!

Puszi mindenkinek!

Kutyafüle, ha egyszer volt ilyen, akkor nem baj. Figyelgesd. Ha habos, büdi, sokszor, az baj!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na itt!

Netti!
Küldj egy email címet,akár priviben is és megy a meghívó!

Danivla remélem minden ok!Lehet h csak az idő zavarta meg...

Emese!
Nagyon cukik vagytok!Tök jó a tetkód is :wink:

Kutyafüle!
Riki nagyon helyes kispasi,annyira jó a vörös haja!!!!

Szofi!
Nekem tetzsik a zöld sárkányod :wink: Izával is gond volt ma...az 5 órási szopi után nagyon sokat bukott...a végén szerintem már hányt...az estinél nem volt gond. :roll: Nem tudom mi lehetett délután,sose csinált még ilyet...

Na megyek alukálni én is...

annus11
 
 


Annus

Nalunk is ez volt a multkor.. megijedtem elsore. de vegulis elegedett mosollyal aludt utana.. meg hat ha nem rendszeres akkor sztem nem gond :roll:

kakirol:

en ugy tudom lehet barmilyen szinu,hiszen kihat az is h mi mit eszunk stb..
a szagara kell figyelni!
ha sokszor budi akkor az gond lehet ( na de kinek mi a budi?)
en alapbol nem vagyok elajulva a gyereknek a termesetol....
pedig allitolag milyen joszagu...... :shock:

kutyafule

lehet ettel ma vmi olyasmit amitol lehetett
sztem nem kell aggodni ha nem allando

Netti
Kép
maumau
 
 


Esetleg a kelkáposzta?Rakott kelt ettem. Igaz nem sokat.Aztán most este alig akart enni.Azt csinálta,hogy evett,kiköpte a cicit,majd éles visítás,majd újrakezdte az evést,és így tovább.Esetleg a káposzta okozott volna nála görcsöt?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,
kelkáposztát nem lehet enni, puffaszt, és Riki pocakja is fájhat tőle!

Dóri
drukk, hogy holnapra minden helyrejöjjön, és menjen a maga megszokott kerékvágásában! Biztos minden ok Danóval, csak a hülye idő... (melegfront volt ma), ha valam nem lenne okés, bizztos jelezné!!

na jóccakát, megyek hunyok egyet :)

emese1979
 
 


kelkaposztatol akkor :)
tuti!

Netti
Kép
maumau
 
 


Aranyosak vagytok! Azóta 2x evett 100 g-ot, szóval mára már "csak" 200 g-ot kéne megennie... :roll: De azért reménykedem, így, hogy azóta 2x is normálisan evett. Remélem tényleg, hogy nem állandósul az a helyzet, engem kicsit megijesztett. Sehogy sem sikerült megmagyarázni ennek a kismanónak, hogy enni kéne. Különben anya félni fog, hogy vmi baj van. :lol:

Jó éjszakát, igyekszünk helyrejönni. :)

Kutyafüle, ne aggódj! Ilyen előfordul! Mármint a kaki. A cicizés nekünk is hasonló volt párszor, én nem értem, miért. De akkor így nézett ki, hogy evett vmennyit normálisan, aztán lecuppant, de tudtam, még nem eleget evett, és adtam neki a cicit, és ordítva nem kérte... :roll: Olyan rossz érzés volt...

Ja, igen, Emese, nagyon aranyos a bealvós lánykád!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na én is ideértem!

Még van egy csomó dolgom te jó ég mikor fog megint ágyba kerüln??

Kutyafüle Riki milyen szép nagy baba!

Emese cukik vagytok így beájulva :) Nadin is mihént a válamra teszem büfiztetni egyből bealszik ja és az Istennek se tudom felébreszteni! Ez volt szopizásnál is állandóan cicin alutt el és már kezdet rászokni arra is hogy este a fürdés utáni evésnél nem volt hajlandó másképp elaludni csak cicin!

Kaki: Én azt szeretném kérdezni van e köztetek olyan aki szintén csak tápszert ad a bébynek? Ugyan is a kislánynak szürkés zöld a kakija az állag majdnem folyós és a szaga meg kiskutya kaki szagú mint amikor a kis kutya konzerv tápot eszik és nem tudom hogy ez a táptól van e?!

Egyébként mire utal ha habos a kaki meg büdös? :oops:

Pocifájás: Amíg szopizott 1 nap többször is fájt a pocija pedig semmi olyat nem ettem hameg igen vagy olyat ittam következő alkalommal már semmi baja nem volt (pl.:házi tej első nap fájt neki tőle nagyon a pici pocija de másnap már semmi baja nem volt vagy kóla attól is a kávétól meg dührohamot kapott de úgy hogy rendesen megilyedtem tőle és elsírtam magam többet nem idtam semmilyen koffeint míg szopott mert még a szimpla 3 in 1 - től is ugyan ez volt a reakciója és mindig estére jött ki nála)

Na jó megyek én is mert még van egy pár dolog amit el kell végeznem és reggel meg korán kell kelnem!

Jó éjszakát Mindenkinek és Csoda szép álmokat a törpéknek! Puszika!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Ja azt viszont elfelejtettem írni hogy mióta tápszert kap azóta nem fáj a pocilya az első nap amikoor még anyatejjel kapta akkor fájdogált neki de másnap már egyáltalán nem!

A ti babócátok is sírnak vagy nyöszörögnek amikor kakálniuk kell? Mert Nadinka amikor kakálnia kell mindig sír vagy nyöszörög erölködik pedig mindig lágyat kakil nincs szorulása még is sír és látni rajta hogy rossz neki erölködnie kell nagyon! Ez normális??

Na jó tényleg megyek! Sziasztok!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Na még mielött visszaolvasok egy kis ligthos panaszáradat...nem fejtem ki mert annyi időm nincs,na meg nektek sincs :wink: :lol:

Szóval már elegem van!Én úgy vároma hétvégét kivételesen!Izával csak kettesben legyünk!!!Vki írta h sokkal könnyebb ha csak ketten vannak!Na most én is erre a meglátásra jutottam!Az oké h az uramat néha pátyolgatni kell,de azért ő sokat segít!Büfizteti Izust,segít a fürdésnél stb.De a többi dolog maradt a régiben...pakolhatok utána.Ere most 2 napig itt volt öcsém barátnője is,2 napig utánuk is pakoltam.Ma reggel utánuk mosogattam,összecsuktam az ágyukat,eltettem az ágyneműket stb.Tegnap kimostam a ruháit amit beledobott a mosógépbe,kiterítettem,ma leszedtem,összehajtottam,eltettem a helyére....Ok h öcsém dolgozik,na de más is!Meg oké h fáradt!Akkor aludjon!És ne a gép elött üljön késő estig :evil: Mellesleg ezért nem jutok a géphez este...mert az elmúlt 2 napban azon is 4 en osztoztunk....Szóval a tököm kivan :lol: :lol: Én 24órás ügyeletben vagyok Iza mellett!Arra senki nem gondol?Kb 1 hete könyörgök h vigye vissza vki a 2 szatyor sörösüveget...még azóta is itt van!Mindjárt leviszema kukába ,majd egy kukázó jól jár vele :evil: hetek óta kerülgetem!
Ja és ráadásul tudják h mennyire utálom a rendetlenséget és a koszt...legalább vigyázhatnának rá....na jó,panasznak vége,mert sorolhatnám még...mostanában amúgy is minden idegesít....lehet h ez a hülye gyógyszer hatása,tiszta idegbeteg vagyok :lol:

Iza meg éjjel akkorát kakilt...szerintem ez hasmenés volt....hogy minden olyan lett!Eldobható pelust tettem be neki,éjszakákra akarom elhasználni a maradékot...erre ruhástól moshattam a gyererket.Még a zoknija is olyan volt...Ugye ez az 1 alkalom hányás és 1 hasmenés még belefér?????Enni eszik rendesen!Remélem h ez vmi tisztulás volt nála.....

Piciheni!
Kakit én se tudom...én isbüdinek érzem...még szoptatás közben is inkább átpelusozom mert nem bírom a szagot!!!Más szerint nem büdi.....túl érzékeny a szaglásom ezek szerint! :wink: Ja és ha gondolod beteszlek a tábliba!Láttad az új babás táblit?Ha megadod az adatokat akkor már írlak is be!

annus11
 
 


jaj még akartam írni,hogy a tablóhoz nem gyűlnek a képek..eddig 3 képet kaptam csak :wink: szóval lehet nem lesz belőle semmi :wink: Lehet h körbeküldök egy emailt ,mert esetleg sokan nem tudnak a dologról ,aztán max abból a párból csinálok akik küldtek :wink: :lol:

annus11
 
 


sziasztok

jelentem este fél 8-tól reggel negyed 6-ig aludt a kiscsaj én van 3-4 alkalommal megnéztem nem lázas-e, de nem, az esti fél kúp segített, bár lehet enélkül sem lázasodott volna be.

Kaja: reggel és most 3 óra múlva is kemény 60-akat eszik, de nem is próbálom már büfi után újra etetni, ha éhes lett volna egybe megette volna a 100-at :), ja és a reggeli kaja után Lara is bukott, ki érti ezt?

kaka: teljesen változó, van olyan nap, hogy minden pelusban, volt, hogy kétnaponta jó nagy adag, ja és a pukihoz is sokat erölködik :)

annus, öcsém is ilyen, ki kell szolgálni mikor itt van :(, unokatesóim viszont engem szolgáltak ki mikor itt voltak :) akkor még pocakos voltam :)

Éduát lepasszoltam, kicsit lelkifurdalásom is van, de most megint a kicsire kell koncentrálnom, le kell nyugodnunk :)

én most nem szedek semmit, mégis ugyanannyi tejcsim van :)

szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Helló Csajok, szép jó reggelt!

Annus, teljesen megértelek, szerintem számolj el 10-ig, és este indulatok nélkül beszélj az öcséddel/öcsédékkel. Én elmondanám, hogy nagyon megváltozott az élet, éppen elég erőfeszítésedbe kerül a családot a picivel ellátni, legyenek szivesek ne hátráltassanak, ha már nem segítenek. Én szerintem ezt normáéis ember felfogja, megérti!

Én is azonnal ingerült vagyok, ha valami nem úgy megy, ahogy elképzeltem, pedig nem szedek gyógyszert. De amint szedni fogok ráfogom! :lol: :wink:

Heni, a habos, büdi kaki valami bélfertőzésre utal!

Netti, hát az én fiam se ibolyákat kakil, de mondjuk szinte semleges szagú. Szóval szerintem észre lehetne venni, ha nagyon büdössé változna.

Kutyafüle, minden kétséget kizáróan a kelkápi a tettes!!!

Na sok pusza!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: