Új privát üzeneted érkezett!

Bobóbaba,
mindenképpen beszélj az orvosoddal, sürgősen!!!! Reméljük, semmi komoly, de ahogy a Lányok mondják, inkább fölöslegesen menj be...
Drukkolunk!!!

Hajnalocska,
igazad van: kit érdekel most a kg, max idén kihagyjuk a bikini szépségversenyt 8) :mrgreen: :mrgreen:

Nitácska:
bababirizgálás nálam is bejött :lol: , ha sokáig nem jelentkezik Lencsi, kicsit megpiszkálom és akkor pár perc alatt jelez :P (ezt még anno Vackornál NST-n csinálták, mikor vizsgálni akarták szülés előtt nem sokkal és pl épp szunyókált :P )

Betty,
PiciFiúnak gyógypuszi!!! :oops: Reméljük, hamar túllesztek :P

Babakocsi tippek: köszönöm, Lányok! :)
Mózesen én is töprengtem, de így, hogy nem dönthető vízszintesre, sajna sztem nem lehet beletenni...

Mindenkit puszilok, bocsánat, hogy megint nem írtam név szerint...

tillidian
 
 


Lányok!!! annyi mindent írtam és elszállt!!! olyan idegesítő, már vagy 20 perce itt ülök és szerkesztem........... :evil:
tilli, köszönöm szépen, a gyógypuszit átadom a kicsimnek-szüksége van rá,mert ma reggel is nagyon megszenvedte a kenőcsöt meg a borogatást. Muszáj volt felkeltenünk, mert apa utána elment dolgozni, sőt az anyósomat is áthívtuk,mert kellett még egy ember, hogy lefogja. Remélem Ti kisfiús kismamák nem élitek ezt át soha!!!!s még egy hétig csináljuk neki (bőrlehúzás, borogatás, kenegetés) kétszer egy nap. :(
Szisz: tegnap elfelejtettem: köszi a tippeket a hisztivel kapcsolatosan, de nem nagyon jöttek be: főleg a "anya most itt hagy téged"-úgy látom nem nagyon hatja meg: főleg itt a faluban, a közértben, mert ott nagyon otthon érzi magát. de azért még próbálkozom, hátha!!!! Sajnos sokszor verekszik is (engem püföl) és ez ellen nem tudom mit tegyek. teljesen tanácstalan vagyok!!!
Örülök, hogy jól sikerült a talid: bárcsak én is találkozhatnék babás anyucikkal itt helyben. Nekem is jót tenne, meg Iliasznak is. Valószinüleg ez is probléma nála. Meg is értem maximálisan.

Bobó: írj feltétlenül mi történt!!!!! Drukkolok Neked, meglátod minden rendben lesz!!! Látod én is átéltem ezt pár héttel ezelőtt és most annyiszor érzem egy nap a kicsimet ami olyan boldoggá tesz!!!!
Lányok, holnap megyek laborra (vérvétel, pisi) és pénteken uh-ra. Már alig várom!! Lehet, hogy kiderül fiú vagy kislány??? (látod Zaniko, nem te vagy az egyedüli itt aki még nem tudja: úgy látszik a babáink nagyon nem akarják megmutatni magukat :D )Monica, én ettől függetlenül kislányt érzek, de majd egyszer csak kiderül, nem??
Szép napot kívánok mindenkinek!!!
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Bobó! remélem elmentél, vagy most mész dokihoz. Jelentkezz, mit mondott!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajnalocska! Nekem a védőnő azt mondta, hogy ha nagyon aktív vagyok, akkor a pici sem mozog annyit. Feküdj el, vagy tedd fel a lábad. nyugalom és sztem jelentkezni fog, vagy már azóta bepótolta mi??????? :wink: :wink:

Eszti! Gratula! 8)

Betty! Kitartás4 Szegény Iliász. Na ha a puncisból véletlenül fiú lesz(de a 95 % az maradjon is az), ez az a dolog, amitől félni fogok. Bár gondolom egy idő után belejön az ember és ettől sem kell félni.

Hét mozgalmas lesz nekem. Táppénzespapír intézés( na az a pár óra várakozás nem hiányzik, annyian vannak!!!!), nőgyógyász(remélem csinál UH-t és Apa is l tud jönni), védőnő (cukorterhelésre írja meg a papírokat).
Szerda-csüt a lakóhelyemen programok lesznek, de szabdtéri...ebben az "őszi", vagy "tavaszi" időben.....
Ma ki sem mozdulok.
Huh, Törpi mocorog. Egyre jobban azt érzem, hogy már a köldökömnél van. Jön feljebb, azaz megnőtt.
Nektek is vannak méhösszehúzódásotok? Egy helyen érződő..nyomás? pár másodperc. Abarátnőm mondta, hogy mejd lesz és ne ijjedjek meg tőle. Magne B6 szintén és semmi gond.

Na összeszedem magam és csinálok cukkinit rántva. Az hamar megvan.

Szép napot!! Süss fel nap, fényes nap.....!!!!!!!!!!!

Puszi!

Sztercsi
Vendég
 

 
 

Tettem fel a doksik közé egy sütireceptet. Túrótortának van írva, de én tepsiben csináltam
Nem kell megijjedni, a tésztáját picit gyúrni kell(utálok gyúrni, de hamar megvan) és nem lesz vastag, nem fog feljönni. Ez ilyen. Amúgy is a TÚRÓ benne a lényeg. Kicsit rizsfelfújtas ízvilág.
Na ez nálunk jelenleg vetekszik a Sport szelet recepjével.
Vendég
 


Bobobaba írjál!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sziasztok ezen a csúnya őszi délelőttön :-((

Aki most nyaralon a Balcsin, annak sok-sok együttérzés... :?

Mi ismételten megfáztunk...hogy hol és mikor, nem tudom. Szombaton reggel hasogató torokfájásra ébredtem, majd jött az orrfolyás és most már köhögés is van....utálom!!!!!!!!! Ma reggel aztán nagy szenvedések közepette megittam egy fél tasak Coldrex-et, ami paracetamol tartalmú, korlátozottan állítólag lehet szedni...egy picit jobb lett, de nagyon vonzana most inkább az ágyikóm...de most még van egy elég sok munkám, nem mehetek haza...pénteken is haza kellett menjek, mert akkor meg az ájulás kerülgetett, a vérnyomásom a padlón volt, valószínűleg az őrült meleg és az azt követő hidegfront volt a hibás...

Kopee, köszi, te is nagyon megnyugtattál, bár azóta "leinformáltam' a doktornőt, tényleg csupa jót mondanak róla. Sőt az orvosom felesége is üzent, hogy ne aggódjak, a legjobb kezekben leszek. Az asszisztens azt mondta, hogy fél liter vizet és citromlét vigyek a cukor vizsgálatra, de én is jobban örülnék a zsemle-tej párosításnak, igaz, hogy önmagában tejet sem ittam már egy ideje (kb. 12 éves korom óta 8) De még mindig jobb, mint a cukorlötty.

Vigyázzatok magatokra!

Kép
kkia
 
 


ezt a túró tortát leírod ide is??????meg akarom csinálni pénteken....szülinapom lesz!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltam Uh-n minden rendben és KISFIÚ!!!!!!!!!!!!!!

A táblázatot beszíneztem :wink:
Vendég
 


Bobóbaba, remélem, minden OK! Jelentkezz! :!: :!:

Óóó, Sziszkó, de jó lesz nektek!
Meg mindenkinek, aki nyaralni megy! Én is akarok… De sajna idén biztos nem telik… :( :(

Mrsparis, gratu a vizsgádhoz!!!
Hú, a turmix-ötleted megbolygatta a nyálelválasztásomat, ki fogom próbálni! :D

Hajnalocska, én azért rákérdeznék a dokitól arra a h.tablettára. Már csak azért is, mert nem biztos, hogy ugyanolyan fertőzésed van, mint az elején, és akkor lehet, hogy másfajta kezelés jobb lenne.
Nekem is volt strepto-m nemrég, kaptam antibiotikumot, meg kúpot. Azóta rendben vagyok.

Jaj, Betty, puszilom a bátor nagyfiadat. Remélem, hamar túllesztek a nehezén.

Kkia, jobbulást!

Kilók: asszem, nem áltatom magam tovább, hogy 6 kg plusznál tartok, megvan az már 7 is.

Holnap megyek cukorterhelésre, szirup lesz… Drukkoljatok, hogy bent is maradjon, ha már leküzdöm. Bár az én gyomrom nem szívesen ad vissza semmit. Nem véletlen a + 7 kg. :oops: :roll: :wink:
Vendég
 


Trixi, gratulaaa! :D :D
Vendég
 


Sziasztok.
Már sokszor jártam itt de még csak most regisztráltam. :D
Mi október 28,és nov 3 közt várjuk első babánkat. :D
Fiú lesz és minden rendben van vele,csak nekem vannak derék és hasi görcseim :? ez egy kicsit elszomorít mert nagyon tud fájni. :(
Mindenkinek szép napot ebben a
csúnya időben és jó babavárást. :D :wink:
kicsike1
 
 


Trixi!
Épp most akartam kérdezni,hogy mi volta a 4D-n! :lol:
Gratula a kukishoz!!!!!

Betty!
Laborod jó lett?Vagy nincs még eredmény? :roll: :roll: :wink:

Zsrit!
A plusz 8 kg Nálad se hiszem,hogy probléma lenne! :lol: Néztem a képeidet az iwiw-en és meg kell,hogy mondjam nagyon csini vagy! :wink: :wink: :wink: :lol: Úgy is lemennek azok a kilók Nálad is!Úgy látom,az a tipus vagy! :lol: :)

Hajnalocska!
Magne B6-ot bármikor szedheted!Ártani nem árt!A kismamiknak csak használ! :lol: Például nekem most mondták kisgyerekes mamik,hogy ha szedem,akkor nem fog begörcsölni a lábam vagy kezem.Mondták,hogy ők nem szedték és bizony volt,hogy éjszaka arra ébredtek,hogy görcsbe van a lábuk! :shock: :roll:

Sztercsi!
Cukkini! :lol: AZ nagyon fini!!!! :P :P :P :P :P
Megnéztem a recepted!A puding főzős vagy csak sima,amit nem kell főzni?Milyen legyen?És egy buta kérdés,de tudatlan vagyok! :oops: Ha főzős kell,azt meg kell főzni és úgy belerakni a túróba vagy csak a pudingport kell belekeverni :?: :?: :?: :?:
Bocs,ha hülyeséget kérdeztem :!: :!: :!: :!: :oops: :oops:

Bobóbaba!
Mi újság,voltál dokinál??????Reméljük nincs gond :!: :!: :!: :!:
Írj,hogy hogy vagy! :shock: :shock: :shock: :shock:

Pocok!
Akkor még jó a rosszban,hogy "csak" összekoccoltak az autók és nem lett semmi bajotok! :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Monica,Szilveeaa,Zsrit!
Köszi szépen a tippeket Zalakarossal kapcsolatban. :lol: :lol: :lol:
Ahogy nézegettem az ottani szállodákat nekem nagyon bejön a MenDan! 8) 8) :lol: :lol: :wink: :wink:

Ginuska!
Hú!Ma van a nagy napod :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Írj,hogy hogy sikerült :!: :!: :!: :!: :!:
És várom az éménybeszámolódat Zalakarosról! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok én ma hirtelen ötlettől vezérelve csináltam kakaós-fahéjas muffint! :P :P :P :P :P Nagyon fini és irtó gyorsan össze lehet dobni! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Rakok képet a babataliról.És a hétvégi bográcsozásról! :lol:

Kép Babatalin.Hátul állok baloldalt :-)

Kép Balra vagyok hátul :-) :-) :-)

Kép Párom a szakács :-)

Kép Jóllakottan vigyorogva :-) :-) :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


csajok, arra gondoltam, hogy kb. ilyen idő lesz, amikor már sorban vonulunk be a kórházba... :shock:

Trixi, gratula!!!!

Betty, jobbulást a kisfiadnak! Tudom milyen ez, mert az öcsémnek is volt és mivel nyolc év van köztünk, élénken emlékszem szegény mennyire sírt. Egy napig nem mert pisilni, annyira fájt neki. Viszont utána már semmi gond nem volt vele; úgyhogy ne aggódj túl lesztek ezen is hamarosan!

Judy, a cukorterheléshez kitartást! Nekem is a héten kell mennem, de a tejes verzióra, úgyhogy nem szólhatok egy szót sem...

Kép
szilveeaa
 
 


Judy!
Mi is "csak" 3-4 napra megyünk!De már ez is sokat jelent,tudom! :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukk a holnapi cukorterheléshez!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: Kitartás! :lol:

Kicsike!
Gratula a kisfiúhoz!!!!!!
ÍRj magadról!Hol laktok?Első baba? :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Kép[/url]

Kislányt vártunk ezért még nincs neve. :D
De a fiút is imádjuk,és nagyon várjuk.
kicsike1
 
 


Szia Sziszkó.
Köszönjük szépen a gratulációt.
MI Taksonyban lakunk,Ő az első babánk ,és nagyon,nagyon várjuk.
De már nagyon itt volt az ideje,hogy hárman legyünk. :D
Én még új vagyok itt ezért ismerkedem az oldallal és veletek is.
Remélem sok hasznos dolgot tudunk meg egymástól ,és kellemes beszélgetések lesznek.
kicsike1
 
 


Hajnalocska, a Gynoflor-t mi forgalmazzuk (svájci cucc). Bár nem vagyok gyógyszerész, sem nőgyógyász 8) az orvos kollégáim azt mondják, hogy a Gynoflor nagyon jó általános "alváz-karbantartó". Lactobacilus és ösztriol (női nemi hormon - nagyon kis mennyiségben) van benne, tehát semmi olyan, ami a babádra, rád vagy a kettőtök közös életére kihatna.

Persze, egy telefont megér, hogy megkérdezd az orvosodat, de alapvetően ha "égetőek" a tünetek, néhány tabletta használata semmiképpen nem árthat.

Kép
kkia
 
 


Kicsike, üdv közöttünk. Egyszerre jönnek a fiaink :-)

A derék és hasgörcsöket el kell sajna viselni, sőt örülni kell, mert azt jelzi, hogy a baba teszi a dolgát és nődögél odabent :wink:

Kép
kkia
 
 


Trixi üdv a kukisok táborába!!!!!!!!!!!!!!!!gratula!!!!!!!!!!

Kicsike üdv köztünk és gratula a kisfiadhoz!!!!!!!!!!!!!!!
Nem is laksz olyan messze tőlem.........én Halásztelken lakom!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
megint ezer éve nem voltam, és most sincs időm, de már életjelet akartam adni magamról :)
Szóval mi jól vagyunk, úgy tűnik kislányunk lesz, de még mindig nem biztos. De pénteken megint megyek UH-ra reméljük megerősíti a doki.
Elég gyakran keményedek, de szerencsére már nem kell minden nap bejárnom, otthon meg tudom kombinálni a pihenést a munkával :)
Gondolom ez javulni már nem fog?
No, és már mennem is kell, jó pocakosodást mindenkinek :)

chardonnay
 
 


kkia igen ha minden igaz egyszerre jönnek a fiuk :D
Te hol laksz?Neked is vannak görcseid? :?
Érdekel mások véleménye is mert aggódom ,bár a dokim azt mondta minden ok.


nitacska007 szia.
Valóban nem lakunk messze egymástól. :D
Te hova jársz dokihoz,és hol fogsz szülni?
Látom neked is fiú lesz :D ,csak egy kicsit előbb mint nekem. :?
de az az 1 hónap biztosan hamar elmegy.Legalábbis remélem. :wink:
[/url]Kép
kicsike1
 
 


Csajok, nem nagyon volt időm meg energiám visszaolvasni, ma nagyon kiakadtam, 3 és fél órán át a kardiológián rohadtam...holnap erőt veszek magamon és írok meg visszaolvasok, most hoztam egy pocifotót Nektek!

24 hetesen:
Kép
Kicsit bénna, mert én fotóztam, de a lényeg látszik! :lol:
Vendég
 


Kicsike!
Tényleg nem kell aggódnod a görcsök miatt!Az van,amit Kkia is írt,hogy nőnek a picik és velük együtt nő a méhed is!És ezért fájdogál néha a pocink! :roll: :roll: :)

Régóta vártok a picire? :lol:
Hány éves vagy? :) :) :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Eszti!
Ez igen!Ez már pocak :!: :!: :!: Hatalmas :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


kkia írta:Hajnalocska, a Gynoflor-t mi forgalmazzuk (svájci cucc). Bár nem vagyok gyógyszerész, sem nőgyógyász 8) az orvos kollégáim azt mondják, hogy a Gynoflor nagyon jó általános "alváz-karbantartó". Lactobacilus és ösztriol (női nemi hormon - nagyon kis mennyiségben) van benne, tehát semmi olyan, ami a babádra, rád vagy a kettőtök közös életére kihatna.

Persze, egy telefont megér, hogy megkérdezd az orvosodat, de alapvetően ha "égetőek" a tünetek, néhány tabletta használata semmiképpen nem árthat.


kkia csak nem medico unos vagy?? :?: :D

Sziszkó köszi :)
szuperek a képek, csini vagy! jó népes buli volt látom :)

Trixi gratula a fiúcskához! :)

Remélem Boboékkal minden okés csak nem tud írni ...

Kép
zsrit
 
 


Eszti! Csatlakozom Sziszkóhoz. Ez igen! Szép nagy!!!Csini!!!

Sziszkó! Én is béna vagyok a sütéshez. :oops: . Ha ilyet írnak, akkor mindíg a főzött kell. És csak símán keverd össze azt, amit írt a recept. Semmi mást nem kell csinálni. Azért sütöttem meg én is. Nehéznek sose állok neki. Azaz most lehet, a drága férjem "cseszeget", ha otthon vagyok, ráérek, akkor gyúrjak. Na ez az a dolog, ami nagyon nem akaródzik, azaz én ehhez béna vagyok. De megteszem, az a kakaóscsiga tényleg jó lenne.....
Azért a te pocid is alakul :) Szépen gömbölyödsz.

Kicsike! Üdv nálunk!!!!

Trixi! Gratulálok a fiúhoz!!! Mi lesz a neve??? :)
Vendég
 


Nitácska!!! Előre is boldog SZÜLINAPOT!!!!

Túrótorta
Tészta: 15 dkg liszt
6.5 dkg cukor
6.5 dkg Ráma
½ teáskanál sütőpor
1 cs. vaniliás cukor
1 tojás
Az összegyúrt tésztát kivajazott sütőformába tesszük.
Töltelék: 50 dkg túró
5 dl tejszín
2 tojás
12.5 dkg cukor
1 cs. vaniliás cukor
1 cs. vaníliás vagy tejszínes pudingpor
Lehet ízesíteni reszelt citromhéjjal, ½ csomag kandírozott citrom és narancshéjjal, vagy mazsolával.
A tölteléket a tésztára öntjük. 170 C-on kb. 40-50 percig sütjük, majd 10 percig hűlni hagyjuk.
Vendég
 


Zsrit!
Köszi szépen a dicsit! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tényleg,Bobóbaba egész nap nem írt,reméljük minden oké Velük!!!!!! :shock: :shock: :shock: :roll:

Sztercsi!
Neked is köszke! :lol: :lol: :lol:
És a "receptmagyarázatot" is! :oops: :lol: :wink:
Szerintem még a héten megcsinálom! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Köszönöm a gratulációkat!!!

Teszek fel képet ahogy sikerül :)

Madarat lehetne fogatni velem most :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó lányok!!! újra jelentkezem..ez egy ilyen nap..
Judy, Szilveeaa!!! Köszönöm szépen a kicsim nevében is, átadom neki a gyógypuszikat!!!!!! :D :D Úgy látom már nem szenved annyit, de a dacossága rosszabbodott. Nem tudom a fejemet elfordítani anélkül, hogy ne csinálna valami rosszat. Újabb és újabb dolgokat. De állandóan panaszkodom rá, pedig annyira szeretem hogy azt szavakba önteni nehéz...ő az én nagy szerelmem, csak ez most ez egy ilyen időszak.
Sziszkó: azt írtam ma megyek laborra? Nem, csak holnap, de amúgy sem tudom meg az eredményeket péntek előtt amikor megyek uh-ra. Mielőtt felmennék az emeletre a dokimhoz átveszem majd őket-szerencsére egy épületben van a labor meg a nőgyógyászom. Így oldottam meg, hogy ne kelljen mégegyszer bemennem a városba csak az eredményekért. De remélem jók lesznek!!! TE nagyon csini vagy a találkozós képeken. Melletted van egy kismama, aki biztosan már vagy 9 hónapos terhes, mi? Legalábbis akkora a pocija!
Msparis: Mekkora a pocid!!!! Emlékszem a legútóbbi képeidre ahol még fele ekkora volt!!! De nagyon csini kismama vagy!!!!
Kicsike!! Üdv itt köztünk és gratula a kukishoz!!!!
Trixi : Nagy gratula a kisfiúhoz!!!!!!!!!!!!! talán pénteken én is megtudom végre ki lakik odabent!?

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty!
Köszi szépen a dicséretet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A csajszi mellettem július 14-re van kiírva.Úgyhogy kb 3 hete van hátra!Neki tényleg nagy a pocija! :)
Drukkolok Neked péntekre,hogy kiderüljön végre a pici neme! :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért, én a szeptemberi babavárók közé tartozom :)

Lenne egy eladó natúr fenyő kiságyam, ezt szeretném a figyelmetekbe ajánlani:

Ez egy 70x140-es FAKTUM GABI tiszta fenyő, natúr színű, alig használt kiságy, igény szerint ágyneműtartóval és kókuszmatraccal ... Lillám kb 3 hót aludt benne, azt is csak éjjel Laughing Laughing Laughing ... az összes tartozék (csavarok) megvan hozzá, félig szét van szedve, de könnyen lapra szerelhető ... állítható fekvőmagasság, kivehető rácspálcák, ifjúsági ággyá alakítható ... ha valakit érdekel, megegyezünk !!! Smile


Kép

További zökkenőmentes babavárást kivánok mindannyiótoknak !!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kép A kukacossága
Vendég
 


És egyre határozottabban érzem ŐT!

Nálunk a fiú név a TAMÁS! Ugyhogy a vonalzót is átszerkesztem :lol:
Vendég
 


Betty!Köszike!Nekem végülis hüvelyivel kukucskált be a Doki,mert megint ugy feküdt hogy hasin nem látszott.Ha van rá mód nézesd meg azzal is,nekem Ő ajánlotta.
Vendég
 


kicsike én a Jahn Ferenc-Délpestibe fogok szűlni.....fogadott dokim már nincs elég volt belőlük....csak szülésznőm van!!!!!

Paris széééééép nagy pocakod van!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Sztercsi köszííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :D

Látom, zajlik az élet, Mindenki gömbölyödik :lol:

Betty,
drukk a holnapi laborhoz!!! :P

Trixi,
meghiszem azt, hogy maradat fogsz!!! :lol: :wink:
Hatalmas gratula!!! :D

MrsParis, (nem baj, ha így hívlak? :P )
gyönyörű a pocid!!!!! :D

Kicsike,
üdv köztünk és gratula a trónörököshöz! :D

Nitácska,
boldog szülinapi elő-napokat! :lol:

Sziszkó,
muffin recept is jöhet! :wink:

Judy,
hajrá cukros lötyi :oops: :P

Sztercsi,
jóóól hangzik ez a torta :oops: :D :D

Mi leértünk vidékre Vackorkámmal, egyből talált barátokat :lol:
de szakad az eső :? Pocim keményedget, Lencsike igen élénk ma :roll: :P

tillidian
 
 


nahááát, mintha szabad-verset írtam volna :lol:

tillidian
 
 


Tiilli!
Pofon egyszerű a muffin! :lol: :lol: :lol:

Hozzávalók:
- 2 bögre liszt
- 0,5 bögre cukor
- 0,5 bögre cukrozott kakaópor
- 2 teáskanál sütőpor
- 1 teáskanál vaníliás cukor
- 2 teáskanál fahéj
- 2 evőkanál olaj
- 1 tojás
- 1 bögre tej

Elkészítés:
A száraz hozzávalókat egy keverőtálba rakni.Fakanállal összekeverni.Belerakni az olajat és a tojást.Összedolgozni mixerrel.A tej felét hozzáönteni,keverni,majd a tej másik felét is bele és összekeverni.
A masszát beleönteni a muffinformákba. 180 fokon kb 20 percig sütni! :P
(Én a muffinformákat vajjal szoktam kikenni,így egyáltalán nem ragad bele.Van kis muffunforma papírom is,de amikor azt ratktam a formába,akkor a papír ráragadt a sütire. :roll: )

Jó étvágyat! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok:)

Ezer eve nem irtam! Remelem mindenki jol van es szepen fejlodnek a babocak.


Nalam a szokasos pocak kemenyedes van, tegnap este ota folyamatosan "dobosodom". Lassan a nyakamig:(:(:(
A Salbutamol sem er semmit.

Ti is kemenyedtek ebben a frontos idoben?

sünciboglya
 
 


Jah, meg valami.

En is az elozo heten voltam a cukorterhelesen. A papirra 3 dl viz volt felirva a cukorhoz, en valamiert 4dl-t vittem es meg is ittam mind....
Otthon utanaolvastam, ott a valtozatossag kedveert 2 dl-t irtak.

Mar nem ertek semmit.

Mert ugye akkor tul sok vizet tettem a cukorhoz...
Lehet hogy emiatt meg kell ismetelni a tesztet?

Mit gondoltok?

sünciboglya
 
 


Tillidian köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszkó29.
Köszi a bíztatást. :D
Én 35 leszek szeptemberben,a babára 1,5 évet vártunk.
Voltam decemberben rákszűrésen a doki azt mondta minden rendben van ne izguljak,és ha májusig nem lesz semmi akkor kivizsgálás veszi kezdetét. :cry:
Nőnapon csináltam egy tesztet,és egy pillanat alatt megjelent a 2 csík :D .Készültem rá de annyira megijedtem,hogy rohantam le a lépcsőn,hogy a férjem is nézze meg és majdnem leestem. :D :D :D
pedig annyira elterveztem,hogy majd hogy mondom meg neki de ez így jött össze. :D

Sztrecsi ,Tillidian ,Betty76,köszönöm az üdvözlést és a gratulációt. :D

Nitácska007.
Én a Szent Istvánban fogok szülni,eddig fogadott orvosom van bár a szülésről még nem beszéltem vele de nagyon rendes,és az aszisztense is aki szülésznő és ott főnővér.
A magánrendelője kicsit messze van,a Délinél de én reggeltől estig dolgozom és így tudok hozzá menni este 7-8 körül.
Jahn ferencről most azt hallottam jó a szülészete,és szépen felvan szerelve mindennel.
Nekem ugyan rossz tapasztalataim vannak erről a kórházról ,de NEM a szülészetről.
kicsike1
 
 


Kicsi nekem meg sajna a Szent iístvánról van rossz tapasztalaom...a nőgyógyászati részével......de olyan korház nincs amiről csak jót lehet mondani.....
Ki az orvosod?????
Lányok aki az Istvánba szűl és még nincs dokija a Dr Szőczei Beát NE válassza ha jót akar magának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk immáron Hungaryből!! 8) :lol: :lol: Ésss itt van ékezet!!! :lol: Nagyon elfáradtunk mindannyian a repcsiúttól, én azóta keményedek, remélem nem lesz baj. :roll:

Bobóbaba
Jelentkezz kérlek!!! :roll:

Betty
Iliasznak sok-sok gyógypuszi! :wink: Nagyon bátor kisfiú! :shock: mit kisfiú?? beszélek zőccségeket...nagyfiú! :wink: :lol:

Sztercsi
Köszi a túrótorta recepjét imáádddomm!! :lol: :lol:

Kkia
Sajnálom a megfázát és mielőbbi gyógyulást! :(

Trixi
Gratula a kukishoz!
Szép kukac! :lol:

Áthoztam ám pendriveon a táblit, szóóval színezek!! :lol: :lol:

Judy
Holnapra+++++++

Szerintetek az gáz, hogy nem a 26. héten lesz a terheléses cukorvizsgálatom? :roll: Mert ugye addigra nem érünk haza.

Kicsike
Üdv itt és gratula a kukishoz!! :lol:
Mindjárt teszek fel egy táblit és akkor ha tetszik és van kedved csatlakozni, akkor írd meg nekem az adataidat hozzá! :wink:
A vonalzót meg próbáld meg a belépés mellett van a segédletek,azt legördíted, és ott van ,hogy profil, arra katt és akkor az aláíráshoz másold be azt a kódot,és akkor nem kell midnig bemásolgatni.

Sziszkó
Jó képek! :wink:

Chardonnay
De jó,hogy jelentkeztél!
Gratula a majdnem nunihoz!! :lol:
Én azér színezlek! :oops:

Eszti
Széép poci! :lol:

Sünciboglya
De jó, te is újra itt! :lol:
keményedések :evil: :( Pihenj sokat!

Pattogóbolha
Gyönyörűek a gyerekeid! :wink:
Főleg a 2 leányzó!

Gyerekek, Anyu moöndta,hogy hideg van itthon.Ááá mondom anniyra biztos nem vészes,Anyu hajlamos túllozni néha. A gépen bemondták, hogy Budapesten 18 fok van. Mondom mii?? :shock: :shock: Nem hoztunk téli hacukákat! Erre leszálltunk, és kb a jegesmedvék bírkóztak a hátamon! :lol: :shock: Szóval go a legközelebbi bevásárlóközpont és vettünk 1-2 pulcsit meg gatyót mind3-nak. :shock:
Bátyámék, meg nemrég érkeztek meg, ők meg pont az ellentéte.mert ők északról jöttek.Ők majd nyári ruhákat fognak venni. :lol:

Na dobok mindjárt táblit. Nem tudom,mikor fogok jönni legközelebb,de azért holnap este megpróbálok.

Vigyázzatok magatokra, a babákokra és a nagytesókra!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Tilli, én azért írtam a mózest, mert nekünk is graco van, és a mózes talpán van egy kis emelés egyik oldalt, és attól lesz vízszintes. igaz, nekünk quattro deluxe van, de szerintem ezzel is úgy működik.

Trixi, nagy gratula és üdv a kukisok táborában. :)

Kicsike, jó, hogy jöttél. :)

főzős pudingról jut eszembe, hogy én egy ideje csomószor csinálok, amióta rájöttem, hogy mikróban hogy kell csinálni. :) Nem kell ott állni mellette és kavargatni, nem ég le, és nem fut ki. :) (bár a mikróban is ki tud, ha túl sokáig hagyod, de az már a kész puding... Elég vicces, velem két hete megtörtént... :)
A lényeg, hogy összekevered a dolgokat, 3 perc mikró, megkevered és még 3 perc. Kész. :)

Paris Eszti, szerintem az elmúlt két hétben tök nagyot nőtt a hasad!

Bobóért én is aggódom... Bár írta, hogy tropa a gépük, remélem, csak azért nem jön...

Hehe, olvastátok a kiságyas reklámozós alsó vonalzóján a szöveget? HOgy 28 hetesen több agysejtje van a gyereknek, mint amit Paris&Nicky Hilton összeszedett. :)

sümnciboglya, a cukor mennyisége a lényeg, a víz csak azért van, hogy higítsd. Akár két literrel is higíthattad volna, csak annál tovább tart a rossz íz. :) Úgyhogy szerintem ezen ne parázz. :)

Monica, örülök, hogy épségben megérkeztetek!

Nálunk meg folytatódik a térkövezés. pont ilyen szép időben... Tegnap is szakadt, meg most is... Azért remélem haladós lesz. Jó lenne, ha már kész lenne...
Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok kismamik!

Orommel jelentem, tegnap délután sikeresen leállamvizsgáztam!!!! :D :D :D

Végre pihi.. :lol:

majd jovok hosszabban.....

addigis szép napot!
ginuska
 
 


Mrsparis, én is úgy emlékszem, hogy kb. 2 héttel korábbi volt az előző fénykép, amit felraktál. HATALMASAT nőttetek azóta. :shock: :shock:

Kicsike, üdv itt, és gratula a kisfiadhoz! :D

Monica, üdv itthon! :D

Sünci, Chardonnay! Tegnap az én pocim is sűrűn keményedett, tuti, hogy ez a hülye időjárás az oka! :?

Ginuska!
Hatalmas gratu! :D

Köszi mindenkinek a drukkokat, a cukros lötyi borzasztó volt. :evil: :evil: Megabrutál! :twisted:
Pfuj, én nem tudtam, hogy szőlőcukor íze lesz!!! :shock: :shock: Mindegy, túl vagyok ezen is.
Vendég
 


Gina :lol: :lol: De jó :!: Most már tényleg csak a babóra tudsz koncentrálni 8) Mikor kapsz diplomát?

Trixi, nagy gratula a kiskukishoz :D

Judy, tényleg az a lényeg, hogy túlvagy rajta :D Érdekes nekem sem esett túl jó, de azért nem szenvedtem meg. Kicsit olyan mint a limonádé...csak túl édes

Paris, szép a pocid szerintem is :lol: És miért voltál kardiológián??

Mónika, jó, hogy sikeresen landoltatok :D Hát igen , hazajöttetek a "sz.." időben :D A tábliban már úgy tűnik véglegesen eldőlt ki nyerte a nemek harcát :lol:

Sünciboglya, szerintem is a cukor mennyisége a lényeg! Egyébként hogy vagy mostanában? A haskeményedésen kívül?

Kopee, nem lehet egyszerű ilyen időben térkövezni :roll:

Kkia, a gynoflort csak receptre lehet kapni?

Sziszkó, tök jók a képek :D

Betty, jó, hogy túl vagytok rajta! Fő hogy következetesen kenjétek. Én et rontottam el, mert nem volt kéz, aki lefogja akkor naponta kétszer, nem bírtam kenni, vissza is tapadt egy kicsit :cry:
A hisztire szerintem próbáld ki amit korábban írtam neked, nem tudom olvastad -e.

Mindenkinek szép napot!! sajna én még dolgozom, a kisfiam a Balcsin, ebben a "szuper" időben..

Kicsike, én is üdvözöllek! Gratula az első babához!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: