Új privát üzeneted érkezett!

Sütke!

Én nem zárlak ki semmiből, ha nyáron szervezünk egy méhenk-s találkozót, akkor el fogok menni, és szeretném, ha ott lennél. Én magam egyedül vagyok ilyen lökött, és nem személy szerint neked szól, és látszik is, hogy nem tudom normálisan végiggondolni ezt - és cserrizni is mennék, szóval tényleg ez az én lököttségem.

Ranita!

Akkor nálad is hasonló dolgok vannak, mint nálam. Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor elmondom: kéne átjárhatóságit csinálni, mert nélküle kidobálhatod a pénzt az ablakon eredmény nélkül. Mert ha az egyszem is el van záródva, akkor bizony lombik. Nem szeretném, ha ez lenne, de győződj meg róla, hogy nem csak kidobod a pénzt!!! Véletlen nem kérdeztél erről a zsibbadásos dologról senkit? Tuti nincs hozzá közöm, de az én oldalam is zsibbadni szokott sima fekvésnél. Csak mindig elfelejtem megkérdezni mitől lehet. Ezek bizony nem jó hírek, remélem jobbat kapsz. És igenis menj utána!!!

Angie!

Nincs olyan funkció a fényképezőn, hogy MACRO? meg olyan, hogy SZUPERMACRO?? Mert azzal elég közel lehet a fotóhoz nyomakodni, és szuperéles képet csinál. Majd elvágja az ujjad :) Szóval nézd meg kérlek!!!
babszi
 
 


Babszi,
fél éve, mikor volt a m.k, akkor műtét közben megnézték a jobb oldali petevezetéket is és a doki tegnap is megerősített abban, hogy az teljesen rendben van. És mivel ez fél éve volt, így elfogadják. Nálam különben a másiknál sem elzáródás volt.
Én nem zsibbadást érzek, hanem feszülést. Lehet, hogy a sok tüszőnek tudható be, de a doki szerint letapadás is lehet.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja és mondtam tegnap a magándokimnak is, alaposan meg is vizsgált, uh is csinált, de semmi rendellenességet nem talált.

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

ranita, hát én szorgalmazom a továbblépést, mint mindenkinek ahol nehezebb a dolog. én is utálok várni, ha gyereket szeretnék akkor fél év alatt lehetőleg jöjjön össze, de nem????? azt hiszem teljesen érthető ahogy gondolod ezt te is :lol: :lol: :lol:
szorítok, most már ne legyenek gátak, akadályok!!

babszim, na akkor jó vaksi vagyok, jó lesz a meghívó és szép :lol:
képet nem csináltok ti, vagyis rólatok valaki? szerintem ha most készülne rólatok egy kép ott is sugároznátok :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


aviubi én ezt nem értem...clostit úgy írnak fel, ha középídő alőttől figyelik uh-n a tüszőérést, különben honnan tudja a doki, hogy használ-e??????? kérdezz rá nála szerintem, vagy egyenesen kérd az uh vizsgálatokat :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Ranita,akár így akár úgy,de remélem minnél hamarabb POZITÍV eredménnyel jössz ide hírt adni.És igen lépj tovább.

Okés na Babszi,majd meglátjuk még mi lesz.lehet addigra már mozdulni se fogok tudni.A lábam így is úgy vizesedik,hogy csak na.

sutimano76
 
 


Így sikerült most kép, majd kipróbálom, amit írtál Babszi.
De így is látszik elég jól. :lol: :lol: :lol:
Danika:
Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,nagyon jó kép!!!!Ez már látszik azért.Gratulálok!!!!

sutimano76
 
 


Ezt is nézzétek meg, csak rá kell kattintani:

http://www.hirszerzo.hu/cikk.csaladi_dr ... 11580.html
babszi
 
 


Sziasztok!

Ranita! Örülök, hogy sikerült továbblépnetek. Tiszta szívből kívánom, hogy hamar összejöjjön a pocaklakó. Szerintem nagyon jól döntötetek, hogy mentek inszemre!

