Új privát üzeneted érkezett!

Cat!
Múlkor kérdezted, hogy mit néznek a kicsik csípőjén UH-val?

Nekem ezt írták a leletre:

A csontos vápa jól fejlett,a vápasarok tompa,a porcos vápa átfogó. A femurfejekben calcificació jelzett van. Jobb oldalon az alfa szög:69°, a ß szög:45 fok, bal oldalon: alfa:70°fok, béta:51 fok.


Nem kiokosításnak írtam, csak tudom, hogfy te szereted az ilyesmit tudni! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Na megyek, felmérem a romokat! :)
szép napot mindenkinek! :)
Ja ! Ma zöldborsó pörit csinálok, de rízzsel, mert az a közkívánat :roll: :wink:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Rég jártam már erre!
Szeretnék 1 öröm hírt megosztani veletek.A hugom babát vár és annyira örülök neki.Így vagy úgy mégis bővül a család:)Nálunk sajna még mindig semmi:(

Sok-sok puszi nektek!!További boldog baba várást,néztem a képeket is gyönyörűek a babáitok!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 

 
 

Ibici!

De jó, hogy jöttél!
Mi van veletek?
Milyen lett Viki első bizonyítványa?

A hugodéknak gratulálok! Egészséges kisbabát kívánok nekik!

Zsu!

Mi van Nócival?
Vendég
 


Asiye!

Irígyellek a törökországi útért. Még ha "csak" 3 hét is.
Nekm is jót tenne egy ilyen.

Én már most rettegek, mi lesz amikor a fiúk 14-15 évesek lesznek... Pedig hol van még az. :roll:

Köszi az UH eredményt!
Lehet, hogy mi is elmegyünk majd.
Vendég
 


Ibici!
Úgy örülök, hogy jelentkeztél!!!!!
Gratula tesódéknak. Azért néha kukkants be hozzánk. Puszi nektek!!!!!

Na beszéltem Nócikával. reggel 150/... volt a vérnyomása, a per utánit nem nagyon figyelte. De a doki nem mondott neki semmit sem. Úgy néz ki, hogy végig bent kell maradnia. Diabéteszére figyelnek. Egyenlőre ennyi. Majd délután megint hívom.
És Kistarcsán van.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Legalább ott biztonságban van.
Diabétesznél nagyon félnek a terhességi toxémiától. Sokkal gyakrabban fordul elő.
Sajnos amíg jártam a rendelésre hallottam egy-két szörnyű estet. :shock: :(

Ha pedig Regina tényleg le van maradva a fejlődésben, akkor lehet, hogy már régebben magas a vérnyomása. Milyen gyakran mérte?
Vendég
 


Aranyosak vagytok!

Vikinek a bizi osztás ma lesz,de nagyon szép lesz azt már előre bocsájtotta a tanító néni.Kap dicséretet is :lol: :lol:

Egyébként jól vagyunk köszönöm szépen.Munka 1000-el,várjuk a nyaralást jól fog esni a pihenés.Baba projekt terén belefáradtam,nem járok dokihoz.Istenkére bíztuk a továbbiakban.Mindenképpen jelentkezem,ha változás történik-e téren!!

Puszi nektek lányok :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Ibici!

Ha jönne kell, majd jön a baba. Ő tudja mikor van itt az ideje.
Talán most a nyaralás alatt?

Én mindenesetre drukkolok nagyon!
Várom a jó híreket!
Vendég
 


Ibici, tesódéknak gratula, Neked meg kitartást a projekthez. Állítólag egy új munkalehetőség sokat lendít a dolgon :wink:


Cat, asiye, köszi az érdeklődést.
Anyu hazament szerdán, én meg... hát rám tört a babyblues... :cry:
Ma talán egy kicsit jobb, de általában reggelente jobb is szokott lenni, ahogy telik a nap, úgy kerülök egyre mélyebbre...
De hát majd kikecmergek, ezért nem is panaszkodom Nektek :roll:

Döme a forgolódást abbahagyta :shock:
Igaz, még csak hasról hátra "billent", de most már ezt se...
viszont szépen nyúl a játékaiért, szájába veszi, van, hogy két kezében két különböző játék, ami, úgy tudom, csak későbbi képesség.
És hát imádni való! 8)
Csak sajnos mostanában néha türelmetlen vagyok vele is :cry:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Én már hónapok óta türelmetlen vagyok a gyerekekkel néha.
Ha nem vagy szent, akkor ez így is marad most már.

Megyek, és foglalkozom Benivel, amíg Marci alszik, hogy ne érezze elhanyagolva magát.
Vendég
 


ibici: sajnálom hogy nem nálatopk jön a baba de a húgodéknak gratulálunk n

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok.
Hazaértünk.
Nagyon elfáradtam, de jó volt.
Minden ok volt a ctg-n.
Hétfőn ugrik a majoma vízbe, hogy mi lesz.
Ügyeletes doki, ma megsimogatta a hasamat :shock:

Ibici!
Örülök, hogy jelentkeztél.
Gratulálok a tesódnak, szép, egészésges kisbabát kívánok nekik, és sok boldogságot.
Neked pedig hogy sikerüljön a tesó baba.

Nócika.
Nagyon sajnálom ám, hogy végig benn kell maradnod.
Tudom mit élsz át.
De így biztos rendben lesz minden Regivel.

Asyie!
De örülök neked.
Én már csak jövök-megyek.. amíg tudok.

:lol:
Várom a csomagot. Köszi.
:wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok Lányok!

Nemt tudom emlitettem-e már de a lányom kitűnő lett (ha irtam már bocsika :oops: ) :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: ma kapta meg a bizit.

Most beszéltem a dokival jövőhét szerdán megyek uh-ra és csütörtökön bemutatásra, tudjátok a császár miatt és talán akkor már tudni fogom az időpontot is :wink: :lol: :lol: :lol:

Nócika, nagyon sajnálom hogy bent kell maradnod de a bébiért mindent, tudod :wink: :wink: :wink:

Picimami, örülök, hogy minden rendben.

Ibici, örülök, hogy jelentkeztél azért néha írj nekünk. :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


gabi gratula a lányodnak :):):) nagyon ügyes és lassan már babázhattok is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Gabi gratulálok! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok...hazaértünk mi is...

A degunk meghalt mire hazaértünk,kisfiam ki van borulva,most elvitte apjával,hogy eltemessék a hörcsög mellé :cry: :cry:

Kimentünk már korán reggel a tesómékhoz,ott a házban majdnem,hogy hideg van... :wink:

Pici örülök,hogy minden ok.

Szia Ibici..jelentkezzél sürübben és meglátod most hogy mér nem vagy rágörcsölve hamarosan jön a babó.Tesódnak gratula :lol:

Nócikának puszi.

Gabi nagyon ügyes a lánykád,gratulálok neki.

Cat nem volt fura Marcival aludni??Én soha nem tudok normálisan aludni ha Lili mellettem van....ha külön szobám lenne én egyből oda tettem volna,mint anno a fiamat(lehet most szivtelennek tartotok)

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Beszéltem én is Nócikával.
Jó kedve volt. De sajna semmit nem mondanak neki.

Gabi!
Gratulálok a lányodnak. Nagyon ügyes.
De jóó de már mész a "szemlére"??

Remélem hétfőn én is többet tudok majd.
Te is ma voltál SOTE??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Törpiri!
Nagyon sajnálom a kis Degut.
Megértem a kisfiadat.


Én is gondolkodtam ezen az együtt alváson.
Egy ágyba én sem mernék. Félnék kilapítom. :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ma a harmadik pólómat eszem le :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nemlajos!!
Mi a baj??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Asyie
Megkaptam a csomagot.
Nagyon szépek. Köszönöm nagyon. 8)
Pont lebuktam apa előtt :lol:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Jaj Pici a szülés végén én is mindig leettem magam :lol: :lol:

Képzeld a fiam bolond apja azt mondja,dobjam ki a degut mert ha eltemetik Ádi megint nagyon fog sirni. :twisted: Szerinted normális????????

Mondtam neki,dehogy dobom,el akar tőle búcsúzni és ez az élet rendje,ha sirni akar sirjon nem szégyen ...

Nemlajos én is akartam kédezni.hogy mi a bibi...ird le megkönnyebülsz,de ha nem akarod akkor nem eröltetünk semmit.

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Oh, nem szabad kidobni. Szegénykének az milyen rossz lenne.
Én is kiskoroban, és napjainkban is temetem az állatkáimat.
Mióta Tikok, a kutyám tavaly elpusztult, semmi állatot nem engedek közel.

Bele is szakadna a fiad szíve.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Reggel mikor elmentünk már alig szuszogott szegény..mondtam neki búcsuzzon el tőle..aztán mikor hazaértünk és látta,hogy ráteszema dobozra a tetőt egyből tudta,hogy meghalt és már kezdte is a sírást..én meg vele mert annyira sajnálom őt ilyenkor(meg a degukát is sajnáltam) :oops: :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Lányok...

Napok óta (hetek óta)fáj a far(ok)csontom....de annyira,hogy néha alig birok felállni vagy ülni.
Szerintetek mitől lehet??? :roll: A súlyomtól??,Mondjuk most értem el azt a súlyt amennyivel terhes lettem,de még ez is sok.... :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


picikém ne úgy képzeld el az együttalvást hogy te alszol mint a mormota :):) attól a perctől kezdve hogy Dalmi megszületik minden kis zajára fel fogsz kelni legalábbis én így voltam :) és hidd el nekünk nem volt széles az ágyunk csak 160 cm széles mégsem lapítottuk össze gergőt :)


Törpiri Degut sajnálom :(

nika70
Salgótarján
 
 


Megvettük a fűmagot és a locsolócsövet...
Erre anyukám hív, hogy ő nem jön holnap, mert jövő héten APEH ellenőrzés lesz náluk. (Könyvelő)
Most itt lesz a nevelőapám és apósom, amit nem bánok, de jön anyósom is, akit senki nem hívott. :evil:
Nemhogy segítségem lenne hétvégén, de még egy csomót dolgozhatok is anyós miatt. :evil:

Ráadásul anyukám egész nap rá sem nézett a telefonjára, így nem vett horkát és kolbászt sem amit kértem tőle. (Egerben a Pásztor húsnál nagyon finomat lehet kapni.)
Így még egy napra ki kell találnom valami kaját és mgfőzni. PEdig ez olyan jó ötlet volt. És mennyire egyszerű...

Most hallom, hogy Marci még mindig nem alszik...
Vendég
 


Együttalvás:
Mindenki maga dönti el, hogy mi a legjobb. Mindenkinek más. Ez függ a szülőtől és a gyerektől is.
Én soha nem féltem, hogy bármelyik gyerekre ráfekszem.
Nagyon jó érzés volt tudni és érezni, ahogy melettem szuszog. És össze is hangolódtunk. Akkor kelt fel éjszaka enni, ami én is félálomban voltam. Most uyganez a helyzet Marcival is.
És állítólag az együtt alvás jelentősen csökkenti a bölcsőhalál kockázatát is.
Nekem nagyon jó volt Benivel, és Marcival is.
De Marci más mint Beni. Ő nem annyira igényli. Neki teljesen megfelel a saját ágyában is, ha ott lehet a közelben.

Egyébként mielőtt megszületett Beni én is a külön szoba híve voltam. Meg is csináltuk Beninek. Mint ahogy most Marcinak is. Majd átköltözik ő is pár hónap múlva.
Vendég
 


Hú Cat,akkor jó kis hétvégéd lesz :evil:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Lányok, tényleg semmi ok, csak az új élethelyzet, az új lakóhely, a 20kg plusz súly (törpiri, én a talpamra nem tudok állni, ha 10 percnél többet nincs letéve... Valószínűleg sürgősen fogyni kellene), az új szerepkör, az, hogy soha senki nem néz rám nőként, "csak" anyaként, hiszen mindig rajtam van a gyerek, és sajna sokszor érzem magam mellőzöttnek. Társadalmilag, házasságilag, barátilag.
Szóval ilyenek :)
Ne beszéljünk róla többet, már jobb :D

Törpiri, a degut sajnálom :( Én is eltemettem minden kisállatomat (szomorú, de szoktam gondolkozni, hogy ha Mogyoró elmegy tőlünk, mit kell tennem. El nem áshatom, de hová kell vinni egy elhullott házi kedvencet, ami nagyobb, mint egy degu? :shock: )

Azt meséltem már, hogy a párom rábólintott, járni fogok aquafittnessre, meg babaúszásra?
Máris jobb lesz minden! :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!
Örülök, hogy azért optimista vagy! :) :) :) :)
az durva lenne, ha egy dobozban levinnéd vidékre és anyudéknál ásnád el??

jaj! én is nagy hörcsög-egér-tengeri malac "gyűjtő" voltam annó :roll: :roll:

és egyszer mikor meghalt Fenki az aranyhörcsög zacsiba raktam és mivel pont akkor jöttek vendégek feltettem a szekrény tetejére! :oops: :oops: :oops: ..de az a gárz hogy elfelejtettem :oops: :oops:
pár nap után szag alapján azonosítottuk be! :oops: :x

Törpiri!
ne hogy kidobd(de a szekrényre se rakd :lol: ), a fiad nagyon szomorú lenne! mi a hugommal még a katicákat is eltemettük. tiszta sirhalom volt nagyanyám veteményese :wink:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


jézusom, asiye :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


ma délután 4-től csak kisgatyi volt Gergőn másfél óra után fogdosni kezdte a pöpijét de nem csurgatott be közben többször kérdeztem hogy kell e pisilni azt mondta nem na nagy "zsarolások" árárn ráültettem a bilire és sikerült belepisilnie na azt az örömujjongást a részemről összevissza pusziltam stb erre gyerekem ráült a bilire megint pár csepp pisi kiviszem megdicsérem stb mindezt vagy hatszor megfismételve de mindig csurgatott bele pár cseppet aztán eltettem a bilit kisgatya vissza kis idő elteltével mondja gyerekem kakás mondom a kédban van a bilid hozza és ráült pisilt megint vagyis a négy óra alatt amig nem volt rejta pelus kétszer +(csurgatások) bilibe pisilt és nem csurgott be bugyiba :) vagyis most itt tartunk de ez csak a kezdet :9 de tettszik mostműár neki :)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt..

Már eltemették.... :cry:

NEmlajos néha én is igy érzek,szerintem ezen mindenki átesik. :cry: ..ha megkapja Lili az oltás mi is elkezdjük a babaúszást... :wink:
a kutyánkat mi is elástuk nem vittük be sehova...azt hallottam odaadják állateledelnek és inkább elhoztuk a dokitól és eltemettük :oops: :cry:
Lehet,hogy hülyeség,de igy nyugodtabb volt az egész család.

Nika nagyon ügyes Gege..gratulálok neki. :lol: :lol:

Cat kitartás ma anyóshoz..egész hétvégén maradnak vagy csak ma leszenek nálatok??

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


törpiri, hát ezért mondtam, hogy babybluesban vagyok, tudom, hogy ezen majdnem minden szülő nő átesik :D

És hát nekünk nincs kertünk, ezért mondom, hogy nem tudom, ilyenkor mit kellene tenni, de reméljük, ezzel még ráérünk legalább 10 évet gondolkodni, és akkor remélhetőleg már kertes házunk is lesz :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!

Gyors Nóci jelentés. Aztán szokásomhoz híven rohanok tovább :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap nap közben gyógyszer nélkül szépen lement a vérnyomása 140-re, úgyhogy már csak este kapott gyogyót. Tegnap egész napos vizeletgyűjtése volt, délután még csak fél liternél tartott, ami nagyon kevés a fehérje analízishez. De kapott teát, amit remélem, meg is ivott. Ma még nem beszéltünk. Tegnap már sokkal jobb kedve volt, sokat babázik odabent. Gyakorol Ginusra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most nagyon teper, hogy mindet megcsináljon, amit előírnak neki, hátha akkor tényleg megússza két héttel. Most ennyit.

Mi tegnap éjszaka voltunk fürdőzni Leányfalun.... marha jó volt... a víz tiszta, és langyos, olyan jó volt egy kicsit áztatni magamamt. Persze nem sokáig, én sokkal hamarabb kijöttem a vízből, mint a fiúk. És sikerült már negyed háromra haza is érni.
Most kerti partira megyünk.... ha el nem mossa az eső :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: itt már nagyon csúnya az ég alja, szóval szurokljatok, mert ott is vannak kutyik, amiket szintén nem igazán bírok, szóval rossz időben haza kell sajna jönnünk. Nem kockáztatok. Éjszaka meg menni szeretnénk a múzeumon éjszakájára, szintén ha nem esik. Na ennyi voltam mára, majd remélem, holnap már kicsit többet leszek!!!
Puszi mindenkinek és vigyázzatok magatokra!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hamarosan kész az ebéd.
Leves nincs, szóval ezért majd hallgathatok, de fincsi marhapörkölt főtt burgonyával és uborkasalátával.

Mivel pár perc múlva kész, gondolom Marci is hamarosan felébred.

Anyós kint van a többiekkel, a kertet csinálják. Pontosabban ő rohangál Beni után.
Vendég
 


Nemlajos!

Az aquafitness jó lesz nagyon. Ha nagyon sok a súlyfelesleg, akkor a legjobb mozgásforma, mert nem terheli a gerincedet!

Hamarosan olyan kis karcsú leszel majd, mint Pici. (Na nem a mostani formájában, hanem amilyen 8 hónapja volt. :) )

Nemlajos!

Szekrény tetején? :shock: :D
Vendég
 


a megyek, mert még az emeleti szárítóról is össze kellene szedni a száraz ruhákat. A lentivel már végeztem.

És még mindig kell mosni. Ezt el sem hiszem. Két hete folyamatosan tele van a szárító.
Vendég
 


Nemlajos merre laktok??

Hová viszed Dömét babauszásra???

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Túl vagyunk az ebéden, Anyós alszik Benivel, Marci pedig magában. :)

Sajnos a fiúk nem tudnak dolgozni, mert esik az eső. :(

És vége az időmérő edzésnek is.
Vendég
 


Sziasztok.
Mindenkinek szép hétvégét.

Mi apával a városban voltunk, vásárolni, és a dédinél a kórházban.
Most már fő a töltött káposztám. Mostam, és port törlök még.
Desszertnek vettünk, sárga és görög dinnyét.

Cat!
Pászor húsnál nagyon fini a hurka és kolbász, de a legjobb a Sarudi. :lol:
Miért nem szóltál. Pénteken vittem volna neked? :wink:

Az együtt alvással nem szerettem volna senkit sem megbántani.
Lehet én leszek az aki, el sem engedem majd magam mellől.
Én magamban nem bízom.
Hülye alvó vagyok.

Nemlajos.
Megértelek teljesen.
És ezeken a dolgokon én is sokat gondolkodom.
Én már most is ezeket érzem.
Gurulok, az arcom olyan lett mint egy lónak, a bokám, mint a mamiknak csak durva kiadásban. Úgy megyek mint akibe beszorult valami, tolom a hasam magam előtt..
Nem tudok it fölvenni már.
Várom nagyon hogy megszülessen, meg imádom. De azt hiszem a végét járom. :(
Apa nem közeledik, és aggódom kicsit.. féltékeny vagyok. :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat.
Én várnám az esőt.. apósom állandóan befogja apát,és nem halad azzal ami kellene itthon.
Pl pelenkázó.. :?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nócika írt nekem is.
Jól van.
És puszil mindenkit.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici!

Ha tudtam volna, hogy anyukám nem jön és nem is veszi meg hogy elküldje, akkor szóltam volna... De azért köszi! :wink:

Szerintem az együttalvással semmi olyat nem írtál, amivel bárkit is megbántanál. Egyszerűen ez is egy téma.

Itt mintha már elállt volna az eső, de még várnak a fiúk, hogy rá tudjanek menni. Még jó, hogy fúj a szél.
Vendég
 


törpiri: a pesterzsébeti uszodába.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


A Grease megy a Tv2-n. :D :D :D
Vendég
 


Jaj, micsoda nyűgös napon vagyunk túl!
Egy órája tettem le Dömét (sokadjára), ami nem nagy dolog, mindig 10-11 között szoktam, de egész nap nyekergett, nyavalygott, sírt, üvöltött, szenvedett :cry:
A manóba a frontokkal! :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


szép napot látom minedenki punnyad :):):)

jelentem nagyon jól állunk a szobatisztasággal :):):)

ma reggel máűr háromszor pisilt bilibe és mindig szólt eddig nem volt becsurgfás sem :):):):):):):)
tegnap is kettőtől estig volt bugyiban egyszer besikreült egyszer meg csak becsurgott de alapjában véve nagyon ügyes volt :) igaz a pelusba ment akai de a pisivel már nagyon jól állunk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?