Új privát üzeneted érkezett!

Süti,legalább leszedtétek mind!!! Minden tiszteletem,apám tanyáján 35 meggyfa volt,utáltam szedni nagyon!

Remélem azért jól vagy,és lájtosan nyomtad

Kép
v.andi
 
 


Süti: akkor én már aludtam :) :wink:

És hol van a beígért front? Itt még ennek nyoma sincs ... :roll:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors életjelet adok magunkról: tegnapelőtt hazajöttünk a Balcsiról, viszont ma 12 fős vendégséget várunk, így 2 napja takarítás, bevásárlás (3 napi szennyes mosása a Balcsi után) és sütés-főzés ... tegnap estére teljesen kész voltam, alig bírtam mozdulni :shock: :shock: :shock:

Szóval: ha túlélem a mai napot, visszaolvasok, és írok bővebben :lol:

Pusssza, és szép napot Kismamik :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi: csak nyugisan ... vigyázz magadra/magatokra .... és csak nagyon röviden erről egy gondolat ... én is mindig ilyen görcsösen igyekeztem, hogy mindig, minden meglegyen, tip-top mire a vendégek jönnek .... aztán egyszer elmentünk vendégségbe valakihez, akinél annyira tetszett, amit láttam ... egyáltalán nem volt még kész ... és ettől nem idegeskedett .... sőt annyira kedvesen és közvetlenül vont be minket a vacsora készítésbe, olyan jó hangulata lett a dolognak ... nem is tudom pontosan megfogalmazni, de olyan finoman avatott minket is be a feladatokba és ez nem teher volt számunkra .... szóval nagyon jól éreztük magunkat .. és azóta többször jártunk náluk és mindig így mentek a dolgok, szóval nem egy egyszeri és megismételhetetlen hangulat volt ez ... egyszerűen olyan nyugalom áradt belőle és inkább megtisztelve éreztük magunkat attól, hogy ezt is, így is láthattuk .... szóval, ne izgulj, minden rendben lesz és ha nincs meg időben minden .... na, akkor meg mivan ... :wink: :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Most beszéltem apával, megnyugtatott, hogy jön a front. Ő a Balatonnál van, verseny, 9-kor rajt ... és ott már 10 fokkal kevesebb mint tegnap, szél és pár perce az eső is csendben elkezdett esni ... csak ideér valamikor :wink: Vagy csak én örülök most ennek? :oops:

madar

KépKép
KépKép
madar
 
 


Visszérre: Megtaláltam az ideális összetevőjű és általam egy napja teszt alatt folyó krémet!!!
PLERUDIN, ha erősebbek az erek PLERUDIN FORTE.
Barátságos ára van, a többihez viszonyítva , 1600 Ft körül mocorog, és természetes alapanyagokat tartalmaz.
Bekenegettem már 2× az ereim, és az ici-picike hajszálerek közül van, amit mára nem találtam :wink: És még könnyűnek is érzem a lábam!

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... ?id=060531

Van a neten róla korrektebb felvilágosítás is, de gondoltam baba oldalról hitelesebb :wink:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Itt már érződik a front. 2 napja fejgörcsöm van, a pocim is fájogat :cry: :evil:
Vendég
 


Jó reggelt!

Jelentem itt is 19 fok van,és nagyon kellemes.Végreeeee!Ha nincs ellene senkinek kifogása,akkor ezt megrendelem szeptember végéig :lol: :lol: :lol:

Ma nekem is fájogatott a hasam.Tényleg a front miatt lehet?

Kép
v.andi
 
 


halihó!

Nálunk is front van, nem is kicsi.. szét megy a fejem, egész éjjel nem aludtam, fáradt, feszült és nyűgös vagyok. /Ráadásul itt van nálunk Vicám barátosnője, itt is aludt, úgyhogy tele a lakás gyerekkel... (ő is ugyanolyan finnyás, mint Vicám, már a reggelinél kiakasztottak teljesen :twisted: ) Ati sem aludt az éjjel, ő is dinka volt egész nap, most szerencsére alszik. Voltam boltban délelőtt, teszkóban, hát egymással üvöltöztek az emberek... tiszta bolondokháza van ma mindenhol :lol:
kb 17-19 °C van, fúj a szél, nap sehol. Egyébként ez valóban kellemes, na de hétfőn megyünk nyaralni, vagy mi :lol: :lol: :lol:

Andi
, bizony lehet a front miatt.

Csunyeszka, remélem jól vagytok!

Süti, meggyileg is nagyon nagy vagy!!!! Minden elismerésem a Tiéd! Húú annak idején, 3 éve még én is ezerrel magoztam a rakás meggyet... brrrrrrrr :) De enni nagyon nagyon szeretem!!!! :) :)

vicger
 
 


Bőgök egy kicsit a Tv előtt :oops:
Sokadszorra is megnézem a Grease-t :lol:
És mostanában minden romantikán tudok bőgni :oops:
Vendég
 


Mabe,ezzel én is így vagyok.Ugyan én nem a Pomádén,hanem Michael Flatley-n fakadtam sírva :lol: :lol: :lol:

Aludni nekem sem sikerült túl jól,de nem a front miatt.Elengedtem a nagy fiamat a strandok éjszakájára.Utána a barátnőjénél aludt 8) .Ilyenkor nem megy az alvás,de szerencsére nem sűrűn fordul ilyen elő.

Vicger,már csak kettőt kell aludnotok,és mentek :)

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok. Itt 15 fok van kint és én bizony fázom. Ráadásul ezek a kismamanadrágok folyton lecsúsznak rólam. :roll:
Nagyon fáradt vagyok. Itt voltak 3 napig a sógoromék (a legkisebb gyerekük rendkívül fárasztó), ma volt az évzáró a gyerekeknek, az öcsém elaludt nálunk, úgyhogy ők is jó sokáig maradtak, teljes felfordulás van és holnap vasárnap...
Hétfőn megyünk Diósjenőre a gyerekorvoshoz. Közelebb nem találtunk :wink: - olyat, mint ő.

Szép estét!!! Pihenjetek holnap sokat, semmi elmaradt házimunka-pótlás!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Lányok, hogy vagytok, fejfájások, pocik ... Mabe86, Kriszti, Csunyeszka?

Csunyeszka: köszönöm, nagyon gyors voltál, és bíztatóakat írtál. Hétfőn megyek azonnal és veszek egy Plerudint, kipróbálom .. majd referálok az eredményről. :wink:

Andi: én köszönöm az intézkedést ... nem bánom, ha ez a nyár nem a melegrekordos napokról lesz emlékezetes. :wink:

Kalandos volt ma a hazatérésünk Julcsival. Megálltunk autóval a kapu előtt és pár perces próbálgatás után rájöttem, hogy valószínűleg áramszünet van ... a kapu meg sem mozdult :evil: Persze pár napja autómosóba készülök az autóval, így gondosan kipakoltam mindent belőle, természetesen a ház kulcsát is, az egyetlen esélyem a bejutásra a táviranyító volt, amit persze áram hiányában hiába nyomogattam. :roll: Julcsi persze nagyon aranyosan azonnal segíteni akart, gondolhatjátok ... A részletekkel nem untatlak Benneteket, de mindent próbáltunk már, hogy bejussunk ... totál reménytelenség, közben felhívtam az ELMÜ-t, akik elmondták, hogy igen valami hiba, dolgoznak már rajta, de nem tudják, mikor lesz újra áram ... végül kb. 1 órás várakozás-próbálkozás után megjött az áram ... az addig szőtt terveket, hogy mi mindent fogok még itthon csinálni ... feladtam ... csak lerogytama fotelba és pihegtem ..., na jó, azóta azért már főztem 3 fogást ... de kellett egy kis idő, hogy újra erőre kapjak. :roll:

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="v.andi"]J írta:v.andió reggelt!

Jelentem itt is 19 fok van,és nagyon kellemes.Végreeeee!Ha nincs ellene senkinek kifogása,akkor ezt megrendelem szeptember végéig :lol: :lol: :lol:

Ma nekem is fájogatott a hasam.Tényleg a front miatt lehet?


Nekem van kifogásom :oops: :wink:
Én a meleget sokkal jobban szeretem. Nyáron könnyebb kismamának is az öltözködés, mint hidegben :wink:
Télikabátot is vegyek már? :lol: :wink:
Vendég
 


Madar
Délelőtt nálunk se volt áram :evil:
Vendég
 


Mabe86: kiegyezünk egy stabil 25 fokban? :wink:
Gondolom az ELMÜ akkor Nektek is átrendezte a délelőtti programot :(

Bibi: túlélted a vendégség rohamát? Remélem minden rendben és pihengetsz már. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


sziasztok!!!

Kriszti,engem nagyon kímélőben fogtak csak be,bár nincs bajom a szedéssel,de most nem engedték.Amit a földről elértema azt leszedhettem,de az nem volt sok.

Hát látom nemcsak nekem volt car éjszakám.És nem csak nekem folytatódott a nappal carul.Én úgy jártam,hogy az ügyeleten kötöttem ki,mert újabb baciellenitámadásba fogtam,(igen még mindig küzdök a húgyúti bacimmal),de sajna a gyógyszer allergiás reakciót váltott ki,úgyhogy pillanatok alatt tiszta piros viszkető kiütés,és fej-kéz-lábdagadás lettem.Az ügyeleten kapott szuritól kb 1 óra után már múlóban voltak a tünetek,délutánra annyira bekómáltam a szuritól,hogy kialudtam magam,bár a kábaság még mindig tartana,ha hagynám,de sajna muszáj volt főznöm.Így nekiálltam és csináltam chillis babot,majonézes zöldségsalit,a fasírt a fagyasztóban pihen már,és kb 10 perc múlva kész lesz a rakott kelbimbó is.

Bernivel sztem minden oké,mert du olyan bugit rendezett,hogy sztem még a belsőszerveimet is átrendezte.Gondolom ez a nagy mozgás csak jót jelenthet.

15 fok kevés Andi,én olyan 22-26 fokban kiegyezek,de egyetértek Mabéval,én is utálnék ekkora pocakkal öltözködni.

Brumi,Anna ekkora vendégség után légyszi pihenjetek egy nagyot.A romeltakarítás ráér.

sutimano76
 
 


Szép estét!

Süti, sűrű napod volt!!! Még jó, h rendben vagy! A kelbimbó az egyetlen zöldség, amitől szó szerint rosszul vagyok. Ovis hozomány :)
Madar, erre mondják, h a nagyság átka :lol: :lol: /bocs a gonoszkodásért :oops: / Látod látod, ha nincs elektromos kaputok, csak amolyan kallantyús, milyen könnyen haza lehet menni ;) ;)
Mabe, én is sírtam, majdnem, csak én azért, mert a végére kapcsoltam be a tv-t, s már legalább 2 hónapja mondogatom, h de jó lenne látni... most láttam. A végét. :cry: :cry:
Andi bizony, már csak 2-őt :D :D :D A srácok már teljesen fel vannak spannolva :D :D holnap pakolok... remélem azért lesz annyira jó idő, h fürödni tudjunk.
Frontilag már jól vagyok, most az éjszaka miatt parázok már előre... jó lenne már aludni egyet...

meg is próbálom, jóccakát anyukák és babák :)

vicger
 
 


Süti: remélem a mostani éjszakád jobban telt. :) Rakott kelbimbó .. nyami-nyami .... azt nagyon szeretem :)

Kriszti: ja, meg a hülyeségé ... :roll: mert ugye, ha van nálam rendes kulcs is ... :wink: na, mindegy a lényeg, hogy bejutottunk :)

Megyek csinálok egy kávét, mert addig teljesen használhatatlan vagyok. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kriszti: egyébként tudtál aludni, hogy telt az éjszaka? Olyan kellemes volt a levegő most. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Jó reggelt! :)

Madar
, igen köszönöm, tudtam aludni :) Lehet, h az esőnek volt köszönhető, de végül is teljesen mindegy, a lényeg a végeredmény :)
Bár izgultam, a szomszédunkban lagzi volt /egy gimi van közvetlenül mellettünk, az ebédlőjében szoktak lenni lagzik, ez kb olyan 15 méterre van tőlünk/ s mulattak rendesen, de csukott erkélyajtóknál ez kibírható volt. Akkor kellemetlen, ha 40 °C van, s tárva - nyitva ajtóknál lehet csak aludni.

Mabe, csunyeszka? hogy bírták a csöppök a frontokat?

Előző éjjel arra ébredtem egyszer, h hanyatt fekszem, kőkemény a pocak, s ahogy megfogtam, simán éreztem hogyan helyezkedik benne Luca. Tök durva volt :roll:

vicger
 
 


Jó reggelt!

Lomtalanítás van nálunk ma.....utálom.......

Nagyon hideg van ma reggel! :evil: Hát Andi én maradnék a 30 foknál, azt jobban szeretem. A lábamnak meg mindegy mert hidegben is dagad. Tényleg kinek kezdett el még dagadni (Vikiviktorról tudom még). Nekem a bal sokkal jobban mint a jobb. A vérnyomim meg 105.

Beszerzésekkel ki hogy áll?

Tegnap Zsófi írt a másik topicjába:

"Képzeljétek, tegnap fél órát kenguruztam a babákkal, én is (felül), ők is meztelenül. Nagyon élvezték, és jól viselkedtek, azt mondta adoktornő, hogy segít nekik, ha hallják a szívhangom. Minden nap kiveszik őket egyszer és ha majd jól bírják, akkor többször is. Jól vannak amúgy, Málna néha egy-egy levegővételt kihagy és leszürkül, Matyi kicsit ügyesebb. Ez a tüdő fejletlensége miatt van, de majd megtanulják szépen, hogy alvás kózben is vesszük a levegőt. Tegnapelőtt volt laborvizsgálat nekik, hogy nem valami roszz dolog miatt van, de tökéletes lett nekik a laborjuk. Kicsit vérszegények, kapnak vérképzőt, az agyvérzésük is minimális és felszívódóban van. Ügyes, erős Babácskák, imádom őket. "

Nagyon ügyesek vagytok!!!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy betörök.
Van egy eladó járókánk, egy éve vettük, de már nem használjuk.
90*90-es, kerekei vannak, állítható magasságú, összecsukható. Nagyon szép állapotban van.
10 ezret szeretnénk érte (20 ezerért vettük).

Ha esetleg érdekel: csandy@dinerm.hu

Minden jót kívánok!!!!

Kép

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok,
itt is hűvös van, de most jól esik egy kicsit.

Az előző durva hidegfrontnál nekem sokkal jobban keményedett a pocim, igaz akkor még nem szedtem magnéziumot és azok voltak az első sorozatos keményedéseim - jól meg is ijedtem. Mára már megszoktam :?
Egyébként tényleg elég furi, főleg a két manóval a pociban, hogy mennyire ki lehet tapintani őket. szerintetek nem fáj nekik? Vagy most hülyeséget kérdeztem?

t-pk
 
 


Kriszti: nálunk a szomszédban egy amolyan hétvégi ház van, nyár elején és végén mindig hatalmas bulit csinálnak a fiatalok ... múltkor pont találkoztam a tulajdonos fiával. Elmondtam neki, hogy amikor én fiatal voltam :roll: :wink: én is imádtam bulizni, meg persze most is, semmi gondom nincs ezzel, csinálják nyugodtan, egyet kértem tőle, hogy jelezze előre, küldjön egy sms-t, vagy dobjon be egy félcédulát a postaládába, hogy legyen lehetőségem elmenekülni itthonról :) Legnagyobb meglepetésemre a múlt héten sms-t kaptam, hogy szombaton (múlt szombaton) buli ... teljesen meghatódtam attól, hogy nem feledkezett meg róla, és szerencsére pont akkor nem is voltunk itthon :)

Én ezt a kiváló időt rendrakásra fordítom, már túl vagyok Julcsi szobáján, olyan szép rend lett még a ruhásszekrényében is ... bár hallom, hogy most nyitogatja, remélem a rend már nem a múltté :roll:

Kata: az én lábam is dagad, mindkettő egyformán, viszont egy kis séta, mozgás az mindig jót tesz neki :)

Beszerzések: na, azzal jól levagyok maradva. Annyit már megtettem, hogy átnéztem Julcsi régi holmijait, hogy mi maradt. Hát, nem sok, mert ősszel, amikor épp feladni készültem, hogy ebből már úgysem lesz tesó, jól elajándékoztam mindent, ami úgy kb. az első félévben jó lett volna ... 80-as mérettől jók vagyunk ... de hol van az még. Nagyobb dolgok azért, mint bölcső, kiságy, járóka vannak, de pl. a babakocsitól is megszabadultam. :(
Listát viszont már készítettem, hogy mi mindent kell majd beszerezni, azt hiszem ez a júliusi projekt lesz. :)

Zsófi: nagyon ügyes babócák! Csak így tovább! :) :) :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Köszi csajok az aggódást, de a tegnapi napomat "bedrogozva" és fekve töltöttem! A gyerkőceim nyaralnak, így kettőnkre nem kell olyan sokat főzni sem.
Most kászálódtam ki az ágyból, lehet a napsütés is kicsalogatott, de főznöm ma sem kell, tegnap kaptunk annyi kaját anyóstól, hogy győzzük enni!

T-pk: Nekem is ki lehet tapizni a hátukat főleg, ha csak hasad van és más semmi rajta :lol: Nem hinném, hogy fájhat, mert van, hogy simizem jobban kidugja, na akkor vakargatom finoman(a fiú ilyen kéjenc) és szinte az az oldalam egy hegyet képez, míg a másik medencét :lol:

Én minden reggelre 2.5 kg-mal vagyok kevesebb és éjjel 5-6×megyek pisilni. Ennyi víz létezik, hogy egy nap feljön?

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Az nem csak víz, hanem az aznapi kaja. Amíg a fogyokúrás életemet éltem, akkor a reggeli és esti súlyom között volt 1-1,5 kg, de akkor nem sok minden laktatót ettem. 1,5-2 kg szerintem teljesen jó, de ha megfigyeled egy jó nagy pohár víz után is 0,5 kg val több vagy.

t-pk
 
 


Először is Zsófiék jó hírének örülök nagyon.... :D

Süti: Klassz kajákat tudsz te is csinálni, bár a kelbimbó (nálam mellbimbó gúnynévvel szerepel) nem a kedvencem, bár lehet azért, mert amikor életemben először -és utoljára ettem- keserű volt.
Amúgy minden rakott, töltött zöldséget imádok.

Lábdagadás: nekem hála nincs, nem is szokott, remélem nem is lesz, de pl. egy barátnőm-aki 20 nap múlva szül, annyira bedagadt, hogy menni is alig bír. Neki a vérnyomija magas, azért dagad.

Bébimozgás: nekem is be szokta feszíteni a hátát, azt jól ki lehet tapintani. De az a legdurvább, mikor alul egy púp, aztán luk és felül is púp. Érdekesen néz ki olyankor a pocim. Még nem tudtam kivenni, akkor milye hol van :roll:
Amúgy, doki szerint már nem fog megfordulni, marad a fejenállás, remélem is....
Délelőtt gyerkőcök kutyakiállításra mentek apával, nekem nem volt hozzá erőm...meg az idő is elég car....

Akartam kérdezni tőletek, hogy ti nem álmodtok furikat? Én reggelente olyan fáradtan ébredek, pedig kialszom magam rendesen. Minden álmomra emlékszem és nagyon hülyeségeket álmodok összev-vissza. Ma még bőgtem is, arra ébredtem.

Érzékenység: tegnap a boltban is majdnem elbőgtem magam egy tök apróságon, egy srác mögöttem állt a pénztárban, de láttam, hogy csak egy csokit akart venni, ezért előreengedtem, meg az előttem állók is, sőt szóltak, hogy miért nem szólt, hogy csak egy csoki van nála, és ezen úgy meghatódtam....

Kép
arvaerika
 
 


Csunyeszka elképzelhető h a víz+ a kaja is ahogy T-pk írta.

Madar, még meg sem dícsértem legkisebbik gyerkőcödet, nagyon szép pofija van!

T-pk, most én sem keményedtem(sőt megszűntek a keményedések) ennél a lehűlésnél, kisebb frontnál jobban.

Kép
kata05
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hát csak nem nyugszom,végre nagyjából elrendeztük a babaszobát,bár van még tenni való,mostmár jöhet a babaholmi mosás-vasalás.Azt hiszem ez lesz a gázosabb része.

Kelbimbó ügyben érdekes vagyok mert azt megeszem viszont a kelkáposztát semmilyen formában.

Zsófiéknak nagyon örülök.Csak igy tovább!!!!

Madar,sajna ez sem volt jobb most ,csak most 4.15-kor ébredtem.

lábdagadás,van de még nem annyira vészes,vettem azért jégzselét

no megyek vasalni,majd este benézek.

sutimano76
 
 


Sziasztok!


Zsófibabók hajrá!!!!! Nagyon kis tündériek lehetnek.

Lábdagadás: nekem szinte teljesen megszűnt, mióta nem dolgozom.
De néha kenegetem Kelen féle gesztenyés zselével.Elvileg ez jó visszérre is.

Keményedések nekem is gyakoribbak frontok idején. Amit pár napja vettem észre, hogy kezdenek fájogatni a csontjaim a medence tájékomon.Ez normális?


MOst rohanok, azt hiszem elmegyünk kirándulni Szigligetre.Bár....eléggé feltámadt a szél.


Vicger, találtam paramétereket a libás strandról:
http://www.balaton-heviz.hu/keszthely-libas-strand.html

Na mentem! :D

KépKép
csikipetra
 
 


Halihó :)

Petra, köszi, meg is néztem. :)

Süti, nagyon ügyesek vagytok :) A mosás-vasalás része szerintem nem gázos, én nagyon élveztem minden alkalommal ;) ;)

Hát én most teljesen meg vagyok lőve gyerekelosztásilag :evil: :evil: :evil: Sehogy sem lesz jó. úgy gondoltam, h Ati megy a nagyokhoz, Gergőcivel egy szobába, Vica megy Ati régi szobájába. Ezzel nincs is gond, csakhogy a nagyok egész nyáron nem lesznek itthon, s Ati tutira nem fog egyedül aludni a lakás majdnem másik végében :roll: áááááááááááááááááááááá alig vagyok dühös magamra, s arra az ominózus gyerekvigyázásra :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: pedig már milyen klasszul aludt a saját ágyában... Úgyhogy a legjobb amit tehetek, rábízom magunkat Nagyfőnökre, intézzen amit tud, legalább annyit, h Luca szépen alszik a kiságyban, s én is elférek szeptemberig a saját ágyamban :lol:

Építkezés: az eltökéltségem csak fokozódik napról napra, nekem is.. ha az alattunk lakó rágyújt az erkélyén, akkor a mi hálószobánkban olyan szinten érzem a ciginek a szagát, h rosszul vagyok tőle /hozzáteszem hosszú évekig dohányoztam elég rendesen szóval nem sznobság, de nagyon zavar/ Ha a másik szomszéd a fürdőjében szív el egy cigit, akkor a szellőzőn keresztül szintén terjeng a szag a fürdőnkben.
Most éppen valami sülthúst, vagy mit sütnek, az egész lakás tele van vele, mellette megy a cigi ezerrel. Nekem erre nincsen szükségem :evil: :evil: A kaja szagot legalább annyira utálom a lakásban , mint a cigiszagot.
Na, jól kimorogtam magam. Kéne pakolnom holnapra, de most úgy leültem :oops:

vicger
 
 


Sziasztok!

Zsófi,nagyon örülök nektek.Eszméletlen szuper srácaid vannak.Adj két puszit helyettem Málnának és Matyinak :)

Lábdagadás: lekopogom,talán 2 hétbe egyszer,de nem vészes.Ha meleg van,és sokat ülök,leginkább akkor.Amúgy nem nagyon.

Süti,de jó nektek,hogy már elrendezett babaszobátok van.A mienkbe öröm benézni.Decemberben amikor beköltöztünk,oda pakoltunk be minden olyan dobozt,amit ráérünk kipakolni.Szóval nem állunk sehogy.

Kata,a vadgesztenye krém neked nem használ a lábadra?Nekem jól szokott esni.Sajnálom,hogy hidegben is dagad a lábad.Lehetne 30 és 20 fok között megállapodni valahol??? :lol: :lol: :lol:

Csunyeszka,rád fért a pihenés.Meddig nyaralnak a gyerkőcök???

Nálam is gyakoribb a keményedés,de nem vészes.Magnéziumot még nem nagyon szedtem.A csontjaim medence tájékon nekem is fájnak,főleg a 2 forgóm.Ahogy oldalt alszom,reggelre kimondottan nagyon fáj.Aztán ahogy jövök megyek,elmúlik.Ma reggel én is korán keltem,de délben bealudtam másfél órára,így késői ebéd sikerült, fél 3 körül :oops: :oops:

Kép
v.andi
 
 


Hát Andi a szobákkal mi is így csináltuk,a férjem már kivan a folytonos pakolástól.Csakhát nekünk van még egy gyerekszoba ami pakolható.Ígymost az egyikbe kupi van,a másikban meg alakulóban a babaszoba.

Lassan eljutok aabba a fázisba amikor elkezdem a babaruhákat mosni,vasalni és betenni a szekrénybe.Ez sokat fog segíteni a kupin,mert vagy 10 zsák vár a kipakolásra.

sajnos nem jutottam el a vasalóig,mert nekiálltam segíteni páromnak gazolni.Majd holnap.Innentől csak pihenek.

sutimano76
 
 


Sziasztok.

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de eléggé kimerültem mostanában. Eddig a front miatt, most meg a lánykám foga miatt. Nem igazán vígak az éjszakáink, (általában mindig belázasodik, min 2-3 alkalommal ébred valamiért + hozzájönnek az én wc-im is) ráadásul a nappali hisztik is egyre szaporábbak, durvábbak. Minden baj. Áááá ......stb.
így telnek a napjaim. Este vele fekszek, reggel vele kelek. Ált hamarabb elalszom a fáradtságtól. :( Azért igyekszem majd visszaolvasni, hogy kivel mi történt. :D :D

spickey
 
 


Kriszti,sztem ezeket a dolgokat csakis költözéssel lehet megoldani.Én is nagy dohányos voltam és a családban csak a két fő babázni vágyó--nővérem és anyósom--dohányzik.Sajnos én be kell keményítsek,mert nem nagyon akarják letenni a cigit.Nem szeretném a ha lányomat puszilgatva a kicsinek a szájukból kijövő cigiszagot kelljen éreznie.Tehát babázás előtt legalább 1 órával,ill. alatta tilos lesz a cigi.Ha picit is érezni fogom,sértődés ide sértődés oda,akkor se engedem őket Berni közelébe.

sutimano76
 
 


Zsófi babáknak nagyon nagy tisztelet és gratuláció!!!!!!!!! Igazi Hősök, mindketten! :) :) :) :)
/ezzel akartam kezdeni, de bunkó voltam és egoista :oops: kérek engedélyt meghunyászkodni.../

Süti, hát bizony elég gáz egy cigi szagú puszi :? :? :?

Valaki rúgjon már seggbe, h tegyem a dolgomat! Kösssssssz.

vicger
 
 


Andi: július 2. nyaralnak a gyerekek, addig "nászutasok" vagyunk :lol:

Vicger: Ne izgulj, én is el vagyok havazva! Nekem már rendes tervrajzaim vannak, hogy kéne átrendeződnünk, mit kell megvennünk, és hogyan...de vasárnap van! Végre a párommal kettesben! Amióta együtt élünk nem nagyon adatott meg ez, mivel Ő gyerekestül vállalt be, így ami a szerelmeseknek meg szokott történni, az nálunk kimaradt vagy gyerekprogramos lett.

Holnapi listámból részlet: csapcsere fürdőben, ülőgarnitúra csere az emeleti le és helyette egy fel, padlószőnyeg vétel és szabás, 2 gardrób emeletre cipelése, a nem fenyő színű szekrények lecipelése(2 db nagy akasztós), összeírt lista megvétele kicsiknek, mint ágy és a hozzávalók...bár még enni is kellene, lehet tésztázni fogunk...


Aztán elutazunk 4 napra Szolnokra hosszú hétvégére, ez lesz a nyaralásunk :lol:

Én a magnéziumtól olyan vagyok, mint a drogosok, mellé citromfű tea ezerrel és szinte álomkórba tengetem a napjaim, vagy csak élvezem, hogy nincs 2 percenként anyúúúúúúúúúúúú :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Költözök. Pont.
Most jött fel nagyanyósom. Pakolás közben, persze már feszült vagyok, h mindent eltegyek, a gyerekek is olyanokat tudnak kérdezni, h a fülem ketté áll tőle. Ati most ébredt, nyűgös. Szóval csenget /nem finoman, ráfekszik/ Ati frászt kap, üvölt, Évi rohan az erkélyre, ahol szedem be a ruhákat, h csengettek. Megyek. Nagyanyós az ajtóban egy negyed dinnyével. Mikor máskor, mint utazás előtti este. Vacsora megoldva. Persze tegnap egy kb 20 literes libaaprólék leves alapanyaggal jött fel /azt nem kérdezte, h akarunk e húslevest enni, ugyan már, minek. Különben is utálom a libalevest boaaaa/ úgyhogy a megfőtt kész húslevest szépen ATesz visszavitte, hisz utazunk el, megromlik. na szóval tök logikus így a dinnye. Ati üvölt továbbra is. Felajánlja, h majd ő megeteti Atit dinnyével. na persze.. Meg: tegyem be az etetőszékbe. Erre én: azért üvölt, mert nyűgös, és mert nincs kedve most máshoz, csakhogy fogjam, nincs humora most jópofizni, nem teszem le az etetőszékbe.. Meglátja a negyed vödör málnát, amit 2 körül küldött fel, szemrehány, h miért nem ettük meg. itt már ideges vagyok, tenném a dolgomat, de nem tudom, így megkérdezem, hogy ők egész nap esznek e. Válasz nem. na, mondom mi sem, ezért van még málna. Kérdés, eltegye e nekünk üvegbe lecukrozva, mire visszajövünk. Válasz, ne tegye, nem eszünk cukros gyümölcsöt, majd elrakom a fagyóba. Sértődés. Mérjük már Vicához a múltkor vett ruhát tényleg kicsi e. /6 éves lánykára való kisruhát vett szegényem/ Jó, mondom "kedvesen", ha nekem nem hiszi, akkor hajrá. Persze h nem jó. Nahát, csodálkozás, tényleg nem jó... Kérdés: miért is nem hitte el nekem? Válasz- hát mikor volt már neki ekkora lánya? Erre én: és miért nem hisz annak az anyának, akinek ekkora lánya van??????????? Kérdés: Mit főzök? :twisted: :twisted: :twisted: franciasalit, s közben sütöm a kenyeret... :twisted: :twisted: Indul, az ajtóban megjegyzi, na a ruha kidobott pénz. Mondom nem, majd jó lesz Lucának. már elmenőben: a lábtörlőt majd tegyem be, mert el fogják lopni.
Én pedig már minden mindegy alapon, okés... Ja, és mindehhez még: ugyanmár, Atesz nyírja meg Papát lehetőleg még holnap reggel, ha megjön szolgálatból. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Van valakinek egy szál cigije??????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicger 2009.06.21 17:05-kor.

vicger
 
 


Csunyeszka, jó kis progitok lesz/van holnapra! nem irigyellek! A gyerekmentes övezetért egy kicsit :) :) :) :)

vicger
 
 


Kriszti ,nem semmi nagyanyós!!! :? És mindezt csak úgy bejelentés nélkül???

sutimano76
 
 


Elfogyott a meggylevesem Kép Úgy ennék még,de félő hogyha főzök még egyet akkor azt nem eszem meg kidobni meg nem akarnám,így várok kicsit.Mennyi idő telt el???Még csak 1 perc Kép

sutimano76
 
 


Süti úgy szokta. Alattunk lakik kettővel, az elsőn....
He-he, mikor ideköltöztem, naponta 4szer tutira jött mindig valami hülye ürüggyel, s aztán benézett a szekrényekbe, h ezt keres, meg azt keres, a spájzba, s hasonlók. Most már napi 1x, max 2x jön, de mióta átalakítottuk a lakást, azóta nem nézeget semmit hála az égnek. /előttünk anyósék laktak itt, s ő előttük nagyanyósék, így aztán saját tulajdonnak tekintette végig a lakást. Volt is belőle nagy sírás, h tönkre tesszük x év munkáját, meg minek felújítani, jó volt az úgy is, és különben 80akárhányban volt felújítva blablablabla.... Szóval értitek. Volt néhány szitu, mikor a hajamat téptem volna legszívesebben. De haragudni nem lehet rá sokáig, mert jószándékú, csak hát öreg /agyérelmeszesedés, szív, asztma, minden baja van, ami napi szintű beszéd téma is nála/ a szentem. Egyszer nagyon összevesztünk, vannak-voltak nagyon genya beszólásai, azokat untam meg. Azóta tisztázottak jobbára a kompetencia-határok, néha elfelejti, akkor megint helyre kell tenni a dolgokat. Szerencsére Atesz is reálisan látja a helyzetet, s sokszor ő aki leállítja. Papa pedig... hát tűzoltóparancsnok volt, a mai napig haptákba állítaná a népet, na mondjuk engem nem, mert nem hagyom magam, de a lányait azokat bármikor. Atesszal is próbálkozik, általában nagy veszekedés a vége. Szóval szép szép a nagy család, csak az a jó, ha papucsban nem tud átjönni senki... ;)

vicger
 
 


Vicger: A legjobb anyós nem az, akiről keveset beszélnek, hanem az, aki keveset beszél...

Ha a férfi a teremtés koronája, akkor az anyós a kereszt ezen a koronán...

Az anyós olyan, mint a gyógyszertár: sok méreg van benne...

Az ember mindent nélkülözhet , de a legszívesebben az anyósát...

Ami az ördög a pokolban az az anyós a földön...[/i]

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Csunyeszka :lol:

Anyósom nem sok vizet zavar, alig látom. Mondjuk nagymamai funkciójában nem is működik egyáltalán... nnnnya, mindegy. Van helyette nagyanyós :lol: :lol: :lol:

vicger
 
 


Délután már annyira fáztam, hogy bekuckóztam a hálóba (az a legkisebb szobánk) és bekapcsoltam az olajradiátort :evil:

Anyós
Mi alapvetően jól elvagyunk :lol: :wink:

Lábdagadás
Adig, amíg a vérnyomás nem magas, a vizeletben nincs fehérje, csak hormonális hatás... akkor már TOXÉMIA!

Én Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi, nagyon örülök a jó híreknek :) Nagy puszi Málnának és Matyinak és persze neked is :!:

Frontok: nálam szerencsére nincs lábdagadás, de a hidegfrontra továbbra is sztrájkol Niki 8) Csak egy-egy helyzetjelentés van ilyenkor továbbra is.
+ tegnap elég rendes fejfájással ébredtem, ami szerencsére pár órán belül elmúlt.

Én kezdettől fogva eszem a napi 2x2 magne b6-ot, keményedés még nem volt. (gyorsan lekopogom)

Kriszti, tessék pakolni

:) :!: :!: :!:
Nagyon jó nyaralást nektek :!:

Nagyanyós :evil: Hát ja, a lényeg, hogy papucsban ne tudjanak azért átjönni :)

Csunyeszka, mi is ott voltunk, anyumék ott laknak :) Nektek rokon lakik ott, vagy csak úgy mentek?

Andi, én is olyan 20-25 fokot rendelnék :lol: azzal még elvagyok 8)

Kisruhákat, kis ágyneműket mikor érdemes kimosni, kivasalni?
Én csak olyan harmincvalahanyadik héten gondoltam volna.

Babaholmik: nekünk nagyjából már minden megvan, még apróságok kellenek majd.
Pénteken összeszámoltam a rucikat, 56-osból nem olyan sok van, de abban maradtunk anyuékkal meg apával, hogy úgyis négy napig leszünk jobb esetben a kórházban, addigra kiderül, hogy a kisasszony hány cm, és ha kellenek még 56-os rucik és a 62-esek még nagyon nagyok lennének, akkor anyum elrohan és vesz még párat.

Madar, áramszünet :(:(

Csajok, holnap reggel 6-ra megyek lötyit inni
:cry:

Ma meddig "szabad" enni? Biztos volt már róla szó, de most lusti vagyok visszakeresni.
+ holnap reggel megfőzöm a fél liter teát, és abba még melegen kell beleönteni a port? Még itthon beleöntsem?
Vendég
 


Én is nagyon örülök, hogy Zsófiék jól vannak, Málnának erősödést!! És puszi Nektek!

Spickey! Jobbulást a lánykádnak, és Neked sok erőt és pihenj, amennyit tudsz!

Boboka! Én itthon csináltam teát, vittem a saját poromat, de nem tettem bele a teába. De amikor mutattam a teámat, azt mondták az nem jó, és kaptam egy 3 decis poharat vízzel és beletették a saját porukat. Úgyhogy a fene se tudja. A dokim rosszul tudta, ő mondta, hogy teát vigyek. Persze lehet, hogy minden helyen más a szokás...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.06.21 20:43-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Boboka, bőven ráérsz kis ruhákat mosni, vasalni 34-35 hetesen is :) Sacc per köbö én is akkortájt tervezem.
Cukros lötty: majd gondolok Rád :) Reggel 6?? atyagatya, jó korán... nem tudom, h otthon beleteheted e, s h teába mehet e.. én vízbe kaptam, s a nővér kutyulta helyben kórházi, kincstári cukorból :lol: :lol:
Meddig szabad enni: passz. De szerintem most már ne egyél :)

Jelentem minden /elvileg minden/ bepakolva. telótöltők, aksitöltő, aksik, fényképező, fürdőrucik, törölközők, rövid gatyeszok, pólók, hosszú gatyeszok, pulcsik, pizsik, alsóneműk, ... fájdalomcsillapító gyerek és felnőtt, lázcsillapító gyerek-felnőtt, csípésre fenistil, quamatel, Atinak popsikrém, úszópelus, sima pelus, olaj, naptej...
napszemcsiket el ne felejtsem reggel....
na meg a cukkinit lepasszolni nagyanyósnak, legyen már olyan rendi és gyalulja le fagyóba, mert arra már nincsen sem kedvem, sem türelmem. Ja és a virágokat behalmozni a fürdőkádba, h túléljék a nyaralásunkat. Na meg egy imát dobni a papagájért :)
Van még valami ötlet, h mit pakoljak? Gondoltam teszek el magamnak egy könyvet, vagy kettőt, de aztán rájöttem, h több gyerekem van már, mint h leüljek egy padra s csak úgy neki álljak olvasni :? Pedig imádok olvasni.... na, majd x év múlva bepótolom :)

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?