Nekem nem mondta a dokim, hogy menjek ultrahangra. De mostmár belevágok, mert elegem van a várakozásból, és a többi doki még magasabbról szarik a fejemre.

Angie! Nagyon jó látni Danikát! :lol: Mindjárt félidős leszel! De jó

aviubi
 
 


angie, Danika nagyon cukor kicsike emberke, úgy irigyellek, már én is szeretném újra átélni, néha azért még tartok is tőle...
nem félsz a szüléstől? én tuti rezelni fogok... :shock: :lol:

aviubi. szerintem forszírozd, hogy ugyan már te úgy szeretnéd, ha tudnád mikor vana tüszőrepi előtti időszak mert úgy azért biztosabb minden :D

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok!

Köszi a sok dicséretet!
Ranita, Aviubi szerintem is lépni kell, mert a sok csalódás sem jó!
Nagyon szorítok nektek!
Igen, hétfőn leszek félidős!
:lol:
Én eddig nem szedtem magnéziumot, de már érzem a vádlimban az apró görcsöléseket. Most fejezem be a 20. héten a Duphastont, most kezdhetem a Mg-ot. Plusz az Elevit, meg pezsgőtabletták.
Tiszta őrület, egész nap szedni valamit.
Mostanában már nagyon-nagyon fáj a derekam, ami egyébként is fáj mindig, de terhesség alatt hatványozott.
Ma voltam védőnőnél.
1 kg-t híztam eddig. Egy hete még +2 kg-nál tartottam, de lement 1 Kg. Ez jó, legalább nem terhelem a túlsúllyal is a derekam.

Boris, bizony jó érzés újra érezni egy kis életet odabent.
Már apa is érzte a rúgását vagy boxolását, olyan erős! :lol:
Dehogynem félek a szüléstől! Nagyon! Nekem rosszak az élményeim, sokkal jobb volt első babánál, röhögve mentem be szülni, most meg már is görcsben van a gyomrom, ha rá gondolok!
Este utazunk Pestre rokonokhoz. Nem tom mikor jövünk.
Mindenkinek szép napokat!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Lányok, köszönöm a biztatásokat. Ma is belegondolta és szerintem ez egy jó döntés volt részünkről, bármennyire is félek ettől az egésztől. De legalább teszek valamit.

Angie,
nagyon édes Danika. Ez már a végleges név?
Ma reggel én is arra ébredtem, hogy begörcsölt a vádlim. De iszonyúan fájt. Amikor terhes voltam, akkor ez minden reggel megtörtént. Húúú, de utáltam :evil:

Aviubi,
mindenképpen próbálj elmenni uh-ra, azért jó lenne tudni, hogy használ e valamit a closti. Meg nehogy becisztásodj.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


angie, de jó lehet érezni Danikát :lol: énisénisénis :lol:
ne haragudj, többet nem kérdezem akkor meg a szülést, de tényleg így lehet, hogy a 2.-nál az ember tudja mire számíthat :shock:

ranita, szerintem lelkileg is jobb ha úgy érzed nagyobb az esélyetek :lol: nagyon szorítok nektek :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sütike, nincs még iwives meghívód :?: :lol: már jó lenne látni benneteket :P

babszi?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris ma még nem volt,de folyamatosan figyelem,tudod írtam hogy legutóbb 1 hónap volt,mire küldték.

Voltam ma dokinál,minden rendben,csináltunk uh-t,és 4000-ért felvette a doki dvd-re,hihetetlen mi összeget le tudnak venni az emberről,de megérte,mert Berni nem szereti az uh-t,így első kanyarba "egy mit akartok már megint" ásítást nyomott,aztán boxolt egyet a uh-fejjel,aztán mikor már nagyon unta banánt(10 perc)akkor már rúgott is egyet.Becsült súlya :920 g.Sajna képet nem tudott csinálni a doki,de talán a dvd-ről tudok majd képet varázsolni.Na persze ez nem biztos,hisz nem vagyok egy számítógép guru,de hétvégén megpróbálom.

Jó éjt!

sutimano76
 
 


Sziasztok, megjöttünk.
Jó itthon, pedig csak 2 napot voltunk.

Izomgörcsre kálciumot mondott a doki,nem magnézium kell, rosszul emlékeztem.
Akkor mikor kell Mg?
Nekem nem mondta még, hogy szedjem.

Igen,a Dani végleges! Addig nem neveztük el, míg el nem döntöttük a nevét végleg.

Suti, várom a képeket! :wink: Hátha sikerül megcsinálnod!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,én is úgy tudtam,hogy mg kell a görcsnél,de miután már vagy 3 hónapja szedem a magneB6-ot és folyton begörcsölt a vádlim éjjelente,így rájöttem hogy calcium is kell,úgyhogy vettem pezsgőtablettát a patikában.Azóta javul.A magne B6-ot a pocigörcsökre szedem.

sutimano76
 
 


köszi süti, várom nagyon a meghívót :lol: de jó, hogy minden okés Berninél, milyen kis huncutka :lol:

angie, most hogy írja süti tényleg, emlékszem én is a hasgörcsölésre kell a magne b6 :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan megírom nektek, hogy képzeljétek találkoztam azzal a dokival aki hülyénekj nézett a méhenkívülimnél. Hát jól beolvastam neki... majd írok este.

aviubi
 
 


aviubi, hol futottál vele össze??? de jó!!! kíváncsi vagyok mit szólt írj!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Igyekszem írni egy kicsit, de Beni hamarosan felkel.

aviubi várom én is a beszámolód!

Suti, amikor felhívtam a dokit és mondta a Ca-ot, nekem is beugrott. Iszom én is naponta 2-t. Jó!
De jó, neked már egyre közelebb van a nagy nap, amikor kezedben tarthatod Bernit! :lol:

Ranita, ne félj töle, minden oké lesz!
Babszi, nagy készülődésben vagytok?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Bocsi, este már nem ment az írás, mert hulla voltam.
Szóval pénteken a Honvéd kórház büféjében üldögélt a doki egy csajjal. Amikor megláttam elször nem akartam odamenni, álltam a sorban. Aztán agyaltam, hogy ha most nem megyek oda akkor tuti életem végéig bánni fogom. Hát odamentem, és köszönés után belekezdtem. Elöször vigyorogva állt fel, gondolta valaki tuti megveregeti a vállát. Aztán bele kezdtem, hogy majdnem eltett láb alól, erre ő, hogy mint látja nem így történt, mert itt vagyok. Hát, mondom ez nem magának köszönhető, mert én akkor hiába mondtam a tüneteimet, sőt azt, hogy nagy a valószínűsége 1 terhességnek maga inkább a tüdő embóliára gyanakjodott. Szerinte biztos volt oka, hogy nem a hasamat ct-ztette, hanem a tüdőmet. Erre én csak annyit válaszoltam, hogy na ja, érdekes módon a sajnát kollegái sem értették, hogy miért nem készített hasi ct-t, és miért nem hallgatott rám a terhességet illetően. Ekkor már totál megvolt sértődve a" DOKTOR ÚR", és csak annyit bírt mondani, hogy ő ezt nem érti, és szerinte ezt nem így kéne előadnom. Mondom persze írásban is tehettem volna panaszt. Hát akkor tegye, mondta tök bunkón. Ezzel lezártuk. Utána nagyon ideges voltam, de mostmár örülök, és úgy érzem, hogy a "szópárbajt" én nyertem. Szerintem baromira nem tudta kezelni a helyzetett, csak mérhetetlen sértődöttséget láttam a fején, és ez jó. Gondolom azért legalább 1 rossz kedvű délutánt okoztam neki, de remélem többet. :lol:

Angie! Én a kalciumot, és a magnéziumot is szedtem. Különben nagyon jót vigyorogtam amikor tegnap begörcsölt a vádlim. Rögtön eszembe jutotattok. Már ezer éve nem volt vádli görcsöm...

aviubi
 
 


aviubi, na akkor az a csaj aivel 'űdögélt, tuti meglepődött a dokin :P ügyi voltál, nem is szabad tűrni, basszus mindent kimagyaráznak aztán a hasi ultrahangon nem veszik észre a genetikai rendellenességeket a babákon, mert az ilyenek azok érzéketlenek!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Aviubi ,hú hát azért nem irigyellek ezért a taliért,de remélem kicsit könnyítettél magadon.Nem lett volna jó,ha évekig benned marad.

Angie,Te már túl vagy egy szülésen,nekem ez az első,és gyerekkorom óta fosok a fájdalomtól,az ismeretlentől.Próbálom hesegetni a rossz gondolatokat,de néha még a víz is lever ha szülésre gondolok.No dehát annyian túlélték már,akkor nekem is menni fog.

sutimano76
 
 


sütike, azért nagyon nagy dolog az epidurális, 2-3 újjnyi tágulásnál kérheted majd ha nem bírod a fájdalmat, és ez nem szégyellni való, a másodiknál is kérni fogom, de neked még nem is kell ilyeneken gondolkodnod, még sokáid érezheted a pocaklakót :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csak gyorsban beköszönök, mert Bencus rángat megint.
Nem hiszem el, hogy nem enged ide.
Nekem persze lelkifurdalásom van már ha leülök a géphez.
Szegénykém kimutatja, hogy inkább vele kellene foglalkoznom ebben a pár percben is.
Pussz.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie nálunk is így van, amint leülök Lujzi ide akar ülni... 8)

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, Beni már nem mindig akar ideülni, de én nem ülhetek az biztos! :lol:
Néha mintha mondaná: "Anya, engem nem érdekel most a gép, akkor te sem ülhetsz oda! " :lol:

Suti, én is tartottam egy kicsit, hogy fogom viselni a fájdalmat, de ott élesben már csak arra koncentrálsz, hogy meglegyen végre a kisbabád!
Másodjára én is fogom kérni EDA-t, mert elsőre nekem semmi fájdalomcsillapító nem volt 12 órán keresztül. Igaz a szülésznő megdícsért, hogy egy hangom sincs, mégsem akar jönni a baba, aki meg kint sikoltozott végig már rég megszült. Ilyen az én formám.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Boris,én nagyon szeretnék edát,de az uzsokiba nincs elég anesztes,így ha épp nem ér rá aki bent van,mert mondjuk műtétnél van,akkor nincs aki beadja.Egy megoldás van ha a szabadnapost behívatod,az viszont 20 e-be kerül.Sajna mióta utoljára panaszkodtam az anyagi helyzetünkről,azóta sokkal carabb lett,így nem biztos hogy meg tudjuk fizetni.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Ranita! Holnap gondolok rád!!!!

Suti! ja, hogy te az Uzsokiban szülsz? Ez idáig nem esett le. Az én dokim is ott dolgozik most. De én teljesen kiakadtam azon a kórházon. Annyira inkább a Mávba járnék, dehát hogy néz ki, hogy most ez a doki kezel, és utána lelépek...

Eda-ában sajna nem tudok tanácsot adni, mert császáros vagyok. de ha valakinek császárja lesz akkor mindenképpen az érzéstelenítésesváltozatot ajánlom, mert az alatatás sokkal rosszabb. Azért is mert nem látod a babádat amikor megszületik, és még egy csomó ideig nem is fogod látni, a másik, hogy nagyon rossz amikor felébredsz, és hirtelen az összes fájdalom rádzuhan. Ha érzéstelenítenek akkor a fájdalom fokozatosan jön, és már kapod is a fájdalomcsillapítót.

Angie! Számíts rá, hogy Beninél ez az anyásság néhány héttel szülés elött fokozódni fog! Valamiért megérzik, hogy nemsokára ketten lesznek 1 anyára, és idáig szinte minden ismerősöm arra panaszkodott, hogy nagyon anyássá vált drága gyermeke szülés elött.
Na, megyek, mert szétszakad a fejem..

aviubi
 
 


Aviubi,hát megértelek kórház miatt,de a dokim szerint ha kész lesz a felújítás,akkor ez lesz a legjobb kórház a városban,és ez legkésőbb dec.végére befejeződik.Szóval mivel még nem estél teherbe és már ígyisúgyis csak jövőre szülnél,ha a dokiddal semmi bajod akkor várd ki a végét,sztem még a MÁV-nál is jobb lesz.Én is feküdtem a MÁV-ba(Dózsa Gy.út)a m.k-nél,most tényleg veri az uzsokit,de felújítás után nem fogja már.
Ki is a dokid most???

sutimano76
 
 


csajok teszteltem egy negát, asszem nem sikerült.

a kórházakkal kapcsolatban segítenétek? szóval én most költöztem ide pestre és tájékozatlan vagyok, melyik a jobb kórház? a máv az jó? és a dokik? elkülditek priviben a dokijaitok nevét, és hogy milyen orvos? köszi :!:

sütike, nagyon sajnálom ...mi si elég pocsékul állunk párom munkanélküli, alkalmi melói vannak...szóval nekünk is húzós lenne + e forint, meg ügye kifizetni a dokit esetleg a szülésznőt...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Suti! Én a Garamvölgyi doktorhoz járok. Ő volt a Schöpf- Merei igazgatója. Aztán azt bezárták, és idejött. de már nem jár be mindennap. Megvan a magán rendelője, és ide szinte csak szülni jár.. Szerencsére olyan régi betege vagyok, hogy még nem hívott a magánba. Azt nem bírnánk anyagilag.
A MÁV-ba én is a méhenkivüli miatt kerültem, és nagyon jó doki aki műtött, csak nagyon sokan járnak hozzá, de tényleg nagyon korrekt, úgyhogy ha úgy alakul akkor hozzá mennék. Igazából az szól még a MÁV mellett, hogy nekem terhességi diabéteszem volt, és most a MÁV-ba járok diabetológushoz. És őket semmiféleképpen nem akarom otthagyni, mert nagyon profik. Szóval most még várom az isteni sugalatott.
Boris én a MÁV-ban ajánlom a "dokimat". Nem anyagias, fiatal, kedves, és akik hozzá járnak mind megvannak vele nagyon elégedve. A nevét küldöm priviben.

aviubi
 
 


Boris,párod mivel foglalkozik,hátha hallok valamit??!!Boris ,teszt :( ,
kórház téma,én adok az uzsokinak még egy esélyt,megvárom milyen lesz felújított állapotba,ha jó maradok,ha nem akkor talán,ha dokival meg leszek elégedve a szülésnél is.majd szülés után infozok erről.A doki most teljesen 100%-osan okés,majd el küldöm a nevét pü-n és ha beírod a googleba a képeknél még fényképet is találsz róla.

sutimano76
 
 


Hoztam képet Dani babáról! :lol: :lol: :lol:
A fejecskéjére közelített, látszik az orra szeme, szája.
Pussz mindenkinek, most rohanás van.

Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


GRATULA ANGIE!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Sajnos én is ide tartozom, nem olvastam végig a fórumot, mert még rosszul vagyok igencsak-friss nagyon. Eltávolították a jobb petevezetőt is és a 6 hetes babámat is. Első körben azt szeretném kérdezni, hogy a hasi fájdalmak mikorra múlnak el? (Csütörtökön műtöttek éjjel.)
Köszi!
-m-i-a-
 
 


Szia Mia, üdv sajnos köztünk!

Gondoltam gyors írok pár sort, mert tudom, hogy ilyenkor mindig én is nagyon vártam, hogy írjanak a többiek. Laparral műtöttek? Hamarosan el fog múlni minden fájdalmad, kivéve a lelkieket. ŰPontosan nem tudom megmondani mikorra, hiszen mindenki szervezete más és más. Biztos, hogy a lelkiek is hozzájárulnak a dologhoz. Nekem olyan fájdalmam volt, mintha a vállaimba szorult volna be a levegő, le akartak szakadni. Iszonyatosan megszenvedtem. De pár nappal később csak a lelkemben volt űr. Szóval kitartást neked, bármi van, gyere, sőt, a panaszokon kívül is nagyon várom, hogy írj!!!

Babszi
babszi
 
 


Babszi!
Igen, laparoszkópia volt. 3 varratom van, a köldökömnél fáj nagyon..szörnyű volt, nyugtatót kaptam meg mindenféle finomságot, annyira sürgős volt, h beöntésre sem volt idő, 20-kor értünk be, 22:30-kor már a szobámban ébredtem. nem volt komplikáció (hacsak a petevezetékem kivétele nem az..), páromat hazazavarták, h úgysem leszek ébren, ehhez képest nem aludtam semmit másnap délutánig! az infúzióm lecsöpögött, a nővér rám se nézett, nővérhívó nem működött stb. ordítani meg nem tudtam, fél percenként rázott a hideg-meleg, tiszta vér voltam és így tovább. reggel a katétert úgy húzta ki, hogy majdnem elájultam attól is, kérdezték mi a panaszom: mondom fáj a szívem fölött, majd elmúlik-ez volt a válasz és még sorolhatnám az "élményeket".
a lelki oldala nekem picivel könyebb, mert azzal hitegettek végig, h NEM vagyok terhes, hormonzavar meg vér ment a pisibe (a véremben a hcgét is biztos én produkáltam direkt bele, na mind1), de amikor reggel bejött a doki és megkérdeztem, ő meg modta, h kb 5-6 hetes volt...na azt nem kívánom sekinek, kb sírógörcsöt kaptam, amitől mégjobban fájt a hasam, arra már nem is válaszolt, hogy élt-e a Babám, h ezt nehéz megállapítani. most hullámokban vagyok rosszul, de jó végre kiírni magamból, a (sajnos) hozzáértőknek. köszönöm nektek!
bocs, ha zavaros, de igyekszem gyorsan írni, mert fáj , ha pötyögök, pedig a combomon van a laptop..
-m-i-a-
 
 


Mia,privin nem is írtad hogy milyen megpróbáltatásokon mentél,keresztül,ehhez képest nekem egy 3 csillagos nyaralás volt a dolog,én péntzeken feküdtem eb és kedd reggel műtőttek,párom bejött reggel és lerágta a körmét mire kihoztak,mert 1,5-2 órát mondtak ehhez képest majd 3 órát voltam bent.Utána ápolónők nagyon segítőkészek és kedvesek voltak.adtam is mindegyiknek 500.-t.gyógyulj velünk,talán így könnyebb lesz.

sutimano76
 
 


sutiano, és még sorolhatnám...sajnos. egy nővérke volt a 4-ből, aki mindent elmagyarázva foglalkozott is velem...a lelkemmel is. kicsit kifogyott az erőm, egyszer lehet leírom tanulságként az egész történetemet, ami már május 17.-től tartott!
-m-i-a-
 
 


bocsi, sutimano természetesen.
-m-i-a-
 
 


Szia Mia!
Üdv köztünk. Sajnálom ami veled történt.
Melyik kórházban voltak ilyen kedvesek? Szerintem nyugodtan írd ki. Kell egy kis reklám nekik.
A fájdalom nemsokára elmúlik. A lelked pedig szerintem csak akkor gyógyul meg amikor összejön a következő baba. Bocsi, de szerintem mindannyian rágódunk még a dolgon akiknek nem jött össze a következő baba.
Írjál, mi megpróbálunk segíteni!

aviubi
 
 


aviubi,

természetesen nem csak negatívumokat tudok mondani, hiszen megmentették az életemet! A fent leírtak 4 nővérből 3-ra vonatkoztak, viszont az az egyik majdnem kompenzálta a többiek "kedvességét". Az orvosok, műtős fiú kivétel nélkül kedvesek voltak, elmagyarázták mi történik velem, ilyesmi. Csak hát a fájdalom nagyobb, mint hogy mérlegeljek most még. Nem tudom más kórházakba mennyire túlterheltek a nővérek (itt annyira, hogy bömböltette egyik a Rém rendes családot valamint műszakba állásakor leült a tv elé zabálni pl.). Érdekes volt az is, hogy jófej nővérkénél volt tejes kávé, zabáló nővérke meg azt válaszolta, hogy persze van kávé, az autómatában...Emberfüggő, nagyon, nekem meg nem volt szerencsém. Mindezek ellenére szakmailag tudom ajánlani a Délpesti kórházat, de sok szerencse kell a nővérekhez!
-m-i-a-
 
 


A történet pedig, hátha valaki megmenekül a komoly következményektől, ami nekem nem sikerült, sajnos:
Május 7-én megjött rendesen, majd el is múlt, ahogy szokott. Május 17-én barnázással, majd pecsételő vérzéssel ismét "megjött", ami esetemben már gyanús volt, hiszen MINDIG 28 napos ciklusaim voltak! Fájdalom nem volt (utólag gondolom, hogy ekkor történt meg a beágyazódás, hiszen a "babám" 4-5 hetes volt a műtétkor). Május 22-én voltam először orvosnál, aki megvizsgált, megultrahangozott, vizeletvizsgálatra kiírt, ekkor szerinte hormonzavarom volt. Hétfőn, 25-én pozitív lett a menotest, de tovább véreztem, ezért kedden bementem másik orvoshoz, szintén uh és kiírt beta hcg vérvételre, valamint szerinte fals volt a vizeleteredményem, mert tuti vér került bele! Ezmellett volt egy érték, ami 62 volt, azt hiszem. Másnap vérvétel, harmadnapra eredmény: reagens hiányában sikertelen beta hcg! (Ez vicces, h előfordulhat a XXI. században...) Azon a héten pénteken elmentem a "saját" dokimhoz, akinél először is voltam. Ő megint vizeletvizsgálatra küldött (mert még mindig nem volt reagens a Délpestiben), ugye ezt is csak a következő héten lehetett megejteni. Megint volt UH, és most látott a hasüregben némi folyadékot, de a diagnózisa korai gravi volt. Mondanom sem kell, hogy ismét pozi lett a menotest és az érték 77-re emelkedett. A következő vizsgálatkor a doki nem tudta mi ez az érték, valamint reagens még mindig nem volt, ezért 1 hét múlva ismét visszarendelt kontroll UH-ra. Közben Szerbiába kellett utaznom és ott csináltattam magánúton egy beta hcg vértesztet, eredmény : 198 - azaz 4-5 hetes terhesség. Vissza a dokimhoz, aki már adott egy beutalót a Délpestibe nagy UH-ra, diagnózisa kérdőjelesen gravi extra (mk.) és kontroll beta hcg-re. Itt már június 15. volt és az eredméy 159 lett, azaz csökkent. Viszont fájdalmam nem volt (csak vizsgáim), ezért úgy gondoltam elég, ha pénteken megyek a nagy UH-ra. Szerdára már elég furcsán éreztem magam, de görcs nem volt, ezért még éjszakázni is elmentem (nem megterhelő amúgy a munkám). Csütörtök délelőtt aludtam, déltől viszont egyre szarabbul lettem. Nem is a görcs volt a legjelentősebb, inkább az émelygés, meg nem tudtam sokáig állni. Le akartam vinni a kutyusunkat sétálni, de fel sem tudtam öltözni. Írtam a páromnak smst, hogy valószínűleg rosszul vagyok, de lehet elmúlik, m szerdán, de azért siessen haza a munkából. Olyan 6 felé hazaért, olyan 7 körülre szereztünk autót, fél 8-ra értünk a kórházba, 8-fél 9-kor már felvettek fekvő betegnek, előkészületek után, szerintem olyan fél 10-kor már a műtőben lehettem. Szerencsém volt, h olyan doki volt bent, aki profi uh-os, mert egyből közölte, hogy mk és műtét AZONNAL, persze így, semmi romantikus körmondat, meg is ijedtem rendesen, bőgtem nagyon. Az orvos, aki megmentett: Dr. Weidner András. Annyira sürgős volt, hogy csak katéterre, borotválásra, infúzió bekötésre és vérvételre volt idő előtte, még fel sem fogtam mi történik velem, már toltak is, aztán nyugtató és altató, az ébredésem körülményeit meg írtam már. Félrebeszéltem, lázas lettem stb stb, legjobb az volt, hogy a katéteres zacskót nem akasztották az ágy mellé sehova, csak úgy lógott a semmibe, és persze tele lett...na az kellemes érzés volt. Reggel bejött hozzám Weidner, készségesen válaszolt minden kérdésemre, amit utána páromtól kérdeztem meg, mert semmire nem emlékszem szinte. Kedden lesz varratszedés, az remélem már nem fog fájni! Egyébként napról-napra jobb a hasam, de ma reggel is sírva ébredtem...Néha egészen elborul az agyam és hibáztatok mindenkit, hogy ez azért történt meg, mert Ők nem akarták a babát, csak én, ami nem is igaz, meg főleg nem emiatt volt. Nővérke szerit tisztulnak a hormonok, azért vagyok ilyen lobbanékony és olykor agresszív..
Lényegében ennyi, remélem másnak nagyobb szerencséje lesz. Olvastam, hogy a terhességek 1%-ka lesz mk, az ismételt mk-re pedig 10% esély van petevezető eltávolítása után valamint 60% esélyem van spontán terhességre. De én hiszem azt, hogy egyből össze fog nekünk jönni decemberben (nem kéne addig várni, de van az a hülye elképzelésem, hogy szeptemberi babám legyen) így lesz, csak így lehet!!
-m-i-a-
 
 


Szia Mia!

Hát nem semmi a te történeted sem. Most még teljesen természetes, hogy nagyon magad alatt vagy, de biztos vagyok benne, hogy napról napra halványulni fog az emlék. Az, hogy 1 petevezetődet elvesztetted nem jó, de van rosszabb is. :cry: A topikunkon már vannak akiknek sikerült a terhesség a méhenkivüli után. Neked is sikerülni fog. Csak egy kicsit pihentesd a lelkedet, és a testedet, utána vágjatok bele!
Addig is gyere hozzánk írogatni. Nagyon aranyos kis csapat gyűlt itt össze. :wink:

aviubi
 
 


Boris! Mi van veled? Megjött piri? Ne törj nagyon le. Amúgy szerintem nekem is mindjárt megjön. Nem teszteltem. tegnap óta érzem a földön túli hangulatomon, és mostmár a hasam is feszül... :cry: A következő hónap pedig szinte esélytelen, mert megyünk a fiúkkal Balatonra apa nélkül.

Angie! nagyon jó a kép!!!! :wink:

Mia! Még annyi, hogy sajna nekem is napra pontosan megjött a havim amikor a méhenkívülim volt. Azóta minden hónapban csionálok tesztet a havi után. Elötte már nem is nagyon, de utána mindig!

aviubi
 
 


megjött...éreztem...

mia, nagyon elszomorító, hogy az orvosok ilyen különbözően látják a dolgokat és ha az a doki nem visz a műtőbe...szóval nagyon sajnálom ami veled történt, de igaza van itt a csajoknak, pár hónap, megerősödsz aztán belevághattok, nagyon szorítok!!!

aviubi :lol: :lol: te is ari vagy :lol:

sütike, a párom belsőépítész...de semmi munkalehetőség :cry:
hogy vagy?

angie, nagyon édike Danibaba :lol:

babszim??? hogy vagy :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Most éppen jól vagyok, részben mert kiírhattam magamból, másrészt a párocskám egy tündér, minden kívánságomat teljesíti, pedig szegénynek meg a háta fáj. Sőőt, annyira belelkesült, hogy ikrekre hajt (ha már egyszer csinálunk gyereket :) ) és én meg csináltam egy vonalzót, ami remélem működik is.
A mostani terhességemnek ezzel megvolt az értelme (azaz, hogy semmi sem történik ok nélkül), ha hiszitek, ha nem, még soha nem voltunk ilyen közel egymáshoz a majdnem 4 évünk alatt és most őszintén akarjuk a babát! yilván jobb lett volna enélkül eljutni erre a szintre, de próbálom ebben a szörnyű helyzetben a jót nézni...Hülye vagyok?
-m-i-a-
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?