Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hoztam képeket! :D

Kép
Kép
Kép Kép Kép
Kép
Kép Kép ez a kép tegnap készült. Letettem aludni, felült játszani és így aludt el.
Kép Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Pandus,
igazad van, nem irigykedem, a korán kelés nehéz lenne, lustálkodósak vagyunk.. :D
ma ideális nap volt, f.11kor kelt :D, hallottam vmt 8 körül, de reggel annyira nyugodt, hogy csak szopizgat az ágyában és sokszor visszaalszik és du. majdnem 2 órát aludt
bölcsit értem, alapvetően én is így gondoltam de néha tényleg úgy érzem, hogy nem bírom, főleg amikor nappal felébred 40perc után és előtte, utána 5óra kemény móka és semmire, semmire nincs időm, akkor elvesztem a türelmem.. :oops:
tök jó, h ilyen nagyot buliztatok és közben Dóri sem hiányolt!

Kisfóka,
édes Gréti, főleg ahogy elaludt a babáján! :D

Fotók:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
fendike
 
 


Fendike, Kisfóka
köszi a megynyugtatást tőletek is az evéssel kapcsolatban. Szerdán vissza kell mennünk a dr-hez, remélem gyarapodoot egy picit és akkor jól is lesz ez így szépen lassan. Kisfóka bár már nehéz ellhinni de állítólag tényleg ilyen voltam. :)
Fendike várjuk a képeket a kis perpetuum mobile-dről.

Kisfóka
nagyon nagy lány lett Gréti! Különesn az utolsó két kép tetszik, szépséges. a vasalós baleset szörnyen hangzik, örülök h. szépen gyógyul.Olyan hamar megvan a baj...már Léna is megszerez mident amit kinéz magának.

Orsi
kár h. nekem nem írtak fel vasat. :evil: :cry: szülés után beszedtem, de a Léna 4hósan kaott, nekem is adhattak volna újra. [size=9]Anorexiát úgy érettem ha eleve vékony, talán nem lesz az, amúgy meg nem komolyan[/size]
A légzésfigyelő meddig kell h. figyeljen? Egyszer pittyegett be anno,felette álltam figyeltem ahogy alszik, és már vette magától is pont a levegőt. Megnugtató h. van, de ha esetleg már kell másnak visszaküldjem?

Kép
katica_75
 
 

 
 

Fendike
nagy csibész Máté, tényleg még a szeme sem áll jól! :lol: nagyon édes, és ez a kalap.

Kép
katica_75
 
 


Kisfóka,
Tündéri Gréta, ez az ülve elalvós kép pedig szuper :lol: :lol:

Fendike,
Tényleg csibész, és nagyon helyes pofija van :wink: Hát sajnos kezdem úgy gondolni, hogy mégsem vette Dóri olyan könnyen ezt a külön eltöltött hétvégét. Szombaton meg vasárnap is elmentünk a nagyszülőkhöz, de muszáj volt hazajönnünk, mert Dóri sírt, és csak az én kezemben akart meglenni. Még a földre se tehettem le, mert jött a nyafi :shock: :roll:

Katica,
Bár nekünk nem volt légzésfigyelőnk de, ha jól tudom, 1 éves korig szokták használni :roll:

Xandra,
Milyen volt a buli?
Ha ma tartod:

Kép


Gömböcske,
Merre vagytok?

Donika,
Nem csinálsz pocakos vonalzót is?

Véda,
Hogy megy Csabinak azóta a járás? Élvezi, ugye? Nehezebb így?

Ki, mit csinált hétvégén? Nagyon szép idő volt, mi rengeteget sétáltunk, és leégett a vállam, pedig nem vagyok egy leégős fajta. Dórit minden reggel bekenem alaposan naptejjel, felöltözés előtt. Jövő héten, ha jó idő lesz elmegyünk libegőzni, kisvasutazni.
Vendég
 


Katica :D
1 éves korig szerintem maradjon alatta. Nem kell másnak, nekem van még 1 itthon, ha bárkinek kellene.
Esetleg nézess egy vérképet magadnál, bár tudom, hogy macera :D
(nekem is kellene, de jó ideje halogatom)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus,
nálunk a nyaralás után volt hasonló, hetekig nagyon anyás volt, már ha átmentem egy másik szobába és a hátamat látta, nyöszögött és rohant utánam
2-3 hétig tartott!
mostanra elmúlt, ha 1 éjszakára hagyom szülőknél semmi reakció
sztem most várj egy kicsit és utána próbáld megint, megszokják
és ami hihetetlen, hogy anyukám teljesen másképp csinál dolgokat pl. az altatásnál is és egy szó nélkül tűri, alkalmazkodik és neki soha nem sír, engem van hogy visszahív h altassam néha
de én már régóta szoktatom, kell egy kis idő...

a hajnali 5 kelés brutális!! :? gondolom próbáltad visszaaltatni, nem akar??

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Igen, próbálom visszaaltatni, de semmi hatása. Lemászik az ágyról, megy a nappaliba pakolni. Még a cicit is bevetem a csatába, de nyitott szemmel cicizik, esze ágába sincs becsukni, és aludni. Régen is ezt csinálta, az első jó pár hónapban ilyen korán ébredtünk, szóval nekünk ez nem új dolog, nagyon is ismerős probléma. Akkor azért könnyebb volt, mert az ágyban maradt, de most rohan ki a szobából, és muszáj utána menni, szemmel tartani.
Vendég
 


Orsi
köszönjük! :P
ja lehet nézetek, akkor lehet még most is segítene neki, bár szopinál 1000 érdekesebb dolog/a van.

Panda
aranyosak a vonalzóid. Ahol ennyire várják kistesót, így vagy úgy tuti beköltözik. :wink:

Kép
katica_75
 
 


Pandus :D
Lili is van hogy n6kor kel és már nem alszik vissza, máskor meg alszik 3/4 7ig, nem értem én ezt

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus :P
Köszönöm!

Gyönyörűek a gyerekek!!! (Kisfóka, Fendike, Boni, Szöcske - mert nektek még nem írtam)

Ikres tali szuper volt! Persze hogy jött Apa is, egyedül nem vállalkoztam volna ilyesmire. Nem is hittem volna, hogy ilyen jó lesz 8) Rengetegen voltunk, de persze klikkesedtünk úgy nagyjából 1 év alattiak és felettiek :lol: Így volt emészthető a létszám. A hely is jó volt, az időnk is szuper volt és kivétel nélkül mindenki jó fej volt, segítettek is a többiek emelgetni meg vigyázni az egyik fiamra, amíg a másikat Apa felvitte, mert én a pocim miatt még csak korlátozottan emelhettem... S Milcsim ahogy vártam is tőle, lesett a többi babától és ma egész nap tologatja felfelé a popsiját. Szerintem napokon belül fel fog állni... mert sajna ez nálunk eddig még nem történt meg... Vagy nem is sajna? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Fendike,

Mate tenyleg nagyfius lett nagyon helyes,az utolso kepen latszik milyen szep szemei vannak...Laurae is hasonlo szinu...
Huh a fel 11 es kelesert irigy irigy :lol:
Mi mostanaban 7 korul kelunk de persze ez meg minidg baratibb mint Panduseknal az 5 ora :lol:

Kisfoka,

remelem Greti laba teljesen rendbe jott azota..Nagyon szep kislany lett es a meretek alapjan kis modell alkatu
:lol:
Nalunk is volt pont a heten egy baleset Laura fejjel elore leesett a kore annyira sirt szegenyt de gyorsan jegeltem igy meg pup sem nott


Fanni,
orulok hogy jol sikerult a talalkozo..Fotok?
A felallas miatt ne aggodj ok tudjak mikor mit kell tenniuk


Es a nap hire hogy ma delutan Laura bemereszkedett a homokozoba es ki sem lehetett szedni :lol: :lol: Kellett hogy panaszkodjak..
Sajnos a furdest meg mindig nem szereti pedig tegnap egyutt furdettuk a barataink kislanyaval de igy sem akart leulni a vizbe.. :cry:



Vegre sikerult feltoltenem par fotot is ma reggel keszultek:
Kép Kép Kép Kép

Kép
petitpois
 
 


Xandra Milán babájának,
Kép

Petitpois,
Olyan tüneményes szépség Laura, ha jól látom, egyforma Pedipedünk van, vagyis mi azt már kinőttük. Örülök, hogy megtört a jég, vagyis a homok :lol: Dóri nagyon szeret homokozni, még a fülében is találok az esti fürdetésnél. Mikor kiszállunk a kádból, olyan a terep, mint egy homokos tengerpart :lol:

Orsi,
Nem tudom, mintha egy kakast rejtettek volna el ebben a gyerekben :lol: Tegnap megint 5-kor ébredt. Utána délelőtt aludt 1,5 órát 9-től fél 11-ig. Fél 11-től ébren volt este fél 9-ig, mert nem tudtam többet elaltatni. Az rengeteg idő. Gondoltam, majd ma reggel biztos tovább alszik. hahaha, nem is folytatom...
Vendég
 


Pandus :D
a fiaim ennyi idősen, mint Dórid még délelőtt és délután is aludtak 1.5 órát, ill. este aludtak f7től reggel f8ig.
na ehhez képest Lili 8kor fekszik, és 6 körül már tuti ébren van, és délután 1 órát alszik.... szerinted???

pár héttel ezelőttig még ő is f7től aludt 6ig, de aztán kattant benne valami és ha 7kor teszem le sem alszik el, így együtt fekszik ált. a csapat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Alvás: örök kérdés marad, ki mikor, hogy... :roll:

Pandus,
hát igen, úgy nehéz ha kiszáll az ágyból.. :?
én ha korán kel, nem veszem ki, kis tea, simi és ő annyira kómás reggel, hogy hálisten visszaalszik, álomba cumizza magát
délelőtt szinte bármikor elaludna ha lerakom, akkorákat ásít, hogy majd bekap, azért kihúzom f2-ig és akkor elég 1 alszi
viszont ha bealszik de. autóban, akkor igényli a 2őt, de délután őt sem lehet lerakni, csak autó vagy babakocsi, így
viszont ezután f10 az esti elalvás ideje


ez lesz ma is mert anyósom leszervezett egy találkát egy ortopéd dokival, merthogy annyira csámpás a gyerek, így mehettem a heim pal-ba, persze semmi baja, de azért felírt egy korrigálós cipőt amiért még messzebb kellett menni, több mint 2órát autóztunk, dugódugódugó, olyan cuki volt egy szó nélkül bírta, de persze hazafele elaludt.. :oops:

örülök, hogy máshol is változóan alakul az alvás, egy barátnőm kisfia változatlanul alszik már 1éve, este8-reggel9ig és minden du. 3és fél órát.. :shock: mindig olyan furán néz rám, hogy nehezebben tervezek mert nem minden nap ugyanannyit alszunk vagyis függ attól hánytól kel ami szintén változó.. :D

Petitpois,
Laurától ebben a poncsóban kész vagyok, énisénis egy kislányt!!!! :D
gyere néha panaszkodni és már meg is oldódik :D
de hol nem fürdik? otthon kádban sem akar vagy csak medencében?

Kép
fendike
 
 


hú, de beindult mindenki! :lol:

Xandra!
Megkésve, nagyon boldog névnapot kívánok! :D Abszolút ne aggódj a felállás miatt, Zsombi is 10 hósan állt fel, és nem volt 13 hós, amikor elindult, azóta vszont brutál módon, meg se áll, szóval ne ürgesd! :wink:

Pandus!
Dóri nagyon szép nagylány! :D Valóban jó korán kel. Olyan eszedbe ne jusson, hogy most szoptatsz utoljára, frászt, Dórinak lesz kistesója, türelem! :D

Készítek majd vonalzót.

Petitpois!
Laura nagyon szépséges, a poncsoban imádnivaló! :D
A fürdés nálunk is küzdelem, a kádban egy ideig elvan, játszik, de pár perc, és kiszáll, a hajmosás meg horror, üvölt, nem tudom, miért?
A homokozó a kertben nálunk nagy kedvenc, minden nap beleül, de sokat nem tölt benne, állandóan menni-menni. A kiskaput csukogatni, a kutyát molesztálja egyfolytában.

Mi nyáron a Balcsira biztos megyünk többször is, Olaszországot fontolgatjuk júni vége fele, majd meglátjuk. Augusztusban lett volna Görögország szüleimmel, tesómékkal, de azt lemondtuk, az állapotomra való tekintettel.

Fendike!
Máté nagyon aranyos! Gyönyörű kék szemei vannak, kitől? :D Az alvása eszméletlen jó!
Sztem szeptembertől mi is megpróbáljuk a bölcsit, illetve vmelyik nap majd elviszem kíváncsiságból, mit fog szólni?

Kisfóka!
Gréti nagyon aranyos, ügyes kiscsaj! :D Akkor szeptembertől hajrá. Sztem a legtöbb nő úgy gondolkodik, majd még kicsit később, majd ha már nagyobb lesz, stb.stb., akkor akar kistestvért. Valaki azt mondja 2 év az ideális, mert az eleje nagyon nehéz, de utána viszont jól el fognak játszani, ki tudja? Sztem sokat nem érdemes várni, mert az ember utána egyre nehezebben fogja rávenni magát. Ez az én véleményem.

Rólunk:
Az alvás totál változó, van úgy, hogy napkig átalussza az éjszakát, és reggel 7 körül kel, de van úgy, hogy felébred 2 körül, áthozom hozzánk, és 1 órán keresztül fent van, iszik, de vhogy nem tud vissza aludni, ezt nem igazán szeretem, de ez van, talán a foga, vagy front, fogalmam sincs???? :shock: Vagy visszaviszem a helyére, na akkor, olyan hisztit vág, hogy hihehetetlen.
Sokat vagyunk levegőn, játszótéren, barátokkal. Imád menni, autóval, b.kocsival, utóbbiba már szinte be is ül. Leginkább halandzsázik, mindent ért, de érthető szavakat, anya, apa, máli (a kutyánk mázli) Egyfolytában rámol, az imént a szemetest dúrta fel (elfelejtettem a zárat ráhajtani), és egy kenyérhajat evett meg belőle :lol: szóval a fiam kukázik!
Az autókat imádja, bármilyen jöhet. Evés, hát én este, és reggel adog tápcsit neki, és a bébiételről nem tudom leszoktatni, eszik valamennyi rendes ételt, viszont utána megmutatom neki a bébiételt, kérsz?, és bólogat, meg veri az asztalt. :D

Kép

Kép
donika
 
 


minden délután Zsombi 2-3 órát alszik, ma viszont 35 perc volt, mi van ma? Remélem nem lesz belőle rendszer! :twisted:

ami lemaradt:
Petitpois!
Nagyon szép a kandallótok! Én azt hittem, hogy már van munkád az EP-ben.
Laura nagyon ügyes, hogy a virágokat szagolgatja, nálunk inkább ütögeti, rám néz, hogy nem szabad, és megy tovább.

Képzeljétek jövő héten műteni fogják Zsombikát, még a születésekor az egyik golyszi nem szállt le, és azt le kell hozni, remélem sikerül. Nagyon izgulok, kb.45 perc a műtét, úgy sajnálom. :( :(

Kép

Kép
donika
 
 


Koszi lanyok a dicsereteket :lol:

Donika,
akkor szoritunk Zsombinak biztos rendben lesz minden!!
Pocifotot nem raksz fel nekunk?

A munka:azert kell jarnom interjukra mert atjottem Brusszelbol es talalnom kell egy ures helyet.Tehat a munka biztos csak az nem hol,melyik osztalyon de most ugy nez ki a tegnapi osszejott:)))))


Alvas:
Laura este 8.30 korul fekszik es altalaban 7-7.30ig alszik.Meg egyszer ebred valtozo mikor kb4-5 kozott,akkor tejcsi es alszik reggelig.
MAr kb ket honapja csak egyszer alszik kopp kopp kopp ez most beallt eleg rendszeresre,kb 2 orakat deltol kettoig...
Persze ez nekunk is borul ha menni kell valahova mert a kocsiban biztos elalszik(most is ott alszik eppen)))


Fendike,
a kadban nem hajlando leulni szortija a karomat es remeg..
Az uszodaban nem volt semmi gond kicsit felt az elejen de aztan belejott...
Nagyon bizom most a nyaralasnan mert visszuk majd mindennap uszni hatha az segit...

Kép
petitpois
 
 


Donika,
kukázik?! Máté is! :D és a wc deszkát csapkodja, belenyúlni is akar, de párszor már rávertem a kezére... állandóan domestos kendővel nyomulok, hátha nem veszem észre amikor arra kalandozik
éjjel nálunk is előfordul kb. 2 havonta, hogy felébred és szegény nem tud visszaaludni, lehet front, telihold... :roll: ilyenkor nekem elég nyugodt, cumizgat az ágyában és negyedóránként nyekken egyet jelezvén h még mindig nem sikerült elaludni, így persze mi sem tudunk, dehát ez van... hiába próbálok teát, simi, egyszerűen nem elég álmos vagy nemtom mitől van
Zsombi szuperul eszik! én továbbra is szenvedek etetésnél, egyszerűen nem program neki, nagyon ritka, hogy van kedve, akkor együtt amit én eszem, kis katonákat tömi a szájába nagy vidáman, kanalashoz nincs kedve ált.

Petitpois,
de régebben szeretett fürdeni, nem?? vajon mitől kezdett el félni??
ezek olyan fura dolgok! Máté különböző emberektől tud teljesen betojni, még nem jöttem rá h mitől ijed meg, van akire rögtön mosolyog máskor meg görbül és rohan a lábamhoz.. :?
Gratula a munkához!! :D

Kép
fendike
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket!

Donika :P
Köszönöm, már nem is aggódom, mert Milcsim már 1 hete folyamatosan ül, amikor csak akar, Márkóm meg a tornáztatás közben nagyon szépen lábra áll. Sokkal szebben, mint ahogy Milcsit meg tudom állítani 8) Szóval alakulunk :lol:

Milcsi "babám":
Kép
Kép

Márkó "babám" (akire kicsi a 80-as ruha és már néhány 86-os is :shock: )
Kép
Kép

Kincsfiaim:
Kép

Írok még kicsit a srácokról.
Enyémek mostanában 8-9 között alszanak el és 6 óra körül ébrednek. Az utóbbi pár hétben nagyon kevésszer ébredtek meg éjszaka. Koppx3. Nap közben 2x alszanak, 1x délelőtt és 1x délután. Ha a du-i elmarad, akkor korábban álmosak este.
5 és félszer esznek, a reggeli, az esti és az elalvás előtti (az a fél) a tápszer, egyébként rengeteg félét esznek, s eddig egyedül a meggy volt az, amit nem ettek meg. Én spec. a cukrot kerülöm, fűszereket már kapnak, szinte mindent, a paprikán kívül, még sót is, Himalája sót használok már jópár hónapja.
Mindkettő sokat beszél. Mama, papa, dededede, baba és egyéb megfejthetetlen gügyögés. Ja és brrrrrr, meg brum-brum és egyéb berregések. Márkóm kezdte, de már mindketten dibi-dobiznak a fűtőtesten, a szekrényeken és az teraszajtón is. Utóbbit tiltom...
Márkóm elég bonyolult lélek. Van, hogy nincs jó kedve és akkor nagyon kell nála pedálozni a mosolyért. Mindennel bizalmatlan. Az első falatot mindig úgy kell belenyoni a szájába, aztán nyitja már a többire. De az emberekkel szemben is ilyen. Rengeteget rázza a fejét. Nem tudom, miért, de nagyon élvezi. Talán elszédül tőle? Ő a lustibb. Nagyon óriás, úgy 85-86 cm lehet. Mérésre nemsokára megyünk, majd ott megmondják pontosan.
Milcsim egy mosolybaba. Mindig jó kedve van, mindenkire vihog, kokettálgat, csak ha baja van, akkor visít, nagyon. Akaratos kis pasas. Nincs még 80 cm, aktívabb, folyamatosan kúszvamászik, felül és imád kézben lenni :?
Nagyjából az összes játékukat unják és fogalmam sincs, mi lenne a jó játék nekik!? Ha énekelek az jó persze, meg ha gyúrom őket, a tornát is imádják, meg mindent szétrámolni... ja és újabban a medencéjüket. De persze Márkó abba is csak harmadnap ment be, addig barátkozott vele :lol:
Igazából azt kell mondjam, hogy nagyon jó gyerekek 8)

Kicsit hosszú lettem...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra
Boldog névnapot!-utólag is :oops:
Nagyon szépek ezek a gyerekek!!! És milyen nagyok! :shock: :lol: Milyen különbözőek és ettől olyan egyediek.Gondolom sokat nevettek már együtt.

Petitpois
Laura olyan finom szépség! :D Vannak mániái akkor neki is.Víz, homok...de csak belejött. :)

Szöcske
Te hogy vagy? Babáid?

Léna elkapott valami fosis vírust, képzelhetitek eddig sem volt kövér,visszatért a csak szopira. És tegnap felállt a járókában :shock: elképeztő amit művel, a mászás már uncsi. :? Korrigáltan 6hónapos.... Kép Kép
a kubai származás tagadhatatlan :) :
Kép Kép

Kép
katica_75
 
 


Hú, de gyönyörű sok babaképet láttam :D
Fogok jönni, és én is mesélek majd szépen, mint ti, de egyelőre csak olvasgattam és gyönyörködtem Bennetek, ill. ittam a szavaitokat. Annyira jó érzés ennyi szép babát látni, főleg, mikor eszembe jut, hogy ki, hol tartott pár évvel ezelőtt...

Addig is ölelés, drága anyucik és babócik!

Véda
Vendég
 


Katica :P
Nagyon helyes Léna baba!
Gyors gyógyulást neki!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szaizstok!

hű itt aztán tényleg minden gyerek gyönyörűséges! :lol:

és Fanni Márkó mennyire rád hasonlít! :wink:

LAura poncsós képe imádnivaló

LÉna huncutsága lenyűgözött!

Mátéról csak úgy süt a zsiványság!

Gréta nózifelturcsizása is fantasztikus!

