Új privát üzeneted érkezett!

Netti!
Én is most ringattam el...vagy 40 percig szunyókált a vállamon...remélem most vagy 30 percet tud egyedül is aludni a kiságyban...most hasra tettem, hátha így nem veszi hamar észre, hogy nem rajtam támaszkodik.... :) :roll:
Ja, akartam kérdezni, hogy a sima baby björnötök van? Én azon és a samsonite-babyn gondolkozom.....
A kendő baromi nagy hátránya, hogy k. meleg!!!!

Szofi!
nekem volt olya, hogy 2-kor nyöszörgött vagy 15 percet...de nem sírt, csak 'nyávogott'...aztán bealudt és 4kor kelt szopizni....
szóval ha nem sír fel igazán, csak nyüszizik, akkor hagyd, ha bőg, akkor tuti éhes!
(tapasztald ki, hogy meddig bírta a legtovább eddig éjjel és azt lődd be, addig simán kibírja szopi nélkül....és ha nagyon éhes, akkor meg úgy fog üvölteni, hogy tuti nem fogsz tudni aludni. :roll: )
És nyugi, a párom nagymamája olyan szigorú volt, hogy reggel 6-ig nem lehetett felkelni a babához megetetni, mégha üvöltött, akkor sem....2 hét után megszokta és átaludta az éjszakát! Én ennyire nem vagyok drasztikus, de próbáld megtapasztalni, hogy Csani mennyire 'kompromisszumkész'...így neked is elfogadható lesz a ritmus és neki is megfelel majd! :roll:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlékeztek e rám,még régebben irtam, de most újra jönnék közétek,ha nem baj és persze ha ismét befogadtok.

Rólunk röviden: május 18-án megszületett második kisfiam Ármin, 3140 grammal és 52 cm-rel. 3 hét alatt hízott 1 kg, most kicsivel több mint 4 kg. Bence áprilisban betöltötte a 2. és nagyon szereti az öcsit.

Most épp mindkét gyerkőc alszik.

Szép napot mindenkinek!
dius02
 
 


Sziasztok!
Még nem olvastam vissza,sajna most nincs is időm!Csak boldog vagyok,mert Hanna véreredménye jó lett.Igaz vérszegény,de a sárgaság csökkent!!!!!Köszönjük a drukkokat!
Majd jövök,csak úgy összejött minden,kicsit padlón vokMajd mesélek!
Szép napot mindenkinek!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

mozza

ugyanez itt is
fel orat volt a vallamon.. kb 30perce agyikozik
de most epp nyuszog.. hallom
remelem birja meg egy kicsit...
probalon en is minnel cselesebben letenni.. van h amire teszem azt melegitem elotte..... h melegre tegyem ugyanugy :D

a sima baby bjornunk van!

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=2&whid=6

hat de igazabol nagyon meg vagyok elegedve.. mindenkepp szerezz be kengurut,a kendoben a meleg miatt nem alszik.
ebben igen. es amugy sztem nem konnyebb a kendovel a gyerek. azt mondjak jobban eloszlik a suly.
hat tok nem..
ugyanaz kenguruval is
legalabb is nekem!
fogalmam sincs h fogom cipelni kesobb..
nekem mar most olyan nehez
ejjel alig birom bufiztetni :D
kenguru nagy elonye,hogy fel mp alatt fent van es nem olyan meleg. sokkal szellosebb. ha kiszabadulsz hetvegen,szerezz be eggyet!
a masikat nem ismerem,de errol csak jot mondhatok.. ja es letudtam benne tok konnyen tenni miutan elaludt!!
kicsatolgattam es letettem az elejevel egyutt.. aludt meg vagy 1orat ugy :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Na csak gyorsan!
Edig imádtam a gyógyszerészeket,mindig olyan jókat tanácsoltak!
Beküldtem az uramat h hozzon vmi fájdalom csillapítót a fogamra...kb éjfél óta annyira fáj h enni nem bírok azon az oldalon.Mondtam h mit mondjon :szoptatok stb.Erre a patikában közli vele a nő h az arcüreg gyulladásra antibiotikum kéne,menjek vissza a dokihoz(de ugye ezt nem szedek,mert szoptatok inkább)Fájdalom csillapítot nem ad,mert minden átmegy az aynatejbe...menjek visszaa dokihoz :evil: Ja,hátha elkapok még vmit az amúgy is príma immunrendszeremmel!
Ne erre elküldtem egy másik gyógyszertárba,ott adtak neki!Homeóst is meg enm tom még mit,mos hozza!!!Na de könyörgöm,az első helyen milyen gyógyszerész az ilyen??????Idióta!Nem marék számra akarok bevenni!!!De jártányi erőm nincs,1 fél szem vmi csak nem árt!!!!!

annus11
 
 


Annus

jobbulast :?
ez magyarorszag..
itt ilyen a hozzaallas sok mindenben :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Udv Dius!
gratula a sracokhoz :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!

Ennyire szarul vagy? Szegényke! Sztem pakold be Izus magad mellé, és pihenj, amennyit csak tudsz. A lakást meg ......hagyd a férjedre (bár gondolom nektek is eltérő a rendről a véleményetek.... :roll: )
Algophirin? Az nem megy át a tejbe!!!!! Nekem azt adtak a kórházban is, és a dokim is azt javasolta! Napi 2 nem árt!

Kép
mozza
 
 


Netti!

Boró is kidőlt? :lol:
Jól beringattuk a csajokat. :lol:
Bakker, pedig Lilinek 3-kor kellett volna szopiznia....de nem keltem fel....sztem fürcsiig, ha felébred tuti nem fog v.aludni, szóval most kell mindent megcsinálnom, ameddig a kiscica hagy... :D

Kép
mozza
 
 


mozza

kidolt halistennek :D
en se keltem pedig 15kor itt is kajcsi lett volna....
aludjon inkabb ameddig csak tud :D
enni raer utana is... ugyis mohoskodott ma eleget.. soot bukott is pedig nem bukos...

tegnap eljutottam szoliba!
keso este. de sikerult!!
ma is tervbe van vene.. ugyugy kifeheredtem....
napozni meg egyelore nincs ugy idom :D
meg kell vmi alap szin :roll: :oops:

ja es remelem a pihiszek is igy betudja majd ringatni......

Netti
Kép
maumau
 
 


Úgy néz ki, mégis van tej, csak lasabban tudja kiszívni :D
Vendég
 


panndi
Boronak se megy konnyen :D

Netti
Kép
maumau
 
 


A lényeg, hogy azért megy :wink:
Zsófi tegnap este elkezdte rángatni a pólómat, hogy szoptassam meg :shock:
Vendég
 


Mozza, köszi!

Panndi, nekünk is ma lassan megy... de legalább van!

Dius, üdv újra köztünk! Én emlékszem rád, jó, hogy újra itt vagy!

Ez a kenguru tényleg megéri az árát? mert lehet, hogy veszek én is. Nem lehet a Brendonnál olcsóbban beszerezni?

Puszi,

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi! vateran v teszveszen probald meg!
mindig van egy csomo kenguru!
sztem hasznos dolog.
en pl nem kedvelem a babakocsit..
meg csak az udvaron voltam vele :)
nehez a kozlekedes ugy.. kenguruval joval egyszerubb.
meg aztan itthon is hasznat veszem..

Boro egyiknap a mellbimbomat celozta es kapta be polon keresztul este.... hat neztem nagyot :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Üdv itt Dius!!!Van mégegy Árminunk :wink:

Na bevettem a bogyót...remélem gyorsan hat...amúgy is gyógyszer ellenese vagyok meg minden,na de ha nem használt eddig semmi.Sűrűn kéne gőzölnöm...de Iza3 óránként eszik!Most h itt az uram átadtam neki!
Én már nem merek a nagyágyban aludni Izussal,mert félek h lemegy az ágyról!

Egyenlőre azon vagyok h ne fájjon a fél arcom...ha választhatnék inkább a vajúdást választanám...azt jobban viseltem :wink: Soha életemben nem fájt ennyire a fogam.....Na nem is mondom h milyen fejem van a gőztől meg a fájdalomtól...Shrek hozzám képest szépségkirály!

Ja itt is marha meleg van...ráaádsul még mindig ácsolják a tetőt...6-18ig meló van...erre kelünk,erre fekszünk majdhogy nem....végezhetnének igazán!Jön be a zaj,a por......

Na megyek,gőzölök rendületlenül!!!!!!Apa meg a gyerkőccel!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára annus11 2009.06.19 15:29-kor.

annus11
 
 


Sziasztok!

Na bejelentkezem Én is. Kicsit elmaradtam, mert Patrik itthon volt Velem a héten, beteg. Valami hányásos vírus, és persze ilyenkor is halálba akarja puszilgatni Nórit :shock: Úgy sajnálom, hogy ilyen kor meg kell Neki tiltanom, hogy Nórihoz érjen, de nagyon féltem a kicsit nehogy elkapjon valamit.
Amúgy a héten voltam a 6 hetes ellenőrzésen. Minden OK. Mehet minden. Ma elmegy Patrik a nagyszülőkhöz, úgyhogy Apával végre egymásra is lesz időnk. Épp itt az ideje. Amúgy tegnap volt a 4. házassági évfordulónk, de majd ma jól megünnepeljük.
Nórit is megnézte tegnap a dokinéni. Minden OK. Kb. 5 hét alatt 970 gramm hízás. Most már több mint 4 kg. Ez így tök jó. Legközelebb a 2 hós oltásra megyünk.
Nóri amúgy nagyon aranyos, de ébren Ő sem tudja valami sokáig elszórakoztatni Magát. De ez nem is baj, hiszen még kicsi. Viszont egyedül sehogy sem tud elaludni. Valamennyit mindig hagyom egyedül próbálkozni, hátha sikerül Neki. Ha már nagyon sír felveszem vállra, és 3 perc múlva alszik :D

Annus: jobbulást! Nekem karácsonykor volt arcüreggyulladásom, akkor még ugye pocakban volt Nóri. Hát nem egy leányálom! Szerintem gőzölés helyett az infralámpa jobb.

Mindenki babája nagyon édes! Jók a képek! Majd Én is igyekszem frisseket hozni.

Mozza: Kitartás Lilihez. És szerintem most még nem tudod semmihez hozzászoktatni. Mindig próbálkozz, és eljön az az idő, amikor már nem kell ölben hordozni.

Esztó: Gratulálok a vizsgákhoz! Én szeptemberben folytatom a sulit. Addigra majd megnevelem Nórit :)

Most ennyi.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Nem olvastam mindent, de, Szofi, nekünk is így van, hogy időnként morog, de visszaalszik, hagyhatod, amíg nem szól elég konkrétan. És pihenj nyugodtan és jól! :wink: Ha tényleg éhes, akkor tudni fogod... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


El se hiszem... fél öt óta nincs új hsz??? :) Mi van itt?
kalloni
 
 


Na,akkor megtöröm a csendet! :lol:
Annus!
Neked még mindig csak jobbulást kívánok!!!!!++++
Esztó!Gratula a vizsgádhoz!
Petrus!Gyönyörűek az ikrek,hihetetlen mennyit nőttek!
Dóri!Kérdezem a ruhát! :lol: Nagyon helyesek a fiúk! :)
Minden babus nagyon cukorfalat,olyan gyorsan nőnek,lassan vége az újszülött korszaknak :( ,és már kicst rafkóznak(hiszti,hogy ne legyenek egyedül) :D .

Az éjjel Hanna is 8-tól 3-ig aludt.Amikor felébredtem,el sem hittem,hogy ennyit tudtam egyhuzamban.
Most még kicsit nyűglődik.Nálunk jó játék,hogy kb.138-szor cumi ki a szájából,apával felváltva visszaadjuk...
De a vége alvás,ha másképpen sír,akkor megnézem esetleg kaki,vagy pocifájás(bár neki ez nem jellemző).
Ma kaki: kb.kétnaponta van derékig gyönyörűség,de a pelusból még nem ment ki.Én egy termelőtől veszem,nagyon jó áron(100 db.kb.3500,-)sztem simán pampers,vagy liberó minőség,popsi bőrét nem bántja.
Holnap megyünk vidékre,kb.egy órás autóút.
Kiv.vagyok,hogy fogja bírni,bár a plázától 3 percere lakunk és ezen a rövid úton is bealszik ha hordozóban van.
Madarászban hasi és koponya UH ma bejátszott,minden rendben!!! :D
Nálunk teljesen változó,ha jön a front,érzékenyebbés többet igényli,hogy a kezemben-rajtam aludjon napközben,de azt is jelzi,ha már a kiságyban aludna.Tátog a cumi után.
Na,akkor ennyi voltam.
:) Szép álmokat,jóéjt!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hát a fő locsi fecsi beteg :lol: :lol: :lol: Na meg itt a hétvége!Hála annak a jó égnek!
Kép

annus11
 
 


mai napunk katasztrófa volt, voltunk dokinéninél, semmi baja Larának, csak meleg van és teáztassam, védőnő szerint ébresszem és etessem 3 óránként, na majd meglátjuk :(

most napközben 2-3 óránként még mindig csak 50-eket eszik, adtam neki teát déltől, aminek az eredménye este 8-ig tartó sírások, és vagy 6x kakilt nagy kínok közepette a napi 1 helyett :(

holnaptól csak forralt vizet kap :)

maumau, kutyafüle, látjátok az én lányom nem fog bukni ilyen mennyiségektől :)

annus jobbulást, én aludtam éjszaka is, de mégis kimerült vagyok, nem tudok megfelelni a saját elvásáraimnak :(

fejés: tényleg 3 fagyórekesz tele van, de a lelkiismeretem gyötör, nehogy elapadjon, pedig már tápszert adnék, mert nincs nagyon időm fejni, amikor kellene :(, és így a gyerekkel is türelmetlenebb vagyok, mindkettővel :(

Édua nem akar nagyizni, férjem meg hétvégére akarta kivinni, jópofa, egész héten meg boldogíthat engem, na majd összeszokunk, lehet Lara is ezért lett ennyire nyugtalan és nem evő :(

Jó hétvégét!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hozok a mai napról képet!Iza baba 8 hetes!!!
Engem ne nézzetek,zombi vagyok!!!

Kép itt már jobban
Kép beájultunk

annus11
 
 


Sissy, jó ünneplést!

120 vendégünk volt, és Csani elég furán viselkedik... :shock: non-stop éhes, aztán egy órán át szoptattam, alig evett valamit, szt hittem nincs tej, közben meg van...??? :?

Ouszi

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Még vissza sem olvastam, csak jöttem panaszkodni, hogy annyira ritkán tudok nektek írni. :( :( Időhiányban szenvedek, meg hát gyerekkel a karomban elég nehéz írni. Kicsi Mira ugyanis még mindig folyton kézben van ha ébren van, mert 10 percnél többet nem nézelődik egyedül. Ja és iszonyat pufi. Annyit eszik, hogy hihetetlen. Ma délután volt egy fél órás sírása, úgy láttam, hogy fáj a poci, ő meg rögtön cicit akart, de még egy órája sem evett előtte. Megpróbáltam neki vizet adni, hátha az kielégíti a vágyait, meg gondoltam a sok sírástól ebben a melegben már szomjas lehet. Persze nem kellett neki, mint ahogy a cumi sem. Amikor már nem bírtam tovább adtam neki cicit. Láss csodát az első két korty után jöttek a pukik, megszűnt a hasfájás, és 10 perc múlva volt egy nyugodt babám. :) Szóval hiába mondják nekem, hogy legalább 2 óra teljen el 2 szopi között, úgy néz ki, hogy nálunk a szopi gyógyszer is, mert rögtön meggyógyítja a sírós babát. :D

Na visszaolvasok, hátha tudok hozzászólni is, és nem csak pofátlanul a saját problémáimmal traktállak benneteket. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus! Jobbulást neked! Algopyrint tényleg szedhetsz, nem lesz semmi baj. Én is szedtem 1 héten keresztül napi 1-et amikor nagyon fájt a gátam.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ildi.. az a gond h 2-3 napja Boro is ilyen 60korul eszik... bar ejjel megeszik a 100at meg reggel a 120at.. napkozben nem.. de adok neki vizet vegig.. a meleg miatt gondolom.. de nem fogyott,azt ellenroznom azert.. de vhogy most eleg neki kevesbb.
teaztatas alatt mit ertesz? milyen tea stb, szolocukorral? vagy siman?
Boro meg csak vizet kapott kajan kivul!

Netti
Kép
maumau
 
 


Hahó!

Mára már csak annyit, hogy Dius, üdv újra, grat a fiadhoz! :)
Annus, jobbulást! Jók a képek, meg az animációk is! Majd holnap mutatom Samunak. A csigán nagyon sokat nevetett még régebben. :)
Reny, Fabri, jó, hogy itt vagytok időnként!

Én még nem adtam vizet Danónak eddig, de lehet, hogy fogok. Akkor is kell, ha nyugis a baba? Honnan tudjátok, hogy csak szomjas?

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Gyerekek alszanak, Fruzsi megint az este 10 órás etetés óta nyomja :lol: Nem értem ezt a kiscsajt, napközben 160-200 grammokat eszik, négyóránként kb, este tegnap is 60 grammot evett, és alszik vele reggelig. Na de nem baj, ha neki jó így :wink:

Hulla vagyok, itt aludt egy barátnőm, a pasik buliztak, reggel ötkor jöttek haza, mi fél négy fele aludtunk el, jó lesz így ez a mai nap :shock:
Vendég
 


Meddig működik az, hogy testsúlyx150 grammot kell ennie egy nap kb egy gyereknek?
Vendég
 


Annus, Iza szép nagy lett :) Továbbra is jobbulást :)
Reny, fabri: tényleg jó, hogy előkerültetek :)

Én néha adok vizet Fruzsinak, de nem értékeli :lol:
Vendég
 


Na megyek, pihenek ébredésig :arrow:
Vendég
 


Iza abba átaludta az éjszakát!(körül ellaudt és reggel 6 elött 10 perccel szoptatam! :wink: Éjjel néha megébred,visszaraktam menetirányba és cumi a szájába...még orrot is szívtam neki 3kor,de ezután is visszaaludt :shock: Reggel mosolyogva kelt!Már nem szörcsögött olyan erőteljesen!Mikor befújtam neki a stérimart utána is röhögött,akkor ugye szörcsög mert fellazul a takonyka :wink: Apjára meg olyan csodálkozva nézett!Olyan "hát te mit keresel itt?Nem szoktál itt lenni ilyenkor!"arccal!Szopi közben is őt akarta nézni,de aztán egy huncut mosollyal rácuppant a cicire!Imádom!!!!!

Iza baba tegnap 8 hetesen 4620g volt!1 hét alatt most csak 180got híztunk,de majd visszanézem nehogy megint rosszra emlékezzek :oops: Picit jobban vagyok én is,én hajnalban igaz sokat voltam fenn:gőzöltem,fejtem stb!

Na megyek,Izának énekelni kell még....

annus11
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi csajok!
Mi is már ébren, a széltől senki nem tud aludni.
Hoztam nektek két képet. Egy "Julia Roberts"-est Amináról, és egy ma reggelit Kövérkéről. :lol:
Kép Amina pancsol Kép Pufifánk

Kép
Kép
g_reny
 
 


Fruzsi 240 grammot evett most reggel :shock:
Vendég
 


Jó ég, Panndi! És azt 1 ciciből??? És nem is bukik? Most még érvényes a testsúlykg*150 g. Nem tudom, meddig, de 2-3 hós korukig biztos. De ekkora adagokkal megvan Fruzsinak... :lol:

Nagyon szépek a gyerekeid, Reny! :)

Annus, 8 körül elaludt? Ügyi kislány! :) Akkor hagy pihenni! Jobban vagy?
Ezen a héten Danó sem hízott annyit (este kiderül, mennyit), mint eddig, de azért ez nem olyan nagy baj! :)

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na üdv!

Visszaolvasni megpróbálok.

Hasfájás,
a gyógyszertári cucc se használ, de most rájöttem hogy a pukizás nem megy neki.És ugye büfizni se tud, szóval két szék közül a pad alá.Szegénykém.Most még megpróbálom a grippe watert, ha az se használ akkor azt az egy hónapot majd valahogy átvészeljük.Jó borsos az ára,de remélem segít.
Emese,
ti hogy álltok hasfájás terén.Gyógyszertárban sikerült valami görcsoldót szerezni?

Eszter,
gratula a vizsgához.

A gyerkőcök tündériek.

Dobok én is egy képet.

Kép

KépKép
harhaj
 
 


Nagyon aranyosak a babák!!!!Lara és Gábor is!!!Amina meg tényleg is szépséges!!!Az a kalap!!!Zabálni való :wink:

Harhaj!
Nekem bevált a gripe water!Olyanokat pukizik tőle!!!Eddig Iza se nagyon pukizott,csak néha.Most meg..éjjel is arra keltem h pukizik :lol: Néha azt hiszem kirepül a kiságyból!!!!

Panndi!
Hát nem semmi!Nem tom Izus most mennyit eszik!Nem mérem.De olyan 130 körülieket.Lassan véget ér szerintem ez a kg szerinti igény(már ha volt vki akinél ez tényleg így is volt)Mondjuk eddig is inkább az egyedi igények voltak a jellemzőek!


Dóri!
Iza minden este 8-9 körül alszik!Az uram korán kel(4kor...)Így mi viszonylag hamar fekszünk!Bár a 9kor kezdődő helyszínelőket még meg szoktam nézni(vagyis megnéztem...mert mostanában elalszom rajta....)
Kép

Én már viszonylag jól!A tegnapi 1 db fájdalom csillapító,a homeós gyulladás csökkentő,a folyamamtos gőzölés és a borogatás hatására ma reggelre végre felszakad ami le volt tapadva odabenn...hát folyamatosan fújom az orrom azóta is...és ami kijön... :oops: :lol: Folyamatos megkönnyebbülés ahogy érzem h már csak egy kis helyen fáj!!!!!Annyira jó!Szóval talán túlélem! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus!
Neked és Izának is jobbulást!
Egyébként az infralámpa sokkal jobb az arcüreggyulladásra, nekem sajnos sokszor volt tinikoromban és a házidoki nem is ajánlotta a gőzölést, csak az infrát.
Helyesek vagytok a kidőlős képen :wink:

Pandi!
Fruzsi csak egészségesen étkezik, betartja a szabályt, hogy egyél reggelire annyit mint egy király, ebédre annyit mint egy polgár, vacsorára meg annyit mint egy koldus :wink: :lol:

Netti, Edua!
Nekem is kevesebbet eszik 2-3 napja Léna, én ugyan nem mérem, de érzem, hogy nem szív olyan erősen, nem eszi ki teljesen a cicit és sokkal rövidebb ideig szopik hatékonyan. Biztos az idő miatt van......

Reny!
Julia Roberts-ed nagyon cuki és Mira tényleg jó kis husi, látom neki is van fülbevalója :wink: :D

Dóri!
Jó sok nyári programotok lesz, tök jó, hogy mentek ennyi felé :D

Nekünk ma végre megint normális éjszakánk volt, az előtte lévő kettőn Léna 1/2 2 körül kelt, utána 5:30-kor, amikor is nem akart visszaaludni, csak olyan 1/2 7-7 között, amikor is keltek a nagyok.....
Ma viszont 4 után kelt majd 9-kor :D :D

Tegnap anyukám elvitte a fiúka strandra, csak ma kapjuk őket vissza. Olyan furi, mert olyan üres a lakás és úgy érzem, 1 gyerekkel nincs is semmi dolgom, olyan nyugi van
Persze amikor csak egy gyerekem volt, azért nem ezt éreztem..... :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Dóri, nem, ez már két melles akció volt :)

barbapapa :lol:

Annus: én is abbahagyom a mérést, amint beáll a hízása, már várom :roll:
Vendég
 


Petrus!
Hú, mekkorát nőttek az ikrek, nagyon édesek, jó ez a játszószőnyeg is :D

Eszter!
Látom Álminak bejön a játszószőnyeg :wink:

Harhaj!
De édes Gábris, micsoda frizurája van :D

Léna meg rengeteget csuklik, de iszonyat hosszú ideig is. Legalább 20-30 percig folyamatosan. Úgy vettem észre, ha nem jön ki a böfi, akkor kezdi a csuklást. Ilyenkor persze nem akar cicizni, de pl. hajnalban nincs erőm kivárni, míg elmúlik neki, így citromlevet csöppentek a szájába.... :?
Valakinek valami ötlete ezen kívül?
Ja mert persze baromira utál csuklani, rögtön elkezd sírni, de attól se marad abba :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!
Még nem tudtam visszaolvasni,csak muszáj leírnom.Ma életem legkínosabb szituációját éltem át. Járunk keresztelőfelkészítőre szombatonként 9-10-ig. És aki ma tartotta jócskán elhúzta,imádja hallani a hangját.És én meg ahogy siettünk a felkészítőre elfelejtettem melltartóbetétet tenni.És 6-kor evett Riki.Szóval olyan negyed 11 felé elkezdett folyni a tejem.És ott volt még 3 házaspár.Amint félkor befejezte én felugrottam makogtam egy gyors sziasztokot,és kirohantam keresztbefont karral,ahogy egyébként végig ültem.Dani meg ahelyett, hogy rohant volna utánam,még maradt bocsánatot kérni,csak utána jött utánam.(pedig akkor esetleg azt hihették volna,hogy megy a busz vagy ilyesmi)Most meg jövőhéten vissza kell közéjük mennem,ráadásul egyedül,mert Dani dolgozik.Annyira kínos lesz.Aztán meg itthon(mikor sírtam az égéstől) nem hogy vigasztalt volna jött számítógépezni.Mikor ezt megjegyeztem neki,nekem támadt,hogy hogy lehetek ennyire hülye,hogy nem teszek betétet. Annyira rosszul esett. :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Bocsánat,hogy én sem jelentkezem,de sokszor olvaslak Titeket és megnyugszom,hogy nemcsak nekünk vannak húzós napjaink. Sajnos,Lóci is hasfájós lett,ma már adtunk neki Infacolt is. Ti hányszor adjátok egy nap?
Mi is csak szopizunk,de nincs mérlegünk,így fogalmam sincs,hogy mennyit ehet. Néha bepánikolok,de a védőnő és a gyerekorvos is mindig lebeszél a mérlegről.
Ti milyen teát adtok a babóknak? Az édeskömény már kiment a "divatból"?
Most rátok zúdítottam a kérdéseket, :oops: :oops: :oops:
Ja,még egy..... lehet,hogy nem tudom képletesen leírni,de valami picit nyugtalanít. Néha,ha Lóci sírás után van vagy fáradt,az orrnyergénél kicsit kékes a bőre és olyan sápadt a szája környéke. Már szóltam a védőnőnek, a gyerekorvosnak is mutattam,de azt mondják,hogy ott vékonyabb a bőr,a pofija meg még anyatejes sárga,ezért van a színkülönbség. Állítólag,ha baj lenne,akkor az ajka ill. a körme lenne kék és az hála Istennek nálunk rendben van. A lányoknál nem emlékszem ilyenre,ezért kérdezlek Titeket...
Egyébként elég simán vesszük az akadályokat a három gyerekkel, de nagyon jó,hogy már vége a sulinak!!!!!!!!
A babák gyönyörűek és mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Kép
f.ancsi
 
 


Kutyafüle,
én is voltam már így.Illetve hasonló helyzet volt, mikor védőbe mentünk és utána meg gyógyszertárba.Muszáj volt vennem a patikába egy egész doboz melltartó betétet mert kicsit foltosodtam.A patikus csak mosolygot én meg bekéreckedtem az ottani mosdóba, hogy rendbetegyem magamat.Ja és mi gyalog voltunk szóval a várost végig sétáltam szépen.Ami a vicces, hogy egy kardigánt vittem magammal.Dögmeleg volt és ugye az atlétám elázott így a vastag pulcsiba a legnagyobb melegben toltam hazáig a gyereket.
A párod meg most nem volt valami kedves.De szerintem ne akadj fel ezen, azok a házaspárok majd megtudják ha lesz gyerekük és esetleg velük lesz hasonló eset.
Riki, hogy tűrte a mosdatást, írtad hogy nálatok is volt egy kakis affér.

Barbapapa,
az enyém is sokat csulki,én ringatom egy kicsit aztán beteszem a kiságyába vagy napközben a babakocsiba és szép csöndben elvan a csuklás múltával meg elalszik.Igazából ha nagyon belelendül akkor vizet adok neki, de mivel kiköpdösi így marad a várakozás, hogy mikor múlik el.

Ma megvolt öcsém ballagása.Kapott tőlünk dobostortát.4-en vagyunk de a 24 szeletes tortának már a fele hiányzik :oops:

KépKép
harhaj
 
 


Ancsi!
Nálunk is van h látszik a kis ér az orránál...de szerintem nem gond!Én infacolt minden kaja elött adtam neki.De ha elmúlt Lóci 1 hónapos akkor már lehet neki a gripe watert adni!Árban is jobban jöttök ki,meg szerintem hatásosabb!Én teát nem adok neki.


Kutyafüle!
Szerintem ezen ne akadj ki!!!Semmi rossz nincs ebben!!!!Én bizti jót röhögnék hasonló szituban magamon! :lol: :lol: Eddig csak itthon fordult elő ilyen,de én még azon is röhögni szoktam :wink: Örülj neki h van tejed!!!!!Nem hiszem h emiatt megszólnának!Még viccesen mondhatod is nekik h a múltkor elkezdett folyni a tejed azért rohantál úgy el :wink: Én tuti h nem néznék senkit emiatt hülyének!!!!Tehát nyugodt szívvel menj legközelebb :wink:


Barbi!
Én cumit teszek a szájába...persze óvatosan,de ha elkezd rajta cuppogni akkor hamar elmúlik a csuklása :wink:


Harhaj!
Jaj dobostorta....imádom!Elszaladok a maradékért,nehogy elhízzatok :wink:

annus11
 
 


Benéztem a gyerekre.Úgy alszik h közben fogja a kezével a cumit!Olyan édi!!!!!
Ja ma olyat mosolygott,meg hahotázott meg sikongatott rám.Nagyon édi volt!!!!Aztán kis huncutul az apjához bújt(épp büfiztette volna).Ja és az uram szerint a gyerek nem szereti...meg h mindig akkor sír(ugye max pár percig ...) ha itthon van...Ma reggel meg leszaladtam a boltba.5 percre rá elkezdett sírni :lol: Ma a front miatt amúgy nyűgösebb,de kézben megnyugszik és megy vissza az ágyba.Persze én jobban meg tudom nyugtatni.24órában vele vagyok!!!Szóval mondtam neki h ezért kell minnél többet foglalkoznia vele ha itthon van,h ne úgy nézzen rá mint egy idegenre :wink: :lol:

annus11
 
 


Ancsi, nekem sem lenne mérlegem, ha Fruzsi nem lenne hasmenéses, és nem 50 grammot hízott volna az első három hétben. Alig várom, hogy visszaadhassam :)
Vendég
 


Sziasztok!

Na csak gyorsan...

Szofi,
ma Bogi is aztz csinálta, mint Nálatok Csani 1-2 napja, hajnal 5kor nyöszörgött, de semmi extra, én simán bealudtam mellette :oops: mondjuk előtte 3kor evett.

Harhaj,
lekopogom, nálunk a hasfájás elég ritkán jön már, akkor sem olyan erőteljesen, mint korábban. Ahogy észerevettem, azóta jobb, hogy a mecsek baby teát iszom.

emese1979
 
 


Megjöttünk a nyaralásból, elromlott az idő. Jó volt nagyon.

Kép Kép Kép

Mozza
Maja se bírta a babakocsizást. Hogy áll az autóüléssel? Ő azt se. 1 óránál többet a mai napig nehezen bír ki. Lefelé végig nyafogott, szörnyű volt. Kolos aludt végig szerencsére.

Annus
jobbulást!
pumuklii
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: