Új privát üzeneted érkezett!

Pumukli!
Nagyon jók a képek!Sajnálom h haza kellett jönni...

Iza meg alszik,ami nem lenne gond.Csak felébredt 2 után,mire tisztába tettem meg leszívtam a az orrát(alig jött vmi hála az égnek)addigra bealudt!Rátettem cicire hátha magához tér...szívott picit aztán aludt tovább....várom h mikor kel...fél12körül eevett utoljára.Ma még csak 3szor kajált!Hülye idő :x :lol:

annus11
 
 


Emese,
nálunk kezd durvább lenni.Van itthon mecsek baby lehet én is elkezdem inni.
Szegénykém alig alszik.Most Chopin-t hallgatunk és ettől kicsit megnyugodott.Jól betakartam és az ágyunkban alszik.

Ez a szeles idő szerintem mindenkiből a legrosszabbat hozza ki.A gyerek alig alszik én ingerültebb vagyok a páromnak meg majd szét szakad a lába a fájdalomtól(operálták a térdét 2 éve)

Pumukli,
Maja mi finomat evett?

Annus,
hát már csak 3 szelet van :wink:

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj :lol: :lol: Nekem pont elég az a 3 szelet :wink: :lol:

annus11
 
 

 
 

Sziasztok!
Nagyon jók a képek,édesek a babák!Betegeknek jobbulást.
Sajna ezer a dolgom,szerintem hétfőtől jövök újra.
Addig is,ha valakit érdekel,a blogunkon vannak friss képek.http://gretahanna.blogspot.com/
Szép napot!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Oké,meglesem!Majd gyere és mesélj!!!A múltkor mondtad h van vmi...Megoldódott közben?Vagy mi volt a baj?Férjecskéd megy vissza dolgozni külföldre?

annus11
 
 


Köszi Annus a választ!!!!! Vmikor talizhatnánk is,majd kicsit egyenesbe jövünk és megbeszéljük.

Lányok,másnál nincs ilyen furi színeltérés a baba arcán? Ma is nézegettem,olyan furi néha,ha meg sír teljesen eltűnik. Csak néha látom,de akkor mindig elkezdek aggódni. :(

Ügyik vagytok,hogy zenét hallgatnak a babák,ma mi is kipróbálunk egy kis Mozartot...

Kép
f.ancsi
 
 


Hú, Harhaj, Chopin, de nagy ötlet. Úgyis olyan fene randa idő van, akartunk azért sétálni, de esik saaaaajnos. Keresek vm finom kis zenét, hamár a babazenéket az én gyomrom sem bírja. Vagy ez a baba-Chopin?

Annus, örülök, hogy visszatért a locsifecsi :)! További jobbulást Nektek!

Ancsi, hát, meg nem mondanám, hogy van-e ilyen eltérés... de vm keringési zavarra vagy ilyesmire gondoltál?

Kutyafüle, ezen tényleg nem érdemes kiakadni, ez teljesen természetes. Tudják, hogy kisbabád van otthon, nem? Ha meg tényleg keresztelő-előkészítő, akkor az a legkevesebb, hogy emiatt nem fognak Rád furán nézni :)!
kalloni
 
 


Annus,csak kimerült vok,meg semmi sem jó.Férjem nem megy még,majd később.
Röviden annyi,hogy a tejem alig,naponta 1-2 alkalommal eszik azt de azt is már üvegből fogadja el.Ez kicsit rossz.
A másik,hogy el vok fáradva,Sanyi dolgozik,rossz mindenre egyedül.A csajok körül is én vok mindig.
Meg ugye 12-én megjött,elmúlt 17-én.Aztán 18-án együtt voltunk :oops: ,de akkor semmi nem volt.Majd másnap este kicsit görcsöltem és vérezgettem,meg ma is picit.Pedig éjjel megint nem volt semmi.Szerintem azért mert együtt voltunk és még maradt vissza a mensesből.Ha nem alakul,majd megyek dokihoz.De nincs sok,így cak akkor megyek kontrollra,ha elmúlik.Mert ugye 6 hetesen sem voltam,mert megjött.
Bocsi hogy rátok zúdítottam. :oops:
Ja,meg volt tápszer váltásunk is,mert sokat,sokszor bukott Hanna.Már nem bukik olyan mennyiségeket,pedig az új tápszer még csak szokatóban van.
Majd visszaolvasok és reagálok mindenre!!
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!
Először is mindenkinek gratula a pindurokhoz!

Másodszor meg bocsi a zavarásért, de a Ti topikotoknak aktuális lehet.

Eladó sorba került kedvenc hintánk, tökéletes állapotban!

3 fokozatban állítható, 2 sebességi fokozattal, 5 pontos biztonsági övvel!
3 hónapos kortól ajánlott. Nálunk nagyon bevált nyűgösség esetére, mikor máshogy már nem tudott elaludni a manó. Az árban benne van még az újonan belerakott elemek!!!

Kérdezz bátran!
Ár.: 8000,-Ft

tel:06-70-316-3104
Judit Kép

Kép

Kép
mákszem
 
 


Ancsi!
Naná h talizunk vmikor!!!(vicces h 1 saroknyira lakunk :oops: )Én általában magamnál vagyok,leszámítva az elmúlt pár napot :wink: Szóval szólj ha ráérsz!

Anita!
:( Sajnálom h kevesebb a tej...próbáltál már mindent rá?Amúgy ne idegeskedj miatta!Éhen halni nem fog!!!!Szép egészséges baba lesz mint Gréti!!!Vérzés bizti nem jelent semmi bajt,szerintem csak túl hamar volt az együttlét a menszi után :wink: Hát ami a kimerültséget illeti...szerintem ezt itt mind tudjuk mire gondolsz....az elmúlt pár napban én is nagyon elfáradtam,nekem nem 2 gyerek,hanem a hülye betegség miatt....Alig vártam h az uram hazaérjen és legalább abban segítsen h szopi után csak ő foglalkozik vele,és nem kell ugranom ha bármi nyüszi van! :wink: De ahogy nőnek majd jobb lesz!2 csodás kislányod van,erre gondolj :wink:

annus11
 
 


sziasztok

Anita! milyen tapszerre valtottatok? (mit evett eddig Hanna?)

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszméletlen, milyen sz....r az idő ma :evil: :evil:

Itt van két kép, ami szemlélteti a különbséget.....

Tegnapi kánikula
Kép

Mai mínuszok....
Kép

Ezeket meg csak úgy:P

Egy álombéli mosoly :D
Kép

Csinibaba
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


csuklas:
nalunk is sokaig tart amikor elkezdi.. de mostmar h lecsereltuk azaventes cumisuvegeket sokkal kevesebbszer van.
leginkabb csak akkor ha jo nagyot bufizik.. utana tuti lekezd csuklani :shock:
es van heltart boven20 percig is..
meg nem probalkoztam citromlevel ..
nemkegyetlen ? :D
van vmi mas ra?

dori
nem te irtal vmi cseppeket ra? mi is volt a neve? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Lena nagyon kis cuki
kis husi :)
jo hosszunak is tunik
mekkora,hany kilo ? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyorsan írok, mert Csanikámnak frontos napja van...

Ancsika, én édeskömény teát adok neki, nagyon enyhét, pici cukorral, jobban szereti, mint a vizet, és nekünk a pukikon is segít! :D

Húúú, olyan édesek a babák! Aminát megzabálnám abban a kalapban!

Lányok, az én édes drága kisfiam este 11-től reggel 6-ig aludt!!! Persze már tűkön ültem ötkor, de csak nyefegett. háromnegyed hatkor már a körmöm rágtam, megsimogattam a hátát, de semmi. Aztán 6:05-kor elkezdett reklamálni. Most végre tudom, hogy tényleg szól, ha már éhes.

Problem ezzel kapcsolatban: éjjesl szétrobban a mellem, nem győzök szopi után fejni mindkét ciciből, utána napközben meg kevés. Tudtok valamit, alkalmazkodik a szervezet? Vagy találjak ki valami stratégiát (ma pl. már délelőtt adtam pótlást a lefejtből, mert féltem, hogy ördögi körbe kerülünk - egyre gyakrabban éhes - egyre kevesebb tej termelődik ezidő alatt- még inkább éhes, stb...) Ötlet???

Ja, Kutyafüle, tojd már le nagyívben! Azoknak is pici gyerekük van, mind a két mésik lánnyal is tuti előfordult már az ilyen! Ami Danit illeti, szerintem kerek perec mondd meg, hogy ez neked milyen rosszul esett, és kérd meg, hogy álljon hozzád kicsit empatikusabban!

Na sok puszi, nemtom mit akartam még!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti!
Hát nekem is ez a bajom, hogy olyan pofákat vág a citromlé után, hogy sajnálom :(
Mondjuk sírni nem sír, de akkor is........
Megpróbálom majd a cumit is, hátha beválik.
Ma mértem, 4570 gr, a centit nem tudom, de már a 0-3 hós rucikat hordja :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szofi! Ha már tudod, hogy tényleg alszik ennyit (örülök! :) ), akkor talán az utolsó szopi után egy kicsit később szívd le mind a 2 cicit, és feküdj le nyugodtan! :) Sztem reggel tuti elég lesz neki 1 cici, a többit próbálgasd. Én úgy csinálom, de csak azért, mert én mostmár elindítottam a folyamatot, hogy tejadó anya lehessek, és igyekszem minél több tejet produkálni... :lol: , hogy a reggeli szopi után lefejem mind2 cicit, és innentől minden evés (kivéve, ha Danó már nem hajlandó a másikat elfogadni) 2 ciciből történik, és mindkettőt lefejem minden etetés után.

Maumau, én írtam a cseppet, ez a C-vitamin csepp, amit Annusnak is ajánlok, ha még beteg Iza, de különben is, ártani nem árt, Cebion-csepp. De kb ugyanolyan, mintha citromot adnál. Nem brutális egyáltalán citromot adni, Danó is sokat csuklik, de már megszerette a citromot, nem hat már... :lol: Na jó, azért, mikor másodjára próbálkozunk, akkor mindig elmúlik. :)

Pumuklii, jók a képek, örülök, hogy jó volt. Tényleg mitől maszatos a lánykád?

Kutyafüle, én is csak azt szerettem volna írni, hogy mindenki, aki szoptatott valaha, tudja, hogy ilyen balesetek előfordulnak. És tuti nem tartanak ezért hülyének!!!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pumukli!

Jók a képek :wink:

Dóri!
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én citromlevezek :D

Léna 30 perce csinálja az esti bőgős műsort, apa már 2x volt bent nála egy csomót, ha felveszi, nézelődik...... :?
Nem úgy érzem, hogy mostanában abba fogja hagyni......lehet túl sokat aludt ma????

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


dori
megprobalkozunk holnaptol mi is vele :)

nem is ertem miert mondja a doki meg a vedono is h nem zavarja a csuklas.... az en lanyomat nagyon :D

barbapapa
boro is annyi volt legutobb :)
de a 62es rugik mar lassan nem jok hosszaba. van amelyiket nemtudom mar raadni. szelessegebe pedig siman jo lenne.... :shock:
igaz 58 centivel szuletett.. e s azota csomot noott sztem.. de nemtudom mennyi most :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na csak gyors bekukk!
Lehet h megjött nekem is :shock: Úgy néz ki ez örökletes...nem véletlen,öcsém és köztem csak 10 hónap van! :wink: Csak ha ez tényleg az(mert olvastam h a gyógyszer mellett lehet pecsételés)akkor most szedjem tovább az azaliát?Nem tom mi legyen...eddig Iza elfogadta a tejet....remélem el fogja ezután is...... :roll: Na majd jövök....

annus11
 
 


Jó reggelt!
Annus,köszönöm!!Jól esett amiket írtál.Sajnálom a mensit.Nem tom szedd e a gyógyszert.Én anno normál fogi gátlót szedtem,a mellett eleinte lehetett pecsételés.
Nekem már éjjel nem volt megint,most van pici,de még most is vér,nem akar barnulni.Jól ki......magammal :)
Maumau,eddig Milupa Milumil HA startot ettünk,de váltottunk Milupa Milumil 1-re.Ez tényleg jobb,és finibb is.
Mennem kellll

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Na majd meglátjuk...egyenlőre nem indult be..lehet h csak kis maszatolás a gyógyszertől.Akartam már írni,nagyon édes Gréti a nagy babakocsival :lol:

Barbi!
Léna tényleg olyan nagynak tűnik!!Nem mondanám róla h csak 1 hónapos :shock:

Maumau!
Mi is lassan megint kinövünk 1 méretet...Igazából az ujja meg a lába hossza még jó is lenne...de a kis teste...hát mi is a 62eseket hordjuk,épp jó még rá...de nem tom meddig :roll: :lol:

Szofi!
Csanád nagyon ügyes!!!Én ma éjjel adtam Izusnak.Lehet kihúzta volna megint reggelig,de én nem bírom a nyekergést....meg cumit odaadni,aztán kiköpi vissza...nem tudok így aludni...szóval h kiveszem és a pelus csere alatt bealszik akkor megy vissza,amúgy meg had egyen!Így is 5ször eszik kb 1 nap,max 6szor.....Szóval ettől függetlenül valószínű h hamarosan átalussza majd nyüszi nélkül is az éjszakát...addig meg néha ettek,nem gond.

Ja és nekem is ugyan ez volt,éjjel tele vannak a cicik.Nálunk 7 körül van fürdés utána kaja,és Izus alszik is 8 körül.Ekkor mindkét ciciből eszik.Aztán én kelek mindenképp hajnalban,az egyik cicit lefejem olyan 2-3 körül,a másikat meghagyom Izusnak ha felkelne.Max egy picit lazítok rajta ha nagyon folyna már belőle.Napközben mondjuk nem fejek,de szinte mindig adok neki a másik ciciből is!Mióta ezt csinálom nem kellett pótolnom a lefejtből!Viszont ha úgy érzed h 2 cici se elég neki akkor tényleg érdemes fejni a szopik után.

annus11
 
 


Kalloni! Igen,valami ilyentől félek,de mondtam a gyerekorvosnak és megnézte a kezét,az ajkát és szerinte nem lehet,mert azok gyönyörű színűek.Szerinte majd elmúlik,néha meg is nyugszom,mert semmi,aztán újra látom.Lehet,hogy másnak fel sem tűnne,a férjem szerint is semmiség,de tudjátok,egy anya mindig aggódik. Legalábbis én.... :oops:
Mostanában Lóci is sírós,ma éjszaka én is azt mondtam,hogy inkább kiveszek egy mérleget,de enélkül eldönteni,hogy mi baja....????
Az idő itt "remek",a lányaim szegények most nyaralnak a nagyiékkal. Vízparton :( Messziről nézik esőben a medencét.

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok!

Annus! Én anno azért hagytam abba a gyógyszert,mert elkezdtem vérezni mellette, és még 2 hét múlva sem múlt el. Persze lehet, hogy nálad nem ez a helyzet.

Mi már kinőttük az 56-os ruhákat még 3 hetes kora előtt. Most a 62-es pont jó, de ha kinyújtja a lábit már feszül az is. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


hahó
hehe, rucik :) mi most nőjük ki az 56-osakat :D
Vendég
 


Jó reggelt :)

Fruzsi megint este 10-kor evett, és fél hétkor kelt :lol: Ez már a negyedik ilyen éjszaka egyfolytában :wink:

Olvasok :arrow:
Vendég
 


Fruzsinak már 68-as ruhái vannak, nem tudom, hány centi, de a 62-esben nem tudja kinyújtani a lábát :shock:
Vendég
 


Na dobok képeket!
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Csanira még jók az 56-osok... 3600gr. :oops:

Az én okos fiacskám ma is fél hétig aludt 11-től. Még nem merem beleélni magam, de bizakodó vagyok. Napközben viszont 2-3 óránként éhes, így ugyanúgy hétszer igényel enni. (Lehet, hogy igényelne még többször is, de mindennek van határa!)

Dóri, köszi a tippet! Csak a fejésnél én attól félek, hogy nem termelődik olyan gyorsan újra, mint amilyen hamar éhes a gyerek!? A múltkor ez volt, adtam neki mindkét cicit, az egyiket le se fejtem, aztán 2 óra múlva éhes volt, evett kettőből ötvenet, mert még nem volt több, és hozzá kellett pótolni 40-et még a lefejtből... Utána elaludt, jó hosszan, és akkor vissza tudtunk térni a normál kerékvágásba... Mit gondolsz?

Annus, sajnálom, hogy megjött. Szerintem nekem is meg fog, ugyanis eltelik éjjel 2 szopi közt nem hogy hat, de 8 óra is 3 napja...
Köszi neked is a tippet! Mondjuk a hajnali fejéssel az a bajom, hogy akkor már mindegy, hogy etetni vagy fejni kelek fel... :oops: Mondjuk ez a minden alkalommal 2 cici fejés nélkül, ez tetszik, lehet, hogy kipróbálom, hátha bejön! És Iza tényleg csak ötször eszik??? mennyit egy alkalommal? Csani hétszer eszik 70-110 közt...

Ja, még azt nem is meséltem, hogy tegnap elmentünk a nagymamához kocsival! Ez volt az első autós kirándulás, nagyon jól sikerült, Csani szeret autózni. Nézelődik meg alszik.
Meddig van az, hogy 2 óránál tovább nem lehet a kagylóhátú autósülésben??

Emese, Bogi hogy van? Múlik már a hasfájósság?

Sok puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi, a Te Fruzsid is nagy alvó lesz éjszaka, úgy tűnik! leírnád, hogy ennek tükrében a nappali szopik hogy alakulnak?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus! Iza zabálnivaló és olyan kis vidám!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Annus!

elso ranezesre tiszta apja Izus!! de aztan mikor olyan kis huncutan moslyog meg tiszta anyja.....
vegyes gyerek :D

rucik:

most neztem,rugikbol a 68askat hordja :D
bodykbol 62es meg jo.. bar ket napja olyan nehzeen gombolom be
sztem pa rnap kerdese es johet a nagyobb :shock:

Boro is egyre tobbet alszik ejjel.. indult 2,5ora -3 - 3,5 -4 es most 4ora utan kezd nyuszogni
de en kiveszem agybol ha mar 10pwerce nyuszog mert lusta vagyok fejni es akkor mar folyik ...... :roll:

bukas: reggel 6kor akkorat bukott :(
en ugy megijedtem
lehet nem is bukott,de elvileg semmi gaz nincsen hiszen nagyonszepen gyarapszik es elegedett mosollyal az arcan aludt el utana.. 3 hatalmas placsnit hagyott az agyon....
es akkorat bufogott h huuh
valoszinu az volta gond
ugyhoyg msotmar kajalas kozben felveszem sokkal tobbszor h bufizzen kicsiket..
masnal nem fordult elo meg ilyen? :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hello csajok!

Szofi, nekem is ez van: AndrisMarci most kezd ráérezni az éjszakai nagy alvások ízére, minek következtében a mellem már szétfeszül a tejtől és ilyenkor már várom hogy felkeljen, mint a megváltást... Lehet tényleg le kéne fejni? Vagy mit csináljak?

Netti, szerintem is hasznos szopcsi közben többször büfiztetni. Az én kisfiam pár hete tanult meg büfizni... De azóta nagyon tud! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Szerintem is tiszta apja!De jó lenne ha idővel rám hasonlítana jobban...mégis csak kislány :lol:

Ja rugikból mi a 3-6 hósat hordjuk,pont írtam a múltkor...nem is nagyon van belőle kisebb,úgy gondoltam nyárra nem kell...de még jó h beszereztem ilyen nagyobb méretű cuccot is,mert nem tom mit adnék a gyerkőcre....


Szofi!
Hát majd elválik h tényleg megjött e vagy csak maszatolás a gyógyszer miatt!Hát nekem hetek óta eltelik 7-8 óra 2 szopi között!Most h 2 szer átaludta az éjszakát még több is!Kb 10 óra.....persze közben fejtem ilyenkor,szóval ez remélem segített....
Tegnap csak tényleg 5ször evett...de lehet h csak az idő miatt.Általában 6szor eszik amúgy.Most h beteg volt mértem párszor h lássam eszik e rendesen.És akkor olyan 130akat evett kb vagy többet.Ma reggel is mértem h vajon az esetleges menszi bezavar e...de 140et bevágott!Szóval még mindig megeszik a kg/150got naponta!Amúgy nem olyan gáz felkelni és fejni...én már hozzászoktam a hajnali keléshez,de ha nem kelnék felkelt az uram.4 kor kel reggel.De ez csak a vészforgatókönyv.Mindig felkeltem eddig...Ja és én nem szoktam úgy fejni h már csak 1-1 csep jön ki...nem szeretem eröltetni.Persze közben maszír,meg átmegyek picit a másik cicire,de nem szoktam 40 percig szívni a semmit!Gyorsan lejön kb 120 körül néha több is és akkor az elég nekem :wink: Zsupsz vissza az ágyba :lol: Amúgy próbálkozz!Vmi csak bejön nálatok is!(amúgy nálam is az volt mint nálad...ha szopi után fejtem akkor estére tuti pótolnom kellett neki,most h nem fejek szopik után így elég 2 ciciből mindig!!!)

annus11
 
 


Netti!
Nálunk is van h akkorát bukik vissza...de most pl sok levegőt nyelt a nátha miatt....amúgy csak kisebbeket szokott.Semmi baja nincs a gyerkőcnek,nyugi!Csak épp benyelt egy nagy adag levegőt,ami felette volt meg kijött! :wink:

annus11
 
 


Maja élete második csokifagyijának nyomai látszódnak a száján és a ruháján :-)
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Most írt Anika, hogy Apor kórházban van: hányás, hasmenés. Egész nap rohangál a gyerekek között. Az ikrek csak anyatejet kapnak, csoda, hogy ennyi stressztől van még. 1 havi súlyuk: 4140 és 4300 gramm.
Innen is üzenem, hogy gyógyuljanak meg hamar!

Mi tegnap voltunk férjem barátjánál, akinek 8 hetes a kislánya, őt is Éduának hívják. Dobok egy képet Kép Édua és AndrisMarci :)

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus!

koszii
egyebkent Boro is nathas mar par napja.. lehet azert bukik ekkorakat vissza :(
de nem mindig ..
sot amiota megvan fazva vegulis azota ilyen "durvabb"..
az elott csak kisebbek jottek vissza!

nah asszem meg is nyugodtam kicsit :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


sziasztok

adraci tök furi, mást is látni, akinek Édua a neve, nem találkoztam még soha másik kislánnyal :)

maumau, egy rugóra járnak a gyerkőceink, Lara is bukott hajnalban egy nagyott, de utána aludt mint a tej :), nem ijedtem meg tőle :)

mi most kelünk olyan fél 3- 4 között valamikor mindig és utána 6-7 órakor, de fejni már nincs erőm csak reggel így most már nekem is bőven eltelik 6 óra két fejés között, és most átállok, hogy nappal 4 teljen el, már lassan nem tudom hová tenni a tejet, lányom nem akar még többet enni, maradt a 90-100-as adagnál és 6x eszik, de van, hogy csak 60 megy le neki

reggel örömujjongás és nagy viháncolás volt, annyira édi ilyenkor :)

nem tudom hogyan tudják lenyelni szegények a konakiont borzalom az íze :(

ma 2 hónapos a csajszi, el vagyok maradva fényképügyileg :)

bodykban mi is már a 62-eseket hordjuk és rugikban is, de szerintem annyira sokat nem nyúlt még :)

valaki kérdezte a teát, mecsek baby-t adtam neki mindenféle ízesítés nélkül, szegénykém aznap kitisztult teljesen :(, azóta sem kakilt annyit, sőt csak piciket :)

én amikor fejek, muszály a 20 perceket betartanom, hiszen ha nincs elég inger, akkor vészesen apadni fogok

annyira hideg van itt :(

melyik ételfutártól rendeltek kaját, már annira unom a tésztákat, de csak azok készülnek el gyorsan, és alig van időm főzni :(

babák gyönyörűek :) és nagyon csinik:)

vanni mi lett a szopival nálatok? kiváncsi vagyok a gurudnak igaza lett-e?

szép napot

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Jó hogy mondod!Van ugye a dmes kuponfüzetben egy 25% kedvezmény a gastroyalhoz.Holnaptól rendelek 1 heti menüt...kíváncsi leszek!Larának boldog 2.hónapfordulót!!!Furcsa h ilyen kis adagokat eszik...de ha szépen hízok akkor nincs gond :wink:

Maumau!
És szívjátok az orrát?Nehogy benn maradjon neki!

Adraci!
Nagyon jó a kép!Szépek a babák!!!!Anikának meg kitartás!!!Apornak sok puszi!Gyógyuljon meg szegényke hamar!!!!Az ikrek meg nagyon szépen gyarapszanak!!!!

annus11
 
 


Az uram palacsintát süt :lol: Megkívánta :wink: Most keveri be a tésztát....kíváncsi leszek :roll: :lol: :lol: Megesszük ígyis úgyis 8)

annus11
 
 


Én meg most épp jégkrémet eszek... :?

Kajarendelés: www.telfood.hu
Most július 17-ig minden féláron van. Még nem próbáltam, de ki fogom. Vigyük csődbe őket, rendeljen mindenki onnan! :lol:

Hamarosan F1! 8)

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci!
Én most rendeltem a gastroyaltól,nagyon kíváncsi vagyok..ha nem lenne akciós kuponom nem rendelnék...Megnézem ezt az oldalt amit belinkeltél!!!

annus11
 
 


Annus, majd mondd milyen a Gastroyal, mert ha lejár ezeknek az akciójuk, rendelek onnan is! 1 hétre rendeltél és az egészből lejön 25%?

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus

szivjuk persze!
halistennek mar nincs annyira tele mint volt :roll:

Ildi

mostmar en se aggasztom magam a bukason akkor :)
gyarapodas legyen es kesz, az meg van :D

Boro 4800 gramm korul van :shock:
es olyan hosszu....

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

bukás - Bogi is reggel 8kor egy akkorát bukott, h csak néztem :shock: előtte mondjuk mindkét mellemet kiszívta, szerintem túlzabálta magát...

Szofi,
ügyes fiú Csanád :) jó Nektek! Én is várom már, h végigaludja az éjszakékat a kisasszony, bár már kb. másfél hete éjfélkor nem szokott kelni, csak 2-3-4 körül utána meg reggel. (ő olyan 8-9körül eszik utoljára).
Amúgy jobb már Bogi hasfájása, bár ép reggel mondta az uram, h a hajnal 3-as kaja után félóránként nyögött meg nyöszörgött szegénykém, én jó anyához méltón fel sem ébredtem rá :oops: :shock:

Annus,
jó palacsintázást... már én is régóta tervezem, de eddig nem mertem még nekiállni. :lol:

Adraci,
jó nagyon ez az ételfutáros, jó áraik vannak nagyon! Lehet mi is kipróbáljuk, jóformán olcsóbb, mintha főznék...

Na megyek pihizek még egy kicsait, 10 óta alszik a lányom, legalább le mótudtam menni boltba meg megfőztem addig.

emese1979
 
 


Apornak jobbulást, Anikának kitartást! Épp tegnap este gondoltam, hogy jó régen tudott szegény Anika jönni...

Annus, hát köszi, kipróbáljuk. Az előző szopinál adtam neki mindkét mellemet, aztán akkor adogatom szépen, majd meglátjuk, hátha ez válik be!Fejni akkor ma én se fejek.

Adraci, nekem az bevált, hogy felkelt a gyermek, a durrantabb mellemből megszoptattam, utána lefejtem a maradékot, meg a másikon könnyítettem, és abból is fejtem le ugyanannyit, mint a másik maradéka volt (30-40 ml), szerintem ez így működik... És akkor az első 2 szopi után a másik ötnél mostantól két cicit kap, és nem fejek. Aztán este, ha kell, akkor kap a reggeli fejésből pótlást...

Hát, remélem ez működni fog... :o

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Remélem beválik!Amúgy lehet nem is kell pótolni este!Én hajnalban ha fejek az egyiket teljesen lefejem,a másikból max lazítok,de ha Izus kel akkor abból kap.

Emese!
Nem én vetemedtem a palacsinta sütésre,hanem az uram! :lol: De lehet bekell segítenem neki...

Adrcai!
A DMes kuponfüzetben van egy ilyen kupon,heti 3 fogásos menü.Én úgy értelmeztem h az 1 heti menü árából jön le...Majd beszámolok!Holnap jön az első adag!!!!

Ez a másik így 50%osan tényleg jó!Én is pont azt mondtam h olcsóbb mintha főznék!Na jó,van egy kis plusz munkadíj...de elenyésző! :wink:

annus11
 
 


Amúgy, ha nem akarsz sokat fejni, én is effélét tanácsoltam volna neked, Szofi, mint amit leírtál most! Amikor kezdtük ezt a témát, és nem volt minden szopira jóval több tej összesen, akkor hamarabb megéhezett minden szopi után, és kapott is újból enni, sűrűbb szopik voltak, és pár nap alatt eljutottunk odáig, hogy elég volt 3 óránként neki azzal együtt, hogy fejtem a szopik után. Azóta meg az a rendszer, amit írtam. És tényleg bevált a tejszaporításra, mert kb 3,5 deci tej-többlet van naponta. Most. Remélem, sokkal kevesebb nem nagyon lesz. :) És nemsokára "viszonozni" fogom, hogy Danó is kapott tejet a kórházban. :)

Tegnap, 8 hetesen, Danó 4790 g-ot nyomott. :)

Adraci, nagyon cuki a kép! Én is kívánok jobbulást Apornak és kitartást Anikának!

Annus! Nagyon szépek vagytok!

Most megyek, majd még jövök.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Apornak jobbulást!
Ma Hanna extra nyafis,gondolom az idő miatt.
Apa 5-6 körül megy dolizni,majd reggel jön.Nem szeretem mikor éjszakás,pedig pár napig az lesz. :(
Amúgy ez a tápszer meglepett,mert eddig a Ha milupa volt 600gr-os 2056ft.Most a simát vettük ami 900gr-os,891ft-ért.Több és olcsóbb. :roll:
Na megyek,pakolok,meg kicsit még együtt leszünk Apával,Hetek óta ma szabad,de este már megy is.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: