Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Ez csak életjel, nincs már energiám visszaolvasni :oops:
Csak lejelentkeztem, minden okés, 2in1 :wink:
Cupp!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
A ha kocsi háttámlája dönthető 150 fok alá, akkor nem kell a hordozóval vackolni.
Nekem sem fekszik teljesen a babakocsi, de még jól is jött, mert Réka bukós, jó neki, ha kicsit fel van támogatva.

Amúgy jó reggelt, tegnap egész nap nem voltunk itthon, majd dobok képeket.
vovanda
 
 


Jó reggelt, megyünk Ikeába végre! Pussz mindenkinek!

skrisz72
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma reggel nem keltem valami jól!
A szomszédnál rántott hús lesz és azt negyed kilenckor kellet klofolnia! :evil:
Elég rossz ébredés volt!

Tilli szupi a járgány!!
Hány lóerős? :lol:

Skrisz nagyon szupi jó vásárlást!!! :wink: :wink:

Nekem babakocsiból van elképzelésem az az egy amiből nem vagyok hajlandó engedni! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: hurrá, biztos nagyon szép lett a lakás! Vigyázz a pakolással, na meg a bokáddal!

Skrisz: jó vásárlást!

Raniko: én fél 4 óta fent vagyok. Nálunk a környező kutyák örjöngtek. Sajnos itt nálunk olyan gyökér emberek élnek, akik mind azt mondják, hogy azért van a kutya, hogy ugasson és akkor sem szól rá, ha mellette van és a saját hangját nem hallja tőle. Sőt! Engem leba....t a szomszéd, hogy ne szóljak rá a kutyámra, ha ugat csak úgy unalomból, mert ő szokott vele beszélgetni.
Milyen babakocsit szeretnél?

Till: tök jó járgány!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hoztam friss képeket:

[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]

Tegnap a játszótéren többen azt hitték, két ikerpárral vagyunk... :lol:
vovanda
 
 


Vovanda
édes kis Csibék!!! :lol:

Gyökér szomszédok :? monnyanak le!!!! :evil: :lol:

Lois,
húúú, hidegfront :roll: Nagyon gondolunk Rád!!!!! :P

Járgánydícséretet köszi :P
még barátkozom vele...agyalok, hogy lehet téliesíteni, hiszen bundazsákban sem fér bele a prücsök, mert hogy kötöm be??? :roll:
Apa itt röhögött rajtam, aszongya, alig van 3 és fél hónap, hogy ezt megoldjam :lol:

Lányok,
vásárolt már valaki a szopipárna.hu-tól? Érdekelne, hogy van megelégedve...én még sosem vásároltam internetről, de 13.000-ért már van 6 részes garniturákuk (szopipárnával), ez kedvezőnek tűnik :roll:

tillidian
 
 


Till!
Én tőlük vettem ágyneműt az ikreknek. Ki vagyok vele békülve, már elég sokat volt mosva, de jól bírja, szépen van megvarrva és könnyű vasalni.

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Till!
Vanda voltam, elfelejtettem, hogy a pasim van bejelentkezve... :oops:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Tilli, én onnan kaptam ajándékba a szopipárnámat. Nekem bejött.

Ikea egy kalap car. 3 dologból kettő nem volt! :evil: A 6 fiókos komód helyett vettünk két 3 fiókosat. A kispolc megvan, a nyitott polcos szekrényért Budaörsre kell menni. Már várom, mikor nyílik meg Dunakeszin az Ikea. Sokkal közelebb lenne nekünk.

skrisz72
 
 


Timi háttttt izééééé!
Babakocsikba azok tetszenek amik elég magasak nem a kipufogót nézi a gyerek és nem kell hajolgatni se.
Jó ha van több része és a vázon lehet cserélgetni.
Ezek az elképzelések! :roll:
Persze még nem néztem annyira utána. :lol:

Skisz hát az Ikeába sajna nekem is vannak rossz tapasztalataim. :roll:

Ma rengetegen voltak a Kailiba szinte a csilláron is lógtak! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Vigyél majd széket a boltba, hogy le tudj ülni, mikor meglátod az árakat! :wink: De inkább jobb, ha még ilyenekkel nem idegesíted magad, az csak rosszat tesz!
Mikor a másodiknál (jelzem, csak álmodozva) nézegettem az árakat, akkor apci kijelentette, hogy ennyi pénzért már használt autót lehet kapni, inkább vegyünk azt a gyereknek, abba mi is beleférünk. :lol:
konak
 
 


Vanda!
Ez a csajszi-pasi páros valami gyönyörűség! :D

Ha tudtad volna, hogy keresztbe is lehet fektetni, nem kellett volna 2 kiságyat venni! :lol: Na jó, ez vicc volt! Magától forgott így be?
konak
 
 


Raniko: nekem van egy favorit egyes babakocsim, csakhát az most nálunk ki van lőve ugye. Az olyasmi, amit leírtál és az ára is 100 alatt van. Sajnálom, hogy ikerben nincs olyan, mert tuti az lenne a nyerő.

Vanda: nagyon szép gyerekek! Nálunk is így lesznek a kiságyak L alakban. Te hogyan fekteted őket? (már amikor nem forognak be édesen keresztbe :D ) A fejük van közel a csücsökben, vagy a lábuk? Nagy dilemmában vagyok. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Konak tudom,hogy nem semmi ára van egy ilyen kocsinak de én ez az gy amiből nem alkuszom!
Szerencsére apa nálunk könnyű eset már csak az anyagiak szabhatnak határt!
(Használt kocsit ez jóóóóó! :wink: )

Timi van képed arról a kocsiról?
Amúgy én láttam ikerbe is a Budaörsi Brendonba ha jól emlékszem. :roll:

Vanda nagyon szép kurkók!
A keresztbe fekvés meg csúúúúúúcs!!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Cirmikém tök önállóan forgott így, nem is először. A fejük van a csücsökban, eddig nem nagyon zavarták egymást.
Amúgy még ilyenebb pózokat is fel tudnak venni, csak nem fotózom állandóan, félek,hogy felkelnek avakura.

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


1szálpasi-biztosvanda!
Jó nagy babák ahhoz képest, hogy ketten bérelték odabenn!Mennyik voltak?
Lassan le kell tenned a betétet az ágyban, mert olyan ügyesek, hogy kimásznak. :wink:
konak
 
 


Rani!
Igazad van, ez az egyetlen dolog, amit több évig fogsz használni.Szeretni, vagy nem, aszerint hogy sikerült választani. :wink:
Terepje válogatja, hogy mit néz az ember.Pl. Nálunk sétáló belváros van, egy szál autó nincs, ahol tologattam.(vidéki élet) :D
Viszont 10 boltból 9 műemlék épület, ahová a kicsit kövérebb halandó is csak lapjával fér be az ajtón, tehát a szélesebb babakocsinál rutinosan ki kellett nyitni a másik szárnyát is az ajtónak.A nehézségek sajnos út közben derülnek ki.
Szerintem kérdezz meg babakocsis anyukákat ott, ahol élsz, hogy ők mit tapasztaltak!Így kikerülheted a kisebb bosszúságokat. :wink:
konak
 
 


Rani: Pierre Cardin PS 682 a típusszám, ha rákeresel biztos találsz róla képet. Nekem nagyon tetszik élőben is láttam. Na, ebből nincs iker.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Konak!
Cirmike 2 kilóval, Dani 2 kiló 30 dekával született. Lassan tényleg le kell tenni a matracot, Dani már nagyon nyújtózik felfelé...

Timi!
Ismimnek van eladó ikres Pierre Cardinje, nem sokat használták. Ha érdekel és még megvan neki, összehozlak vele.
vovanda
 
 


Konak igen meg fogom kérdezni az itteni anyukánkat bár látom a babakocsikat mert a lépcsőházba vannak tárolva a földszinten.
Mi Budafokon lakunk dimbes dombos és sajna a mi utcánk egy hülye kővel van kirakva.
Valami jó strapabíró kell! :wink: :wink:

Timi rákeresek megnézem lehet, hogy egyre gondolunk!

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi megnéztem!

Na én is ilyesmire gondoltam és tényleg nem vészes!!!

Látod ahogy Vanda is írta van iker!!!! :wink:
Szupi lenne nektek egy ilyen főleg, ha meg tudnád venni a Vanda ismerőséjét!! :wink: :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda: köszi, aranyos vagy, de a PC-s ikerkocsik nagyon csúnyák. Legalábbis amiket találtam belőlük. Ezek a szürke és rikító színkombinációk nekem nagyon nem jönnek be.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi ezt nézd!
Ezen az oldalon ven egy csomó jó!

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/jane?cid=33267

Kép

Kép
raniko
 
 


Érdemes megnézni az egész oldalt sok jó cucc van szerintem, csak sajna árakat nem találtam! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda!
Ez igen!Először én csak egyet bírtam 2 kg-ra hízlalni.Hogy kétségbe voltam esve, pedig egy ikres mennyire örül ilyen súlynak.Ügyesek vagytok, szép nagyok lettek! :D
konak
 
 


Timi!
Ilyen a kocsi:

http://nebulobababolt.freeweb.hu/index_ ... e12445.htm

A szürke-narancssárga színkombináció. 35 ezret kér érte a csaj. Láttam a járgányt élőben, tuti hibátlan.
Szívem szerint megvenném, csak jóval nehezebb, mint a mostani járgányunk és én minden sétánál a pincéből cipelem fel. A PC kocsikkal nekem egyébként nagyon jó tapasztalatom van, Baluval az volt. Húztuk-nyúztuk, gyötörtük, nagyon jól bírta.
vovanda
 
 


Vanda: igen, ez az ami nagyon nem tetszik. Az egyes PC-s kocsik nagyon jók és strapabírók, ismerősöknek is van, de ezek az ikres kocsik nagyon csúnyácskák. Nem tudom, hogy ki találta ki ezeket a színeket, de borzalmas. Nekem legalábbis. Pedig tényleg nem kér érte sokat az ismerősöd.

Rani: amit belinkeltél, jó, hogy nem találtad meg az árát, mert dobnál egy hátast. Ezt a kocsit néztem ki először, aztán megtaláltam az árát! :wink:

Én most ebbe vagyok beleszerelmesedve:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Ezt én is nézegettem, csak a súlyát sokalltam ennek is. Amúgy az enyém is Hauck, csak az esernyőre csukható változat.
A szélességük egyforma, eddig én a legtöbb normál méretű ajtón befértem vele. Könnyű kezelni, szóval nekem bejött a márka.
vovanda
 
 


Vanda: nekem nem kell hosszan le-föl cipelnem, csak 2 lépcsőfokon, meg a mérete nagyon tetszik, mert befér a Punto csomagtartójába. Meg a váza, a kerekei, meg úgy ahogy van az egész kocsi. :D Na, ez szerelem a javából! :lol: Szerintem én ezzel leszek úgy, hogy nem engedek belőle és ez lesz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Megint rossz kislány voltam. Összeraktam a két komódot és a falipolcot, amit az Ikeában vettünk. Apa nemsokára hazaér Veszprémből, hozza a maradék cuccot, amit nem sikerült megvenni délelőtt. Holnap már csak a polcos szekrény marad. Annyira várom, hogy apa bevigye a kész bútorokat a gyerekszobába. :D

Valaki leírná, mi a haszna a kifogónak? Vettem, de nem értem miért van rá szükség. :oops: Nem elég a fürdőlepedő?

skrisz72
 
 


Skrisz :D
én sosem használtam :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Till!

Szuper a kocsi! Nem tudom milyen volt, de szépen kitisztítottad, mert én semmi használatra utalót nem látok rajta. Ügyi vagy!
Textilmózes nem lenne jó?
Pont Gracot nézegettem én is (aztán mást vettem), és van hozzá beleillô textilmózes. A Brendon outletjében mutatták, emlékeim szerint az ára sem volt vészes. A honlapjukon nincs fennt sajna, talán egy telefont megérne a dolog. Vagy próbálj meg használtan keríteni egyet.

Kép
lona1
 
 


Lona,
dehogynem, jó lenne textilmózes, de hogy szerelném rá erre? A vázon - asszem - nem cserélhetőek a dolgok...Vagy úgy érted, kézben vigyem benne a Pindirit? :roll: :P
(Súrolásban szakértő vok :lol: és folttisztításban is :wink: )

Skrisz,
úgy olvasom, a kifogó nagyobbacska babákhoz való (a mérete is nagyobb), újszülött korban fürdőlepedőnek híjják...asszem :roll:

Jó kis babakocsi linkek :lol:

Vovanda,
felismertelek ám :wink: (meg úgy is papirotok van róla, hogy egyek vagytok :lol: )
Köszönöm a szopipárnás tanácsokat! :P

(Mi most egy hétre vidékre megyünk Vackorral - jó idő lesz :? - de lesz net, úgyhogy jövök)

Hunci,
még meg sem köszöntem a sok jó tanácsodat, úgyhogy most: köszönöm! :P

tillidian
 
 


Till!

Nem úgy értem, hogy kézben vinnéd :D
A hátradöntött sportrészbe pont befér ez a textilmózes!! Erre lett kitalálva!
Bélelt az egész az alja pedig merev.
Na várj keresek képet!

Kép
lona1
 
 



Halihó Csajok! :D
Úgy fest ez a mostani hidegfront meg sem kottyan nekünk, szóval itt "Nyugaton a helyzet változatlan" :D
Kicsit sűrű volt a hétvégém, azért voltam inaktív, tegnap nagyon el is fáradtam, meg nagyon szúrt a pocim alja is, de ma pihi...igazából most ébredtem fel egy 2 órás szundiból :roll:

Till!
Klassz a Graco, bírom a színét is :D
Nekem van vázra rápattintható hordozóm, de én abban tuti nem tologatnám, az nagyon kényelmetlen neki, akkor már inkább a sportban ledöntve. Nem is tudom ki, talán Szandra írta, hogy ő a ledöntött sportba tett egy kis kókuszmatracot, és úgy egyenlítette ki a dőlésszöget és úgy tuti volt a sport már pici kortól. A textilmózes nem tudom milyen, olyan még nem tapiztam sk.
A Brendonos Graco-talp meg nem isofixes, úgy tudom.
Én is a szopiparna.hu-ról rendeltem 2 garnitúrát, meg szopipárnát, szerintem szépek, persze mi még nem nyúztuk, így arról nem tudok beszámolni, de amúgy korrektek. Nekem jó sokat csúszott a rendelés, de írt a csaj (ez valami családi vállalkozás), hogy fertőző beteg, és nem akar most bébicuccokhoz nyúlni, ráér e nekem még 2 hétig amíg meggyógyul, hogy ne postázza ide a bacijait. Szerintem tök kedves gesztus volt tőle :)

Skrisz!
Nekem ma a barátnőm vett az Ikeában olyan emeletes szárítót, ő nem mondta, hogy káosz az egész, közben rájöttem, hogy akkor te nem a Budaörsiről beszélsz.....
Nem tudom mennyi tea kell, mindenki más mennyiségeket iszik, én sem tudom, hogy mennyit kellene..a 2 csészétől a 2 literig kaptam javaslatokat :shock:
Én nem vettem kifogót, szerintem felesleges.

Vanda!

Képek szuperek, gyerekek csodaszépek :) Tényleg olyan mintha két ikerpárotok lenne :) Laura is igazán szépséges kiscsaj!!

Rani!

Amit írtál, hogy magas, meg vázon cserélgetős, na azok pont nem a terepezős fajta kocsik. :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lona,
köszönöm, fantasztikus vagy! :D
(egy a bibi, hogy nem dönthető vízszintesre a háttámla, gondolom, így nem tudnám ráilleszteni :roll: )

Lois
köszi :P
attól tartok, ezt a dőlésszöget nem tom vízszintesre hasonlítani...rég volt már újszülöttem, de tuti, ebben a járgányban csak akkor lehet szállítani, ha már ül, de legalábbis kicsit tartja magát :roll:
Szóval még ki kell találnom, bírom-e majd hordozókendőben Őkisasszonyságát addig cipelni, míg belenő a kocsiba :roll: :P

tillidian
 
 


Till!
Miért mennyire lehet ledönteni?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
És a merev mózest nem lehet rápattintani??
Pl. mint ez:

https://ssl.teszvesz.hu/item657936434_c ... t_ert.html

(csak mert mintha azt olvastam volna, hogy a Gracok univerzálisak ilyen szempontból)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Életjel,még megvagyok,de a hétvége pakolással-takarítással telt,úgyhogy eléggé kipurcantunk.Már majdnem kész,bár az ablakok hátravannak,csak a teraszajtót pucoltam meg,és még csak a sötétítő függönyöket mostam ki,és raktam fel.
Már olyan jó látni a végét,meg hogy a gyerekszobából eltűnt a rengeteg lim-lom,a héten a kiságyakat is összerakjuk :D
Bár 4 éve volt festve,de megdöbbentő,ahogy lekerültek a falról a képek,hogy milyen koszos volt :shock:

Ma nem takarítok,megyek uhura,aztán egy barátnőmhöz babázni.

Egy kérdés,milyen mosóport vegyek a babaholmiknak?És öblítőt?
És hány fokon mossam őket?

Vanda,nagyon helyesek vagytok a képeken...Két ikerpár :lol: ez jó.
Lois,örülök,hogy hidegfront nem viselt meg. :wink:
Till,az én kocsim sem dönthető,csak kb 170 fokig,pont a mózese lenne,ami kiegyenlíti a törést benne.De ettől még újszülött kortól használható.
Krisz,én azt hallottam,hogy a kifogó,ami egy nagyobb méretű pelenka,szóval az a fürdőlepedő helyett van,puha,és gyorsan szárad...ha nem így van,szóljatok.Én is vettem,viszont fürdőlepedőt nem vettem,mert szerintem mindenki azt fog venni ajándékba :lol:
Rani,mi nem lakunk messze egymástól :wink: Boldog 6.hetet.Következő uhun már szívhang is lesz :D

Lois,te ma vagy 36+0.Akkor most a 37.hétbe léptél,ugye?És akkor most még koraszülöttnek számítana KisZé,vagy nem? :roll: Ezzel mindig gondban vagyok :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Tilli nektek jó pihenést kívánok, és várunk azért ide!!! :wink:

Nyulasz te merre laksz?
:roll:
Köszönöm már nagyok vagyunk és nagyon várom a péntek UH-t. :roll: :oops:

Lois hát igen ez az amikor még nincs tapasztalatom.
Ha eljön az idő tuti jól utána olvasok a babakocsiknak!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Till!
Melyik Graco is a tiéd? Nem jöttem rá...
Ha 150 fok alá dönthetô, akkor tudod textilmózessel használni! Merev az aljuk. A barátnôm Gracoja ilyen és észre se vetem, hogy nem teljesen vízszintes!
De egy téli baba levegôztetése tényleg nehezített benne, ezért pártoltam el tôle.

Nyulasz!
Le a kalappal elötted, hogy mennyit pakolsz meg takarítasz. Ilyenkor nagyon elszégyellem magam, mert nálunk meg szalad a lakás.

Lois!
Sajna a Gracora nem lehet ilyet rápattintani.
Végül ugyanolyan babakocsit vettem, mint te (BBC), csak más színben
:D
Elmentem megnézni, a babakocsikat "élôben", és szándékom ellenére haza is tértem egyel :lol: (nem lehetett otthagyni, egy álítólagosan rossz patent miatt, 30.000-rel olcsóbb volt)

Kép
lona1
 
 


Till!
nincs róla papír... :lol:

Átlóban olvastam, majd jövök, de nyűg van ezerrel.... :?
vovanda
 
 


Lona te akkor olyan vagy mint én!!! :lol:
Akaratom ellenére szoktam vásárolni (apa így tudja :wink: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Lona, képet!!! :D

Nyulasz, én Dreft mosószert vettem és Silan sensitive öblítőt. De szerintem még kipróbálok egy pár párosítást, ha ezek elfogytak. :D Jó uhuzást mára!

Lois, szerintem én komolyan pánikba esem, ha megírod, hogy távozott a nyákdugó, vagy elfolyt a magzatvíz. Asszem én még nem készültem fel lelkileg. :oops:

Rani, már csak négyet kell aludni! :wink:

skrisz72
 
 


Till!
Vagy lábzsák?
Íme:
www.minimano.hu/termekeink/babakocsi/tr ... gasha.html
www.vatera.hu/graco_szurkes_labzsak_148719657.html

Rani :D
Nagyon szép túrógombócod van!
Abszolúte, akaratom ellenére
:lol:
A fô veszélyforrás az volt, hogy megérkezett az adóvisszatérítésem :wink:
És rájöttem, hogy amiket kinéztem a vaterán meg a teszveszen azok mind batár nagyok! Belvárosban nem tudok mit kezdeni egy 12 kilós kocsival.

Készülôdök, megyek szóbeliztetni. Ááááááá nagyon nem akaródzik, hát még szegény diákoknak. Majd vajszívû leszek.

Kép
lona1
 
 


Most megy a TV2-n a Babapercekben meddőségről szóló riport!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lona nagyon aranyos vagy köszi!!

Szép a kocsi gartulálok!!! :wink:

Jó szóbelizést ne légy szigorúúúúúúú! :roll:

Skrisz ne is mond nem tudom, hogy birom ki!!!!!! :roll: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: