Új privát üzeneted érkezett!

Babszi azért remélem nem marad rossz emlék nekik a lagzi....

Nita ne butáskodj :wink:

királylány
 
 


Sziasztok!! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Na, megjöttem én is. :P :D

Hétvégén a szüleinknél voltam a gyerekkel. A párom meg kanbuliban. :)

Látom vagytok egypáran akik tesztelés közelében álltok: Királylány, Nika, Pampalini, Tary. Mennek a mega drukkok!!! :D :D

Csige!
Nagyon jó babakocsit néztetek ki. Nekem legalábbis tetszik. :wink:
Ja! És édes a pocakod. :D

Babszi!
Sajnálom hogy nem úgy sikerűlt a lagzi a barátnődnek ahogy azt elképzelte. :( De remélem annál szebb életük lesz majd.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Szia Móni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ugye jössz sűrűbben....úgy hiányzol!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Megjöttünk a dokitól. Minden rendben van, babó jól van és zárt a külső és belső méhszáj is. Nemet nem tudott mondani a doki, mert az ő gépe nem olyan jó és egyébként is zárva volt a babó lába. Két hét mulva megyünk cukorterhelésre és akkor a klinikán megnéznek uh-val is. Hátha ott majd rendes dokit fogok ki nem úgy mint a 18. hetin és megnézi a baba nemét. Igazából egyre inkább nem érdekel hogy fiú vagy leányzó, minden egyes vizsgálatnál csak az érdekel, hogy minden rendben legyen és növögessünk. Az pedig megvan mint hasügyileg, mind pedig babaügyileg :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige ezek nagyon jó hírek!!!!!!!!!!Gratula!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Itt egy magát nagyon szégyenlő, elveszett tary... Az igazság z, hogy akartam is jönni, meg nem is. Egyrészt akartam, mert megkedveltelek benneteket, másrészt meg mindent felfüggesztettem ami a babával kapcsolatos. Nem szedtem semmit, nem ittam semmit(tea), nem olvastam fórumokat. Ma vagyok a 36. napon, de mint tudjuk, ez nálam semmit nem jelent, úgyhogy nem is izgatom magam rajta. Kicsit azt hiszem, beletörődtem, hogy a harmadik baby nem akar hozzánk jönni.
Szóval most várok, az utóbbi időben 37 napnál hosszabb ciklusom nem volt, úgyhogy ha holnap sem jön meg, akkor kezdhetek megint reménykedni...
holnap jelentkezem
tary
tary
 
 


Igen Nita ez tök jó, de sajnos a lepény még mindig nem az igazi. Már szerencsére nincs rajta a méhszájon, de még mindig lent van a vége a hátsó falon, aminek ugye nem kellene lent lennie. Ahogy nől a méhem majd szépen húzódik fel, de a doki azt mondta, hogy amég ez a helyzet fennáll addig sajnos előfordulhat vérzés, amire egyre kevesebb az esély ahogy haladok előre a terhességben. Szóval még mindig vigyázni kell magamra és semmi emelés és megeröltetés. Szóval egy kicsit visszafogok a virgonckodásból, mert már takarítottam és azon gondolkoztam hogy ablakot is pucolok. Hát letettem róla. Szerencsére anyukám kéthetente jön és kitakarít nekem.

KépKép
csige-bige
 
 


Kép

Tary!!
Jó hogy jöttél! :wink: Az nem baj ha tartottál egy kis "szünetet". Lehet hogy pont ez a hónap lesz a befutó. :wink:

Csige!
Örülök, hogy minden ok volt a dokinál. És remélem 2 hét múlva kiderül ki lakozik odabenn. :wink: De én nunisra tippelek. :oops: :lol:

Nita!
Igyekszem gyakrabban jönni.. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


csige tök jó hírek :):):)9

mi ma bent voltunk az oviban behívtalk minket had ne mondjam másfél órát voltunk ott de gyerekem még nem akart hazajönni :) úgy kellett hazaráncigálni nem tudom mit gondoltak rólam az utcán de nem érdekel :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csige örülök a jó híreknek!

Tary jó, hogy benéztél, jöhetnél gyakrabban is. A másik topicban egy csajszinak - szintén van 2 gyermeke - akkor jött össze a baba mikor lemondott róla.....szóval fel a fejjel :wink: még semmi sincs veszve. Nekem is ilyen hosszúak a ciklusaim :twisted: pedig az év elején beállt 35 napra most meg........... :twisted:

Móni köszi a táblát! Kösz a drukkokat de a teszteléstől nagyon messze állok. Van még bő egy hetem, hogy megjöjjön a legutóbbi ciklust tekintve......

Nika először mi is így voltunk az ovival aztán egy jó pár hétig sírás volt reggel, de mára már minden oké. Ma is úgy otthagyott, hogy csak lestem, úgy kellett egy pusziért utána szaladnom :lol:

királylány
 
 


Sajnos nekem is hosszú ciklusaim vannak..tegnap teszteltem,sajna negativ lett,38 napnál tartok épp.cickafark tablettát szedek...
mi ajánlotok még amit lehet szedni a cickafark mellé,ciklus helyreállitóként?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás mostanság! Melisch, Mizseiera, Ediii, Zsuzska, régen voltatok már!

Móni! Köszi a táblázatot! És végre van egy babónk is! Nyuszi is nagyon a finishben van már.

Pampalini! Nika! Királylány! Mennek a mega drukkok! Mostmár igazán jó lenne egy újabb kismami!

Tary! Nagyon örülök, hogy jöttél. Nincs azzal semmi baj, hogy úgy érezted szünetelned kell! De mostmár ne találd ki többet, hiányoztál! :oops:

Babszika! Sajnálom, hogy így sikerült a lagzi! Nagyon drukkolok, hogy semmi akadálya ne legyen a következő inszemnek!

Kistörpe! Te hogy vagy? Voltál dokinál?

Királylány, Nika! Nekem nagyon meghatóak ezek az ovis storyk!
pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, Csige drága, kimaradtál! :oops: Nagyon örülök a jó híreknek. Én már nagyon kíváncsi vagyok a babócád nemére! De persze, hogy elsősorban az a fontos, hogy egészséges legyen.

Bettike! Én végül nem vettem meg a cickafark tablettát, mert itt nem ajánlották, ha babát tervezel. Viszont a felfázásomra ajánlották a tőzegáfonyát, amiben rengeteg a C-vitaminm van benne E-vitamin és Béta-karotin is. Úgyhogy én most ezt próbálom ki. De ciklushelyreállító hatása sajnos nincs. Esetleg nézz utána ezeken az oldalakon: www.hazipatika.com; www.vitaminsziget.com Hátha találsz vmit!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi

én pedig azt hallóttam rola h jó babásodásban,sokan szedik erre.
pontosan mit mondtak neked?

KépKép
bettike83
 
 


Betty a cickafark tea a ciklus beállításában, peteérésben segít, nem a babásodásban.

Pedi köszi a drukkot....és az ovis storyk: hát nem mondom, hogy nem lábad könnybe a szemem olyankor :D

királylány
 
 


én úgy tudom hogy a cickafarkot a ciklus első felében kell inni a péig és utána palástfűvet kell

királylány ovisnéni is azt mondta hogy az ilyen gyerekek akik hamar bemennek stb azok majd kb két három hát után jönnek rá hogy hoppá anya nincs itt mégsem olyan kerek az egész de hamar beszoknak utána :) remélem igy lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika enyém már járt tavaly is mini csoportba - most ezt ismétli - és sokáig sírt reggelente de csak pár percig. Igaz otthon mindig mondta, hogy nem megyünk. nehezen de beszokott. Mikor átkerült ide itt is sírdogált reggelente aztán megszokta. Ha hosszabb ideig itthon van azért mondogatja, hogy ne menjünk, de már nincs gond reggelente :lol:

királylány
 
 


Köszi
Mondjuk ha a ciklust beállitja már akkor is nyert ügyem lenne azt hiszem:)

KépKép
bettike83
 
 


Hamar írok pár sort nektek is. Jól vagyok minden rendben rohanunk és rohanunk.
A múlt héten miután elmentünk nem jött ki, hogy összebújunk így ha nem volt pé -szerdán kárba ment ez a hónap is, de nem baj majd lesz másik hónap. Bár inkább előtte voltam vizes :oops: és szerda után szárazabb. Na de ezt csak piri napján tudom meg mikor nem bujtunk össze :lol:
Vasárnap értünk haza de nem volt nettem sőt most sincs otthon :cry: :shock: már jelentettem tán holnap jönnek :lol: .
Amúgy kedden és szerdán vendégeim voltak az uncsimék így mozgalmas hetem volt, holnap meg jönnek a kereszt szüleim és a szüleim vasárnapig így ha akarnék sem tudnák már jönni. MA aztán húztam a melóba is, hogy mindent megcsináljak ha nem voltam 2 napot dolgozni és holnap sem jövök.

Ne haragudjatok visszaolvastam de nincs időm reagálni rohanok haza itt már 8 óra és még mosnom kell.

Kellemes hétvégét mindenkinek.

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok! még mindig nem jött meg, de ha most elkezdek reménykedni, tuti holnap-holnapután elönt...
Bettike, ha megtudsz valamit a ciklus helyreállításról, légy szíves, ne feledkezz meg rólam:) köszi.
mindjárt megnézem a vonalzómat, hátha az lerövidíti a ciklusomat :twisted: :evil:
tary
tary
 
 


vonalzópróba
tary
 
 


sziasztok.........képzeljétek vettem Barninak pelenkázó táskát....macis és autós...ja és kék természetesen!!!!! :)
annyira tetszik!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita ti már annyi mindent vettetek Barninak, irigyellek :lol: Mi még nem vettünk semmit. Vagyis a szopis párnát, de azt is csak az én kényelmem miatt és azóta egész elviselhetőek az éjszakák. Tudom ajánlani mindenkinek. Sokkal kényelmesebb mint ha párnákkal támasztgatnám ki magam. Én azt is próbáltam, de nem jött be.
Már én is annyira várom, hogy elkezdjük a vásárolgatást, bár nem akarunk tulzásokba esni, meg hát az anyagi keret is szükös. Igazából ha az ember mindent megvenni amit a boltokban lát, akkor a világ pénze nem lenne elég rá, mert hogy olyan édes dolgok vannak :lol:
Épp ma nézegettem, hogy egyre nagyobb a pocakom. Most megint megindult, vagyis hát látványosan nől.
Most megyek, mert sziásztázunk és most jön a babazene hallgatás ami egy órácska.

KépKép
csige-bige
 
 


Tary

Nagyon szivesen segitek ha én is kapok valakitől segitséget:)küzdünk sajnos,ma már nálam is 39.nap van,bár most eléggé görcsölök már,remélem lassan megjön.

Nita
bizti nagyon szép lehet,képet mutatsz rola,?na persze ha tudsz:)

Csige

Nagyon jól teszed pihizz sokat:)bizti szép nagy már a pocakod,és lassan felugrik 1-2 kiló is:)
miket szeretnétek venni a picinek,mesélj?alig várom már hogy meg mondják mi lessz:)legalább lehet tudni hogy rozsaszint,vagy kéket vegyetek:)

KépKép
bettike83
 
 


Csige hát igen már sok minden ...konkrétan mindene megvan már Brnikának!!!!!!apróbb dolgok hiányoznak csak!!!!
Hamarosan már te is elkezdhetsz vásárolgatni.......... :lol: :lol: :lol: :lol:
Betty majd valahogy megpróbálkozom oké?!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát hogy mi mindent szeretnék venni?! Ha lány, ha fiú lesz, már ígértek nekünk ruhákat, szóval abból csak pár darab kell. Ezen kívül úgy néz ki hogy kapunk egy graco babahordozót kölcsönbe és játszószőnyeget is és mérleget. A fürdetőálványnak még utána kell érdeklődnöm. Ezen kívül kell venni babakocsit, kiságyat és pelenkázót és a babakelengye további részeit. Még légzésfigyelőt próbálok meg szerezni valahonnan, mert az elég nagy tétel és azt úgy sem használjuk majd hosszú ideig. Majd úgy is több részletben vásárolunk be, mert elég korlátozott a strapabíróképességem :lol: De már anyukám is mondta, hogy a tescoban mindig megnézik húgommal a babaosztályt és már alig várja hogy vásárolhasson az unokájának :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige ha kapok még ruhákat szivesen adok.mert már anyivan hogy nem győzöm hova tenni....de ez nem 100%.....jo?
de körbenézek mi az ami nekem tuti nem kell azt szivesen oda adom..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige tényleg nagyon sokmindent lehetne venni a babának. Szívem szerint én is megvettem volna anno, de a keret szűkös volt. Nem is tudom miből telt mindenre. Az igaz, hogy anyuék kifizették a bababútort - ez volt a karácsonyi ajándék - sógorom és anyósomék a babakocsiba szálltak bele....de akkor is. Most, hogy nagyobb Bence sem más a helyzet mert mindent megvennék neki csak nincs értelme. Ma voltam az egyik turiban - kimondottan gyerek turi - és vettem egy farmer halásznadrágot, egy farmert, egy pólót és egy olyan pólót ami inggallérral van kombinálva mindössze 2.050Ft-ért. Nagyon vagány cuccok.
Én van akivel szemben irígy vagyok és nem adom kölcsön a cuccokat, de a barátnőmnek viszont szívesen odaadtam a ruhákat....

királylány
 
 


Csige

Akkor még van mit beszerezned,de van még időd jócskán:)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok. Még mindig sehol semmi. Persze ma nem bírtam ki és vettem a Tesco-ban egy tesztet. Nem tudom milyen (talán pregimax?) nem volt túl drága, és persze negatív... Igazából semmi tünetem, még megjövős sincs. Feszül a mellem, de a hasam nem szurkál, szóval semmi. Várakozó álláspont. :roll:
tary
tary
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, de sajna megint megjött, csütörtökön. De mivel én sose mondok csütörtököt, ezért nem adom fel és majd a köv. hónapban sikerül!!!!!!

Na most megyek visszaalszok még egy kicsit ha tudok!

Pusssz mindenkinek!

Kép
pampalini
 
 


Nagyon sajnálom Pampalini
sajnos én is negativat teszteltem..na de majd a következő hónapban:)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Pampalini úgy veszem ki a hsz-ből, hogy nem vagy elkenődve. Nagyon helyes! Mindennek eljön az ideje. Reméljük előbb, mint utóbb. :wink:

Tary nem vagy egyedül a hosszú ciklusoddal, már én is falnak megyek tőle. De nekem Bence előtt is ilyen volt. Fel a fejjel, neked eddig is mindig később lett + a teszt, hátha most is.
Érdekes, hogy mikor Bencével lettem várandós akkor meg sem fordult a fejemben, hogy az lehetek. Most meg egyre csak tünetek után kutatok, hogy érzek-e valamit. De csak a nagy semmit érzem.

királylány
 
 


Köszi Nita aranyos vagy, de nekem is ígértek két zsák fiú és két zsák lány ruhát, szóval úgy tűnik, hogy nem leszünk szűkében a ruháknak. Ha lány lesz, akkor már unokatesómék is mondták, hogy majd küldenek babaruhát, mert az ő kislányuk most lesz egy éves szeptemberben ami tök jó lenne, mert szezonban teljesen megfelelőek a ruhák.
Hát én ma elcsábultam egy kicsit. Úgy megkívántam a csokit, hogy benyomtam két szem konyakmeggyet és pár szem milka bombont. Olyan jól esett. Nem is tudom hogy mikor ettem utoljára csokit, de hát néha azt is kell :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Lányok mindenkinek sikerűlni fog a baba.....én is sokat vártam és szenvedtem...de ti ezt tudjátok is.........de meg lett az eredménye a nem görcsölésnek!!!!!!!!!!!!!!!!

Csige akkor jó ha kapsz te is!!!!!!!!!!!szivesen segítek ha kell amiben tudok!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


még mindig semmi. Van ötletetek, hogy milyen tesztet kellene használni? Most számolgatom, szerintem ha volt is peteérésem ebben a "szezonban", az kb. a 32-33. napon volt. Ha ahhoz hozzáadok kb. 11 napot, akkor jövő hét közepén kellene tesztelni. De milyet vegyek?
Na, de várjuk ki a végét. Már mintha érezném, azt a bizonyos rögtön megjött érzést...:(
tary
tary
 
 


Tary

én is igy vagyok ezzel,csak én már 41.napon vagyok,ami annyira elkeseritő...ilyen ciklussal babát?!:(

KépKép
bettike83
 
 


Tary szerintem ne tesztelgess. Csak magadat keseríted vele. Ha baba van úgyis jelét adja majd. Neked különben is mindig később mutatta a teszt.

Betty ilyen ciklussal is lehet baba. Nekem Bence még ilyenebb ciklussal sikerült az első körben. Akkor minden második hónapban jött meg. Az az érzésem, hogy ismét ilyen hosszúra áll be a ciklusom...

királylány
 
 


pampalini sajnálom:(:(

tary nálad m ég van remény :):):)

mi pénteken elkezdtük a komoly szobatisztaságra szoktatást
vagyis pénteken csak délután négytől volt fürdésig bugyoban ez két bilizést hozott és nem csurgott be négy óra alatt tegnap kettőtől volt pelus nélkül kétszer becsurgott de nem vészesen ma meg máűr reggeltől bugyiban van szólt mindig eddig háromszor voltunk bilizni és eddig még biztosnsággal nem csurgott be
olyan jó hogy lassan már nem kell majd venni a drága pelusokat

vagyis most nagy figyelés kérdezgetés megy :):):):):)
nálam piri még nincs de nem is kell még lennie hiszen egy hete volt pém :D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok, jól vagyok jelentkezem, elmentek a vendégek mostantól jövök gyakrabban.

Nika nagyon nagy feladat elé álltatok kitartás és mielőbbi sikeres eredményeket!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


lányok aki tesztelni akar az 10-es érzékenységűt rendeljen innen a netről....ez a legérzékenyebb...boltba asszem csak 20-as érzékenységűeket lehet kapni!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary te remélem nem csatlakozol a piris táborhoz mint én, ma délután nekem is megjött :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch sajnálom pirit!!!! :cry:
Tary drukk hogy te ne piri hírével gyere! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti! Akkor mi fej-fej mellett haladunk, ln ma vagyok a 40. napon.
Sehol semmi. Köszi a biztatást mindenkinek.:)
tary
tary
 
 


Sajnálom pirit, pedig én annyira drukkolok mindenkinek és minden nap úgy jövök fel, hogy talán van ismét egy pozitív tesztesünk.
Tegnap mi babanézőben voltunk férjem uncsitesójáéknál, akiknek most múlt hat hetes a babóca. Hát tündéri. Kicsit meg is gyurmáztam :oops: :lol:
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy szeretnénk légzésfigyelőt venni, mert sajnos úgy tűnik hogy senkitől nem tudunk kölcsön kérni és bébiőrt is. Szerintetek érdemes olyan venni ami kettő az egyben? Most láttam angelcart ami kettő az egyben 28.000,-ft-ért ami szerintem tök jó árban van.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige bébiőr és légzésfigyelő? Ha családiban laktok akkor szerintem érdemes, panelba nem annyira, mert ott minden áthallatszik. Ez tényleg jó ár. Hat hetes, de édes lehetett. Jó volt dajkálni, mi? 8) Majd nemsokára a tiedet is dajkálhatod :wink:

királylány
 
 


nálunk nem lesz légzés figyelő.....Máténál se volt........igaz én akartam és most is de a párom hülyeségnek tartja...azért is mivel nem sokat ér ha nem tudsz ujra éleszteni....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita van hozzá utasítás ott le van írva meg tartanak tanfolyamot is valamelyik kórházban. Mi sem akartunk venni, de a kórházban javasolták mivel Bence kicsivel előbb született. Nekünk megnyugtató volt, nagyon sokáig kattogósra volt állítva, úgy aludtunk, hogy hallottuk a kattogást. :lol:

királylány
 
 


Hát nagyon jó volt dajkálni. Mondtam is hogy már annyira várom hogy mi is babázzunk. Pedig mondta az anyuka, hogy bizony kezd fáradni, mert nem sokat alszik a babó nap közben, elég éber baba és hát szórakoztatni kell. Szóval szabadideje nuku mellette. Megvártuk az esti fürdetést és ahogy dühöngött a babó úgy beindult az én kicsikém a pocakomban a babasírásra. Egyből jelezte hogy ő is itt van ám :lol:
Egyébként valóban van a légzésfigyelőhöz utasítás, hogy hogyan és mit kell tenni ha gond van és elég érthetően le van írva. Mivel nálunk is elég nagy a ház és két szintes, így ha fent altatom és én lent vagyok akkor fülelnem kell hogy halljam mit csinál a babó, szóval megnyugtatóbb ha van egy kis bébiőr. Azt nem tudom, hogy az a fajta ahol egyben van a kettő jó, vagy érdemesebb külön-külön megvenni?!

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?