Új privát üzeneted érkezett!

Lois, csak a bokám dagad. Ma reggelre már csak pici duzzanat van. Ha borogatom még több vizet szív fel? :wink: Na jó, ez csak vicc volt! :mrgreen:

Hogy aludtatok? Engem reggel 7-kor kivert az ágyból a homeopátiás futár. Persze előtte arra ébredtem fél 5-kor :shock: , hogy a madárkák verik a csőrükkel az ablakot. Rászállnak a párkányra, és fel le ugrálnak/repülnek. Gondolom reggeliznek. Egyébként tegnap egész nap ezt csinálták. Lehet, hogy megpróbálom lefotózni. Olyan helyesek.

skrisz72
 
 


Jó reggelt!
Skrisz!
Engem a kisebbik gyerkőc ébresztett.Kézzel nyitogatta a szemhéjamat.
Örülök, hogy jobban vagy!
konak
 
 


Sziasztok,csak életjel :D
Két szoba kész,most a nappali-konyha-étkező.Vigyázok magamra,csak hiányzik a délutáni szunya.Asztalos is itt van,készül a szekrényünk.

Jajj,nem is tudom mit akartam még...

Mindenki vigyázzon magára!
Vendég
 

 
 

Nyulasz: csak óvatosan! De jó is, hogy kész lesztek! Már 30 hetes vagy? :shock: Hogy szalad az idő!

Skrisz: aranyosak lehetnek a madárkák, de biztos mást gondolnék hajnal 5-kor, ha felkeltenének! Lábdagadás nem jó dolog.

Lois: tuti, hogy jön a hidegfront, én is nagyon érzékeny vagyok rá. Azért drukkolok, hogy vizsgázni menj és ne szülni!

Barátnőmet a helyi kórházból másodszor is hazaküldték, úgyhogy a háziorvosa intézett neki orvost a Sote-n, ma fekszik be, bár a vérnyomása már helyre állt, de szedi a vérnyomáscsökkentőt, de a lába nagyon dagadt, viszont tegnap a védőnőnél nem volt fehérje a vizeletében. Tanúságos, ha valakinek nincs fogadott orvosa és szomorú is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Konak csudi szépek a virgácsaid! :lol:

Én bokadagadásból még kimaradok! :roll: :lol: :lol:

Most jöttünk haza dokibácsitól.
Minden rendben talált csinált UH-t is.
Láttunk egy szép petezsákot szikhójaggal!!!! :lol: :lol:
Azt mondta talán egy hét múlva lesz szívhan is.
Pénteken kell mennem megint addig csak szuira járok.
Biztos ami biztos megmaradtunk az adgoknál! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko: itt is gratula Egyszemkéhez! Jövő pénteken tuti, hogy lesz szívhang! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rani!
Üdv a szikhólyagocskának!Már tuti, hogy csak egy van?
Ezek a randa csülkök 2006-osak.Remélem idén nem fog ekkorára dagadni.
Amikor a punkció előtti vizsgálaton voltál (05.21.), aznap voltunk mi is.Lehet, hogy találkoztunk, csak nem tudunk róla? :D Én is K.F.-nél voltam, mint akkor te.
konak
 
 


Köszi Lányok!!

Már nagyon várom a pénteket és nagyon izgulok!!

Konak lehet, hogy taliztunk! :lol:
Háát én a boka dagadást se bánnám már akkor tuti!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok ti emlékeztek a progeszteron szintetekre?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Mi feltűnő csapat voltunk.Az uram, én és a 3 éves csajszim.Kinn ültünk a padon.
Lehet, hogy még egy gombóc elbújt az UH elől! :wink:
konak
 
 


Rani: nekem csak a 13. napi vérvtelnél nézték, akkor volt 190.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rani, gratula a kisgombóchoz! :lol: ET+14. napon volt 190 a progim. 6. héten már volt szívhang is!

Nyulaszkám, éljen a 30. hét! Ez fontos dátum. Örülök, hogy jól halad a mesterember is. :D

skrisz72
 
 


Megvan a kombinált tesztem eredménye! :D
Down- kór kockázat: 1:16000
Edwards-kór kockázat: <1:50000

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi nem tudom , hogy kell nézni az eredményed nem értek hozzá de gratulálok mert látom mosolyog a smaili!! :lol: :lol:

Skrisz nekem a 15 nap 180,5 volt a progim most értem el a 190-et.
Most mondta a dokibácsi, hogy jó, igaz a 180-ra is azt monta pont megfelel.

Kép

Kép
raniko
 
 


Itt a mai Uh-kép!
Kép Túrógombóc

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, cuki kis gombóc! :lol:

skrisz72
 
 


Rani!
Gratula a kis Gombóchoz!!! :D :D :D

Skrisz!
Ha engem bármilyen futár hajnali 7-kor fel merne kelteni tuti nyakon verdesném :evil: Hogy a rákba' képzeli???
Madárkákra én immúnis vagyok, ilyesmire nem ébredek fel....... mormotavér :)
Borogatás szerintem felesleges, ez nem olyan fajta duzzanat, felpócolás, meg pihentetés segíthet :)

Nyuszi!
Gratula a háromnegyedhez :wink:

Timi!
Köszi, azon leszek :) Gratu a kombinálthoz, jó arányok :D

Én ma teljesen antiszociális vagyok.....csak tanulok, meg dinnyét zabálok felváltva......... :roll:

Ja amit még akartam írni, a kutyám teljesen furán viselkedik velem, teljesen rám van kattanva, mindenhova jön velem, bújik hozzám, meg néz okos szemekkel..... Ugye nem azért mert érez rajtam valamit, hogy történik valami?? Tiszta hülye vagyok mi, hogy ilyeneken agyalgok..... :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, az én kutyám is pont ezt csinálja. Mindenhová követ. :D De nem hiszem, hogy tudják mi újság, mert ők ezen még nem estek át. Gyerekek még.

(Apára nagyon ideges vagyok, ma sem hozta el a leleteimet. Pedig kétszer is szóltam neki, hogy jobb minél előbb, nehogy a babát elkezdjem fertőzni, ha nekem van valami bakteriális franckarikám. Vagy megint én reagálom túl? :evil: :evil: Lehet egyáltalán valami baja a babának, ha mondjuk húgyúti fertőzésem van?)

Jaj, tényleg Timi, tök szuperek az eredményeid! Örülök!

skrisz72
 
 


íköszi Lányok igen Gonbócka nagyon édes imádom ezt a képet tisze apja! :lol:


Nekem sajna nincs kutyám apa nem engedte meg mondván, hogy keveset vagyunk otthon.
(bevallom ebben igaza van de ne mondjátok el neki! :lol: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Csajok!
Kutyák érzik, hogy valami megváltozott!!! Nem kamu, tutira. A tesóm első két terhessége alatt megvolt még a kutyám, és mindkét alkalommal teljesen rá volt kattanva a tesómra, de nem játszani akart vele, hanem bújt.
vovanda
 
 


Vanda!
Nem így értem, vagyis persze így is, mert tök aranyosan tudja, hogy most nem szabad vadulni, meg nem mászik rám, nem ugrál stb. egészen a babavárás elejétől. Rögtön elkezdte szaglászni a pocakomat pl. Ez a változás úgy egy napja kezdődött, úgy néz rám, mintha valami mindjárt történne... :shock:

Skrisz!
Nem is a tapasztalataira gondoltam, az enyém ráadásul még pasikutya is :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Megértem, hogy mérges vagy. Telefonon nem lehet kideríteni valamit?? Szerintem ezt nem lehet túlaggódni :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Az én kutyám ugrál, karmol, harap. Szarik a hasamra. Csak a játékon jár az esze.
Amit apával kapcsolatban írtam, visszavonom. Hazajött és utána visszament a leletekért. Már majdnem kidobták a kórházból, mert 8-ra ért oda.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Fíbikutyus ej-ej :D
Enyímkutya utóbbi időben tökre megokosodott, de tényleg, higgadtabb meg minden, pedig aztán ő is megakajla volt :D Tied mekkora is? Elfelejtettem, úgy rémlik fiatalabb, mint Pizsim.

Na helyes, hogy fordult egyet miattatok a férjed, ennyi járt neki :wink: És mi van benne?? Mit tenyésztettek ki?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Jó egészséget Gombóckádnak! :D Aranyos kis küzdő baba!
De akinek nehezen indul, később könnyebb lesz... :wink:

Tele lett a bal lábam pici pöttyökkel tenyérnyi területen és már jön a karomra.Eddig a lányom gyanúsítottam, hogy Mama macsekjából hazahozta a bolhákat, :roll: de nem találtam egyet sem.Lehet, hogy csalánkiütés?Az viszket, nem tudjátok?
konak
 
 


Konak!
Nincsenek pici hólyagok is benne? Herpesz-hordozó nem vagy?? Mert ha igen, az az első trimeszterben ilyentájt kitör. Nekem a vállamon volt 9 hetesen a'szem, akkor olvastam utána. Ja, és viszket is, nem is kicsit.
De lehet, hogy te szimplán csak bolhás vagy :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, enyim kutya júliusban lesz egy éves.
Laboreredmények:
trombin idő: 15 sec (16-21)
fibrinogén: 4,3 g/l (2,0-4,0)
vizelet üledékben FVS: 7 (ennek 5 alatt kéne lenni)
Ezek voltak csillagosak. A vérképem megjavult. A 120 perces cukor 7,1 mmol/l. Hát ez ippeg jó. Lehetne alacsonyabb is. A többi értékem mind tökéletes. :D

skrisz72
 
 


Skrisz!
Mondanám, hogy értem mit jelentenek ezek, de nem lenne igaz.... :oops:
A vérképed jó, ez jó hír, a cukrod, hát igen...illene 7 alatt lennie... de inkább a hathoz közelebb..... ki fogja kiértékelni?? 2 hét múlva mész csak dokihoz??

Akkor már minden világos, enyém kutya bölcs, öreg eb, azért nincs kismamákra ugribugri :D (14 hónapos a lelkem :roll: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! :P

Skrisz,
nekem nem sikerült eljutnom a leletekért, majd hétfőn :roll:
Örülök, hogy javultak a dolgok! :P (Neked csináltak éhgyomri cukrot? :roll: Nyulaszka mondta, hogy Neki igen :roll: )

Konak
ez jó kis ébresztő :lol: :lol:

Kutya-sztori érdekes :roll: Szerintem is érezheti, na nem azt, hogy valami kezdődik, csak egyszerűen a más-állapotot :roll:

Raniko,
szívből gratula!!!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Lois, a trombin idő és a fibrinogén az valami véralvadásos nyavaja. Összefüggnek. A lényeg, hogy picit gyorsabban alvad a vérem. Ezt jelzi a vizeletben található fehérvérsejt is. Emiatt az is picit magasabb. Cukorra meg azt olvastam, hogy 7,8 alatt kell legyen. Majd hétfőn felhívom a dokimat, és bediktálom neki az eredményt. Szerintem ezekre csak legyinteni fog. Semmi komoly nincs benne.

skrisz72
 
 


Tilli, nem volt éhgyomri cukorvizsgálatom. Úgy látszik dokifüggő.

skrisz72
 
 


Lois!
A frászt hozod rám.Én herpeszt csak szájakon láttam.Nekem még sohasem volt és az uramnak sem.Anyósnak igen, de vele nem csókolózom.Hólyag van a közepén.De a karomon is jönnek ki, úgyhogy nem macskalakó az oka.Tudja valaki, viszket a csalánkiütés?
Skrisz!
Üdv a jó eredménynek!Jó az! :D De lesz jobb is! :lol:
konak
 
 


Konak!
Nem akartalak ijesztgetni, semmi vészes dolog nincs benne, nekem sem volt a számon sosem. Nem sok tennivaló van vele, elmúlik, én aloe-géllel kentem, hogy ne vakarjam annyira. Később már nem jön ki többet, ezt is olvastam. De amúgy a csalánkiütés is viszket úgy tudom.

Skrisz!

Köszi a felvilágosítást :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois köszi!
Majd kenegetem.Csak elmúlik.
konak
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:21-kor.
seszi
 
 


Seszi!
Ha nem múlik, feltétlen muti lesz.

Igazad van, a beönti jó megelőzés lehet a "szülés utáni dolgokra".
Csak nekem tutira császár lesz és volt már 2.Beöntéssel és nélküle is.Háát nem zavart, hogy nem volt. :lol:
Ha jól összeszámolom, volt ilyenfajta élményem az életem során vagy 5-6.Ki lehet bírni, de ha lehet választani inkább ne! :wink:
konak
 
 


Én úgy hallottam, hogy a beöntés gyorsítja a szülést. Igaz ez? :roll:

skrisz72
 
 


Skrisz,
elképzelhető, hogy a beöntés gyorsít valamit rajta :roll:
(Én este 8-kor jelentkeztem a Péterfyben anno 5 perces fájásokkal, 3 ujjnyira voltam tágulva. 9-körül volt a beöntés, utána zuhany, szülőágy elfoglalása - a türkiz színű szobában :wink: - infúzió és társai, és 2 előtt néhány perccel született meg Vackor 2 nyomásra :D )

Konak,
herpesz jujj :oops: monnyon le!!!!!!!

Megjött a babajárgány+hordozó, most mosom, ha megvagyok, teszek képet :D

tillidian
 
 


Till!
Javulnak a pöttyök, szerintem túlélem.Nem jött több.

Kíváncsi vagyok a járgányra!
Nekem, csak olyan van, amit teljes vízszintre nem lehet ledönteni.Számítok egy kölcsönkocsira, ha sikerül. Ha nem, akkor ez marad, slussz.Sajnos nincs most rá pénzmag.
Hordozóm sincs,azt is kölcsönbe kaptam már 2-szer.Most is reménykedek, hogy megvan még nekik.
konak
 
 


Sziasztok!!

Köszi Tilli aranyos vagy de akkor fogok valamiképp megnyugodni ha látom a pici szivecskéjét verni! :roll:

Konak sajna herpesz nem csak a szádon lehet, de az szupi, hogy már javuló tendenciót mutatsz.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Látod és hallod is majd!

A bokám fölött van és a neten nem találtam olyat, hogy ott is lehet.
Valami hülyeségre allergiásan reagáltam. :roll: Gondolkodom, mi az.
Pihenj sokat és ne menj náthás közelébe!
konak
 
 


Sziasztok!
Van köztetek olyan, aki ért a laboreredményekhez? Az altatáshoz készült laboromban sok az eltérés (+/-). Orvos még nem látta, de engem aggaszt.Az eltéréseket megírtam a "Kaális párok fórumá"-ra. Ha valaki ért hozzá,, kérem, segítsen értelmezni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Konak én sem hallotam még, hogy boka környékén is lehetne! :roll:
Biztos valami allergia e jó lenne azért egy dokinak megmutatni!!!

Linus bevallom én szívesen váeárolnék főleg ilyenkor mikor van ilyen lehetőség de én még picit korán vagok!! :oops:

Baba sajna én ehez tök hülye vagyok én is mindíg titeket kérdezlek ezekről!
Szerintem ne aggód azért annyira csak felizgatod magad lehet, hogy feleslegessen.
Az én drága kineziológusom azt mondta, hogy ráérsz akkor aggódni ha megtörtént a "baj"!
(na nem mintha én nem lennék hasonló aggodalmas hisz ismersz! :lol: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, igen, ismerlek. :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Festés kész :D ,beépített szekrény kész :D ,bokám kész :shock: ,és a takarítás,pakolás még hátravan :evil: .



És köszönöm a köszöntéseket :D
Vendég
 


Íme a hordozó:

Kép

Ez a járgány:
Kép

Annyi a bibi, hogy az ülés nem, dönthető vízszintesre (tehát újszülöttet csak úgy tolhatok benne, ha a hordozót ráapplikálom), és a karfa nem fordítható 2 irányba :roll:
Egész nap ezt puceváltam, még ki is vasaltam :lol:

tillidian
 
 


Till!
Ez tökéletes!Tiszta újnak néz ki! :D
A kölcsön-hordozóm is pont ilyen volt, még a színe is.Nagyon praktikus, én szerettem.Remélem még megvan nekik és ideadják!
A kocsi Graco volt ugyan, de más típus és sötétkék, de kit érdekelt.Általában, ha mindkettő Graco, akkor passzolnak egymásba.Kaptam hozzá az autóba való alaplapot(nem'tom, mi a neve), na az egy áldás volt.Csak pepattintod és kész.
konak
 
 


Konak,
köszi! :P
Így már persze jól néz ki, de láttátok volna mosás előtt :roll:
Hiába, a víz csodákra képes :lol:
Autós talpam, na az nincs...vajon kapok ehhez külön? :roll: Mer' ez így nem épp izofixes :roll:

tillidian
 
 


Till!
Az első babánál nem volt talp, de olyan fixre be lehetett kötni az övvel, hogy kirobbantani sem tudták volna.Biztonságilag szerintem teljesen mindegy, csak időben volt jobb, nem kellett kötözgetni.
Viszont egy marha nagy hátránya volt, a mi autónkba valahogy az első ülésre nem lehetett a talpit betenni. Később jó volt hátulra, de nálunk a nagyobbik gyerek szórakoztatta útközben a kicsit.
Külön szerintem baromi drága lehet, úgy én meg nem venném, kényelem ide, vagy oda.
Most néztem a Brendonban 11900 ft. :roll:
Egy gyereknél pár cucc van, amit hosszabb ideig használunk, a többit pár hónapig csak.Simán ki lehet bírni a "kényelem-cuccok" nélkül.
Nem mondom, jó volt, ha kaptam. :wink:
konak
 
 


Nyulasz, akkor jöhet a jól megérdemelt pihi!

Tilli, jó kis járgány ez. A lényeg, hogy van mibe tologatni a kiscsajt.

Ma vettem két zacskó málnalevél teát. Elég lesz? :roll:

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: