Új privát üzeneted érkezett!

Többet szopizik már?
Voltatok már Júliánál vele??
Én hétfőn megyek, de már nagyon várom.
Hihetelen hogy napok kérdése és megszületik Dalma.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici én is megijedtem!!! :shock: :lol:

Csak finoman fogalmazz és nem hozod a frászt mindenkire :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


ehh, pici, Te nem javulsz! :shock: :roll:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

 
 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :(

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


:lol: :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Pici!

Még nem voltunk szív UH-on. Időpontot kellene kérnem először.
De szegény Apa így is szinte minden héteb csak 4 napot dolgozik.
Jövő héten lesz a hasi és koponya UH.
És aznap utazik el anyósom a sógornőmhöz, így őt is ki kell vinni a repülőtérre.
Ami nem is gond, mert én is és Beni is imádjuk a repülőket nézni. :D
Csak az a gond, hogy vissza nagyon késő este érkezik, így én biztosan nem tudok mégy egyszer kimenni a reülőtérre, de szerintem már Beni sem.

Eléggé elkanyarodtam a témától... :oops:

Megyek kirakózni, aztán tornyot építeni.
Vendég
 


Új ruhákat akarok!

Nem tudja valaki mikor lesz nyári vásár a Marks and Spencerben?

Olyan jó ruhákat láttam ott, de azon az áron nem kell. Fél áron már meggondolom.
Vendég
 


Sziasztok!

Pici!
Mintha ez a boka nem is hozzád tartozna :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Anyósod: no comment !!!!!
Rám is a frászt hoztad ám ezzel a mondattal!!!

Törpiri!
Basszus :!: :!: :!: :!: :!: :!: Hát így nem is lehet öröm a haza térés :cry: :cry: :cry: :cry:
Sajnálom lakást, gyereket, degut is :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Királylány gyönyörűséges :-))))

Cat!
Most 19 hetes. Tegnap voltak négyes teszten+genetikán az Istenhegyin. A 12. héten még minden rendben volt, és a baba is feküdt szépen.
Majd megkérdezem a pontos méreteket, hogy mik voltak most??? Arra emlékszem, hogy tegnap valami 128 g-nak mérték, és fejkörtérfogata is csak 34 mm volt. Benőkém 19 hetesen 290 g-nak volt saccolva, feje meg 44 mm volt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

A súly szerintem nem számít.
Inkább a többi adat.
De ha 19 hetesen 3 hét a lemaradás, akkkor tényleg lehet valami, sajnos.
Ki csinálta az UH-ot az Istenhegyin?
És mikor kell visszamennie?
Mikor lesz meg a vérvétel eredménye?

Most már olyan kíváncsi vagyok.
Vendég
 


Érdekes cikk a genetikáról és a szülői felelősségről:

http://www.hirextra.hu/2009/06/18/a-vel ... elelosseg/
Vendég
 


pici: nem ér szívbajt hozni az emberre :D:D:D:D:D:D:D:D:uuuuiii
ez gergő volt a végén :):):):
na én meg azért jöttem most ilyen későn mert gyerekemet nem lehetett hazarángatni az oviból :)
elsétáltunk arra persze tele szatyorral a kezemben beinvitáltak az ovónénik gyerekem meg se szó se beszéd ment játszani cirka másfél órát voltunk ott és gyerekemet így is csak órdítva tudtam hazahozni :) szép kilátások a jövőre :)
most meg mondja vagyis mutogat a tv-re és mondja hogy hápháp ez nála azt jelenti kapcsoljam be neki a bebe tv-t ebben nem beszélnek semmit sem ez kimondottan ilyen kicsiknek való adó :)

pici már miért itélnénk el azért mert egyenlőre nem akarsz gyereket Dalmi mellé ez mindenkinek a szíve joga hogy eldöntse tudod hogy azért tart ilyen jól össze a topik mert senki nem itéli el a másikat :):):) én is csak azért szeretnék mielőbb mert maholnap 40 leszek és jó lenne időben még legalább egy babát szülni bár azt mopndják második gyereknél már nem annyira gázos a későn szülés inkább csak az elsőre szokták mondani

törpiri édes a kiskirálylányod :):) Gergő meglátta és sejtelmesen nevetett tettszett neki a lánykád :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Ha nincs nagy korkülönnbség a kettő között, akkor nem számít, hogy 40 felett jön a második. De ha eltelt 10 év, az olyan, mintha az első lenne.
Nálatok nem ez a helyzet.

De sok olyan ember van, aki az elsőt is negyven évesen szüli.

Felébredt Marci, pedig most lett kész az ebéd.
Ez tipikus.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok, mert rohanok a diabra! Legalább megismerem az uj dokkernénit!! Amugy nem birtam ki és még tegnap elmentem a leletemért és naddon kasa lett! Az éhomim 4,6 és a 90 perces pedig 5,1mmol! :shock: Most mondja valaki, hogy nem jó!! Ha így eszem akkor mitől az a fene nagy súly gyarapodásom?? Értem én, hogy a baba fejlödik meg viz meg egyebek, de ez ennyit dob a lanton???

Pici! Ejnye-bejnye! Rám is rám hoztad a frászt te jó jánye!!! Csájjé!! Ne tégy tönkre idegileg teljesen!!

Piri! Nagyon sajnálom a lakást! De öszinte leszek a degut picit talán jobban! Nagy állat barát és védő vagyok! Együtt érzek a kisfiaddal!!! Sok puszi neki!!! Nektek meg hajrá biztositó!!!

Cat! Hajrá kistesó! Én pont kedd reggel éreztem, hogy ennyi agodalom mellé nem kell több baba pedig mi mindig kettöt akartunk! Nos tegnap a jó hir után megint akarok majd kistesót!!! Mert csak abbol indulok ki ha én nem leszek nem akarom, hogy a gyerekem egyedül maradjon e világban! Sőt! Én azt sem tudnám elképzelni milyen lenne a tesom nélkül! Pedig még a mai napig ütjük vágjuk és piszkáljuk egymást! Pedig bratyom van! Szal mi nálunk ez a szeretet! Anyu meg imád rajtunk kikészülni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Szal tesóra fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Ma ismét ráérősen...szüleim és a férjem elreppentek Granadába várost nézni :D Gondoltam, ma sütök egy kis aranygaluskát, de kezd a lustaság erőt venni rajtam. Nem hagyom :twisted: !
Olyan rossz, h mindjárt szombat és Anyuék mennek haza...no, de majd augusztusban újra találkozunk. Addig se lesz unalmas az élet, jönnek nővéremék 2 gyerekkel :D

Pici! No ezzel a Dalmi-kibújással engem is guta kerülgetett..no, de miért is, végülis akár már jöhetne is...csak olyan kis lazán bedobtad ide :lol:
Törpiri! Jajj, hát szép kis hazatérés :( Remélem minden oké lesz a biztosítóval és rendbejön a lakás...a kis degut pedig nagyon-nagyon sajnálom :cry: Doki látta már? Biztos nem lehet rajta segíteni?

Kislánykád pedig csuda édes...még mindig :D
Nócika! Örülök, h jó lett a cukrod, és, hogy Reginával kapcsolatban is megnyugodtál...miért kell állandóan ijesztgetni a kismamákat? :evil:
Cat! Drukkolok, h mégiscsak sikerüljön a párodat meglágyítani és belevágjatok majd a kistesó projektbe...bár gondolom, nem most tervezitek még...addig meg - hogy egy ismerősünket idézzek- ló döglik, hám ürül :wink:
Nika! No, ezek szerint nem lesz Gegével probléma, h tetszik-e majd neki az ovi :D Biztos nagyon jól fogja érezni magát :D
Asiye! Nem vagy semmi, hallod-e :shock: Te aztán bevállalós vagy! Majd ha időd engedi, gyere és mesélj, milyen 5 gyerekkel :)

afra.h
 
 


aranygaluska receptet, de izibe! :lol: :lol: :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


:lol: :lol: Van Horváth Ilona szakácskönyved? Mert ha igen, nem pötyögöm be...ha nincs, akkor nagyon szívesen bemásolom

afra.h
 
 


Most hívott Nócika!
Nagyon magas a vérnyomása, 180/100 (ha jól emlékszem)
Kórházba utalták. A szülésznője kb két hetet mondott annyit kell benn lennie.
Szegényt úgy sajnálom. De ne lesz gond.
Most mennem kell. Indulunk Miskolcra ha van valami, majd írok

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ó a fenébe,hát mindig jön valami baj???

Nócikának a magas vérnyomás és a viz nem igazán jó!! :cry:

Pici miért mész Miskolcra???Vigyázz magadra..nehogy valami baj legyen!!!!!!!

Afra..a biztositót lerendeztem telefonon,elvileg 24 órán belül hív a kárszakértő,hogy mikor jön.
Degut nem látta orvos,de tudom,hogy szegényen a végelgyengülés jelei láthatók.
Csak gubbaszt a sarokba meg se moccan és lassan kilátszanak a csontjai úgy lefogyott..sajnos a másik is igy halt meg.
Remélem holnapig kibírja,mert akkor már nem lesz itthon a fiam és nem lesz akkora sirás-rívás. :cry:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


jajjjjjjjjj :shock: :shock: :shock:
Pedig a cukra milyen szép!
Melyik kórházba került?

afra: nincs semmilyen szakácskönyvem, jöhet :wink:

Cat: Sissiről mi hír?
Meddig lesz bent? Ez a hét is jól elment... Cat-en kívül volt bent valaki nála? :cry:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Jajj, Nócika :( Izgulunk érted nagyon!!!! Nem lesz semmi baj!

Törpiri! Sajnálom szegény pici állatkát :cry:

Nemlajos! Most megyek boltba élesztőért, dióért...utána írom...vagy ki tudod várni, amíg megcsinálom? Legalább lemeózom, h tényleg jó-e a recept (bár a H.I. recik eddig még mindig beválltak) :wink:

afra.h
 
 


cat én is 36 voltam mikor Gergőt szültem


jajj Nócika nem ér iylet csinálni a cukor jó most a vérnyomás szarakszik na de bent figyelnek rád és minden rendben lesz

Horváth ilonából tanultam megf főzni és a recik tényleg jók csak állítólag nem lehet kapni sehol

nika70
Salgótarján
 
 


Én ma irogattam Sissinek,jól vannak,azt mondja Atinak már emelik az adagját 20 ml-t kap :wink:
A Péterffybe megy át,de majd bejár a kicsihez mert Márknak is szüksége van már rá :lol: :lol:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Nekem is H.I a szakácskönyvem :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


afra, kivárom, csak meózd! :lol: :lol: :lol:
Törpiri: Sissi ezek szerint hamarosan hazamegy?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a babakocsi dicséretet! :wink: :lol: :lol:

Törpiri, nagyon sajnálom a beázást és szegény fiacskádat is (nekem is pár éve pusztult el a nimfa papagájunk :cry: )

Kép
Kép
minimano74
 
 


Lányok képzeljétek lehet hogy mégis kész lesz a kis Míra szobája mire megszületik, a férjem belátta hogy csináljuk meg és oda is be tudunk rakni ezt-azt és nem porosodik kint :wink: és ha jön valaki tud ott aludni, mert Míra bébi azért egy darabig a mi szobánkban lesz (a férjem hallani se akar külön szobáról egy darabig) De én ennek is örülök, mert szép lassan elkészül az is és a Vivi sok-sok játékát amit megörököl át tudjuk tenni a szobájába. :wink:

Nócikát nagyon sajnálom, remélem minden rendben lesz :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Afra, nekem küldhetsz (inkább készen) :wink: egy kis aranygaluskát légipostán :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Én tegnap gofrit csináltam két adagot és mára alig maradt :cry:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nemlajos azt nem tudom pontosan mikor mehet haza..a varratokat már kiszedték...

Én most sütöttem palacsintát :wink:

Gabi jól vagytok???

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Szaisztok!
Most beszéltem Nócikával. Doki még mindig nem látta. Fél tízre kell mennie mérésre. Utána hív, hogy mi van, meg ha végre hozzá is oda talál a doki. Regi szépen mocorog.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor biztos nincs nagy baj :wink:

Törpiri
Kép
törpiri
Budapest X. kerület
 
 


Nócit most vizsgálta meg a doki. Kikapott egy fiatal beképzelt pasit, aki csinált neki hüvelyi vizsgálatot. De Nócikának fájt nagyon, azt mondja, brutális volt a fószer. Fáj most szegénynek a dereka, a hasa és minden egyéb már testrése :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ráadásul nem mondott neki semmit sem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok ismét!

Legyőztem a lustaságom és megcsináltam az aranygaluskát.
Először is itt a reci (Nemlajos! :D ):

Aranygaluska a'la Horváth Ilona

Hozzávalók a tésztához: fél kg liszt, 2 dkg élesztő, 2 tojássárgája, 3 dl tej, 6 dkg olvasztott vaj, 5 dkg porcukor, csipetnyi só.

Elkészítés: 1 dl langyos tejjel, fél dkg cukorral, az élesztővel és 3 evőkanál liszttel kovászt készítünk. A tojássárgákat elkeverjük a porcukorral és hozzáöntjük a maradék 2 dl langyos, sóval elkevert tejet.
A liszt közepébe mélyedést csinálunk és beleöntjük a tojásos-cukros tejet és a kovászt is. Robotgéppel, vagy fakanállal hólyagosra dolgozzuk. Ezután hozzáöntjük az olvasztott vajat is, és viszonylag kemény tésztává dolgozzuk. Letakarjuk, és 1 órán át meleg helyen kelesztjük.
Ha megkelt, borítsuk ki egy deszkára és gyúrjuk át. Kézzel tapicskoljuk ki és pogácsaszaggatóval, vagy pohárral kis köröket szaggassunk. Kivajazott tepsibe tegyük a kis gombócokat, és ha megtelt egy sor, öntözzük meg olvasztott vajjal, majd hintsük meg jó alaposan cukros dióval. Ha készen vagyunk, kelesszük a duplájára, majd lassú tűzön süssük készre.
Ha elkészült, tálba tépkedjük, vaníliás cukorral, vagy valamilyen öntettel tálaljuk.

Észrevételeim: Nekem első kelesztés után ISZONYÚ lágy lett a tésztám, ezért a gyurmákolásnál még bőven tettem hozzá lisztet.
Alapjában véve nagyon finom, de nem sikerült olyan jó, omlósra, mint egyszer jó múltkor...sajnos azt a recit nem tudom, hova tettem, de próbálkozom még más variációkkal is.
Ja! És nem volt dióm, ezért darált mandula került rá...nem rontotta el :wink:

Néhány kép:

Kép

Kép

Amúgy fincsi lett, most meózom :wink:

afra.h
 
 


Jaj Nócika! :cry: köcsög doki :evil: Remélem minden rendben lesz!
Gabi! Majd muti fotókat Mira szobájáról, ha kész lesz! Biztos nagyon szép lesz :D

afra.h
 
 


Na megvolt Nócinak a vérvétel és vérnyomásmérés. Már "csak" 140/80 volt neki. Holnap vizeletvizsgálat. Kilenc körül hívom legközelebb. Puszil mindenkit

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De paraszt dokit fogott i szegény Nócika :( olyasmi lehetett mint az én nőgyógyász dokim aki beinditotta nálam a szülést és miatta vajúdtam majd hároim napot annyira köcsög volt :)

afra nagyon jól néz ki a galuska :)

nika70
Salgótarján
 
 


jaj, nóci, drukkolok!!!

afra köszi! :D
s mik azok a kis bogyók? :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nócika!

Annyira sajnálom!
De sajnos a diabétesz miatt nagyon komolyan veszik a magas vérnyomást. Tapasztalt. És gyógyszert is szedtem a végén.

A dokit mondjon le! Hogy lehet ilyen egy kismamával?
Minden rendben lesz Reginával. Ott legalább tudnak rá figyelni.

Zsu!

Melyik kórházban van Nócika?

Afra!

Nem ér ilyen képket feltenni!

Nika!

Akartam mosani, hogy a Bookline-on lehet HI szakácskönyvet rendelni, de sajnos megint nincs. Múltkor akciósak voltak a szakácskönyvek, szerintem akkor fogyott el. Én már gy éve akarom megrendelni, de valahogy mindig lemaradok róla.
Ráadásul általában interneten nézemmeg a recepteket.

GAbi!

De jó, hogy kész lesz Míra szobája.

Pici!

Mit keresel Miskolcon?
Vendég
 


Nemlajos! Az csak egy kis plusz díszecske :D Csokigolyócskák :D

afra.h
 
 


Nekem ma este megszakadt a szívem egy kicsit.

Átvittük a hálónkba Marci kiságyát, és így már nem egy ágyban alszik velem. :(
De sokkal könnyebb most, mint majd fél év múlva.
Ráadásul őt éjszaka is ülve szoptatom és csak egyszer. Nem úgy, mint Benit, aki háromszor is felkelt, de mindig fekve, félálomban evett.

Majd megszokom, hogy nincs egy ágyben velem, hanem fél méterrel arrébb, a sajátjában szuszog a kis picúrkám. :roll:
Vendég
 


Ja és Nika! Én is nem olyan rég kaptam meg HI receptkönyvét...ez egy újranyomtatott változat, de a recik a régik :D Szerintem tán még lehet kapni

afra.h
 
 


Valami édességet akarok!
Vendég
 


Afra!

Tényleg nem kellett volna ez a kép!
És itt még rendelni sem tudok ilyet, mert a helyi étteremben neincs az étlapon. :evil:
Vendég
 


Zsu!

Sissi is puszilja Nócikát, ha beszélsz vele. És azt üzeni, hogy óvatosan, ez nem vicc!

Egyébként nem tudja mikor mennek a Péterfybe, mert nincs hely jelenleg.

Nócit én is puszilom, és maradjon ott, ahol figyelnek rá!
De szóljon többször is, hogy diabetikus kaját kér!
Vendég
 


Mi meg Sissit!!!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!

Ti jól vagytok?
Anyukád hazament?

Döme hogy van?
Vendég
 


Jó reggelt!

Csak jelt adok, mert indulunk CTG re.
Jól vagyok. Minden ok.

Miskolc? Volt utalványunk, ott egy üzletbe, ami leját jún. 30 án.
És amíg tudok elentünk.
Vacsiztunk, és moziztunk egyet apával.
Ne tudo mikor leszek a gépnél. Mert lehet elmegyünk hajókázni a dunán. Meg apának nézünk motoros overált, ami van tönkrement.

Nócit, Sissit én is puszilom.

Szép napot mindenkinek

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


köszi csajok nekem van hi-m csak elég saláta :D:D:D

picike a 37. hétbe léptél mostmár nyugodt szívvel megszülethet Dalmika :):):):)de mondjuk jobb lenne ha kicsit még várna :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Bocsi az eltünésért!
Tegnap délután mentek haza a tesómék, mert ma van bizi osztás!
Hát tuti, hogy mikor kamaszodni fognak a gyerekek, nem lesz kistesójuk. A kamaszokkal sokkal-sokkal nehezebb! :twisted: :twisted: :twisted: Aranyosak meg minden, de a 14 éves hugom .....hát külön kiszolgáló-figyelő személyzetre van szüksége! :)
és fájdalmai vannak ha 10 percig nem ül a számító gép előtt. ...bár akkor bekapcsolja az XBOX-ot!
:wink: :twisted:

Sissi!
Ati baba gyönyörű :roll: :roll: :roll: :roll: abszolút nem néz ki koraszülöttnek, legalábbis nem látszik, hogy csak 31 hetet húzott le a pociban! :)
Jobbulást nektek, és remélem mihamarabb együtt lehet a család!

Afra!
Nagyon kis formás a babókátok! Masallah! :) :)
Örülök, hogy minden rendben! Valószínűleg mégsem leszünk kint Ramadán elején Törökben, ugyhogy ha minden jól megy találkozhatunk Insallah! :roll: :roll: :roll: Egy közös iftár! :roll:

Cat!
Nagyon szépek a tesók a fotókon!
:)
Biztos jól tetted, hogy külön raktad Marcit. Valószínűleg neki sokkal jobb így! :) Igazad van, hogy később nehezebben menne az elválás! :) és hát mi az a fél méter :roll:

Nócika!
Nagyon sajnálom! :cry:
Mostanában még az ág is húz! :(
feladtam a csomidat, remélem a párod is át tudja venni!

Törpiri!
Sajnálom a beázást, hát bizti nagyon rossz lehet erre hazaérni! :cry:
Lilike gyönyörű! :roll: :roll: :roll:

Gabi! Nagyon-nagyon-nagyon szupi a kocsid! :) megérte türelmesnek lenni és válogatni!
:shock: te mindjárt szülsz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Nika!
Örülök, hogy Gege ennyire élvezi az ovit! :) De jó lesz neki ott! :roll: :roll:
hogy van az arcod? Van már eredménye a székletvizsgálatnak?

Pici!
Te meg sem állsz! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jössz-mész! Jössz-mész!..kikapol te lány!
Ülj má le, azzal a bokával csoda hogy mész! :shock:
Ja ! Ma megkapod a csomit azt hiszem!

Zsu!
Nagyon szupi a fürdő! :lol: :lol: :lol: a csempe nagyon tetszik, meg az egész szín világ! :)
Légyszi mond meg Nócikának, hogy jobbulást, és hogy feladtam a csomagját, de ha nincs otthon senki....mindegy hátha pont a párja át tudja venni!

Nemlajos!
Döme hol tart a mozgásban:?
Csak mert múltkor írtad hogy forgolódik!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Mi pont egy hónap múlva utazunk Törökbe! :) :) :) :) még nem pontos, de júl. 17-19 között. Mert lenne egy lehetőség:
Délben indulna innen a gép Istanbulba(1 óra 40 perc az út), viszont a másik gép csak ÉJFÉLKOR TRABZONBA! 10 ÉS FÉL ÓRÁT KÉNE VÁRNI 3 GYEREKKEL A CSATLAKOZÁSRA! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát ezt csak végszükség esetén vállaljuk, így viszont lehet, hogy július 15-én tudjuk, meg, hogy mégsem 19-én hanem 17-én megyünk. Vagyis utolsó pillanatban. Tehát nekünk, úgy júli. 10-től harci állásban lkell lenünk! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

és kb. csak 3 hetet tudunk maradni! :cry: :cry: :cry: :cry:
Így nem leszünk kint mikor kezdődik a Ramadán, pedig a férjem annyira szerette volna!... :cry:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Afra!
Nagyon jól néz ki a süti .... iiiiiiiiiiiiiiimádom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cat!
Ha jól értettem, Tarcsán van. De eléggé recsegett, majd ma is rákérdezek.
Átadom neki a jókívánságokat és puszikat, üdvözléseket.
Sissit énis puszikom!!

Pici4
Csak óvatosan mára, nagyon meleget mondanak!!!!
Bolodg 36. hetet nektek!!!!

Asiye!
Átadom neki.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?