Pandus sajnálom hogy nem maradt el Dóri

Zsombinak drukkolok a műtéthez!

fiam szerencsére csak kétszer ébred! de most utazunk haza biztos megint vissszaesik mint mindig!
:roll:

mekkora eltérés van köztük :roll: de ügyik


Zsigacsiga egész nap megy mint a mérgezett egér.. minden pillanatban máshol van... ezerkezes ezerszemes :lol: a kedvencem amikor belelovalja magát a játékba és eszeveszettül elkezd a kezével csapkodni és közben kiabálja hogy zsizsizsizsizsi :lol:

egyébként apa most már aa én meg a :lol: van berregeés, kopogás,m erkélyajtónál kiüvöltés az utcára! zeng a környék! meg gágá és a sírásnál a bijubiju :roll: gyönyörűen ül fel magától, térdel, egykézzel megy, meg az oroszlánjával! és persze egyfolytában apa számítógépénél bűnözne, meg a kábeleknél, konnektornál..kamikazehajlama még megvan!!!!! az ágyra egyedül mászik fel és le (35cm magas) szóval elvagyunk!

tegnap kapott két napszemcsit gyereknapra! a kék sajnos nem puha de a narancssárga az gyűrhető

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szép napot!

Na, talán most van egy csepp időm... :roll:

Először is: Donika! :P
Zsombinak mennek a drukkok, de meglátod, nem lesz semmi probléma! Minden oké lesz! Aztán jön majd a sok unoka! :D
(Nálunk Apus koraszülött volt, az egyik here a hasüregben maradt és csak 3 évesen vették észre... :roll: Akkor csinálták meg a műtétet, de akkorra már sterilizálódott és a másik is átvette azt a funkciót sajnos... Ezért lett lombik! Ma már jobban odafigyelnek erre és 1 év körül műtenek, ha kell! Úgyhogy jó kezekben vagytok :wink: )

Rólunk: Csabim 10 hósan járni kezdett mindenféle kapaszkodó nélkül. Jön-megy, pakol, jókedvű. Már van 2 foga, jön a 2 felső is... Eszik szépen mindent, amiben nincs "tiltólistás" cucc. Még szopik is, de csk az alvásokhoz kötődően, ezért napi 5X. De ez már csak néhány korty. (Ő simán leszokna róla, ha cumisüveggel kínálnám cici helyett :( , de nem nagyon kínálom... 1,5 éves koráig szívesen szoptatnám, ha elfogadja :roll: )
Ja, és óriás lett! 78 cm és 11 kg...
Ne kérdezzétek, hogy bírom kiemelni a kiságyból... De jó kis muszklim lett! :lol:
Amúgy érdeklődő, figyelmes, imádja a zenét, táncol, Gryllus a kedvence. Jókat alszik még napi 2X 1,5 órát, ill. éjjel is egyre jobban. Este f10-től reggel fél8-ig, 1-2 ébredéssel.

Lilu sokat változott, konfliktus is egyre kevesebb a suliban. Amúgy kiváló tanuló lett, folyton 100%-os a teljesítmánye. Nagyon dícsérik, lehet 8 osztályos gimibe is megy majd később, mert ez a tempó sokszor lassú neki állítólag :roll: Én nem hajtom, ő a maximalista.
Hétvégén moziba megyünk csak mi ketten. És ez olyan jóóóóóó!
Majd meglátjátok, ha nagyobbak lesznek, hogy ez is milyen csodás tud lenni: ide-oda mászkálni együtt, meg dumálni mindenről, akár egy jó baráttal, barátnővel, közben nagyokat rötyögni mindenféle hülyeségen... Imádom a nagylányomat is, na!!!

Mindjárt nézek 1-2 képet!
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Boni :P
Nagyon édes a Zsigi :lol:

Véda :P
Gyönyörűségesek a gyerekek!
Márkóm képzeld, 12 kg :shock: Szóval az emelgetésről én is tudnék mesélni :roll: Járásért irigy-irigy :oops: :lol:
Puszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Fanni!
12 kg??? :shock:
Mondjuk az látszik, hogy abszolút nem baba! Olyan fiús, olyan 1,5 éves forma, de az arca is, olyan bölcs, érett... Milán meg babásabb. De Márk szemei... Tisztára téged látlak benne. Mind2 kissrác nagy szerelmem ám! :D
Nem is szóltam semmit emelgetés-ügyben, drága! Tudom, a te "romgerinced", ahogy szoktad említeni... Miket kibírt már...

Járás miatt ne aggódj, Csabi kezdte túl korán,,, :roll: :wink:
Vendég
 


Véda :P
Bizony, a romgerincemmel emelgetem a 12 és 10,5 kilósomat :lol:
Járás még tudom, hogy korai nálatok, de enyémek még nem is állnak. Sebaj, majd fognak :lol:
Igen, Milcsim tiszta Apja lett, Márkóm is, csak a szeme az enyém :lol:

Szép Pünkösdöt mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lányok!
Köszönöm a drukkokat! :P Túl vagyunk a sikeres műtéten, 1 éjszakát kellett benttöltenünk, az kibirható volt. Ő már unta, bejárta az egész osztályt, megszerelte az ablakokat, meg amit lehetett. Olyan cuki volt a kh-i pizsiben, ő volt a legkisebb az osztályon! :wink:

Véda!
Csabi valóban nagy fiú, és milyen ügyes! :D Lányodra is büszke lehetsz, örülök, hogy egyenesben vagytok, szépen helyreállt a rend!

Xandra!
Márk és Milán nagyon helyesek, a medencés kép szuper. :D Mi is terveztük már, hogy veszünk medencét, nem tudom, vajon szeretné? Remélem!

Boni!
Zsigi nagyon vagány a napszemüvegben, uv szűrőset vettetek? Én is már gondoltam a napszemüvegre, sztetek érdemes venni??? :roll:

Katica!
Léna remélem már jól van! Ő is ügyes, ne aggódj, majd visszaszedi a leadott kilókat!

Fendike!
A wc tető nálunk is tetszik, de nem engedem a wc-be, csak a fürdőbe van bejárása! :lol: A kukázástól már az agyam eldobom, annyi játéka van, és mégis....! Mondjuk az autók, azokat imádja, jöhet bármilyen, bruuuuu, autó, ezt hajtogatja. :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :P
Szuper, hogy túl vagytok rajta :D
Márkóm állandóan néz a napba, vettem neki napszemcsit, de 1 másodpercig sem tűri meg magán :evil:
Amelyik baba szeret a kádban pancsizni, az többnyire a medencét is élvezi. Milcsim vagány gyerek, ő egyből jól elvolt benne, Márkómnak is tetszik már, de nála jópár nap volt, mire végre bele engedte tenni magát 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra,
óriásiak a fiúk, főleg Márk, tényleg mint egy másfél éves.. :D
Máté van hasonló súlyban Milánnal, nem semmi lehet emelni őket, én ettől az egytől is kivagyok mire a lépcsőn felérünk. Tud már egyedül is lépcsőzni, de természetesen mindig az ellenkező irányba menne, úgyhogy csak úgy érünk célba ha felkapom..

Donika,
de jó, hogy túl vagytok!! Akkor Zsombi jól viselte, ugye??
Ez fájhat még utána?
Te, hogy vagy?? Most hanyadik hét is?

Katica,
látszik Lénán, hogy ő is örökmozgó, lesz dolgod rendesen.. :D
én hulla vagyok folyamatosan, csak olyan dolgokkal hajlandó játszani ami nem neki való, közben rohanrohanrohan.. :D

Boni,
Zsigi édes a napszemcsiben!!

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Kész a vonalzóm, majd ha tudjuk már a nemét javítani fogok! :lol: Köszi, jól vagyok, most épp fáj a pocim, sztem sok volt a hétvégén a mászka, meg biztos nyúlnak a szalagok, így ma többet pihiztem!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,

orulok hogy tul vagytok a muteten,es hogy Zsombi ilyen jol viselte.Klassz az uj vonlazo is hihetetlen hogy telik az ido.Mikor mesz UHra?Gondolom a kovetkezon mar latni fogjak ki lakik bent..

Fanni,
fiuk nagyon edesek,a medences kep kulonosen tetszik.Es gyonyoruek a szemeik...12 kg :shock: nem semmi lehet nekem neha a 8.5 is sok emelgetni....Nekunk meg vannak 68-as ruhaink is :lol:

Katica,
Lena nagyon ugyes,a sapis kep tunderi.Remlem azota mar jobban eszik,a betegseg nagyon le tudja oket gyurni,Laura sem eszik olyankor..

Boni,
Zsigi kis vagany a napszemuvegben..Megturi magan?Mert nekunk is van de Laura egybol leszedi nem hajlando egy percig sem megturni pedig vedoszalag is van rajta..
Veda,
Csabi is nagyon ugyes hogy ilyen hamar megtanult jarni.Es milyen nagyfiu..


Gyorsan rolunk...
Megjottunk a nyaralasbol nagyon szuper volt igaz az eleje kicsit razosra sikerul mert elozo nap Laura belazasodott..Igy mielott a hotelbe megerkeztunk tettunk egy kiterot az ugyeletre is.Mandulagyulladast allapitottak meg sajna antibigyot is kapott 40 fokos laz stb...De mar masodik nap jobban volt es a vegen furdeni is vittuk es.....MAR nem fel a viztol hihetetlen milyen pancsit rendezett mindenki ot nezte..igy a VIZ es HOMOK fobia kipipalva:))

Rengeteget tanult az elmult ket hetben szinte mindent ert amit kerunk tole,a szavak is gyarapodnak,a legujabb a telefonalas allandoan telefonal:)))vajon hol latta???
Es imad kerekparozni vettunk kerekparulest,ha a garazsban vagyunk mar mutogat a bukosisakra hogy tegyuk fel es menjunk:))
Pedig a sapkakat kalapokat utalja de a bukosisak az johet :lol: :lol:

Es tegnap elkezdtuk a bolcsit is az elso nap nagyon jol sikerult kopp kopp igaz en is ott voltam...Ma is jo volt remeljuk igy is marad..Edesek nagyon ahogy ma reggel korbeultek a kis asztalt annyira cukik voltak...Raadasul az egyik kisfiunak szulinapja volt(elso) igy volt torta is..Nevelok aranyosak Laura egybol szimpatizalt veluk.Rengeteget vannak kint a kertben ami hatalmas illetve setalni is mennek gyakran aminek nagyon orulok.Kaptam egy hosszu listat miket szerezzek be,epp most esovedo nadragot vadaszom,mert ugye itt surun esik es akkor sem marad el a seta..Penteken mar ott is alszik kivancsi leszek hogy fog menni...

En julius 1tol ujra dolgozom,ez igy szuper mert van idom Laurat beszoktatni a bolcsibe

Gyorsan meg par fotot az elmult napokrol Kép Kép Kép Kép

Kép
petitpois
 
 


Petitpois :P
Gyönyörű ez a kislány! És okos is. Ezek szerint enyémek is hamarosan értenek mindent? Jó lesz vigyázni :lol: :lol: :lol: Nagyon jó hír, hogy így tetszik Laurának a bölcsi! Csak 3 hóval vagyunk kisebbek, de enyémek még tuti nem bírnák :roll: Mondjuk én maradok még mindenképp, minimum 1- 1,5 évet.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok, nagyon rég jelentkeztünk, de olvasni szoktam rendszeresen!

Szandra, a fiúk nagyon szépek, súlyban hihetetlen, hogy ilyen szépen gyarapodnak! A járásra kíváncsi leszek, mert azt mondják, 2 gyerkőccel az még egy szép korszak... :lol:

Petitpois!
Laura tényleg gyönyörű!

Véda!
A fogakat túléltétek? Nekünk még egy sincs, de csorog a nyálunk és mindent a szánkba gyömöszölünk!

Boni!
Zsigi nagyon vagány a napszemüvegben!

Fendike!
A rohangálástól, pakolástól félek előre! Olyan karácsony tájékán esedékes nálunk! Mondjuk, addig még sok víz folyik le a Dunán!

Donika!
Vigyázz magatokra, pihenj sokat!

Katica!
Léna felállt? Ez számomra olyan hihetetlen, de annyira gyorsan fejlődünk mi is, hogy egyik nap majd mi is arra ébredünk, hogy kukucskálnak állva a kiságyukban! Evéssel hogy álltok? Nálunk 5 étkezés van, reggeli tápi, tízórai gyümi, ebédre főzelék, aztán még 2 tápi. Így vagyunk most Kirácska: 7,30, Kisnorbi: 6,91 kg. A lányunk olyan, mint egy evőgép, mindent megeszik. Kicsifiunk nagyon rossz evő, ezért én vagyok a hókuszpókusz, van olyan, hogy csak pohárból issza meg újabban a tápit! Ebédnél az első kanálnál ordít, aztán csörgőzünk egyet, utána mehet a kajcsi, elsősorban krumpli legyen, mert azt imádja.

Magunkról: megvolt a keresztelő, nagyon rossz időnk volt pünkösdkor, egész nap esett az eső és mi kerti partira készültünk. A gyerekek jól viselték, nagy volt a felhajtás. 50-en voltunk, az esküvőnk óta most gyűlt össze a család ismét. Az ebédet szakács főzte: húsleves, őzpörkölt volt sztrapacskával, délután töltött káposzta, tortahegyek. Egyszóval az idő lehetett volna kegyesebb, de a hangulat nagyon jó volt így is.

Voltunk hathónapos fotózáson is, teszek fel képeket!

Most ennyi, mert itt a védőnő!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Elment a védőnő, itt vannak az ígért képek!

Kép családi fotó

Kép Mi hárman

Kép Kirácska

Kép Kisnorbi

Kép Nagynorbi és Kisnorbi

Kép Keresztelő

Kép Apa a gyertyákkal

Kép Tortánk

Ez jó sok lett, puszi Mindenkinek! Szép napot![/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske :P
Helyesek vagytok, de Te nagyon vékony vagy!!! Tessék kicsit hízni :wink:
Sajnálom a rossz időt, de az nagyon jó, hogy végülis csak jól sikerült :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szöcske, nagyon szépek vagytok!
Vendég
 


Köszönjük a bókokat!

Ez a kóros soványság még az epekő-hasnyálmirigy-gyulladás következménye. Epekövet nem találtak a kontroll-ultrahangon, viszont még mindig magas egy bizonyos enzimértékem a vérben és vizeletben, ami a hasnyálmirigy-gyulladásra utal, ezért még továbbra is diétáznom kell, már amennyire bírom.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szegény :(
Gyors gyógyulást Neked!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szöcske nagyon szépek vagytok! :lol:

Csaba királyfi is vagány és Laurais gyönyörű (utólag is Boldog névnapot neki)

PEtitpois most már megtűri viccesnek tartja hogy sötétebebn látja a világot és jókat nevet! bölcsihez gratulálok!

Doni Zsombi jól van?


Pandus? láttam a kiskutyit naggyon édesek Dórival!

Véda örülök,hogy Lillus rendbejött

azta Csiguszom kb 9,3kg és 76 cm körül van este lefekvéskor mert néha reggeli keléskor tápit kap nem úsztuk meg sajna , mert csökkent a tejci de éjszaka amikor felébred akkor cici...

Kéreek új képeket lányok! sajnos itt nincs nagy forgalom....


Vigyázat Zsigacsigaáradat!

KrokiKonrád Kép Kép
járássegítő dobozKép
anya elpakoltam Kép
ha ezt meghúzom, elindul az autó Kép
felmászok az ágyra Kép
lemászok Kép
tiszta apja Kép
tegnap reggel oroszlánnal indítottam a napot! anya így nézett :shock:mert eladásra szánta az érdeklődés hiánya miatt ( már feltette eladásra annyira hidegen hagyott) Kép Kép
már megint zsiványkodtam Kép
ártatlan vagyok Kép
Vendég
 


Boni
jaj de nagyon édes Zsiványod van! Nektek meddig tartott a kelegetés a szepszo miatt?

Szöcske
nagyon szépek a képek, könnybelábadt a szemem mikor néztem...pedig semmi szomorút nem láttam. :) Jó nagy buli lehetett, a szakácsra én is gondoltam mikor nekünk volt a keresztelő, de 13 emberre lehet megmosolyogtak volna..(így viszont jó hulla lettem)
Szép nagyok már az ikrek, bár a képen még babásabbnak látszanak mint Léna, de súlyra akkor kb egyformák már. Kicsit jobb már az evés szerencsére! :D Most újra szopimánia van, de már bizti meg is éhezik mellette mert 100at már benyom főziből. Meg remeg a meggyért! :D Ja hát az álldogálás nagyon megy, bátor a csaj, nem győzök ugrálni utána, még gyakran dől. 2hónap telt el a forgástól a felállásig, tényleg nagyon megindulnak hirtelen.

Donika
cuki az új vonalzód, hogy vagy?

Kisfóka

BOLDOG SZÜLINAPOT GRÉTINEK!!!!!! kicsit megkésva is. KÉPEK?????!!!!

Petit
Laura csodaszép mint mindíg!

Kép
katica_75
 
 


KAtica nekünk majdnem 3 hónap! :roll:

Zsigmondom lefekvéskor tápit kap meg reggel éjjel ha felébred (max 2) cici ennyi tejem van ..

a kedvence most hogy egyedül áll elég sokáig úgy hogy kitartja a kezeit oldalra lengetoi és közben üvölt hogy ááááááá :lol: gondolom ez az Anya nézd mit tudok! :lol:

Orsi ha jársz erre: Zsigám bőre atópiás te írtad ugye hogy valamelyik gyerkőcödnek volt? semmi újat nem adtam nkei..és piros kiszáradt foltok vannak rajta.most drnéni írt fel szteroidos krémet attól elmúlt.. a gyógyszertárban a kis hölgy bioderma krémet javasolt.. lenne valami ötleted?
Vendég
 


Boniko :D
mind a 3 :wink:
A bioderma atoderm kréme szerintem is jó, mi használtuk, és szerintem még most is van belőle. A szteroidossal én csak akkor mennék rá, ha már tényleg nagyon csúnya vörös, égő az a terület. Napi 3szori kenéssel szerintem elég durván atópiás bőrt karban lehet tartani, én ezt csináltam, és nem kellett szteroid. Minden pelusozáskor kenés.

Krémre többféle is van:
- a bioderma atoderm
- la roche posay lipicar ill. az erősebb lipicar baume (csak az elég zsíros és nehezen szívódik fel, valamivel jobb, de szerintem nehezebben használható napi szinten)
- springnek a lipolotio

hirtelen ezek jutnak eszembe, tényleg a kenés a lényeg.
Hogy fürdeted??

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


orsi :D

köszi a gyors választ.

a gyógyszertári krémmel fürdetem.. de a vizbe teszem, nem kenem a testét
Vendég
 


[quote="boniko"] írta:bonikode a vizbe teszem, nem kenem a testét

ha a gyerekre kened, akkor a krém megvédi a bőrt a kiszáradástól
ha a krémet azonos mennyiségű vízzel tejföl sűrűségűre kevered ki, akkor sokkal könnyebb kenni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


szia a másodikat alkalmazom asszem még iut olvastam :lol: de most megpróbálom úgy hogy bekenem

köszönöm szépen!
Vendég
 


Sziasztok!
popsival kapcsolatban lenne kérdésem, dokihoz nem fogok tudni beugrani mert holnap megyünk 1hét balcsira
szóval tegnap reggelre kezdett pirosodni, kaki is volt (nem szokott reggelre) és többször kaksizott napközben is, nem tulajdonítottam jelentőséget neki, kentem szorgosan bepanthennel majd neogranormonnal is
mára viszont nagy piros pöttyök lettek mindenhol az egész popóján, nagyon csúnya és ilyen még nem volt, abszolút más mint amikor a kaki picit kicsípi

ez mi sztetek?? és leginkább azt lenne jó tudni mivel kenjem, a szokásosak nem segítenek!?!?!?!???? :oops:

Kép
fendike
 
 


Fendike!
Jó nyaralást nektek, mi szerdán indulunk 10 napra, már nagyon-nagyon várom!!!!!!!! :D
Mi Sudocreamet használunk popóra. Nem tom megoldódott-e a probléma, nem vmi kajától van/volt?

Szöcske!
Én nem látom a képeket, nem mutatja a gépem :shock: . A gyerekek nagyon szépen fejlődnek, szép nagyok. Sajnállak a betegség miatt, remélem mielőbb meggyógyulsz!!!!!!!
A keresztelő biztos nagyon jó lehetett, a kaják nyam-nyam fincsi lehetett! :wink:

Boni!
A krokodilos kép nagyon cuki, a többit nem mutatja a gépem :? . Zsombi :? most már jól van, köszi kérdésed, múlt héten beteg volt, torka csúnya volt, és lázas volt, alig tudtam lehúzni, vizes ruháztam 3 órán keresztül, mire lentebb ment a láza. Nagyon sajnáltam, nem is volt még ilyen lázas.

Egyébként állandóan mehetnéke van, autóba beülni, szerelni. Állandóan be kell ültetni a vezető helyére. Múltkor nem vettem észre, és utólag rákapcsolta a világítást, lemerült persze az aksi, egész éjszaka töltöttük. Apósomnak az ülésfűtést kapcsolta rá, szegény 3 nap után vette észre. Addig azt gondolta, nagyon szar a nadrág rajta (Marlboro), klimázott, mire észrevette, hogy 3-ason megy az ülésfűtés! :lol: :lol: Mondtam neki, ez még csak a kezdet! :lol:
Egyre ügyesebb ő is, mindent ért, egyre többet beszél, újabb szó egyél, gyeje, kutyikutyi.
Mi is vettünk bicikliülést, sisakkal, nagyon élvezi, apa szokott vele tekerni, a Balcsira is visszük.

Petitpois!
Laura nagyon édes! :D Örülök, hogy a nyaralás végül mégis jól sikerült! Nagyon ügyes, hogy a bölcsiben is ilyen jól elvan. Jövő hét szombaton megyünk uh-ra Hajdú drnőhöz, nagyon kíváncsi vagyok, remélem minden rendben lesz!

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?